Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Serie C - Girone B statistika, utakmice i tabela

Italy · Sezona 2026
Tabela Sastavi

Tabela

Serie C - Girone B · aktuelna sezona 2026
Ukupno je zvaničan plasman lige. Kod kuće i U gostima su analitičke tabele.
Promotion - Serie B Promotion - Serie C - Promotion - Play Offs (Quarter-finals) Promotion - Serie C - Promotion - Play Offs (1/8-finals) Promotion - Serie C - Promotion - Play Offs (1/16-finals) Promotion - Serie C - Promotion - Play Offs (1/32-finals) Serie C - Play Out Relegation
# Tim U P N I DG PG GR Bod Forma
Serie C: Girone B
1 Spezia 12 10 2 0 21 6 15 32
W W W D W
2 Ravenna 12 8 2 2 22 7 15 26
L W L W W
3 Grosseto 12 6 5 1 25 15 10 23
L W D W D
4 Reggiana 12 6 2 4 16 11 5 20
L W L L W
5 Pescara 12 5 4 3 15 13 2 19
W D W W D
6 Livorno 12 5 4 3 17 16 1 19
L D D L W
7 Torres 12 5 4 3 13 12 1 19
D W L W D
8 Campobasso FC 12 5 3 4 18 20 -2 18
D L L W W
9 Guidonia Montecelio 1937 12 4 5 3 15 13 2 17
W D W L D
10 Perugia 12 5 2 5 16 18 -2 17
W L W L D
11 Vado 12 4 4 4 14 13 1 16
W W D W D
12 Latina 12 3 6 3 12 12 0 15
D W W D D
13 Atalanta II 12 5 0 7 14 18 -4 15
L W L W L
14 Pineto 12 3 5 4 10 13 -3 14
L D W W L
15 Forli 12 2 6 4 16 18 -2 12
L D L D L
16 Sambenedettese 12 2 4 6 16 20 -4 10
W D D W L
17 Pianese 12 1 7 4 7 11 -4 10
W D D D D
18 Ostia Mare 12 2 3 7 10 15 -5 9
D D L L L
19 Gubbio 12 2 2 8 10 21 -11 8
L L L L D
20 Vis Pesaro 12 1 2 9 11 26 -15 5
L L L L D
Serie C: Girone B
1 Spezia
U12
Bod32
P10
N2
I0
DG21
PG6
GR15
Promotion - Serie B
Forma
W W W D W
2 Ravenna
U12
Bod26
P8
N2
I2
DG22
PG7
GR15
Promotion - Serie C - Promotion - Play Offs (Quarter-finals)
Forma
L W L W W
3 Grosseto
U12
Bod23
P6
N5
I1
DG25
PG15
GR10
Promotion - Serie C - Promotion - Play Offs (1/8-finals)
Forma
L W D W D
4 Reggiana
U12
Bod20
P6
N2
I4
DG16
PG11
GR5
Promotion - Serie C - Promotion - Play Offs (1/16-finals)
Forma
L W L L W
5 Pescara
U12
Bod19
P5
N4
I3
DG15
PG13
GR2
Promotion - Serie C - Promotion - Play Offs (1/32-finals)
Forma
W D W W D
6 Livorno
U12
Bod19
P5
N4
I3
DG17
PG16
GR1
Promotion - Serie C - Promotion - Play Offs (1/32-finals)
Forma
L D D L W
7 Torres
U12
Bod19
P5
N4
I3
DG13
PG12
GR1
Promotion - Serie C - Promotion - Play Offs (1/32-finals)
Forma
D W L W D
8 Campobasso FC
U12
Bod18
P5
N3
I4
DG18
PG20
GR-2
Promotion - Serie C - Promotion - Play Offs (1/32-finals)
Forma
D L L W W
P4
N5
I3
DG15
PG13
GR2
Promotion - Serie C - Promotion - Play Offs (1/32-finals)
Forma
W D W L D
10 Perugia
U12
Bod17
P5
N2
I5
DG16
PG18
GR-2
Promotion - Serie C - Promotion - Play Offs (1/32-finals)
Forma
W L W L D
11 Vado
U12
Bod16
P4
N4
I4
DG14
PG13
GR1
Forma
W W D W D
12 Latina
U12
Bod15
P3
N6
I3
DG12
PG12
GR0
Forma
D W W D D
13 Atalanta II
U12
Bod15
P5
N0
I7
DG14
PG18
GR-4
Forma
L W L W L
14 Pineto
U12
Bod14
P3
N5
I4
DG10
PG13
GR-3
Forma
L D W W L
15 Forli
U12
Bod12
P2
N6
I4
DG16
PG18
GR-2
Forma
L D L D L
16 Sambenedettese
U12
Bod10
P2
N4
I6
DG16
PG20
GR-4
Serie C - Play Out
Forma
W D D W L
17 Pianese
U12
Bod10
P1
N7
I4
DG7
PG11
GR-4
Serie C - Play Out
Forma
W D D D D
18 Ostia Mare
U12
Bod9
P2
N3
I7
DG10
PG15
GR-5
Serie C - Play Out
Forma
D D L L L
19 Gubbio
U12
Bod8
P2
N2
I8
DG10
PG21
GR-11
Serie C - Play Out
Forma
L L L L D
20 Vis Pesaro
U12
Bod5
P1
N2
I9
DG11
PG26
GR-15
Relegation
Forma
L L L L D
Bodovi: 3 za pobedu, 1 za nerešeno. Kod istog broja bodova redosled je GR → DG → pobede.
# Tim U P N I DG PG GR Bod
Serie C: Girone B
1 Spezia 6 5 1 0 11 3 8 16
2 Torres 6 5 1 0 10 4 6 16
3 Livorno 7 5 1 1 14 10 4 16
4 Ravenna 6 5 0 1 13 4 9 15
5 Guidonia Montecelio 1937 7 4 3 0 11 5 6 15
6 Reggiana 6 4 1 1 9 3 6 13
7 Latina 7 3 4 0 8 3 5 13
8 Grosseto 6 3 2 1 10 6 4 11
9 Pineto 6 3 2 1 6 6 0 11
10 Pescara 7 2 4 1 7 4 3 10
11 Forli 5 2 3 0 10 6 4 9
12 Atalanta II 5 3 0 2 7 7 0 9
13 Perugia 6 3 0 3 5 8 -3 9
14 Vado 6 2 2 2 7 6 1 8
15 Campobasso FC 6 2 2 2 10 12 -2 8
16 Pianese 5 1 4 0 3 2 1 7
17 Sambenedettese 6 1 2 3 9 11 -2 5
18 Gubbio 6 1 1 4 5 10 -5 4
19 Vis Pesaro 6 1 1 4 8 16 -8 4
20 Ostia Mare 5 0 2 3 3 6 -3 2
Serie C: Girone B
1 Spezia
U6
Bod16
P5
N1
I0
DG11
PG3
GR8
2 Torres
U6
Bod16
P5
N1
I0
DG10
PG4
GR6
3 Livorno
U7
Bod16
P5
N1
I1
DG14
PG10
GR4
4 Ravenna
U6
Bod15
P5
N0
I1
DG13
PG4
GR9
P4
N3
I0
DG11
PG5
GR6
6 Reggiana
U6
Bod13
P4
N1
I1
DG9
PG3
GR6
7 Latina
U7
Bod13
P3
N4
I0
DG8
PG3
GR5
8 Grosseto
U6
Bod11
P3
N2
I1
DG10
PG6
GR4
9 Pineto
U6
Bod11
P3
N2
I1
DG6
PG6
GR0
10 Pescara
U7
Bod10
P2
N4
I1
DG7
PG4
GR3
11 Forli
U5
Bod9
P2
N3
I0
DG10
PG6
GR4
12 Atalanta II
U5
Bod9
P3
N0
I2
DG7
PG7
GR0
13 Perugia
U6
Bod9
P3
N0
I3
DG5
PG8
GR-3
14 Vado
U6
Bod8
P2
N2
I2
DG7
PG6
GR1
15 Campobasso FC
U6
Bod8
P2
N2
I2
DG10
PG12
GR-2
16 Pianese
U5
Bod7
P1
N4
I0
DG3
PG2
GR1
17 Sambenedettese
U6
Bod5
P1
N2
I3
DG9
PG11
GR-2
18 Gubbio
U6
Bod4
P1
N1
I4
DG5
PG10
GR-5
19 Vis Pesaro
U6
Bod4
P1
N1
I4
DG8
PG16
GR-8
20 Ostia Mare
U5
Bod2
P0
N2
I3
DG3
PG6
GR-3
Bodovi: 3 za pobedu, 1 za nerešeno. Kod istog broja bodova redosled je GR → DG → pobede.
# Tim U P N I DG PG GR Bod
Serie C: Girone B
1 Spezia 6 5 1 0 10 3 7 16
2 Grosseto 6 3 3 0 15 9 6 12
3 Ravenna 6 3 2 1 9 3 6 11
4 Campobasso FC 6 3 1 2 8 8 0 10
5 Pescara 5 3 0 2 8 9 -1 9
6 Perugia 6 2 2 2 11 10 1 8
7 Vado 6 2 2 2 7 7 0 8
8 Reggiana 6 2 1 3 7 8 -1 7
9 Ostia Mare 7 2 1 4 7 9 -2 7
10 Atalanta II 7 2 0 5 7 11 -4 6
11 Sambenedettese 6 1 2 3 7 9 -2 5
12 Gubbio 6 1 1 4 5 11 -6 4
13 Pineto 6 0 3 3 4 7 -3 3
14 Livorno 5 0 3 2 3 6 -3 3
15 Pianese 7 0 3 4 4 9 -5 3
16 Torres 6 0 3 3 3 8 -5 3
17 Forli 7 0 3 4 6 12 -6 3
18 Guidonia Montecelio 1937 5 0 2 3 4 8 -4 2
19 Latina 5 0 2 3 4 9 -5 2
20 Vis Pesaro 6 0 1 5 3 10 -7 1
Serie C: Girone B
1 Spezia
U6
Bod16
P5
N1
I0
DG10
PG3
GR7
2 Grosseto
U6
Bod12
P3
N3
I0
DG15
PG9
GR6
3 Ravenna
U6
Bod11
P3
N2
I1
DG9
PG3
GR6
4 Campobasso FC
U6
Bod10
P3
N1
I2
DG8
PG8
GR0
5 Pescara
U5
Bod9
P3
N0
I2
DG8
PG9
GR-1
6 Perugia
U6
Bod8
P2
N2
I2
DG11
PG10
GR1
7 Vado
U6
Bod8
P2
N2
I2
DG7
PG7
GR0
8 Reggiana
U6
Bod7
P2
N1
I3
DG7
PG8
GR-1
9 Ostia Mare
U7
Bod7
P2
N1
I4
DG7
PG9
GR-2
10 Atalanta II
U7
Bod6
P2
N0
I5
DG7
PG11
GR-4
11 Sambenedettese
U6
Bod5
P1
N2
I3
DG7
PG9
GR-2
12 Gubbio
U6
Bod4
P1
N1
I4
DG5
PG11
GR-6
13 Pineto
U6
Bod3
P0
N3
I3
DG4
PG7
GR-3
14 Livorno
U5
Bod3
P0
N3
I2
DG3
PG6
GR-3
15 Pianese
U7
Bod3
P0
N3
I4
DG4
PG9
GR-5
16 Torres
U6
Bod3
P0
N3
I3
DG3
PG8
GR-5
17 Forli
U7
Bod3
P0
N3
I4
DG6
PG12
GR-6
P0
N2
I3
DG4
PG8
GR-4
19 Latina
U5
Bod2
P0
N2
I3
DG4
PG9
GR-5
20 Vis Pesaro
U6
Bod1
P0
N1
I5
DG3
PG10
GR-7
120
Odigranih utakmica
298
Ukupno golova
2,48
Golova po utakmici
54,2%
Oba tima dala gol

Trendovi golova

Serie C - Girone B · sezona 2026 · istorijski učinak

Raspodela ishoda

Pobeda domaćina / nerešeno / pobeda gosta

Statistika golova

Serie C - Girone B · sezona 2026
Uzorak 120
298
Golova
2,48
Prosek golova
65
BTTS · 54,2%
120
Utakmica
Over
Over 0.5
109/12090,8%
Over 1.5
91/12075,8%
Over 2.5
52/12043,3%
Over 3.5
26/12021,7%
Over 4.5
11/1209,2%
Under
Under 0.5
11/1209,2%
Under 1.5
29/12024,2%
Under 2.5
68/12056,7%
Under 3.5
94/12078,3%
Under 4.5
109/12090,8%
Procenti predstavljaju istorijski učinak u prikazanom uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Ishodi utakmica

Domaćin pobedio55/120 · 45,8%
Nerešeno36/120 · 30,0%
Gost pobedio29/120 · 24,2%

Analiza tipova

Serie C - Girone B · aktuelna sezona 2026
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
120 55 65 45,8% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
Nerešeno
X Ceo meč
120 37 83 30,8% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
Pobeda gosta
2 Ceo meč
120 28 92 23,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
120 92 28 76,7% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
120 83 37 69,2% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
120 65 55 54,2% 50,0%
5/10
20,0%
1/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
120 29 91 24,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
120 68 52 56,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
120 94 26 78,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
120 91 29 75,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
120 52 68 43,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
120 26 94 21,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
120 11 109 9,2% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
120 91 29 75,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
120 52 68 43,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
120 26 94 21,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
120 29 91 24,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
120 68 52 56,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
120 94 26 78,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
120 65 55 54,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
120 47 73 39,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
120 47 73 39,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
120 50 70 41,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
120 65 55 54,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
120 55 65 45,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
120 75 45 62,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
120 83 37 69,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
120 45 75 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
120 51 69 42,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
120 83 37 69,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
120 45 75 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
120 96 24 80,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
120 53 67 44,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
120 13 107 10,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
120 77 43 64,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
120 35 85 29,2% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
120 12 108 10,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
120 43 77 35,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
120 24 96 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
120 30 90 25,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
120 25 95 20,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
120 16 104 13,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
120 12 108 10,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
120 55 65 45,8% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
120 43 77 35,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
120 26 94 21,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
120 43 77 35,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
120 26 94 21,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
120 24 96 20,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
120 31 89 25,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
120 30 90 25,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
120 25 95 20,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
120 25 95 20,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
120 12 108 10,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
120 28 92 23,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
120 23 97 19,2% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
120 19 101 15,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
120 23 97 19,2% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
120 19 101 15,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
120 16 104 13,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
120 12 108 10,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
120 76 44 63,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
120 86 34 71,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
120 44 76 36,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
120 17 103 14,2% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
120 86 34 71,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
120 44 76 36,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
120 17 103 14,2% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
120 34 86 28,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
120 76 44 63,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
120 103 17 85,8% 100,0%
10/10
100,0%
5/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
120 38 82 31,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
120 42 78 35,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
120 40 80 33,3% 30,0%
3/10
0,0%
0/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
120 80 40 66,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
120 68 52 56,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
120 68 52 56,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
120 33 87 27,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
120 53 67 44,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
120 48 72 40,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
120 48 72 40,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
120 26 94 21,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
120 66 54 55,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
120 45 75 37,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
120 48 72 40,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
120 64 56 53,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
120 73 47 60,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
120 57 63 47,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
120 46 74 38,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
120 55 65 45,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
120 27 93 22,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
120 25 95 20,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
120 54 66 45,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
120 69 51 57,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
120 93 27 77,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
120 104 16 86,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
120 63 57 52,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
120 74 46 61,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
120 39 81 32,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
120 35 85 29,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
120 76 44 63,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
120 45 75 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
120 26 94 21,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
120 61 59 50,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
120 73 47 60,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
120 51 69 42,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
120 55 65 45,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
120 29 91 24,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
120 23 97 19,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
120 10 110 8,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
120 33 87 27,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
120 16 104 13,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
120 47 73 39,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
120 63 57 52,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
120 67 53 55,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
120 52 68 43,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
120 44 76 36,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
120 48 72 40,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
120 24 96 20,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
120 20 100 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
120 59 61 49,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
120 51 69 42,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
120 76 44 63,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
120 55 65 45,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
120 27 93 22,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
120 49 71 40,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
120 33 87 27,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
120 25 95 20,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
120 22 98 18,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
120 32 88 26,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
120 30 90 25,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
120 36 84 30,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
120 17 103 14,2% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
120 21 99 17,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
120 6 114 5,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
120 19 101 15,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
120 27 93 22,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
120 38 82 31,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
120 28 92 23,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
120 24 96 20,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
120 26 94 21,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
120 15 105 12,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
120 13 107 10,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
120 59 61 49,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
120 91 29 75,8% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
120 90 30 75,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
120 65 55 54,2% 70,0%
7/10
80,0%
4/5

Golovi

Serie C - Girone B · aktuelna sezona 2026 · istorijski učinak
Uzorak: 120 utakmica I = 1. poluvreme · II = 2. poluvreme · FT = ceo meč

I 0-1 & II 0-1
48/12040,0%
I 0-1 & II 0-2
64/12053,3%
I 0-1 & II 0-3
73/12060,8%
I 0-1 & II 1+
57/12047,5%
I 0-1 & II 1-2
46/12038,3%
I 0-1 & II 1-3
55/12045,8%
I 0-1 & II 2+
27/12022,5%
I 0-1 & II 2-3
25/12020,8%
I 0-2 & II 0-1
69/12057,5%
I 0-2 & II 0-2
93/12077,5%
I 0-2 & II 0-3
104/12086,7%
I 0-2 & II 1-2
63/12052,5%
I 0-2 & II 1-3
74/12061,7%
I 0-2 & II 2+
39/12032,5%
I 0-2 & II 2-3
35/12029,2%
I 1+ & II 1+
61/12050,8%
I 1+ & II 0-2
73/12060,8%
I 1+ & II 1-2
51/12042,5%
I 1+ & II 1-3
55/12045,8%
I 1+ & II 2+
29/12024,2%
I 1+ & II 2-3
23/12019,2%
I 1+ & II 3+
10/1208,3%
I 1-2 & II 0-1
47/12039,2%
I 1-2 & II 0-2
63/12052,5%
I 1-2 & II 0-3
67/12055,8%
I 1-2 & II 1+
52/12043,3%
I 1-2 & II 1-2
44/12036,7%
I 1-2 & II 1-3
48/12040,0%
I 1-2 & II 2+
24/12020,0%
I 1-2 & II 2-3
20/12016,7%
I 1-3 & II 1+
59/12049,2%
I 1-3 & II 1-2
51/12042,5%
I 1-3 & II 1-3
55/12045,8%
I 1-3 & II 2+
27/12022,5%
I 2+ & II 1+
30/12025,0%
I 2+ & II 2+
17/12014,2%
I 2+ & II 3+
6/1205,0%
I 2-3 & II 0-1
27/12022,5%
I 2-3 & II 0-2
38/12031,7%
I 2-3 & II 1+
28/12023,3%
I 2-3 & II 1-2
24/12020,0%
I 2-3 & II 1-3
26/12021,7%
I 2-3 & II 2+
15/12012,5%
I 2-3 & II 2-3
13/12010,8%
I 1+ & 2+
76/12063,3%
I 1+ & 3+
45/12037,5%
I 1+ & 4+
26/12021,7%
I 1-2 & 3+
33/12027,5%
I 1-2 & 4+
16/12013,3%
I 2+ & 3+
33/12027,5%
I 2+ & 4+
22/12018,3%
I 2-3 & 4+
19/12015,8%
NE I 1+ & II 1+
59/12049,2%
NE I 1+ & II 2+
91/12075,8%
NE I 2+ & II 1+
90/12075,0%
NE I 1-3 & II 1-3
65/12054,2%
Ovo su istorijske frekvencije, ne prognoze. Za kup utakmice koristi se rezultat posle 90 minuta kada je dostupan.
Predlozi za ligu: Danas Sutra Prekosutra Vreme: Europe/Belgrade · 05.11.2026.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Timovi i najvažnije stranice povezane sa ovim takmičenjem.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.