Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Utrecht
2P 1N 2I
13. mesto · 8 bodova
Forma · PSV Eindhoven
4P 0N 1I
2. mesto · 19 bodova
Golovi · Over 1.5
100% vs 100%
BTTS 100% / 100% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
0 — 3 — 7
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Ukupno golova 2+

Utrecht 100,0% · PSV Eindhoven 100,0%
100,0%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 4
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 4
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:6
Poluvreme
1:2
Stadion
Stadion Galgenwaard
Grad
Utrecht

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Utrecht
13. mesto · 8 bodova
PSV Eindhoven
2. mesto · 19 bodova
Detaljna analiza utakmice 4. kola Eredivisie između Utrecht i PSV Eindhoven sa rezultatom 1:6 na Stadionu Galgenwaard.
6'
Utrecht
A. Stepanov
Gol · N. Vesterlund
11'
PSV Eindhoven
R. van Bommel
Gol
15'
Utrecht
Guus Offerhaus
Žuti karton · Foul
34'
Utrecht
Dani De Wit
Žuti karton · Persistent fouling
45'
PSV Eindhoven
G. Til
Gol · S. Dest
49'
Utrecht
Arthur Zagre
Žuti karton · Foul
56'
Utrecht
N. Vesterlund
Izmena · P. Kloosterboer
61'
Utrecht
D. van den Berg
Izmena · Z. Iqbal
61'
Utrecht
A. Alarcon
Izmena · A. Blake
65'
PSV Eindhoven
N. Fernandez
Izmena · P. Wanner
65'
PSV Eindhoven
I. Perisic
Izmena · E. Bajraktarevic
72'
PSV Eindhoven
Armando Obispo
Žuti karton · Foul
76'
PSV Eindhoven
Mauro Junior
Gol
78'
PSV Eindhoven
R. Pepi
Izmena · S. Mijnans
78'
PSV Eindhoven
R. van Bommel
Izmena · A. Bouhamdi
84'
Utrecht
Y. Cathline
Izmena · S. van Duijn
84'
Utrecht
A. Zagre
Izmena · E. C. Owen
84'
PSV Eindhoven
A. Obispo
Izmena · Y. Gasiorowski
85'
Utrecht
Vasilis Barkas
Žuti karton · Foul
86'
PSV Eindhoven
Sven Mijnans
Promašen penal
86'
PSV Eindhoven
S. Mijnans
Gol · P. Wanner
88'
PSV Eindhoven
G. Til
Gol · A. Bouhamdi
90'
PSV Eindhoven
S. Dest
Gol · A. Bouhamdi
90+2'
Utrecht
Siebe Horemans
Žuti karton · Foul
34%
Ball Possession
66%
1
Total Shots
30
1
Shots on Goal
14
0
Shots off Goal
11
0
Blocked Shots
5
1
Shots insidebox
15
0
Shots outsidebox
15
0
Corner Kicks
13
1
Offsides
1
21
Fouls
8
5
Yellow Cards
1
Red Cards
7
Goalkeeper Saves
0
298
Total passes
562
222
Passes accurate
508
74%
Passes %
90%
0.30
expected_goals
3.04
-0.81
goals_prevented
-0.81

Analiza tipova · Utrecht

Eredivisie · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Nerešeno
X Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W2
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
L1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
L1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
L1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W2
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L2
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L2
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L2
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L2
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W2
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · PSV Eindhoven

Eredivisie · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Nerešeno
X Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Pobeda gosta
2 Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
L1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Utrecht kod kuće · PSV Eindhoven u gostima · Eredivisie 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Ukupno golova 2+
100,0%
Utrecht 100,0% (4) · PSV Eindhoven 100,0% (4)
Srednji uzorak
Ukupno golova 3+
100,0%
Utrecht 100,0% (4) · PSV Eindhoven 100,0% (4)
Srednji uzorak
Više od 1,5 gola
100,0%
Utrecht 100,0% (4) · PSV Eindhoven 100,0% (4)
Srednji uzorak
Više od 2,5 gola
100,0%
Utrecht 100,0% (4) · PSV Eindhoven 100,0% (4)
Srednji uzorak
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
100,0%
Utrecht 100,0% (4) · PSV Eindhoven 100,0% (4)
Srednji uzorak
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
100,0%
Utrecht 100,0% (4) · PSV Eindhoven 100,0% (4)
Srednji uzorak
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
100,0%
Utrecht 100,0% (4) · PSV Eindhoven 100,0% (4)
Srednji uzorak
Oba tima daju gol - Da
100,0%
Utrecht 100,0% (4) · PSV Eindhoven 100,0% (4)
Srednji uzorak
TipUtrecht
kod kuće
PSV Eindhoven
u gostima
Zajednički trend
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 4
100,0%
uzorak 4
100,0%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
100,0%
uzorak 4
100,0%
uzorak 4
100,0%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
100,0%
uzorak 4
100,0%
uzorak 4
100,0%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
100,0%
uzorak 4
100,0%
uzorak 4
100,0%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 4
100,0%
uzorak 4
100,0%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
100,0%
uzorak 4
100,0%
uzorak 4
100,0%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
100,0%
uzorak 4
100,0%
uzorak 4
100,0%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
100,0%
uzorak 4
100,0%
uzorak 4
100,0%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 4
100,0%
uzorak 4
100,0%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 4
100,0%
uzorak 4
100,0%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
100,0%
uzorak 4
100,0%
uzorak 4
100,0%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
100,0%
uzorak 4
100,0%
uzorak 4
100,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 4
100,0%
uzorak 4
100,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
100,0%
uzorak 4
100,0%
uzorak 4
100,0%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
75,0%
uzorak 4
100,0%
uzorak 4
87,5%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
100,0%
uzorak 4
75,0%
uzorak 4
87,5%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
100,0%
uzorak 4
75,0%
uzorak 4
87,5%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
75,0%
uzorak 4
100,0%
uzorak 4
87,5%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
75,0%
uzorak 4
100,0%
uzorak 4
87,5%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
100,0%
uzorak 4
87,5%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
100,0%
uzorak 4
75,0%
uzorak 4
87,5%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
100,0%
uzorak 4
75,0%
uzorak 4
87,5%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
100,0%
uzorak 4
87,5%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
75,0%
uzorak 4
100,0%
uzorak 4
87,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
100,0%
uzorak 4
87,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
100,0%
uzorak 4
87,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
100,0%
uzorak 4
87,5%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
100,0%
uzorak 4
87,5%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
100,0%
uzorak 4
75,0%
uzorak 4
87,5%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
100,0%
uzorak 4
75,0%
uzorak 4
87,5%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
75,0%
uzorak 4
75,0%
uzorak 4
75,0%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
75,0%
uzorak 4
75,0%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
75,0%
uzorak 4
75,0%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
75,0%
uzorak 4
75,0%
uzorak 4
75,0%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
75,0%
uzorak 4
75,0%
uzorak 4
75,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
75,0%
uzorak 4
75,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
75,0%
uzorak 4
75,0%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
75,0%
uzorak 4
75,0%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
100,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 4
75,0%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
100,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 4
75,0%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
75,0%
uzorak 4
62,5%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 4
62,5%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 4
62,5%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
75,0%
uzorak 4
62,5%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
75,0%
uzorak 4
62,5%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
75,0%
uzorak 4
62,5%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
75,0%
uzorak 4
62,5%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
75,0%
uzorak 4
62,5%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
50,0%
uzorak 4
75,0%
uzorak 4
62,5%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 4
50,0%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
100,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
62,5%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
100,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
62,5%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
62,5%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
75,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
50,0%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
25,0%
uzorak 4
75,0%
uzorak 4
50,0%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
25,0%
uzorak 4
75,0%
uzorak 4
50,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
50,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
50,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
50,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
50,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
75,0%
uzorak 4
50,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
75,0%
uzorak 4
50,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
75,0%
uzorak 4
50,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
75,0%
uzorak 4
50,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
75,0%
uzorak 4
50,0%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
50,0%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
50,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
37,5%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
37,5%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
37,5%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
37,5%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
37,5%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
37,5%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
37,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
37,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
37,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
37,5%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 4
37,5%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 4
37,5%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
25,0%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
25,0%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
25,0%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
25,0%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
25,0%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
25,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
25,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
25,0%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
25,0%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
25,0%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
0,0%
uzorak 4
75,0%
uzorak 4
37,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
75,0%
uzorak 4
37,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
75,0%
uzorak 4
37,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
75,0%
uzorak 4
37,5%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
75,0%
uzorak 4
37,5%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
75,0%
uzorak 4
37,5%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
75,0%
uzorak 4
37,5%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
0,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 4
25,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 4
25,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 4
25,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 4
25,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 4
25,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 4
25,0%
Nerešeno
X Ceo meč
25,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 4
12,5%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
12,5%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
12,5%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
25,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 4
12,5%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
12,5%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 4
12,5%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
12,5%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 4
12,5%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
25,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 4
12,5%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
0,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
12,5%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
0,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
12,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
12,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
12,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
12,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
12,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
12,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
12,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
12,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
12,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
12,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
12,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
12,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
12,5%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
12,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
12,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
12,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
12,5%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
12,5%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
25,0%
uzorak 4
12,5%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 4
12,5%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 4
0,0%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 4
0,0%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 4
0,0%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 4
0,0%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 4
0,0%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 4
0,0%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 4
0,0%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 4
0,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 4
0,0%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 4
0,0%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 4
0,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 4
0,0%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 4
0,0%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 4
0,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 4
0,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 4
0,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 4
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Utrecht

Formacija: 3-4-3 · Trener: Anthony Correia
Startna postava 11
1Vasilis BarkasG
2Siebe HoremansD
6Guus OfferhausD
21Neville NwankwoD
23Niklas VesterlundM
20Dani De WitM
34Davy van den BergM
92Arthur ZagreM
11Ángel AlarcónF
9Artem StepanovF
10Yoann CathlineF
Klupa 10
32Per KloosterboerD
14Zidane IqbalM
15Adrian BlakeF
17Sem van DuijnF
47Emmanuel OwenF
25Michael BrouwerG
33Kevin GadellaaG
24Jamie SchuldesD
53Ferdinand PohlD
35Viggo PlantingaD

PSV Eindhoven

Formacija: 4-2-3-1 · Trener: Peter Bosz
Startna postava 11
32Matěj KovářG
8Sergiño DestD
6Ryan FlamingoD
4Armando ObispoD
17Mauro JúniorD
24Kodai SanoM
31Noah FernandezM
5Ivan PerišićM
20Guus TilM
7Ruben van BommelM
9Ricardo PepiF
Klupa 9
10Paul WannerM
19Esmir BajraktarevićF
21Sven MijnansM
37Amir BouhamdiF
3Yarek GasiorowskiD
41Khadim NgomG
1Nick OlijG
2Lutsharel GeertruidaD
18Filip KostićM

Vest / analiza povezana sa utakmicom

Cela objava je dostupna direktno ovde, bez napuštanja stranice utakmice.
Povezano sa utakmicom 13.09.2026. 3 min čitanja

Utrecht - PSV 1:6, Eredivisie 2026.

Autor: Fudbal Statistika
Uvod

U okviru 4. kola holandske Eredivisie sezone 2026, na stadionu Galgenwaard u Utrechtu odigrana je utakmica između domaćeg tima Utrecht i gostujućeg PSV Eindhoven. Utakmica je završena ubedljivom pobedom gostiju rezultatom 6:1.

Tok utakmice

Već u 6. minutu domaći napadač Artem Stepanov doveo je Utrecht u vođstvo nakon što je pogodio mrežu uz asistenciju Niklasa Vesterlunda. Međutim, samo pet minuta kasnije, u 11. minutu, Ruben van Bommel je izjednačio rezultat za PSV. Prve opomene na meču zabeležene su u prvom poluvremenu na strani Utrecht, sa žutim kartonima za Guusa Offerhausa u 15. i Dani De Wita u 34. minutu zbog prekršaja i upornog fauliranja.

Pred kraj prvog poluvremena, u 45. minutu, Guus Til je doneo prednost PSV-u posle asistencije Sergiña Desta, pa se na pauzu otišlo sa rezultatom 2:1 u korist gostiju.

Drugo poluvreme donelo je još žutih kartona za Utrecht, sa opomenama za Arthura Zagre u 49. i Vasilisa Barkasa u 85. minutu, dok je PSV zabeležio žuti karton za Armando Obispa u 72. minutu. Tokom utakmice bilo je i više izmena na obe strane. Utrecht je uveo Niklasa Vesterlunda umesto Per Kloosterboera u 56. minutu, zatim Davyja van den Berga umesto Zidanea Iqbala i Ángela Alarcóna umesto Adriana Blakea u 61. minutu. PSV je u 65. minutu uveo Noaha Fernandeza umesto Paula Wannera i Ivana Perišića umesto Esmira Bajraktarevića, dok su u 78. minutu ušli Sven Mijnans i Ruben van Bommel umesto Svena Mijnansa i Amira Bouhamdija. Utrecht je u 84. minutu izvršio dve izmene, uvodeći Yoanna Cathlinea umesto Sema van Duijna i Arthura Zagre umesto Emmanuela Owena, a PSV je u isto vreme uveo Armando Obispa umesto Yareka Gasiorowskog.

U nastavku, Mauro Junior je u 76. minutu povećao prednost PSV-a na 3:1. Zatim je Sven Mijnans u 86. minutu postigao dva gola, jedan iz penala koji je prvobitno bio promašen, a odmah potom i iz igre nakon asistencije Paula Wannera. U 88. minutu Guus Til je postigao svoj drugi gol na utakmici, a rezultat je u 90. minutu kompletirao Sergiño Dest nakon asistencije Amira Bouhamdija, čime je postavljen konačan rezultat 6:1.

Ključni momenti
  • 6' - Artem Stepanov postiže prvi gol za Utrecht, asistencija Niklas Vesterlund.
  • 11' - Ruben van Bommel postiže gol za PSV.
  • 45' - Guus Til pogađa za 2:1 uz asistenciju Sergiña Desta.
  • 76' - Mauro Junior postiže gol za PSV.
  • 86' - Sven Mijnans postiže dva gola, uključujući gol iz penala.
  • 88' - Guus Til postiže svoj drugi gol na utakmici.
  • 90' - Sergiño Dest postiže gol za konačnih 6:1.
  • Više žutih kartona na strani Utrecht (5) u odnosu na PSV (1), što je uticalo na disciplinu domaćeg tima.
Formacije i startne postave
Tim Formacija Trener
Utrecht 3-4-3 Anthony Correia
PSV Eindhoven 4-2-3-1 Peter Bosz
Tim Broj Igrač Pozicija
Utrecht1Vasilis BarkasG
Utrecht2Siebe HoremansD
Utrecht6Guus OfferhausD
Utrecht21Neville NwankwoD
Utrecht23Niklas VesterlundM
Utrecht20Dani De WitM
Utrecht34Davy van den BergM
Utrecht92Arthur ZagreM
Utrecht11Ángel AlarcónF
Utrecht9Artem StepanovF
Utrecht10Yoann CathlineF
PSV Eindhoven32Matěj KovářG
PSV Eindhoven8Sergiño DestD
PSV Eindhoven6Ryan FlamingoD
PSV Eindhoven4Armando ObispoD
PSV Eindhoven17Mauro JúniorD
PSV Eindhoven24Kodai SanoM
PSV Eindhoven31Noah FernandezM
PSV Eindhoven5Ivan PerišićM
PSV Eindhoven20Guus TilM
PSV Eindhoven7Ruben van BommelM
PSV Eindhoven9Ricardo PepiF
Statistika utakmice
Statistika Domaći tim Gostujući tim
Ball Possession34%66%
Blocked Shots05
Corner Kicks013
Expected Goals (xG)0.303.04
Fouls218
Goalkeeper Saves70
Goals Prevented-0.81-0.81
Offsides11
Passes Accuracy74%90%
Passes Accurate222508
Total Passes298562
Shots Inside Box115
Shots Off Goal011
Shots On Goal114
Shots Outside Box015
Total Shots130
Yellow Cards51
Red Cards--
Zaključak

Utakmica između Utrecht i PSV Eindhoven jasno pokazuje razliku u efikasnosti i realizaciji šansi između dva tima. PSV je imao znatno veću kontrolu i bolju statistiku u svim segmentima igre, što potvrđuje i visok broj šuteva, uglavnom sa uspešnim završnicama. Sa druge strane, Utrecht je imao ograničene prilike za gol, uz dosta prekršaja i žutih kartona, što je uticalo na njihov ritam igre. Iako je domaćin rano poveo, PSV je brzo preokrenuo rezultat i izgradio ubedljivu prednost. Podaci ukazuju na značajnu razliku u kvalitetu igre i realizaciji u ovom susretu Eredivisie.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.