Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Czech Liga statistika, utakmice i tabela

Czech-Republic · Sezona 2026
Tabela Statistika Sastavi

Tabela

Czech Liga · aktuelna sezona 2026
Ukupno je zvaničan plasman lige. Kod kuće i U gostima su analitičke tabele.
Play-offs Play Offs Relegation Play-offs
# Tim U P N I DG PG GR Bod Forma
Czech Liga
1 Slavia Praha 13 9 4 0 32 7 25 31
W W D D W
2 Mlada Boleslav 13 7 3 3 22 15 7 24
L L W D W
3 Sigma Olomouc 13 7 3 3 22 15 7 24
L D W D W
4 Sparta Praha 13 7 2 4 25 13 12 23
W W D W D
5 Slovan Liberec 12 7 2 3 15 8 7 23
W D L L W
6 Teplice 13 6 3 4 21 18 3 21
W D L D W
7 FK Jablonec 13 6 2 5 16 18 -2 20
D W L W L
8 Zbrojovka Brno 13 6 2 5 16 19 -3 20
L L W D L
9 Plzen 13 5 4 4 28 21 7 19
L W W L W
10 Bohemians 1905 12 4 5 3 13 13 0 17
L W W D D
11 Hradec Králové 13 4 3 6 12 18 -6 15
L L D L L
12 Pardubice 13 4 2 7 15 19 -4 14
W L W W L
13 Baník Ostrava 12 3 2 7 7 22 -15 11
L D L D L
14 Artis 12 2 4 6 13 22 -9 10
L D W D D
15 Slovácko 13 1 4 8 12 26 -14 7
D W L L L
16 Zlin 13 0 3 10 11 26 -15 3
D L L D D
Czech Liga
1 Slavia Praha
U13
Bod31
P9
N4
I0
DG32
PG7
GR25
Play-offs
Forma
W W D D W
2 Mlada Boleslav
U13
Bod24
P7
N3
I3
DG22
PG15
GR7
Play-offs
Forma
L L W D W
3 Sigma Olomouc
U13
Bod24
P7
N3
I3
DG22
PG15
GR7
Play-offs
Forma
L D W D W
4 Sparta Praha
U13
Bod23
P7
N2
I4
DG25
PG13
GR12
Play-offs
Forma
W W D W D
5 Slovan Liberec
U12
Bod23
P7
N2
I3
DG15
PG8
GR7
Play-offs
Forma
W D L L W
6 Teplice
U13
Bod21
P6
N3
I4
DG21
PG18
GR3
Play-offs
Forma
W D L D W
7 FK Jablonec
U13
Bod20
P6
N2
I5
DG16
PG18
GR-2
Play Offs
Forma
D W L W L
8 Zbrojovka Brno
U13
Bod20
P6
N2
I5
DG16
PG19
GR-3
Play Offs
Forma
L L W D L
9 Plzen
U13
Bod19
P5
N4
I4
DG28
PG21
GR7
Play Offs
Forma
L W W L W
10 Bohemians 1905
U12
Bod17
P4
N5
I3
DG13
PG13
GR0
Play Offs
Forma
L W W D D
11 Hradec Králové
U13
Bod15
P4
N3
I6
DG12
PG18
GR-6
Relegation Play-offs
Forma
L L D L L
12 Pardubice
U13
Bod14
P4
N2
I7
DG15
PG19
GR-4
Relegation Play-offs
Forma
W L W W L
13 Baník Ostrava
U12
Bod11
P3
N2
I7
DG7
PG22
GR-15
Relegation Play-offs
Forma
L D L D L
14 Artis
U12
Bod10
P2
N4
I6
DG13
PG22
GR-9
Relegation Play-offs
Forma
L D W D D
15 Slovácko
U13
Bod7
P1
N4
I8
DG12
PG26
GR-14
Relegation Play-offs
Forma
D W L L L
16 Zlin
U13
Bod3
P0
N3
I10
DG11
PG26
GR-15
Relegation Play-offs
Forma
D L L D D
Bodovi: 3 za pobedu, 1 za nerešeno. Kod istog broja bodova redosled je GR → DG → pobede.
# Tim U P N I DG PG GR Bod
Czech Liga
1 Mlada Boleslav 6 6 0 0 14 2 12 18
2 Sparta Praha 6 5 0 1 16 6 10 15
3 Slavia Praha 7 4 3 0 16 6 10 15
4 Sigma Olomouc 6 4 1 1 12 6 6 13
5 Zbrojovka Brno 7 4 1 2 11 8 3 13
6 Bohemians 1905 6 3 3 0 5 1 4 12
7 FK Jablonec 7 3 1 3 10 12 -2 10
8 Hradec Králové 7 3 1 3 9 11 -2 10
9 Teplice 7 2 3 2 11 11 0 9
10 Plzen 7 2 2 3 12 12 0 8
11 Slovan Liberec 5 2 1 2 6 4 2 7
12 Pardubice 6 2 1 3 8 8 0 7
13 Baník Ostrava 6 2 1 3 3 10 -7 7
14 Slovácko 6 0 3 3 6 10 -4 3
15 Artis 6 0 2 4 5 15 -10 2
16 Zlin 7 0 1 6 3 11 -8 1
Czech Liga
1 Mlada Boleslav
U6
Bod18
P6
N0
I0
DG14
PG2
GR12
2 Sparta Praha
U6
Bod15
P5
N0
I1
DG16
PG6
GR10
3 Slavia Praha
U7
Bod15
P4
N3
I0
DG16
PG6
GR10
4 Sigma Olomouc
U6
Bod13
P4
N1
I1
DG12
PG6
GR6
5 Zbrojovka Brno
U7
Bod13
P4
N1
I2
DG11
PG8
GR3
6 Bohemians 1905
U6
Bod12
P3
N3
I0
DG5
PG1
GR4
7 FK Jablonec
U7
Bod10
P3
N1
I3
DG10
PG12
GR-2
P3
N1
I3
DG9
PG11
GR-2
9 Teplice
U7
Bod9
P2
N3
I2
DG11
PG11
GR0
10 Plzen
U7
Bod8
P2
N2
I3
DG12
PG12
GR0
11 Slovan Liberec
U5
Bod7
P2
N1
I2
DG6
PG4
GR2
12 Pardubice
U6
Bod7
P2
N1
I3
DG8
PG8
GR0
13 Baník Ostrava
U6
Bod7
P2
N1
I3
DG3
PG10
GR-7
14 Slovácko
U6
Bod3
P0
N3
I3
DG6
PG10
GR-4
15 Artis
U6
Bod2
P0
N2
I4
DG5
PG15
GR-10
16 Zlin
U7
Bod1
P0
N1
I6
DG3
PG11
GR-8
Bodovi: 3 za pobedu, 1 za nerešeno. Kod istog broja bodova redosled je GR → DG → pobede.
# Tim U P N I DG PG GR Bod
Czech Liga
1 Slavia Praha 6 5 1 0 16 1 15 16
2 Slovan Liberec 7 5 1 1 9 4 5 16
3 Teplice 6 4 0 2 10 7 3 12
4 Plzen 6 3 2 1 16 9 7 11
5 Sigma Olomouc 7 3 2 2 10 9 1 11
6 FK Jablonec 6 3 1 2 6 6 0 10
7 Sparta Praha 7 2 2 3 9 7 2 8
8 Artis 6 2 2 2 8 7 1 8
9 Pardubice 7 2 1 4 7 11 -4 7
10 Zbrojovka Brno 6 2 1 3 5 11 -6 7
11 Mlada Boleslav 7 1 3 3 8 13 -5 6
12 Bohemians 1905 6 1 2 3 8 12 -4 5
13 Hradec Králové 6 1 2 3 3 7 -4 5
14 Baník Ostrava 6 1 1 4 4 12 -8 4
15 Slovácko 7 1 1 5 6 16 -10 4
16 Zlin 6 0 2 4 8 15 -7 2
Czech Liga
1 Slavia Praha
U6
Bod16
P5
N1
I0
DG16
PG1
GR15
2 Slovan Liberec
U7
Bod16
P5
N1
I1
DG9
PG4
GR5
3 Teplice
U6
Bod12
P4
N0
I2
DG10
PG7
GR3
4 Plzen
U6
Bod11
P3
N2
I1
DG16
PG9
GR7
5 Sigma Olomouc
U7
Bod11
P3
N2
I2
DG10
PG9
GR1
6 FK Jablonec
U6
Bod10
P3
N1
I2
DG6
PG6
GR0
7 Sparta Praha
U7
Bod8
P2
N2
I3
DG9
PG7
GR2
8 Artis
U6
Bod8
P2
N2
I2
DG8
PG7
GR1
9 Pardubice
U7
Bod7
P2
N1
I4
DG7
PG11
GR-4
10 Zbrojovka Brno
U6
Bod7
P2
N1
I3
DG5
PG11
GR-6
11 Mlada Boleslav
U7
Bod6
P1
N3
I3
DG8
PG13
GR-5
12 Bohemians 1905
U6
Bod5
P1
N2
I3
DG8
PG12
GR-4
P1
N2
I3
DG3
PG7
GR-4
14 Baník Ostrava
U6
Bod4
P1
N1
I4
DG4
PG12
GR-8
15 Slovácko
U7
Bod4
P1
N1
I5
DG6
PG16
GR-10
16 Zlin
U6
Bod2
P0
N2
I4
DG8
PG15
GR-7
102
Odigranih utakmica
280
Ukupno golova
2,75
Golova po utakmici
51,0%
Oba tima dala gol

Trendovi golova

Czech Liga · sezona 2026 · istorijski učinak

Raspodela ishoda

Pobeda domaćina / nerešeno / pobeda gosta

Statistika golova

Czech Liga · sezona 2026
Uzorak 102
280
Golova
2,75
Prosek golova
52
BTTS · 51,0%
102
Utakmica
Over
Over 0.5
94/10292,2%
Over 1.5
80/10278,4%
Over 2.5
57/10255,9%
Over 3.5
29/10228,4%
Over 4.5
11/10210,8%
Under
Under 0.5
8/1027,8%
Under 1.5
22/10221,6%
Under 2.5
45/10244,1%
Under 3.5
73/10271,6%
Under 4.5
91/10289,2%
Procenti predstavljaju istorijski učinak u prikazanom uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Ishodi utakmica

Domaćin pobedio42/102 · 41,2%
Nerešeno24/102 · 23,5%
Gost pobedio36/102 · 35,3%

Analiza tipova

Czech Liga · aktuelna sezona 2026
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
102 42 60 41,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Nerešeno
X Ceo meč
102 24 78 23,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
Pobeda gosta
2 Ceo meč
102 36 66 35,3% 50,0%
5/10
20,0%
1/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
102 66 36 64,7% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
102 78 24 76,5% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
102 60 42 58,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
102 22 80 21,6% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
102 45 57 44,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
102 73 29 71,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
102 80 22 78,4% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
102 57 45 55,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
102 29 73 28,4% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
102 11 91 10,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
102 80 22 78,4% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
102 57 45 55,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
102 29 73 28,4% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
102 22 80 21,6% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
102 45 57 44,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
102 73 29 71,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
102 52 50 51,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
102 42 60 41,2% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
102 42 60 41,2% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
102 35 67 34,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
102 52 50 51,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
102 50 52 49,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
102 75 27 73,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
102 77 25 75,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
102 27 75 26,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
102 31 71 30,4% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
102 77 25 75,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
102 27 75 26,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
102 75 27 73,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
102 44 58 43,1% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
102 19 83 18,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
102 71 31 69,6% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
102 38 64 37,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
102 15 87 14,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
102 31 71 30,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
102 27 75 26,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
102 19 83 18,6% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
102 23 79 22,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
102 18 84 17,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
102 18 84 17,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
102 42 60 41,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
102 34 68 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
102 27 75 26,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
102 34 68 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
102 27 75 26,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
102 19 83 18,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
102 23 79 22,6% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
102 18 84 17,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
102 16 86 15,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
102 16 86 15,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
102 8 94 7,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
102 36 66 35,3% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
102 30 72 29,4% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
102 24 78 23,5% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
102 30 72 29,4% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
102 24 78 23,5% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
102 17 85 16,7% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
102 19 83 18,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
102 55 47 53,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
102 82 20 80,4% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
102 47 55 46,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
102 22 80 21,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
102 82 20 80,4% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
102 47 55 46,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
102 22 80 21,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
102 20 82 19,6% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
102 55 47 53,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
102 80 22 78,4% 50,0%
5/10
60,0%
3/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
102 26 76 25,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
102 45 57 44,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
102 31 71 30,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
102 58 44 56,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
102 50 52 49,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
102 50 52 49,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
102 33 69 32,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
102 52 50 51,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
102 46 56 45,1% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
102 46 56 45,1% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
102 30 72 29,4% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
102 64 38 62,8% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
102 51 51 50,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
102 39 63 38,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
102 58 44 56,9% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
102 71 31 69,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
102 60 42 58,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
102 43 59 42,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
102 56 46 54,9% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
102 36 66 35,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
102 32 70 31,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
102 40 62 39,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
102 48 54 47,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
102 71 31 69,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
102 85 17 83,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
102 54 48 52,9% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
102 68 34 66,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
102 42 60 41,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
102 37 65 36,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
102 70 32 68,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
102 51 51 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
102 27 75 26,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
102 65 37 63,7% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
102 61 41 59,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
102 49 53 48,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
102 62 40 60,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
102 37 65 36,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
102 34 68 33,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
102 16 86 15,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
102 39 63 38,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
102 17 85 16,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
102 33 69 32,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
102 52 50 51,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
102 62 40 60,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
102 56 46 54,9% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
102 43 59 42,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
102 53 49 52,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
102 32 70 31,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
102 29 73 28,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
102 62 40 60,8% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
102 47 55 46,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
102 75 27 73,5% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
102 59 43 57,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
102 36 66 35,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
102 54 48 52,9% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
102 25 77 24,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
102 28 74 27,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
102 16 86 15,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
102 32 70 31,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
102 22 80 21,6% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
102 43 59 42,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
102 11 91 10,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
102 24 78 23,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
102 5 97 4,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
102 12 90 11,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
102 13 89 12,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
102 19 83 18,6% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
102 19 83 18,6% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
102 15 87 14,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
102 18 84 17,7% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
102 10 92 9,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
102 9 93 8,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
102 37 65 36,3% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
102 65 37 63,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
102 80 22 78,4% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
102 43 59 42,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5

Golovi

Czech Liga · aktuelna sezona 2026 · istorijski učinak
Uzorak: 102 utakmica I = 1. poluvreme · II = 2. poluvreme · FT = ceo meč

I 0-1 & II 0-1
39/10238,2%
I 0-1 & II 0-2
58/10256,9%
I 0-1 & II 0-3
71/10269,6%
I 0-1 & II 1+
60/10258,8%
I 0-1 & II 1-2
43/10242,2%
I 0-1 & II 1-3
56/10254,9%
I 0-1 & II 2+
36/10235,3%
I 0-1 & II 2-3
32/10231,4%
I 0-2 & II 0-1
48/10247,1%
I 0-2 & II 0-2
71/10269,6%
I 0-2 & II 0-3
85/10283,3%
I 0-2 & II 1-2
54/10252,9%
I 0-2 & II 1-3
68/10266,7%
I 0-2 & II 2+
42/10241,2%
I 0-2 & II 2-3
37/10236,3%
I 1+ & II 1+
65/10263,7%
I 1+ & II 0-2
61/10259,8%
I 1+ & II 1-2
49/10248,0%
I 1+ & II 1-3
62/10260,8%
I 1+ & II 2+
37/10236,3%
I 1+ & II 2-3
34/10233,3%
I 1+ & II 3+
16/10215,7%
I 1-2 & II 0-1
33/10232,4%
I 1-2 & II 0-2
52/10251,0%
I 1-2 & II 0-3
62/10260,8%
I 1-2 & II 1+
56/10254,9%
I 1-2 & II 1-2
43/10242,2%
I 1-2 & II 1-3
53/10252,0%
I 1-2 & II 2+
32/10231,4%
I 1-2 & II 2-3
29/10228,4%
I 1-3 & II 1+
62/10260,8%
I 1-3 & II 1-2
47/10246,1%
I 1-3 & II 1-3
59/10257,8%
I 1-3 & II 2+
36/10235,3%
I 2+ & II 1+
22/10221,6%
I 2+ & II 2+
11/10210,8%
I 2+ & II 3+
5/1024,9%
I 2-3 & II 0-1
13/10212,8%
I 2-3 & II 0-2
19/10218,6%
I 2-3 & II 1+
19/10218,6%
I 2-3 & II 1-2
15/10214,7%
I 2-3 & II 1-3
18/10217,7%
I 2-3 & II 2+
10/1029,8%
I 2-3 & II 2-3
9/1028,8%
I 1+ & 2+
70/10268,6%
I 1+ & 3+
51/10250,0%
I 1+ & 4+
27/10226,5%
I 1-2 & 3+
39/10238,2%
I 1-2 & 4+
17/10216,7%
I 2+ & 3+
25/10224,5%
I 2+ & 4+
16/10215,7%
I 2-3 & 4+
12/10211,8%
NE I 1+ & II 1+
37/10236,3%
NE I 1+ & II 2+
65/10263,7%
NE I 2+ & II 1+
80/10278,4%
NE I 1-3 & II 1-3
43/10242,2%
Ovo su istorijske frekvencije, ne prognoze. Za kup utakmice koristi se rezultat posle 90 minuta kada je dostupan.
Predlozi za ligu: Danas Sutra Prekosutra Vreme: Europe/Belgrade · 03.11.2026.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Timovi i najvažnije stranice povezane sa ovim takmičenjem.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.