Brza analiza utakmice
Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Forma · V-varen Nagasaki
1P
1N
3I
9. mesto · 21 bodova
Forma · Kyoto Sanga
1P
1N
3I
8. mesto · 23 bodova
Golovi · Over 1.5
78%
vs
78%
BTTS
67% /
44% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
7
— 0 —
3
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend
Domaćin - 1+ gol
V-varen Nagasaki 88,9%
· Kyoto Sanga 100,0%
94,4%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 9
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.
Predlozi i AI tiketi
Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 7
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:2
Poluvreme
1:1
Stadion
Peace Stadium
Grad
Nagasaki
Vizuelno poređenje trendova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.
Statistički trendovi golova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · sezona 2026
7 / 9
77,8%
Over 1.5
7 / 9
77,8%
6 / 9
66,7%
Over 2.5
4 / 9
44,4%
2 / 9
22,2%
Over 3.5
0 / 9
0,0%
2 / 9
22,2%
Under 1.5
2 / 9
22,2%
3 / 9
33,3%
Under 2.5
5 / 9
55,6%
7 / 9
77,8%
Under 3.5
9 / 9
100,0%
Ovo je istorijski učinak timova u aktuelnoj sezoni, ne prediction za ovu utakmicu.
Međusobni susreti
Poslednjih 10 završenih utakmica
7
V-varen Nagasaki pobede
0
Nerešeno
3
Kyoto Sanga pobede
09.08.2026.
V-varen Nagasaki - Kyoto Sanga
J1 League
2:1
23.05.2026.
Kyoto Sanga - V-varen Nagasaki
J1 League
1:0
02.10.2021.
V-varen Nagasaki - Kyoto Sanga
J2 League
2:0
03.07.2021.
Kyoto Sanga - V-varen Nagasaki
J2 League
0:2
02.12.2020.
Kyoto Sanga - V-varen Nagasaki
J2 League
2:1
25.07.2020.
V-varen Nagasaki - Kyoto Sanga
J2 League
1:0
21.09.2019.
V-varen Nagasaki - Kyoto Sanga
J2 League
1:0
07.07.2019.
Kyoto Sanga - V-varen Nagasaki
J2 League
1:0
27.08.2017.
V-varen Nagasaki - Kyoto Sanga
J2 League
1:0
25.03.2017.
Kyoto Sanga - V-varen Nagasaki
J2 League
0:1
Utakmica V-varen Nagasaki - Kyoto Sanga donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja J1 League, Japan.
5'
V-varen Nagasaki
Thiago
Gol
27'
V-varen Nagasaki
Thiago
Izmena · R. Yamasaki
35'
Kyoto Sanga
Sung-jun Yoon
Žuti karton · Foul
42'
Kyoto Sanga
M. Okugawa
Gol
46'
V-varen Nagasaki
T. Kasayanagi
Izmena · N. Campbell
65'
Kyoto Sanga
T. Hiraoka
Izmena · F. Honda
67'
V-varen Nagasaki
R. Yamada
Izmena · Diego Pituca
67'
V-varen Nagasaki
K. Kushibiki
Izmena · H. Teruyama
73'
Kyoto Sanga
M. Okugawa
Izmena · R. Nakano
75'
Kyoto Sanga
Henrique Trevisan
Gol · S. Yoon
77'
Kyoto Sanga
João Pedro
Žuti karton · Simulation
84'
V-varen Nagasaki
M. Sekiguchi
Izmena · S. Yoneda
84'
Kyoto Sanga
H. Arai
Izmena · Gustavo Barreto
84'
Kyoto Sanga
Marco Tulio
Izmena · T. Matsuda
46%
Ball Possession
54%
12
Total Shots
14
2
Shots on Goal
5
5
Shots off Goal
7
5
Blocked Shots
2
9
Shots insidebox
10
3
Shots outsidebox
4
1
Corner Kicks
3
0
Offsides
2
6
Fouls
11
0
Yellow Cards
2
Red Cards
2
Goalkeeper Saves
1
386
Total passes
454
269
Passes accurate
353
70%
Passes %
78%
1.05
expected_goals
2.34
goals_prevented
Analiza tipova · V-varen Nagasaki
J1 League · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
9 | 3 | 6 | 33,3% | 33,3% 3/9 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
9 | 2 | 7 | 22,2% | 22,2% 2/9 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
9 | 4 | 5 | 44,4% | 44,4% 4/9 |
40,0% 2/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
9 | 5 | 4 | 55,6% | 55,6% 5/9 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
9 | 7 | 2 | 77,8% | 77,8% 7/9 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
9 | 6 | 3 | 66,7% | 66,7% 6/9 |
80,0% 4/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
9 | 2 | 7 | 22,2% | 22,2% 2/9 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
9 | 3 | 6 | 33,3% | 33,3% 3/9 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
9 | 7 | 2 | 77,8% | 77,8% 7/9 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
9 | 7 | 2 | 77,8% | 77,8% 7/9 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
9 | 6 | 3 | 66,7% | 66,7% 6/9 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
9 | 2 | 7 | 22,2% | 22,2% 2/9 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
9 | 0 | 9 | 0,0% | 0,0% 0/9 |
0,0% 0/5 |
L9 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
9 | 7 | 2 | 77,8% | 77,8% 7/9 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
9 | 6 | 3 | 66,7% | 66,7% 6/9 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
9 | 2 | 7 | 22,2% | 22,2% 2/9 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
9 | 2 | 7 | 22,2% | 22,2% 2/9 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
9 | 3 | 6 | 33,3% | 33,3% 3/9 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
9 | 7 | 2 | 77,8% | 77,8% 7/9 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
9 | 6 | 3 | 66,7% | 66,7% 6/9 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
9 | 5 | 4 | 55,6% | 55,6% 5/9 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
9 | 5 | 4 | 55,6% | 55,6% 5/9 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
9 | 2 | 7 | 22,2% | 22,2% 2/9 |
0,0% 0/5 |
L6 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
9 | 6 | 3 | 66,7% | 66,7% 6/9 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
9 | 3 | 6 | 33,3% | 33,3% 3/9 |
20,0% 1/5 |
L4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
9 | 4 | 5 | 44,4% | 44,4% 4/9 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
9 | 7 | 2 | 77,8% | 77,8% 7/9 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
9 | 5 | 4 | 55,6% | 55,6% 5/9 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
9 | 7 | 2 | 77,8% | 77,8% 7/9 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
9 | 5 | 4 | 55,6% | 55,6% 5/9 |
80,0% 4/5 |
W3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
9 | 8 | 1 | 88,9% | 88,9% 8/9 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
9 | 2 | 7 | 22,2% | 22,2% 2/9 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
9 | 0 | 9 | 0,0% | 0,0% 0/9 |
0,0% 0/5 |
L9 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
9 | 7 | 2 | 77,8% | 77,8% 7/9 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
9 | 5 | 4 | 55,6% | 55,6% 5/9 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
9 | 2 | 7 | 22,2% | 22,2% 2/9 |
20,0% 1/5 |
L4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
9 | 2 | 7 | 22,2% | 22,2% 2/9 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
9 | 1 | 8 | 11,1% | 11,1% 1/9 |
20,0% 1/5 |
L4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
9 | 3 | 6 | 33,3% | 33,3% 3/9 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
9 | 0 | 9 | 0,0% | 0,0% 0/9 |
0,0% 0/5 |
L9 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
9 | 2 | 7 | 22,2% | 22,2% 2/9 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
9 | 2 | 7 | 22,2% | 22,2% 2/9 |
20,0% 1/5 |
L4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
9 | 3 | 6 | 33,3% | 33,3% 3/9 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
9 | 1 | 8 | 11,1% | 11,1% 1/9 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
9 | 1 | 8 | 11,1% | 11,1% 1/9 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
9 | 1 | 8 | 11,1% | 11,1% 1/9 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
9 | 1 | 8 | 11,1% | 11,1% 1/9 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
9 | 1 | 8 | 11,1% | 11,1% 1/9 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
9 | 2 | 7 | 22,2% | 22,2% 2/9 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
9 | 1 | 8 | 11,1% | 11,1% 1/9 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
9 | 2 | 7 | 22,2% | 22,2% 2/9 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
9 | 2 | 7 | 22,2% | 22,2% 2/9 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
9 | 0 | 9 | 0,0% | 0,0% 0/9 |
0,0% 0/5 |
L9 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
9 | 4 | 5 | 44,4% | 44,4% 4/9 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
9 | 4 | 5 | 44,4% | 44,4% 4/9 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
9 | 4 | 5 | 44,4% | 44,4% 4/9 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
9 | 4 | 5 | 44,4% | 44,4% 4/9 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
9 | 4 | 5 | 44,4% | 44,4% 4/9 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
9 | 3 | 6 | 33,3% | 33,3% 3/9 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
9 | 1 | 8 | 11,1% | 11,1% 1/9 |
20,0% 1/5 |
L4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
9 | 7 | 2 | 77,8% | 77,8% 7/9 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
9 | 6 | 3 | 66,7% | 66,7% 6/9 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
9 | 2 | 7 | 22,2% | 22,2% 2/9 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
9 | 1 | 8 | 11,1% | 11,1% 1/9 |
0,0% 0/5 |
L8 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
9 | 6 | 3 | 66,7% | 66,7% 6/9 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
9 | 2 | 7 | 22,2% | 22,2% 2/9 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
9 | 1 | 8 | 11,1% | 11,1% 1/9 |
0,0% 0/5 |
L8 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
9 | 3 | 6 | 33,3% | 33,3% 3/9 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
9 | 7 | 2 | 77,8% | 77,8% 7/9 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
9 | 8 | 1 | 88,9% | 88,9% 8/9 |
100,0% 5/5 |
W8 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
9 | 6 | 3 | 66,7% | 66,7% 6/9 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
9 | 3 | 6 | 33,3% | 33,3% 3/9 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
9 | 0 | 9 | 0,0% | 0,0% 0/9 |
0,0% 0/5 |
L9 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
9 | 5 | 4 | 55,6% | 55,6% 5/9 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
9 | 3 | 6 | 33,3% | 33,3% 3/9 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
9 | 3 | 6 | 33,3% | 33,3% 3/9 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
9 | 2 | 7 | 22,2% | 22,2% 2/9 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
9 | 6 | 3 | 66,7% | 66,7% 6/9 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
9 | 6 | 3 | 66,7% | 66,7% 6/9 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
9 | 6 | 3 | 66,7% | 66,7% 6/9 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
9 | 5 | 4 | 55,6% | 55,6% 5/9 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
9 | 5 | 4 | 55,6% | 55,6% 5/9 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
9 | 5 | 4 | 55,6% | 55,6% 5/9 |
60,0% 3/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Analiza tipova · Kyoto Sanga
J1 League · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
9 | 5 | 4 | 55,6% | 55,6% 5/9 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
9 | 2 | 7 | 22,2% | 22,2% 2/9 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
9 | 2 | 7 | 22,2% | 22,2% 2/9 |
0,0% 0/5 |
L5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
9 | 7 | 2 | 77,8% | 77,8% 7/9 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
9 | 7 | 2 | 77,8% | 77,8% 7/9 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
9 | 4 | 5 | 44,4% | 44,4% 4/9 |
20,0% 1/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
9 | 2 | 7 | 22,2% | 22,2% 2/9 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
9 | 5 | 4 | 55,6% | 55,6% 5/9 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
9 | 9 | 0 | 100,0% | 100,0% 9/9 |
100,0% 5/5 |
W9 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
9 | 7 | 2 | 77,8% | 77,8% 7/9 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
9 | 4 | 5 | 44,4% | 44,4% 4/9 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
9 | 0 | 9 | 0,0% | 0,0% 0/9 |
0,0% 0/5 |
L9 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
9 | 0 | 9 | 0,0% | 0,0% 0/9 |
0,0% 0/5 |
L9 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
9 | 7 | 2 | 77,8% | 77,8% 7/9 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
9 | 4 | 5 | 44,4% | 44,4% 4/9 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
9 | 0 | 9 | 0,0% | 0,0% 0/9 |
0,0% 0/5 |
L9 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
9 | 2 | 7 | 22,2% | 22,2% 2/9 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
9 | 5 | 4 | 55,6% | 55,6% 5/9 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
9 | 9 | 0 | 100,0% | 100,0% 9/9 |
100,0% 5/5 |
W9 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
9 | 4 | 5 | 44,4% | 44,4% 4/9 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
9 | 2 | 7 | 22,2% | 22,2% 2/9 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
9 | 2 | 7 | 22,2% | 22,2% 2/9 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
9 | 3 | 6 | 33,3% | 33,3% 3/9 |
40,0% 2/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
9 | 4 | 5 | 44,4% | 44,4% 4/9 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
9 | 5 | 4 | 55,6% | 55,6% 5/9 |
80,0% 4/5 |
W2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
9 | 7 | 2 | 77,8% | 77,8% 7/9 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
9 | 6 | 3 | 66,7% | 66,7% 6/9 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
9 | 2 | 7 | 22,2% | 22,2% 2/9 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
9 | 6 | 3 | 66,7% | 66,7% 6/9 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
9 | 2 | 7 | 22,2% | 22,2% 2/9 |
20,0% 1/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
9 | 9 | 0 | 100,0% | 100,0% 9/9 |
100,0% 5/5 |
W9 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
9 | 3 | 6 | 33,3% | 33,3% 3/9 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
9 | 2 | 7 | 22,2% | 22,2% 2/9 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
9 | 4 | 5 | 44,4% | 44,4% 4/9 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
9 | 2 | 7 | 22,2% | 22,2% 2/9 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
9 | 0 | 9 | 0,0% | 0,0% 0/9 |
0,0% 0/5 |
L9 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
9 | 5 | 4 | 55,6% | 55,6% 5/9 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
9 | 0 | 9 | 0,0% | 0,0% 0/9 |
0,0% 0/5 |
L9 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
9 | 2 | 7 | 22,2% | 22,2% 2/9 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
9 | 3 | 6 | 33,3% | 33,3% 3/9 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
9 | 2 | 7 | 22,2% | 22,2% 2/9 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
9 | 0 | 9 | 0,0% | 0,0% 0/9 |
0,0% 0/5 |
L9 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
9 | 5 | 4 | 55,6% | 55,6% 5/9 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
9 | 3 | 6 | 33,3% | 33,3% 3/9 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
9 | 2 | 7 | 22,2% | 22,2% 2/9 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
9 | 3 | 6 | 33,3% | 33,3% 3/9 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
9 | 2 | 7 | 22,2% | 22,2% 2/9 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
9 | 0 | 9 | 0,0% | 0,0% 0/9 |
0,0% 0/5 |
L9 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
9 | 5 | 4 | 55,6% | 55,6% 5/9 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
9 | 2 | 7 | 22,2% | 22,2% 2/9 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
9 | 2 | 7 | 22,2% | 22,2% 2/9 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
9 | 2 | 7 | 22,2% | 22,2% 2/9 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
9 | 0 | 9 | 0,0% | 0,0% 0/9 |
0,0% 0/5 |
L9 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
9 | 2 | 7 | 22,2% | 22,2% 2/9 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
9 | 2 | 7 | 22,2% | 22,2% 2/9 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
9 | 2 | 7 | 22,2% | 22,2% 2/9 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
9 | 2 | 7 | 22,2% | 22,2% 2/9 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
9 | 2 | 7 | 22,2% | 22,2% 2/9 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
9 | 2 | 7 | 22,2% | 22,2% 2/9 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
9 | 0 | 9 | 0,0% | 0,0% 0/9 |
0,0% 0/5 |
L9 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
9 | 6 | 3 | 66,7% | 66,7% 6/9 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
9 | 9 | 0 | 100,0% | 100,0% 9/9 |
100,0% 5/5 |
W9 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
9 | 3 | 6 | 33,3% | 33,3% 3/9 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
9 | 0 | 9 | 0,0% | 0,0% 0/9 |
0,0% 0/5 |
L9 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
9 | 9 | 0 | 100,0% | 100,0% 9/9 |
100,0% 5/5 |
W9 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
9 | 3 | 6 | 33,3% | 33,3% 3/9 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
9 | 0 | 9 | 0,0% | 0,0% 0/9 |
0,0% 0/5 |
L9 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
9 | 0 | 9 | 0,0% | 0,0% 0/9 |
0,0% 0/5 |
L9 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
9 | 6 | 3 | 66,7% | 66,7% 6/9 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
9 | 9 | 0 | 100,0% | 100,0% 9/9 |
100,0% 5/5 |
W9 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
9 | 2 | 7 | 22,2% | 22,2% 2/9 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
9 | 5 | 4 | 55,6% | 55,6% 5/9 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
9 | 2 | 7 | 22,2% | 22,2% 2/9 |
40,0% 2/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
9 | 7 | 2 | 77,8% | 77,8% 7/9 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
9 | 5 | 4 | 55,6% | 55,6% 5/9 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
9 | 5 | 4 | 55,6% | 55,6% 5/9 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
9 | 2 | 7 | 22,2% | 22,2% 2/9 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
9 | 4 | 5 | 44,4% | 44,4% 4/9 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
9 | 4 | 5 | 44,4% | 44,4% 4/9 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
9 | 4 | 5 | 44,4% | 44,4% 4/9 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
9 | 2 | 7 | 22,2% | 22,2% 2/9 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
9 | 5 | 4 | 55,6% | 55,6% 5/9 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
9 | 4 | 5 | 44,4% | 44,4% 4/9 |
40,0% 2/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Uporedna analiza tipova
V-varen Nagasaki kod kuće · Kyoto Sanga u gostima · J1 League 2026
Najjača poklapanja trendova
Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Domaćin - 1+ gol
94,4%V-varen Nagasaki 88,9% (9) · Kyoto Sanga 100,0% (9)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
94,4%V-varen Nagasaki 88,9% (9) · Kyoto Sanga 100,0% (9)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
88,9%V-varen Nagasaki 77,8% (9) · Kyoto Sanga 100,0% (9)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
88,9%V-varen Nagasaki 77,8% (9) · Kyoto Sanga 100,0% (9)
Bolji uzorak
Domaćin ili gost
77,8%V-varen Nagasaki 77,8% (9) · Kyoto Sanga 77,8% (9)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
77,8%V-varen Nagasaki 77,8% (9) · Kyoto Sanga 77,8% (9)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
77,8%V-varen Nagasaki 77,8% (9) · Kyoto Sanga 77,8% (9)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
83,3%V-varen Nagasaki 66,7% (9) · Kyoto Sanga 100,0% (9)
Bolji uzorak
| Tip | V-varen Nagasaki kod kuće | Kyoto Sanga u gostima | Zajednički trend |
|---|---|---|---|
Domaćin - 1+ gol H1+ Ceo meč |
88,9% uzorak 9 |
100,0% uzorak 9 |
94,4% |
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola IIU2.5 2. poluvreme |
88,9% uzorak 9 |
100,0% uzorak 9 |
94,4% |
Ukupno golova 0-3 0-3 Ceo meč |
77,8% uzorak 9 |
100,0% uzorak 9 |
88,9% |
Manje od 3,5 gola U3.5 Ceo meč |
77,8% uzorak 9 |
100,0% uzorak 9 |
88,9% |
Domaćin ili gost 12 Ceo meč |
77,8% uzorak 9 |
77,8% uzorak 9 |
77,8% |
Ukupno golova 2+ 2+ Ceo meč |
77,8% uzorak 9 |
77,8% uzorak 9 |
77,8% |
Više od 1,5 gola O1.5 Ceo meč |
77,8% uzorak 9 |
77,8% uzorak 9 |
77,8% |
Drugo poluvreme - 1+ gol II1+ 2. poluvreme |
66,7% uzorak 9 |
100,0% uzorak 9 |
83,3% |
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola IIO0.5 2. poluvreme |
66,7% uzorak 9 |
100,0% uzorak 9 |
83,3% |
Prvo poluvreme - 1+ gol I1+ 1. poluvreme |
77,8% uzorak 9 |
66,7% uzorak 9 |
72,2% |
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola IO0.5 1. poluvreme |
77,8% uzorak 9 |
66,7% uzorak 9 |
72,2% |
Drugo poluvreme - 0-1 gol II0-1 2. poluvreme |
77,8% uzorak 9 |
66,7% uzorak 9 |
72,2% |
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola IIU1.5 2. poluvreme |
77,8% uzorak 9 |
66,7% uzorak 9 |
72,2% |
Domaćin ili nerešeno 1X Ceo meč |
55,6% uzorak 9 |
77,8% uzorak 9 |
66,7% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol 1X&1+ Ceo meč |
55,6% uzorak 9 |
77,8% uzorak 9 |
66,7% |
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola 12&2+ Ceo meč |
55,6% uzorak 9 |
55,6% uzorak 9 |
55,6% |
Prvo poluvreme - 0-1 gol I0-1 1. poluvreme |
44,4% uzorak 9 |
77,8% uzorak 9 |
61,1% |
Gost - 1+ gol A1+ Ceo meč |
77,8% uzorak 9 |
44,4% uzorak 9 |
61,1% |
Nerešeno ili gost X2 Ceo meč |
66,7% uzorak 9 |
44,4% uzorak 9 |
55,6% |
Ukupno golova 3+ 3+ Ceo meč |
66,7% uzorak 9 |
44,4% uzorak 9 |
55,6% |
Više od 2,5 gola O2.5 Ceo meč |
66,7% uzorak 9 |
44,4% uzorak 9 |
55,6% |
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola GG&2+ Ceo meč |
66,7% uzorak 9 |
44,4% uzorak 9 |
55,6% |
Oba tima daju gol - Da GG Ceo meč |
66,7% uzorak 9 |
44,4% uzorak 9 |
55,6% |
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol X2&1+ Ceo meč |
66,7% uzorak 9 |
44,4% uzorak 9 |
55,6% |
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola X2&2+ Ceo meč |
66,7% uzorak 9 |
44,4% uzorak 9 |
55,6% |
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola X2&O1.5 Ceo meč |
66,7% uzorak 9 |
44,4% uzorak 9 |
55,6% |
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola 12&O2.5 Ceo meč |
55,6% uzorak 9 |
44,4% uzorak 9 |
50,0% |
Pobeda domaćina 1 Ceo meč |
33,3% uzorak 9 |
55,6% uzorak 9 |
44,4% |
Ukupno golova 0-2 0-2 Ceo meč |
33,3% uzorak 9 |
55,6% uzorak 9 |
44,4% |
Manje od 2,5 gola U2.5 Ceo meč |
33,3% uzorak 9 |
55,6% uzorak 9 |
44,4% |
Oba tima daju gol - Ne NG Ceo meč |
33,3% uzorak 9 |
55,6% uzorak 9 |
44,4% |
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol 1&1+ Ceo meč |
33,3% uzorak 9 |
55,6% uzorak 9 |
44,4% |
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu 2H>1H Ceo meč |
33,3% uzorak 9 |
55,6% uzorak 9 |
44,4% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola 1X&2+ Ceo meč |
33,3% uzorak 9 |
55,6% uzorak 9 |
44,4% |
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola 1X&O1.5 Ceo meč |
33,3% uzorak 9 |
55,6% uzorak 9 |
44,4% |
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu 1H>2H Ceo meč |
66,7% uzorak 9 |
22,2% uzorak 9 |
44,4% |
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola GG&3+ Ceo meč |
55,6% uzorak 9 |
22,2% uzorak 9 |
38,9% |
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola GG&O2.5 Ceo meč |
55,6% uzorak 9 |
22,2% uzorak 9 |
38,9% |
Prvo poluvreme - 2+ gola I2+ 1. poluvreme |
55,6% uzorak 9 |
22,2% uzorak 9 |
38,9% |
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola IO1.5 1. poluvreme |
55,6% uzorak 9 |
22,2% uzorak 9 |
38,9% |
Gost - 2+ gola A2+ Ceo meč |
55,6% uzorak 9 |
22,2% uzorak 9 |
38,9% |
Domaćin bez primljenog gola HCS Ceo meč |
22,2% uzorak 9 |
55,6% uzorak 9 |
38,9% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne 1&NG Ceo meč |
22,2% uzorak 9 |
55,6% uzorak 9 |
38,9% |
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola X2&O2.5 Ceo meč |
55,6% uzorak 9 |
22,2% uzorak 9 |
38,9% |
Pobeda gosta 2 Ceo meč |
44,4% uzorak 9 |
22,2% uzorak 9 |
33,3% |
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol 2&1+ Ceo meč |
44,4% uzorak 9 |
22,2% uzorak 9 |
33,3% |
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola 2&2+ Ceo meč |
44,4% uzorak 9 |
22,2% uzorak 9 |
33,3% |
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola 2&3+ Ceo meč |
44,4% uzorak 9 |
22,2% uzorak 9 |
33,3% |
Pobeda gosta + više od 1,5 gola 2&O1.5 Ceo meč |
44,4% uzorak 9 |
22,2% uzorak 9 |
33,3% |
Pobeda gosta + više od 2,5 gola 2&O2.5 Ceo meč |
44,4% uzorak 9 |
22,2% uzorak 9 |
33,3% |
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola NG&U2.5 Ceo meč |
22,2% uzorak 9 |
33,3% uzorak 9 |
27,8% |
Domaćin - 2+ gola H2+ Ceo meč |
22,2% uzorak 9 |
33,3% uzorak 9 |
27,8% |
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike HWM1 Ceo meč |
33,3% uzorak 9 |
22,2% uzorak 9 |
27,8% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol 2&GG Ceo meč |
33,3% uzorak 9 |
22,2% uzorak 9 |
27,8% |
Drugo poluvreme - 2+ gola II2+ 2. poluvreme |
22,2% uzorak 9 |
33,3% uzorak 9 |
27,8% |
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola IIO1.5 2. poluvreme |
22,2% uzorak 9 |
33,3% uzorak 9 |
27,8% |
Nerešeno X Ceo meč |
22,2% uzorak 9 |
22,2% uzorak 9 |
22,2% |
Ukupno golova 0-1 0-1 Ceo meč |
22,2% uzorak 9 |
22,2% uzorak 9 |
22,2% |
Manje od 1,5 gola U1.5 Ceo meč |
22,2% uzorak 9 |
22,2% uzorak 9 |
22,2% |
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike AWM1 Ceo meč |
22,2% uzorak 9 |
22,2% uzorak 9 |
22,2% |
Nerešeno + više od 1,5 gola X&O1.5 Ceo meč |
22,2% uzorak 9 |
22,2% uzorak 9 |
22,2% |
Nerešeno + oba tima daju gol X&GG Ceo meč |
22,2% uzorak 9 |
22,2% uzorak 9 |
22,2% |
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola 1X&O2.5 Ceo meč |
22,2% uzorak 9 |
22,2% uzorak 9 |
22,2% |
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola 1&2+ Ceo meč |
11,1% uzorak 9 |
33,3% uzorak 9 |
22,2% |
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola 1&O1.5 Ceo meč |
11,1% uzorak 9 |
33,3% uzorak 9 |
22,2% |
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola 1&3+ Ceo meč |
11,1% uzorak 9 |
22,2% uzorak 9 |
16,7% |
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola 1&O2.5 Ceo meč |
11,1% uzorak 9 |
22,2% uzorak 9 |
16,7% |
Nerešeno + manje od 2,5 gola X&U2.5 Ceo meč |
11,1% uzorak 9 |
22,2% uzorak 9 |
16,7% |
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike HWM2+ Ceo meč |
0,0% uzorak 9 |
33,3% uzorak 9 |
16,7% |
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola IIU0.5 2. poluvreme |
33,3% uzorak 9 |
0,0% uzorak 9 |
16,7% |
Ukupno golova 4+ 4+ Ceo meč |
22,2% uzorak 9 |
0,0% uzorak 9 |
11,1% |
Više od 3,5 gola O3.5 Ceo meč |
22,2% uzorak 9 |
0,0% uzorak 9 |
11,1% |
Domaćin - 3+ gola H3+ Ceo meč |
0,0% uzorak 9 |
22,2% uzorak 9 |
11,1% |
Gost - 3+ gola A3+ Ceo meč |
22,2% uzorak 9 |
0,0% uzorak 9 |
11,1% |
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike AWM2+ Ceo meč |
22,2% uzorak 9 |
0,0% uzorak 9 |
11,1% |
Isti broj golova u oba poluvremena 1H=2H Ceo meč |
0,0% uzorak 9 |
22,2% uzorak 9 |
11,1% |
Gost bez primljenog gola ACS Ceo meč |
11,1% uzorak 9 |
0,0% uzorak 9 |
5,6% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol 1&GG Ceo meč |
11,1% uzorak 9 |
0,0% uzorak 9 |
5,6% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne 2&NG Ceo meč |
11,1% uzorak 9 |
0,0% uzorak 9 |
5,6% |
Drugo poluvreme - 3+ gola II3+ 2. poluvreme |
11,1% uzorak 9 |
0,0% uzorak 9 |
5,6% |
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola IIO2.5 2. poluvreme |
11,1% uzorak 9 |
0,0% uzorak 9 |
5,6% |
Ukupno golova 5+ 5+ Ceo meč |
0,0% uzorak 9 |
0,0% uzorak 9 |
0,0% |
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne X&NG Ceo meč |
0,0% uzorak 9 |
0,0% uzorak 9 |
0,0% |
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.
Sastavi nisu dostupni
Prati Fudbal Statistika
Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
