Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

First League statistika, utakmice i tabela

Bulgaria · Sezona 2026
Tabela Statistika Sastavi

Tabela

First League · aktuelna sezona 2026
Ukupno je zvaničan plasman lige. Kod kuće i U gostima su analitičke tabele.
Promotion - efbet League (Championship Group) Promotion - efbet League (Conference League Group) efbet League (Relegation Group)
# Tim U P N I DG PG GR Bod Forma
A PFG
1 Levski Sofia 12 10 2 0 25 5 20 32
W D W D W
2 CSKA Sofia 13 9 4 0 29 9 20 31
W D W W D
3 Ludogorets 12 9 2 1 24 9 15 29
W W W L W
4 CSKA 1948 13 9 1 3 31 14 17 28
W W L W W
5 Botev Plovdiv 13 7 1 5 22 20 2 22
W W W L W
6 Arda Kardzhali 12 5 3 4 16 18 -2 18
L L D L D
7 Slavia Sofia 13 2 7 4 9 9 0 13
D L L D D
8 Spartak Varna 13 3 4 6 12 23 -11 13
D L W L L
9 Dunav Ruse 13 3 2 8 15 22 -7 11
L D W W L
10 Botev Vratsa 12 2 4 6 10 21 -11 10
W D D L D
11 Lokomotiv Plovdiv 13 2 3 8 6 17 -11 9
L D D D L
12 Lokomotiv Sofia 13 1 6 6 15 25 -10 9
L W D D L
13 Cherno More Varna 12 2 3 7 13 22 -9 9
L D D L W
14 Septemvri Sofia 12 2 2 8 10 23 -13 8
L L L L L
A PFG
1 Levski Sofia
U12
Bod32
P10
N2
I0
DG25
PG5
GR20
Promotion - efbet League (Championship Group)
Forma
W D W D W
2 CSKA Sofia
U13
Bod31
P9
N4
I0
DG29
PG9
GR20
Promotion - efbet League (Championship Group)
Forma
W D W W D
3 Ludogorets
U12
Bod29
P9
N2
I1
DG24
PG9
GR15
Promotion - efbet League (Championship Group)
Forma
W W W L W
4 CSKA 1948
U13
Bod28
P9
N1
I3
DG31
PG14
GR17
Promotion - efbet League (Championship Group)
Forma
W W L W W
5 Botev Plovdiv
U13
Bod22
P7
N1
I5
DG22
PG20
GR2
Promotion - efbet League (Conference League Group)
Forma
W W W L W
6 Arda Kardzhali
U12
Bod18
P5
N3
I4
DG16
PG18
GR-2
Promotion - efbet League (Conference League Group)
Forma
L L D L D
7 Slavia Sofia
U13
Bod13
P2
N7
I4
DG9
PG9
GR0
Promotion - efbet League (Conference League Group)
Forma
D L L D D
8 Spartak Varna
U13
Bod13
P3
N4
I6
DG12
PG23
GR-11
Promotion - efbet League (Conference League Group)
Forma
D L W L L
9 Dunav Ruse
U13
Bod11
P3
N2
I8
DG15
PG22
GR-7
efbet League (Relegation Group)
Forma
L D W W L
10 Botev Vratsa
U12
Bod10
P2
N4
I6
DG10
PG21
GR-11
efbet League (Relegation Group)
Forma
W D D L D
P2
N3
I8
DG6
PG17
GR-11
efbet League (Relegation Group)
Forma
L D D D L
12 Lokomotiv Sofia
U13
Bod9
P1
N6
I6
DG15
PG25
GR-10
efbet League (Relegation Group)
Forma
L W D D L
P2
N3
I7
DG13
PG22
GR-9
efbet League (Relegation Group)
Forma
L D D L W
14 Septemvri Sofia
U12
Bod8
P2
N2
I8
DG10
PG23
GR-13
efbet League (Relegation Group)
Forma
L L L L L
Bodovi: 3 za pobedu, 1 za nerešeno. Kod istog broja bodova redosled je GR → DG → pobede.
# Tim U P N I DG PG GR Bod
A PFG
1 CSKA 1948 8 7 0 1 24 8 16 21
2 CSKA Sofia 7 6 1 0 19 5 14 19
3 Ludogorets 6 5 1 0 13 3 10 16
4 Levski Sofia 5 5 0 0 14 1 13 15
5 Botev Plovdiv 6 4 1 1 9 6 3 13
6 Arda Kardzhali 6 3 2 1 10 6 4 11
7 Lokomotiv Plovdiv 7 2 2 3 5 8 -3 8
8 Cherno More Varna 6 2 1 3 9 11 -2 7
9 Spartak Varna 6 1 3 2 5 6 -1 6
10 Botev Vratsa 5 1 2 2 2 5 -3 5
11 Dunav Ruse 7 1 2 4 6 10 -4 5
12 Slavia Sofia 6 0 4 2 4 6 -2 4
13 Septemvri Sofia 6 1 1 4 6 13 -7 4
14 Lokomotiv Sofia 7 0 2 5 7 16 -9 2
A PFG
1 CSKA 1948
U8
Bod21
P7
N0
I1
DG24
PG8
GR16
2 CSKA Sofia
U7
Bod19
P6
N1
I0
DG19
PG5
GR14
3 Ludogorets
U6
Bod16
P5
N1
I0
DG13
PG3
GR10
4 Levski Sofia
U5
Bod15
P5
N0
I0
DG14
PG1
GR13
5 Botev Plovdiv
U6
Bod13
P4
N1
I1
DG9
PG6
GR3
6 Arda Kardzhali
U6
Bod11
P3
N2
I1
DG10
PG6
GR4
P2
N2
I3
DG5
PG8
GR-3
P2
N1
I3
DG9
PG11
GR-2
9 Spartak Varna
U6
Bod6
P1
N3
I2
DG5
PG6
GR-1
10 Botev Vratsa
U5
Bod5
P1
N2
I2
DG2
PG5
GR-3
11 Dunav Ruse
U7
Bod5
P1
N2
I4
DG6
PG10
GR-4
12 Slavia Sofia
U6
Bod4
P0
N4
I2
DG4
PG6
GR-2
P1
N1
I4
DG6
PG13
GR-7
P0
N2
I5
DG7
PG16
GR-9
Bodovi: 3 za pobedu, 1 za nerešeno. Kod istog broja bodova redosled je GR → DG → pobede.
# Tim U P N I DG PG GR Bod
A PFG
1 Levski Sofia 7 5 2 0 11 4 7 17
2 Ludogorets 6 4 1 1 11 6 5 13
3 CSKA Sofia 6 3 3 0 10 4 6 12
4 Slavia Sofia 7 2 3 2 5 3 2 9
5 Botev Plovdiv 7 3 0 4 13 14 -1 9
6 CSKA 1948 5 2 1 2 7 6 1 7
7 Lokomotiv Sofia 6 1 4 1 8 9 -1 7
8 Arda Kardzhali 6 2 1 3 6 12 -6 7
9 Spartak Varna 7 2 1 4 7 17 -10 7
10 Dunav Ruse 6 2 0 4 9 12 -3 6
11 Botev Vratsa 7 1 2 4 8 16 -8 5
12 Septemvri Sofia 6 1 1 4 4 10 -6 4
13 Cherno More Varna 6 0 2 4 4 11 -7 2
14 Lokomotiv Plovdiv 6 0 1 5 1 9 -8 1
A PFG
1 Levski Sofia
U7
Bod17
P5
N2
I0
DG11
PG4
GR7
2 Ludogorets
U6
Bod13
P4
N1
I1
DG11
PG6
GR5
3 CSKA Sofia
U6
Bod12
P3
N3
I0
DG10
PG4
GR6
4 Slavia Sofia
U7
Bod9
P2
N3
I2
DG5
PG3
GR2
5 Botev Plovdiv
U7
Bod9
P3
N0
I4
DG13
PG14
GR-1
6 CSKA 1948
U5
Bod7
P2
N1
I2
DG7
PG6
GR1
P1
N4
I1
DG8
PG9
GR-1
P2
N1
I3
DG6
PG12
GR-6
9 Spartak Varna
U7
Bod7
P2
N1
I4
DG7
PG17
GR-10
10 Dunav Ruse
U6
Bod6
P2
N0
I4
DG9
PG12
GR-3
11 Botev Vratsa
U7
Bod5
P1
N2
I4
DG8
PG16
GR-8
P1
N1
I4
DG4
PG10
GR-6
P0
N2
I4
DG4
PG11
GR-7
P0
N1
I5
DG1
PG9
GR-8
88
Odigranih utakmica
237
Ukupno golova
2,69
Golova po utakmici
52,3%
Oba tima dala gol

Trendovi golova

First League · sezona 2026 · istorijski učinak

Raspodela ishoda

Pobeda domaćina / nerešeno / pobeda gosta

Statistika golova

First League · sezona 2026
Uzorak 88
237
Golova
2,69
Prosek golova
46
BTTS · 52,3%
88
Utakmica
Over
Over 0.5
83/8894,3%
Over 1.5
68/8877,3%
Over 2.5
43/8848,9%
Over 3.5
24/8827,3%
Over 4.5
14/8815,9%
Under
Under 0.5
5/885,7%
Under 1.5
20/8822,7%
Under 2.5
45/8851,1%
Under 3.5
64/8872,7%
Under 4.5
74/8884,1%
Procenti predstavljaju istorijski učinak u prikazanom uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Ishodi utakmica

Domaćin pobedio38/88 · 43,2%
Nerešeno22/88 · 25,0%
Gost pobedio28/88 · 31,8%

Analiza tipova

First League · aktuelna sezona 2026
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
87 38 49 43,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
Nerešeno
X Ceo meč
87 21 66 24,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Pobeda gosta
2 Ceo meč
87 28 59 32,2% 30,0%
3/10
60,0%
3/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
87 59 28 67,8% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
87 66 21 75,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
87 49 38 56,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
87 20 67 23,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
87 44 43 50,6% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
87 63 24 72,4% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
87 67 20 77,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
87 43 44 49,4% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
87 24 63 27,6% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
87 14 73 16,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
87 67 20 77,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
87 43 44 49,4% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
87 24 63 27,6% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
87 20 67 23,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
87 44 43 50,6% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
87 63 24 72,4% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
87 45 42 51,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
87 33 54 37,9% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
87 33 54 37,9% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
87 32 55 36,8% 60,0%
6/10
40,0%
2/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
87 45 42 51,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
87 42 45 48,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
87 56 31 64,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
87 60 27 69,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
87 31 56 35,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
87 39 48 44,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
87 60 27 69,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
87 31 56 35,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
87 67 20 77,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
87 39 48 44,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
87 13 74 14,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
87 60 27 69,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
87 28 59 32,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
87 13 74 14,9% 20,0%
2/10
40,0%
2/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
87 27 60 31,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
87 20 67 23,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
87 19 68 21,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
87 19 68 21,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
87 16 71 18,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
87 12 75 13,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
87 38 49 43,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
87 29 58 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
87 21 66 24,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
87 29 58 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
87 21 66 24,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
87 16 71 18,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
87 22 65 25,3% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
87 17 70 19,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
87 16 71 18,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
87 16 71 18,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
87 5 82 5,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
87 28 59 32,2% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
87 22 65 25,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
87 18 69 20,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
87 22 65 25,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
87 18 69 20,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
87 13 74 14,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
87 15 72 17,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
87 46 41 52,9% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
87 69 18 79,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
87 41 46 47,1% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
87 19 68 21,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
87 69 18 79,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
87 41 46 47,1% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
87 19 68 21,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
87 18 69 20,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
87 46 41 52,9% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
87 68 19 78,2% 80,0%
8/10
60,0%
3/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
87 23 64 26,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
87 46 41 52,9% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
87 18 69 20,7% 50,0%
5/10
20,0%
1/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
87 54 33 62,1% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
87 45 42 51,7% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
87 45 42 51,7% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
87 25 62 28,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
87 44 43 50,6% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
87 38 49 43,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
87 38 49 43,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
87 22 65 25,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
87 51 36 58,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
87 39 48 44,8% 30,0%
3/10
60,0%
3/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
87 30 57 34,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
87 47 40 54,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
87 51 36 58,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
87 46 41 52,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
87 37 50 42,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
87 41 46 47,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
87 26 61 29,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
87 21 66 24,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
87 31 56 35,6% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
87 43 44 49,4% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
87 63 24 72,4% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
87 74 13 85,1% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
87 45 42 51,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
87 56 31 64,4% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
87 37 50 42,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
87 31 56 35,6% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
87 55 32 63,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
87 37 50 42,5% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
87 21 66 24,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
87 47 40 54,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
87 47 40 54,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
87 34 53 39,1% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
87 42 45 48,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
87 29 58 33,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
87 24 63 27,6% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
87 13 74 14,9% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
87 30 57 34,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
87 14 73 16,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
87 28 59 32,2% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
87 42 45 48,3% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
87 50 37 57,5% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
87 40 47 46,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
87 29 58 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
87 37 50 42,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
87 25 62 28,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
87 22 65 25,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
87 47 40 54,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
87 34 53 39,1% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
87 59 28 67,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
87 42 45 48,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
87 29 58 33,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
87 43 44 49,4% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
87 23 64 26,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
87 24 63 27,6% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
87 18 69 20,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
87 24 63 27,6% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
87 23 64 26,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
87 35 52 40,2% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
87 15 72 17,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
87 21 66 24,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
87 10 77 11,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
87 18 69 20,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
87 16 71 18,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
87 21 66 24,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
87 23 64 26,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
87 13 74 14,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
87 20 67 23,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
87 15 72 17,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
87 12 75 13,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
87 40 47 46,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
87 58 29 66,7% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
87 64 23 73,6% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
87 45 42 51,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5

Golovi

First League · aktuelna sezona 2026 · istorijski učinak
Uzorak: 88 utakmica I = 1. poluvreme · II = 2. poluvreme · FT = ceo meč

I 0-1 & II 0-1
31/8835,2%
I 0-1 & II 0-2
48/8854,6%
I 0-1 & II 0-3
52/8859,1%
I 0-1 & II 1+
47/8853,4%
I 0-1 & II 1-2
38/8843,2%
I 0-1 & II 1-3
42/8847,7%
I 0-1 & II 2+
26/8829,6%
I 0-1 & II 2-3
21/8823,9%
I 0-2 & II 0-1
44/8850,0%
I 0-2 & II 0-2
64/8872,7%
I 0-2 & II 0-3
75/8885,2%
I 0-2 & II 1-2
46/8852,3%
I 0-2 & II 1-3
57/8864,8%
I 0-2 & II 2+
37/8842,1%
I 0-2 & II 2-3
31/8835,2%
I 1+ & II 1+
48/8854,6%
I 1+ & II 0-2
48/8854,6%
I 1+ & II 1-2
35/8839,8%
I 1+ & II 1-3
43/8848,9%
I 1+ & II 2+
29/8833,0%
I 1+ & II 2-3
24/8827,3%
I 1+ & II 3+
13/8814,8%
I 1-2 & II 0-1
29/8833,0%
I 1-2 & II 0-2
43/8848,9%
I 1-2 & II 0-3
51/8858,0%
I 1-2 & II 1+
41/8846,6%
I 1-2 & II 1-2
30/8834,1%
I 1-2 & II 1-3
38/8843,2%
I 1-2 & II 2+
25/8828,4%
I 1-2 & II 2-3
22/8825,0%
I 1-3 & II 1+
48/8854,6%
I 1-3 & II 1-2
35/8839,8%
I 1-3 & II 1-3
43/8848,9%
I 1-3 & II 2+
29/8833,0%
I 2+ & II 1+
23/8826,1%
I 2+ & II 2+
15/8817,1%
I 2+ & II 3+
10/8811,4%
I 2-3 & II 0-1
16/8818,2%
I 2-3 & II 0-2
21/8823,9%
I 2-3 & II 1+
23/8826,1%
I 2-3 & II 1-2
13/8814,8%
I 2-3 & II 1-3
20/8822,7%
I 2-3 & II 2+
15/8817,1%
I 2-3 & II 2-3
12/8813,6%
I 1+ & 2+
56/8863,6%
I 1+ & 3+
37/8842,1%
I 1+ & 4+
21/8823,9%
I 1-2 & 3+
30/8834,1%
I 1-2 & 4+
14/8815,9%
I 2+ & 3+
23/8826,1%
I 2+ & 4+
18/8820,5%
I 2-3 & 4+
18/8820,5%
NE I 1+ & II 1+
40/8845,5%
NE I 1+ & II 2+
59/8867,1%
NE I 2+ & II 1+
65/8873,9%
NE I 1-3 & II 1-3
45/8851,1%
Ovo su istorijske frekvencije, ne prognoze. Za kup utakmice koristi se rezultat posle 90 minuta kada je dostupan.
Predlozi za ligu: Danas Sutra Prekosutra Vreme: Europe/Belgrade · 02.11.2026.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
6 stavki
VIP 02.11.2026. 18:30
Arda Kardzhali – Septemvri Sofia
Tip: First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
87,4%Detalji
Izdvojeno 02.11.2026. 16:00
Cherno More Varna – Botev Vratsa
Tip: First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
83,1%Detalji
Izdvojeno 02.11.2026. 16:00
Cherno More Varna – Botev Vratsa
Tip: Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
73,0%Detalji
Izdvojeno 02.11.2026. 16:00
Cherno More Varna – Botev Vratsa
Tip: First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
70,3%Detalji
Izdvojeno 02.11.2026. 18:30
Arda Kardzhali – Septemvri Sofia
Tip: First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
74,4%Detalji
Izdvojeno 02.11.2026. 18:30
Arda Kardzhali – Septemvri Sofia
Tip: Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
73,6%Detalji
VIP 02.11.2026. 18:30
Arda Kardzhali – Septemvri Sofia
Tip: First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
87,4%Detalji
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Timovi i najvažnije stranice povezane sa ovim takmičenjem.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.