Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Superliga statistika, utakmice i tabela

Denmark · Sezona 2026
Tabela Statistika Sastavi

Tabela

Superliga · aktuelna sezona 2026
Ukupno je zvaničan plasman lige. Kod kuće i U gostima su analitičke tabele.
Play-offs Relegation Playoffs
# Tim U P N I DG PG GR Bod Forma
Superliga
1 FC Midtjylland 13 9 4 0 27 15 12 31
D W W W W
2 FC Copenhagen 12 8 2 2 26 12 14 26
W W L D D
3 Viborg 13 7 2 4 20 12 8 23
W W L L W
4 Brondby 13 7 1 5 23 20 3 22
L W L W W
5 FC Nordsjaelland 13 5 5 3 20 17 3 20
L D D D L
6 Odense 13 4 5 4 15 17 -2 17
D D W D W
7 AC Horsens 13 4 4 5 23 21 2 16
D D D W L
8 Aarhus 13 2 6 5 17 21 -4 12
D W D W L
9 Silkeborg 13 2 6 5 17 24 -7 12
W D L D L
10 Randers FC 13 3 2 8 13 21 -8 11
L L D L L
11 Lyngby 13 2 5 6 19 28 -9 11
L L D L W
12 Sonderjyske 12 2 2 8 17 29 -12 8
D W L W L
Superliga
1 FC Midtjylland
U13
Bod31
P9
N4
I0
DG27
PG15
GR12
Play-offs
Forma
D W W W W
2 FC Copenhagen
U12
Bod26
P8
N2
I2
DG26
PG12
GR14
Play-offs
Forma
W W L D D
3 Viborg
U13
Bod23
P7
N2
I4
DG20
PG12
GR8
Play-offs
Forma
W W L L W
4 Brondby
U13
Bod22
P7
N1
I5
DG23
PG20
GR3
Play-offs
Forma
L W L W W
5 FC Nordsjaelland
U13
Bod20
P5
N5
I3
DG20
PG17
GR3
Play-offs
Forma
L D D D L
6 Odense
U13
Bod17
P4
N5
I4
DG15
PG17
GR-2
Play-offs
Forma
D D W D W
7 AC Horsens
U13
Bod16
P4
N4
I5
DG23
PG21
GR2
Relegation Playoffs
Forma
D D D W L
8 Aarhus
U13
Bod12
P2
N6
I5
DG17
PG21
GR-4
Relegation Playoffs
Forma
D W D W L
9 Silkeborg
U13
Bod12
P2
N6
I5
DG17
PG24
GR-7
Relegation Playoffs
Forma
W D L D L
10 Randers FC
U13
Bod11
P3
N2
I8
DG13
PG21
GR-8
Relegation Playoffs
Forma
L L D L L
11 Lyngby
U13
Bod11
P2
N5
I6
DG19
PG28
GR-9
Relegation Playoffs
Forma
L L D L W
12 Sonderjyske
U12
Bod8
P2
N2
I8
DG17
PG29
GR-12
Relegation Playoffs
Forma
D W L W L
Bodovi: 3 za pobedu, 1 za nerešeno. Kod istog broja bodova redosled je GR → DG → pobede.
# Tim U P N I DG PG GR Bod
Superliga
1 FC Midtjylland 6 5 1 0 14 7 7 16
2 Viborg 7 5 0 2 13 6 7 15
3 Brondby 7 5 0 2 14 9 5 15
4 FC Copenhagen 6 4 2 0 12 5 7 14
5 FC Nordsjaelland 6 4 1 1 9 4 5 13
6 Odense 6 3 1 2 9 10 -1 10
7 AC Horsens 7 2 3 2 12 10 2 9
8 Aarhus 6 2 3 1 10 8 2 9
9 Lyngby 7 1 5 1 10 13 -3 8
10 Sonderjyske 6 2 1 3 12 13 -1 7
11 Silkeborg 6 1 4 1 8 9 -1 7
12 Randers FC 7 2 1 4 7 13 -6 7
Superliga
1 FC Midtjylland
U6
Bod16
P5
N1
I0
DG14
PG7
GR7
2 Viborg
U7
Bod15
P5
N0
I2
DG13
PG6
GR7
3 Brondby
U7
Bod15
P5
N0
I2
DG14
PG9
GR5
4 FC Copenhagen
U6
Bod14
P4
N2
I0
DG12
PG5
GR7
P4
N1
I1
DG9
PG4
GR5
6 Odense
U6
Bod10
P3
N1
I2
DG9
PG10
GR-1
7 AC Horsens
U7
Bod9
P2
N3
I2
DG12
PG10
GR2
8 Aarhus
U6
Bod9
P2
N3
I1
DG10
PG8
GR2
9 Lyngby
U7
Bod8
P1
N5
I1
DG10
PG13
GR-3
10 Sonderjyske
U6
Bod7
P2
N1
I3
DG12
PG13
GR-1
11 Silkeborg
U6
Bod7
P1
N4
I1
DG8
PG9
GR-1
12 Randers FC
U7
Bod7
P2
N1
I4
DG7
PG13
GR-6
Bodovi: 3 za pobedu, 1 za nerešeno. Kod istog broja bodova redosled je GR → DG → pobede.
# Tim U P N I DG PG GR Bod
Superliga
1 FC Midtjylland 7 4 3 0 13 8 5 15
2 FC Copenhagen 6 4 0 2 14 7 7 12
3 Viborg 6 2 2 2 7 6 1 8
4 AC Horsens 6 2 1 3 11 11 0 7
5 Odense 7 1 4 2 6 7 -1 7
6 FC Nordsjaelland 7 1 4 2 11 13 -2 7
7 Brondby 6 2 1 3 9 11 -2 7
8 Silkeborg 7 1 2 4 9 15 -6 5
9 Randers FC 6 1 1 4 6 8 -2 4
10 Lyngby 6 1 0 5 9 15 -6 3
11 Aarhus 7 0 3 4 7 13 -6 3
12 Sonderjyske 6 0 1 5 5 16 -11 1
Superliga
1 FC Midtjylland
U7
Bod15
P4
N3
I0
DG13
PG8
GR5
2 FC Copenhagen
U6
Bod12
P4
N0
I2
DG14
PG7
GR7
3 Viborg
U6
Bod8
P2
N2
I2
DG7
PG6
GR1
4 AC Horsens
U6
Bod7
P2
N1
I3
DG11
PG11
GR0
5 Odense
U7
Bod7
P1
N4
I2
DG6
PG7
GR-1
P1
N4
I2
DG11
PG13
GR-2
7 Brondby
U6
Bod7
P2
N1
I3
DG9
PG11
GR-2
8 Silkeborg
U7
Bod5
P1
N2
I4
DG9
PG15
GR-6
9 Randers FC
U6
Bod4
P1
N1
I4
DG6
PG8
GR-2
10 Lyngby
U6
Bod3
P1
N0
I5
DG9
PG15
GR-6
11 Aarhus
U7
Bod3
P0
N3
I4
DG7
PG13
GR-6
12 Sonderjyske
U6
Bod1
P0
N1
I5
DG5
PG16
GR-11
77
Odigranih utakmica
237
Ukupno golova
3,08
Golova po utakmici
62,3%
Oba tima dala gol

Trendovi golova

Superliga · sezona 2026 · istorijski učinak

Raspodela ishoda

Pobeda domaćina / nerešeno / pobeda gosta

Statistika golova

Superliga · sezona 2026
Uzorak 77
237
Golova
3,08
Prosek golova
48
BTTS · 62,3%
77
Utakmica
Over
Over 0.5
74/7796,1%
Over 1.5
65/7784,4%
Over 2.5
44/7757,1%
Over 3.5
30/7739,0%
Over 4.5
16/7720,8%
Under
Under 0.5
3/773,9%
Under 1.5
12/7715,6%
Under 2.5
33/7742,9%
Under 3.5
47/7761,0%
Under 4.5
61/7779,2%
Procenti predstavljaju istorijski učinak u prikazanom uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Ishodi utakmica

Domaćin pobedio36/77 · 46,8%
Nerešeno22/77 · 28,6%
Gost pobedio19/77 · 24,7%

Analiza tipova

Superliga · aktuelna sezona 2026
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
77 36 41 46,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
Nerešeno
X Ceo meč
77 21 56 27,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
Pobeda gosta
2 Ceo meč
77 20 57 26,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
77 57 20 74,0% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
77 56 21 72,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
77 41 36 53,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
77 12 65 15,6% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
77 33 44 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
77 47 30 61,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
77 65 12 84,4% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
77 44 33 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
77 30 47 39,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
77 16 61 20,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
77 65 12 84,4% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
77 44 33 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
77 30 47 39,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
77 12 65 15,6% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
77 33 44 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
77 47 30 61,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
77 48 29 62,3% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
77 36 41 46,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
77 36 41 46,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
77 21 56 27,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
77 48 29 62,3% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
77 29 48 37,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
77 42 35 54,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
77 59 18 76,6% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
77 35 42 45,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
77 26 51 33,8% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
77 59 18 76,6% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
77 35 42 45,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
77 64 13 83,1% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
77 39 38 50,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
77 17 60 22,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
77 59 18 76,6% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
77 30 47 39,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
77 13 64 16,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
77 18 59 23,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
77 13 64 16,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
77 19 58 24,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
77 17 60 22,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
77 8 69 10,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
77 12 65 15,6% 0,0%
0/10
0,0%
0/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
77 36 41 46,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
77 28 49 36,4% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
77 23 54 29,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
77 28 49 36,4% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
77 23 54 29,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
77 20 57 26,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
77 16 61 20,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
77 14 63 18,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
77 19 58 24,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
77 19 58 24,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
77 2 75 2,6% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
77 20 57 26,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
77 18 59 23,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
77 14 63 18,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
77 18 59 23,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
77 14 63 18,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
77 9 68 11,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
77 11 66 14,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
77 44 33 57,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
77 69 8 89,6% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
77 33 44 42,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
77 16 61 20,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
77 69 8 89,6% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
77 33 44 42,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
77 16 61 20,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
77 8 69 10,4% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
77 44 33 57,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
77 61 16 79,2% 80,0%
8/10
60,0%
3/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
77 23 54 29,9% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
77 34 43 44,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
77 20 57 26,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
77 55 22 71,4% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
77 47 30 61,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
77 47 30 61,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
77 30 47 39,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
77 39 38 50,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
77 37 40 48,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
77 37 40 48,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
77 21 56 27,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
77 46 31 59,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
77 37 40 48,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
77 26 51 33,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
77 36 41 46,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
77 40 37 52,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
77 38 39 49,4% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
77 32 45 41,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
77 36 41 46,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
77 16 61 20,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
77 14 63 18,2% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
77 33 44 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
77 34 43 44,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
77 47 30 61,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
77 56 21 72,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
77 40 37 52,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
77 49 28 63,6% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
77 26 51 33,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
77 22 55 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
77 58 19 75,3% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
77 41 36 53,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
77 28 49 36,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
77 53 24 68,8% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
77 46 31 59,7% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
77 40 37 52,0% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
77 49 28 63,6% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
77 26 51 33,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
77 22 55 28,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
77 13 64 16,9% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
77 24 53 31,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
77 13 64 16,9% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
77 23 54 29,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
77 32 45 41,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
77 40 37 52,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
77 38 39 49,4% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
77 28 49 36,4% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
77 36 41 46,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
77 19 58 24,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
77 17 60 22,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
77 50 27 64,9% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
77 37 40 48,1% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
77 60 17 77,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
77 46 31 59,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
77 25 52 32,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
77 42 35 54,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
77 32 45 41,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
77 30 47 39,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
77 25 52 32,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
77 26 51 33,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
77 30 47 39,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
77 29 48 37,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
77 17 60 22,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
77 22 55 28,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
77 10 67 13,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
77 22 55 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
77 16 61 20,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
77 22 55 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
77 27 50 35,1% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
77 17 60 22,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
77 23 54 29,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
77 16 61 20,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
77 12 65 15,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
77 24 53 31,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
77 51 26 66,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
77 47 30 61,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
77 31 46 40,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5

Golovi

Superliga · aktuelna sezona 2026 · istorijski učinak
Uzorak: 77 utakmica I = 1. poluvreme · II = 2. poluvreme · FT = ceo meč

I 0-1 & II 0-1
26/7733,8%
I 0-1 & II 0-2
36/7746,8%
I 0-1 & II 0-3
40/7752,0%
I 0-1 & II 1+
38/7749,4%
I 0-1 & II 1-2
32/7741,6%
I 0-1 & II 1-3
36/7746,8%
I 0-1 & II 2+
16/7720,8%
I 0-1 & II 2-3
14/7718,2%
I 0-2 & II 0-1
34/7744,2%
I 0-2 & II 0-2
47/7761,0%
I 0-2 & II 0-3
56/7772,7%
I 0-2 & II 1-2
40/7752,0%
I 0-2 & II 1-3
49/7763,6%
I 0-2 & II 2+
26/7733,8%
I 0-2 & II 2-3
22/7728,6%
I 1+ & II 1+
53/7768,8%
I 1+ & II 0-2
46/7759,7%
I 1+ & II 1-2
40/7752,0%
I 1+ & II 1-3
49/7763,6%
I 1+ & II 2+
26/7733,8%
I 1+ & II 2-3
22/7728,6%
I 1+ & II 3+
13/7716,9%
I 1-2 & II 0-1
23/7729,9%
I 1-2 & II 0-2
32/7741,6%
I 1-2 & II 0-3
40/7752,0%
I 1-2 & II 1+
38/7749,4%
I 1-2 & II 1-2
28/7736,4%
I 1-2 & II 1-3
36/7746,8%
I 1-2 & II 2+
19/7724,7%
I 1-2 & II 2-3
17/7722,1%
I 1-3 & II 1+
50/7764,9%
I 1-3 & II 1-2
37/7748,1%
I 1-3 & II 1-3
46/7759,7%
I 1-3 & II 2+
25/7732,5%
I 2+ & II 1+
30/7739,0%
I 2+ & II 2+
17/7722,1%
I 2+ & II 3+
10/7713,0%
I 2-3 & II 0-1
16/7720,8%
I 2-3 & II 0-2
22/7728,6%
I 2-3 & II 1+
27/7735,1%
I 2-3 & II 1-2
17/7722,1%
I 2-3 & II 1-3
23/7729,9%
I 2-3 & II 2+
16/7720,8%
I 2-3 & II 2-3
12/7715,6%
I 1+ & 2+
58/7775,3%
I 1+ & 3+
41/7753,3%
I 1+ & 4+
28/7736,4%
I 1-2 & 3+
24/7731,2%
I 1-2 & 4+
13/7716,9%
I 2+ & 3+
32/7741,6%
I 2+ & 4+
25/7732,5%
I 2-3 & 4+
22/7728,6%
NE I 1+ & II 1+
24/7731,2%
NE I 1+ & II 2+
51/7766,2%
NE I 2+ & II 1+
47/7761,0%
NE I 1-3 & II 1-3
31/7740,3%
Ovo su istorijske frekvencije, ne prognoze. Za kup utakmice koristi se rezultat posle 90 minuta kada je dostupan.
Predlozi za ligu: Danas Sutra Prekosutra Vreme: Europe/Belgrade · 02.11.2026.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
4 stavki
VIP 02.11.2026. 19:00
Sonderjyske – FC Copenhagen
Tip: Drugo poluvreme - 1+ gol
88,4%Detalji
VIP 02.11.2026. 19:00
Sonderjyske – FC Copenhagen
Tip: Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
88,4%Detalji
Izdvojeno 02.11.2026. 19:00
Sonderjyske – FC Copenhagen
Tip: Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
74,3%Detalji
AI tiketi 02.11.2026. 19:00
Sonderjyske – FC Copenhagen
Tip: Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Tipster tiket · 02.11.2026. · tiket #133 · par 3
74,3%Detalji
VIP 02.11.2026. 19:00
Sonderjyske – FC Copenhagen
Tip: Drugo poluvreme - 1+ gol
88,4%Detalji
VIP 02.11.2026. 19:00
Sonderjyske – FC Copenhagen
Tip: Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
88,4%Detalji
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
AI tiketi 02.11.2026. 19:00
Sonderjyske – FC Copenhagen
Tip: Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Tipster tiket · 02.11.2026. · tiket #133 · par 3
74,3%Detalji
Timovi i najvažnije stranice povezane sa ovim takmičenjem.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.