Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Stars League statistika, utakmice i tabela

Qatar · Sezona 2026
Tabela Statistika Sastavi

Tabela

Stars League · aktuelna sezona 2026
Ukupno je zvaničan plasman lige. Kod kuće i U gostima su analitičke tabele.
Promotion - AFC Champions League (League phase) Promotion - AFC Champions League 2 Promotion - Gulf Club Champions League QSL (Relegation) Relegation - QSL 2
# Tim U P N I DG PG GR Bod Forma
Stars League
1 Al Sadd 8 6 0 2 31 14 17 18
W L L W W
2 Al-Rayyan SC 8 5 3 0 16 3 13 18
W W D W D
3 Al-Duhail SC 8 5 3 0 18 7 11 18
D W W W W
4 Al-Arabi SC 8 3 4 1 16 8 8 13
D W W L D
5 Al Ahli Doha 8 3 2 3 14 15 -1 11
L W L D W
6 Al Wakrah 8 3 2 3 14 16 -2 11
D W W W L
7 Lusail City 8 2 3 3 10 9 1 9
D L D L W
8 Al-Gharafa 8 2 3 3 10 13 -3 9
D L D D W
9 Al Shamal 8 2 3 3 13 17 -4 9
D L D L L
10 Al Shahaniya 8 2 1 5 9 21 -12 7
D W L L L
11 Qatar SC 8 1 3 4 9 18 -9 6
D L D W L
12 Al-Sailiya 8 0 1 7 9 28 -19 1
L L D L L
Stars League
1 Al Sadd
U8
Bod18
P6
N0
I2
DG31
PG14
GR17
Promotion - AFC Champions League (League phase)
Forma
W L L W W
2 Al-Rayyan SC
U8
Bod18
P5
N3
I0
DG16
PG3
GR13
Promotion - AFC Champions League 2
Forma
W W D W D
3 Al-Duhail SC
U8
Bod18
P5
N3
I0
DG18
PG7
GR11
Promotion - Gulf Club Champions League
Forma
D W W W W
4 Al-Arabi SC
U8
Bod13
P3
N4
I1
DG16
PG8
GR8
Forma
D W W L D
5 Al Ahli Doha
U8
Bod11
P3
N2
I3
DG14
PG15
GR-1
Forma
L W L D W
6 Al Wakrah
U8
Bod11
P3
N2
I3
DG14
PG16
GR-2
Forma
D W W W L
7 Lusail City
U8
Bod9
P2
N3
I3
DG10
PG9
GR1
Forma
D L D L W
8 Al-Gharafa
U8
Bod9
P2
N3
I3
DG10
PG13
GR-3
Forma
D L D D W
9 Al Shamal
U8
Bod9
P2
N3
I3
DG13
PG17
GR-4
Forma
D L D L L
10 Al Shahaniya
U8
Bod7
P2
N1
I5
DG9
PG21
GR-12
Forma
D W L L L
11 Qatar SC
U8
Bod6
P1
N3
I4
DG9
PG18
GR-9
QSL (Relegation)
Forma
D L D W L
12 Al-Sailiya
U8
Bod1
P0
N1
I7
DG9
PG28
GR-19
Relegation - QSL 2
Forma
L L D L L
Bodovi: 3 za pobedu, 1 za nerešeno. Kod istog broja bodova redosled je GR → DG → pobede.
# Tim U P N I DG PG GR Bod
Stars League
1 Al-Duhail SC 5 3 2 0 10 4 6 11
2 Al Sadd 5 3 0 2 15 9 6 9
3 Al-Gharafa 6 2 3 1 7 6 1 9
4 Al-Rayyan SC 3 2 1 0 5 1 4 7
5 Al Ahli Doha 4 2 1 1 9 6 3 7
6 Al Wakrah 4 2 1 1 9 8 1 7
7 Al Shahaniya 5 2 0 3 5 14 -9 6
8 Lusail City 2 1 1 0 4 0 4 4
9 Al Shamal 4 1 1 2 7 10 -3 4
10 Al-Arabi SC 3 0 3 0 2 2 0 3
11 Al-Sailiya 5 0 1 4 7 18 -11 1
12 Qatar SC 2 0 0 2 2 9 -7 0
Stars League
1 Al-Duhail SC
U5
Bod11
P3
N2
I0
DG10
PG4
GR6
2 Al Sadd
U5
Bod9
P3
N0
I2
DG15
PG9
GR6
3 Al-Gharafa
U6
Bod9
P2
N3
I1
DG7
PG6
GR1
4 Al-Rayyan SC
U3
Bod7
P2
N1
I0
DG5
PG1
GR4
5 Al Ahli Doha
U4
Bod7
P2
N1
I1
DG9
PG6
GR3
6 Al Wakrah
U4
Bod7
P2
N1
I1
DG9
PG8
GR1
7 Al Shahaniya
U5
Bod6
P2
N0
I3
DG5
PG14
GR-9
8 Lusail City
U2
Bod4
P1
N1
I0
DG4
PG0
GR4
9 Al Shamal
U4
Bod4
P1
N1
I2
DG7
PG10
GR-3
10 Al-Arabi SC
U3
Bod3
P0
N3
I0
DG2
PG2
GR0
11 Al-Sailiya
U5
Bod1
P0
N1
I4
DG7
PG18
GR-11
12 Qatar SC
U2
Bod0
P0
N0
I2
DG2
PG9
GR-7
Bodovi: 3 za pobedu, 1 za nerešeno. Kod istog broja bodova redosled je GR → DG → pobede.
# Tim U P N I DG PG GR Bod
Stars League
1 Al-Rayyan SC 5 3 2 0 11 2 9 11
2 Al-Arabi SC 5 3 1 1 14 6 8 10
3 Al Sadd 3 3 0 0 16 5 11 9
4 Al-Duhail SC 3 2 1 0 8 3 5 7
5 Qatar SC 6 1 3 2 7 9 -2 6
6 Al Shamal 4 1 2 1 6 7 -1 5
7 Lusail City 6 1 2 3 6 9 -3 5
8 Al Wakrah 4 1 1 2 5 8 -3 4
9 Al Ahli Doha 4 1 1 2 5 9 -4 4
10 Al Shahaniya 3 0 1 2 4 7 -3 1
11 Al-Gharafa 2 0 0 2 3 7 -4 0
12 Al-Sailiya 3 0 0 3 2 10 -8 0
Stars League
1 Al-Rayyan SC
U5
Bod11
P3
N2
I0
DG11
PG2
GR9
2 Al-Arabi SC
U5
Bod10
P3
N1
I1
DG14
PG6
GR8
3 Al Sadd
U3
Bod9
P3
N0
I0
DG16
PG5
GR11
4 Al-Duhail SC
U3
Bod7
P2
N1
I0
DG8
PG3
GR5
5 Qatar SC
U6
Bod6
P1
N3
I2
DG7
PG9
GR-2
6 Al Shamal
U4
Bod5
P1
N2
I1
DG6
PG7
GR-1
7 Lusail City
U6
Bod5
P1
N2
I3
DG6
PG9
GR-3
8 Al Wakrah
U4
Bod4
P1
N1
I2
DG5
PG8
GR-3
9 Al Ahli Doha
U4
Bod4
P1
N1
I2
DG5
PG9
GR-4
10 Al Shahaniya
U3
Bod1
P0
N1
I2
DG4
PG7
GR-3
11 Al-Gharafa
U2
Bod0
P0
N0
I2
DG3
PG7
GR-4
12 Al-Sailiya
U3
Bod0
P0
N0
I3
DG2
PG10
GR-8
48
Odigranih utakmica
169
Ukupno golova
3,52
Golova po utakmici
60,4%
Oba tima dala gol

Trendovi golova

Stars League · sezona 2026 · istorijski učinak

Raspodela ishoda

Pobeda domaćina / nerešeno / pobeda gosta

Statistika golova

Stars League · sezona 2026
Uzorak 48
169
Golova
3,52
Prosek golova
29
BTTS · 60,4%
48
Utakmica
Over
Over 0.5
43/4889,6%
Over 1.5
40/4883,3%
Over 2.5
33/4868,8%
Over 3.5
26/4854,2%
Over 4.5
15/4831,3%
Under
Under 0.5
5/4810,4%
Under 1.5
8/4816,7%
Under 2.5
15/4831,3%
Under 3.5
22/4845,8%
Under 4.5
33/4868,8%
Procenti predstavljaju istorijski učinak u prikazanom uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Ishodi utakmica

Domaćin pobedio18/48 · 37,5%
Nerešeno14/48 · 29,2%
Gost pobedio16/48 · 33,3%

Analiza tipova

Stars League · aktuelna sezona 2026
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
48 17 31 35,4% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Nerešeno
X Ceo meč
48 15 33 31,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Pobeda gosta
2 Ceo meč
48 16 32 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
48 32 16 66,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
48 33 15 68,8% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
48 31 17 64,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
48 8 40 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
48 16 32 33,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
48 22 26 45,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
48 40 8 83,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
48 32 16 66,7% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
48 26 22 54,2% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
48 15 33 31,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
48 40 8 83,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
48 32 16 66,7% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
48 26 22 54,2% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
48 8 40 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
48 16 32 33,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
48 22 26 45,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
48 29 19 60,4% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
48 24 24 50,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
48 24 24 50,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
48 11 37 22,9% 20,0%
2/10
40,0%
2/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
48 29 19 60,4% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
48 19 29 39,6% 20,0%
2/10
40,0%
2/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
48 23 25 47,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
48 34 14 70,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
48 25 23 52,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
48 24 24 50,0% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
48 34 14 70,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
48 25 23 52,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
48 37 11 77,1% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
48 24 24 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
48 14 34 29,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
48 35 13 72,9% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
48 25 23 52,1% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
48 13 35 27,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
48 13 35 27,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
48 11 37 22,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
48 6 42 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
48 11 37 22,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
48 6 42 12,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
48 10 38 20,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
48 17 31 35,4% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
48 14 34 29,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
48 12 36 25,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
48 14 34 29,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
48 12 36 25,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
48 9 39 18,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
48 8 40 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
48 10 38 20,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
48 10 38 20,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
48 10 38 20,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
48 5 43 10,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
48 16 32 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
48 16 32 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
48 15 33 31,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
48 16 32 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
48 15 33 31,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
48 10 38 20,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
48 6 42 12,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
48 19 29 39,6% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
48 40 8 83,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
48 29 19 60,4% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
48 18 30 37,5% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
48 40 8 83,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
48 29 19 60,4% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
48 18 30 37,5% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
48 8 40 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
48 19 29 39,6% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
48 30 18 62,5% 40,0%
4/10
80,0%
4/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
48 11 37 22,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
48 25 23 52,1% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
48 12 36 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
48 27 21 56,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
48 24 24 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
48 24 24 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
48 17 31 35,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
48 26 22 54,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
48 26 22 54,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
48 26 22 54,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
48 20 28 41,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
48 30 18 62,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
48 27 21 56,3% 80,0%
8/10
60,0%
3/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
48 10 38 20,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
48 16 32 33,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
48 20 28 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
48 17 31 35,4% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
48 10 38 20,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
48 14 34 29,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
48 13 35 27,1% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
48 10 38 20,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
48 12 36 25,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
48 15 33 31,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
48 25 23 52,1% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
48 34 14 70,8% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
48 18 30 37,5% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
48 27 21 56,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
48 24 24 50,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
48 19 29 39,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
48 33 15 68,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
48 30 18 62,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
48 24 24 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
48 32 16 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
48 19 29 39,6% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
48 17 31 35,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
48 26 22 54,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
48 22 26 45,8% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
48 16 32 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
48 15 33 31,3% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
48 21 27 43,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
48 15 33 31,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
48 8 40 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
48 14 34 29,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
48 22 26 45,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
48 23 25 47,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
48 12 36 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
48 20 28 41,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
48 17 31 35,4% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
48 14 34 29,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
48 30 18 62,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
48 15 33 31,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
48 39 9 81,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
48 24 24 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
48 22 26 45,8% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
48 33 15 68,8% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
48 24 24 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
48 26 22 54,2% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
48 20 28 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
48 15 33 31,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
48 24 24 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
48 25 23 52,1% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
48 16 32 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
48 22 26 45,8% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
48 11 37 22,9% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
48 18 30 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
48 7 41 14,6% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
48 12 36 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
48 22 26 45,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
48 11 37 22,9% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
48 17 31 35,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
48 16 32 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
48 11 37 22,9% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
48 16 32 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
48 26 22 54,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
48 24 24 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
48 24 24 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5

Golovi

Stars League · aktuelna sezona 2026 · istorijski učinak
Uzorak: 48 utakmica I = 1. poluvreme · II = 2. poluvreme · FT = ceo meč

I 0-1 & II 0-1
10/4820,8%
I 0-1 & II 0-2
16/4833,3%
I 0-1 & II 0-3
20/4841,7%
I 0-1 & II 1+
17/4835,4%
I 0-1 & II 1-2
10/4820,8%
I 0-1 & II 1-3
14/4829,2%
I 0-1 & II 2+
13/4827,1%
I 0-1 & II 2-3
10/4820,8%
I 0-2 & II 0-1
15/4831,3%
I 0-2 & II 0-2
25/4852,1%
I 0-2 & II 0-3
34/4870,8%
I 0-2 & II 1-2
18/4837,5%
I 0-2 & II 1-3
27/4856,3%
I 0-2 & II 2+
24/4850,0%
I 0-2 & II 2-3
19/4839,6%
I 1+ & II 1+
32/4866,7%
I 1+ & II 0-2
19/4839,6%
I 1+ & II 1-2
17/4835,4%
I 1+ & II 1-3
26/4854,2%
I 1+ & II 2+
22/4845,8%
I 1+ & II 2-3
16/4833,3%
I 1+ & II 3+
15/4831,3%
I 1-2 & II 0-1
8/4816,7%
I 1-2 & II 0-2
14/4829,2%
I 1-2 & II 0-3
22/4845,8%
I 1-2 & II 1+
23/4847,9%
I 1-2 & II 1-2
12/4825,0%
I 1-2 & II 1-3
20/4841,7%
I 1-2 & II 2+
17/4835,4%
I 1-2 & II 2-3
14/4829,2%
I 1-3 & II 1+
30/4862,5%
I 1-3 & II 1-2
15/4831,3%
I 1-3 & II 1-3
24/4850,0%
I 1-3 & II 2+
22/4845,8%
I 2+ & II 1+
24/4850,0%
I 2+ & II 2+
16/4833,3%
I 2+ & II 3+
11/4822,9%
I 2-3 & II 0-1
7/4814,6%
I 2-3 & II 0-2
12/4825,0%
I 2-3 & II 1+
22/4845,8%
I 2-3 & II 1-2
11/4822,9%
I 2-3 & II 1-3
17/4835,4%
I 2-3 & II 2+
16/4833,3%
I 2-3 & II 2-3
11/4822,9%
I 1+ & 2+
33/4868,8%
I 1+ & 3+
30/4862,5%
I 1+ & 4+
24/4850,0%
I 1-2 & 3+
21/4843,8%
I 1-2 & 4+
15/4831,3%
I 2+ & 3+
24/4850,0%
I 2+ & 4+
20/4841,7%
I 2-3 & 4+
18/4837,5%
NE I 1+ & II 1+
16/4833,3%
NE I 1+ & II 2+
26/4854,2%
NE I 2+ & II 1+
24/4850,0%
NE I 1-3 & II 1-3
24/4850,0%
Ovo su istorijske frekvencije, ne prognoze. Za kup utakmice koristi se rezultat posle 90 minuta kada je dostupan.
Predlozi za ligu: Danas Sutra Prekosutra Vreme: Europe/Belgrade · 02.11.2026.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Timovi i najvažnije stranice povezane sa ovim takmičenjem.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.