Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Wuxi Wugou
3P 1N 1I
6. mesto · 36 bodova
Forma · Nanjing City
0P 1N 4I
14. mesto · 22 bodova
Golovi · Over 1.5
75% vs 75%
BTTS 42% / 58% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
1 — 3 — 1
5 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals

Wuxi Wugou 83,3% · Nanjing City 100,0%
91,7%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 12
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 9
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:1
Poluvreme
1:0
Stadion
Wuxi Sport Center
Grad
Wuxi

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Wuxi Wugou
6. mesto · 36 bodova
Nanjing City
14. mesto · 22 bodova
Utakmica Wuxi Wugou - Nanjing City donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja League One, China.

Događaji nisu dostupni

Statistika nije dostupna

Analiza tipova · Wuxi Wugou

League One · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
12 4 8 33,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
12 8 4 66,7% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
12 5 7 41,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
12 1 11 8,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
12 7 5 58,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
12 5 7 41,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
12 3 9 25,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
12 4 8 33,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
12 3 9 25,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
12 1 11 8,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
12 3 9 25,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
12 1 11 8,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
12 4 8 33,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
100,0%
5/5
W5
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
12 7 5 58,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
12 6 6 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
12 6 6 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W5
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
12 5 7 41,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
12 5 7 41,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
12 5 7 41,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
12 5 7 41,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
12 5 7 41,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
12 5 7 41,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
12 7 5 58,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
12 12 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W12
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
12 7 5 58,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Nanjing City

League One · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Nerešeno
X Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta
2 Ceo meč
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
11 11 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
11 2 9 18,2% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
11 10 1 90,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
11 9 2 81,8% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
11 9 2 81,8% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
11 2 9 18,2% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
11 10 1 90,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
11 9 2 81,8% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
11 9 2 81,8% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
11 11 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
11 5 6 45,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
11 10 1 90,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
11 10 1 90,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
11 10 1 90,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
11 4 7 36,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
11 11 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
11 9 2 81,8% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
11 9 2 81,8% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
11 6 5 54,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
11 6 5 54,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
11 9 2 81,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
11 7 4 63,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
11 8 3 72,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
12 11 1 91,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
12 12 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W12
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
11 8 3 72,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
11 8 3 72,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
11 8 3 72,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
11 8 3 72,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
11 8 3 72,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
11 8 3 72,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
11 7 4 63,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
11 8 3 72,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
11 8 3 72,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
11 9 2 81,8% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
11 4 7 36,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
11 3 8 27,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
11 1 10 9,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
11 2 9 18,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
11 0 11 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Wuxi Wugou kod kuće · Nanjing City u gostima · League One 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
91,7%
Wuxi Wugou 83,3% (12) · Nanjing City 100,0% (12)
Bolji uzorak
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
91,7%
Wuxi Wugou 100,0% (12) · Nanjing City 83,3% (12)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
87,0%
Wuxi Wugou 75,0% (12) · Nanjing City 100,0% (11)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
82,6%
Wuxi Wugou 75,0% (12) · Nanjing City 90,9% (11)
Bolji uzorak
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
79,2%
Wuxi Wugou 75,0% (12) · Nanjing City 83,3% (12)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
78,3%
Wuxi Wugou 75,0% (12) · Nanjing City 81,8% (11)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
78,3%
Wuxi Wugou 75,0% (12) · Nanjing City 81,8% (11)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 0-1 gol
78,3%
Wuxi Wugou 75,0% (12) · Nanjing City 81,8% (11)
Bolji uzorak
TipWuxi Wugou
kod kuće
Nanjing City
u gostima
Zajednički trend
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
83,3%
uzorak 12
100,0%
uzorak 12
91,7%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 12
83,3%
uzorak 12
91,7%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
75,0%
uzorak 12
100,0%
uzorak 11
87,0%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
75,0%
uzorak 12
90,9%
uzorak 11
82,6%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 12
83,3%
uzorak 12
79,2%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 12
81,8%
uzorak 11
78,3%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
75,0%
uzorak 12
81,8%
uzorak 11
78,3%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
75,0%
uzorak 12
81,8%
uzorak 11
78,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
75,0%
uzorak 12
81,8%
uzorak 11
78,3%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
66,7%
uzorak 12
100,0%
uzorak 11
82,6%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
66,7%
uzorak 12
90,9%
uzorak 11
78,3%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
66,7%
uzorak 12
90,9%
uzorak 11
78,3%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
66,7%
uzorak 12
90,9%
uzorak 11
78,3%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
66,7%
uzorak 12
90,9%
uzorak 11
78,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
66,7%
uzorak 12
83,3%
uzorak 12
75,0%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
66,7%
uzorak 12
81,8%
uzorak 11
73,9%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
66,7%
uzorak 12
81,8%
uzorak 11
73,9%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
66,7%
uzorak 12
72,7%
uzorak 11
69,6%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
66,7%
uzorak 12
72,7%
uzorak 11
69,6%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
66,7%
uzorak 12
72,7%
uzorak 11
69,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 12
72,7%
uzorak 11
69,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
66,7%
uzorak 12
72,7%
uzorak 11
69,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 12
72,7%
uzorak 11
69,6%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
58,3%
uzorak 12
100,0%
uzorak 11
78,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
58,3%
uzorak 12
91,7%
uzorak 12
75,0%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
58,3%
uzorak 12
63,6%
uzorak 11
60,9%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
58,3%
uzorak 12
63,6%
uzorak 11
60,9%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
58,3%
uzorak 12
63,6%
uzorak 11
60,9%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 12
81,8%
uzorak 11
65,2%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
81,8%
uzorak 11
65,2%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 12
81,8%
uzorak 11
65,2%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
75,0%
uzorak 12
62,5%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
75,0%
uzorak 12
62,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
72,7%
uzorak 11
60,9%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 12
54,6%
uzorak 11
52,2%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
75,0%
uzorak 12
58,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
41,7%
uzorak 12
72,7%
uzorak 11
56,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
72,7%
uzorak 11
56,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
72,7%
uzorak 11
56,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
41,7%
uzorak 12
72,7%
uzorak 11
56,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
72,7%
uzorak 11
56,5%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
41,7%
uzorak 12
72,7%
uzorak 11
56,5%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
66,7%
uzorak 12
54,2%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
41,7%
uzorak 12
63,6%
uzorak 11
52,2%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
41,7%
uzorak 12
63,6%
uzorak 11
52,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
63,6%
uzorak 11
52,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
63,6%
uzorak 11
52,2%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
41,7%
uzorak 12
54,6%
uzorak 11
47,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
54,6%
uzorak 11
47,8%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
58,3%
uzorak 12
36,4%
uzorak 11
47,8%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
50,0%
uzorak 12
36,4%
uzorak 11
43,5%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
41,7%
uzorak 12
36,4%
uzorak 11
39,1%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
36,4%
uzorak 11
39,1%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
36,4%
uzorak 11
39,1%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
41,7%
uzorak 12
36,4%
uzorak 11
39,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
41,7%
uzorak 12
36,4%
uzorak 11
39,1%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
72,7%
uzorak 11
52,2%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
72,7%
uzorak 11
52,2%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
58,3%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
45,8%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
58,3%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
45,8%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
41,7%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
37,5%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
33,3%
uzorak 12
36,4%
uzorak 11
34,8%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
36,4%
uzorak 11
34,8%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
66,7%
uzorak 12
27,3%
uzorak 11
47,8%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
58,3%
uzorak 12
27,3%
uzorak 11
43,5%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 12
27,3%
uzorak 11
39,1%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
27,3%
uzorak 11
39,1%
Nerešeno
X Ceo meč
33,3%
uzorak 12
27,3%
uzorak 11
30,4%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
33,3%
uzorak 12
27,3%
uzorak 11
30,4%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
33,3%
uzorak 12
27,3%
uzorak 11
30,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
27,3%
uzorak 11
30,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
27,3%
uzorak 11
30,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
72,7%
uzorak 11
47,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
63,6%
uzorak 11
43,5%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
54,6%
uzorak 11
39,1%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
54,6%
uzorak 11
39,1%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
36,4%
uzorak 11
30,4%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
36,4%
uzorak 11
30,4%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
25,0%
uzorak 12
36,4%
uzorak 11
30,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
36,4%
uzorak 11
30,4%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
36,4%
uzorak 11
30,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
29,2%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
29,2%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
27,3%
uzorak 11
26,1%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
27,3%
uzorak 11
26,1%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
27,3%
uzorak 11
26,1%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
25,0%
uzorak 12
27,3%
uzorak 11
26,1%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
25,0%
uzorak 12
27,3%
uzorak 11
26,1%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
18,2%
uzorak 11
21,7%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
18,2%
uzorak 11
21,7%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
25,0%
uzorak 12
18,2%
uzorak 11
21,7%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
25,0%
uzorak 12
18,2%
uzorak 11
21,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
18,2%
uzorak 11
21,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
18,2%
uzorak 11
21,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
18,2%
uzorak 11
21,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
18,2%
uzorak 11
21,7%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
18,2%
uzorak 11
21,7%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
18,2%
uzorak 11
21,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
16,7%
uzorak 12
63,6%
uzorak 11
39,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
16,7%
uzorak 12
63,6%
uzorak 11
39,1%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
16,7%
uzorak 12
58,3%
uzorak 12
37,5%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 12
36,4%
uzorak 11
26,1%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
18,2%
uzorak 11
17,4%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
16,7%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
16,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
16,7%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
16,7%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
9,1%
uzorak 11
21,7%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
9,1%
uzorak 11
21,7%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
33,3%
uzorak 12
9,1%
uzorak 11
21,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
9,1%
uzorak 11
21,7%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
25,0%
uzorak 12
9,1%
uzorak 11
17,4%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
25,0%
uzorak 12
9,1%
uzorak 11
17,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
9,1%
uzorak 11
17,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
9,1%
uzorak 11
17,4%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
9,1%
uzorak 11
17,4%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
9,1%
uzorak 11
17,4%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
8,3%
uzorak 12
45,5%
uzorak 11
26,1%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
8,3%
uzorak 12
36,4%
uzorak 11
21,7%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
8,3%
uzorak 12
36,4%
uzorak 11
21,7%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
8,3%
uzorak 12
9,1%
uzorak 11
8,7%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
0,0%
uzorak 11
17,4%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
0,0%
uzorak 11
17,4%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 12
36,4%
uzorak 11
17,4%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
0,0%
uzorak 11
17,4%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
0,0%
uzorak 11
17,4%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
0,0%
uzorak 11
13,0%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
25,0%
uzorak 12
0,0%
uzorak 11
13,0%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
0,0%
uzorak 11
13,0%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
0,0%
uzorak 11
13,0%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
0,0%
uzorak 11
13,0%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
0,0%
uzorak 11
13,0%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 12
27,3%
uzorak 11
13,0%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
16,7%
uzorak 12
0,0%
uzorak 11
8,7%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
0,0%
uzorak 11
8,7%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
16,7%
uzorak 12
0,0%
uzorak 11
8,7%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
16,7%
uzorak 12
0,0%
uzorak 11
8,7%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
0,0%
uzorak 12
18,2%
uzorak 11
8,7%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
0,0%
uzorak 12
18,2%
uzorak 11
8,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
8,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
8,3%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
8,3%
uzorak 12
0,0%
uzorak 11
4,3%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
8,3%
uzorak 12
0,0%
uzorak 11
4,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
8,3%
uzorak 12
0,0%
uzorak 11
4,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 12
0,0%
uzorak 11
0,0%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 12
0,0%
uzorak 12
0,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 12
0,0%
uzorak 11
0,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 12
0,0%
uzorak 11
0,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 12
0,0%
uzorak 12
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Wuxi Wugou

Formacija: - · Trener: Bong-Gil Kim
Startna postava 11
13Zhu Yueqi
27He Wei
4T. Isic
26J. Gou
3Xie Xiaofan
31Zhou Yunyi
6Tursunjan Ahmat
36Tang Rui
7N. Albarracin
37Yi Xianlong
19N. Noordanus
Klupa 12
14Hao Kesen
16Zhou Pinxi
30Li Boxi
23Dong Kaining
21Gao Jingchun
33Wang Shengbo
24Z. Zhang
5Lin Jiahao
25Wang Zihao
8Tursun Qeyser
9Wang Yifan
17Z. Sun

Nanjing City

Formacija: - · Trener: Rodney Goncalves
Startna postava 11
21Xi Anjie
22Meng Zhen
2Wang Xijie
15Tayir Shewketjan
20Liu Le
10J. Ngom Mbekeli
7Robertinho
11Hu Rentian
39Yu Menghui
5W. Wong
9Ze Vitor
Klupa 12
26Yang Chao
24Du Junpeng
23Hu Jinghang
19Ma Fuyu
13Zhai Zhaoyu
33Xiang Rongjun
6Y. Zhou
31Zhu Qiwen
8Yang Dejiang
29Fu Shang
4Zhao Chengle
17An Bang

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.