Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Tampa Bay Rowdies
2P 1N 2I
1. mesto · 55 bodova
Forma · Louisville City
2P 2N 1I
5. mesto · 40 bodova
Golovi · Over 1.5
83% vs 92%
BTTS 42% / 83% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
5 — 0 — 5
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Drugo poluvreme - 1+ gol

Tampa Bay Rowdies 83,3% · Louisville City 100,0%
91,7%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 12
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Group Stage
Status
Match Finished
Konačan rezultat
5:4
Poluvreme
0:3
Stadion
Al Lang Stadium
Grad
-

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Tampa Bay Rowdies
1. mesto · 55 bodova
Louisville City
5. mesto · 40 bodova
Utakmica Tampa Bay Rowdies - Louisville City donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja USL Championship, USA.
21'
Louisville City
J. Wilson
Gol
25'
Louisville City
C. Donovan
Gol · E. Davila
28'
Tampa Bay Rowdies
Y. Leerman
Izmena · L. Hilton
29'
Louisville City
J. Morris
Gol
43'
Louisville City
T. Davila
Žuti karton · Foul
48'
Tampa Bay Rowdies
R. Cicerone
Gol · L. Perez
51'
Tampa Bay Rowdies
M. Micaletto
Gol · C. Ostrem
54'
Tampa Bay Rowdies
M. Myers
Gol
59'
Louisville City
E. Davila
Izmena · C. Moguel
59'
Louisville City
C. Donovan
Izmena · T. Showunmi
59'
Louisville City
A. McFadden
Izmena · E. Perez
61'
Tampa Bay Rowdies
G. Nigro
Izmena · L. Wyke
61'
Tampa Bay Rowdies
L. Perez
Izmena · Pedro Becker
63'
Louisville City
J. Morris
Gol · T. Davila
69'
Tampa Bay Rowdies
M. Micaletto
Izmena · D. Acoff
75'
Louisville City
J. Morris
Izmena · C. Duke
80'
Louisville City
J. Wilson
Izmena · R. Serrano
86'
Tampa Bay Rowdies
R. Cicerone
Gol · L. Hilton
89'
Tampa Bay Rowdies
M. Myers
Gol · C. Ostrem
90+12'
Tampa Bay Rowdies
M. Myers
Izmena · K. Henderlong
90+12'
Louisville City
K. Lambert
Izmena · Q. Huerman

Statistika nije dostupna

Analiza tipova · Tampa Bay Rowdies

USL Championship · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Pobeda gosta
2 Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
12 11 1 91,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
12 11 1 91,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
12 5 7 41,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
12 5 7 41,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
12 5 7 41,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
12 10 2 83,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W6
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
12 4 8 33,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
12 4 8 33,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
12 5 7 41,7% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
12 5 7 41,7% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
12 5 7 41,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
12 4 8 33,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W3
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
12 5 7 41,7% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
12 5 7 41,7% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
12 4 8 33,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
12 4 8 33,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W6
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
12 6 6 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Louisville City

USL Championship · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno
X Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
12 4 8 33,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
12 8 4 66,7% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
12 1 11 8,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
12 11 1 91,7% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
12 6 6 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
12 11 1 91,7% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
12 6 6 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
12 1 11 8,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
12 10 2 83,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
12 10 2 83,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
12 10 2 83,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
12 8 4 66,7% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
12 12 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W12
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
12 3 9 25,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
12 4 8 33,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
12 12 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W12
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
12 12 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W12
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
12 8 4 66,7% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
12 8 4 66,7% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
12 8 4 66,7% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
12 7 5 58,3% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
12 5 7 41,7% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
12 5 7 41,7% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
12 11 1 91,7% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
12 6 6 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
12 6 6 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W5
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Tampa Bay Rowdies kod kuće · Louisville City u gostima · USL Championship 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Drugo poluvreme - 1+ gol
91,7%
Tampa Bay Rowdies 83,3% (12) · Louisville City 100,0% (12)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
91,7%
Tampa Bay Rowdies 83,3% (12) · Louisville City 100,0% (12)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
87,5%
Tampa Bay Rowdies 83,3% (12) · Louisville City 91,7% (12)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
87,5%
Tampa Bay Rowdies 83,3% (12) · Louisville City 91,7% (12)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
87,5%
Tampa Bay Rowdies 91,7% (12) · Louisville City 83,3% (12)
Bolji uzorak
Domaćin ili gost
83,3%
Tampa Bay Rowdies 91,7% (12) · Louisville City 75,0% (12)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
83,3%
Tampa Bay Rowdies 75,0% (12) · Louisville City 91,7% (12)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
79,2%
Tampa Bay Rowdies 83,3% (12) · Louisville City 75,0% (12)
Bolji uzorak
TipTampa Bay Rowdies
kod kuće
Louisville City
u gostima
Zajednički trend
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
83,3%
uzorak 12
100,0%
uzorak 12
91,7%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
83,3%
uzorak 12
100,0%
uzorak 12
91,7%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
83,3%
uzorak 12
91,7%
uzorak 12
87,5%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
83,3%
uzorak 12
91,7%
uzorak 12
87,5%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
91,7%
uzorak 12
83,3%
uzorak 12
87,5%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
91,7%
uzorak 12
75,0%
uzorak 12
83,3%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 12
91,7%
uzorak 12
83,3%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
83,3%
uzorak 12
75,0%
uzorak 12
79,2%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
83,3%
uzorak 12
75,0%
uzorak 12
79,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 12
75,0%
uzorak 12
75,0%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
75,0%
uzorak 12
66,7%
uzorak 12
70,8%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
66,7%
uzorak 12
75,0%
uzorak 12
70,8%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
66,7%
uzorak 12
75,0%
uzorak 12
70,8%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
75,0%
uzorak 12
66,7%
uzorak 12
70,8%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 12
66,7%
uzorak 12
70,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 12
75,0%
uzorak 12
70,8%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 12
66,7%
uzorak 12
66,7%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 12
66,7%
uzorak 12
66,7%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
66,7%
uzorak 12
66,7%
uzorak 12
66,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
66,7%
uzorak 12
66,7%
uzorak 12
66,7%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 12
66,7%
uzorak 12
66,7%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 12
66,7%
uzorak 12
66,7%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
83,3%
uzorak 12
58,3%
uzorak 12
70,8%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
58,3%
uzorak 12
75,0%
uzorak 12
66,7%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
58,3%
uzorak 12
75,0%
uzorak 12
66,7%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
58,3%
uzorak 12
75,0%
uzorak 12
66,7%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
58,3%
uzorak 12
66,7%
uzorak 12
62,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
66,7%
uzorak 12
58,3%
uzorak 12
62,5%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
58,3%
uzorak 12
58,3%
uzorak 12
58,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
58,3%
uzorak 12
58,3%
uzorak 12
58,3%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 12
100,0%
uzorak 12
75,0%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
50,0%
uzorak 12
75,0%
uzorak 12
62,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 12
66,7%
uzorak 12
58,3%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 12
66,7%
uzorak 12
58,3%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
58,3%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
54,2%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
58,3%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
54,2%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
58,3%
uzorak 12
54,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
58,3%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
54,2%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
58,3%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
54,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
58,3%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
54,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 12
58,3%
uzorak 12
54,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
50,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
50,0%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
50,0%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
41,7%
uzorak 12
83,3%
uzorak 12
62,5%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
41,7%
uzorak 12
83,3%
uzorak 12
62,5%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
41,7%
uzorak 12
75,0%
uzorak 12
58,3%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
75,0%
uzorak 12
58,3%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
66,7%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
54,2%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
54,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
66,7%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
54,2%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
58,3%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
50,0%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
58,3%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
50,0%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
58,3%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
50,0%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
58,3%
uzorak 12
50,0%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
41,7%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
45,8%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
45,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
45,8%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
41,7%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
45,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
45,8%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
45,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
41,7%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
45,8%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
41,7%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
45,8%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
45,8%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
41,7%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
41,7%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
41,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
41,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
41,7%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
41,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
41,7%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
58,3%
uzorak 12
45,8%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
58,3%
uzorak 12
45,8%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
58,3%
uzorak 12
45,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
41,7%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
41,7%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
41,7%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
41,7%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
37,5%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
41,7%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
37,5%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
41,7%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
37,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
37,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
37,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
37,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
37,5%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
41,7%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
37,5%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
41,7%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
37,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
33,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
33,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
33,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
33,3%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
37,5%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
37,5%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
41,7%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
33,3%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
41,7%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
33,3%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
29,2%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
29,2%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
29,2%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
29,2%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
29,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
29,2%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
29,2%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
29,2%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
29,2%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
25,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
25,0%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
58,3%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
37,5%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
16,7%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
29,2%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
16,7%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
29,2%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
16,7%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
29,2%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
16,7%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
29,2%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
25,0%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
25,0%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
25,0%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
16,7%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
25,0%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
33,3%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
25,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
25,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
25,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
25,0%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
16,7%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
20,8%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
20,8%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
20,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
20,8%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
20,8%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
16,7%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
16,7%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
16,7%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
16,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
16,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
16,7%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
16,7%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
29,2%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
20,8%
Nerešeno
X Ceo meč
8,3%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
16,7%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
8,3%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
16,7%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
8,3%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
16,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
16,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
16,7%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
16,7%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
12,5%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
12,5%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
8,3%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
12,5%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
8,3%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
12,5%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
16,7%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
12,5%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
8,3%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
12,5%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
16,7%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
12,5%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
8,3%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
8,3%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
50,0%
uzorak 12
0,0%
uzorak 12
25,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
50,0%
uzorak 12
0,0%
uzorak 12
25,0%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
16,7%
uzorak 12
0,0%
uzorak 12
8,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
16,7%
uzorak 12
0,0%
uzorak 12
8,3%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
4,2%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 12
0,0%
uzorak 12
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Tampa Bay Rowdies

Formacija: - · Trener: Dominic Casciato
Startna postava 11
1J. Waite
33G. Nigro
5Y. Leerman
62N. Dossantos
20C. Ostrem
30S. Cruz
23M. Schneider
13L. Perez
16M. Micaletto
10R. Cicerone
9M. Myers
Klupa 7
24A. Pack
4L. Hilton
26D. Acoff
27L. Wyke
7E. Conway
8Pedro Becker
14K. Henderlong

Louisville City

Formacija: - · Trener: Simon Bird
Startna postava 11
1H. Fauroux
4S. Totsch
31K. Lambert
13A. Dia
2A. McFadden
8T. Davila
27E. Davila
3J. Morris
47M. Akale
9C. Donovan
25J. Wilson
Klupa 7
12D. Faundez
7R. Serrano
28C. Duke
16C. Moguel
14T. Showunmi
21Q. Huerman
15E. Perez

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.