Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Tianjin Teda
3P 2N 0I
12. mesto · 28 bodova
Forma · Qingdao Youth Island
1P 3N 1I
6. mesto · 38 bodova
Golovi · Over 1.5
85% vs 77%
BTTS 77% / 62% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
2 — 3 — 0
5 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Domaćin - 1+ gol

Tianjin Teda 92,3% · Qingdao Youth Island 76,9%
84,6%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 13
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 25
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:1
Poluvreme
0:1
Stadion
TEDA Football Stadium
Grad
Tianjin

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Tianjin Teda
12. mesto · 28 bodova
Qingdao Youth Island
6. mesto · 38 bodova
Utakmica 25. kola Super lige Kine između Tianjin Teda i Qingdao Youth Island završena je nerešenim rezultatom 1:1 na TEDA Football Stadiumu u Tianjinu.
34'
Qingdao Youth Island
Davidson
Gol iz penala
46'
Tianjin Teda
Fan Yang
Izmena · Shengpan Ji
49'
Qingdao Youth Island
Song Nan
Žuti karton · Foul
58'
Tianjin Teda
Qiuming Wang
Izmena · Junxian Liu
66'
Qingdao Youth Island
Bruno Viana
Izmena · Peng Wang
66'
Qingdao Youth Island
Song Nan
Izmena · Aziz
66'
Qingdao Youth Island
Jingchao Meng
Izmena · Yang Zhanpeng
67'
Tianjin Teda
Ming-Him Sun
Izmena · Xinghan Wu
67'
Tianjin Teda
Jiahui Huang
Izmena · Chen Zhexuan
74'
Tianjin Teda
Xie Weijun
Izmena · Xianjun Wang
75'
Qingdao Youth Island
Yang Zhanpeng
Žuti karton · Foul
81'
Tianjin Teda
Xinghan Wu
Gol · Shengpan Ji
85'
Qingdao Youth Island
Gengrui Wang
Izmena · Longhai He
90+4'
Tianjin Teda
Chen Zhexuan
Žuti karton · Foul
56%
Ball Possession
44%
15
Total Shots
14
4
Shots on Goal
4
8
Shots off Goal
6
3
Blocked Shots
4
6
Shots insidebox
10
9
Shots outsidebox
4
5
Corner Kicks
6
Offsides
13
Fouls
10
1
Yellow Cards
2
Red Cards
3
Goalkeeper Saves
3
478
Total passes
368
380
Passes accurate
278
79%
Passes %
76%
expected_goals
goals_prevented

Analiza tipova · Tianjin Teda

Super League · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno
X Ceo meč
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
13 9 4 69,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
13 9 4 69,2% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
13 11 2 84,6% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
13 9 4 69,2% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
13 11 2 84,6% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
13 9 4 69,2% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
13 10 3 76,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
13 6 7 46,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
13 10 3 76,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
13 12 1 92,3% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W12
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L3
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W3
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
13 11 2 84,6% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
13 11 2 84,6% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W3
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L3
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
13 9 4 69,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
13 9 4 69,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
13 7 6 53,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
13 6 7 46,2% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
13 7 6 53,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
13 9 4 69,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
13 6 7 46,2% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
13 9 4 69,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
13 6 7 46,2% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
13 11 2 84,6% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
13 9 4 69,2% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
13 1 12 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
13 7 6 53,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Qingdao Youth Island

Super League · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
13 4 9 30,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno
X Ceo meč
13 6 7 46,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Pobeda gosta
2 Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
13 7 6 53,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
13 9 4 69,2% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
13 10 3 76,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
13 7 6 53,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
13 4 9 30,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
13 4 9 30,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
13 2 11 15,4% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
13 9 4 69,2% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
13 9 4 69,2% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
13 9 4 69,2% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
13 7 6 53,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
13 6 7 46,2% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
13 6 7 46,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
13 0 13 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
13 8 5 61,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
13 9 4 69,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
13 5 8 38,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
13 6 7 46,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
13 7 6 53,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
13 4 9 30,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
13 8 5 61,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
13 5 8 38,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
13 5 8 38,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
13 4 9 30,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
13 3 10 23,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
13 4 9 30,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
13 2 11 15,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
13 3 10 23,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
13 2 11 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
13 1 12 7,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
13 6 7 46,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
13 10 3 76,9% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
13 9 4 69,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
13 8 5 61,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Tianjin Teda kod kuće · Qingdao Youth Island u gostima · Super League 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Domaćin - 1+ gol
84,6%
Tianjin Teda 92,3% (13) · Qingdao Youth Island 76,9% (13)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
80,8%
Tianjin Teda 84,6% (13) · Qingdao Youth Island 76,9% (13)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
80,8%
Tianjin Teda 84,6% (13) · Qingdao Youth Island 76,9% (13)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
76,9%
Tianjin Teda 84,6% (13) · Qingdao Youth Island 69,2% (13)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
76,9%
Tianjin Teda 84,6% (13) · Qingdao Youth Island 69,2% (13)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
73,1%
Tianjin Teda 76,9% (13) · Qingdao Youth Island 69,2% (13)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
73,1%
Tianjin Teda 76,9% (13) · Qingdao Youth Island 69,2% (13)
Bolji uzorak
Gost - 1+ gol
73,1%
Tianjin Teda 76,9% (13) · Qingdao Youth Island 69,2% (13)
Bolji uzorak
TipTianjin Teda
kod kuće
Qingdao Youth Island
u gostima
Zajednički trend
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
92,3%
uzorak 13
76,9%
uzorak 13
84,6%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
84,6%
uzorak 13
76,9%
uzorak 13
80,8%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
84,6%
uzorak 13
76,9%
uzorak 13
80,8%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
84,6%
uzorak 13
69,2%
uzorak 13
76,9%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
84,6%
uzorak 13
69,2%
uzorak 13
76,9%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
76,9%
uzorak 13
69,2%
uzorak 13
73,1%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
76,9%
uzorak 13
69,2%
uzorak 13
73,1%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
76,9%
uzorak 13
69,2%
uzorak 13
73,1%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
76,9%
uzorak 13
69,2%
uzorak 13
73,1%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
69,2%
uzorak 13
69,2%
uzorak 13
69,2%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
69,2%
uzorak 13
69,2%
uzorak 13
69,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
69,2%
uzorak 13
69,2%
uzorak 13
69,2%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
69,2%
uzorak 13
69,2%
uzorak 13
69,2%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
84,6%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
73,1%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
61,5%
uzorak 13
76,9%
uzorak 13
69,2%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
76,9%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
69,2%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
76,9%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
69,2%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
69,2%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
65,4%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
69,2%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
65,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
69,2%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
65,4%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
76,9%
uzorak 13
65,4%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
69,2%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
61,5%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
69,2%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
61,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
69,2%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
61,5%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
69,2%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
61,5%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
57,7%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
57,7%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
69,2%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
57,7%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
69,2%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
57,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
69,2%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
57,7%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
69,2%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
57,7%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
53,8%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
53,8%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
53,8%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
61,5%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
53,8%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
53,8%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
61,5%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
53,8%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
53,8%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
50,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
50,0%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
46,2%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
46,2%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
38,5%
uzorak 13
69,2%
uzorak 13
53,8%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
38,5%
uzorak 13
69,2%
uzorak 13
53,8%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
50,0%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
61,5%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
50,0%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
61,5%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
50,0%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
61,5%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
50,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
61,5%
uzorak 13
50,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
61,5%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
50,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
50,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
46,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
46,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
46,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
46,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
46,2%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
46,2%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
61,5%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
46,2%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
61,5%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
46,2%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
46,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
61,5%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
46,2%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
42,3%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
53,9%
uzorak 13
42,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
42,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
53,9%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
42,3%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
42,3%
Nerešeno
X Ceo meč
30,8%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
38,5%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
30,8%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
38,5%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
30,8%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
38,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
38,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
38,5%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
38,5%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
46,2%
uzorak 13
38,5%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
34,6%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
34,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
34,6%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
34,6%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
30,8%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
30,8%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
30,8%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
30,8%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
30,8%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
30,8%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
30,8%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
30,8%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
30,8%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
30,8%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
30,8%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
30,8%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
53,9%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
38,5%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
34,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
34,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
46,2%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
34,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
34,6%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
34,6%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
30,8%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
23,1%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
30,8%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
30,8%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
30,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
38,5%
uzorak 13
30,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
30,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
30,8%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
26,9%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
23,1%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
26,9%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
26,9%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
26,9%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
26,9%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
26,9%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
23,1%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
26,9%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
23,1%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
26,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
26,9%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
23,1%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
23,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
23,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
23,1%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
23,1%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
23,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
46,2%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
30,8%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
26,9%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
26,9%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
26,9%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
26,9%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
38,5%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
26,9%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
38,5%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
26,9%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
23,1%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
15,4%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
23,1%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
15,4%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
23,1%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
23,1%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
23,1%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
19,2%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
19,2%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
19,2%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
19,2%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
19,2%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
15,4%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
15,4%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
15,4%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
15,4%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
15,4%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
15,4%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
15,4%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
15,4%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
15,4%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
15,4%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
15,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
38,5%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
23,1%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
7,7%
uzorak 13
30,8%
uzorak 13
19,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
19,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
19,2%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
7,7%
uzorak 13
23,1%
uzorak 13
15,4%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
7,7%
uzorak 13
15,4%
uzorak 13
11,5%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
7,7%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
7,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
30,8%
uzorak 13
0,0%
uzorak 13
15,4%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
23,1%
uzorak 13
0,0%
uzorak 13
11,5%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
7,7%
uzorak 13
0,0%
uzorak 13
3,8%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 13
7,7%
uzorak 13
3,8%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Tianjin Teda

Formacija: 5-3-2 · Trener: Genwei Yu
Startna postava 11
25Yan BingliangG
29Dun BaD
11Xie WeijunD
18Aitor CórdobaD
4Fan YangD
31Ming-Him SunD
30Qiuming WangM
14Jiahui HuangM
10Cristian SalvadorM
9Alberto QuilesF
8Bruno XadasF
Klupa 11
20Shengpan JiF
19Junxian LiuM
17Xinghan WuD
24Chen ZhexuanD
6Xianjun WangD
21Qi YuxiG
16Shuai LiuM
3Zhenghao WangD
22Li YongjiaM
40Shi YanM
28Hao GuoM

Qingdao Youth Island

Formacija: 4-1-4-1 · Trener: Bowen Huang
Startna postava 11
16Hao LiG
19Yu DongD
5Samir MemisevicD
2Bruno VianaD
22Gengrui WangD
28Chengdong ZhangM
10Nelson LuzM
8Xiuwei ZhangM
21Jingchao MengM
35Song NanM
11DavidsonF
Klupa 12
15Peng WangD
30Yang ZhanpengM
9AzizF
20Longhai HeM
37Dong HangG
4Elnizar LohmanD
32Haifeng DingD
36Jie SunD
31Xie ChujunM
18Barak BraunshtainM
29Jia WeiweiF
27Aifeierding AisikaerF

Vest / analiza povezana sa utakmicom

Cela objava je dostupna direktno ovde, bez napuštanja stranice utakmice.
Povezano sa utakmicom 13.09.2026. 3 min čitanja

Tianjin Teda i Qingdao Youth Island remizirali u Super ligi Kine

Autor: Fudbal Statistika
Uvod

U okviru 25. kola Super lige Kine u sezoni 2026, na TEDA Football Stadiumu u Tianjinu odigrana je utakmica između domaćeg tima Tianjin Teda i gostujućeg Qingdao Youth Island. Meč je završen nerešenim rezultatom 1:1, što je odraz borbene igre oba tima tokom celog susreta.

Tok utakmice

Prvi gol na utakmici postigao je gostujući tim Qingdao Youth Island u 34. minutu iz penala, kada je precizan bio Davidson. Nakon pauze, domaći tim je izvršio prvu izmenu, u igru je ušao Fan Yang umesto Shengpan Ji. U nastavku meča bilo je nekoliko žutih kartona, uključujući i karton za Song Nana iz Qingdao Youth Island u 49. minutu zbog prekršaja, kao i za Yang Zhanpenga u 75. minutu. Tianjin Teda je u 81. minutu uspeo da izjednači golom Xinghan Wua, kome je prethodnu asistenciju omogućio Shengpan Ji. Tokom drugog dela utakmice bilo je znatno više izmena na obe strane, što je ukazivalo na želju trenera da osveže timove i povećaju šanse za pobedu, ali rezultat se do kraja nije menjao.

Ključni momenti
  • 34' - Davidson postiže gol iz penala za Qingdao Youth Island.
  • 46' - Fan Yang ulazi u igru umesto Shengpan Ji (Tianjin Teda).
  • 49' - Song Nan dobija žuti karton zbog prekršaja.
  • 58' - Qiuming Wang ulazi umesto Junxian Liua (Tianjin Teda).
  • 66' - Tri izmene za Qingdao Youth Island: Bruno Viana, Song Nan i Jingchao Meng ulaze umesto Peng Wanga, Aziza i Yang Zhanpenga.
  • 67' - Dve izmene za Tianjin Teda: Ming-Him Sun i Jiahui Huang ulaze umesto Xinghan Wua i Chen Zhexuana.
  • 74' - Xie Weijun ulazi umesto Xianjun Wanga (Tianjin Teda).
  • 75' - Yang Zhanpeng dobija žuti karton zbog prekršaja.
  • 81' - Xinghan Wu postiže gol za Tianjin Teda, izjednačenje na 1:1.
  • 85' - Gengrui Wang ulazi umesto Longhai He (Qingdao Youth Island).
  • 90+4' - Chen Zhexuan dobija žuti karton zbog prekršaja.
Formacije i startne postave
Tim Formacija Trener
Tianjin Teda 5-3-2 Genwei Yu
Qingdao Youth Island 4-1-4-1 Bowen Huang
Tim Broj Igrač Pozicija
Tianjin Teda25Yan BingliangG
Tianjin Teda29Dun BaD
Tianjin Teda11Xie WeijunD
Tianjin Teda18Aitor CórdobaD
Tianjin Teda4Fan YangD
Tianjin Teda31Ming-Him SunD
Tianjin Teda30Qiuming WangM
Tianjin Teda14Jiahui HuangM
Tianjin Teda10Cristian SalvadorM
Tianjin Teda9Alberto QuilesF
Tianjin Teda8Bruno XadasF
Qingdao Youth Island16Hao LiG
Qingdao Youth Island19Yu DongD
Qingdao Youth Island5Samir MemisevicD
Qingdao Youth Island2Bruno VianaD
Qingdao Youth Island22Gengrui WangD
Qingdao Youth Island28Chengdong ZhangM
Qingdao Youth Island10Nelson LuzM
Qingdao Youth Island8Xiuwei ZhangM
Qingdao Youth Island21Jingchao MengM
Qingdao Youth Island35Song NanM
Qingdao Youth Island11DavidsonF
Statistika utakmice
Statistika Domaći tim Gostujući tim
Posed lopte56%44%
Blokirani udarci34
Korneri56
Faulovi1310
Odbrane golmana33
Procenat tačnih pasova79%76%
Broj tačnih pasova380278
Šutevi unutar kaznenog prostora610
Šutevi van kaznenog prostora94
Ukupno šutevi1514
Šutevi u okvir gola44
Žuti kartoni12
Zaključak

Utakmica između Tianjin Teda i Qingdao Youth Island donela je izjednačen rezultat 1:1, što potvrđuje i statistika koja pokazuje relativno izjednačene šanse i broj pokušaja na obe strane. Tianjin Teda je imao nešto veći posed lopte i više tačnih pasova, dok je Qingdao Youth Island bio efikasniji u kreiranju šuteva unutar kaznenog prostora. Izmene u drugom poluvremenu ukazuju na pokušaje oba trenera da promene tok utakmice, ali rezultat nije promenjen. Žuti kartoni nisu značajnije uticali na tok susreta, ali su označili periode pojačanih prekršaja. Ova utakmica je još jedan pokazatelj konkurentnosti u Super ligi Kine u sezoni 2026.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.