Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · SV Wehen
4P 1N 0I
6. mesto · 18 bodova
Forma · Preußen Münster
1P 1N 3I
14. mesto · 15 bodova
Golovi · Over 1.5
67% vs 100%
BTTS 50% / 83% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
3 — 3 — 4
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Domaćin ili gost

SV Wehen 83,3% · Preußen Münster 100,0%
91,7%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 6
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 1
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:3
Poluvreme
1:1
Stadion
BRITA-Arena
Grad
Wiesbaden

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

SV Wehen
6. mesto · 18 bodova
Preußen Münster
14. mesto · 15 bodova
Utakmica SV Wehen - Preußen Münster donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja 3. Liga, Germany.
3'
SV Wehen
Justin Janitzek
Žuti karton
7'
Preußen Münster
Rico Preißinger
Žuti karton
16'
Preußen Münster
J. Mees
Izmena · M. Ndikom
28'
Preußen Münster
M. Ndikom
Gol
37'
SV Wehen
M. Flotho
Gol iz penala
53'
SV Wehen
Philipp Hercher
Žuti karton
68'
Preußen Münster
L. Kolbe
Izmena · T. Paetow
68'
Preußen Münster
L. Zeller
Izmena · L. Tasov
69'
SV Wehen
F. Greilinger
Izmena · N. May
69'
SV Wehen
S. Karweina
Izmena · L. Schleimer
76'
SV Wehen
Max Brandt
Žuti karton
77'
Preußen Münster
M. Ndikom
Gol iz penala
79'
Preußen Münster
Wesley Adeh
Žuti karton
80'
SV Wehen
Jordy Gillekens
Žuti karton
80'
Preußen Münster
Montell Ndikom
Žuti karton
83'
SV Wehen
M. Brandt
Izmena · D. Suarez
83'
SV Wehen
P. Hercher
Izmena · N. Agrafiotis
83'
SV Wehen
I. Ati Allah
Izmena · S. F. Stehle
90'
Preußen Münster
M. Schulz
Gol · L. Tasov
90+1'
Preußen Münster
R. Johansson
Izmena · M. Schulz
Ball Possession
Total Shots
Shots on Goal
Shots off Goal
Blocked Shots
Shots insidebox
Shots outsidebox
Corner Kicks
Offsides
Fouls
4
Yellow Cards
3
0
Red Cards
0
Goalkeeper Saves
Total passes
Passes accurate
Passes %
expected_goals
goals_prevented

Analiza tipova · SV Wehen

3. Liga · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W2
Nerešeno
X Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta
2 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W4
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W3
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W3
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W3
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W3
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W3
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W2
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W2
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W2
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W3
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W3
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W2
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L2
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W3
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W3
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
W1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
0,0%
0/5
L5
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L2
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Preußen Münster

3. Liga · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W3
Nerešeno
X Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta
2 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W3
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W2
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W3
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W3
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W2
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W3
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L3
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L3
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L3
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L3
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W4
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

SV Wehen kod kuće · Preußen Münster u gostima · 3. Liga 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Domaćin ili gost
91,7%
SV Wehen 83,3% (6) · Preußen Münster 100,0% (6)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
91,7%
SV Wehen 83,3% (6) · Preußen Münster 100,0% (6)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
91,7%
SV Wehen 83,3% (6) · Preußen Münster 100,0% (6)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
83,3%
SV Wehen 83,3% (6) · Preußen Münster 83,3% (6)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
83,3%
SV Wehen 66,7% (6) · Preußen Münster 100,0% (6)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
83,3%
SV Wehen 66,7% (6) · Preußen Münster 100,0% (6)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
83,3%
SV Wehen 66,7% (6) · Preußen Münster 100,0% (6)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
83,3%
SV Wehen 66,7% (6) · Preußen Münster 100,0% (6)
Bolji uzorak
TipSV Wehen
kod kuće
Preußen Münster
u gostima
Zajednički trend
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
83,3%
uzorak 6
100,0%
uzorak 6
91,7%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
83,3%
uzorak 6
100,0%
uzorak 6
91,7%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
83,3%
uzorak 6
100,0%
uzorak 6
91,7%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
83,3%
uzorak 6
83,3%
uzorak 6
83,3%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 6
100,0%
uzorak 6
83,3%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
66,7%
uzorak 6
100,0%
uzorak 6
83,3%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 6
100,0%
uzorak 6
83,3%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
66,7%
uzorak 6
100,0%
uzorak 6
83,3%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
66,7%
uzorak 6
100,0%
uzorak 6
83,3%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 6
100,0%
uzorak 6
83,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 6
100,0%
uzorak 6
83,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 6
100,0%
uzorak 6
83,3%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 6
100,0%
uzorak 6
83,3%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
66,7%
uzorak 6
83,3%
uzorak 6
75,0%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
66,7%
uzorak 6
83,3%
uzorak 6
75,0%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 6
83,3%
uzorak 6
75,0%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
66,7%
uzorak 6
83,3%
uzorak 6
75,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
66,7%
uzorak 6
83,3%
uzorak 6
75,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
66,7%
uzorak 6
83,3%
uzorak 6
75,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
66,7%
uzorak 6
83,3%
uzorak 6
75,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
66,7%
uzorak 6
83,3%
uzorak 6
75,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
66,7%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
66,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
100,0%
uzorak 6
75,0%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
83,3%
uzorak 6
66,7%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
83,3%
uzorak 6
66,7%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
83,3%
uzorak 6
66,7%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
50,0%
uzorak 6
83,3%
uzorak 6
66,7%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
50,0%
uzorak 6
83,3%
uzorak 6
66,7%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
50,0%
uzorak 6
83,3%
uzorak 6
66,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
83,3%
uzorak 6
66,7%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
83,3%
uzorak 6
66,7%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
83,3%
uzorak 6
66,7%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
83,3%
uzorak 6
66,7%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
50,0%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
58,3%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
50,0%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
58,3%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
50,0%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
58,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
58,3%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
58,3%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
58,3%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
50,0%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
50,0%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
50,0%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
50,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
50,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
50,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
50,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
83,3%
uzorak 6
58,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
83,3%
uzorak 6
58,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
83,3%
uzorak 6
58,3%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
83,3%
uzorak 6
58,3%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
83,3%
uzorak 6
58,3%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
50,0%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
66,7%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
50,0%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
50,0%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
50,0%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
50,0%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
50,0%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
50,0%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
50,0%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
50,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
50,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
50,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
50,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
50,0%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
50,0%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
41,7%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
41,7%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
41,7%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
41,7%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
41,7%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
50,0%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
41,7%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
50,0%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
41,7%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
33,3%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
41,7%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
50,0%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
41,7%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
41,7%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
41,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
41,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
41,7%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
41,7%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
33,3%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
33,3%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
33,3%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
33,3%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
33,3%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
33,3%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
33,3%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
33,3%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
33,3%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
33,3%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
33,3%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
33,3%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
33,3%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
33,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
33,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
33,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
33,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
33,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
33,3%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
33,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
33,3%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
33,3%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
41,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
41,7%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
66,7%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
41,7%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
50,0%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
33,3%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
50,0%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
33,3%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
16,7%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
33,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
33,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
33,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
33,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
33,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
33,3%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
33,3%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
25,0%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
25,0%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
25,0%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
25,0%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
33,3%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
25,0%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
25,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
25,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
25,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
25,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
25,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
25,0%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
16,7%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
16,7%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
16,7%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
16,7%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
16,7%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
16,7%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
16,7%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
16,7%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
16,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
16,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
16,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
16,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
16,7%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
16,7%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
0,0%
uzorak 6
16,7%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
0,0%
uzorak 6
16,7%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
33,3%
uzorak 6
0,0%
uzorak 6
16,7%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
0,0%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
16,7%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
33,3%
uzorak 6
0,0%
uzorak 6
16,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
16,7%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
0,0%
uzorak 6
16,7%
Nerešeno
X Ceo meč
16,7%
uzorak 6
0,0%
uzorak 6
8,3%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
0,0%
uzorak 6
8,3%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
16,7%
uzorak 6
0,0%
uzorak 6
8,3%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
16,7%
uzorak 6
0,0%
uzorak 6
8,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
0,0%
uzorak 6
8,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
0,0%
uzorak 6
8,3%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 6
0,0%
uzorak 6
0,0%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 6
0,0%
uzorak 6
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

SV Wehen

Formacija: 3-4-2-1 · Trener: Daniel Scherning
Startna postava 11
16Florian StritzelG
27Jordy GillekensD
26Jakob LewaldD
15Justin JanitzekD
29Philipp HercherD
37Max BrandtM
11Tarık GözüşirinM
18Fabian GreilingerM
45Ibrahim Ati AllahM
28Moritz FlothoF
30Sinan KarweinaF
Klupa 9
5Niklas MayD
7Lukas SchleimerM
47David SuárezM
9Simon StehleF
25Nikolas AgrafiotisF
31Noah BrdarG
17Ben NinkM
6Gino FechnerM
10Robin KalemM

Preußen Münster

Formacija: 3-4-2-1 · Trener: Kieran Schulze-Marmeling
Startna postava 11
26Morten BehrensG
5Lucas ZellerD
24Niko KoulisD
3Tim-Justin DietrichD
2Louis KolbeD
6Wesley AdehM
21Rico PreißingerM
14Charalampos MakridisF
8Joshua MeesM
20Ryan JohanssonM
33Felix HiglF
Klupa 9
28Montell NdikomM
29Leon TasovD
16Torge PaetowD
10Marvin SchulzM
40Paul ErvensG
4Antonio TikvićD
36Niklas VarelmannD
27Jakob KorteM
19Mikail DemirhanM

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz Favorita i AI tipova
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.