Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

3. Liga statistika, utakmice i tabela

Germany · Sezona 2026
Tabela Statistika Sastavi

Tabela

3. Liga · aktuelna sezona 2026
Ukupno je zvaničan plasman lige. Kod kuće i U gostima su analitičke tabele.
Promotion - 2. Bundesliga Promotion - 2. Bundesliga (Promotion) Relegation
# Tim U P N I DG PG GR Bod Forma
3 Liga
1 FC Viktoria Köln 12 8 2 2 31 15 16 26
W D D W W
2 MSV Duisburg 12 8 2 2 31 17 14 26
W W D L D
3 Rot-Weiß Essen 12 7 3 2 20 13 7 24
D W L W W
4 FC Saarbrücken 12 6 2 4 28 21 7 20
D L W L W
5 SV Wehen 12 5 3 4 23 17 6 18
W W D W W
6 FC Ingolstadt 04 12 5 3 4 16 17 -1 18
L W W W D
7 Alemannia Aachen 11 5 2 4 17 17 0 17
L L W W W
8 Waldhof Mannheim 12 5 1 6 21 19 2 16
W L L W L
9 Hoffenheim II 12 5 1 6 21 20 1 16
L L W L L
10 Fortuna Düsseldorf 12 4 4 4 12 14 -2 16
D W L D D
11 Hansa Rostock 12 4 4 4 19 22 -3 16
W L L D L
12 SV Meppen 12 4 3 5 16 17 -1 15
D W D W D
13 Stuttgart II 12 4 3 5 21 23 -2 15
D W W L D
14 Preußen Münster 11 4 3 4 19 21 -2 15
D L L W L
15 Würzburger Kickers 12 4 2 6 17 24 -7 14
L D W L W
16 SSV Jahn Regensburg 12 3 4 5 22 21 1 13
W D D L W
17 Verl 12 3 3 6 17 26 -9 12
D D L L L
18 SG Sonnenhof Grossaspach 12 3 3 6 13 26 -13 12
L D W L L
19 Fortuna Köln 12 2 4 6 9 14 -5 10
D L L L L
20 Havelse 12 2 4 6 17 26 -9 10
L D D W D
3 Liga
P8
N2
I2
DG31
PG15
GR16
Promotion - 2. Bundesliga
Forma
W D D W W
2 MSV Duisburg
U12
Bod26
P8
N2
I2
DG31
PG17
GR14
Promotion - 2. Bundesliga
Forma
W W D L D
3 Rot-Weiß Essen
U12
Bod24
P7
N3
I2
DG20
PG13
GR7
Promotion - 2. Bundesliga (Promotion)
Forma
D W L W W
4 FC Saarbrücken
U12
Bod20
P6
N2
I4
DG28
PG21
GR7
Forma
D L W L W
5 SV Wehen
U12
Bod18
P5
N3
I4
DG23
PG17
GR6
Forma
W W D W W
6 FC Ingolstadt 04
U12
Bod18
P5
N3
I4
DG16
PG17
GR-1
Forma
L W W W D
7 Alemannia Aachen
U11
Bod17
P5
N2
I4
DG17
PG17
GR0
Forma
L L W W W
8 Waldhof Mannheim
U12
Bod16
P5
N1
I6
DG21
PG19
GR2
Forma
W L L W L
9 Hoffenheim II
U12
Bod16
P5
N1
I6
DG21
PG20
GR1
Forma
L L W L L
P4
N4
I4
DG12
PG14
GR-2
Forma
D W L D D
11 Hansa Rostock
U12
Bod16
P4
N4
I4
DG19
PG22
GR-3
Forma
W L L D L
12 SV Meppen
U12
Bod15
P4
N3
I5
DG16
PG17
GR-1
Forma
D W D W D
13 Stuttgart II
U12
Bod15
P4
N3
I5
DG21
PG23
GR-2
Forma
D W W L D
14 Preußen Münster
U11
Bod15
P4
N3
I4
DG19
PG21
GR-2
Forma
D L L W L
P4
N2
I6
DG17
PG24
GR-7
Forma
L D W L W
P3
N4
I5
DG22
PG21
GR1
Forma
W D D L W
17 Verl
U12
Bod12
P3
N3
I6
DG17
PG26
GR-9
Relegation
Forma
D D L L L
P3
N3
I6
DG13
PG26
GR-13
Relegation
Forma
L D W L L
19 Fortuna Köln
U12
Bod10
P2
N4
I6
DG9
PG14
GR-5
Relegation
Forma
D L L L L
20 Havelse
U12
Bod10
P2
N4
I6
DG17
PG26
GR-9
Relegation
Forma
L D D W D
Bodovi: 3 za pobedu, 1 za nerešeno. Kod istog broja bodova redosled je GR → DG → pobede.
# Tim U P N I DG PG GR Bod
3 Liga
1 Rot-Weiß Essen 6 5 1 0 12 3 9 16
2 MSV Duisburg 6 4 2 0 15 7 8 14
3 FC Viktoria Köln 6 4 1 1 18 9 9 13
4 Hoffenheim II 6 3 1 2 12 8 4 10
5 Alemannia Aachen 6 3 1 2 11 11 0 10
6 SG Sonnenhof Grossaspach 7 3 1 3 7 11 -4 10
7 Würzburger Kickers 5 3 0 2 8 4 4 9
8 Preußen Münster 6 2 3 1 11 10 1 9
9 Waldhof Mannheim 6 3 0 3 9 8 1 9
10 FC Saarbrücken 6 3 0 3 13 13 0 9
11 Havelse 7 2 3 2 14 15 -1 9
12 SV Meppen 6 2 2 2 10 11 -1 8
13 Fortuna Düsseldorf 6 2 2 2 6 8 -2 8
14 SV Wehen 6 2 1 3 12 9 3 7
15 SSV Jahn Regensburg 6 2 1 3 9 6 3 7
16 Verl 6 2 1 3 10 14 -4 7
17 FC Ingolstadt 04 6 2 1 3 8 12 -4 7
18 Hansa Rostock 5 1 3 1 8 9 -1 6
19 Stuttgart II 5 1 1 3 9 12 -3 4
20 Fortuna Köln 6 0 3 3 2 6 -4 3
3 Liga
P5
N1
I0
DG12
PG3
GR9
2 MSV Duisburg
U6
Bod14
P4
N2
I0
DG15
PG7
GR8
P4
N1
I1
DG18
PG9
GR9
4 Hoffenheim II
U6
Bod10
P3
N1
I2
DG12
PG8
GR4
P3
N1
I2
DG11
PG11
GR0
P3
N1
I3
DG7
PG11
GR-4
P3
N0
I2
DG8
PG4
GR4
P2
N3
I1
DG11
PG10
GR1
P3
N0
I3
DG9
PG8
GR1
P3
N0
I3
DG13
PG13
GR0
11 Havelse
U7
Bod9
P2
N3
I2
DG14
PG15
GR-1
12 SV Meppen
U6
Bod8
P2
N2
I2
DG10
PG11
GR-1
P2
N2
I2
DG6
PG8
GR-2
14 SV Wehen
U6
Bod7
P2
N1
I3
DG12
PG9
GR3
P2
N1
I3
DG9
PG6
GR3
16 Verl
U6
Bod7
P2
N1
I3
DG10
PG14
GR-4
P2
N1
I3
DG8
PG12
GR-4
18 Hansa Rostock
U5
Bod6
P1
N3
I1
DG8
PG9
GR-1
19 Stuttgart II
U5
Bod4
P1
N1
I3
DG9
PG12
GR-3
20 Fortuna Köln
U6
Bod3
P0
N3
I3
DG2
PG6
GR-4
Bodovi: 3 za pobedu, 1 za nerešeno. Kod istog broja bodova redosled je GR → DG → pobede.
# Tim U P N I DG PG GR Bod
3 Liga
1 FC Viktoria Köln 6 4 1 1 13 6 7 13
2 MSV Duisburg 6 4 0 2 16 10 6 12
3 FC Saarbrücken 6 3 2 1 15 8 7 11
4 SV Wehen 6 3 2 1 11 8 3 11
5 FC Ingolstadt 04 6 3 2 1 8 5 3 11
6 Stuttgart II 7 3 2 2 12 11 1 11
7 Hansa Rostock 7 3 1 3 11 13 -2 10
8 Fortuna Düsseldorf 6 2 2 2 6 6 0 8
9 Rot-Weiß Essen 6 2 2 2 8 10 -2 8
10 Waldhof Mannheim 6 2 1 3 12 11 1 7
11 Alemannia Aachen 5 2 1 2 6 6 0 7
12 SV Meppen 6 2 1 3 6 6 0 7
13 Fortuna Köln 6 2 1 3 7 8 -1 7
14 SSV Jahn Regensburg 6 1 3 2 13 15 -2 6
15 Hoffenheim II 6 2 0 4 9 12 -3 6
16 Preußen Münster 5 2 0 3 8 11 -3 6
17 Verl 6 1 2 3 7 12 -5 5
18 Würzburger Kickers 7 1 2 4 9 20 -11 5
19 SG Sonnenhof Grossaspach 5 0 2 3 6 15 -9 2
20 Havelse 5 0 1 4 3 11 -8 1
3 Liga
P4
N1
I1
DG13
PG6
GR7
2 MSV Duisburg
U6
Bod12
P4
N0
I2
DG16
PG10
GR6
P3
N2
I1
DG15
PG8
GR7
4 SV Wehen
U6
Bod11
P3
N2
I1
DG11
PG8
GR3
P3
N2
I1
DG8
PG5
GR3
6 Stuttgart II
U7
Bod11
P3
N2
I2
DG12
PG11
GR1
7 Hansa Rostock
U7
Bod10
P3
N1
I3
DG11
PG13
GR-2
P2
N2
I2
DG6
PG6
GR0
P2
N2
I2
DG8
PG10
GR-2
P2
N1
I3
DG12
PG11
GR1
P2
N1
I2
DG6
PG6
GR0
12 SV Meppen
U6
Bod7
P2
N1
I3
DG6
PG6
GR0
13 Fortuna Köln
U6
Bod7
P2
N1
I3
DG7
PG8
GR-1
P1
N3
I2
DG13
PG15
GR-2
15 Hoffenheim II
U6
Bod6
P2
N0
I4
DG9
PG12
GR-3
P2
N0
I3
DG8
PG11
GR-3
17 Verl
U6
Bod5
P1
N2
I3
DG7
PG12
GR-5
P1
N2
I4
DG9
PG20
GR-11
P0
N2
I3
DG6
PG15
GR-9
20 Havelse
U5
Bod1
P0
N1
I4
DG3
PG11
GR-8
120
Odigranih utakmica
393
Ukupno golova
3,28
Golova po utakmici
63,3%
Oba tima dala gol

Trendovi golova

3. Liga · sezona 2026 · istorijski učinak

Raspodela ishoda

Pobeda domaćina / nerešeno / pobeda gosta

Statistika golova

3. Liga · sezona 2026
Uzorak 120
393
Golova
3,28
Prosek golova
76
BTTS · 63,3%
120
Utakmica
Over
Over 0.5
115/12095,8%
Over 1.5
97/12080,8%
Over 2.5
77/12064,2%
Over 3.5
48/12040,0%
Over 4.5
31/12025,8%
Under
Under 0.5
5/1204,2%
Under 1.5
23/12019,2%
Under 2.5
43/12035,8%
Under 3.5
72/12060,0%
Under 4.5
89/12074,2%
Procenti predstavljaju istorijski učinak u prikazanom uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Ishodi utakmica

Domaćin pobedio50/120 · 41,7%
Nerešeno28/120 · 23,3%
Gost pobedio42/120 · 35,0%

Analiza tipova

3. Liga · aktuelna sezona 2026
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
120 50 70 41,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Nerešeno
X Ceo meč
120 28 92 23,3% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
Pobeda gosta
2 Ceo meč
120 42 78 35,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
120 78 42 65,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
120 92 28 76,7% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
120 70 50 58,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
120 23 97 19,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
120 43 77 35,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
120 72 48 60,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
120 97 23 80,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
120 77 43 64,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
120 48 72 40,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
120 31 89 25,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
120 97 23 80,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
120 77 43 64,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
120 48 72 40,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
120 23 97 19,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
120 43 77 35,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
120 72 48 60,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
120 76 44 63,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
120 66 54 55,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
120 66 54 55,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
120 33 87 27,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
120 76 44 63,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
120 44 76 36,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
120 61 59 50,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
120 96 24 80,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
120 59 61 49,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
120 46 74 38,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
120 96 24 80,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
120 59 61 49,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
120 100 20 83,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
120 60 60 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
120 27 93 22,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
120 91 29 75,8% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
120 56 64 46,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
120 25 95 20,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
120 29 91 24,2% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
120 20 100 16,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
120 29 91 24,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
120 21 99 17,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
120 19 101 15,8% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
120 23 97 19,2% 10,0%
1/10
0,0%
0/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
120 50 70 41,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
120 39 81 32,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
120 34 86 28,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
120 39 81 32,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
120 34 86 28,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
120 26 94 21,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
120 24 96 20,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
120 15 105 12,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
120 23 97 19,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
120 23 97 19,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
120 5 115 4,2% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
120 42 78 35,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
120 35 85 29,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
120 30 90 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
120 35 85 29,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
120 30 90 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
120 27 93 22,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
120 15 105 12,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
120 61 59 50,8% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
120 92 28 76,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
120 59 61 49,2% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
120 34 86 28,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
120 92 28 76,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
120 59 61 49,2% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
120 34 86 28,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
120 28 92 23,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
120 61 59 50,8% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
120 86 34 71,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
120 48 72 40,0% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
120 45 75 37,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
120 27 93 22,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
120 73 47 60,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
120 62 58 51,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
120 62 58 51,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
120 47 73 39,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
120 65 55 54,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
120 58 62 48,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
120 58 62 48,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
120 43 77 35,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
120 74 46 61,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
120 64 56 53,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
120 32 88 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
120 43 77 35,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
120 55 65 45,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
120 44 76 36,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
120 26 94 21,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
120 38 82 31,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
120 29 91 24,2% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
120 23 97 19,2% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
120 50 70 41,7% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
120 50 70 41,7% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
120 70 50 58,3% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
120 88 32 73,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
120 46 74 38,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
120 64 56 53,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
120 47 73 39,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
120 38 82 31,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
120 84 36 70,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
120 68 52 56,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
120 47 73 39,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
120 73 47 60,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
120 71 49 59,2% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
120 48 72 40,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
120 63 57 52,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
120 46 74 38,3% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
120 36 84 30,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
120 25 95 20,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
120 45 75 37,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
120 27 93 22,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
120 39 81 32,5% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
120 55 65 45,8% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
120 65 55 54,2% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
120 54 66 45,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
120 36 84 30,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
120 46 74 38,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
120 34 86 28,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
120 26 94 21,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
120 63 57 52,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
120 41 79 34,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
120 86 34 71,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
120 54 66 45,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
120 40 80 33,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
120 73 47 60,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
120 52 68 43,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
120 47 73 39,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
120 38 82 31,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
120 39 81 32,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
120 48 72 40,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
120 55 65 45,8% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
120 30 90 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
120 40 80 33,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
120 16 104 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
120 27 93 22,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
120 24 96 20,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
120 35 85 29,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
120 38 82 31,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
120 25 95 20,8% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
120 34 86 28,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
120 24 96 20,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
120 20 100 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
120 47 73 39,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
120 74 46 61,7% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
120 72 48 60,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
120 66 54 55,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5

Golovi

3. Liga · aktuelna sezona 2026 · istorijski učinak
Uzorak: 120 utakmica I = 1. poluvreme · II = 2. poluvreme · FT = ceo meč

I 0-1 & II 0-1
32/12026,7%
I 0-1 & II 0-2
43/12035,8%
I 0-1 & II 0-3
55/12045,8%
I 0-1 & II 1+
44/12036,7%
I 0-1 & II 1-2
26/12021,7%
I 0-1 & II 1-3
38/12031,7%
I 0-1 & II 2+
29/12024,2%
I 0-1 & II 2-3
23/12019,2%
I 0-2 & II 0-1
50/12041,7%
I 0-2 & II 0-2
70/12058,3%
I 0-2 & II 0-3
88/12073,3%
I 0-2 & II 1-2
46/12038,3%
I 0-2 & II 1-3
64/12053,3%
I 0-2 & II 2+
47/12039,2%
I 0-2 & II 2-3
38/12031,7%
I 1+ & II 1+
73/12060,8%
I 1+ & II 0-2
71/12059,2%
I 1+ & II 1-2
48/12040,0%
I 1+ & II 1-3
63/12052,5%
I 1+ & II 2+
46/12038,3%
I 1+ & II 2-3
36/12030,0%
I 1+ & II 3+
25/12020,8%
I 1-2 & II 0-1
39/12032,5%
I 1-2 & II 0-2
55/12045,8%
I 1-2 & II 0-3
65/12054,2%
I 1-2 & II 1+
54/12045,0%
I 1-2 & II 1-2
36/12030,0%
I 1-2 & II 1-3
46/12038,3%
I 1-2 & II 2+
34/12028,3%
I 1-2 & II 2-3
26/12021,7%
I 1-3 & II 1+
63/12052,5%
I 1-3 & II 1-2
41/12034,2%
I 1-3 & II 1-3
54/12045,0%
I 1-3 & II 2+
40/12033,3%
I 2+ & II 1+
48/12040,0%
I 2+ & II 2+
30/12025,0%
I 2+ & II 3+
16/12013,3%
I 2-3 & II 0-1
24/12020,0%
I 2-3 & II 0-2
35/12029,2%
I 2-3 & II 1+
38/12031,7%
I 2-3 & II 1-2
25/12020,8%
I 2-3 & II 1-3
34/12028,3%
I 2-3 & II 2+
24/12020,0%
I 2-3 & II 2-3
20/12016,7%
I 1+ & 2+
84/12070,0%
I 1+ & 3+
68/12056,7%
I 1+ & 4+
47/12039,2%
I 1-2 & 3+
45/12037,5%
I 1-2 & 4+
27/12022,5%
I 2+ & 3+
52/12043,3%
I 2+ & 4+
38/12031,7%
I 2-3 & 4+
27/12022,5%
NE I 1+ & II 1+
47/12039,2%
NE I 1+ & II 2+
74/12061,7%
NE I 2+ & II 1+
72/12060,0%
NE I 1-3 & II 1-3
66/12055,0%
Ovo su istorijske frekvencije, ne prognoze. Za kup utakmice koristi se rezultat posle 90 minuta kada je dostupan.
Predlozi za ligu: Danas Sutra Prekosutra Vreme: Europe/Belgrade · 02.11.2026.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Timovi i najvažnije stranice povezane sa ovim takmičenjem.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.