Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

1:2
Kraj
HT 1:2

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Versailles
2P 3N 0I
5. mesto · 53 bodova
Forma · Quevilly
2P 2N 1I
13. mesto · 33 bodova
Golovi · Over 1.5
81% vs 75%
BTTS 50% / 44% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
1 — 5 — 1
7 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola

Versailles 100,0% · Quevilly 81,3%
90,6%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 16
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 8
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:2
Poluvreme
1:2
Stadion
Stade Municipal Georges Lefèvre
Grad
Saint-Germain-en-Laye

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2025
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Versailles
5. mesto · 53 bodova
Quevilly
13. mesto · 33 bodova
Utakmica Versailles - Quevilly donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja National 1, France.
13'
Quevilly
J. Leborgne
Gol iz penala
20'
Quevilly
A. Anani
Gol iz penala
28'
Versailles
S. Ben Brahim
Žuti karton
28'
Quevilly
N. Vandenbossche
Žuti karton
38'
Quevilly
A. Anani
Izmena · N. Adekalom
40'
Quevilly
J. Leborgne
Žuti karton
45'
Versailles
C. Odzoumo
Gol
46'
Versailles
S. Traore
Izmena · J. Kalai
49'
Quevilly
T. Njike
Crveni karton
53'
Quevilly
K. Diliwidi
Izmena · Y. Dede-Lhomme
59'
Versailles
R. Tchato
Žuti karton
61'
Quevilly
Y. Dede-Lhomme
Žuti karton
63'
Versailles
R. Tchato
Izmena · B. Cisse
63'
Versailles
S. Guillaume
Izmena · Y. Zemoura
76'
Versailles
R. Basque
Izmena · O. Kouassi
80'
Quevilly
N. Adekalom
Žuti karton
87'
Quevilly
Izmena
Izmena · R. Mandengue

Statistika nije dostupna

Analiza tipova · Versailles

Ligue 3 · sezona 2025 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno
X Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W8
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
16 13 3 81,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
16 13 3 81,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
16 8 8 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
16 8 8 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
16 8 8 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
16 13 3 81,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
16 13 3 81,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
16 10 6 62,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
16 16 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W16

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
16 10 6 62,5% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Quevilly

Ligue 3 · sezona 2025 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta
2 Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
16 15 1 93,8% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
16 13 3 81,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
16 10 6 62,5% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
16 10 6 62,5% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
16 13 3 81,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
16 7 9 43,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
16 7 9 43,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
16 7 9 43,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
16 7 9 43,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
16 9 7 56,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
16 7 9 43,8% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
16 13 3 81,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
16 9 7 56,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
16 13 3 81,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
16 9 7 56,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
16 10 6 62,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
16 10 6 62,5% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Versailles kod kuće · Quevilly u gostima · Ligue 3 2025
83 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
90,6%
Versailles 100,0% (16) · Quevilly 81,3% (16)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
81,3%
Versailles 81,3% (16) · Quevilly 81,3% (16)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
81,3%
Versailles 81,3% (16) · Quevilly 81,3% (16)
Bolji uzorak
Domaćin ili gost
84,4%
Versailles 75,0% (16) · Quevilly 93,8% (16)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
78,1%
Versailles 75,0% (16) · Quevilly 81,3% (16)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
78,1%
Versailles 81,3% (16) · Quevilly 75,0% (16)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
78,1%
Versailles 81,3% (16) · Quevilly 75,0% (16)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
78,1%
Versailles 75,0% (16) · Quevilly 81,3% (16)
Bolji uzorak
TipVersailles
kod kuće
Quevilly
u gostima
Zajednički trend
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
100,0%
uzorak 16
81,3%
uzorak 16
90,6%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
81,3%
uzorak 16
81,3%
uzorak 16
81,3%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
81,3%
uzorak 16
81,3%
uzorak 16
81,3%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
75,0%
uzorak 16
93,8%
uzorak 16
84,4%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
75,0%
uzorak 16
81,3%
uzorak 16
78,1%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
81,3%
uzorak 16
75,0%
uzorak 16
78,1%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
81,3%
uzorak 16
75,0%
uzorak 16
78,1%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
75,0%
uzorak 16
81,3%
uzorak 16
78,1%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
81,3%
uzorak 16
75,0%
uzorak 16
78,1%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
75,0%
uzorak 16
68,8%
uzorak 16
71,9%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
75,0%
uzorak 16
68,8%
uzorak 16
71,9%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
75,0%
uzorak 16
68,8%
uzorak 16
71,9%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
62,5%
uzorak 16
75,0%
uzorak 16
68,8%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
68,8%
uzorak 16
62,5%
uzorak 16
65,6%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
62,5%
uzorak 16
62,5%
uzorak 16
62,5%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
62,5%
uzorak 16
62,5%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
62,5%
uzorak 16
62,5%
uzorak 16
62,5%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
56,3%
uzorak 16
68,8%
uzorak 16
62,5%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
56,3%
uzorak 16
68,8%
uzorak 16
62,5%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
62,5%
uzorak 16
59,4%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
62,5%
uzorak 16
56,3%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 16
62,5%
uzorak 16
56,3%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
50,0%
uzorak 16
56,3%
uzorak 16
53,1%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
50,0%
uzorak 16
56,3%
uzorak 16
53,1%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
50,0%
uzorak 16
56,3%
uzorak 16
53,1%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
56,3%
uzorak 16
50,0%
uzorak 16
53,1%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
50,0%
uzorak 16
53,1%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
43,8%
uzorak 16
56,3%
uzorak 16
50,0%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 16
43,8%
uzorak 16
46,9%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
50,0%
uzorak 16
43,8%
uzorak 16
46,9%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
50,0%
uzorak 16
43,8%
uzorak 16
46,9%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
37,5%
uzorak 16
43,8%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
50,0%
uzorak 16
43,8%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
50,0%
uzorak 16
43,8%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
43,8%
uzorak 16
40,6%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
43,8%
uzorak 16
40,6%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
37,5%
uzorak 16
40,6%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
37,5%
uzorak 16
37,5%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
37,5%
uzorak 16
37,5%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
37,5%
uzorak 16
37,5%
uzorak 16
37,5%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
37,5%
uzorak 16
37,5%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
37,5%
uzorak 16
37,5%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
31,3%
uzorak 16
62,5%
uzorak 16
46,9%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
43,8%
uzorak 16
31,3%
uzorak 16
37,5%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
43,8%
uzorak 16
31,3%
uzorak 16
37,5%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
43,8%
uzorak 16
31,3%
uzorak 16
37,5%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
31,3%
uzorak 16
31,3%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
31,3%
uzorak 16
31,3%
uzorak 16
31,3%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
43,8%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
34,4%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
34,4%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
37,5%
uzorak 16
31,3%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
31,3%
uzorak 16
28,1%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
28,1%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
31,3%
uzorak 16
28,1%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
25,0%
uzorak 16
31,3%
uzorak 16
28,1%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
25,0%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
25,0%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
25,0%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
37,5%
uzorak 16
18,8%
uzorak 16
28,1%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
31,3%
uzorak 16
25,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
18,8%
uzorak 16
31,3%
uzorak 16
25,0%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
31,3%
uzorak 16
18,8%
uzorak 16
25,0%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
21,9%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
18,8%
uzorak 16
21,9%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
18,8%
uzorak 16
21,9%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
21,9%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
21,9%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
18,8%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
21,9%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
21,9%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
21,9%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
18,8%
uzorak 16
18,8%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
18,8%
uzorak 16
15,6%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
12,5%
uzorak 16
18,8%
uzorak 16
15,6%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
12,5%
uzorak 16
12,5%
uzorak 16
12,5%
Nerešeno
X Ceo meč
25,0%
uzorak 16
6,3%
uzorak 16
15,6%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
6,3%
uzorak 16
12,5%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
6,3%
uzorak 16
12,5%
uzorak 16
9,4%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
6,3%
uzorak 16
6,3%
uzorak 16
6,3%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
0,0%
uzorak 16
9,4%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
18,8%
uzorak 16
0,0%
uzorak 16
9,4%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
0,0%
uzorak 16
18,8%
uzorak 16
9,4%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
0,0%
uzorak 16
18,8%
uzorak 16
9,4%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
0,0%
uzorak 16
12,5%
uzorak 16
6,3%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Sastavi nisu dostupni

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.