Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Ligue 1 statistika, utakmice i tabela

Algeria · Sezona 2026
Tabela Sastavi

Tabela

Ligue 1 · aktuelna sezona 2026
Ukupno je zvaničan plasman lige. Kod kuće i U gostima su analitičke tabele.
Promotion - CAF Champions League (Qualification) Promotion - CAF Confederation Cup (Qualification) Relegation - Ligue 2
# Tim U P N I DG PG GR Bod Forma
Division-1
1 JS Kabylie 7 5 1 1 11 3 8 16
W D W W W
2 MC Oran 7 4 3 0 5 0 5 15
D W W D D
3 USM Alger 7 4 2 1 10 5 5 14
W L W D W
4 CR Belouizdad 6 4 2 0 11 7 4 14
W W W W D
5 MB Rouisset 8 4 2 2 8 5 3 14
W W W D D
6 MC Alger 5 4 1 0 7 1 6 13
W W D W W
7 Olympique Akbou 7 3 2 2 9 6 3 11
L D W W D
8 ES Setif 7 2 2 3 9 7 2 8
W D D L W
9 JS El Biar 8 2 2 4 12 12 0 8
D L W D L
10 Ben Aknoun 7 1 5 1 8 8 0 8
D D L D D
11 Témouchent 7 2 2 3 5 8 -3 8
W L L D W
12 CS Constantine 8 2 1 5 11 17 -6 7
W L L L L
13 Khenchela 7 1 2 4 3 8 -5 5
L W L L L
14 ASO Chlef 8 0 4 4 7 13 -6 4
L D D D L
15 JS Saoura 6 0 3 3 0 6 -6 3
D D L L D
16 US Biskra 7 0 2 5 3 13 -10 2
D L L L L
Division-1
1 JS Kabylie
U7
Bod16
P5
N1
I1
DG11
PG3
GR8
Promotion - CAF Champions League (Qualification)
Forma
W D W W W
2 MC Oran
U7
Bod15
P4
N3
I0
DG5
PG0
GR5
Promotion - CAF Champions League (Qualification)
Forma
D W W D D
3 USM Alger
U7
Bod14
P4
N2
I1
DG10
PG5
GR5
Promotion - CAF Confederation Cup (Qualification)
Forma
W L W D W
4 CR Belouizdad
U6
Bod14
P4
N2
I0
DG11
PG7
GR4
Forma
W W W W D
5 MB Rouisset
U8
Bod14
P4
N2
I2
DG8
PG5
GR3
Forma
W W W D D
6 MC Alger
U5
Bod13
P4
N1
I0
DG7
PG1
GR6
Forma
W W D W W
P3
N2
I2
DG9
PG6
GR3
Forma
L D W W D
8 ES Setif
U7
Bod8
P2
N2
I3
DG9
PG7
GR2
Forma
W D D L W
9 JS El Biar
U8
Bod8
P2
N2
I4
DG12
PG12
GR0
Forma
D L W D L
10 Ben Aknoun
U7
Bod8
P1
N5
I1
DG8
PG8
GR0
Forma
D D L D D
11 Témouchent
U7
Bod8
P2
N2
I3
DG5
PG8
GR-3
Forma
W L L D W
12 CS Constantine
U8
Bod7
P2
N1
I5
DG11
PG17
GR-6
Forma
W L L L L
13 Khenchela
U7
Bod5
P1
N2
I4
DG3
PG8
GR-5
Forma
L W L L L
14 ASO Chlef
U8
Bod4
P0
N4
I4
DG7
PG13
GR-6
Relegation - Ligue 2
Forma
L D D D L
15 JS Saoura
U6
Bod3
P0
N3
I3
DG0
PG6
GR-6
Relegation - Ligue 2
Forma
D D L L D
16 US Biskra
U7
Bod2
P0
N2
I5
DG3
PG13
GR-10
Relegation - Ligue 2
Forma
D L L L L
Bodovi: 3 za pobedu, 1 za nerešeno. Kod istog broja bodova redosled je GR → DG → pobede.
# Tim U P N I DG PG GR Bod
Division-1
1 JS Kabylie 4 4 0 0 7 1 6 12
2 MB Rouisset 4 3 1 0 5 1 4 10
3 MC Alger 3 3 0 0 5 0 5 9
4 MC Oran 4 2 2 0 3 0 3 8
5 USM Alger 3 2 1 0 5 2 3 7
6 CS Constantine 4 2 0 2 9 6 3 6
7 Olympique Akbou 3 2 0 1 7 4 3 6
8 CR Belouizdad 2 2 0 0 2 0 2 6
9 Khenchela 4 1 2 1 3 4 -1 5
10 Témouchent 4 1 2 1 3 4 -1 5
11 ES Setif 4 1 1 2 7 5 2 4
12 JS El Biar 4 1 1 2 6 5 1 4
13 ASO Chlef 5 0 3 2 6 8 -2 3
14 Ben Aknoun 2 0 2 0 4 4 0 2
15 JS Saoura 2 0 2 0 0 0 0 2
16 US Biskra 4 0 1 3 0 3 -3 1
Division-1
1 JS Kabylie
U4
Bod12
P4
N0
I0
DG7
PG1
GR6
2 MB Rouisset
U4
Bod10
P3
N1
I0
DG5
PG1
GR4
3 MC Alger
U3
Bod9
P3
N0
I0
DG5
PG0
GR5
4 MC Oran
U4
Bod8
P2
N2
I0
DG3
PG0
GR3
5 USM Alger
U3
Bod7
P2
N1
I0
DG5
PG2
GR3
P2
N0
I2
DG9
PG6
GR3
P2
N0
I1
DG7
PG4
GR3
8 CR Belouizdad
U2
Bod6
P2
N0
I0
DG2
PG0
GR2
9 Khenchela
U4
Bod5
P1
N2
I1
DG3
PG4
GR-1
10 Témouchent
U4
Bod5
P1
N2
I1
DG3
PG4
GR-1
11 ES Setif
U4
Bod4
P1
N1
I2
DG7
PG5
GR2
12 JS El Biar
U4
Bod4
P1
N1
I2
DG6
PG5
GR1
13 ASO Chlef
U5
Bod3
P0
N3
I2
DG6
PG8
GR-2
14 Ben Aknoun
U2
Bod2
P0
N2
I0
DG4
PG4
GR0
15 JS Saoura
U2
Bod2
P0
N2
I0
DG0
PG0
GR0
16 US Biskra
U4
Bod1
P0
N1
I3
DG0
PG3
GR-3
Bodovi: 3 za pobedu, 1 za nerešeno. Kod istog broja bodova redosled je GR → DG → pobede.
# Tim U P N I DG PG GR Bod
Division-1
1 CR Belouizdad 4 2 2 0 9 7 2 8
2 USM Alger 4 2 1 1 5 3 2 7
3 MC Oran 3 2 1 0 2 0 2 7
4 Ben Aknoun 5 1 3 1 4 4 0 6
5 Olympique Akbou 4 1 2 1 2 2 0 5
6 JS Kabylie 3 1 1 1 4 2 2 4
7 MC Alger 2 1 1 0 2 1 1 4
8 ES Setif 3 1 1 1 2 2 0 4
9 JS El Biar 4 1 1 2 6 7 -1 4
10 MB Rouisset 4 1 1 2 3 4 -1 4
11 Témouchent 3 1 0 2 2 4 -2 3
12 ASO Chlef 3 0 1 2 1 5 -4 1
13 JS Saoura 4 0 1 3 0 6 -6 1
14 US Biskra 3 0 1 2 3 10 -7 1
15 CS Constantine 4 0 1 3 2 11 -9 1
16 Khenchela 3 0 0 3 0 4 -4 0
Division-1
1 CR Belouizdad
U4
Bod8
P2
N2
I0
DG9
PG7
GR2
2 USM Alger
U4
Bod7
P2
N1
I1
DG5
PG3
GR2
3 MC Oran
U3
Bod7
P2
N1
I0
DG2
PG0
GR2
4 Ben Aknoun
U5
Bod6
P1
N3
I1
DG4
PG4
GR0
P1
N2
I1
DG2
PG2
GR0
6 JS Kabylie
U3
Bod4
P1
N1
I1
DG4
PG2
GR2
7 MC Alger
U2
Bod4
P1
N1
I0
DG2
PG1
GR1
8 ES Setif
U3
Bod4
P1
N1
I1
DG2
PG2
GR0
9 JS El Biar
U4
Bod4
P1
N1
I2
DG6
PG7
GR-1
10 MB Rouisset
U4
Bod4
P1
N1
I2
DG3
PG4
GR-1
11 Témouchent
U3
Bod3
P1
N0
I2
DG2
PG4
GR-2
12 ASO Chlef
U3
Bod1
P0
N1
I2
DG1
PG5
GR-4
13 JS Saoura
U4
Bod1
P0
N1
I3
DG0
PG6
GR-6
14 US Biskra
U3
Bod1
P0
N1
I2
DG3
PG10
GR-7
15 CS Constantine
U4
Bod1
P0
N1
I3
DG2
PG11
GR-9
16 Khenchela
U3
Bod0
P0
N0
I3
DG0
PG4
GR-4
56
Odigranih utakmica
119
Ukupno golova
2,13
Golova po utakmici
33,9%
Oba tima dala gol

Trendovi golova

Ligue 1 · sezona 2026 · istorijski učinak

Raspodela ishoda

Pobeda domaćina / nerešeno / pobeda gosta

Statistika golova

Ligue 1 · sezona 2026
Uzorak 56
119
Golova
2,13
Prosek golova
19
BTTS · 33,9%
56
Utakmica
Over
Over 0.5
49/5687,5%
Over 1.5
33/5658,9%
Over 2.5
17/5630,4%
Over 3.5
11/5619,6%
Over 4.5
6/5610,7%
Under
Under 0.5
7/5612,5%
Under 1.5
23/5641,1%
Under 2.5
39/5669,6%
Under 3.5
45/5680,4%
Under 4.5
50/5689,3%
Procenti predstavljaju istorijski učinak u prikazanom uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Ishodi utakmica

Domaćin pobedio24/56 · 42,9%
Nerešeno18/56 · 32,1%
Gost pobedio14/56 · 25,0%

Analiza tipova

Ligue 1 · aktuelna sezona 2026
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
56 24 32 42,9% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Nerešeno
X Ceo meč
56 18 38 32,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Pobeda gosta
2 Ceo meč
56 14 42 25,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
56 42 14 75,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
56 38 18 67,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
56 32 24 57,1% 80,0%
8/10
80,0%
4/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
56 23 33 41,1% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
56 39 17 69,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
56 45 11 80,4% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
56 33 23 58,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
56 17 39 30,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
56 11 45 19,6% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
56 6 50 10,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
56 33 23 58,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
56 17 39 30,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
56 11 45 19,6% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
56 23 33 41,1% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
56 39 17 69,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
56 45 11 80,4% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
56 19 37 33,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
56 12 44 21,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
56 12 44 21,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
56 32 24 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
56 19 37 33,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
56 37 19 66,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
56 45 11 80,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
56 30 26 53,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
56 11 45 19,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
56 30 26 53,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
56 30 26 53,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
56 11 45 19,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
56 40 16 71,4% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
56 20 36 35,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
56 7 49 12,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
56 28 28 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
56 13 43 23,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
56 5 51 8,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
56 28 28 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
56 16 40 28,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
56 12 44 21,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
56 12 44 21,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
56 9 47 16,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
56 5 51 8,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
56 24 32 42,9% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
56 13 43 23,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
56 7 49 12,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
56 13 43 23,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
56 7 49 12,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
56 3 53 5,4% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
56 21 35 37,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
56 14 42 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
56 11 45 19,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
56 11 45 19,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
56 7 49 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
56 14 42 25,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
56 9 47 16,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
56 6 50 10,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
56 9 47 16,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
56 6 50 10,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
56 5 51 8,9% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
56 9 47 16,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
56 39 17 69,6% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
56 43 13 76,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
56 17 39 30,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
56 6 50 10,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
56 43 13 76,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
56 17 39 30,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
56 6 50 10,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
56 13 43 23,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
56 39 17 69,6% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
56 50 6 89,3% 100,0%
10/10
100,0%
5/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
56 13 43 23,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
56 27 29 48,2% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
56 16 40 28,6% 40,0%
4/10
60,0%
3/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
56 35 21 62,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
56 24 32 42,9% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
56 24 32 42,9% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
56 11 45 19,6% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
56 25 31 44,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
56 20 36 35,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
56 20 36 35,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
56 10 46 17,9% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
56 22 34 39,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
56 13 43 23,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
56 32 24 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
56 41 15 73,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
56 44 12 78,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
56 34 22 60,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
56 30 26 53,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
56 33 23 58,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
56 13 43 23,2% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
56 12 44 21,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
56 20 36 35,7% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
56 35 21 62,5% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
56 44 12 78,6% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
56 48 8 85,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
56 31 25 55,4% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
56 35 21 62,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
56 15 41 26,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
56 13 43 23,2% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
56 26 30 46,4% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
56 15 41 26,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
56 10 46 17,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
56 24 32 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
56 26 30 46,4% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
56 20 36 35,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
56 23 33 41,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
56 10 46 17,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
56 9 47 16,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
56 4 52 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
56 9 47 16,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
56 4 52 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
56 16 40 28,6% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
56 20 36 35,7% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
56 23 33 41,1% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
56 18 38 32,1% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
56 14 42 25,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
56 17 39 30,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
56 8 48 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
56 7 49 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
56 22 34 39,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
56 18 38 32,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
56 31 25 55,4% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
56 21 35 37,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
56 10 46 17,9% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
56 17 39 30,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
56 9 47 16,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
56 11 45 19,6% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
56 8 48 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
56 11 45 19,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
56 9 47 16,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
56 12 44 21,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
56 4 52 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
56 7 49 12,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
56 2 54 3,6% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
56 6 50 10,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
56 5 51 8,9% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
56 7 49 12,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
56 7 49 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
56 5 51 8,9% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
56 6 50 10,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
56 4 52 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
56 3 53 5,4% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
56 32 24 57,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
56 46 10 82,1% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
56 47 9 83,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
56 35 21 62,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5

Golovi

Ligue 1 · aktuelna sezona 2026 · istorijski učinak
Uzorak: 56 utakmica I = 1. poluvreme · II = 2. poluvreme · FT = ceo meč

I 0-1 & II 0-1
32/5657,1%
I 0-1 & II 0-2
41/5673,2%
I 0-1 & II 0-3
44/5678,6%
I 0-1 & II 1+
34/5660,7%
I 0-1 & II 1-2
30/5653,6%
I 0-1 & II 1-3
33/5658,9%
I 0-1 & II 2+
13/5623,2%
I 0-1 & II 2-3
12/5621,4%
I 0-2 & II 0-1
35/5662,5%
I 0-2 & II 0-2
44/5678,6%
I 0-2 & II 0-3
48/5685,7%
I 0-2 & II 1-2
31/5655,4%
I 0-2 & II 1-3
35/5662,5%
I 0-2 & II 2+
15/5626,8%
I 0-2 & II 2-3
13/5623,2%
I 1+ & II 1+
24/5642,9%
I 1+ & II 0-2
26/5646,4%
I 1+ & II 1-2
20/5635,7%
I 1+ & II 1-3
23/5641,1%
I 1+ & II 2+
10/5617,9%
I 1+ & II 2-3
9/5616,1%
I 1+ & II 3+
4/567,1%
I 1-2 & II 0-1
16/5628,6%
I 1-2 & II 0-2
20/5635,7%
I 1-2 & II 0-3
23/5641,1%
I 1-2 & II 1+
18/5632,1%
I 1-2 & II 1-2
14/5625,0%
I 1-2 & II 1-3
17/5630,4%
I 1-2 & II 2+
8/5614,3%
I 1-2 & II 2-3
7/5612,5%
I 1-3 & II 1+
22/5639,3%
I 1-3 & II 1-2
18/5632,1%
I 1-3 & II 1-3
21/5637,5%
I 1-3 & II 2+
10/5617,9%
I 2+ & II 1+
9/5616,1%
I 2+ & II 2+
4/567,1%
I 2+ & II 3+
2/563,6%
I 2-3 & II 0-1
5/568,9%
I 2-3 & II 0-2
7/5612,5%
I 2-3 & II 1+
7/5612,5%
I 2-3 & II 1-2
5/568,9%
I 2-3 & II 1-3
6/5610,7%
I 2-3 & II 2+
4/567,1%
I 2-3 & II 2-3
3/565,4%
I 1+ & 2+
26/5646,4%
I 1+ & 3+
15/5626,8%
I 1+ & 4+
10/5617,9%
I 1-2 & 3+
9/5616,1%
I 1-2 & 4+
4/567,1%
I 2+ & 3+
9/5616,1%
I 2+ & 4+
8/5614,3%
I 2-3 & 4+
6/5610,7%
NE I 1+ & II 1+
32/5657,1%
NE I 1+ & II 2+
46/5682,1%
NE I 2+ & II 1+
47/5683,9%
NE I 1-3 & II 1-3
35/5662,5%
Ovo su istorijske frekvencije, ne prognoze. Za kup utakmice koristi se rezultat posle 90 minuta kada je dostupan.
Predlozi za ligu: Danas Sutra Prekosutra Vreme: Europe/Belgrade · 03.11.2026.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Timovi i najvažnije stranice povezane sa ovim takmičenjem.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.