Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Super Liga statistika, utakmice i tabela

Serbia · Sezona 2026
Tabela Statistika Sastavi

Tabela

Super Liga · aktuelna sezona 2026
Ukupno je zvaničan plasman lige. Kod kuće i U gostima su analitičke tabele.
Promotion - Mozzart Bet Super Liga (Championship Group) Mozzart Bet Super Liga (Relegation Group)
# Tim U P N I DG PG GR Bod Forma
Super Liga
1 FK Crvena Zvezda 14 13 1 0 37 6 31 40
W W W W W
2 Vojvodina 14 10 2 2 30 12 18 32
W W D W L
3 Železničar Pančevo 14 9 2 3 24 12 12 29
W W W W W
4 IMT Novi Beograd 15 6 5 4 16 10 6 23
W W L D D
5 Radnicki 1923 15 7 2 6 22 19 3 23
L W L W L
6 Radnik Surdulica 15 6 5 4 20 18 2 23
L W L W W
7 Cukaricki 15 6 4 5 21 21 0 22
D W W D W
8 Novi Pazar 15 5 4 6 15 16 -1 19
L L W L W
9 Mladost Lucani 15 4 6 5 12 21 -9 18
D L D L L
10 FK Partizan 14 5 2 7 24 24 0 17
L L W W L
11 OFK Beograd 15 2 5 8 15 27 -12 11
D D L L L
12 Macva 14 2 4 8 11 25 -14 10
D D L L W
13 Radnicki NIS 14 2 2 10 10 25 -15 8
L L L L L
14 Zemun 15 1 4 10 8 29 -21 7
L L W L D
Super Liga
1 FK Crvena Zvezda
U14
Bod40
P13
N1
I0
DG37
PG6
GR31
Promotion - Mozzart Bet Super Liga (Championship Group)
Forma
W W W W W
2 Vojvodina
U14
Bod32
P10
N2
I2
DG30
PG12
GR18
Promotion - Mozzart Bet Super Liga (Championship Group)
Forma
W W D W L
P9
N2
I3
DG24
PG12
GR12
Promotion - Mozzart Bet Super Liga (Championship Group)
Forma
W W W W W
4 IMT Novi Beograd
U15
Bod23
P6
N5
I4
DG16
PG10
GR6
Promotion - Mozzart Bet Super Liga (Championship Group)
Forma
W W L D D
5 Radnicki 1923
U15
Bod23
P7
N2
I6
DG22
PG19
GR3
Promotion - Mozzart Bet Super Liga (Championship Group)
Forma
L W L W L
6 Radnik Surdulica
U15
Bod23
P6
N5
I4
DG20
PG18
GR2
Promotion - Mozzart Bet Super Liga (Championship Group)
Forma
L W L W W
7 Cukaricki
U15
Bod22
P6
N4
I5
DG21
PG21
GR0
Mozzart Bet Super Liga (Relegation Group)
Forma
D W W D W
8 Novi Pazar
U15
Bod19
P5
N4
I6
DG15
PG16
GR-1
Mozzart Bet Super Liga (Relegation Group)
Forma
L L W L W
9 Mladost Lucani
U15
Bod18
P4
N6
I5
DG12
PG21
GR-9
Mozzart Bet Super Liga (Relegation Group)
Forma
D L D L L
10 FK Partizan
U14
Bod17
P5
N2
I7
DG24
PG24
GR0
Mozzart Bet Super Liga (Relegation Group)
Forma
L L W W L
11 OFK Beograd
U15
Bod11
P2
N5
I8
DG15
PG27
GR-12
Mozzart Bet Super Liga (Relegation Group)
Forma
D D L L L
12 Macva
U14
Bod10
P2
N4
I8
DG11
PG25
GR-14
Mozzart Bet Super Liga (Relegation Group)
Forma
D D L L W
13 Radnicki NIS
U14
Bod8
P2
N2
I10
DG10
PG25
GR-15
Mozzart Bet Super Liga (Relegation Group)
Forma
L L L L L
14 Zemun
U15
Bod7
P1
N4
I10
DG8
PG29
GR-21
Mozzart Bet Super Liga (Relegation Group)
Forma
L L W L D
Bodovi: 3 za pobedu, 1 za nerešeno. Kod istog broja bodova redosled je GR → DG → pobede.
# Tim U P N I DG PG GR Bod
Super Liga
1 FK Crvena Zvezda 7 7 0 0 24 3 21 21
2 Vojvodina 7 6 1 0 14 3 11 19
3 Železničar Pančevo 8 6 1 1 16 6 10 19
4 Radnik Surdulica 8 5 3 0 16 8 8 18
5 Radnicki 1923 7 5 0 2 14 6 8 15
6 Cukaricki 8 4 2 2 13 10 3 14
7 Novi Pazar 8 4 2 2 12 9 3 14
8 IMT Novi Beograd 7 3 2 2 7 2 5 11
9 Mladost Lucani 7 2 4 1 7 5 2 10
10 FK Partizan 7 3 0 4 10 9 1 9
11 Macva 7 2 2 3 7 10 -3 8
12 OFK Beograd 7 1 3 3 7 11 -4 6
13 Zemun 8 1 3 4 5 11 -6 6
14 Radnicki NIS 6 1 1 4 7 13 -6 4
Super Liga
P7
N0
I0
DG24
PG3
GR21
2 Vojvodina
U7
Bod19
P6
N1
I0
DG14
PG3
GR11
P6
N1
I1
DG16
PG6
GR10
P5
N3
I0
DG16
PG8
GR8
5 Radnicki 1923
U7
Bod15
P5
N0
I2
DG14
PG6
GR8
6 Cukaricki
U8
Bod14
P4
N2
I2
DG13
PG10
GR3
7 Novi Pazar
U8
Bod14
P4
N2
I2
DG12
PG9
GR3
P3
N2
I2
DG7
PG2
GR5
9 Mladost Lucani
U7
Bod10
P2
N4
I1
DG7
PG5
GR2
10 FK Partizan
U7
Bod9
P3
N0
I4
DG10
PG9
GR1
11 Macva
U7
Bod8
P2
N2
I3
DG7
PG10
GR-3
12 OFK Beograd
U7
Bod6
P1
N3
I3
DG7
PG11
GR-4
13 Zemun
U8
Bod6
P1
N3
I4
DG5
PG11
GR-6
14 Radnicki NIS
U6
Bod4
P1
N1
I4
DG7
PG13
GR-6
Bodovi: 3 za pobedu, 1 za nerešeno. Kod istog broja bodova redosled je GR → DG → pobede.
# Tim U P N I DG PG GR Bod
Super Liga
1 FK Crvena Zvezda 7 6 1 0 13 3 10 19
2 Vojvodina 7 4 1 2 16 9 7 13
3 IMT Novi Beograd 8 3 3 2 9 8 1 12
4 Železničar Pančevo 6 3 1 2 8 6 2 10
5 FK Partizan 7 2 2 3 14 15 -1 8
6 Cukaricki 7 2 2 3 8 11 -3 8
7 Radnicki 1923 8 2 2 4 8 13 -5 8
8 Mladost Lucani 8 2 2 4 5 16 -11 8
9 Novi Pazar 7 1 2 4 3 7 -4 5
10 Radnik Surdulica 7 1 2 4 4 10 -6 5
11 OFK Beograd 8 1 2 5 8 16 -8 5
12 Radnicki NIS 8 1 1 6 3 12 -9 4
13 Macva 7 0 2 5 4 15 -11 2
14 Zemun 7 0 1 6 3 18 -15 1
Super Liga
P6
N1
I0
DG13
PG3
GR10
2 Vojvodina
U7
Bod13
P4
N1
I2
DG16
PG9
GR7
P3
N3
I2
DG9
PG8
GR1
P3
N1
I2
DG8
PG6
GR2
5 FK Partizan
U7
Bod8
P2
N2
I3
DG14
PG15
GR-1
6 Cukaricki
U7
Bod8
P2
N2
I3
DG8
PG11
GR-3
7 Radnicki 1923
U8
Bod8
P2
N2
I4
DG8
PG13
GR-5
P2
N2
I4
DG5
PG16
GR-11
9 Novi Pazar
U7
Bod5
P1
N2
I4
DG3
PG7
GR-4
P1
N2
I4
DG4
PG10
GR-6
11 OFK Beograd
U8
Bod5
P1
N2
I5
DG8
PG16
GR-8
12 Radnicki NIS
U8
Bod4
P1
N1
I6
DG3
PG12
GR-9
13 Macva
U7
Bod2
P0
N2
I5
DG4
PG15
GR-11
14 Zemun
U7
Bod1
P0
N1
I6
DG3
PG18
GR-15
104
Odigranih utakmica
269
Ukupno golova
2,59
Golova po utakmici
44,2%
Oba tima dala gol

Trendovi golova

Super Liga · sezona 2026 · istorijski učinak

Raspodela ishoda

Pobeda domaćina / nerešeno / pobeda gosta

Statistika golova

Super Liga · sezona 2026
Uzorak 104
269
Golova
2,59
Prosek golova
46
BTTS · 44,2%
104
Utakmica
Over
Over 0.5
96/10492,3%
Over 1.5
75/10472,1%
Over 2.5
50/10448,1%
Over 3.5
27/10426,0%
Over 4.5
12/10411,5%
Under
Under 0.5
8/1047,7%
Under 1.5
29/10427,9%
Under 2.5
54/10451,9%
Under 3.5
77/10474,0%
Under 4.5
92/10488,5%
Procenti predstavljaju istorijski učinak u prikazanom uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Ishodi utakmica

Domaćin pobedio50/104 · 48,1%
Nerešeno24/104 · 23,1%
Gost pobedio30/104 · 28,8%

Analiza tipova

Super Liga · aktuelna sezona 2026
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
104 50 54 48,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Nerešeno
X Ceo meč
104 24 80 23,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Pobeda gosta
2 Ceo meč
104 30 74 28,9% 30,0%
3/10
40,0%
2/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
104 74 30 71,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
104 80 24 76,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
104 54 50 51,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
104 29 75 27,9% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
104 54 50 51,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
104 77 27 74,0% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
104 75 29 72,1% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
104 50 54 48,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
104 27 77 26,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
104 12 92 11,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
104 75 29 72,1% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
104 50 54 48,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
104 27 77 26,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
104 29 75 27,9% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
104 54 50 51,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
104 77 27 74,0% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
104 46 58 44,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
104 36 68 34,6% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
104 36 68 34,6% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
104 44 60 42,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
104 46 58 44,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
104 58 46 55,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
104 74 30 71,2% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
104 74 30 71,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
104 30 74 28,9% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
104 37 67 35,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
104 74 30 71,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
104 30 74 28,9% 20,0%
2/10
40,0%
2/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
104 79 25 76,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
104 48 56 46,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
104 21 83 20,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
104 63 41 60,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
104 27 77 26,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
104 11 93 10,6% 0,0%
0/10
0,0%
0/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
104 41 63 39,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
104 25 79 24,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
104 21 83 20,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
104 29 75 27,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
104 17 87 16,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
104 13 91 12,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
104 50 54 48,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
104 38 66 36,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
104 28 76 26,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
104 38 66 36,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
104 28 76 26,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
104 17 87 16,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
104 33 71 31,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
104 18 86 17,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
104 16 88 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
104 16 88 15,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
104 8 96 7,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
104 30 74 28,9% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
104 21 83 20,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
104 16 88 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
104 21 83 20,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
104 16 88 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
104 13 91 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
104 17 87 16,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
104 58 46 55,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
104 75 29 72,1% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
104 46 58 44,2% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
104 22 82 21,2% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
104 75 29 72,1% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
104 46 58 44,2% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
104 22 82 21,2% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
104 29 75 27,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
104 58 46 55,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
104 82 22 78,9% 100,0%
10/10
100,0%
5/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
104 35 69 33,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
104 45 59 43,3% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
104 24 80 23,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
104 66 38 63,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
104 54 50 51,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
104 54 50 51,9% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
104 34 70 32,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
104 46 58 44,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
104 37 67 35,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
104 37 67 35,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
104 22 82 21,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
104 59 45 56,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
104 44 60 42,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
104 40 64 38,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
104 59 45 56,7% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
104 71 33 68,3% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
104 52 52 50,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
104 37 67 35,6% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
104 49 55 47,1% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
104 34 70 32,7% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
104 31 73 29,8% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
104 43 61 41,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
104 51 53 49,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
104 72 32 69,2% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
104 88 16 84,6% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
104 46 58 44,2% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
104 62 42 59,6% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
104 40 64 38,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
104 37 67 35,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
104 60 44 57,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
104 45 59 43,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
104 26 78 25,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
104 53 51 51,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
104 57 47 54,8% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
104 36 68 34,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
104 49 55 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
104 31 73 29,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
104 27 77 26,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
104 17 87 16,4% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
104 32 72 30,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
104 16 88 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
104 36 68 34,6% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
104 47 57 45,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
104 59 45 56,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
104 43 61 41,4% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
104 29 75 27,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
104 41 63 39,4% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
104 25 79 24,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
104 23 81 22,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
104 51 53 49,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
104 36 68 34,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
104 68 36 65,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
104 49 55 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
104 29 75 27,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
104 47 57 45,2% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
104 26 78 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
104 27 77 26,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
104 16 88 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
104 25 79 24,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
104 23 81 22,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
104 36 68 34,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
104 12 92 11,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
104 23 81 22,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
104 7 97 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
104 14 90 13,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
104 18 86 17,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
104 23 81 22,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
104 21 83 20,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
104 16 88 15,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
104 21 83 20,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
104 10 94 9,6% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
104 10 94 9,6% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
104 51 53 49,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
104 73 31 70,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
104 81 23 77,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
104 55 49 52,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5

Golovi

Super Liga · aktuelna sezona 2026 · istorijski učinak
Uzorak: 104 utakmica I = 1. poluvreme · II = 2. poluvreme · FT = ceo meč

I 0-1 & II 0-1
40/10438,5%
I 0-1 & II 0-2
59/10456,7%
I 0-1 & II 0-3
71/10468,3%
I 0-1 & II 1+
52/10450,0%
I 0-1 & II 1-2
37/10435,6%
I 0-1 & II 1-3
49/10447,1%
I 0-1 & II 2+
34/10432,7%
I 0-1 & II 2-3
31/10429,8%
I 0-2 & II 0-1
51/10449,0%
I 0-2 & II 0-2
72/10469,2%
I 0-2 & II 0-3
88/10484,6%
I 0-2 & II 1-2
46/10444,2%
I 0-2 & II 1-3
62/10459,6%
I 0-2 & II 2+
40/10438,5%
I 0-2 & II 2-3
37/10435,6%
I 1+ & II 1+
53/10451,0%
I 1+ & II 0-2
57/10454,8%
I 1+ & II 1-2
36/10434,6%
I 1+ & II 1-3
49/10447,1%
I 1+ & II 2+
31/10429,8%
I 1+ & II 2-3
27/10426,0%
I 1+ & II 3+
17/10416,4%
I 1-2 & II 0-1
36/10434,6%
I 1-2 & II 0-2
47/10445,2%
I 1-2 & II 0-3
59/10456,7%
I 1-2 & II 1+
43/10441,4%
I 1-2 & II 1-2
29/10427,9%
I 1-2 & II 1-3
41/10439,4%
I 1-2 & II 2+
25/10424,0%
I 1-2 & II 2-3
23/10422,1%
I 1-3 & II 1+
51/10449,0%
I 1-3 & II 1-2
36/10434,6%
I 1-3 & II 1-3
49/10447,1%
I 1-3 & II 2+
29/10427,9%
I 2+ & II 1+
23/10422,1%
I 2+ & II 2+
12/10411,5%
I 2+ & II 3+
7/1046,7%
I 2-3 & II 0-1
18/10417,3%
I 2-3 & II 0-2
23/10422,1%
I 2-3 & II 1+
21/10420,2%
I 2-3 & II 1-2
16/10415,4%
I 2-3 & II 1-3
21/10420,2%
I 2-3 & II 2+
10/1049,6%
I 2-3 & II 2-3
10/1049,6%
I 1+ & 2+
60/10457,7%
I 1+ & 3+
45/10443,3%
I 1+ & 4+
26/10425,0%
I 1-2 & 3+
32/10430,8%
I 1-2 & 4+
16/10415,4%
I 2+ & 3+
26/10425,0%
I 2+ & 4+
16/10415,4%
I 2-3 & 4+
14/10413,5%
NE I 1+ & II 1+
51/10449,0%
NE I 1+ & II 2+
73/10470,2%
NE I 2+ & II 1+
81/10477,9%
NE I 1-3 & II 1-3
55/10452,9%
Ovo su istorijske frekvencije, ne prognoze. Za kup utakmice koristi se rezultat posle 90 minuta kada je dostupan.
Predlozi za ligu: Danas Sutra Prekosutra Vreme: Europe/Belgrade · 08.11.2026.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
12 stavki
Izdvojeno 08.11.2026. 13:00
Novi Pazar – Mladost Lucani
Tip: First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
83,8%Detalji
Izdvojeno 08.11.2026. 13:00
Radnik Surdulica – OFK Beograd
Tip: First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
81,3%Detalji
Izdvojeno 08.11.2026. 13:00
Novi Pazar – Mladost Lucani
Tip: Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
80,2%Detalji
Izdvojeno 08.11.2026. 13:00
Radnik Surdulica – OFK Beograd
Tip: Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
78,4%Detalji
Izdvojeno 08.11.2026. 13:00
Novi Pazar – Mladost Lucani
Tip: Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
70,6%Detalji
Izdvojeno 08.11.2026. 13:00
Novi Pazar – Mladost Lucani
Tip: Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
70,6%Detalji
Izdvojeno 08.11.2026. 17:00
FK Partizan – Macva
Tip: First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
83,8%Detalji
Izdvojeno 08.11.2026. 17:00
FK Partizan – Macva
Tip: Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
78,2%Detalji
Izdvojeno 08.11.2026. 17:00
FK Partizan – Macva
Tip: Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
71,1%Detalji
Izdvojeno 08.11.2026. 19:00
Vojvodina – FK Crvena Zvezda
Tip: First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
85,0%Detalji
Izdvojeno 08.11.2026. 19:00
Vojvodina – FK Crvena Zvezda
Tip: Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
77,8%Detalji
Izdvojeno 08.11.2026. 19:00
Vojvodina – FK Crvena Zvezda
Tip: Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
74,6%Detalji
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Timovi i najvažnije stranice povezane sa ovim takmičenjem.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz Favorita i AI tipova
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.