Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Virtus Entella
1P 2N 2I
14. mesto · 10 bodova
Forma · Vicenza Virtus
1P 1N 3I
17. mesto · 9 bodova
Golovi · Over 1.5
80% vs 100%
BTTS 80% / 67% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
3 — 1 — 2
6 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Gost - 1+ gol

Virtus Entella 100,0% · Vicenza Virtus 83,3%
90,0%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 4
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 3
Status
Match Finished
Konačan rezultat
2:2
Poluvreme
1:1
Stadion
Stadio Comunale di Chiavari
Grad
Chiavari

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Virtus Entella
14. mesto · 10 bodova
Vicenza Virtus
17. mesto · 9 bodova
Utakmica Virtus Entella - Vicenza Virtus donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Serie B, Italy.
22'
Vicenza Virtus
Nicolò Brighenti
Gol · Gabriele Moncini
29'
Virtus Entella
Andrea Tiritiello
Žuti karton · Foul
36'
Vicenza Virtus
Mattia Valoti
Žuti karton · Foul
37'
Virtus Entella
M. Alborghetti
Gol · Bernat Guiu
45+2'
Virtus Entella
Andrea Chiappella
Žuti karton · Dissent
47'
Virtus Entella
Bernat Guiu
Žuti karton · Foul
56'
Vicenza Virtus
Gabriele Moncini
Izmena · Nicola Rauti
58'
Virtus Entella
Francesco Forte
Izmena · Leonardo Benedetti
61'
Vicenza Virtus
Filippo Costa
Izmena · Tommaso Corazza
62'
Vicenza Virtus
Mattia Valoti
Izmena · Loris Zonta
73'
Virtus Entella
Niccolo Squizzato
Izmena · Lucas Felippe
73'
Virtus Entella
Bernat Guiu
Izmena · Giacomo Corona
75'
Vicenza Virtus
Silvio Merkaj
Gol · L. Caferri
77'
Vicenza Virtus
Marco Carraro
Žuti karton · Foul
79'
Vicenza Virtus
Giulio Pellizzari
Izmena · Alessandro Bellemo
79'
Vicenza Virtus
L. Caferri
Izmena · Alessandro Pietrelli
79'
Virtus Entella
M. Alborghetti
Izmena · Luca Vignali
79'
Virtus Entella
Andrea Tiritiello
Izmena · Marwane Kritta
84'
Virtus Entella
Ivan Marconi
Žuti karton · Foul
86'
Virtus Entella
Giacomo Corona
Gol · Leonardo Benedetti
52%
Ball Possession
48%
14
Total Shots
12
5
Shots on Goal
5
5
Shots off Goal
4
4
Blocked Shots
3
9
Shots insidebox
7
5
Shots outsidebox
5
4
Corner Kicks
4
0
Offsides
2
14
Fouls
16
3
Yellow Cards
2
0
Red Cards
0
3
Goalkeeper Saves
3
359
Total passes
321
306
Passes accurate
256
16
Free Kicks
14

Analiza tipova · Virtus Entella

Serie B · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Nerešeno
X Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
L1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
L1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
L1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
4 4 0 100,0% 100,0%
4/4
100,0%
4/4
W4
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L2
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
4 0 4 0,0% 0,0%
0/4
0,0%
0/4
L4
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
4 2 2 50,0% 50,0%
2/4
50,0%
2/4
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
4 1 3 25,0% 25,0%
1/4
25,0%
1/4
L2
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
4 3 1 75,0% 75,0%
3/4
75,0%
3/4
W2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Vicenza Virtus

Serie B · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
W1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
100,0%
5/5
W5
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
0,0%
0/5
L5
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
W1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
0,0%
0/5
L5
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W3
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W3
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Virtus Entella kod kuće · Vicenza Virtus u gostima · Serie B 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Gost - 1+ gol
90,0%
Virtus Entella 100,0% (4) · Vicenza Virtus 83,3% (6)
Srednji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
90,0%
Virtus Entella 100,0% (4) · Vicenza Virtus 83,3% (6)
Srednji uzorak
Ukupno golova 2+
90,0%
Virtus Entella 75,0% (4) · Vicenza Virtus 100,0% (6)
Srednji uzorak
Više od 1,5 gola
90,0%
Virtus Entella 75,0% (4) · Vicenza Virtus 100,0% (6)
Srednji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
90,0%
Virtus Entella 75,0% (4) · Vicenza Virtus 100,0% (6)
Srednji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
80,0%
Virtus Entella 75,0% (4) · Vicenza Virtus 83,3% (6)
Srednji uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
80,0%
Virtus Entella 75,0% (4) · Vicenza Virtus 83,3% (6)
Srednji uzorak
Domaćin - 1+ gol
80,0%
Virtus Entella 75,0% (4) · Vicenza Virtus 83,3% (6)
Srednji uzorak
TipVirtus Entella
kod kuće
Vicenza Virtus
u gostima
Zajednički trend
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 4
83,3%
uzorak 6
90,0%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
100,0%
uzorak 4
83,3%
uzorak 6
90,0%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
100,0%
uzorak 6
90,0%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
75,0%
uzorak 4
100,0%
uzorak 6
90,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
75,0%
uzorak 4
100,0%
uzorak 6
90,0%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
75,0%
uzorak 4
83,3%
uzorak 6
80,0%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
75,0%
uzorak 4
83,3%
uzorak 6
80,0%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
83,3%
uzorak 6
80,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
75,0%
uzorak 4
83,3%
uzorak 6
80,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
75,0%
uzorak 4
83,3%
uzorak 6
80,0%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 6
70,0%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
75,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 6
70,0%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
50,0%
uzorak 4
100,0%
uzorak 6
80,0%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
50,0%
uzorak 4
100,0%
uzorak 6
80,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
100,0%
uzorak 6
80,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
100,0%
uzorak 6
80,0%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
100,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 6
70,0%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 6
70,0%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
50,0%
uzorak 4
83,3%
uzorak 6
70,0%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
83,3%
uzorak 6
70,0%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
83,3%
uzorak 6
70,0%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
83,3%
uzorak 6
70,0%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
83,3%
uzorak 6
70,0%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
83,3%
uzorak 6
70,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
83,3%
uzorak 6
70,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
83,3%
uzorak 6
70,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
83,3%
uzorak 6
70,0%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
83,3%
uzorak 6
70,0%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 6
60,0%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 6
60,0%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 6
60,0%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
50,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 6
60,0%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
50,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 6
60,0%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
50,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 6
60,0%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
50,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 6
60,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 6
60,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 6
60,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 6
60,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 6
60,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 6
60,0%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
75,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 6
60,0%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
75,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 6
60,0%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 6
60,0%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
75,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 6
60,0%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 6
60,0%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
50,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 6
50,0%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 6
50,0%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 6
50,0%
Nerešeno
X Ceo meč
50,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 6
40,0%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
50,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 6
40,0%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 6
40,0%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
50,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 6
40,0%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
50,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 6
40,0%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
50,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 6
40,0%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 6
40,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 6
40,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 6
40,0%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
83,3%
uzorak 6
60,0%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
83,3%
uzorak 6
60,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
83,3%
uzorak 6
60,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
83,3%
uzorak 6
60,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
83,3%
uzorak 6
60,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
83,3%
uzorak 6
60,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
83,3%
uzorak 6
60,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
83,3%
uzorak 6
60,0%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
83,3%
uzorak 6
60,0%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
83,3%
uzorak 6
60,0%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
83,3%
uzorak 6
60,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
83,3%
uzorak 6
60,0%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
25,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 6
50,0%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 6
50,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 6
50,0%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 6
50,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 6
50,0%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 6
50,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 6
50,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 6
50,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
66,7%
uzorak 6
50,0%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 6
40,0%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 6
40,0%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 6
40,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 6
40,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 6
40,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 6
40,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 6
40,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 6
40,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 6
40,0%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 6
40,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 6
40,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 6
40,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 6
40,0%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 6
40,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 6
40,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 6
40,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 6
40,0%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
25,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 6
30,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 6
30,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 6
30,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 6
30,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 6
30,0%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
75,0%
uzorak 4
16,7%
uzorak 6
40,0%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
75,0%
uzorak 4
16,7%
uzorak 6
40,0%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
16,7%
uzorak 6
30,0%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
16,7%
uzorak 6
30,0%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
16,7%
uzorak 6
30,0%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 4
16,7%
uzorak 6
30,0%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
50,0%
uzorak 4
16,7%
uzorak 6
30,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
16,7%
uzorak 6
30,0%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
16,7%
uzorak 6
20,0%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
25,0%
uzorak 4
16,7%
uzorak 6
20,0%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
16,7%
uzorak 6
20,0%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
16,7%
uzorak 6
20,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
25,0%
uzorak 4
16,7%
uzorak 6
20,0%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
25,0%
uzorak 4
16,7%
uzorak 6
20,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
16,7%
uzorak 6
20,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
16,7%
uzorak 6
20,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
16,7%
uzorak 6
20,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
16,7%
uzorak 6
20,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
16,7%
uzorak 6
20,0%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 6
30,0%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 6
30,0%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 6
30,0%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 6
30,0%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 6
30,0%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
50,0%
uzorak 6
30,0%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
50,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 6
20,0%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
50,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 6
20,0%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 6
20,0%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 6
20,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 4
33,3%
uzorak 6
20,0%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
0,0%
uzorak 4
16,7%
uzorak 6
10,0%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
0,0%
uzorak 4
16,7%
uzorak 6
10,0%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
16,7%
uzorak 6
10,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 4
16,7%
uzorak 6
10,0%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
0,0%
uzorak 4
16,7%
uzorak 6
10,0%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
0,0%
uzorak 4
16,7%
uzorak 6
10,0%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 6
10,0%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 6
10,0%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 6
10,0%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 6
10,0%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 6
10,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
25,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 6
10,0%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 6
0,0%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 6
0,0%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 6
0,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 6
0,0%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 4
0,0%
uzorak 6
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Virtus Entella

Formacija: 3-5-2 · Trener: A. Chiappella
Startna postava 11
22F. Del FrateG
27M. AlborghettiD
6A. TiritielloD
15I. MarconiD
23L. ParodiM
24A. FranzoniM
5N. SquizzatoM
26Stefano Di MarioM
11Bernat GuiuM
10L. CupponeF
32F. ForteF
Klupa 12
8L. VignaliD
16R. TurricchiaM
18T. AnnoniM
80L. BenedettiM
12E. TorrielliG
91S. ColombiG
17M TirelliF
9Giacomo CoronaF
55Lucas FelippeM
70Marwane KrittaD
39M. MotoleseD
3N. PrevitaliD

Vicenza Virtus

Formacija: 3-5-2 · Trener: F. Gallo
Startna postava 11
16R. GagnoG
14G. CuomoD
23N. BrighentiD
27T. SandonD
28L. CaferriM
26Giulio PellizzariM
4M. CarraroM
10M. ValotiM
32F. CostaM
33S. MerkajF
11G. MonciniF
Klupa 12
24Filippo AlessioF
8A. BellemoM
21T. CorazzaD
6M. LeverbeD
5R. MarchizzaD
9C. MorraF
66A. PapettiD
99A. PietrelliM
7N. RautiF
44R. TalaricoM
68E. TantalocchiG
29L. ZontaM

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz Favorita i AI tipova
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.