Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Volta Redonda
1P 0N 4I
16. mesto · 21 bodova
Forma · Brusque
0P 4N 1I
2. mesto · 32 bodova
Golovi · Over 1.5
50% vs 82%
BTTS 40% / 73% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
1 — 1 — 1
3 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Domaćin - 1+ gol

Volta Redonda 80,0% · Brusque 100,0%
90,5%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 10
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 5
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:1
Poluvreme
0:1
Stadion
Raulino de Oliveira
Grad
Volta Redonda

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Volta Redonda
16. mesto · 21 bodova
Brusque
2. mesto · 32 bodova

Međusobni susreti

Poslednjih 3 završenih utakmica
Utakmica Volta Redonda - Brusque donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Serie C, Brazil.
9'
Brusque
Pedro Medeiros
Žuti karton
12'
Brusque
Adrianinho
Gol
14'
Brusque
Alisson Cassiano
Izmena · Ryan Santos
21'
Volta Redonda
Žuti karton
Žuti karton
28'
Brusque
Petterson Novaes
Žuti karton
32'
Brusque
Ryan Santos
Žuti karton
39'
Volta Redonda
Žuti karton
Žuti karton
46'
Volta Redonda
Jean Victor
Izmena · Juninho Monteiro
61'
Volta Redonda
Bruno Barra
Izmena · Juliano Fabro
61'
Volta Redonda
Marquinhos
Izmena · Kaua Souza
72'
Brusque
Petterson Novaes
Izmena · Alvaro
72'
Brusque
Macario
Izmena · Guga
77'
Volta Redonda
Wagninho
Izmena · Caio Henrique
77'
Volta Redonda
O. Blanco
Izmena · Matheus Moresche
81'
Volta Redonda
Pedro Costa
Gol
85'
Brusque
Adrianinho
Izmena · Davi Gabriel

Statistika nije dostupna

Analiza tipova · Volta Redonda

Serie C · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta
2 Ceo meč
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
10 7 3 70,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
10 8 2 80,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
10 9 1 90,0% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
10 9 1 90,0% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
10 8 2 80,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
10 8 2 80,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
10 7 3 70,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
10 7 3 70,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
10 7 3 70,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
10 7 3 70,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
10 8 2 80,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
10 7 3 70,0% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
10 8 2 80,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
10 7 3 70,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
10 8 2 80,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
10 10 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
10 7 3 70,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
10 5 5 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
10 4 6 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
10 3 7 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
10 2 8 20,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
10 1 9 10,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
10 8 2 80,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
10 8 2 80,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
10 6 4 60,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Brusque

Serie C · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W5
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W5
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W5
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W5
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
11 8 3 72,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
11 8 3 72,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
11 11 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
11 2 9 18,2% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
11 3 8 27,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
11 3 8 27,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L4
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
11 5 6 45,5% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Volta Redonda kod kuće · Brusque u gostima · Serie C 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Domaćin - 1+ gol
90,5%
Volta Redonda 80,0% (10) · Brusque 100,0% (11)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
81,0%
Volta Redonda 80,0% (10) · Brusque 81,8% (11)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
85,7%
Volta Redonda 100,0% (10) · Brusque 72,7% (11)
Bolji uzorak
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
76,2%
Volta Redonda 80,0% (10) · Brusque 72,7% (11)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno
76,2%
Volta Redonda 70,0% (10) · Brusque 81,8% (11)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
76,2%
Volta Redonda 70,0% (10) · Brusque 81,8% (11)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
76,2%
Volta Redonda 70,0% (10) · Brusque 81,8% (11)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
76,2%
Volta Redonda 90,0% (10) · Brusque 63,6% (11)
Bolji uzorak
TipVolta Redonda
kod kuće
Brusque
u gostima
Zajednički trend
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
80,0%
uzorak 10
100,0%
uzorak 11
90,5%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
80,0%
uzorak 10
81,8%
uzorak 11
81,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 10
72,7%
uzorak 11
85,7%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
80,0%
uzorak 10
72,7%
uzorak 11
76,2%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
70,0%
uzorak 10
81,8%
uzorak 11
76,2%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
70,0%
uzorak 10
81,8%
uzorak 11
76,2%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
70,0%
uzorak 10
81,8%
uzorak 11
76,2%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
90,0%
uzorak 10
63,6%
uzorak 11
76,2%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
90,0%
uzorak 10
63,6%
uzorak 11
76,2%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
80,0%
uzorak 10
63,6%
uzorak 11
71,4%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
80,0%
uzorak 10
63,6%
uzorak 11
71,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
70,0%
uzorak 10
63,6%
uzorak 11
66,7%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
60,0%
uzorak 10
81,8%
uzorak 11
71,4%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
60,0%
uzorak 10
72,7%
uzorak 11
66,7%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
60,0%
uzorak 10
72,7%
uzorak 11
66,7%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
80,0%
uzorak 10
54,6%
uzorak 11
66,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
80,0%
uzorak 10
54,6%
uzorak 11
66,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
80,0%
uzorak 10
54,6%
uzorak 11
66,7%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
70,0%
uzorak 10
54,6%
uzorak 11
61,9%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
70,0%
uzorak 10
54,6%
uzorak 11
61,9%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 10
81,8%
uzorak 11
66,7%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 10
81,8%
uzorak 11
66,7%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 10
72,7%
uzorak 11
61,9%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 10
72,7%
uzorak 11
61,9%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
50,0%
uzorak 10
54,6%
uzorak 11
52,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 10
54,6%
uzorak 11
52,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
70,0%
uzorak 10
45,5%
uzorak 11
57,1%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
60,0%
uzorak 10
45,5%
uzorak 11
52,4%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
60,0%
uzorak 10
45,5%
uzorak 11
52,4%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
60,0%
uzorak 10
45,5%
uzorak 11
52,4%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
60,0%
uzorak 10
45,5%
uzorak 11
52,4%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
60,0%
uzorak 10
45,5%
uzorak 11
52,4%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
60,0%
uzorak 10
45,5%
uzorak 11
52,4%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
50,0%
uzorak 10
45,5%
uzorak 11
47,6%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 10
45,5%
uzorak 11
47,6%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
50,0%
uzorak 10
45,5%
uzorak 11
47,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 10
45,5%
uzorak 11
47,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 10
45,5%
uzorak 11
47,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 10
45,5%
uzorak 11
47,6%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
40,0%
uzorak 10
72,7%
uzorak 11
57,1%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
40,0%
uzorak 10
72,7%
uzorak 11
57,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
40,0%
uzorak 10
63,6%
uzorak 11
52,4%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
40,0%
uzorak 10
54,6%
uzorak 11
47,6%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
40,0%
uzorak 10
54,6%
uzorak 11
47,6%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
40,0%
uzorak 10
54,6%
uzorak 11
47,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
40,0%
uzorak 10
54,6%
uzorak 11
47,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
40,0%
uzorak 10
54,6%
uzorak 11
47,6%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
40,0%
uzorak 10
54,6%
uzorak 11
47,6%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
40,0%
uzorak 10
54,6%
uzorak 11
47,6%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
40,0%
uzorak 10
45,5%
uzorak 11
42,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
40,0%
uzorak 10
45,5%
uzorak 11
42,9%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
40,0%
uzorak 10
45,5%
uzorak 11
42,9%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
70,0%
uzorak 10
36,4%
uzorak 11
52,4%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
40,0%
uzorak 10
36,4%
uzorak 11
38,1%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
40,0%
uzorak 10
36,4%
uzorak 11
38,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
40,0%
uzorak 10
36,4%
uzorak 11
38,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
40,0%
uzorak 10
36,4%
uzorak 11
38,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
40,0%
uzorak 10
36,4%
uzorak 11
38,1%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
30,0%
uzorak 10
63,6%
uzorak 11
47,6%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
30,0%
uzorak 10
63,6%
uzorak 11
47,6%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
30,0%
uzorak 10
54,6%
uzorak 11
42,9%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
30,0%
uzorak 10
54,6%
uzorak 11
42,9%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
30,0%
uzorak 10
54,6%
uzorak 11
42,9%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
30,0%
uzorak 10
54,6%
uzorak 11
42,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
30,0%
uzorak 10
54,6%
uzorak 11
42,9%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
30,0%
uzorak 10
45,5%
uzorak 11
38,1%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
30,0%
uzorak 10
45,5%
uzorak 11
38,1%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
30,0%
uzorak 10
45,5%
uzorak 11
38,1%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
30,0%
uzorak 10
36,4%
uzorak 11
33,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
30,0%
uzorak 10
36,4%
uzorak 11
33,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
30,0%
uzorak 10
36,4%
uzorak 11
33,3%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
30,0%
uzorak 10
36,4%
uzorak 11
33,3%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
60,0%
uzorak 10
27,3%
uzorak 11
42,9%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
60,0%
uzorak 10
27,3%
uzorak 11
42,9%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 10
27,3%
uzorak 11
38,1%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
50,0%
uzorak 10
27,3%
uzorak 11
38,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 10
27,3%
uzorak 11
38,1%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
40,0%
uzorak 10
27,3%
uzorak 11
33,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
40,0%
uzorak 10
27,3%
uzorak 11
33,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
30,0%
uzorak 10
27,3%
uzorak 11
28,6%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
30,0%
uzorak 10
27,3%
uzorak 11
28,6%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 10
54,6%
uzorak 11
38,1%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
20,0%
uzorak 10
45,5%
uzorak 11
33,3%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
20,0%
uzorak 10
45,5%
uzorak 11
33,3%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 10
45,5%
uzorak 11
33,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
20,0%
uzorak 10
45,5%
uzorak 11
33,3%
Nerešeno
X Ceo meč
20,0%
uzorak 10
36,4%
uzorak 11
28,6%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 10
36,4%
uzorak 11
28,6%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 10
36,4%
uzorak 11
28,6%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
20,0%
uzorak 10
36,4%
uzorak 11
28,6%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
20,0%
uzorak 10
36,4%
uzorak 11
28,6%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
20,0%
uzorak 10
36,4%
uzorak 11
28,6%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 10
27,3%
uzorak 11
23,8%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 10
27,3%
uzorak 11
23,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 10
27,3%
uzorak 11
23,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
20,0%
uzorak 10
27,3%
uzorak 11
23,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 10
27,3%
uzorak 11
23,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
20,0%
uzorak 10
27,3%
uzorak 11
23,8%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 10
27,3%
uzorak 11
23,8%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
20,0%
uzorak 10
27,3%
uzorak 11
23,8%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
50,0%
uzorak 10
18,2%
uzorak 11
33,3%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 10
18,2%
uzorak 11
33,3%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
30,0%
uzorak 10
18,2%
uzorak 11
23,8%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
30,0%
uzorak 10
18,2%
uzorak 11
23,8%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
30,0%
uzorak 10
18,2%
uzorak 11
23,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
30,0%
uzorak 10
18,2%
uzorak 11
23,8%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
20,0%
uzorak 10
18,2%
uzorak 11
19,0%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
20,0%
uzorak 10
18,2%
uzorak 11
19,0%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 10
18,2%
uzorak 11
19,0%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 10
18,2%
uzorak 11
19,0%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 10
18,2%
uzorak 11
19,0%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
20,0%
uzorak 10
18,2%
uzorak 11
19,0%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 10
18,2%
uzorak 11
19,0%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 10
18,2%
uzorak 11
19,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
20,0%
uzorak 10
18,2%
uzorak 11
19,0%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
20,0%
uzorak 10
18,2%
uzorak 11
19,0%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
20,0%
uzorak 10
18,2%
uzorak 11
19,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 10
18,2%
uzorak 11
19,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
20,0%
uzorak 10
18,2%
uzorak 11
19,0%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
10,0%
uzorak 10
36,4%
uzorak 11
23,8%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
10,0%
uzorak 10
36,4%
uzorak 11
23,8%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
10,0%
uzorak 10
36,4%
uzorak 11
23,8%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
10,0%
uzorak 10
36,4%
uzorak 11
23,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
10,0%
uzorak 10
36,4%
uzorak 11
23,8%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
10,0%
uzorak 10
36,4%
uzorak 11
23,8%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
10,0%
uzorak 10
36,4%
uzorak 11
23,8%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
10,0%
uzorak 10
27,3%
uzorak 11
19,0%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
10,0%
uzorak 10
27,3%
uzorak 11
19,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
10,0%
uzorak 10
27,3%
uzorak 11
19,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
10,0%
uzorak 10
27,3%
uzorak 11
19,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
10,0%
uzorak 10
27,3%
uzorak 11
19,0%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
10,0%
uzorak 10
18,2%
uzorak 11
14,3%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
10,0%
uzorak 10
18,2%
uzorak 11
14,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
10,0%
uzorak 10
18,2%
uzorak 11
14,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
10,0%
uzorak 10
18,2%
uzorak 11
14,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
10,0%
uzorak 10
18,2%
uzorak 11
14,3%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
10,0%
uzorak 10
18,2%
uzorak 11
14,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
10,0%
uzorak 10
18,2%
uzorak 11
14,3%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
20,0%
uzorak 10
9,1%
uzorak 11
14,3%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
10,0%
uzorak 10
9,1%
uzorak 11
9,5%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
10,0%
uzorak 10
9,1%
uzorak 11
9,5%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
10,0%
uzorak 10
9,1%
uzorak 11
9,5%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
10,0%
uzorak 10
9,1%
uzorak 11
9,5%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
20,0%
uzorak 10
0,0%
uzorak 11
9,5%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
10,0%
uzorak 10
0,0%
uzorak 11
4,8%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
10,0%
uzorak 10
0,0%
uzorak 11
4,8%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
10,0%
uzorak 10
0,0%
uzorak 11
4,8%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Volta Redonda

Formacija: - · Trener: Mattia William De
Startna postava 11
1Avelino
16Pedro Costa
3Lucas Adell
13Alan
6Jean Victor
5Bruno Barra
8Dener
10Luciano Naninho
17Wagninho
7Marquinhos
19O. Blanco
Klupa 12
31Yago Oliveira
4Fabricio
14Rafael Castro
18Caio Henrique
20Du Fernandes
22Juninho Monteiro
23Matheus Moresche
25Juliano Fabro
26Romarinho
27Kaua Souza
29Caetano
30Juninho Ramos

Brusque

Formacija: - · Trener: Higo
Startna postava 11
1Matheus Nogueira
2Pedro Medeiros
3Alisson Cassiano
4Rafael Milhorim
5Bernardo
6Raimar
7Gazao
8Jonatan Lucca
11Petterson Novaes
17Adrianinho
19Macario
Klupa 10
12Jose Vinicius
9Alvaro
10Joao Pedro
13Leonardo Ataide
14Ryan Santos
15Guga
16Davi Gabriel
18Clinton
20Joao Prado
21Leonardo

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz Favorita i AI tipova
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.