Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

3:0
Kraj
HT 1:0

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · York
2P 2N 1I
5. mesto · 15 bodova
Forma · Gillingham
3P 1N 1I
4. mesto · 16 bodova
Golovi · Over 1.5
100% vs 80%
BTTS 60% / 60% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
0 — 2 — 0
2 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Ukupno golova 2+

York 100,0% · Gillingham 80,0%
90,0%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 5
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 8
Status
Match Finished
Konačan rezultat
3:0
Poluvreme
1:0
Stadion
York`s LNER Community Stadium
Grad
York

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

York
5. mesto · 15 bodova
Gillingham
4. mesto · 16 bodova

Međusobni susreti

Poslednjih 2 završenih utakmica
U utakmici 8. kola League Two, York je na svom terenu u LNER Community Stadiumu ostvario ubedljivu pobedu nad Gillinghamom rezultatom 3:0. Detaljna analiza meča i statistički pregled.
2'
York
Joey Grey
Gol · Ollie Pearce
19'
Gillingham
W. Goodwin
Izmena · Zane Albarus
31'
Gillingham
Eli King
Izmena · Garath McCleary
37'
Gillingham
Omar Beckles
Žuti karton · Dissent
45+1'
Gillingham
Robbie McKenzie
Žuti karton · Foul
45+3'
York
Joey Grey
Žuti karton · Foul
50'
Gillingham
Garath McCleary
Žuti karton · Foul
57'
York
Alex Newby
Izmena · jovan malcolm
60'
Gillingham
Zane Albarus
Žuti karton · Foul
65'
Gillingham
Logan Dobbs
Izmena · S. Kendall
65'
Gillingham
Ronan Chapman Hale
Izmena · Bradley Dack
65'
Gillingham
Andy Smith
Izmena · Jack Daley
70'
Gillingham
Zane Albarus
Crveni karton
75'
York
jovan malcolm
Gol · Harry Boyes
79'
York
Ollie Pearce
Gol · Harry Boyes
81'
York
Ollie Banks
Izmena · Jeff King
81'
York
Joey Grey
Izmena · Frankie Maguire
81'
York
Joseph Rabole Felix
Izmena · Arthur Read
65%
Ball Possession
35%
17
Total Shots
6
6
Shots on Goal
0
7
Shots off Goal
4
4
Blocked Shots
2
9
Shots insidebox
2
8
Shots outsidebox
4
4
Corner Kicks
2
0
Offsides
1
8
Fouls
17
1
Yellow Cards
3
0
Red Cards
1
0
Goalkeeper Saves
3
573
Total passes
296
477
Passes accurate
220
17
Free Kicks
8

Analiza tipova · York

League Two · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L3
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L3
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L3
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W4
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
5 5 0 100,0% 100,0%
5/5
100,0%
5/5
W5
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L2
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L2
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W2
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Gillingham

League Two · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L3
Pobeda gosta
2 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W3
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L3
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W3
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W4
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W3
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L3
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W4
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L3
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W3
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W3
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W3
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W3
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W4
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
W4
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
5 3 2 60,0% 60,0%
3/5
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
W1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
5 0 5 0,0% 0,0%
0/5
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
5 1 4 20,0% 20,0%
1/5
20,0%
1/5
L4
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L3
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
5 4 1 80,0% 80,0%
4/5
80,0%
4/5
L1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
5 2 3 40,0% 40,0%
2/5
40,0%
2/5
L2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

York kod kuće · Gillingham u gostima · League Two 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Ukupno golova 2+
90,0%
York 100,0% (5) · Gillingham 80,0% (5)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
90,0%
York 100,0% (5) · Gillingham 80,0% (5)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
90,0%
York 100,0% (5) · Gillingham 80,0% (5)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
90,0%
York 100,0% (5) · Gillingham 80,0% (5)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
90,0%
York 100,0% (5) · Gillingham 80,0% (5)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
90,0%
York 100,0% (5) · Gillingham 80,0% (5)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
90,0%
York 100,0% (5) · Gillingham 80,0% (5)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
90,0%
York 100,0% (5) · Gillingham 80,0% (5)
Bolji uzorak
TipYork
kod kuće
Gillingham
u gostima
Zajednički trend
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 5
80,0%
uzorak 5
90,0%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
100,0%
uzorak 5
80,0%
uzorak 5
90,0%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
100,0%
uzorak 5
80,0%
uzorak 5
90,0%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
100,0%
uzorak 5
80,0%
uzorak 5
90,0%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 5
80,0%
uzorak 5
90,0%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
100,0%
uzorak 5
80,0%
uzorak 5
90,0%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
100,0%
uzorak 5
80,0%
uzorak 5
90,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 5
80,0%
uzorak 5
90,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 5
80,0%
uzorak 5
90,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 5
80,0%
uzorak 5
90,0%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 5
80,0%
uzorak 5
90,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 5
80,0%
uzorak 5
90,0%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
80,0%
uzorak 5
80,0%
uzorak 5
80,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
80,0%
uzorak 5
80,0%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
80,0%
uzorak 5
80,0%
uzorak 5
80,0%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
100,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
80,0%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
70,0%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
80,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
70,0%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
70,0%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
80,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
70,0%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
80,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
70,0%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
80,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
70,0%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
80,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
70,0%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
70,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
80,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
70,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
70,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
70,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
80,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
70,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
80,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
70,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
70,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
80,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
70,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
80,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
70,0%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
70,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
70,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
80,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
70,0%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
70,0%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
80,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
70,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
80,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
70,0%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
80,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
70,0%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
60,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
60,0%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
60,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
60,0%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
60,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
60,0%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
60,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
60,0%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
60,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
60,0%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
60,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
60,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
60,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
60,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
60,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
60,0%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
70,0%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
70,0%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
100,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
70,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
60,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
60,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
60,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
60,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
60,0%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
60,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
60,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
50,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
60,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
50,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
60,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
50,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
60,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
50,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
60,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
50,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
60,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
50,0%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
40,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
40,0%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
40,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
40,0%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
40,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
40,0%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
40,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
40,0%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
40,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
40,0%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
40,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
40,0%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
40,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
40,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
40,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
40,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
40,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
40,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
40,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
40,0%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
40,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
40,0%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
50,0%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
80,0%
uzorak 5
50,0%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
80,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
50,0%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
80,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
50,0%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
80,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
50,0%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
80,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
50,0%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
50,0%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
50,0%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
80,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
50,0%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
60,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
40,0%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
40,0%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
40,0%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
60,0%
uzorak 5
40,0%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
60,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
40,0%
Nerešeno
X Ceo meč
20,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
30,0%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
30,0%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
30,0%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
30,0%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
30,0%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
40,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
30,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
40,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
30,0%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
30,0%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
20,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
30,0%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
20,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
30,0%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
20,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
30,0%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
20,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
30,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
30,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
40,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
30,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
30,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
30,0%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
30,0%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
30,0%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
20,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
20,0%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
20,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
20,0%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
20,0%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
20,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
20,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
20,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
20,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
20,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
20,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
20,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
20,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
20,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
20,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
20,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
20,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
20,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
20,0%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
0,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
20,0%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
0,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
20,0%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
20,0%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
40,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 5
20,0%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
20,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
40,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 5
20,0%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
0,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
20,0%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
20,0%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
20,0%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
20,0%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
20,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
20,0%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 5
40,0%
uzorak 5
20,0%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
10,0%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
10,0%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
10,0%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
0,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
10,0%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
10,0%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
0,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
10,0%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
10,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 5
10,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
20,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 5
10,0%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
0,0%
uzorak 5
20,0%
uzorak 5
10,0%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
0,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 5
0,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 5
0,0%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
0,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 5
0,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 5
0,0%
uzorak 5
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

York

Formacija: 3-4-2-1 · Trener: S. Lindsey
Startna postava 11
1Alfie Shane McNallyG
2R. FallowfieldD
5Z. JohnsonD
3M. KitchingD
23J. FelixM
28O. BanksM
8A. HuntM
12H. BoyesM
7J. GreyM
30A. NewbyM
10O. PearceF
Klupa 7
32J. HuntD
15J. KingD
11F. MaguireM
18J. MalcolmF
6A. PalmerD
16A. ReadM
31G. Sykes-KenworthyG

Gillingham

Formacija: 3-4-3 · Trener: G. Ainsworth
Startna postava 11
1O. WrightG
5A. SmithD
19O. BecklesD
26L. DobbsD
22N. FreemanM
16J. BrophyM
14R. McKenzieM
34E. KingM
10Ronan HaleF
9W. GoodwinF
24H. WaldockF
Klupa 7
17C. AntwiM
23B. DackM
40R. LuthraG
12G. McClearyM
18S. KendallM
20J. DaleyD
15Z. AlbarusM

Vest / analiza povezana sa utakmicom

Cela objava je dostupna direktno ovde, bez napuštanja stranice utakmice.
Povezano sa utakmicom 02.10.2026. 3 min čitanja

York pobedio Gillingham 3:0 u League Two

Autor: Fudbal Statistika
Uvod

U okviru 8. kola League Two u Engleskoj, domaći tim York je u LNER Community Stadiumu u gradu York ostvario pobedu rezultatom 3:0 protiv Gillinghama. Utakmica je završena bez primljenog gola za domaće, koji su tako upisali važnu pobedu u regularnom delu sezone 2026. godine.

Tok utakmice

Već u 2. minutu utakmice, York je došao u vođstvo golom Joeyja Greya, kome je asistirao Ollie Pearce. Gillingham je pokušao da odgovori nizom izmena tokom prvog poluvremena, a njihovi igrači Omar Beckles i Robbie McKenzie dobili su žute kartone za nesportsko ponašanje i prekršaje. U 45+3. minutu i domaći Joey Grey je zaradio žuti karton.

Početak drugog poluvremena doneo je još žutih kartona za Gillingham, uključujući Garatha McClearyja i Zanea Albarusa, koji je u 70. minutu dobio crveni karton, ostavivši svoj tim sa igračem manje. York je iskoristio brojčanu prednost i u 75. minutu Jovan Malcolm je postigao gol uz asistenciju Harryja Boyesa, a samo četiri minuta kasnije Ollie Pearce je povećao prednost na 3:0, ponovo uz asistenciju Harryja Boyesa.

U drugom delu utakmice bilo je i nekoliko izmena na obe strane, pri čemu je kod Yorka u 57. minutu u igru ušao Alex Newby umesto Jovana Malcolma, dok su u 81. minutu ušli Olli Banks, Joey Grey i Joseph Rabole Felix, zamenivši Jeffa Kinga, Frankieja Maguirea i Arthura Reada.

Ključni momenti
  • 2' - Gol Joeyja Greya za York, asistencija Ollie Pearce.
  • 37' - Žuti karton Omaru Becklesu (Gillingham) zbog neslaganja sa sudijom.
  • 45+1' - Žuti karton Robbieju McKenzieju (Gillingham) zbog prekršaja.
  • 45+3' - Žuti karton Joeyju Greyu (York) zbog prekršaja.
  • 50' - Žuti karton Garathu McClearyju (Gillingham) zbog prekršaja.
  • 60' - Žuti karton Zaneu Albarusu (Gillingham) zbog prekršaja.
  • 70' - Crveni karton Zaneu Albarusu (Gillingham), što je uticalo na dalji tok utakmice.
  • 75' - Gol Jovana Malcolma za York, asistencija Harry Boyesa.
  • 79' - Gol Ollie Pearcea za York, asistencija Harry Boyesa.
  • Više izmena na obe strane u toku utakmice, naročito u drugom poluvremenu.
Formacije i startne postave
Tim Formacija Trener
Gillingham 3-4-3 G. Ainsworth
York 3-4-2-1 S. Lindsey
Tim Broj Igrač Pozicija
Gillingham1O. WrightG
Gillingham5A. SmithD
Gillingham19O. BecklesD
Gillingham26L. DobbsD
Gillingham22N. FreemanM
Gillingham16J. BrophyM
Gillingham14R. McKenzieM
Gillingham34E. KingM
Gillingham10Ronan HaleF
Gillingham9W. GoodwinF
Gillingham24H. WaldockF
York1Alfie Shane McNallyG
York2R. FallowfieldD
York5Z. JohnsonD
York3M. KitchingD
York23J. FelixM
York28O. BanksM
York8A. HuntM
York12H. BoyesM
York7J. GreyM
York30A. NewbyM
York10O. PearceF
Statistika utakmice
Statistika Domaći tim Gostujući tim
Posed lopte65%35%
Blokirani šutevi42
Korneri42
Faulovi817
Slobodni udarci178
Odbrane golmana03
Ofsajdi01
Precizni pasovi477220
Crveni kartoni01
Šutevi unutar šesnaesterca92
Šutevi van okvira gola74
Šutevi na gol60
Šutevi van šesnaesterca84
Ukupno dodavanja573296
Ukupno šutevi176
Žuti kartoni13
Zaključak

U utakmici odigranoj u Yorku, domaći tim je uspeo da ostvari ubedljivu pobedu rezultatom 3:0 protiv Gillinghama, što potvrđuju i statistički podaci o većem broju šuteva na gol, preciznijim pasovima i ukupnom broju dodavanja. Crveni karton za Gillingham u 70. minutu uticao je na dalji tok utakmice, ostavivši goste sa igračem manje. Iako je York imao veću kontrolu igre, broj faulova na strani Gillinghama ukazuje na pokušaje da se zaustavi tempo meča. Ova analiza se bazira isključivo na dostupnim podacima sa utakmice i ne uključuje subjektivne procene ili prognoze.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.