Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Super League 1 statistika, utakmice i tabela

Greece · Sezona 2026
Tabela Statistika Sastavi

Tabela

Super League 1 · aktuelna sezona 2026
Ukupno je zvaničan plasman lige. Kod kuće i U gostima su analitičke tabele.
Promotion - Super League (Championship Group) Promotion - Super League (Conference League Group) Super League (Relegation Group)
# Tim U P N I DG PG GR Bod Forma
Super League
1 Panathinaikos 9 8 0 1 20 4 16 24
W L W W W
2 Olympiakos Piraeus 9 7 1 1 15 4 11 22
W W W W W
3 PAOK 9 6 0 3 18 12 6 18
W L W L W
4 AEK Athens FC 8 5 2 1 21 5 16 17
D W W W L
5 Aris Thessalonikis 9 5 1 3 13 17 -4 16
D W W W L
6 OFI 9 5 1 3 14 12 2 16
D L L W W
7 Kifisia 9 3 2 4 12 14 -2 11
W W L W L
8 Kalamata 8 3 1 4 13 17 -4 10
W L W W L
9 Iraklis 1908 8 2 3 3 9 11 -2 9
D D W L L
10 Panetolikos 9 3 0 6 8 17 -9 9
L L L L L
11 Levadiakos 9 1 3 5 3 11 -8 6
L L D D W
12 Asteras Tripolis 9 1 3 5 8 17 -9 6
D W L D L
13 Atromitos 7 0 2 5 6 12 -6 2
D D L L L
14 Volos NFC 8 0 3 5 6 13 -7 0
L L L D L
Super League
1 Panathinaikos
U9
Bod24
P8
N0
I1
DG20
PG4
GR16
Promotion - Super League (Championship Group)
Forma
W L W W W
P7
N1
I1
DG15
PG4
GR11
Promotion - Super League (Championship Group)
Forma
W W W W W
3 PAOK
U9
Bod18
P6
N0
I3
DG18
PG12
GR6
Promotion - Super League (Championship Group)
Forma
W L W L W
4 AEK Athens FC
U8
Bod17
P5
N2
I1
DG21
PG5
GR16
Promotion - Super League (Championship Group)
Forma
D W W W L
P5
N1
I3
DG13
PG17
GR-4
Promotion - Super League (Conference League Group)
Forma
D W W W L
6 OFI
U9
Bod16
P5
N1
I3
DG14
PG12
GR2
Promotion - Super League (Conference League Group)
Forma
D L L W W
7 Kifisia
U9
Bod11
P3
N2
I4
DG12
PG14
GR-2
Promotion - Super League (Conference League Group)
Forma
W W L W L
8 Kalamata
U8
Bod10
P3
N1
I4
DG13
PG17
GR-4
Promotion - Super League (Conference League Group)
Forma
W L W W L
9 Iraklis 1908
U8
Bod9
P2
N3
I3
DG9
PG11
GR-2
Super League (Relegation Group)
Forma
D D W L L
10 Panetolikos
U9
Bod9
P3
N0
I6
DG8
PG17
GR-9
Super League (Relegation Group)
Forma
L L L L L
11 Levadiakos
U9
Bod6
P1
N3
I5
DG3
PG11
GR-8
Super League (Relegation Group)
Forma
L L D D W
P1
N3
I5
DG8
PG17
GR-9
Super League (Relegation Group)
Forma
D W L D L
13 Atromitos
U7
Bod2
P0
N2
I5
DG6
PG12
GR-6
Super League (Relegation Group)
Forma
D D L L L
14 Volos NFC
U8
Bod0
P0
N3
I5
DG6
PG13
GR-7
Super League (Relegation Group)
Forma
L L L D L
Bodovi: 3 za pobedu, 1 za nerešeno. Kod istog broja bodova redosled je GR → DG → pobede.
# Tim U P N I DG PG GR Bod
Super League
1 Panathinaikos 5 5 0 0 16 3 13 15
2 AEK Athens FC 4 4 0 0 17 0 17 12
3 PAOK 5 4 0 1 11 5 6 12
4 OFI 4 3 1 0 8 3 5 10
5 Aris Thessalonikis 4 3 1 0 8 4 4 10
6 Olympiakos Piraeus 4 3 0 1 7 1 6 9
7 Kalamata 4 2 0 2 9 8 1 6
8 Panetolikos 5 2 0 3 6 7 -1 6
9 Kifisia 5 1 2 2 6 6 0 5
10 Asteras Tripolis 5 1 2 2 3 5 -2 5
11 Iraklis 1908 3 1 1 1 5 4 1 4
12 Levadiakos 5 1 1 3 3 5 -2 4
13 Volos NFC 4 0 2 2 3 5 -2 2
14 Atromitos 3 0 1 2 3 5 -2 1
Super League
1 Panathinaikos
U5
Bod15
P5
N0
I0
DG16
PG3
GR13
2 AEK Athens FC
U4
Bod12
P4
N0
I0
DG17
PG0
GR17
3 PAOK
U5
Bod12
P4
N0
I1
DG11
PG5
GR6
4 OFI
U4
Bod10
P3
N1
I0
DG8
PG3
GR5
P3
N1
I0
DG8
PG4
GR4
P3
N0
I1
DG7
PG1
GR6
7 Kalamata
U4
Bod6
P2
N0
I2
DG9
PG8
GR1
8 Panetolikos
U5
Bod6
P2
N0
I3
DG6
PG7
GR-1
9 Kifisia
U5
Bod5
P1
N2
I2
DG6
PG6
GR0
P1
N2
I2
DG3
PG5
GR-2
11 Iraklis 1908
U3
Bod4
P1
N1
I1
DG5
PG4
GR1
12 Levadiakos
U5
Bod4
P1
N1
I3
DG3
PG5
GR-2
13 Volos NFC
U4
Bod2
P0
N2
I2
DG3
PG5
GR-2
14 Atromitos
U3
Bod1
P0
N1
I2
DG3
PG5
GR-2
Bodovi: 3 za pobedu, 1 za nerešeno. Kod istog broja bodova redosled je GR → DG → pobede.
# Tim U P N I DG PG GR Bod
Super League
1 Olympiakos Piraeus 5 4 1 0 8 3 5 13
2 Panathinaikos 4 3 0 1 4 1 3 9
3 PAOK 4 2 0 2 7 7 0 6
4 Kifisia 4 2 0 2 6 8 -2 6
5 OFI 5 2 0 3 6 9 -3 6
6 Aris Thessalonikis 5 2 0 3 5 13 -8 6
7 AEK Athens FC 4 1 2 1 4 5 -1 5
8 Iraklis 1908 5 1 2 2 4 7 -3 5
9 Kalamata 4 1 1 2 4 9 -5 4
10 Panetolikos 4 1 0 3 2 10 -8 3
11 Levadiakos 4 0 2 2 0 6 -6 2
12 Atromitos 4 0 1 3 3 7 -4 1
13 Volos NFC 4 0 1 3 3 8 -5 1
14 Asteras Tripolis 4 0 1 3 5 12 -7 1
Super League
P4
N1
I0
DG8
PG3
GR5
2 Panathinaikos
U4
Bod9
P3
N0
I1
DG4
PG1
GR3
3 PAOK
U4
Bod6
P2
N0
I2
DG7
PG7
GR0
4 Kifisia
U4
Bod6
P2
N0
I2
DG6
PG8
GR-2
5 OFI
U5
Bod6
P2
N0
I3
DG6
PG9
GR-3
P2
N0
I3
DG5
PG13
GR-8
7 AEK Athens FC
U4
Bod5
P1
N2
I1
DG4
PG5
GR-1
8 Iraklis 1908
U5
Bod5
P1
N2
I2
DG4
PG7
GR-3
9 Kalamata
U4
Bod4
P1
N1
I2
DG4
PG9
GR-5
10 Panetolikos
U4
Bod3
P1
N0
I3
DG2
PG10
GR-8
11 Levadiakos
U4
Bod2
P0
N2
I2
DG0
PG6
GR-6
12 Atromitos
U4
Bod1
P0
N1
I3
DG3
PG7
GR-4
13 Volos NFC
U4
Bod1
P0
N1
I3
DG3
PG8
GR-5
P0
N1
I3
DG5
PG12
GR-7
60
Odigranih utakmica
166
Ukupno golova
2,77
Golova po utakmici
48,3%
Oba tima dala gol

Trendovi golova

Super League 1 · sezona 2026 · istorijski učinak

Raspodela ishoda

Pobeda domaćina / nerešeno / pobeda gosta

Statistika golova

Super League 1 · sezona 2026
Uzorak 60
166
Golova
2,77
Prosek golova
29
BTTS · 48,3%
60
Utakmica
Over
Over 0.5
56/6093,3%
Over 1.5
48/6080,0%
Over 2.5
31/6051,7%
Over 3.5
19/6031,7%
Over 4.5
9/6015,0%
Under
Under 0.5
4/606,7%
Under 1.5
12/6020,0%
Under 2.5
29/6048,3%
Under 3.5
41/6068,3%
Under 4.5
51/6085,0%
Procenti predstavljaju istorijski učinak u prikazanom uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Ishodi utakmica

Domaćin pobedio30/60 · 50,0%
Nerešeno11/60 · 18,3%
Gost pobedio19/60 · 31,7%

Analiza tipova

Super League 1 · aktuelna sezona 2026
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
60 30 30 50,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
Nerešeno
X Ceo meč
60 11 49 18,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
Pobeda gosta
2 Ceo meč
60 19 41 31,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
60 41 19 68,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
60 49 11 81,7% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
60 30 30 50,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
60 12 48 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
60 29 31 48,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
60 41 19 68,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
60 48 12 80,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
60 31 29 51,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
60 19 41 31,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
60 9 51 15,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
60 48 12 80,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
60 31 29 51,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
60 19 41 31,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
60 12 48 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
60 29 31 48,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
60 41 19 68,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
60 29 31 48,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
60 23 37 38,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
60 23 37 38,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
60 23 37 38,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
60 29 31 48,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
60 31 29 51,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
60 37 23 61,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
60 43 17 71,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
60 23 37 38,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
60 24 36 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
60 43 17 71,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
60 23 37 38,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
60 46 14 76,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
60 32 28 53,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
60 16 44 26,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
60 39 21 65,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
60 16 44 26,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
60 6 54 10,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
60 21 39 35,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
60 14 46 23,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
60 9 51 15,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
60 21 39 35,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
60 13 47 21,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
60 6 54 10,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
60 30 30 50,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
60 28 32 46,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
60 21 39 35,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
60 28 32 46,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
60 21 39 35,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
60 13 47 21,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
60 17 43 28,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
60 10 50 16,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
60 7 53 11,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
60 7 53 11,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
60 4 56 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
60 19 41 31,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
60 13 47 21,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
60 9 51 15,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
60 13 47 21,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
60 9 51 15,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
60 9 51 15,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
60 10 50 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
60 32 28 53,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
60 47 13 78,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
60 28 32 46,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
60 13 47 21,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
60 47 13 78,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
60 28 32 46,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
60 13 47 21,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
60 13 47 21,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
60 32 28 53,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
60 47 13 78,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
60 15 45 25,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
60 25 35 41,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
60 20 40 33,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
60 37 23 61,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
60 35 25 58,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
60 35 25 58,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
60 22 38 36,7% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
60 26 34 43,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
60 20 40 33,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
60 20 40 33,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
60 10 50 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
60 41 19 68,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
60 30 30 50,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
60 22 38 36,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
60 29 31 48,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
60 34 26 56,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
60 30 30 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
60 22 38 36,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
60 27 33 45,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
60 15 45 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
60 12 48 20,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
60 23 37 38,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
60 30 30 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
60 43 17 71,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
60 51 9 85,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
60 32 28 53,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
60 40 20 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
60 26 34 43,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
60 21 39 35,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
60 40 20 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
60 26 34 43,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
60 17 43 28,3% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
60 34 26 56,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
60 35 25 58,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
60 26 34 43,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
60 31 29 51,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
60 20 40 33,3% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
60 17 43 28,3% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
60 8 52 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
60 22 38 36,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
60 14 46 23,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
60 21 39 35,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
60 31 29 51,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
60 36 24 60,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
60 32 28 53,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
60 24 36 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
60 29 31 48,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
60 18 42 30,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
60 15 45 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
60 34 26 56,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
60 26 34 43,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
60 42 18 70,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
60 31 29 51,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
60 20 40 33,3% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
60 29 31 48,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
60 19 41 31,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
60 18 42 30,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
60 14 46 23,3% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
60 16 44 26,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
60 17 43 28,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
60 25 35 41,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
60 13 47 21,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
60 18 42 30,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
60 5 55 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
60 13 47 21,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
60 9 51 15,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
60 17 43 28,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
60 17 43 28,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
60 12 48 20,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
60 15 45 25,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
60 13 47 21,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
60 11 49 18,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
60 26 34 43,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
60 40 20 66,7% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
60 43 17 71,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
60 29 31 48,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5

Golovi

Super League 1 · aktuelna sezona 2026 · istorijski učinak
Uzorak: 60 utakmica I = 1. poluvreme · II = 2. poluvreme · FT = ceo meč

I 0-1 & II 0-1
22/6036,7%
I 0-1 & II 0-2
29/6048,3%
I 0-1 & II 0-3
34/6056,7%
I 0-1 & II 1+
30/6050,0%
I 0-1 & II 1-2
22/6036,7%
I 0-1 & II 1-3
27/6045,0%
I 0-1 & II 2+
15/6025,0%
I 0-1 & II 2-3
12/6020,0%
I 0-2 & II 0-1
30/6050,0%
I 0-2 & II 0-2
43/6071,7%
I 0-2 & II 0-3
51/6085,0%
I 0-2 & II 1-2
32/6053,3%
I 0-2 & II 1-3
40/6066,7%
I 0-2 & II 2+
26/6043,3%
I 0-2 & II 2-3
21/6035,0%
I 1+ & II 1+
34/6056,7%
I 1+ & II 0-2
35/6058,3%
I 1+ & II 1-2
26/6043,3%
I 1+ & II 1-3
31/6051,7%
I 1+ & II 2+
20/6033,3%
I 1+ & II 2-3
17/6028,3%
I 1+ & II 3+
8/6013,3%
I 1-2 & II 0-1
21/6035,0%
I 1-2 & II 0-2
31/6051,7%
I 1-2 & II 0-3
36/6060,0%
I 1-2 & II 1+
32/6053,3%
I 1-2 & II 1-2
24/6040,0%
I 1-2 & II 1-3
29/6048,3%
I 1-2 & II 2+
18/6030,0%
I 1-2 & II 2-3
15/6025,0%
I 1-3 & II 1+
34/6056,7%
I 1-3 & II 1-2
26/6043,3%
I 1-3 & II 1-3
31/6051,7%
I 1-3 & II 2+
20/6033,3%
I 2+ & II 1+
17/6028,3%
I 2+ & II 2+
13/6021,7%
I 2+ & II 3+
5/608,3%
I 2-3 & II 0-1
9/6015,0%
I 2-3 & II 0-2
17/6028,3%
I 2-3 & II 1+
17/6028,3%
I 2-3 & II 1-2
12/6020,0%
I 2-3 & II 1-3
15/6025,0%
I 2-3 & II 2+
13/6021,7%
I 2-3 & II 2-3
11/6018,3%
I 1+ & 2+
40/6066,7%
I 1+ & 3+
26/6043,3%
I 1+ & 4+
17/6028,3%
I 1-2 & 3+
22/6036,7%
I 1-2 & 4+
14/6023,3%
I 2+ & 3+
19/6031,7%
I 2+ & 4+
14/6023,3%
I 2-3 & 4+
13/6021,7%
NE I 1+ & II 1+
26/6043,3%
NE I 1+ & II 2+
40/6066,7%
NE I 2+ & II 1+
43/6071,7%
NE I 1-3 & II 1-3
29/6048,3%
Ovo su istorijske frekvencije, ne prognoze. Za kup utakmice koristi se rezultat posle 90 minuta kada je dostupan.
Predlozi za ligu: Danas Sutra Prekosutra Vreme: Europe/Belgrade · 03.11.2026.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Timovi i najvažnije stranice povezane sa ovim takmičenjem.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.