Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

5:1
Kraj
HT 1:0

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Tamworth
2P 2N 1I
11. mesto · 62 bodova
Forma · Altrincham
3P 0N 2I
13. mesto · 57 bodova
Golovi · Over 1.5
70% vs 78%
BTTS 61% / 65% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
1 — 1 — 1
3 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Domaćin - 1+ gol

Tamworth 82,6% · Altrincham 82,6%
82,6%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 23
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 35
Status
Match Finished
Konačan rezultat
5:1
Poluvreme
1:0
Stadion
The Lamb Ground
Grad
Tamworth

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2025
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Tamworth
11. mesto · 62 bodova
Altrincham
13. mesto · 57 bodova
Utakmica Tamworth - Altrincham donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja National League, England.
16'
Altrincham
T. Golden
Žuti karton
17'
Tamworth
K. Digie
Gol · T. Kurtaran
39'
Tamworth
R. Maher
Žuti karton
46'
Tamworth
R. Maher
Izmena · B. Acquaye
52'
Altrincham
J. Knowles
Gol · M. Kosylo
54'
Altrincham
D. Sassi
Crveni karton
57'
Altrincham
T. Golden
Crveni karton
58'
Altrincham
L. Hutchinson
Žuti karton
58'
Tamworth
S. Mols
Gol iz penala
59'
Altrincham
T. Crawford
Žuti karton
59'
Altrincham
D. Howe
Žuti karton
60'
Altrincham
J. Knowles
Izmena · S. Barnes
71'
Altrincham
M. Kosylo
Žuti karton
72'
Tamworth
I. Marriott
Autogol
74'
Tamworth
T. Tonks
Izmena · B. Milnes
76'
Tamworth
J. Rye
Gol · T. Kurtaran
78'
Altrincham
D. Howe
Izmena · S. Reed
78'
Altrincham
K. Reddin
Izmena · L. Humbles
82'
Tamworth
O. Lynch
Izmena · T. Roberts
82'
Tamworth
S. Mols
Izmena · D. Isichei
90'
Tamworth
J. Cullinane-Liburd
Gol · A. Bates
90+1'
Tamworth
R. Howley
Izmena · A. Bates

Statistika nije dostupna

Analiza tipova · Tamworth

National League · sezona 2025 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
23 11 12 47,8% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
23 5 18 21,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta
2 Ceo meč
23 7 16 30,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
23 16 7 69,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
23 18 5 78,3% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
23 12 11 52,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
23 7 16 30,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
23 14 9 60,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
23 18 5 78,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
23 16 7 69,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
23 9 14 39,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
23 5 18 21,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
23 3 20 13,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
23 16 7 69,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
23 9 14 39,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
23 5 18 21,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
23 7 16 30,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
23 14 9 60,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
23 18 5 78,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
23 14 9 60,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
23 9 14 39,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
23 9 14 39,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
23 9 14 39,1% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
23 14 9 60,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
23 9 14 39,1% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
23 19 4 82,6% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
23 13 10 56,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
23 4 19 17,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
23 13 10 56,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
23 4 19 17,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
23 19 4 82,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
23 7 16 30,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
23 4 19 17,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
23 18 5 78,3% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
23 5 18 21,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
23 1 22 4,4% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
23 5 18 21,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
23 4 19 17,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
23 7 16 30,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
23 4 19 17,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
23 5 18 21,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
23 2 21 8,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
23 11 12 47,8% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
23 7 16 30,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
23 6 17 26,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
23 7 16 30,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
23 6 17 26,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
23 6 17 26,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
23 5 18 21,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
23 5 18 21,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
23 5 18 21,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
23 5 18 21,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
23 0 23 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L23
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
23 7 16 30,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
23 4 19 17,4% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
23 3 20 13,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
23 4 19 17,4% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
23 3 20 13,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
23 3 20 13,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
23 4 19 17,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
23 11 12 47,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
23 18 5 78,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
23 12 11 52,2% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
23 6 17 26,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
23 18 5 78,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
23 12 11 52,2% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
23 6 17 26,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
23 5 18 21,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
23 11 12 47,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
23 17 6 73,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
23 5 18 21,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
23 16 7 69,6% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
23 2 21 8,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
23 16 7 69,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
23 12 11 52,2% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
23 12 11 52,2% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
23 6 17 26,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
23 12 11 52,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
23 9 14 39,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
23 9 14 39,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
23 3 20 13,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
23 11 12 47,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
23 9 14 39,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Altrincham

National League · sezona 2025 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
23 14 9 60,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
23 5 18 21,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
23 4 19 17,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
23 19 4 82,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
23 18 5 78,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
23 9 14 39,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
23 5 18 21,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
23 10 13 43,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
23 19 4 82,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
23 18 5 78,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
23 13 10 56,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
23 4 19 17,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
23 1 22 4,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
23 18 5 78,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
23 13 10 56,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
23 4 19 17,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
23 5 18 21,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
23 10 13 43,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
23 19 4 82,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
23 15 8 65,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
23 12 11 52,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
23 12 11 52,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
23 7 16 30,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
23 15 8 65,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
23 8 15 34,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
23 15 8 65,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
23 18 5 78,3% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
23 8 15 34,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
23 18 5 78,3% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
23 8 15 34,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
23 19 4 82,6% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
23 12 11 52,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
23 4 19 17,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
23 18 5 78,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
23 4 19 17,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
23 0 23 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L23

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
23 5 18 21,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
23 4 19 17,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
23 10 13 43,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
23 4 19 17,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
23 2 21 8,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
23 2 21 8,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
23 14 9 60,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
23 11 12 47,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
23 11 12 47,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
23 11 12 47,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
23 11 12 47,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
23 10 13 43,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
23 4 19 17,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
23 4 19 17,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
23 4 19 17,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
23 4 19 17,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
23 1 22 4,4% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
23 4 19 17,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
23 3 20 13,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
23 1 22 4,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
23 3 20 13,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
23 1 22 4,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
23 1 22 4,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
23 3 20 13,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
23 16 7 69,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
23 18 5 78,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
23 7 16 30,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
23 4 19 17,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
23 18 5 78,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
23 7 16 30,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
23 4 19 17,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
23 5 18 21,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
23 16 7 69,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
23 19 4 82,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
23 10 13 43,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
23 9 14 39,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
23 4 19 17,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
23 18 5 78,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
23 15 8 65,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
23 15 8 65,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
23 12 11 52,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
23 8 15 34,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
23 7 16 30,4% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
23 7 16 30,4% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
23 2 21 8,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
23 14 9 60,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
23 12 11 52,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Tamworth kod kuće · Altrincham u gostima · National League 2025
83 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Domaćin - 1+ gol
82,6%
Tamworth 82,6% (23) · Altrincham 82,6% (23)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
80,4%
Tamworth 78,3% (23) · Altrincham 82,6% (23)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
80,4%
Tamworth 78,3% (23) · Altrincham 82,6% (23)
Bolji uzorak
Domaćin ili gost
78,3%
Tamworth 78,3% (23) · Altrincham 78,3% (23)
Bolji uzorak
Gost - 1+ gol
78,3%
Tamworth 78,3% (23) · Altrincham 78,3% (23)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
78,3%
Tamworth 78,3% (23) · Altrincham 78,3% (23)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
78,3%
Tamworth 78,3% (23) · Altrincham 78,3% (23)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
78,3%
Tamworth 73,9% (23) · Altrincham 82,6% (23)
Bolji uzorak
TipTamworth
kod kuće
Altrincham
u gostima
Zajednički trend
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
82,6%
uzorak 23
82,6%
uzorak 23
82,6%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
78,3%
uzorak 23
82,6%
uzorak 23
80,4%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
78,3%
uzorak 23
82,6%
uzorak 23
80,4%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
78,3%
uzorak 23
78,3%
uzorak 23
78,3%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
78,3%
uzorak 23
78,3%
uzorak 23
78,3%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
78,3%
uzorak 23
78,3%
uzorak 23
78,3%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
78,3%
uzorak 23
78,3%
uzorak 23
78,3%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
73,9%
uzorak 23
82,6%
uzorak 23
78,3%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
69,6%
uzorak 23
82,6%
uzorak 23
76,1%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
69,6%
uzorak 23
78,3%
uzorak 23
73,9%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
69,6%
uzorak 23
78,3%
uzorak 23
73,9%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
69,6%
uzorak 23
78,3%
uzorak 23
73,9%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
82,6%
uzorak 23
65,2%
uzorak 23
73,9%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
60,9%
uzorak 23
65,2%
uzorak 23
63,0%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
60,9%
uzorak 23
65,2%
uzorak 23
63,0%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
56,5%
uzorak 23
78,3%
uzorak 23
67,4%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
56,5%
uzorak 23
78,3%
uzorak 23
67,4%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
52,2%
uzorak 23
65,2%
uzorak 23
58,7%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
52,2%
uzorak 23
65,2%
uzorak 23
58,7%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
47,8%
uzorak 23
69,6%
uzorak 23
58,7%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
47,8%
uzorak 23
69,6%
uzorak 23
58,7%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
47,8%
uzorak 23
60,9%
uzorak 23
54,4%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
47,8%
uzorak 23
60,9%
uzorak 23
54,4%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
47,8%
uzorak 23
60,9%
uzorak 23
54,4%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
60,9%
uzorak 23
43,5%
uzorak 23
52,2%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
60,9%
uzorak 23
43,5%
uzorak 23
52,2%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
69,6%
uzorak 23
39,1%
uzorak 23
54,4%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
39,1%
uzorak 23
56,5%
uzorak 23
47,8%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
39,1%
uzorak 23
56,5%
uzorak 23
47,8%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
52,2%
uzorak 23
39,1%
uzorak 23
45,7%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
39,1%
uzorak 23
52,2%
uzorak 23
45,7%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
39,1%
uzorak 23
52,2%
uzorak 23
45,7%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
39,1%
uzorak 23
52,2%
uzorak 23
45,7%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
52,2%
uzorak 23
34,8%
uzorak 23
43,5%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
39,1%
uzorak 23
34,8%
uzorak 23
37,0%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
30,4%
uzorak 23
52,2%
uzorak 23
41,3%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
52,2%
uzorak 23
30,4%
uzorak 23
41,3%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
52,2%
uzorak 23
30,4%
uzorak 23
41,3%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
30,4%
uzorak 23
47,8%
uzorak 23
39,1%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
30,4%
uzorak 23
47,8%
uzorak 23
39,1%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
30,4%
uzorak 23
43,5%
uzorak 23
37,0%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
39,1%
uzorak 23
30,4%
uzorak 23
34,8%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
39,1%
uzorak 23
30,4%
uzorak 23
34,8%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
39,1%
uzorak 23
30,4%
uzorak 23
34,8%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
26,1%
uzorak 23
52,2%
uzorak 23
39,1%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
26,1%
uzorak 23
47,8%
uzorak 23
37,0%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
26,1%
uzorak 23
47,8%
uzorak 23
37,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
26,1%
uzorak 23
43,5%
uzorak 23
34,8%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
21,7%
uzorak 23
43,5%
uzorak 23
32,6%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
30,4%
uzorak 23
21,7%
uzorak 23
26,1%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
30,4%
uzorak 23
21,7%
uzorak 23
26,1%
Nerešeno
X Ceo meč
21,7%
uzorak 23
21,7%
uzorak 23
21,7%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
21,7%
uzorak 23
21,7%
uzorak 23
21,7%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
21,7%
uzorak 23
21,7%
uzorak 23
21,7%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
17,4%
uzorak 23
34,8%
uzorak 23
26,1%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
17,4%
uzorak 23
34,8%
uzorak 23
26,1%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
30,4%
uzorak 23
17,4%
uzorak 23
23,9%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
30,4%
uzorak 23
17,4%
uzorak 23
23,9%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
26,1%
uzorak 23
17,4%
uzorak 23
21,7%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
26,1%
uzorak 23
17,4%
uzorak 23
21,7%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
21,7%
uzorak 23
17,4%
uzorak 23
19,6%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
21,7%
uzorak 23
17,4%
uzorak 23
19,6%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
21,7%
uzorak 23
17,4%
uzorak 23
19,6%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
21,7%
uzorak 23
17,4%
uzorak 23
19,6%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
21,7%
uzorak 23
17,4%
uzorak 23
19,6%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
21,7%
uzorak 23
17,4%
uzorak 23
19,6%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
21,7%
uzorak 23
17,4%
uzorak 23
19,6%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
17,4%
uzorak 23
17,4%
uzorak 23
17,4%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
17,4%
uzorak 23
17,4%
uzorak 23
17,4%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
17,4%
uzorak 23
17,4%
uzorak 23
17,4%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
17,4%
uzorak 23
13,0%
uzorak 23
15,2%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
17,4%
uzorak 23
13,0%
uzorak 23
15,2%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
17,4%
uzorak 23
13,0%
uzorak 23
15,2%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
21,7%
uzorak 23
8,7%
uzorak 23
15,2%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
8,7%
uzorak 23
17,4%
uzorak 23
13,0%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
13,0%
uzorak 23
8,7%
uzorak 23
10,9%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
8,7%
uzorak 23
8,7%
uzorak 23
8,7%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
13,0%
uzorak 23
4,4%
uzorak 23
8,7%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
13,0%
uzorak 23
4,4%
uzorak 23
8,7%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
13,0%
uzorak 23
4,4%
uzorak 23
8,7%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
13,0%
uzorak 23
4,4%
uzorak 23
8,7%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
4,4%
uzorak 23
0,0%
uzorak 23
2,2%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 23
4,4%
uzorak 23
2,2%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Sastavi nisu dostupni

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.