Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Triestina
2P 1N 2I
20. mesto · 12 bodova
Forma · Pergolettese
2P 2N 1I
16. mesto · 41 bodova
Golovi · Over 1.5
89% vs 68%
BTTS 74% / 53% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
3 — 2 — 4
9 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Domaćin - 1+ gol

Triestina 89,5% · Pergolettese 84,2%
86,8%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 19
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Kolo
Girone A - 10
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:1
Poluvreme
1:1
Stadion
Stadio Nereo Rocco
Grad
Trieste

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2025
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Triestina
20. mesto · 12 bodova
Pergolettese
16. mesto · 41 bodova
Utakmica Triestina - Pergolettese donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Serie C - Girone A, Italy.
13'
Triestina
T. Silvestri
Crveni karton
30'
Pergolettese
M. Tremolada
Žuti karton
31'
Triestina
A. Faggioli
Žuti karton
37'
Pergolettese
A. Lambrughi
Gol
43'
Triestina
A. Ionita
Gol
46'
Pergolettese
M. Tremolada
Izmena · S. Careccia
59'
Pergolettese
A. Bane
Žuti karton
64'
Triestina
J. Vicario
Izmena · F. D'Amore
64'
Pergolettese
G. Pessolani
Izmena · G. Tomaselli
65'
Triestina
A. Faggioli
Izmena · T. Gunduz
71'
Pergolettese
A. Lambrughi
Žuti karton
77'
Pergolettese
A. Bane
Žuti karton
77'
Pergolettese
A. Bane
Crveni karton
78'
Triestina
N. Kljajic
Izmena · E. Vertainen
83'
Pergolettese
N. Corti
Izmena · F. Sartori
84'
Pergolettese
D. Ferrandino
Izmena · M. Benvenuto
84'
Pergolettese
M. Aidoo
Izmena · L. Roversi

Statistika nije dostupna

Analiza tipova · Triestina

Serie C - Girone A · sezona 2025 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
19 4 15 21,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Pobeda gosta
2 Ceo meč
19 7 12 36,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
19 12 7 63,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
19 15 4 79,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W12
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
19 7 12 36,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
19 12 7 63,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
19 17 2 89,5% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
19 12 7 63,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
19 7 12 36,8% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
19 7 12 36,8% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
19 17 2 89,5% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
19 12 7 63,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
19 7 12 36,8% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
19 7 12 36,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
19 12 7 63,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
19 14 5 73,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
19 10 9 52,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
19 10 9 52,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
19 14 5 73,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
19 13 6 68,4% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
19 12 7 63,2% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
19 6 13 31,6% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
19 12 7 63,2% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
19 6 13 31,6% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
19 17 2 89,5% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
19 11 8 57,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
19 16 3 84,2% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
19 6 13 31,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
19 4 15 21,1% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
19 6 13 31,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
19 7 12 36,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
19 7 12 36,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
19 4 15 21,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
19 4 15 21,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
19 4 15 21,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
19 0 19 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L19
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
19 7 12 36,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
19 5 14 26,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
19 6 13 31,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
19 18 1 94,7% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W14
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
19 13 6 68,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
19 10 9 52,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
19 18 1 94,7% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W14
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
19 13 6 68,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
19 10 9 52,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
19 1 18 5,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
19 6 13 31,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
19 9 10 47,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
19 14 5 73,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
19 12 7 63,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
19 12 7 63,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
19 12 7 63,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
19 7 12 36,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
19 9 10 47,4% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
19 9 10 47,4% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
19 13 6 68,4% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
19 12 7 63,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Pergolettese

Serie C - Girone A · sezona 2025 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
19 8 11 42,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
19 16 3 84,2% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
19 11 8 57,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
19 12 7 63,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
19 16 3 84,2% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
19 13 6 68,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
19 13 6 68,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
19 12 7 63,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
19 16 3 84,2% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
19 10 9 52,6% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
19 10 9 52,6% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
19 9 10 47,4% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
19 14 5 73,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
19 15 4 79,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
19 5 14 26,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
19 15 4 79,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
19 5 14 26,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
19 16 3 84,2% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
19 10 9 52,6% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
19 9 10 47,4% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
19 4 15 21,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
19 0 19 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L19

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
19 8 11 42,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
19 6 13 31,6% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
19 7 12 36,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
19 0 19 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L19

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
19 13 6 68,4% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
19 11 8 57,9% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
19 6 13 31,6% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
19 11 8 57,9% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
19 6 13 31,6% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
19 8 11 42,1% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
19 13 6 68,4% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
19 17 2 89,5% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
19 7 12 36,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
19 6 13 31,6% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
19 13 6 68,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
19 10 9 52,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
19 10 9 52,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
19 4 15 21,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Triestina kod kuće · Pergolettese u gostima · Serie C - Girone A 2025
83 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Domaćin - 1+ gol
86,8%
Triestina 89,5% (19) · Pergolettese 84,2% (19)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
78,9%
Triestina 89,5% (19) · Pergolettese 68,4% (19)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
78,9%
Triestina 89,5% (19) · Pergolettese 68,4% (19)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 0-1 gol
71,1%
Triestina 68,4% (19) · Pergolettese 73,7% (19)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno
73,7%
Triestina 63,2% (19) · Pergolettese 84,2% (19)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
73,7%
Triestina 63,2% (19) · Pergolettese 84,2% (19)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
73,7%
Triestina 63,2% (19) · Pergolettese 84,2% (19)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
71,1%
Triestina 63,2% (19) · Pergolettese 79,0% (19)
Bolji uzorak
TipTriestina
kod kuće
Pergolettese
u gostima
Zajednički trend
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
89,5%
uzorak 19
84,2%
uzorak 19
86,8%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
89,5%
uzorak 19
68,4%
uzorak 19
78,9%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
89,5%
uzorak 19
68,4%
uzorak 19
78,9%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
68,4%
uzorak 19
73,7%
uzorak 19
71,1%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
63,2%
uzorak 19
84,2%
uzorak 19
73,7%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
63,2%
uzorak 19
84,2%
uzorak 19
73,7%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
63,2%
uzorak 19
84,2%
uzorak 19
73,7%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
63,2%
uzorak 19
79,0%
uzorak 19
71,1%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
63,2%
uzorak 19
79,0%
uzorak 19
71,1%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
63,2%
uzorak 19
68,4%
uzorak 19
65,8%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
94,7%
uzorak 19
57,9%
uzorak 19
76,3%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
94,7%
uzorak 19
57,9%
uzorak 19
76,3%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
79,0%
uzorak 19
57,9%
uzorak 19
68,4%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
57,9%
uzorak 19
57,9%
uzorak 19
57,9%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
84,2%
uzorak 19
52,6%
uzorak 19
68,4%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
73,7%
uzorak 19
52,6%
uzorak 19
63,2%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
73,7%
uzorak 19
52,6%
uzorak 19
63,2%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
63,2%
uzorak 19
52,6%
uzorak 19
57,9%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
63,2%
uzorak 19
52,6%
uzorak 19
57,9%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
47,4%
uzorak 19
89,5%
uzorak 19
68,4%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
68,4%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
55,3%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
57,9%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
50,0%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
47,4%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
44,7%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
47,4%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
44,7%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
42,1%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
42,1%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
42,1%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
42,1%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
36,8%
uzorak 19
63,2%
uzorak 19
50,0%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
63,2%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
50,0%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
63,2%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
50,0%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
36,8%
uzorak 19
63,2%
uzorak 19
50,0%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
57,9%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
47,4%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
73,7%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
52,6%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
31,6%
uzorak 19
68,4%
uzorak 19
50,0%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
68,4%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
50,0%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
68,4%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
50,0%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
31,6%
uzorak 19
68,4%
uzorak 19
50,0%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
63,2%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
47,4%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
52,6%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
42,1%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
52,6%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
42,1%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
26,3%
uzorak 19
47,4%
uzorak 19
36,8%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
42,1%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
34,2%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
42,1%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
34,2%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
31,6%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
29,0%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
31,6%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
29,0%
Nerešeno
X Ceo meč
21,1%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
31,6%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
21,1%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
28,9%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
36,8%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
28,9%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
31,6%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
26,3%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
26,3%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
23,7%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
21,1%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
23,7%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
21,1%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
23,7%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
26,3%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
23,7%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
15,8%
uzorak 19
47,4%
uzorak 19
31,6%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
15,8%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
29,0%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
36,8%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
26,3%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
36,8%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
26,3%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
36,8%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
26,3%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
36,8%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
26,3%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
36,8%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
26,3%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
36,8%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
26,3%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
31,6%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
23,7%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
15,8%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
23,7%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
15,8%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
23,7%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
26,3%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
21,1%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
26,3%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
21,1%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
26,3%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
21,1%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
26,3%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
21,1%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
26,3%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
21,1%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
21,1%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
18,4%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
15,8%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
18,4%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
52,6%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
31,6%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
52,6%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
31,6%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
36,8%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
23,7%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
10,5%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
23,7%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
10,5%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
21,1%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
10,5%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
21,1%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
26,3%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
18,4%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
21,1%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
15,8%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
10,5%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
13,2%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
5,3%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
23,7%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
7,9%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
10,5%
uzorak 19
0,0%
uzorak 19
5,3%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
5,3%
uzorak 19
0,0%
uzorak 19
2,6%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Sastavi nisu dostupni

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz Favorita i AI tipova
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.