Brza analiza utakmice
Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Forma · Universidad de Chile
4P
1N
0I
4. mesto · 55 bodova
Forma · Union Espanola
0P
1N
4I
16. mesto · 21 bodova
Golovi · Over 1.5
80%
vs
60%
BTTS
60% /
33% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
6
— 2 —
2
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend
Domaćin ili gost
Universidad de Chile 93,3%
· Union Espanola 93,3%
93,3%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 15
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.
Predlozi i AI tiketi
Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 19
Status
Match Finished
Konačan rezultat
4:1
Poluvreme
1:1
Stadion
Estadio Nacional Julio Martínez Prádanos
Grad
Santiago de Chile
Vizuelno poređenje trendova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2025
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.
Statistički trendovi golova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · sezona 2025
12 / 15
80,0%
Over 1.5
9 / 15
60,0%
10 / 15
66,7%
Over 2.5
7 / 15
46,7%
8 / 15
53,3%
Over 3.5
5 / 15
33,3%
3 / 15
20,0%
Under 1.5
6 / 15
40,0%
5 / 15
33,3%
Under 2.5
8 / 15
53,3%
7 / 15
46,7%
Under 3.5
10 / 15
66,7%
Ovo je istorijski učinak timova u aktuelnoj sezoni, ne prediction za ovu utakmicu.
Međusobni susreti
Poslednjih 10 završenih utakmica
6
Universidad de Chile pobede
2
Nerešeno
2
Union Espanola pobede
05.07.2025.
Union Espanola - Universidad de Chile
Primera División
0:2
28.08.2024.
Universidad de Chile - Union Espanola
Primera División
2:0
08.04.2024.
Union Espanola - Universidad de Chile
Primera División
0:1
18.07.2023.
Union Espanola - Universidad de Chile
Primera División
3:0
28.01.2023.
Universidad de Chile - Union Espanola
Primera División
1:0
01.11.2022.
Union Espanola - Universidad de Chile
Copa Chile
1:0
26.10.2022.
Universidad de Chile - Union Espanola
Copa Chile
0:0
07.08.2022.
Union Espanola - Universidad de Chile
Primera División
1:1
27.03.2022.
Universidad de Chile - Union Espanola
Primera División
2:0
14.09.2021.
Union Espanola - Universidad de Chile
Primera División
2:3
Utakmica Universidad de Chile - Union Espanola donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Primera División, Chile.
13'
Union Espanola
P. Aranguiz
Gol iz penala
16'
Union Espanola
Matías Marín
Žuti karton · Foul
22'
Union Espanola
Martín Parra
Žuti karton · Time wasting
28'
Universidad de Chile
J. Altamirano
Gol · C. Aranguiz
46'
Union Espanola
M. Marin
Izmena · A. Nadruz
56'
Universidad de Chile
L. Di Yorio
Gol · L. Assadi
64'
Union Espanola
G. Norambuena
Izmena · R. Huerta
77'
Universidad de Chile
M. Diaz
Izmena · S. Rodriguez
77'
Universidad de Chile
L. Di Yorio
Izmena · R. Contreras
78'
Universidad de Chile
L. Assadi
Gol
79'
Universidad de Chile
Lucas Assadi
Žuti karton · Argument
79'
Union Espanola
Pablo Aránguiz
Žuti karton
84'
Universidad de Chile
R. Contreras
Gol · L. Assadi
85'
Union Espanola
A. Uribe
Izmena · B. A. Carvallo U.
85'
Union Espanola
P. Aranguiz
Izmena · B. Vejar
86'
Universidad de Chile
C. Aranguiz
Izmena · N. Ramirez
86'
Universidad de Chile
F. Hormazabal
Izmena · N. Fernandez
86'
Universidad de Chile
L. Assadi
Izmena · L. Fernandez
Statistika nije dostupna
Analiza tipova · Universidad de Chile
Primera División · sezona 2025 · samo utakmice kod kuće
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
15 | 12 | 3 | 80,0% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
15 | 1 | 14 | 6,7% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
15 | 2 | 13 | 13,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
15 | 13 | 2 | 86,7% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
15 | 14 | 1 | 93,3% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
15 | 3 | 12 | 20,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
15 | 3 | 12 | 20,0% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
15 | 5 | 10 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
15 | 7 | 8 | 46,7% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
15 | 12 | 3 | 80,0% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
15 | 10 | 5 | 66,7% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
15 | 8 | 7 | 53,3% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
15 | 5 | 10 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
15 | 12 | 3 | 80,0% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
15 | 10 | 5 | 66,7% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
15 | 8 | 7 | 53,3% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
15 | 3 | 12 | 20,0% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
15 | 5 | 10 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
15 | 7 | 8 | 46,7% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
15 | 9 | 6 | 60,0% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
15 | 8 | 7 | 53,3% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
15 | 8 | 7 | 53,3% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
15 | 4 | 11 | 26,7% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
15 | 9 | 6 | 60,0% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
15 | 6 | 9 | 40,0% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
15 | 8 | 7 | 53,3% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
15 | 11 | 4 | 73,3% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
15 | 7 | 8 | 46,7% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
15 | 11 | 4 | 73,3% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
15 | 7 | 8 | 46,7% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
15 | 14 | 1 | 93,3% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
15 | 10 | 5 | 66,7% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
15 | 7 | 8 | 46,7% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
15 | 10 | 5 | 66,7% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
15 | 2 | 13 | 13,3% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
15 | 2 | 13 | 13,3% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
15 | 5 | 10 | 33,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
15 | 1 | 14 | 6,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
15 | 5 | 10 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
15 | 7 | 8 | 46,7% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
15 | 1 | 14 | 6,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
15 | 1 | 14 | 6,7% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
15 | 12 | 3 | 80,0% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
15 | 10 | 5 | 66,7% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
15 | 9 | 6 | 60,0% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
15 | 10 | 5 | 66,7% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
15 | 9 | 6 | 60,0% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
15 | 7 | 8 | 46,7% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
15 | 5 | 10 | 33,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
15 | 1 | 14 | 6,7% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
15 | 1 | 14 | 6,7% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
15 | 1 | 14 | 6,7% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
15 | 0 | 15 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L15 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
15 | 2 | 13 | 13,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
15 | 1 | 14 | 6,7% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
15 | 1 | 14 | 6,7% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
15 | 1 | 14 | 6,7% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
15 | 1 | 14 | 6,7% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
15 | 1 | 14 | 6,7% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
15 | 1 | 14 | 6,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
15 | 7 | 8 | 46,7% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
15 | 12 | 3 | 80,0% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
15 | 8 | 7 | 53,3% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
15 | 6 | 9 | 40,0% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
15 | 12 | 3 | 80,0% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
15 | 8 | 7 | 53,3% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
15 | 6 | 9 | 40,0% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
15 | 3 | 12 | 20,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
15 | 7 | 8 | 46,7% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
15 | 9 | 6 | 60,0% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
15 | 5 | 10 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
15 | 7 | 8 | 46,7% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
15 | 3 | 12 | 20,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
15 | 13 | 2 | 86,7% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
15 | 11 | 4 | 73,3% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
15 | 11 | 4 | 73,3% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
15 | 9 | 6 | 60,0% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
15 | 3 | 12 | 20,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
15 | 2 | 13 | 13,3% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
15 | 2 | 13 | 13,3% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
15 | 1 | 14 | 6,7% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
15 | 11 | 4 | 73,3% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
15 | 10 | 5 | 66,7% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Analiza tipova · Union Espanola
Primera División · sezona 2025 · samo utakmice u gostima
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
15 | 12 | 3 | 80,0% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
15 | 1 | 14 | 6,7% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
15 | 2 | 13 | 13,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
15 | 13 | 2 | 86,7% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
15 | 14 | 1 | 93,3% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
15 | 3 | 12 | 20,0% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
15 | 6 | 9 | 40,0% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
15 | 8 | 7 | 53,3% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
15 | 10 | 5 | 66,7% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
15 | 9 | 6 | 60,0% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
15 | 7 | 8 | 46,7% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
15 | 5 | 10 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
15 | 3 | 12 | 20,0% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
15 | 9 | 6 | 60,0% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
15 | 7 | 8 | 46,7% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
15 | 5 | 10 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
15 | 6 | 9 | 40,0% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
15 | 8 | 7 | 53,3% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
15 | 10 | 5 | 66,7% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
15 | 5 | 10 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
15 | 5 | 10 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
15 | 5 | 10 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
15 | 8 | 7 | 53,3% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
15 | 5 | 10 | 33,3% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
15 | 10 | 5 | 66,7% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
15 | 10 | 5 | 66,7% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
15 | 8 | 7 | 53,3% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
15 | 5 | 10 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
15 | 8 | 7 | 53,3% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
15 | 5 | 10 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
15 | 13 | 2 | 86,7% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
15 | 7 | 8 | 46,7% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
15 | 4 | 11 | 26,7% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
15 | 6 | 9 | 40,0% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
15 | 3 | 12 | 20,0% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
15 | 1 | 14 | 6,7% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L12 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
15 | 9 | 6 | 60,0% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
15 | 2 | 13 | 13,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
15 | 6 | 9 | 40,0% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
15 | 6 | 9 | 40,0% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
15 | 1 | 14 | 6,7% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
15 | 1 | 14 | 6,7% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L12 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
15 | 12 | 3 | 80,0% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
15 | 7 | 8 | 46,7% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
15 | 5 | 10 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
15 | 7 | 8 | 46,7% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
15 | 5 | 10 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
15 | 4 | 11 | 26,7% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
15 | 8 | 7 | 53,3% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
15 | 1 | 14 | 6,7% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
15 | 0 | 15 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L15 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
15 | 0 | 15 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L15 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
15 | 1 | 14 | 6,7% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
15 | 2 | 13 | 13,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
15 | 2 | 13 | 13,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
15 | 2 | 13 | 13,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
15 | 2 | 13 | 13,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
15 | 2 | 13 | 13,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
15 | 1 | 14 | 6,7% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
15 | 1 | 14 | 6,7% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L12 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
15 | 9 | 6 | 60,0% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
15 | 13 | 2 | 86,7% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
15 | 6 | 9 | 40,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
15 | 3 | 12 | 20,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
15 | 13 | 2 | 86,7% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
15 | 6 | 9 | 40,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
15 | 3 | 12 | 20,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
15 | 2 | 13 | 13,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
15 | 9 | 6 | 60,0% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
15 | 12 | 3 | 80,0% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
15 | 2 | 13 | 13,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L9 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
15 | 9 | 6 | 60,0% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
15 | 4 | 11 | 26,7% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
15 | 12 | 3 | 80,0% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
15 | 7 | 8 | 46,7% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
15 | 7 | 8 | 46,7% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
15 | 5 | 10 | 33,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
15 | 2 | 13 | 13,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
15 | 2 | 13 | 13,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
15 | 2 | 13 | 13,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
15 | 2 | 13 | 13,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
15 | 9 | 6 | 60,0% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
15 | 7 | 8 | 46,7% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Uporedna analiza tipova
Universidad de Chile kod kuće · Union Espanola u gostima · Primera División 2025
Najjača poklapanja trendova
Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Domaćin ili gost
93,3%Universidad de Chile 93,3% (15) · Union Espanola 93,3% (15)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
90,0%Universidad de Chile 93,3% (15) · Union Espanola 86,7% (15)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno
86,7%Universidad de Chile 86,7% (15) · Union Espanola 86,7% (15)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
83,3%Universidad de Chile 80,0% (15) · Union Espanola 86,7% (15)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
83,3%Universidad de Chile 80,0% (15) · Union Espanola 86,7% (15)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
83,3%Universidad de Chile 86,7% (15) · Union Espanola 80,0% (15)
Bolji uzorak
Pobeda domaćina
80,0%Universidad de Chile 80,0% (15) · Union Espanola 80,0% (15)
Bolji uzorak
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
80,0%Universidad de Chile 80,0% (15) · Union Espanola 80,0% (15)
Bolji uzorak
| Tip | Universidad de Chile kod kuće | Union Espanola u gostima | Zajednički trend |
|---|---|---|---|
Domaćin ili gost 12 Ceo meč |
93,3% uzorak 15 |
93,3% uzorak 15 |
93,3% |
Domaćin - 1+ gol H1+ Ceo meč |
93,3% uzorak 15 |
86,7% uzorak 15 |
90,0% |
Domaćin ili nerešeno 1X Ceo meč |
86,7% uzorak 15 |
86,7% uzorak 15 |
86,7% |
Drugo poluvreme - 1+ gol II1+ 2. poluvreme |
80,0% uzorak 15 |
86,7% uzorak 15 |
83,3% |
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola IIO0.5 2. poluvreme |
80,0% uzorak 15 |
86,7% uzorak 15 |
83,3% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol 1X&1+ Ceo meč |
86,7% uzorak 15 |
80,0% uzorak 15 |
83,3% |
Pobeda domaćina 1 Ceo meč |
80,0% uzorak 15 |
80,0% uzorak 15 |
80,0% |
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol 1&1+ Ceo meč |
80,0% uzorak 15 |
80,0% uzorak 15 |
80,0% |
Ukupno golova 2+ 2+ Ceo meč |
80,0% uzorak 15 |
60,0% uzorak 15 |
70,0% |
Više od 1,5 gola O1.5 Ceo meč |
80,0% uzorak 15 |
60,0% uzorak 15 |
70,0% |
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola IIU2.5 2. poluvreme |
60,0% uzorak 15 |
80,0% uzorak 15 |
70,0% |
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola 12&2+ Ceo meč |
73,3% uzorak 15 |
60,0% uzorak 15 |
66,7% |
Prvo poluvreme - 1+ gol I1+ 1. poluvreme |
73,3% uzorak 15 |
53,3% uzorak 15 |
63,3% |
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola IO0.5 1. poluvreme |
73,3% uzorak 15 |
53,3% uzorak 15 |
63,3% |
Prvo poluvreme - 0-1 gol I0-1 1. poluvreme |
53,3% uzorak 15 |
66,7% uzorak 15 |
60,0% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola 1X&2+ Ceo meč |
73,3% uzorak 15 |
46,7% uzorak 15 |
60,0% |
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola 1X&O1.5 Ceo meč |
73,3% uzorak 15 |
46,7% uzorak 15 |
60,0% |
Ukupno golova 0-3 0-3 Ceo meč |
46,7% uzorak 15 |
66,7% uzorak 15 |
56,7% |
Ukupno golova 3+ 3+ Ceo meč |
66,7% uzorak 15 |
46,7% uzorak 15 |
56,7% |
Više od 2,5 gola O2.5 Ceo meč |
66,7% uzorak 15 |
46,7% uzorak 15 |
56,7% |
Manje od 3,5 gola U3.5 Ceo meč |
46,7% uzorak 15 |
66,7% uzorak 15 |
56,7% |
Domaćin - 2+ gola H2+ Ceo meč |
66,7% uzorak 15 |
46,7% uzorak 15 |
56,7% |
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola 1&2+ Ceo meč |
66,7% uzorak 15 |
46,7% uzorak 15 |
56,7% |
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola 1&O1.5 Ceo meč |
66,7% uzorak 15 |
46,7% uzorak 15 |
56,7% |
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola 12&O2.5 Ceo meč |
66,7% uzorak 15 |
46,7% uzorak 15 |
56,7% |
Drugo poluvreme - 0-1 gol II0-1 2. poluvreme |
46,7% uzorak 15 |
60,0% uzorak 15 |
53,3% |
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola IIU1.5 2. poluvreme |
46,7% uzorak 15 |
60,0% uzorak 15 |
53,3% |
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu 2H>1H Ceo meč |
46,7% uzorak 15 |
60,0% uzorak 15 |
53,3% |
Oba tima daju gol - Ne NG Ceo meč |
40,0% uzorak 15 |
66,7% uzorak 15 |
53,3% |
Gost - 1+ gol A1+ Ceo meč |
66,7% uzorak 15 |
40,0% uzorak 15 |
53,3% |
Drugo poluvreme - 2+ gola II2+ 2. poluvreme |
53,3% uzorak 15 |
40,0% uzorak 15 |
46,7% |
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola IIO1.5 2. poluvreme |
53,3% uzorak 15 |
40,0% uzorak 15 |
46,7% |
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike HWM2+ Ceo meč |
46,7% uzorak 15 |
40,0% uzorak 15 |
43,3% |
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola GG&2+ Ceo meč |
60,0% uzorak 15 |
33,3% uzorak 15 |
46,7% |
Oba tima daju gol - Da GG Ceo meč |
60,0% uzorak 15 |
33,3% uzorak 15 |
46,7% |
Domaćin bez primljenog gola HCS Ceo meč |
33,3% uzorak 15 |
60,0% uzorak 15 |
46,7% |
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola 1&3+ Ceo meč |
60,0% uzorak 15 |
33,3% uzorak 15 |
46,7% |
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola 1&O2.5 Ceo meč |
60,0% uzorak 15 |
33,3% uzorak 15 |
46,7% |
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola 1X&O2.5 Ceo meč |
60,0% uzorak 15 |
33,3% uzorak 15 |
46,7% |
Ukupno golova 0-2 0-2 Ceo meč |
33,3% uzorak 15 |
53,3% uzorak 15 |
43,3% |
Ukupno golova 4+ 4+ Ceo meč |
53,3% uzorak 15 |
33,3% uzorak 15 |
43,3% |
Više od 3,5 gola O3.5 Ceo meč |
53,3% uzorak 15 |
33,3% uzorak 15 |
43,3% |
Manje od 2,5 gola U2.5 Ceo meč |
33,3% uzorak 15 |
53,3% uzorak 15 |
43,3% |
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola GG&3+ Ceo meč |
53,3% uzorak 15 |
33,3% uzorak 15 |
43,3% |
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola GG&O2.5 Ceo meč |
53,3% uzorak 15 |
33,3% uzorak 15 |
43,3% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne 1&NG Ceo meč |
33,3% uzorak 15 |
53,3% uzorak 15 |
43,3% |
Prvo poluvreme - 2+ gola I2+ 1. poluvreme |
46,7% uzorak 15 |
33,3% uzorak 15 |
40,0% |
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola IO1.5 1. poluvreme |
46,7% uzorak 15 |
33,3% uzorak 15 |
40,0% |
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike HWM1 Ceo meč |
33,3% uzorak 15 |
40,0% uzorak 15 |
36,7% |
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola NG&U2.5 Ceo meč |
26,7% uzorak 15 |
53,3% uzorak 15 |
40,0% |
Domaćin - 3+ gola H3+ Ceo meč |
46,7% uzorak 15 |
26,7% uzorak 15 |
36,7% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol 1&GG Ceo meč |
46,7% uzorak 15 |
26,7% uzorak 15 |
36,7% |
Ukupno golova 0-1 0-1 Ceo meč |
20,0% uzorak 15 |
40,0% uzorak 15 |
30,0% |
Manje od 1,5 gola U1.5 Ceo meč |
20,0% uzorak 15 |
40,0% uzorak 15 |
30,0% |
Drugo poluvreme - 3+ gola II3+ 2. poluvreme |
40,0% uzorak 15 |
20,0% uzorak 15 |
30,0% |
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola IIO2.5 2. poluvreme |
40,0% uzorak 15 |
20,0% uzorak 15 |
30,0% |
Ukupno golova 5+ 5+ Ceo meč |
33,3% uzorak 15 |
20,0% uzorak 15 |
26,7% |
Isti broj golova u oba poluvremena 1H=2H Ceo meč |
20,0% uzorak 15 |
26,7% uzorak 15 |
23,3% |
Nerešeno ili gost X2 Ceo meč |
20,0% uzorak 15 |
20,0% uzorak 15 |
20,0% |
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu 1H>2H Ceo meč |
33,3% uzorak 15 |
13,3% uzorak 15 |
23,3% |
Gost - 2+ gola A2+ Ceo meč |
13,3% uzorak 15 |
20,0% uzorak 15 |
16,7% |
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola IIU0.5 2. poluvreme |
20,0% uzorak 15 |
13,3% uzorak 15 |
16,7% |
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol X2&1+ Ceo meč |
20,0% uzorak 15 |
13,3% uzorak 15 |
16,7% |
Pobeda gosta 2 Ceo meč |
13,3% uzorak 15 |
13,3% uzorak 15 |
13,3% |
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol 2&1+ Ceo meč |
13,3% uzorak 15 |
13,3% uzorak 15 |
13,3% |
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola X2&2+ Ceo meč |
13,3% uzorak 15 |
13,3% uzorak 15 |
13,3% |
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola X2&O1.5 Ceo meč |
13,3% uzorak 15 |
13,3% uzorak 15 |
13,3% |
Gost - 3+ gola A3+ Ceo meč |
13,3% uzorak 15 |
6,7% uzorak 15 |
10,0% |
Gost bez primljenog gola ACS Ceo meč |
6,7% uzorak 15 |
13,3% uzorak 15 |
10,0% |
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola 2&2+ Ceo meč |
6,7% uzorak 15 |
13,3% uzorak 15 |
10,0% |
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola 2&3+ Ceo meč |
6,7% uzorak 15 |
13,3% uzorak 15 |
10,0% |
Pobeda gosta + više od 1,5 gola 2&O1.5 Ceo meč |
6,7% uzorak 15 |
13,3% uzorak 15 |
10,0% |
Pobeda gosta + više od 2,5 gola 2&O2.5 Ceo meč |
6,7% uzorak 15 |
13,3% uzorak 15 |
10,0% |
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola X2&O2.5 Ceo meč |
6,7% uzorak 15 |
13,3% uzorak 15 |
10,0% |
Nerešeno X Ceo meč |
6,7% uzorak 15 |
6,7% uzorak 15 |
6,7% |
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike AWM1 Ceo meč |
6,7% uzorak 15 |
6,7% uzorak 15 |
6,7% |
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike AWM2+ Ceo meč |
6,7% uzorak 15 |
6,7% uzorak 15 |
6,7% |
Nerešeno + manje od 2,5 gola X&U2.5 Ceo meč |
6,7% uzorak 15 |
6,7% uzorak 15 |
6,7% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol 2&GG Ceo meč |
6,7% uzorak 15 |
6,7% uzorak 15 |
6,7% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne 2&NG Ceo meč |
6,7% uzorak 15 |
6,7% uzorak 15 |
6,7% |
Nerešeno + više od 1,5 gola X&O1.5 Ceo meč |
6,7% uzorak 15 |
0,0% uzorak 15 |
3,3% |
Nerešeno + oba tima daju gol X&GG Ceo meč |
6,7% uzorak 15 |
0,0% uzorak 15 |
3,3% |
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne X&NG Ceo meč |
0,0% uzorak 15 |
6,7% uzorak 15 |
3,3% |
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.
Sastavi nisu dostupni
Prati Fudbal Statistika
Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
