Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Regionalliga - Bayern statistika, utakmice i tabela

Germany · Sezona 2026
Tabela

Tabela

Regionalliga - Bayern · aktuelna sezona 2026
Ukupno je zvaničan plasman lige. Kod kuće i U gostima su analitičke tabele.
Promotion - Regionalliga Play Offs Regionalliga Bayern (Relegation) Relegation
# Tim U P N I DG PG GR Bod Forma
Regionalliga: Bayern
1 Memmingen 18 12 3 3 22 9 13 39
W L W W W
2 TSV 1860 München 16 8 6 2 35 22 13 30
D W L W W
3 Buchbach 17 8 5 4 33 27 6 29
D L L D L
4 SpVgg Unterhaching 17 7 7 3 22 16 6 28
W D W L L
5 Illertissen 17 7 5 5 32 21 11 26
D W L W L
6 Bayreuth 17 8 1 8 33 25 8 25
W L W W L
7 Augsburg II 17 7 4 6 27 30 -3 25
W W W D L
8 Bayern München II 16 6 6 4 28 22 6 24
D W D D W
9 Schwaben Augsburg 17 7 3 7 22 28 -6 24
L W W W W
10 Wacker Burghausen 17 6 5 6 38 30 8 23
D D D W L
11 Nürnberg II 16 6 3 7 27 23 4 21
W W D D L
12 Vilzing 16 5 6 5 24 26 -2 21
D W D L L
13 Eichstätt 16 6 3 7 18 24 -6 21
W L L L L
14 FC Schweinfurt 05 17 5 5 7 22 32 -10 20
D L W L W
15 Eltersdorf 16 4 6 6 22 24 -2 18
D D D L L
16 Ansbach 17 4 4 9 16 32 -16 16
D D L D W
17 Aubstadt 17 3 6 8 20 25 -5 15
D L D W D
18 Greuther Fürth II 17 3 5 9 19 29 -10 14
L D L L D
19 Landsberg 17 2 7 8 22 37 -15 13
L D L D W
Regionalliga: Bayern
1 Memmingen
U18
Bod39
P12
N3
I3
DG22
PG9
GR13
Promotion - Regionalliga Play Offs
Forma
W L W W W
P8
N6
I2
DG35
PG22
GR13
Forma
D W L W W
3 Buchbach
U17
Bod29
P8
N5
I4
DG33
PG27
GR6
Forma
D L L D L
P7
N7
I3
DG22
PG16
GR6
Forma
W D W L L
5 Illertissen
U17
Bod26
P7
N5
I5
DG32
PG21
GR11
Forma
D W L W L
6 Bayreuth
U17
Bod25
P8
N1
I8
DG33
PG25
GR8
Forma
W L W W L
7 Augsburg II
U17
Bod25
P7
N4
I6
DG27
PG30
GR-3
Forma
W W W D L
P6
N6
I4
DG28
PG22
GR6
Forma
D W D D W
P7
N3
I7
DG22
PG28
GR-6
Forma
L W W W W
10 Wacker Burghausen
U17
Bod23
P6
N5
I6
DG38
PG30
GR8
Forma
D D D W L
11 Nürnberg II
U16
Bod21
P6
N3
I7
DG27
PG23
GR4
Forma
W W D D L
12 Vilzing
U16
Bod21
P5
N6
I5
DG24
PG26
GR-2
Forma
D W D L L
13 Eichstätt
U16
Bod21
P6
N3
I7
DG18
PG24
GR-6
Forma
W L L L L
14 FC Schweinfurt 05
U17
Bod20
P5
N5
I7
DG22
PG32
GR-10
Forma
D L W L W
15 Eltersdorf
U16
Bod18
P4
N6
I6
DG22
PG24
GR-2
Forma
D D D L L
16 Ansbach
U17
Bod16
P4
N4
I9
DG16
PG32
GR-16
Regionalliga Bayern (Relegation)
Forma
D D L D W
17 Aubstadt
U17
Bod15
P3
N6
I8
DG20
PG25
GR-5
Regionalliga Bayern (Relegation)
Forma
D L D W D
P3
N5
I9
DG19
PG29
GR-10
Relegation
Forma
L D L L D
19 Landsberg
U17
Bod13
P2
N7
I8
DG22
PG37
GR-15
Relegation
Forma
L D L D W
Bodovi: 3 za pobedu, 1 za nerešeno. Kod istog broja bodova redosled je GR → DG → pobede.
# Tim U P N I DG PG GR Bod
Regionalliga: Bayern
1 TSV 1860 München 8 5 2 1 20 11 9 17
2 Illertissen 9 5 1 3 18 9 9 16
3 Bayreuth 9 5 1 3 20 13 7 16
4 SpVgg Unterhaching 9 4 4 1 14 7 7 16
5 Augsburg II 8 5 1 2 17 12 5 16
6 FC Schweinfurt 05 8 4 3 1 15 12 3 15
7 Eichstätt 8 5 0 3 12 10 2 15
8 Nürnberg II 8 4 2 2 19 9 10 14
9 Buchbach 8 4 2 2 17 13 4 14
10 Wacker Burghausen 8 4 1 3 21 15 6 13
11 Bayern München II 8 3 3 2 13 9 4 12
12 Memmingen 9 3 3 3 7 7 0 12
13 Schwaben Augsburg 9 3 3 3 11 12 -1 12
14 Aubstadt 9 3 2 4 15 12 3 11
15 Vilzing 9 2 5 2 13 12 1 11
16 Greuther Fürth II 8 2 3 3 6 8 -2 9
17 Eltersdorf 8 2 2 4 11 14 -3 8
18 Ansbach 8 2 2 4 7 13 -6 8
19 Landsberg 8 0 5 3 12 16 -4 5
Regionalliga: Bayern
P5
N2
I1
DG20
PG11
GR9
2 Illertissen
U9
Bod16
P5
N1
I3
DG18
PG9
GR9
3 Bayreuth
U9
Bod16
P5
N1
I3
DG20
PG13
GR7
P4
N4
I1
DG14
PG7
GR7
5 Augsburg II
U8
Bod16
P5
N1
I2
DG17
PG12
GR5
P4
N3
I1
DG15
PG12
GR3
7 Eichstätt
U8
Bod15
P5
N0
I3
DG12
PG10
GR2
8 Nürnberg II
U8
Bod14
P4
N2
I2
DG19
PG9
GR10
9 Buchbach
U8
Bod14
P4
N2
I2
DG17
PG13
GR4
P4
N1
I3
DG21
PG15
GR6
P3
N3
I2
DG13
PG9
GR4
12 Memmingen
U9
Bod12
P3
N3
I3
DG7
PG7
GR0
P3
N3
I3
DG11
PG12
GR-1
14 Aubstadt
U9
Bod11
P3
N2
I4
DG15
PG12
GR3
15 Vilzing
U9
Bod11
P2
N5
I2
DG13
PG12
GR1
P2
N3
I3
DG6
PG8
GR-2
17 Eltersdorf
U8
Bod8
P2
N2
I4
DG11
PG14
GR-3
18 Ansbach
U8
Bod8
P2
N2
I4
DG7
PG13
GR-6
19 Landsberg
U8
Bod5
P0
N5
I3
DG12
PG16
GR-4
Bodovi: 3 za pobedu, 1 za nerešeno. Kod istog broja bodova redosled je GR → DG → pobede.
# Tim U P N I DG PG GR Bod
Regionalliga: Bayern
1 Memmingen 9 9 0 0 15 2 13 27
2 Buchbach 9 4 3 2 16 14 2 15
3 TSV 1860 München 8 3 4 1 15 11 4 13
4 Bayern München II 8 3 3 2 15 13 2 12
5 SpVgg Unterhaching 8 3 3 2 8 9 -1 12
6 Schwaben Augsburg 8 4 0 4 11 16 -5 12
7 Wacker Burghausen 9 2 4 3 17 15 2 10
8 Illertissen 8 2 4 2 14 12 2 10
9 Eltersdorf 8 2 4 2 11 10 1 10
10 Vilzing 7 3 1 3 11 14 -3 10
11 Bayreuth 8 3 0 5 13 12 1 9
12 Augsburg II 9 2 3 4 10 18 -8 9
13 Ansbach 9 2 2 5 9 19 -10 8
14 Landsberg 9 2 2 5 10 21 -11 8
15 Nürnberg II 8 2 1 5 8 14 -6 7
16 Eichstätt 8 1 3 4 6 14 -8 6
17 Greuther Fürth II 9 1 2 6 13 21 -8 5
18 FC Schweinfurt 05 9 1 2 6 7 20 -13 5
19 Aubstadt 8 0 4 4 5 13 -8 4
Regionalliga: Bayern
1 Memmingen
U9
Bod27
P9
N0
I0
DG15
PG2
GR13
2 Buchbach
U9
Bod15
P4
N3
I2
DG16
PG14
GR2
P3
N4
I1
DG15
PG11
GR4
P3
N3
I2
DG15
PG13
GR2
P3
N3
I2
DG8
PG9
GR-1
P4
N0
I4
DG11
PG16
GR-5
P2
N4
I3
DG17
PG15
GR2
8 Illertissen
U8
Bod10
P2
N4
I2
DG14
PG12
GR2
9 Eltersdorf
U8
Bod10
P2
N4
I2
DG11
PG10
GR1
10 Vilzing
U7
Bod10
P3
N1
I3
DG11
PG14
GR-3
11 Bayreuth
U8
Bod9
P3
N0
I5
DG13
PG12
GR1
12 Augsburg II
U9
Bod9
P2
N3
I4
DG10
PG18
GR-8
13 Ansbach
U9
Bod8
P2
N2
I5
DG9
PG19
GR-10
14 Landsberg
U9
Bod8
P2
N2
I5
DG10
PG21
GR-11
15 Nürnberg II
U8
Bod7
P2
N1
I5
DG8
PG14
GR-6
16 Eichstätt
U8
Bod6
P1
N3
I4
DG6
PG14
GR-8
P1
N2
I6
DG13
PG21
GR-8
P1
N2
I6
DG7
PG20
GR-13
19 Aubstadt
U8
Bod4
P0
N4
I4
DG5
PG13
GR-8
159
Odigranih utakmica
482
Ukupno golova
3,03
Golova po utakmici
55,4%
Oba tima dala gol

Trendovi golova

Regionalliga - Bayern · sezona 2026 · istorijski učinak

Raspodela ishoda

Pobeda domaćina / nerešeno / pobeda gosta

Statistika golova

Regionalliga - Bayern · sezona 2026
Uzorak 159
482
Golova
3,03
Prosek golova
88
BTTS · 55,4%
159
Utakmica
Over
Over 0.5
149/15993,7%
Over 1.5
132/15983,0%
Over 2.5
89/15956,0%
Over 3.5
55/15934,6%
Over 4.5
29/15918,2%
Under
Under 0.5
10/1596,3%
Under 1.5
27/15917,0%
Under 2.5
70/15944,0%
Under 3.5
104/15965,4%
Under 4.5
130/15981,8%
Procenti predstavljaju istorijski učinak u prikazanom uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Ishodi utakmica

Domaćin pobedio65/159 · 40,9%
Nerešeno45/159 · 28,3%
Gost pobedio49/159 · 30,8%

Analiza tipova

Regionalliga - Bayern · aktuelna sezona 2026
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
159 65 94 40,9% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Nerešeno
X Ceo meč
159 45 114 28,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Pobeda gosta
2 Ceo meč
159 49 110 30,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
159 110 49 69,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
159 114 45 71,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
159 94 65 59,1% 70,0%
7/10
60,0%
3/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
159 27 132 17,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
159 70 89 44,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
159 104 55 65,4% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
159 132 27 83,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
159 89 70 56,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
159 55 104 34,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
159 29 130 18,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
159 132 27 83,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
159 89 70 56,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
159 55 104 34,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
159 27 132 17,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
159 70 89 44,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
159 104 55 65,4% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
159 88 71 55,4% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
159 67 92 42,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
159 67 92 42,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
159 49 110 30,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
159 88 71 55,4% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
159 71 88 44,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
159 90 69 56,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
159 117 42 73,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
159 69 90 43,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
159 68 91 42,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
159 117 42 73,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
159 69 90 43,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
159 121 38 76,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
159 80 79 50,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
159 43 116 27,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
159 116 43 73,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
159 63 96 39,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
159 26 133 16,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
159 43 116 27,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
159 38 121 23,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
159 25 134 15,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
159 40 119 25,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
159 23 136 14,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
159 26 133 16,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
159 65 94 40,9% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
159 57 102 35,9% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
159 48 111 30,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
159 57 102 35,9% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
159 48 111 30,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
159 32 127 20,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
159 33 126 20,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
159 31 128 19,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
159 35 124 22,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
159 35 124 22,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
159 10 149 6,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
159 49 110 30,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
159 40 119 25,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
159 27 132 17,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
159 40 119 25,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
159 27 132 17,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
159 21 138 13,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
159 28 131 17,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
159 77 82 48,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
159 131 28 82,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
159 82 77 51,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
159 35 124 22,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
159 131 28 82,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
159 82 77 51,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
159 35 124 22,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
159 28 131 17,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
159 77 82 48,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
159 124 35 78,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
159 45 114 28,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
159 75 84 47,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
159 39 120 24,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
159 100 59 62,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
159 92 67 57,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
159 92 67 57,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
159 62 97 39,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
159 84 75 52,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
159 75 84 47,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
159 75 84 47,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
159 41 118 25,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
159 97 62 61,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
159 75 84 47,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
159 44 115 27,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
159 75 84 47,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
159 87 72 54,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
159 74 85 46,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
159 59 100 37,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
159 71 88 44,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
159 46 113 28,9% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
159 43 116 27,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
159 56 103 35,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
159 67 92 42,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
159 108 51 67,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
159 129 30 81,1% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
159 84 75 52,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
159 105 54 66,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
159 71 88 44,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
159 62 97 39,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
159 111 48 69,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
159 86 73 54,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
159 54 105 34,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
159 99 60 62,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
159 85 74 53,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
159 67 92 42,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
159 88 71 55,4% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
159 61 98 38,4% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
159 50 109 31,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
159 32 127 20,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
159 65 94 40,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
159 37 122 23,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
159 46 113 28,9% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
159 69 90 43,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
159 88 71 55,4% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
159 82 77 51,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
159 55 104 34,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
159 74 85 46,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
159 50 109 31,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
159 42 117 26,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
159 94 65 59,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
159 63 96 39,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
159 120 39 75,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
159 84 75 52,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
159 57 102 35,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
159 85 74 53,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
159 61 98 38,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
159 55 104 34,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
159 42 117 26,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
159 50 109 31,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
159 57 102 35,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
159 64 95 40,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
159 36 123 22,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
159 49 110 30,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
159 20 139 12,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
159 37 122 23,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
159 32 127 20,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
159 45 114 28,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
159 52 107 32,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
159 33 126 20,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
159 44 115 27,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
159 32 127 20,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
159 24 135 15,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
159 60 99 37,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
159 98 61 61,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
159 102 57 64,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
159 75 84 47,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5

Golovi

Regionalliga - Bayern · aktuelna sezona 2026 · istorijski učinak
Uzorak: 159 utakmica I = 1. poluvreme · II = 2. poluvreme · FT = ceo meč

I 0-1 & II 0-1
44/15927,7%
I 0-1 & II 0-2
75/15947,2%
I 0-1 & II 0-3
87/15954,7%
I 0-1 & II 1+
74/15946,5%
I 0-1 & II 1-2
59/15937,1%
I 0-1 & II 1-3
71/15944,7%
I 0-1 & II 2+
46/15928,9%
I 0-1 & II 2-3
43/15927,0%
I 0-2 & II 0-1
67/15942,1%
I 0-2 & II 0-2
108/15967,9%
I 0-2 & II 0-3
129/15981,1%
I 0-2 & II 1-2
84/15952,8%
I 0-2 & II 1-3
105/15966,0%
I 0-2 & II 2+
71/15944,7%
I 0-2 & II 2-3
62/15939,0%
I 1+ & II 1+
99/15962,3%
I 1+ & II 0-2
85/15953,5%
I 1+ & II 1-2
67/15942,1%
I 1+ & II 1-3
88/15955,4%
I 1+ & II 2+
61/15938,4%
I 1+ & II 2-3
50/15931,5%
I 1+ & II 3+
32/15920,1%
I 1-2 & II 0-1
46/15928,9%
I 1-2 & II 0-2
69/15943,4%
I 1-2 & II 0-3
88/15955,4%
I 1-2 & II 1+
82/15951,6%
I 1-2 & II 1-2
55/15934,6%
I 1-2 & II 1-3
74/15946,5%
I 1-2 & II 2+
50/15931,5%
I 1-2 & II 2-3
42/15926,4%
I 1-3 & II 1+
94/15959,1%
I 1-3 & II 1-2
63/15939,6%
I 1-3 & II 1-3
84/15952,8%
I 1-3 & II 2+
57/15935,9%
I 2+ & II 1+
57/15935,9%
I 2+ & II 2+
36/15922,6%
I 2+ & II 3+
20/15912,6%
I 2-3 & II 0-1
32/15920,1%
I 2-3 & II 0-2
45/15928,3%
I 2-3 & II 1+
52/15932,7%
I 2-3 & II 1-2
33/15920,8%
I 2-3 & II 1-3
44/15927,7%
I 2-3 & II 2+
32/15920,1%
I 2-3 & II 2-3
24/15915,1%
I 1+ & 2+
111/15969,8%
I 1+ & 3+
86/15954,1%
I 1+ & 4+
54/15934,0%
I 1-2 & 3+
65/15940,9%
I 1-2 & 4+
37/15923,3%
I 2+ & 3+
61/15938,4%
I 2+ & 4+
42/15926,4%
I 2-3 & 4+
37/15923,3%
NE I 1+ & II 1+
60/15937,7%
NE I 1+ & II 2+
98/15961,6%
NE I 2+ & II 1+
102/15964,2%
NE I 1-3 & II 1-3
75/15947,2%
Ovo su istorijske frekvencije, ne prognoze. Za kup utakmice koristi se rezultat posle 90 minuta kada je dostupan.
Predlozi za ligu: Danas Sutra Prekosutra Vreme: Europe/Belgrade · 08.11.2026.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
5 stavki
VIP 08.11.2026. 15:00
Eltersdorf – TSV 1860 München
Tip: Ukupno golova 2+
86,0%Detalji
VIP 08.11.2026. 15:00
Eltersdorf – TSV 1860 München
Tip: Više od 1,5 gola
86,0%Detalji
Izdvojeno 08.11.2026. 14:00
Nürnberg II – Eichstätt
Tip: First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
80,9%Detalji
Izdvojeno 08.11.2026. 15:00
Eltersdorf – TSV 1860 München
Tip: First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
81,2%Detalji
Izdvojeno 08.11.2026. 15:00
Eltersdorf – TSV 1860 München
Tip: Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
72,2%Detalji
VIP 08.11.2026. 15:00
Eltersdorf – TSV 1860 München
Tip: Ukupno golova 2+
86,0%Detalji
VIP 08.11.2026. 15:00
Eltersdorf – TSV 1860 München
Tip: Više od 1,5 gola
86,0%Detalji
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Timovi i najvažnije stranice povezane sa ovim takmičenjem.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz Favorita i AI tipova
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.