Brza analiza utakmice
Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Forma · Suwon Bluewings
5P
0N
0I
1. mesto · 56 bodova
Forma · Suwon City FC
3P
2N
0I
2. mesto · 51 bodova
Golovi · Over 1.5
54%
vs
92%
BTTS
38% /
77% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
3
— 0 —
7
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
Suwon Bluewings 84,6%
· Suwon City FC 92,3%
88,5%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 13
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.
Predlozi i AI tiketi
Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 22
Status
Match Finished
Konačan rezultat
2:2
Poluvreme
1:1
Stadion
Suwon World Cup Stadium
Grad
Suwon
Vizuelno poređenje trendova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.
Statistički trendovi golova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · sezona 2026
7 / 13
53,9%
Over 1.5
12 / 13
92,3%
5 / 13
38,5%
Over 2.5
10 / 13
76,9%
4 / 13
30,8%
Over 3.5
5 / 13
38,5%
6 / 13
46,2%
Under 1.5
1 / 13
7,7%
8 / 13
61,5%
Under 2.5
3 / 13
23,1%
9 / 13
69,2%
Under 3.5
8 / 13
61,5%
Ovo je istorijski učinak timova u aktuelnoj sezoni, ne prediction za ovu utakmicu.
Međusobni susreti
Poslednjih 10 završenih utakmica
3
Suwon Bluewings pobede
0
Nerešeno
7
Suwon City FC pobede
03.05.2026.
Suwon City FC - Suwon Bluewings
K League 2
3:1
12.11.2023.
Suwon City FC - Suwon Bluewings
K League 1
2:3
05.08.2023.
Suwon Bluewings - Suwon City FC
K League 1
0:2
03.06.2023.
Suwon Bluewings - Suwon City FC
K League 1
1:2
11.03.2023.
Suwon City FC - Suwon Bluewings
K League 1
2:1
16.10.2022.
Suwon Bluewings - Suwon City FC
K League 1
3:0
06.08.2022.
Suwon City FC - Suwon Bluewings
K League 1
4:2
25.06.2022.
Suwon City FC - Suwon Bluewings
K League 1
3:0
26.02.2022.
Suwon Bluewings - Suwon City FC
K League 1
1:0
05.12.2021.
Suwon City FC - Suwon Bluewings
K League 1
2:0
Utakmica Suwon Bluewings - Suwon City FC donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja K League 2, South-Korea.
5'
Suwon Bluewings
Fessin
Gol · Reis
45'
Suwon City FC
Jung Seung-Bae
Gol
50'
Suwon City FC
Goo Bon-Cheul
Gol · Jung Seung-Bae
59'
Suwon Bluewings
Kim Gyeol
Izmena · E. Dubickas
62'
Suwon Bluewings
Ko Seung-Beom
Gol
63'
Suwon Bluewings
Reis
Izmena · Kang Hyun-Muk
63'
Suwon Bluewings
Fessin
Izmena · Kang Seong-Jin
68'
Suwon City FC
Ha Jung-woo
Izmena · Derlan
68'
Suwon City FC
Jo Jin-Woo
Izmena · Matheus Babi
71'
Suwon Bluewings
Kang Hyun-Muk
Žuti karton
78'
Suwon Bluewings
Hong Jeong-Ho
Izmena · Han Hyeon-Seo
78'
Suwon Bluewings
Lee Sang-min
Izmena · Kim Min-Woo
81'
Suwon City FC
Choi Gi-Yun
Izmena · S. Lee
81'
Suwon City FC
Jung Seung-Bae
Izmena · Kim Do-Yoon
85'
Suwon City FC
Matheus Babi
Promašen penal · Matheus Babi
88'
Suwon City FC
Seo Jae-Min
Izmena · Kim Jeong-Hwan
Statistika nije dostupna
Analiza tipova · Suwon Bluewings
K League 2 · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
13 | 8 | 5 | 61,5% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
13 | 4 | 9 | 30,8% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
13 | 1 | 12 | 7,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L9 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
13 | 12 | 1 | 92,3% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W9 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
13 | 9 | 4 | 69,2% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
13 | 5 | 8 | 38,5% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
13 | 6 | 7 | 46,2% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
13 | 8 | 5 | 61,5% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
13 | 9 | 4 | 69,2% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
13 | 7 | 6 | 53,9% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
13 | 5 | 8 | 38,5% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
13 | 4 | 9 | 30,8% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
13 | 3 | 10 | 23,1% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
13 | 7 | 6 | 53,9% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
13 | 5 | 8 | 38,5% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
13 | 4 | 9 | 30,8% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
13 | 6 | 7 | 46,2% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
13 | 8 | 5 | 61,5% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
13 | 9 | 4 | 69,2% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
13 | 5 | 8 | 38,5% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
13 | 5 | 8 | 38,5% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
13 | 5 | 8 | 38,5% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
13 | 8 | 5 | 61,5% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
13 | 5 | 8 | 38,5% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
13 | 8 | 5 | 61,5% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
13 | 10 | 3 | 76,9% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
13 | 7 | 6 | 53,9% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
13 | 3 | 10 | 23,1% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
13 | 8 | 5 | 61,5% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
13 | 7 | 6 | 53,9% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
13 | 3 | 10 | 23,1% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
13 | 9 | 4 | 69,2% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
13 | 7 | 6 | 53,9% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
13 | 3 | 10 | 23,1% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
13 | 6 | 7 | 46,2% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
13 | 3 | 10 | 23,1% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
13 | 0 | 13 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L13 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
13 | 7 | 6 | 53,9% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
13 | 4 | 9 | 30,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
13 | 5 | 8 | 38,5% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
13 | 3 | 10 | 23,1% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
13 | 1 | 12 | 7,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L9 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
13 | 0 | 13 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L13 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
13 | 8 | 5 | 61,5% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
13 | 6 | 7 | 46,2% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
13 | 4 | 9 | 30,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
13 | 6 | 7 | 46,2% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
13 | 4 | 9 | 30,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
13 | 4 | 9 | 30,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
13 | 4 | 9 | 30,8% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
13 | 3 | 10 | 23,1% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
13 | 1 | 12 | 7,7% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
13 | 1 | 12 | 7,7% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
13 | 3 | 10 | 23,1% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
13 | 1 | 12 | 7,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L9 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
13 | 0 | 13 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L13 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
13 | 0 | 13 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L13 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
13 | 0 | 13 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L13 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
13 | 0 | 13 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L13 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
13 | 0 | 13 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L13 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
13 | 1 | 12 | 7,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L9 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
13 | 8 | 5 | 61,5% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
13 | 9 | 4 | 69,2% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
13 | 5 | 8 | 38,5% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
13 | 3 | 10 | 23,1% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
13 | 9 | 4 | 69,2% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
13 | 5 | 8 | 38,5% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
13 | 3 | 10 | 23,1% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
13 | 4 | 9 | 30,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
13 | 8 | 5 | 61,5% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
13 | 10 | 3 | 76,9% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
13 | 2 | 11 | 15,4% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
13 | 6 | 7 | 46,2% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
13 | 5 | 8 | 38,5% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
13 | 9 | 4 | 69,2% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
13 | 7 | 6 | 53,9% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
13 | 7 | 6 | 53,9% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
13 | 5 | 8 | 38,5% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
13 | 2 | 11 | 15,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
13 | 1 | 12 | 7,7% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
13 | 1 | 12 | 7,7% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
13 | 1 | 12 | 7,7% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
13 | 6 | 7 | 46,2% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
13 | 4 | 9 | 30,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
13 | 7 | 6 | 53,9% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
13 | 8 | 5 | 61,5% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
13 | 8 | 5 | 61,5% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
13 | 6 | 7 | 46,2% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
13 | 4 | 9 | 30,8% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
13 | 4 | 9 | 30,8% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
13 | 3 | 10 | 23,1% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
13 | 1 | 12 | 7,7% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
13 | 3 | 10 | 23,1% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
13 | 8 | 5 | 61,5% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
13 | 10 | 3 | 76,9% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
13 | 11 | 2 | 84,6% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
13 | 6 | 7 | 46,2% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
13 | 7 | 6 | 53,9% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
13 | 5 | 8 | 38,5% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
13 | 3 | 10 | 23,1% | 30,0% 3/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
13 | 6 | 7 | 46,2% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
13 | 5 | 8 | 38,5% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
13 | 4 | 9 | 30,8% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
13 | 6 | 7 | 46,2% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
13 | 4 | 9 | 30,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
13 | 3 | 10 | 23,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
13 | 4 | 9 | 30,8% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
13 | 4 | 9 | 30,8% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
13 | 2 | 11 | 15,4% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
13 | 3 | 10 | 23,1% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
13 | 5 | 8 | 38,5% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
13 | 4 | 9 | 30,8% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
13 | 3 | 10 | 23,1% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
13 | 4 | 9 | 30,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
13 | 5 | 8 | 38,5% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
13 | 6 | 7 | 46,2% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
13 | 3 | 10 | 23,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
13 | 4 | 9 | 30,8% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
13 | 4 | 9 | 30,8% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
13 | 2 | 11 | 15,4% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
13 | 6 | 7 | 46,2% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
13 | 3 | 10 | 23,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
13 | 7 | 6 | 53,9% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
13 | 4 | 9 | 30,8% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
13 | 4 | 9 | 30,8% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
13 | 5 | 8 | 38,5% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
13 | 3 | 10 | 23,1% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
13 | 4 | 9 | 30,8% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
13 | 2 | 11 | 15,4% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
13 | 2 | 11 | 15,4% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
13 | 3 | 10 | 23,1% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
13 | 4 | 9 | 30,8% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
13 | 2 | 11 | 15,4% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
13 | 4 | 9 | 30,8% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
13 | 1 | 12 | 7,7% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
13 | 2 | 11 | 15,4% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
13 | 1 | 12 | 7,7% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L12 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
13 | 2 | 11 | 15,4% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
13 | 3 | 10 | 23,1% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
13 | 2 | 11 | 15,4% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
13 | 3 | 10 | 23,1% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
13 | 2 | 11 | 15,4% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
13 | 2 | 11 | 15,4% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
13 | 7 | 6 | 53,9% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
13 | 9 | 4 | 69,2% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
13 | 10 | 3 | 76,9% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
13 | 9 | 4 | 69,2% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Analiza tipova · Suwon City FC
K League 2 · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
13 | 3 | 10 | 23,1% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
13 | 3 | 10 | 23,1% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
13 | 7 | 6 | 53,9% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
13 | 6 | 7 | 46,2% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
13 | 10 | 3 | 76,9% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
13 | 10 | 3 | 76,9% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
13 | 1 | 12 | 7,7% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
13 | 3 | 10 | 23,1% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
13 | 8 | 5 | 61,5% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
13 | 12 | 1 | 92,3% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
13 | 10 | 3 | 76,9% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
13 | 5 | 8 | 38,5% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
13 | 2 | 11 | 15,4% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
13 | 12 | 1 | 92,3% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
13 | 10 | 3 | 76,9% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
13 | 5 | 8 | 38,5% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
13 | 1 | 12 | 7,7% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
13 | 3 | 10 | 23,1% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
13 | 8 | 5 | 61,5% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
13 | 10 | 3 | 76,9% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
13 | 8 | 5 | 61,5% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
13 | 8 | 5 | 61,5% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
13 | 1 | 12 | 7,7% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
13 | 10 | 3 | 76,9% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
13 | 3 | 10 | 23,1% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
13 | 7 | 6 | 53,9% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
13 | 12 | 1 | 92,3% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
13 | 6 | 7 | 46,2% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
13 | 3 | 10 | 23,1% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
13 | 12 | 1 | 92,3% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
13 | 6 | 7 | 46,2% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
13 | 11 | 2 | 84,6% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
13 | 4 | 9 | 30,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
13 | 2 | 11 | 15,4% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
13 | 12 | 1 | 92,3% | 100,0% 10/10 |
100,0% 5/5 |
W10 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
13 | 8 | 5 | 61,5% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
13 | 4 | 9 | 30,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
13 | 1 | 12 | 7,7% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L10 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
13 | 2 | 11 | 15,4% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
13 | 2 | 11 | 15,4% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
13 | 1 | 12 | 7,7% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L10 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
13 | 3 | 10 | 23,1% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
13 | 4 | 9 | 30,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
13 | 3 | 10 | 23,1% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
13 | 3 | 10 | 23,1% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
13 | 3 | 10 | 23,1% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
13 | 3 | 10 | 23,1% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
13 | 3 | 10 | 23,1% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
13 | 2 | 11 | 15,4% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
13 | 1 | 12 | 7,7% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L10 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
13 | 2 | 11 | 15,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
13 | 3 | 10 | 23,1% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
13 | 3 | 10 | 23,1% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
13 | 0 | 13 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L13 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
13 | 7 | 6 | 53,9% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
13 | 6 | 7 | 46,2% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
13 | 6 | 7 | 46,2% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
13 | 6 | 7 | 46,2% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
13 | 6 | 7 | 46,2% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
13 | 5 | 8 | 38,5% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
13 | 2 | 11 | 15,4% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
13 | 5 | 8 | 38,5% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
13 | 13 | 0 | 100,0% | 100,0% 10/10 |
100,0% 5/5 |
W13 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
13 | 8 | 5 | 61,5% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
13 | 2 | 11 | 15,4% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
13 | 13 | 0 | 100,0% | 100,0% 10/10 |
100,0% 5/5 |
W13 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
13 | 8 | 5 | 61,5% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
13 | 2 | 11 | 15,4% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
13 | 0 | 13 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L13 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
13 | 5 | 8 | 38,5% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
13 | 11 | 2 | 84,6% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
13 | 3 | 10 | 23,1% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
13 | 6 | 7 | 46,2% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
13 | 4 | 9 | 30,8% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
13 | 6 | 7 | 46,2% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
13 | 6 | 7 | 46,2% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
13 | 6 | 7 | 46,2% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
13 | 4 | 9 | 30,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
13 | 10 | 3 | 76,9% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
13 | 9 | 4 | 69,2% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
13 | 9 | 4 | 69,2% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
13 | 7 | 6 | 53,9% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
13 | 9 | 4 | 69,2% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
13 | 9 | 4 | 69,2% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
13 | 3 | 10 | 23,1% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
13 | 6 | 7 | 46,2% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
13 | 7 | 6 | 53,9% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
13 | 7 | 6 | 53,9% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
13 | 6 | 7 | 46,2% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
13 | 7 | 6 | 53,9% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
13 | 4 | 9 | 30,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
13 | 4 | 9 | 30,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
13 | 4 | 9 | 30,8% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
13 | 5 | 8 | 38,5% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
13 | 10 | 3 | 76,9% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
13 | 12 | 1 | 92,3% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
13 | 10 | 3 | 76,9% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
13 | 12 | 1 | 92,3% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
13 | 7 | 6 | 53,9% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
13 | 7 | 6 | 53,9% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
13 | 12 | 1 | 92,3% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
13 | 10 | 3 | 76,9% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
13 | 5 | 8 | 38,5% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
13 | 12 | 1 | 92,3% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
13 | 10 | 3 | 76,9% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
13 | 10 | 3 | 76,9% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
13 | 12 | 1 | 92,3% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
13 | 8 | 5 | 61,5% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
13 | 8 | 5 | 61,5% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
13 | 2 | 11 | 15,4% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
13 | 9 | 4 | 69,2% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
13 | 4 | 9 | 30,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
13 | 4 | 9 | 30,8% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
13 | 9 | 4 | 69,2% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
13 | 11 | 2 | 84,6% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
13 | 11 | 2 | 84,6% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
13 | 9 | 4 | 69,2% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
13 | 11 | 2 | 84,6% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
13 | 7 | 6 | 53,9% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
13 | 7 | 6 | 53,9% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
13 | 12 | 1 | 92,3% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
13 | 10 | 3 | 76,9% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
13 | 12 | 1 | 92,3% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
13 | 12 | 1 | 92,3% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
13 | 8 | 5 | 61,5% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
13 | 10 | 3 | 76,9% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
13 | 6 | 7 | 46,2% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
13 | 5 | 8 | 38,5% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
13 | 4 | 9 | 30,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
13 | 8 | 5 | 61,5% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
13 | 6 | 7 | 46,2% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
13 | 8 | 5 | 61,5% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
13 | 4 | 9 | 30,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
13 | 5 | 8 | 38,5% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
13 | 1 | 12 | 7,7% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L12 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
13 | 4 | 9 | 30,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
13 | 2 | 11 | 15,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
13 | 5 | 8 | 38,5% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
13 | 6 | 7 | 46,2% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
13 | 5 | 8 | 38,5% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
13 | 6 | 7 | 46,2% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
13 | 4 | 9 | 30,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
13 | 4 | 9 | 30,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
13 | 1 | 12 | 7,7% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
13 | 5 | 8 | 38,5% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
13 | 7 | 6 | 53,9% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
13 | 1 | 12 | 7,7% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Uporedna analiza tipova
Suwon Bluewings kod kuće · Suwon City FC u gostima · K League 2 2026
Najjača poklapanja trendova
Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
88,5%Suwon Bluewings 84,6% (13) · Suwon City FC 92,3% (13)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
80,8%Suwon Bluewings 76,9% (13) · Suwon City FC 84,6% (13)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
76,9%Suwon Bluewings 76,9% (13) · Suwon City FC 76,9% (13)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
84,6%Suwon Bluewings 69,2% (13) · Suwon City FC 100,0% (13)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
84,6%Suwon Bluewings 69,2% (13) · Suwon City FC 100,0% (13)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
76,9%Suwon Bluewings 69,2% (13) · Suwon City FC 84,6% (13)
Bolji uzorak
Domaćin ili gost
73,1%Suwon Bluewings 69,2% (13) · Suwon City FC 76,9% (13)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
65,4%Suwon Bluewings 69,2% (13) · Suwon City FC 61,5% (13)
Bolji uzorak
| Tip | Suwon Bluewings kod kuće | Suwon City FC u gostima | Zajednički trend |
|---|---|---|---|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals I0-2&II0-3 Ceo meč |
84,6% uzorak 13 |
92,3% uzorak 13 |
88,5% |
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola IIU2.5 2. poluvreme |
76,9% uzorak 13 |
84,6% uzorak 13 |
80,8% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals I0-2&II0-2 Ceo meč |
76,9% uzorak 13 |
76,9% uzorak 13 |
76,9% |
Drugo poluvreme - 1+ gol II1+ 2. poluvreme |
69,2% uzorak 13 |
100,0% uzorak 13 |
84,6% |
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola IIO0.5 2. poluvreme |
69,2% uzorak 13 |
100,0% uzorak 13 |
84,6% |
Domaćin - 1+ gol H1+ Ceo meč |
69,2% uzorak 13 |
84,6% uzorak 13 |
76,9% |
Domaćin ili gost 12 Ceo meč |
69,2% uzorak 13 |
76,9% uzorak 13 |
73,1% |
Ukupno golova 0-3 0-3 Ceo meč |
69,2% uzorak 13 |
61,5% uzorak 13 |
65,4% |
Manje od 3,5 gola U3.5 Ceo meč |
69,2% uzorak 13 |
61,5% uzorak 13 |
65,4% |
Ukupno golova 2+ 2+ Ceo meč |
53,9% uzorak 13 |
92,3% uzorak 13 |
73,1% |
Više od 1,5 gola O1.5 Ceo meč |
53,9% uzorak 13 |
92,3% uzorak 13 |
73,1% |
Prvo poluvreme - 1+ gol I1+ 1. poluvreme |
53,9% uzorak 13 |
92,3% uzorak 13 |
73,1% |
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola IO0.5 1. poluvreme |
53,9% uzorak 13 |
92,3% uzorak 13 |
73,1% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals I0-2&II1-3 Ceo meč |
53,9% uzorak 13 |
92,3% uzorak 13 |
73,1% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola II1+&FT2+ Ceo meč |
53,9% uzorak 13 |
92,3% uzorak 13 |
73,1% |
Prvo poluvreme - 0-1 gol I0-1 1. poluvreme |
76,9% uzorak 13 |
53,9% uzorak 13 |
65,4% |
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals NE I2+&II1+ Ceo meč |
76,9% uzorak 13 |
53,9% uzorak 13 |
65,4% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola I0-1&II0-3 Ceo meč |
61,5% uzorak 13 |
53,9% uzorak 13 |
57,7% |
Domaćin ili nerešeno 1X Ceo meč |
92,3% uzorak 13 |
46,2% uzorak 13 |
69,2% |
Gost - 1+ gol A1+ Ceo meč |
46,2% uzorak 13 |
92,3% uzorak 13 |
69,2% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola I1+&2+ Ceo meč |
46,2% uzorak 13 |
92,3% uzorak 13 |
69,2% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol I1+&II1+ Ceo meč |
46,2% uzorak 13 |
92,3% uzorak 13 |
69,2% |
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol I1-3&II1+ Ceo meč |
46,2% uzorak 13 |
92,3% uzorak 13 |
69,2% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol I1-2&II1+ Ceo meč |
46,2% uzorak 13 |
84,6% uzorak 13 |
65,4% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals I0-2&II1-2 Ceo meč |
46,2% uzorak 13 |
76,9% uzorak 13 |
61,5% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol 1X&1+ Ceo meč |
69,2% uzorak 13 |
46,2% uzorak 13 |
57,7% |
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola 12&2+ Ceo meč |
46,2% uzorak 13 |
69,2% uzorak 13 |
57,7% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola I0-1&II0-2 Ceo meč |
61,5% uzorak 13 |
46,2% uzorak 13 |
53,8% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola 1X&2+ Ceo meč |
53,9% uzorak 13 |
46,2% uzorak 13 |
50,0% |
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola 1X&O1.5 Ceo meč |
53,9% uzorak 13 |
46,2% uzorak 13 |
50,0% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol I0-1&II1+ Ceo meč |
46,2% uzorak 13 |
53,9% uzorak 13 |
50,0% |
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu 2H>1H Ceo meč |
46,2% uzorak 13 |
46,2% uzorak 13 |
46,2% |
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals I1-2&II0-3 Ceo meč |
38,5% uzorak 13 |
84,6% uzorak 13 |
61,5% |
Nerešeno ili gost X2 Ceo meč |
38,5% uzorak 13 |
76,9% uzorak 13 |
57,7% |
Ukupno golova 3+ 3+ Ceo meč |
38,5% uzorak 13 |
76,9% uzorak 13 |
57,7% |
Više od 2,5 gola O2.5 Ceo meč |
38,5% uzorak 13 |
76,9% uzorak 13 |
57,7% |
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola GG&2+ Ceo meč |
38,5% uzorak 13 |
76,9% uzorak 13 |
57,7% |
Oba tima daju gol - Da GG Ceo meč |
38,5% uzorak 13 |
76,9% uzorak 13 |
57,7% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola I1+&3+ Ceo meč |
38,5% uzorak 13 |
76,9% uzorak 13 |
57,7% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola II1+&FT3+ Ceo meč |
38,5% uzorak 13 |
76,9% uzorak 13 |
57,7% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola I1-2&3+ Ceo meč |
38,5% uzorak 13 |
69,2% uzorak 13 |
53,8% |
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals NE I1+&II2+ Ceo meč |
69,2% uzorak 13 |
38,5% uzorak 13 |
53,8% |
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola GG&3+ Ceo meč |
38,5% uzorak 13 |
61,5% uzorak 13 |
50,0% |
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola GG&O2.5 Ceo meč |
38,5% uzorak 13 |
61,5% uzorak 13 |
50,0% |
Drugo poluvreme - 0-1 gol II0-1 2. poluvreme |
61,5% uzorak 13 |
38,5% uzorak 13 |
50,0% |
Drugo poluvreme - 2+ gola II2+ 2. poluvreme |
38,5% uzorak 13 |
61,5% uzorak 13 |
50,0% |
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola IIO1.5 2. poluvreme |
38,5% uzorak 13 |
61,5% uzorak 13 |
50,0% |
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola IIU1.5 2. poluvreme |
61,5% uzorak 13 |
38,5% uzorak 13 |
50,0% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals I0-2&II0-1 Ceo meč |
61,5% uzorak 13 |
38,5% uzorak 13 |
50,0% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals I0-2&II2+ Ceo meč |
38,5% uzorak 13 |
53,9% uzorak 13 |
46,2% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola I1+&II1-3 Ceo meč |
30,8% uzorak 13 |
92,3% uzorak 13 |
61,5% |
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals I1-3&II1-3 Ceo meč |
30,8% uzorak 13 |
92,3% uzorak 13 |
61,5% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola I1-2&II1-3 Ceo meč |
30,8% uzorak 13 |
84,6% uzorak 13 |
57,7% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola I1+&II0-2 Ceo meč |
30,8% uzorak 13 |
76,9% uzorak 13 |
53,8% |
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola 12&O2.5 Ceo meč |
30,8% uzorak 13 |
69,2% uzorak 13 |
50,0% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola I1-2&II0-2 Ceo meč |
30,8% uzorak 13 |
69,2% uzorak 13 |
50,0% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola I1+&II2+ Ceo meč |
30,8% uzorak 13 |
61,5% uzorak 13 |
46,2% |
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola I1-3&II2+ Ceo meč |
30,8% uzorak 13 |
61,5% uzorak 13 |
46,2% |
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola II2+&FT3+ Ceo meč |
30,8% uzorak 13 |
61,5% uzorak 13 |
46,2% |
Domaćin - 2+ gola H2+ Ceo meč |
53,9% uzorak 13 |
30,8% uzorak 13 |
42,3% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola I0-1&II1-3 Ceo meč |
30,8% uzorak 13 |
53,9% uzorak 13 |
42,3% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola I1-2&II2+ Ceo meč |
30,8% uzorak 13 |
53,9% uzorak 13 |
42,3% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola I0-1&II1-2 Ceo meč |
30,8% uzorak 13 |
46,2% uzorak 13 |
38,5% |
Ukupno golova 4+ 4+ Ceo meč |
30,8% uzorak 13 |
38,5% uzorak 13 |
34,6% |
Više od 3,5 gola O3.5 Ceo meč |
30,8% uzorak 13 |
38,5% uzorak 13 |
34,6% |
Isti broj golova u oba poluvremena 1H=2H Ceo meč |
38,5% uzorak 13 |
30,8% uzorak 13 |
34,6% |
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola 1X&O2.5 Ceo meč |
38,5% uzorak 13 |
30,8% uzorak 13 |
34,6% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola I1+&4+ Ceo meč |
30,8% uzorak 13 |
38,5% uzorak 13 |
34,6% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola II1+&FT4+ Ceo meč |
30,8% uzorak 13 |
38,5% uzorak 13 |
34,6% |
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola II2+&FT4+ Ceo meč |
30,8% uzorak 13 |
38,5% uzorak 13 |
34,6% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola I1-2&4+ Ceo meč |
30,8% uzorak 13 |
30,8% uzorak 13 |
30,8% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola I1+&II1-2 Ceo meč |
23,1% uzorak 13 |
76,9% uzorak 13 |
50,0% |
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals I1-3&II1-2 Ceo meč |
23,1% uzorak 13 |
76,9% uzorak 13 |
50,0% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola I1-2&II1-2 Ceo meč |
23,1% uzorak 13 |
69,2% uzorak 13 |
46,2% |
Pobeda domaćina 1 Ceo meč |
61,5% uzorak 13 |
23,1% uzorak 13 |
42,3% |
Ukupno golova 0-2 0-2 Ceo meč |
61,5% uzorak 13 |
23,1% uzorak 13 |
42,3% |
Manje od 2,5 gola U2.5 Ceo meč |
61,5% uzorak 13 |
23,1% uzorak 13 |
42,3% |
Oba tima daju gol - Ne NG Ceo meč |
61,5% uzorak 13 |
23,1% uzorak 13 |
42,3% |
Nerešeno na poluvremenu PX 1. poluvreme |
61,5% uzorak 13 |
23,1% uzorak 13 |
42,3% |
Gost - 2+ gola A2+ Ceo meč |
23,1% uzorak 13 |
61,5% uzorak 13 |
42,3% |
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol 1&1+ Ceo meč |
61,5% uzorak 13 |
23,1% uzorak 13 |
42,3% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol I0-1&II0-1 Ceo meč |
53,9% uzorak 13 |
23,1% uzorak 13 |
38,5% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals I0-2&II2-3 Ceo meč |
23,1% uzorak 13 |
53,9% uzorak 13 |
38,5% |
Prvo poluvreme - 2+ gola I2+ 1. poluvreme |
23,1% uzorak 13 |
46,2% uzorak 13 |
34,6% |
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola IO1.5 1. poluvreme |
23,1% uzorak 13 |
46,2% uzorak 13 |
34,6% |
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola 1&2+ Ceo meč |
46,2% uzorak 13 |
23,1% uzorak 13 |
34,6% |
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola 1&O1.5 Ceo meč |
46,2% uzorak 13 |
23,1% uzorak 13 |
34,6% |
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola I2+&3+ Ceo meč |
23,1% uzorak 13 |
46,2% uzorak 13 |
34,6% |
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol I2+&II1+ Ceo meč |
23,1% uzorak 13 |
46,2% uzorak 13 |
34,6% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol I2-3&II1+ Ceo meč |
23,1% uzorak 13 |
46,2% uzorak 13 |
34,6% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals I2-3&II1-3 Ceo meč |
23,1% uzorak 13 |
46,2% uzorak 13 |
34,6% |
Nerešeno X Ceo meč |
30,8% uzorak 13 |
23,1% uzorak 13 |
26,9% |
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola 1&3+ Ceo meč |
30,8% uzorak 13 |
23,1% uzorak 13 |
26,9% |
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola 1&O2.5 Ceo meč |
30,8% uzorak 13 |
23,1% uzorak 13 |
26,9% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola I0-1&II2+ Ceo meč |
23,1% uzorak 13 |
30,8% uzorak 13 |
26,9% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol I1+&II0-1 Ceo meč |
23,1% uzorak 13 |
30,8% uzorak 13 |
26,9% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol I1-2&II0-1 Ceo meč |
23,1% uzorak 13 |
30,8% uzorak 13 |
26,9% |
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol X2&1+ Ceo meč |
15,4% uzorak 13 |
76,9% uzorak 13 |
46,2% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola I1+&II2-3 Ceo meč |
15,4% uzorak 13 |
61,5% uzorak 13 |
38,5% |
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola II1-2&FT3+ Ceo meč |
15,4% uzorak 13 |
61,5% uzorak 13 |
38,5% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola I1-2&II2-3 Ceo meč |
15,4% uzorak 13 |
53,9% uzorak 13 |
34,6% |
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike HWM1 Ceo meč |
38,5% uzorak 13 |
15,4% uzorak 13 |
26,9% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals I2-3&II0-2 Ceo meč |
15,4% uzorak 13 |
38,5% uzorak 13 |
26,9% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals I2-3&II1-2 Ceo meč |
15,4% uzorak 13 |
38,5% uzorak 13 |
26,9% |
Gost bez primljenog gola ACS Ceo meč |
30,8% uzorak 13 |
15,4% uzorak 13 |
23,1% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol 1&GG Ceo meč |
30,8% uzorak 13 |
15,4% uzorak 13 |
23,1% |
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola I2+&4+ Ceo meč |
15,4% uzorak 13 |
30,8% uzorak 13 |
23,1% |
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola I2+&II2+ Ceo meč |
15,4% uzorak 13 |
30,8% uzorak 13 |
23,1% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola I2-3&4+ Ceo meč |
15,4% uzorak 13 |
30,8% uzorak 13 |
23,1% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola I2-3&II2+ Ceo meč |
15,4% uzorak 13 |
30,8% uzorak 13 |
23,1% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals I2-3&II2-3 Ceo meč |
15,4% uzorak 13 |
30,8% uzorak 13 |
23,1% |
Ukupno golova 5+ 5+ Ceo meč |
23,1% uzorak 13 |
15,4% uzorak 13 |
19,2% |
Domaćin - 3+ gola H3+ Ceo meč |
23,1% uzorak 13 |
15,4% uzorak 13 |
19,2% |
Nerešeno + manje od 2,5 gola X&U2.5 Ceo meč |
23,1% uzorak 13 |
15,4% uzorak 13 |
19,2% |
Drugo poluvreme - 3+ gola II3+ 2. poluvreme |
23,1% uzorak 13 |
15,4% uzorak 13 |
19,2% |
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola IIO2.5 2. poluvreme |
23,1% uzorak 13 |
15,4% uzorak 13 |
19,2% |
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu 1H>2H Ceo meč |
15,4% uzorak 13 |
23,1% uzorak 13 |
19,2% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola I1+&II3+ Ceo meč |
23,1% uzorak 13 |
15,4% uzorak 13 |
19,2% |
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola X2&2+ Ceo meč |
7,7% uzorak 13 |
69,2% uzorak 13 |
38,5% |
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola X2&O1.5 Ceo meč |
7,7% uzorak 13 |
69,2% uzorak 13 |
38,5% |
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals NE I1-3&II1-3 Ceo meč |
69,2% uzorak 13 |
7,7% uzorak 13 |
38,5% |
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola NG&U2.5 Ceo meč |
61,5% uzorak 13 |
7,7% uzorak 13 |
34,6% |
Pobeda gosta 2 Ceo meč |
7,7% uzorak 13 |
53,9% uzorak 13 |
30,8% |
Domaćin bez primljenog gola HCS Ceo meč |
53,9% uzorak 13 |
7,7% uzorak 13 |
30,8% |
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol 2&1+ Ceo meč |
7,7% uzorak 13 |
53,9% uzorak 13 |
30,8% |
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola X2&O2.5 Ceo meč |
7,7% uzorak 13 |
53,9% uzorak 13 |
30,8% |
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals NE I1+&II1+ Ceo meč |
53,9% uzorak 13 |
7,7% uzorak 13 |
30,8% |
Ukupno golova 0-1 0-1 Ceo meč |
46,2% uzorak 13 |
7,7% uzorak 13 |
26,9% |
Manje od 1,5 gola U1.5 Ceo meč |
46,2% uzorak 13 |
7,7% uzorak 13 |
26,9% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne 1&NG Ceo meč |
30,8% uzorak 13 |
7,7% uzorak 13 |
19,2% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola I0-1&II2-3 Ceo meč |
7,7% uzorak 13 |
30,8% uzorak 13 |
19,2% |
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike HWM2+ Ceo meč |
23,1% uzorak 13 |
7,7% uzorak 13 |
15,4% |
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike AWM1 Ceo meč |
7,7% uzorak 13 |
23,1% uzorak 13 |
15,4% |
Nerešeno + više od 1,5 gola X&O1.5 Ceo meč |
7,7% uzorak 13 |
23,1% uzorak 13 |
15,4% |
Nerešeno + oba tima daju gol X&GG Ceo meč |
7,7% uzorak 13 |
23,1% uzorak 13 |
15,4% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne 2&NG Ceo meč |
7,7% uzorak 13 |
15,4% uzorak 13 |
11,5% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals I2-3&II0-1 Ceo meč |
7,7% uzorak 13 |
15,4% uzorak 13 |
11,5% |
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals I2+&II3+ Ceo meč |
7,7% uzorak 13 |
7,7% uzorak 13 |
7,7% |
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola 2&2+ Ceo meč |
0,0% uzorak 13 |
46,2% uzorak 13 |
23,1% |
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola 2&3+ Ceo meč |
0,0% uzorak 13 |
46,2% uzorak 13 |
23,1% |
Pobeda gosta + više od 1,5 gola 2&O1.5 Ceo meč |
0,0% uzorak 13 |
46,2% uzorak 13 |
23,1% |
Pobeda gosta + više od 2,5 gola 2&O2.5 Ceo meč |
0,0% uzorak 13 |
46,2% uzorak 13 |
23,1% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol 2&GG Ceo meč |
0,0% uzorak 13 |
38,5% uzorak 13 |
19,2% |
Gost - 3+ gola A3+ Ceo meč |
0,0% uzorak 13 |
30,8% uzorak 13 |
15,4% |
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike AWM2+ Ceo meč |
0,0% uzorak 13 |
30,8% uzorak 13 |
15,4% |
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola IIU0.5 2. poluvreme |
30,8% uzorak 13 |
0,0% uzorak 13 |
15,4% |
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne X&NG Ceo meč |
23,1% uzorak 13 |
0,0% uzorak 13 |
11,5% |
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Suwon Bluewings
Formacija: - · Trener: Jung-Hyo Lee
Startna postava 11
30J. Kim
27Lee Geon-hee
5Ko Jong-hyun
20Hong Jeong-Ho
92Lee Sang-min
7Fessin
24Ko Seung-Beom
14Jung Ho-yeon
58Bruno Costa
90Kim Gyeol
10Reis
Klupa 9
1Kim Min-Jun
11Lee Jun-Jae
66Han Hyeon-Seo
17Kang Hyun-Muk
19Kim Seong-Ju
23Kim Min-Woo
22Kang Seong-Jin
98E. Dubickas
99Kim Do-yeon

Suwon City FC
Formacija: - · Trener: Kun-Ha Park
Startna postava 11
21Yang Han-Been
25Jang Young-Woo
5Lee Hyeon-yong
16Jo Jin-Woo
22Seo Jae-Min
14Goo Bon-Cheul
7Lee Jae-Won
29Choi Gi-Yun
10Matheus Frizzo
70Jung Seung-Bae
99Ha Jung-woo
Klupa 9
13Jeong Min-Ki
3Derlan
20Lee Ji-Sol
27S. Lee
18K. Tsukagawa
91Kim Do-Yoon
9Matheus Babi
11Kim Jeong-Hwan
19K. Kim
Prati Fudbal Statistika
Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
