Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

3:0
Kraj
HT 1:0

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · West Ham
2P 1N 2I
8. mesto · 23 bodova
Forma · Derby
0P 1N 4I
23. mesto · 7 bodova
Golovi · Over 1.5
100% vs 100%
BTTS 71% / 71% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
2 — 0 — 1
3 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Ukupno golova 2+

West Ham 100,0% · Derby 100,0%
100,0%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 7
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 5
Status
Match Finished
Konačan rezultat
3:0
Poluvreme
1:0
Stadion
London Stadium
Grad
London

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

West Ham
8. mesto · 23 bodova
Derby
23. mesto · 7 bodova

Međusobni susreti

Poslednjih 3 završenih utakmica
West Ham je na London Stadiumu ostvario ubedljivu pobedu protiv Derbyja rezultatom 3:0 u okviru 5. kola Championshipa. Detaljna analiza utakmice i statistički pregled.
6'
West Ham
J. Piroe
Gol · T. Castellanos
21'
Derby
Alex Mowatt
Žuti karton · Foul
22'
Derby
R. Brewster
Izmena · D. Ozoh
62'
Derby
O. Fraulo
Izmena · B. Clark
62'
Derby
H. Meister
Izmena · L. Salvesen
64'
West Ham
T. Castellanos
Izmena · L. Orford
71'
Derby
R. Nyambe
Izmena · M. Johnston
71'
Derby
R. Hedges
Izmena · M. Fuseini
77'
Derby
Mohammed Fuseini
Žuti karton · Foul
77'
West Ham
O. Scarles
Izmena · A. Boiro
77'
West Ham
M. Solomon
Izmena · E. Austbo
86'
Derby
A. Mowatt
Izmena · C. Blackett-Taylor
87'
West Ham
E. Austbo
Gol
90'
West Ham
M. Kante
Gol · E. Austbo
90+1'
West Ham
D. Mukasa
Izmena · Morato
90+1'
West Ham
J. Bowen
Izmena · M. Kante
52%
Ball Possession
48%
20
Total Shots
4
7
Shots on Goal
0
10
Shots off Goal
3
3
Blocked Shots
1
17
Shots insidebox
2
3
Shots outsidebox
2
5
Corner Kicks
6
1
Offsides
0
6
Fouls
16
0
Yellow Cards
2
Red Cards
0
Goalkeeper Saves
4
458
Total passes
421
388
Passes accurate
340
85%
Passes %
81%
3.79
expected_goals
0.11
0.18
goals_prevented
0.18

Analiza tipova · West Ham

Championship · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L3
Nerešeno
X Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L2
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W3
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
W2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
W2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W3
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L3
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W3
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
W2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L3
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L3
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L3
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L3
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L3
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L3
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L3
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W2
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W2
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W2
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W2
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W2
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W2
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L3
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L3
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W3
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W3
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W3
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W2
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L2
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Derby

Championship · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
100,0%
5/5
W5
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
100,0%
5/5
W5
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
W1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W4
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L5
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L6
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
W1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L4
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
100,0%
5/5
W5
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
100,0%
5/5
W5
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
100,0%
5/5
W5
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L4
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

West Ham kod kuće · Derby u gostima · Championship 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Ukupno golova 2+
100,0%
West Ham 100,0% (7) · Derby 100,0% (7)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
100,0%
West Ham 100,0% (7) · Derby 100,0% (7)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
100,0%
West Ham 100,0% (7) · Derby 100,0% (7)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
100,0%
West Ham 100,0% (7) · Derby 100,0% (7)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
100,0%
West Ham 100,0% (7) · Derby 100,0% (7)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
100,0%
West Ham 100,0% (7) · Derby 100,0% (7)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
100,0%
West Ham 100,0% (7) · Derby 100,0% (7)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
100,0%
West Ham 100,0% (7) · Derby 100,0% (7)
Bolji uzorak
TipWest Ham
kod kuće
Derby
u gostima
Zajednički trend
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 7
100,0%
uzorak 7
100,0%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
100,0%
uzorak 7
100,0%
uzorak 7
100,0%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
100,0%
uzorak 7
100,0%
uzorak 7
100,0%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
100,0%
uzorak 7
100,0%
uzorak 7
100,0%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
100,0%
uzorak 7
100,0%
uzorak 7
100,0%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
100,0%
uzorak 7
100,0%
uzorak 7
100,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 7
100,0%
uzorak 7
100,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 7
100,0%
uzorak 7
100,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 7
100,0%
uzorak 7
100,0%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 7
85,7%
uzorak 7
92,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
85,7%
uzorak 7
100,0%
uzorak 7
92,9%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
85,7%
uzorak 7
100,0%
uzorak 7
92,9%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
71,4%
uzorak 7
100,0%
uzorak 7
85,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
100,0%
uzorak 7
85,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
100,0%
uzorak 7
85,7%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
100,0%
uzorak 7
85,7%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
85,7%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
78,6%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
85,7%
uzorak 7
78,6%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
85,7%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
78,6%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
71,4%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
71,4%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
71,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
71,4%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
100,0%
uzorak 7
78,6%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
57,1%
uzorak 7
85,7%
uzorak 7
71,4%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
85,7%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
71,4%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
85,7%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
71,4%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
85,7%
uzorak 7
71,4%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
85,7%
uzorak 7
71,4%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
85,7%
uzorak 7
71,4%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
85,7%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
71,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
85,7%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
71,4%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
85,7%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
71,4%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
71,4%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
64,3%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
71,4%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
64,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
64,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
64,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
64,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
64,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
64,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
64,3%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
64,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
64,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
64,3%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
64,3%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
64,3%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
57,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
57,1%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
57,1%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
57,1%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
57,1%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
42,9%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
57,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
57,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
57,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
57,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
57,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
57,1%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
57,1%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
50,0%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
50,0%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
50,0%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
50,0%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
50,0%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
50,0%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
50,0%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
50,0%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
50,0%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
50,0%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
50,0%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
50,0%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
50,0%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
42,9%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
42,9%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
42,9%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
42,9%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
42,9%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
42,9%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
57,1%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
42,9%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
57,1%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
42,9%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
42,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
42,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
42,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
42,9%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
42,9%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
42,9%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
42,9%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
42,9%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
35,7%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
28,6%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
35,7%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
28,6%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
35,7%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
42,9%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
35,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
35,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
35,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
35,7%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
35,7%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
35,7%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
35,7%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
35,7%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
35,7%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
35,7%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
28,6%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
28,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
28,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
28,6%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
28,6%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
28,6%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
35,7%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
28,6%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
28,6%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
28,6%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
14,3%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
28,6%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
28,6%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
28,6%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
28,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
28,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
28,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
28,6%
Nerešeno
X Ceo meč
14,3%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
21,4%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
28,6%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
21,4%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
28,6%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
21,4%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
21,4%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
21,4%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
14,3%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
21,4%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
14,3%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
21,4%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
21,4%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
21,4%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
14,3%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
21,4%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
21,4%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
42,9%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
21,4%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
21,4%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
14,3%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
14,3%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
28,6%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
14,3%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
28,6%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
14,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
14,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
14,3%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
14,3%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
14,3%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
7,1%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
14,3%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
7,1%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
0,0%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
7,1%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
0,0%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
7,1%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
7,1%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
0,0%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
0,0%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
0,0%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
0,0%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
0,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
0,0%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
0,0%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

West Ham

Formacija: 4-4-2 · Trener: Nuno Espírito Santo
Startna postava 11
1M. HermansenG
34J. VeltmanD
15K. MavropanosD
3M. KilmanD
30O. ScarlesD
20J. BowenM
14D. MukasaM
7A. EngelsM
10M. SolomonM
9J. PiroeF
11V. CastellanosF
Klupa 9
18A. BoiroD
58A. GolambeckisD
49F. HerrickG
17M. KantéM
35E. AustböF
21K. LamadridM
5MoratoD
61L. OrfordM
2K. Walker-PetersD

Derby

Formacija: 4-2-3-1 · Trener: J. Eustace
Startna postava 11
1J. Widell ZetterströmG
24R. NyambeD
6S. LangåsD
28D. SandersonD
18C. TaylorD
20A. MowattM
29O. FrauloM
26R. HedgesM
11S. SzmodicsM
10R. BrewsterM
19H. MeisterF
Klupa 9
33C. Blackett-TaylorF
8B. ClarkM
16M. FuseiniF
22M. JohnstonD
4D. OzohM
15L. SalvesenF
31J. VickersG
23J. WardM
42Raymond OfforD

Vest / analiza povezana sa utakmicom

Cela objava je dostupna direktno ovde, bez napuštanja stranice utakmice.
Povezano sa utakmicom 13.09.2026. 3 min čitanja

West Ham protiv Derbyja 3:0

Autor: Fudbal Statistika
Uvod

U okviru 5. kola engleskog Championshipa, West Ham je na London Stadiumu u Londonu ugostio Derby i ostvario pobedu rezultatom 3:0. Utakmica je završena bez primljenog gola za domaćina, koji je na efikasan način iskoristio svoje prilike. Sudija na susretu bio je Oliver Langford iz Engleske.

Tok utakmice

Već u 6. minutu West Ham je poveo golom J. Piroea, koji je postigao pogodak nakon dodavanja T. Castellanosa. Derby je pokušao da se vrati u meč, ali je u 21. minutu Alex Mowatt dobio žuti karton zbog prekršaja, što je uticalo na ritam igre gostiju. Neposredno nakon toga, u 22. minutu, Derby je izvršio prvu izmenu u igri – R. Brewster je ušao umesto D. Ozoha.

U drugom delu utakmice Derby je nastavio sa izmenama, u 62. minutu u igru su ušli O. Fraulo i H. Meister umesto B. Clarka i L. Salvesena. West Ham je odgovorio izmenom u 64. minutu, kada je T. Castellanos ušao umesto L. Orforda. Dodatne izmene na strani Derbyja usledile su u 71. minutu kada su ušli R. Nyambe i R. Hedges umesto M. Johnstona i M. Fuseinija. U 77. minutu Mohammed Fuseini je dobio žuti karton zbog prekršaja, a West Ham je u istom minutu izvršio dve izmene – ušli su O. Scarles i M. Solomon umesto A. Boira i E. Austba.

U završnici utakmice, preciznost West Hama je došla do izražaja. U 87. minutu E. Austbo je postigao gol za domaćina, a u 90. minutu M. Kante je zatresao mrežu nakon dodavanja E. Austba. U nadoknadi je bilo još dve izmene za West Ham – ušli su D. Mukasa i J. Bowen umesto Morata i M. Kantea.

Ključni momenti
  • 6' - Gol J. Piroea za West Ham nakon dodavanja T. Castellanosa.
  • 21' - Žuti karton za Alexa Mowatta (Derby) zbog prekršaja.
  • 22' - Izmena Derbyja: R. Brewster ušao umesto D. Ozoha.
  • 77' - Žuti karton za Mohammeda Fuseinija (Derby) zbog prekršaja.
  • 87' - Gol E. Austba za West Ham.
  • 90' - Gol M. Kantea za West Ham, asistirao E. Austbo.
Formacije i startne postave
Tim Formacija Trener
West Ham 4-4-2 Nuno Espírito Santo
Derby 4-2-3-1 J. Eustace
Tim Broj Igrač Pozicija
West Ham 1 M. Hermansen G
West Ham 34 J. Veltman D
West Ham 15 K. Mavropanos D
West Ham 3 M. Kilman D
West Ham 30 O. Scarles D
West Ham 20 J. Bowen M
West Ham 14 D. Mukasa M
West Ham 7 A. Engels M
West Ham 10 M. Solomon M
West Ham 9 J. Piroe F
West Ham 11 V. Castellanos F
Derby 1 J. Widell Zetterström G
Derby 24 R. Nyambe D
Derby 6 S. Langås D
Derby 28 D. Sanderson D
Derby 18 C. Taylor D
Derby 20 A. Mowatt M
Derby 29 O. Fraulo M
Derby 26 R. Hedges M
Derby 11 S. Szmodics M
Derby 10 R. Brewster M
Derby 19 H. Meister F
Statistika utakmice
Statistika Domaći tim Gostujući tim
Posed lopte 52% 48%
Blokirani šutevi 3 1
Korneri 5 6
Očekivani golovi (xG) 3.79 0.11
Prekršaji 6 16
Odbrane golmana 0 4
Golovi sprečeni (goals prevented) 0.18 0.18
Offside 1 0
Preciznost pasova 85% 81%
Precizni pasovi 388 340
Žuti kartoni 0 2
Šutevi unutar šesnaesterca 17 2
Šutevi van gola 10 3
Šutevi na gol 7 0
Šutevi van šesnaesterca 3 2
Ukupno pasova 458 421
Ukupno šuteva 20 4
Zaključak

West Ham je u ovom susretu iskoristio svoje prilike, što potvrđuje i visok očekivani broj golova (3.79) u poređenju sa Derbyjem (0.11). Efikasnost domaćina ogleda se i u broju šuteva, posebno onih unutar šesnaesterca, gde su imali čak 17 pokušaja naspram samo 2 Derbyja. Derby je zabeležio više prekršaja i dva žuta kartona, što je moglo uticati na njihov ritam igre. Preciznost pasova bila je nešto bolja na strani West Hama, što je dodatno podržalo njihov kvalitet igre. Sve u svemu, rezultatska razlika i statistički podaci ukazuju na jasnu prevlast West Hama u ovom meču, dok je Derby imao ograničene prilike za ozbiljniji otpor.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.