Razumite statistiku
Kako se računaju procenti prolaznosti? Šta znače forma, uzorak i model score?
Pročitajte metodologiju →
| # | Tim | U | P | N | I | DG | PG | GR | Bod | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| USL League One: Regular season | ||||||||||
| 1 |
Charlotte Independence
|
32 | 20 | 6 | 6 | 74 | 46 | 28 | 66 | |
| 2 |
Union Omaha
|
32 | 19 | 5 | 8 | 54 | 34 | 20 | 62 | |
| 3 |
Boise
|
32 | 17 | 7 | 8 | 51 | 41 | 10 | 58 | |
| 4 |
Forward Madison
|
32 | 16 | 8 | 8 | 54 | 30 | 24 | 56 | |
| 5 |
Spokane Velocity
|
32 | 16 | 6 | 10 | 50 | 44 | 6 | 54 | |
| 6 |
One Knoxville
|
32 | 15 | 9 | 8 | 52 | 36 | 16 | 54 | |
| 7 |
Chattanooga Red Wolves
|
32 | 14 | 5 | 13 | 51 | 45 | 6 | 47 | |
| 8 |
Naples
|
32 | 14 | 4 | 14 | 39 | 46 | -7 | 46 | |
| 9 |
Fort Wayne
|
32 | 12 | 9 | 11 | 47 | 42 | 5 | 45 | |
| 10 |
Westchester SC
|
32 | 11 | 7 | 14 | 55 | 51 | 4 | 40 | |
| 11 |
Sarasota Paradise
|
32 | 11 | 7 | 14 | 49 | 51 | -2 | 40 | |
| 12 |
Corpus Christi
|
32 | 9 | 10 | 13 | 36 | 51 | -15 | 37 | |
| 13 |
Alta
|
32 | 8 | 10 | 14 | 40 | 48 | -8 | 34 | |
| 14 |
Portland Hearts of Pine
|
32 | 8 | 10 | 14 | 48 | 58 | -10 | 34 | |
| 15 |
Greenville Triumph
|
32 | 8 | 6 | 18 | 37 | 60 | -23 | 30 | |
| 16 |
NY Cosmos
|
32 | 7 | 6 | 19 | 40 | 66 | -26 | 27 | |
| 17 |
Richmond Kickers
|
32 | 7 | 5 | 20 | 37 | 65 | -28 | 26 | |
| USL League One | ||||||||||
| 18 |
Tormenta
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
—
|
| # | Tim | U | P | N | I | DG | PG | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| USL League One | |||||||||
| 1 |
Tormenta
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| USL League One: Regular season | |||||||||
| 1 |
Charlotte Independence
|
16 | 14 | 1 | 1 | 45 | 19 | 26 | 43 |
| 2 |
Union Omaha
|
16 | 11 | 4 | 1 | 33 | 15 | 18 | 37 |
| 3 |
Spokane Velocity
|
16 | 11 | 2 | 3 | 31 | 20 | 11 | 35 |
| 4 |
Forward Madison
|
16 | 9 | 6 | 1 | 35 | 11 | 24 | 33 |
| 5 |
Boise
|
16 | 10 | 3 | 3 | 24 | 15 | 9 | 33 |
| 6 |
Westchester SC
|
16 | 10 | 2 | 4 | 39 | 20 | 19 | 32 |
| 7 |
Naples
|
16 | 10 | 1 | 5 | 21 | 18 | 3 | 31 |
| 8 |
Chattanooga Red Wolves
|
16 | 9 | 2 | 5 | 30 | 17 | 13 | 29 |
| 9 |
One Knoxville
|
16 | 7 | 5 | 4 | 22 | 16 | 6 | 26 |
| 10 |
Sarasota Paradise
|
16 | 7 | 3 | 6 | 31 | 25 | 6 | 24 |
| 11 |
Alta
|
16 | 5 | 8 | 3 | 26 | 18 | 8 | 23 |
| 12 |
Richmond Kickers
|
16 | 6 | 4 | 6 | 22 | 20 | 2 | 22 |
| 13 |
Corpus Christi
|
16 | 6 | 4 | 6 | 20 | 22 | -2 | 22 |
| 14 |
Portland Hearts of Pine
|
16 | 6 | 3 | 7 | 25 | 25 | 0 | 21 |
| 15 |
Greenville Triumph
|
16 | 6 | 3 | 7 | 27 | 30 | -3 | 21 |
| 16 |
Fort Wayne
|
16 | 5 | 5 | 6 | 23 | 21 | 2 | 20 |
| 17 |
NY Cosmos
|
16 | 5 | 4 | 7 | 21 | 27 | -6 | 19 |
| # | Tim | U | P | N | I | DG | PG | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| USL League One | |||||||||
| 1 |
Tormenta
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| USL League One: Regular season | |||||||||
| 1 |
One Knoxville
|
16 | 8 | 4 | 4 | 30 | 20 | 10 | 28 |
| 2 |
Fort Wayne
|
16 | 7 | 4 | 5 | 24 | 21 | 3 | 25 |
| 3 |
Union Omaha
|
16 | 8 | 1 | 7 | 21 | 19 | 2 | 25 |
| 4 |
Boise
|
16 | 7 | 4 | 5 | 27 | 26 | 1 | 25 |
| 5 |
Charlotte Independence
|
16 | 6 | 5 | 5 | 29 | 27 | 2 | 23 |
| 6 |
Forward Madison
|
16 | 7 | 2 | 7 | 19 | 19 | 0 | 23 |
| 7 |
Spokane Velocity
|
16 | 5 | 4 | 7 | 19 | 24 | -5 | 19 |
| 8 |
Chattanooga Red Wolves
|
16 | 5 | 3 | 8 | 21 | 28 | -7 | 18 |
| 9 |
Sarasota Paradise
|
16 | 4 | 4 | 8 | 18 | 26 | -8 | 16 |
| 10 |
Naples
|
16 | 4 | 3 | 9 | 18 | 28 | -10 | 15 |
| 11 |
Corpus Christi
|
16 | 3 | 6 | 7 | 16 | 29 | -13 | 15 |
| 12 |
Portland Hearts of Pine
|
16 | 2 | 7 | 7 | 23 | 33 | -10 | 13 |
| 13 |
Alta
|
16 | 3 | 2 | 11 | 14 | 30 | -16 | 11 |
| 14 |
Greenville Triumph
|
16 | 2 | 3 | 11 | 10 | 30 | -20 | 9 |
| 15 |
Westchester SC
|
16 | 1 | 5 | 10 | 16 | 31 | -15 | 8 |
| 16 |
NY Cosmos
|
16 | 2 | 2 | 12 | 19 | 39 | -20 | 8 |
| 17 |
Richmond Kickers
|
16 | 1 | 1 | 14 | 15 | 45 | -30 | 4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
258 | 129 | 129 | 50,0% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
258 | 58 | 200 | 22,5% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
258 | 71 | 187 | 27,5% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
258 | 187 | 71 | 72,5% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
258 | 200 | 58 | 77,5% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
258 | 129 | 129 | 50,0% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
258 | 53 | 205 | 20,5% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
258 | 105 | 153 | 40,7% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
258 | 163 | 95 | 63,2% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
258 | 205 | 53 | 79,5% | 70,0% 7/10 |
100,0% 5/5 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
258 | 153 | 105 | 59,3% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
258 | 95 | 163 | 36,8% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
258 | 46 | 212 | 17,8% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
258 | 205 | 53 | 79,5% | 70,0% 7/10 |
100,0% 5/5 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
258 | 153 | 105 | 59,3% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
258 | 95 | 163 | 36,8% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
258 | 53 | 205 | 20,5% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
258 | 105 | 153 | 40,7% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
258 | 163 | 95 | 63,2% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
258 | 153 | 105 | 59,3% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
258 | 129 | 129 | 50,0% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
258 | 129 | 129 | 50,0% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
258 | 81 | 177 | 31,4% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
258 | 153 | 105 | 59,3% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
258 | 105 | 153 | 40,7% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
258 | 151 | 107 | 58,5% | 70,0% 7/10 |
40,0% 2/5 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
258 | 197 | 61 | 76,4% | 60,0% 6/10 |
100,0% 5/5 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
258 | 107 | 151 | 41,5% | 30,0% 3/10 |
60,0% 3/5 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
258 | 92 | 166 | 35,7% | 40,0% 4/10 |
0,0% 0/5 |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
258 | 197 | 61 | 76,4% | 60,0% 6/10 |
100,0% 5/5 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
258 | 107 | 151 | 41,5% | 30,0% 3/10 |
60,0% 3/5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
258 | 216 | 42 | 83,7% | 70,0% 7/10 |
100,0% 5/5 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
258 | 133 | 125 | 51,6% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
258 | 65 | 193 | 25,2% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
258 | 181 | 77 | 70,2% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
258 | 96 | 162 | 37,2% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
258 | 36 | 222 | 14,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
258 | 77 | 181 | 29,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
258 | 42 | 216 | 16,3% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
258 | 64 | 194 | 24,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
258 | 65 | 193 | 25,2% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
258 | 41 | 217 | 15,9% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
258 | 30 | 228 | 11,6% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
258 | 129 | 129 | 50,0% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
258 | 103 | 155 | 39,9% | 30,0% 3/10 |
60,0% 3/5 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
258 | 84 | 174 | 32,6% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
258 | 103 | 155 | 39,9% | 30,0% 3/10 |
60,0% 3/5 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
258 | 84 | 174 | 32,6% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
258 | 66 | 192 | 25,6% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
258 | 63 | 195 | 24,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
258 | 38 | 220 | 14,7% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
258 | 44 | 214 | 17,1% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
258 | 44 | 214 | 17,1% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
258 | 14 | 244 | 5,4% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
258 | 71 | 187 | 27,5% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
258 | 58 | 200 | 22,5% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
258 | 49 | 209 | 19,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
258 | 58 | 200 | 22,5% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
258 | 49 | 209 | 19,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
258 | 43 | 215 | 16,7% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
258 | 28 | 230 | 10,9% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
258 | 134 | 124 | 51,9% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
258 | 209 | 49 | 81,0% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
258 | 124 | 134 | 48,1% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
258 | 49 | 209 | 19,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
258 | 209 | 49 | 81,0% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
258 | 124 | 134 | 48,1% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
258 | 49 | 209 | 19,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
258 | 49 | 209 | 19,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
258 | 134 | 124 | 51,9% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
258 | 209 | 49 | 81,0% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
258 | 81 | 177 | 31,4% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
258 | 108 | 150 | 41,9% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
258 | 69 | 189 | 26,7% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
258 | 173 | 85 | 67,1% | 70,0% 7/10 |
100,0% 5/5 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
258 | 147 | 111 | 57,0% | 60,0% 6/10 |
100,0% 5/5 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
258 | 147 | 111 | 57,0% | 60,0% 6/10 |
100,0% 5/5 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
258 | 104 | 154 | 40,3% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
258 | 115 | 143 | 44,6% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
258 | 102 | 156 | 39,5% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
258 | 102 | 156 | 39,5% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
258 | 69 | 189 | 26,7% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
258 | 161 | 97 | 62,4% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
258 | 133 | 125 | 51,6% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
258 | 81 | 177 | 31,4% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
258 | 124 | 134 | 48,1% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
258 | 141 | 117 | 54,7% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
258 | 119 | 139 | 46,1% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
258 | 92 | 166 | 35,7% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
258 | 109 | 149 | 42,3% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
258 | 70 | 188 | 27,1% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
258 | 60 | 198 | 23,3% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
258 | 99 | 159 | 38,4% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
258 | 104 | 154 | 40,3% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
258 | 170 | 88 | 65,9% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
258 | 197 | 61 | 76,4% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
258 | 130 | 128 | 50,4% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
258 | 157 | 101 | 60,9% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
258 | 109 | 149 | 42,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
258 | 93 | 165 | 36,1% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
258 | 179 | 79 | 69,4% | 60,0% 6/10 |
100,0% 5/5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
258 | 143 | 115 | 55,4% | 30,0% 3/10 |
60,0% 3/5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
258 | 93 | 165 | 36,1% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
258 | 163 | 95 | 63,2% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
258 | 159 | 99 | 61,6% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
258 | 125 | 133 | 48,5% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
258 | 148 | 110 | 57,4% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
258 | 98 | 160 | 38,0% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
258 | 83 | 175 | 32,2% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
258 | 38 | 220 | 14,7% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
258 | 98 | 160 | 38,0% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
258 | 55 | 203 | 21,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
258 | 69 | 189 | 26,7% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
258 | 120 | 138 | 46,5% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
258 | 138 | 120 | 53,5% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
258 | 126 | 132 | 48,8% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
258 | 94 | 164 | 36,4% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
258 | 112 | 146 | 43,4% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
258 | 83 | 175 | 32,2% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
258 | 69 | 189 | 26,7% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
258 | 150 | 108 | 58,1% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
258 | 113 | 145 | 43,8% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
258 | 189 | 69 | 73,3% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
258 | 135 | 123 | 52,3% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
258 | 92 | 166 | 35,7% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
258 | 146 | 112 | 56,6% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
258 | 99 | 159 | 38,4% | 30,0% 3/10 |
60,0% 3/5 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
258 | 94 | 164 | 36,4% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
258 | 77 | 181 | 29,8% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
258 | 97 | 161 | 37,6% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
258 | 91 | 167 | 35,3% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
258 | 109 | 149 | 42,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
258 | 54 | 204 | 20,9% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
258 | 72 | 186 | 27,9% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
258 | 22 | 236 | 8,5% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
258 | 63 | 195 | 24,4% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
258 | 45 | 213 | 17,4% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
258 | 72 | 186 | 27,9% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
258 | 78 | 180 | 30,2% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
258 | 57 | 201 | 22,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
258 | 71 | 187 | 27,5% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
258 | 48 | 210 | 18,6% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
258 | 41 | 217 | 15,9% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
258 | 95 | 163 | 36,8% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
258 | 160 | 98 | 62,0% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
258 | 167 | 91 | 64,7% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
258 | 123 | 135 | 47,7% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |

One Knoxville
Naples
Spokane Velocity
Chattanooga Red Wolves
Corpus Christi
Boise
Westchester SC
Spokane Velocity
Greenville Triumph
Union OmahaRazumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.
Kako se računaju procenti prolaznosti? Šta znače forma, uzorak i model score?
Pročitajte metodologiju →AI tipsteri, VIP prognoze i generisani tiketi su statističke procene. Nema sigurnih ishoda.
Ograničenja i odgovornost →Klađenje nosi finansijski rizik. Informišite se o samoisključenju i stručnoj podršci.
Informacije i stručna pomoć →