Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Liga 3 statistika, utakmice i tabela

Portugal · Sezona 2026
Tabela Sastavi

Tabela

Liga 3 · aktuelna sezona 2026
Ukupno je zvaničan plasman lige. Kod kuće i U gostima su analitičke tabele.
Promotion - Liga 3 (Promotion Group) Liga 3 (Relegation Group)
# Tim U P N I DG PG GR Bod Forma
Liga 3
1 Paredes 8 6 1 1 17 8 9 19
W W D W W
1 CF Os Belenenses 8 6 2 0 18 6 12 20
W W D D W
2 AD Marco 09 8 4 2 2 8 5 3 14
D W L D W
2 Atlético CP 8 5 2 1 17 7 10 17
W L W D W
3 Fafe 8 3 4 1 13 7 6 13
W L D D W
3 Mafra 8 3 3 2 16 11 5 12
W L D D W
4 Leça 8 4 1 3 11 9 2 13
L W W L W
4 Caldas 8 3 2 3 10 12 -2 11
W W L D W
5 Vianense 8 2 4 2 12 13 -1 10
D W D L D
5 Oliveirense 8 2 4 2 10 11 -1 10
L W D D L
6 Guimaraes B 8 2 3 3 10 10 0 9
D L L W D
6 União Santarém 8 3 1 4 9 14 -5 10
L W W W L
7 São João Ver 8 2 3 3 9 10 -1 9
D D W W L
7 Louletano 8 2 2 4 10 12 -2 8
W L L D L
8 Varzim 8 3 0 5 11 13 -2 9
L L L L L
8 SC Covilha 8 1 4 3 5 8 -3 7
L D D D L
9 Pacos Ferreira 8 2 2 4 8 13 -5 8
D D W W L
9 Vitória de Sernache 8 2 1 5 6 15 -9 7
L L W L W
10 Trofense 8 1 2 5 4 15 -11 5
D L D L L
10 Lusitano Évora 1911 8 1 3 4 6 11 -5 6
L D L D L
Liga 3
1 Paredes
U8
Bod19
P6
N1
I1
DG17
PG8
GR9
Promotion - Liga 3 (Promotion Group)
Forma
W W D W W
P6
N2
I0
DG18
PG6
GR12
Promotion - Liga 3 (Promotion Group)
Forma
W W D D W
2 AD Marco 09
U8
Bod14
P4
N2
I2
DG8
PG5
GR3
Promotion - Liga 3 (Promotion Group)
Forma
D W L D W
2 Atlético CP
U8
Bod17
P5
N2
I1
DG17
PG7
GR10
Promotion - Liga 3 (Promotion Group)
Forma
W L W D W
3 Fafe
U8
Bod13
P3
N4
I1
DG13
PG7
GR6
Promotion - Liga 3 (Promotion Group)
Forma
W L D D W
3 Mafra
U8
Bod12
P3
N3
I2
DG16
PG11
GR5
Promotion - Liga 3 (Promotion Group)
Forma
W L D D W
4 Leça
U8
Bod13
P4
N1
I3
DG11
PG9
GR2
Promotion - Liga 3 (Promotion Group)
Forma
L W W L W
4 Caldas
U8
Bod11
P3
N2
I3
DG10
PG12
GR-2
Promotion - Liga 3 (Promotion Group)
Forma
W W L D W
5 Vianense
U8
Bod10
P2
N4
I2
DG12
PG13
GR-1
Liga 3 (Relegation Group)
Forma
D W D L D
5 Oliveirense
U8
Bod10
P2
N4
I2
DG10
PG11
GR-1
Liga 3 (Relegation Group)
Forma
L W D D L
6 Guimaraes B
U8
Bod9
P2
N3
I3
DG10
PG10
GR0
Liga 3 (Relegation Group)
Forma
D L L W D
P3
N1
I4
DG9
PG14
GR-5
Liga 3 (Relegation Group)
Forma
L W W W L
P2
N3
I3
DG9
PG10
GR-1
Liga 3 (Relegation Group)
Forma
D D W W L
7 Louletano
U8
Bod8
P2
N2
I4
DG10
PG12
GR-2
Liga 3 (Relegation Group)
Forma
W L L D L
8 Varzim
U8
Bod9
P3
N0
I5
DG11
PG13
GR-2
Liga 3 (Relegation Group)
Forma
L L L L L
8 SC Covilha
U8
Bod7
P1
N4
I3
DG5
PG8
GR-3
Liga 3 (Relegation Group)
Forma
L D D D L
P2
N2
I4
DG8
PG13
GR-5
Liga 3 (Relegation Group)
Forma
D D W W L
P2
N1
I5
DG6
PG15
GR-9
Liga 3 (Relegation Group)
Forma
L L W L W
10 Trofense
U8
Bod5
P1
N2
I5
DG4
PG15
GR-11
Liga 3 (Relegation Group)
Forma
D L D L L
P1
N3
I4
DG6
PG11
GR-5
Liga 3 (Relegation Group)
Forma
L D L D L
Bodovi: 3 za pobedu, 1 za nerešeno. Kod istog broja bodova redosled je GR → DG → pobede.
# Tim U P N I DG PG GR Bod
Liga 3
1 Paredes 5 4 0 1 12 5 7 12
2 Atlético CP 4 3 1 0 11 4 7 10
3 Mafra 4 3 1 0 10 3 7 10
4 CF Os Belenenses 4 3 1 0 8 1 7 10
5 AD Marco 09 4 3 1 0 5 1 4 10
6 União Santarém 4 2 1 1 6 3 3 7
7 Oliveirense 4 2 1 1 6 5 1 7
8 Leça 4 2 1 1 5 4 1 7
9 Fafe 4 1 3 0 6 4 2 6
10 Guimaraes B 4 1 2 1 4 3 1 5
11 Vianense 4 1 2 1 8 8 0 5
12 Caldas 4 1 2 1 7 7 0 5
13 Lusitano Évora 1911 5 1 2 2 6 7 -1 5
14 São João Ver 3 1 1 1 3 4 -1 4
15 Vitória de Sernache 3 1 1 1 2 3 -1 4
16 Louletano 4 1 1 2 5 7 -2 4
17 SC Covilha 4 1 1 2 2 4 -2 4
18 Pacos Ferreira 4 1 1 2 3 6 -3 4
19 Varzim 4 1 0 3 5 8 -3 3
20 Trofense 4 1 0 3 2 7 -5 3
Liga 3
1 Paredes
U5
Bod12
P4
N0
I1
DG12
PG5
GR7
2 Atlético CP
U4
Bod10
P3
N1
I0
DG11
PG4
GR7
3 Mafra
U4
Bod10
P3
N1
I0
DG10
PG3
GR7
P3
N1
I0
DG8
PG1
GR7
5 AD Marco 09
U4
Bod10
P3
N1
I0
DG5
PG1
GR4
P2
N1
I1
DG6
PG3
GR3
7 Oliveirense
U4
Bod7
P2
N1
I1
DG6
PG5
GR1
8 Leça
U4
Bod7
P2
N1
I1
DG5
PG4
GR1
9 Fafe
U4
Bod6
P1
N3
I0
DG6
PG4
GR2
10 Guimaraes B
U4
Bod5
P1
N2
I1
DG4
PG3
GR1
11 Vianense
U4
Bod5
P1
N2
I1
DG8
PG8
GR0
12 Caldas
U4
Bod5
P1
N2
I1
DG7
PG7
GR0
P1
N2
I2
DG6
PG7
GR-1
14 São João Ver
U3
Bod4
P1
N1
I1
DG3
PG4
GR-1
P1
N1
I1
DG2
PG3
GR-1
16 Louletano
U4
Bod4
P1
N1
I2
DG5
PG7
GR-2
17 SC Covilha
U4
Bod4
P1
N1
I2
DG2
PG4
GR-2
18 Pacos Ferreira
U4
Bod4
P1
N1
I2
DG3
PG6
GR-3
19 Varzim
U4
Bod3
P1
N0
I3
DG5
PG8
GR-3
20 Trofense
U4
Bod3
P1
N0
I3
DG2
PG7
GR-5
Bodovi: 3 za pobedu, 1 za nerešeno. Kod istog broja bodova redosled je GR → DG → pobede.
# Tim U P N I DG PG GR Bod
Liga 3
1 CF Os Belenenses 4 3 1 0 10 5 5 10
2 Fafe 4 2 1 1 7 3 4 7
3 Atlético CP 4 2 1 1 6 3 3 7
4 Paredes 3 2 1 0 5 3 2 7
5 Leça 4 2 0 2 6 5 1 6
6 Varzim 4 2 0 2 6 5 1 6
7 Caldas 4 2 0 2 3 5 -2 6
8 São João Ver 5 1 2 2 6 6 0 5
9 Vianense 4 1 2 1 4 5 -1 5
10 Louletano 4 1 1 2 5 5 0 4
11 Guimaraes B 4 1 1 2 6 7 -1 4
12 AD Marco 09 4 1 1 2 3 4 -1 4
13 Pacos Ferreira 4 1 1 2 5 7 -2 4
14 SC Covilha 4 0 3 1 3 4 -1 3
15 Oliveirense 4 0 3 1 4 6 -2 3
16 Vitória de Sernache 5 1 0 4 4 12 -8 3
17 União Santarém 4 1 0 3 3 11 -8 3
18 Mafra 4 0 2 2 6 8 -2 2
19 Trofense 4 0 2 2 2 8 -6 2
20 Lusitano Évora 1911 3 0 1 2 0 4 -4 1
Liga 3
P3
N1
I0
DG10
PG5
GR5
2 Fafe
U4
Bod7
P2
N1
I1
DG7
PG3
GR4
3 Atlético CP
U4
Bod7
P2
N1
I1
DG6
PG3
GR3
4 Paredes
U3
Bod7
P2
N1
I0
DG5
PG3
GR2
5 Leça
U4
Bod6
P2
N0
I2
DG6
PG5
GR1
6 Varzim
U4
Bod6
P2
N0
I2
DG6
PG5
GR1
7 Caldas
U4
Bod6
P2
N0
I2
DG3
PG5
GR-2
P1
N2
I2
DG6
PG6
GR0
9 Vianense
U4
Bod5
P1
N2
I1
DG4
PG5
GR-1
10 Louletano
U4
Bod4
P1
N1
I2
DG5
PG5
GR0
11 Guimaraes B
U4
Bod4
P1
N1
I2
DG6
PG7
GR-1
12 AD Marco 09
U4
Bod4
P1
N1
I2
DG3
PG4
GR-1
13 Pacos Ferreira
U4
Bod4
P1
N1
I2
DG5
PG7
GR-2
14 SC Covilha
U4
Bod3
P0
N3
I1
DG3
PG4
GR-1
15 Oliveirense
U4
Bod3
P0
N3
I1
DG4
PG6
GR-2
P1
N0
I4
DG4
PG12
GR-8
P1
N0
I3
DG3
PG11
GR-8
18 Mafra
U4
Bod2
P0
N2
I2
DG6
PG8
GR-2
19 Trofense
U4
Bod2
P0
N2
I2
DG2
PG8
GR-6
P0
N1
I2
DG0
PG4
GR-4
80
Odigranih utakmica
210
Ukupno golova
2,63
Golova po utakmici
52,5%
Oba tima dala gol

Trendovi golova

Liga 3 · sezona 2026 · istorijski učinak

Raspodela ishoda

Pobeda domaćina / nerešeno / pobeda gosta

Statistika golova

Liga 3 · sezona 2026
Uzorak 80
210
Golova
2,63
Prosek golova
42
BTTS · 52,5%
80
Utakmica
Over
Over 0.5
72/8090,0%
Over 1.5
56/8070,0%
Over 2.5
42/8052,5%
Over 3.5
26/8032,5%
Over 4.5
10/8012,5%
Under
Under 0.5
8/8010,0%
Under 1.5
24/8030,0%
Under 2.5
38/8047,5%
Under 3.5
54/8067,5%
Under 4.5
70/8087,5%
Procenti predstavljaju istorijski učinak u prikazanom uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Ishodi utakmica

Domaćin pobedio34/80 · 42,5%
Nerešeno23/80 · 28,8%
Gost pobedio23/80 · 28,8%

Analiza tipova

Liga 3 · aktuelna sezona 2026
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
80 34 46 42,5% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
Nerešeno
X Ceo meč
80 23 57 28,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Pobeda gosta
2 Ceo meč
80 23 57 28,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
80 57 23 71,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
80 57 23 71,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
80 46 34 57,5% 50,0%
5/10
80,0%
4/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
80 24 56 30,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
80 38 42 47,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
80 54 26 67,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
80 56 24 70,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
80 42 38 52,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
80 26 54 32,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
80 10 70 12,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
80 56 24 70,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
80 42 38 52,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
80 26 54 32,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
80 24 56 30,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
80 38 42 47,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
80 54 26 67,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
80 42 38 52,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
80 36 44 45,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
80 36 44 45,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
80 32 48 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
80 42 38 52,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
80 38 42 47,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
80 56 24 70,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
80 55 25 68,8% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
80 24 56 30,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
80 32 48 40,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
80 55 25 68,8% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
80 24 56 30,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
80 61 19 76,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
80 37 43 46,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
80 12 68 15,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
80 53 27 66,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
80 25 55 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
80 12 68 15,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
80 27 53 33,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
80 19 61 23,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
80 18 62 22,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
80 16 64 20,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
80 12 68 15,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
80 11 69 13,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
80 34 46 42,5% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
80 26 54 32,5% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
80 19 61 23,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
80 26 54 32,5% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
80 19 61 23,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
80 15 65 18,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
80 19 61 23,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
80 14 66 17,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
80 15 65 18,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
80 15 65 18,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
80 8 72 10,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
80 23 57 28,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
80 15 65 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
80 14 66 17,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
80 15 65 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
80 14 66 17,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
80 12 68 15,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
80 11 69 13,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
80 42 38 52,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
80 59 21 73,8% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
80 38 42 47,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
80 15 65 18,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
80 59 21 73,8% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
80 38 42 47,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
80 15 65 18,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
80 21 59 26,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
80 42 38 52,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
80 65 15 81,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
80 24 56 30,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
80 36 44 45,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
80 20 60 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
80 49 31 61,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
80 41 39 51,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
80 41 39 51,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
80 28 52 35,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
80 38 42 47,5% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
80 30 50 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
80 30 50 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
80 23 57 28,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
80 41 39 51,3% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
80 33 47 41,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
80 29 51 36,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
80 44 36 55,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
80 53 27 66,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
80 40 40 50,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
80 28 52 35,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
80 37 43 46,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
80 27 53 33,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
80 24 56 30,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
80 26 54 32,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
80 35 45 43,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
80 55 25 68,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
80 64 16 80,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
80 37 43 46,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
80 46 34 57,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
80 33 47 41,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
80 29 51 36,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
80 47 33 58,8% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
80 40 40 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
80 25 55 31,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
80 42 38 52,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
80 42 38 52,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
80 29 51 36,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
80 39 41 48,8% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
80 29 51 36,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
80 26 54 32,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
80 13 67 16,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
80 28 52 35,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
80 16 64 20,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
80 19 61 23,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
80 32 48 40,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
80 40 40 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
80 33 47 41,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
80 22 58 27,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
80 30 50 37,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
80 24 56 30,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
80 21 59 26,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
80 40 40 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
80 27 53 33,8% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
80 51 29 63,8% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
80 37 43 46,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
80 29 51 36,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
80 39 41 48,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
80 22 58 27,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
80 26 54 32,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
80 15 65 18,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
80 24 56 30,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
80 19 61 23,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
80 31 49 38,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
80 11 69 13,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
80 22 58 27,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
80 3 77 3,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
80 13 67 16,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
80 11 69 13,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
80 19 61 23,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
80 17 63 21,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
80 14 66 17,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
80 16 64 20,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
80 11 69 13,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
80 10 70 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
80 38 42 47,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
80 51 29 63,8% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
80 61 19 76,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
80 43 37 53,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5

Golovi

Liga 3 · aktuelna sezona 2026 · istorijski učinak
Uzorak: 80 utakmica I = 1. poluvreme · II = 2. poluvreme · FT = ceo meč

I 0-1 & II 0-1
29/8036,3%
I 0-1 & II 0-2
44/8055,0%
I 0-1 & II 0-3
53/8066,3%
I 0-1 & II 1+
40/8050,0%
I 0-1 & II 1-2
28/8035,0%
I 0-1 & II 1-3
37/8046,3%
I 0-1 & II 2+
27/8033,8%
I 0-1 & II 2-3
24/8030,0%
I 0-2 & II 0-1
35/8043,8%
I 0-2 & II 0-2
55/8068,8%
I 0-2 & II 0-3
64/8080,0%
I 0-2 & II 1-2
37/8046,3%
I 0-2 & II 1-3
46/8057,5%
I 0-2 & II 2+
33/8041,3%
I 0-2 & II 2-3
29/8036,3%
I 1+ & II 1+
42/8052,5%
I 1+ & II 0-2
42/8052,5%
I 1+ & II 1-2
29/8036,3%
I 1+ & II 1-3
39/8048,8%
I 1+ & II 2+
29/8036,3%
I 1+ & II 2-3
26/8032,5%
I 1+ & II 3+
13/8016,3%
I 1-2 & II 0-1
19/8023,8%
I 1-2 & II 0-2
32/8040,0%
I 1-2 & II 0-3
40/8050,0%
I 1-2 & II 1+
33/8041,3%
I 1-2 & II 1-2
22/8027,5%
I 1-2 & II 1-3
30/8037,5%
I 1-2 & II 2+
24/8030,0%
I 1-2 & II 2-3
21/8026,3%
I 1-3 & II 1+
40/8050,0%
I 1-3 & II 1-2
27/8033,8%
I 1-3 & II 1-3
37/8046,3%
I 1-3 & II 2+
29/8036,3%
I 2+ & II 1+
19/8023,8%
I 2+ & II 2+
11/8013,8%
I 2+ & II 3+
3/803,8%
I 2-3 & II 0-1
11/8013,8%
I 2-3 & II 0-2
19/8023,8%
I 2-3 & II 1+
17/8021,3%
I 2-3 & II 1-2
14/8017,5%
I 2-3 & II 1-3
16/8020,0%
I 2-3 & II 2+
11/8013,8%
I 2-3 & II 2-3
10/8012,5%
I 1+ & 2+
47/8058,8%
I 1+ & 3+
40/8050,0%
I 1+ & 4+
25/8031,3%
I 1-2 & 3+
28/8035,0%
I 1-2 & 4+
16/8020,0%
I 2+ & 3+
22/8027,5%
I 2+ & 4+
15/8018,8%
I 2-3 & 4+
13/8016,3%
NE I 1+ & II 1+
38/8047,5%
NE I 1+ & II 2+
51/8063,8%
NE I 2+ & II 1+
61/8076,3%
NE I 1-3 & II 1-3
43/8053,8%
Ovo su istorijske frekvencije, ne prognoze. Za kup utakmice koristi se rezultat posle 90 minuta kada je dostupan.
Predlozi za ligu: Danas Sutra Prekosutra Vreme: Europe/Belgrade · 03.11.2026.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Timovi i najvažnije stranice povezane sa ovim takmičenjem.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.