Razumite statistiku
Kako se računaju procenti prolaznosti? Šta znače forma, uzorak i model score?
Pročitajte metodologiju →
| # | Tim | U | P | N | I | DG | PG | GR | Bod | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Group A | ||||||||||
| 1 |
Germany
|
6 | 5 | 0 | 1 | 16 | 3 | 13 | 15 | |
| 2 |
Slovakia
|
6 | 4 | 0 | 2 | 6 | 8 | -2 | 12 | |
| 3 |
Northern Ireland
|
6 | 3 | 0 | 3 | 7 | 6 | 1 | 9 | |
| 4 |
Luxembourg
|
6 | 0 | 0 | 6 | 1 | 13 | -12 | 0 | |
| Group B | ||||||||||
| 1 |
Switzerland
|
6 | 4 | 2 | 0 | 14 | 2 | 12 | 14 | |
| 2 |
Kosovo
|
6 | 3 | 2 | 1 | 6 | 5 | 1 | 11 | |
| 3 |
Slovenia
|
6 | 0 | 4 | 2 | 3 | 8 | -5 | 4 | |
| 4 |
Sweden
|
6 | 0 | 2 | 4 | 4 | 12 | -8 | 2 | |
| Group C | ||||||||||
| 1 |
Scotland
|
6 | 4 | 1 | 1 | 13 | 7 | 6 | 13 | |
| 2 |
Denmark
|
6 | 3 | 2 | 1 | 16 | 7 | 9 | 11 | |
| 3 |
Greece
|
6 | 2 | 1 | 3 | 10 | 12 | -2 | 7 | |
| 4 |
Belarus
|
6 | 0 | 2 | 4 | 4 | 17 | -13 | 2 | |
| Group D | ||||||||||
| 1 |
France
|
6 | 5 | 1 | 0 | 16 | 4 | 12 | 16 | |
| 2 |
Ukraine
|
6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 11 | -1 | 10 | |
| 3 |
Iceland
|
6 | 2 | 1 | 3 | 13 | 11 | 2 | 7 | |
| 4 |
Azerbaijan
|
6 | 0 | 1 | 5 | 3 | 16 | -13 | 1 | |
| Group E | ||||||||||
| 1 |
Spain
|
6 | 5 | 1 | 0 | 21 | 2 | 19 | 16 | |
| 2 |
Türkiye
|
6 | 4 | 1 | 1 | 17 | 12 | 5 | 13 | |
| 3 |
Georgia
|
6 | 1 | 0 | 5 | 7 | 15 | -8 | 3 | |
| 4 |
Bulgaria
|
6 | 1 | 0 | 5 | 3 | 19 | -16 | 3 | |
| Group F | ||||||||||
| 1 |
Portugal
|
6 | 4 | 1 | 1 | 20 | 7 | 13 | 13 | |
| 2 |
Rep. Of Ireland
|
6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 7 | 2 | 10 | |
| 3 |
Hungary
|
6 | 2 | 2 | 2 | 11 | 10 | 1 | 8 | |
| 4 |
Armenia
|
6 | 1 | 0 | 5 | 3 | 19 | -16 | 3 | |
| Group G | ||||||||||
| 1 |
Netherlands
|
8 | 6 | 2 | 0 | 27 | 4 | 23 | 20 | |
| 2 |
Poland
|
8 | 5 | 2 | 1 | 14 | 7 | 7 | 17 | |
| 3 |
Finland
|
8 | 3 | 1 | 4 | 8 | 14 | -6 | 10 | |
| 4 |
Malta
|
8 | 1 | 2 | 5 | 4 | 19 | -15 | 5 | |
| 5 |
Lithuania
|
8 | 0 | 3 | 5 | 6 | 15 | -9 | 3 | |
| Group H | ||||||||||
| 1 |
Austria
|
8 | 6 | 1 | 1 | 22 | 4 | 18 | 19 | |
| 2 |
Bosnia & Herzegovina
|
8 | 5 | 2 | 1 | 17 | 7 | 10 | 17 | |
| 3 |
Romania
|
8 | 4 | 1 | 3 | 19 | 10 | 9 | 13 | |
| 4 |
Cyprus
|
8 | 2 | 2 | 4 | 11 | 11 | 0 | 8 | |
| 5 |
San Marino
|
8 | 0 | 0 | 8 | 2 | 39 | -37 | 0 | |
| Group I | ||||||||||
| 1 |
Norway
|
8 | 8 | 0 | 0 | 37 | 5 | 32 | 24 | |
| 2 |
Italy
|
8 | 6 | 0 | 2 | 21 | 12 | 9 | 18 | |
| 3 |
Israel
|
8 | 4 | 0 | 4 | 19 | 20 | -1 | 12 | |
| 4 |
Estonia
|
8 | 1 | 1 | 6 | 8 | 21 | -13 | 4 | |
| 5 |
Moldova
|
8 | 0 | 1 | 7 | 5 | 32 | -27 | 1 | |
| Group J | ||||||||||
| 1 |
Belgium
|
8 | 5 | 3 | 0 | 29 | 7 | 22 | 18 | |
| 2 |
Wales
|
8 | 5 | 1 | 2 | 21 | 11 | 10 | 16 | |
| 3 |
FYR Macedonia
|
8 | 3 | 4 | 1 | 13 | 10 | 3 | 13 | |
| 4 |
Kazakhstan
|
8 | 2 | 2 | 4 | 9 | 13 | -4 | 8 | |
| 5 |
Liechtenstein
|
8 | 0 | 0 | 8 | 0 | 31 | -31 | 0 | |
| Group K | ||||||||||
| 1 |
England
|
8 | 8 | 0 | 0 | 22 | 0 | 22 | 24 | |
| 2 |
Albania
|
8 | 4 | 2 | 2 | 7 | 5 | 2 | 14 | |
| 3 |
Serbia
|
8 | 4 | 1 | 3 | 9 | 10 | -1 | 13 | |
| 4 |
Latvia
|
8 | 1 | 2 | 5 | 5 | 15 | -10 | 5 | |
| 5 |
Andorra
|
8 | 0 | 1 | 7 | 3 | 16 | -13 | 1 | |
| Group L | ||||||||||
| 1 |
Croatia
|
8 | 7 | 1 | 0 | 26 | 4 | 22 | 22 | |
| 2 |
Czechia
|
8 | 5 | 1 | 2 | 18 | 8 | 10 | 16 | |
| 3 |
Faroe Islands
|
8 | 4 | 0 | 4 | 11 | 9 | 2 | 12 | |
| 4 |
Montenegro
|
8 | 3 | 0 | 5 | 8 | 17 | -9 | 9 | |
| 5 |
Gibraltar
|
8 | 0 | 0 | 8 | 3 | 28 | -25 | 0 | |
| # | Tim | U | P | N | I | DG | PG | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Group A | |||||||||
| 1 |
Germany
|
3 | 3 | 0 | 0 | 13 | 1 | 12 | 9 |
| 2 |
Slovakia
|
3 | 3 | 0 | 0 | 5 | 0 | 5 | 9 |
| 3 |
Northern Ireland
|
3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 1 | 2 | 6 |
| 4 |
Luxembourg
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 6 | -5 | 0 |
| Group B | |||||||||
| 1 |
Switzerland
|
3 | 3 | 0 | 0 | 11 | 1 | 10 | 9 |
| 2 |
Kosovo
|
3 | 1 | 2 | 0 | 3 | 1 | 2 | 5 |
| 3 |
Slovenia
|
3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 4 | -2 | 2 |
| 4 |
Sweden
|
3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 4 | -3 | 1 |
| Group C | |||||||||
| 1 |
Scotland
|
3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 4 | 5 | 9 |
| 2 |
Greece
|
3 | 2 | 0 | 1 | 8 | 6 | 2 | 6 |
| 3 |
Denmark
|
3 | 1 | 2 | 0 | 5 | 3 | 2 | 5 |
| 4 |
Belarus
|
3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 8 | -8 | 1 |
| Group D | |||||||||
| 1 |
France
|
3 | 3 | 0 | 0 | 9 | 1 | 8 | 9 |
| 2 |
Ukraine
|
3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 3 | 1 | 6 |
| 3 |
Iceland
|
3 | 1 | 1 | 1 | 10 | 7 | 3 | 4 |
| 4 |
Azerbaijan
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 6 | -4 | 1 |
| Group E | |||||||||
| 1 |
Spain
|
3 | 2 | 1 | 0 | 8 | 2 | 6 | 7 |
| 2 |
Türkiye
|
3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 7 | -1 | 6 |
| 3 |
Georgia
|
3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 7 | -2 | 3 |
| 4 |
Bulgaria
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 10 | -7 | 3 |
| Group F | |||||||||
| 1 |
Portugal
|
3 | 2 | 1 | 0 | 12 | 3 | 9 | 7 |
| 2 |
Rep. Of Ireland
|
3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 2 | 3 | 7 |
| 3 |
Hungary
|
3 | 1 | 0 | 2 | 6 | 6 | 0 | 3 |
| 4 |
Armenia
|
3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 7 | -5 | 3 |
| Group G | |||||||||
| 1 |
Netherlands
|
4 | 3 | 1 | 0 | 17 | 1 | 16 | 10 |
| 2 |
Poland
|
4 | 3 | 1 | 0 | 7 | 2 | 5 | 10 |
| 3 |
Finland
|
4 | 2 | 0 | 2 | 4 | 5 | -1 | 6 |
| 4 |
Lithuania
|
4 | 0 | 2 | 2 | 5 | 8 | -3 | 2 |
| 5 |
Malta
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 8 | -6 | 1 |
| Group H | |||||||||
| 1 |
Austria
|
4 | 3 | 1 | 0 | 14 | 2 | 12 | 10 |
| 2 |
Romania
|
4 | 3 | 0 | 1 | 10 | 2 | 8 | 9 |
| 3 |
Bosnia & Herzegovina
|
4 | 3 | 0 | 1 | 7 | 4 | 3 | 9 |
| 4 |
Cyprus
|
4 | 1 | 2 | 1 | 6 | 6 | 0 | 5 |
| 5 |
San Marino
|
4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 19 | -18 | 0 |
| Group I | |||||||||
| 1 |
Norway
|
4 | 4 | 0 | 0 | 23 | 2 | 21 | 12 |
| 2 |
Italy
|
4 | 3 | 0 | 1 | 11 | 4 | 7 | 9 |
| 3 |
Israel
|
4 | 2 | 0 | 2 | 12 | 11 | 1 | 6 |
| 4 |
Estonia
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3 | 8 | -5 | 1 |
| 5 |
Moldova
|
4 | 0 | 0 | 4 | 2 | 14 | -12 | 0 |
| Group J | |||||||||
| 1 |
Belgium
|
4 | 3 | 1 | 0 | 17 | 3 | 14 | 10 |
| 2 |
Wales
|
4 | 3 | 0 | 1 | 15 | 6 | 9 | 9 |
| 3 |
FYR Macedonia
|
4 | 1 | 3 | 0 | 8 | 3 | 5 | 6 |
| 4 |
Kazakhstan
|
4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 3 | 2 | 4 |
| 5 |
Liechtenstein
|
4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 12 | -12 | 0 |
| Group K | |||||||||
| 1 |
England
|
4 | 4 | 0 | 0 | 9 | 0 | 9 | 12 |
| 2 |
Albania
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 2 | 2 | 7 |
| 3 |
Serbia
|
4 | 2 | 0 | 2 | 5 | 7 | -2 | 6 |
| 4 |
Latvia
|
4 | 0 | 2 | 2 | 3 | 9 | -6 | 2 |
| 5 |
Andorra
|
4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 6 | -5 | 0 |
| Group L | |||||||||
| 1 |
Croatia
|
4 | 4 | 0 | 0 | 15 | 2 | 13 | 12 |
| 2 |
Czechia
|
4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 1 | 9 | 10 |
| 3 |
Faroe Islands
|
4 | 3 | 0 | 1 | 8 | 3 | 5 | 9 |
| 4 |
Montenegro
|
4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 6 | 0 | 6 |
| 5 |
Gibraltar
|
4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 14 | -13 | 0 |
| # | Tim | U | P | N | I | DG | PG | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Group A | |||||||||
| 1 |
Germany
|
3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 2 | 1 | 6 |
| 2 |
Northern Ireland
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 5 | -1 | 3 |
| 3 |
Slovakia
|
3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 8 | -7 | 3 |
| 4 |
Luxembourg
|
3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 7 | -7 | 0 |
| Group B | |||||||||
| 1 |
Kosovo
|
3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 4 | -1 | 6 |
| 2 |
Switzerland
|
3 | 1 | 2 | 0 | 3 | 1 | 2 | 5 |
| 3 |
Slovenia
|
3 | 0 | 2 | 1 | 1 | 4 | -3 | 2 |
| 4 |
Sweden
|
3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 8 | -5 | 1 |
| Group C | |||||||||
| 1 |
Denmark
|
3 | 2 | 0 | 1 | 11 | 4 | 7 | 6 |
| 2 |
Scotland
|
3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 3 | 1 | 4 |
| 3 |
Greece
|
3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 6 | -4 | 1 |
| 4 |
Belarus
|
3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 9 | -5 | 1 |
| Group D | |||||||||
| 1 |
France
|
3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 3 | 4 | 7 |
| 2 |
Ukraine
|
3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 8 | -2 | 4 |
| 3 |
Iceland
|
3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 4 | -1 | 3 |
| 4 |
Azerbaijan
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 10 | -9 | 0 |
| Group E | |||||||||
| 1 |
Spain
|
3 | 3 | 0 | 0 | 13 | 0 | 13 | 9 |
| 2 |
Türkiye
|
3 | 2 | 1 | 0 | 11 | 5 | 6 | 7 |
| 3 |
Georgia
|
3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 8 | -6 | 0 |
| 4 |
Bulgaria
|
3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 9 | -9 | 0 |
| Group F | |||||||||
| 1 |
Portugal
|
3 | 2 | 0 | 1 | 8 | 4 | 4 | 6 |
| 2 |
Hungary
|
3 | 1 | 2 | 0 | 5 | 4 | 1 | 5 |
| 3 |
Rep. Of Ireland
|
3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 5 | -1 | 3 |
| 4 |
Armenia
|
3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 12 | -11 | 0 |
| Group G | |||||||||
| 1 |
Netherlands
|
4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 3 | 7 | 10 |
| 2 |
Poland
|
4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 5 | 2 | 7 |
| 3 |
Finland
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 9 | -5 | 4 |
| 4 |
Malta
|
4 | 1 | 1 | 2 | 2 | 11 | -9 | 4 |
| 5 |
Lithuania
|
4 | 0 | 1 | 3 | 1 | 7 | -6 | 1 |
| Group H | |||||||||
| 1 |
Austria
|
4 | 3 | 0 | 1 | 8 | 2 | 6 | 9 |
| 2 |
Bosnia & Herzegovina
|
4 | 2 | 2 | 0 | 10 | 3 | 7 | 8 |
| 3 |
Romania
|
4 | 1 | 1 | 2 | 9 | 8 | 1 | 4 |
| 4 |
Cyprus
|
4 | 1 | 0 | 3 | 5 | 5 | 0 | 3 |
| 5 |
San Marino
|
4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 20 | -19 | 0 |
| Group I | |||||||||
| 1 |
Norway
|
4 | 4 | 0 | 0 | 14 | 3 | 11 | 12 |
| 2 |
Italy
|
4 | 3 | 0 | 1 | 10 | 8 | 2 | 9 |
| 3 |
Israel
|
4 | 2 | 0 | 2 | 7 | 9 | -2 | 6 |
| 4 |
Estonia
|
4 | 1 | 0 | 3 | 5 | 13 | -8 | 3 |
| 5 |
Moldova
|
4 | 0 | 1 | 3 | 3 | 18 | -15 | 1 |
| Group J | |||||||||
| 1 |
Belgium
|
4 | 2 | 2 | 0 | 12 | 4 | 8 | 8 |
| 2 |
Wales
|
4 | 2 | 1 | 1 | 6 | 5 | 1 | 7 |
| 3 |
FYR Macedonia
|
4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 7 | -2 | 7 |
| 4 |
Kazakhstan
|
4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 10 | -6 | 4 |
| 5 |
Liechtenstein
|
4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 19 | -19 | 0 |
| Group K | |||||||||
| 1 |
England
|
4 | 4 | 0 | 0 | 13 | 0 | 13 | 12 |
| 2 |
Serbia
|
4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 3 | 1 | 7 |
| 3 |
Albania
|
4 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 7 |
| 4 |
Latvia
|
4 | 1 | 0 | 3 | 2 | 6 | -4 | 3 |
| 5 |
Andorra
|
4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 10 | -8 | 1 |
| Group L | |||||||||
| 1 |
Croatia
|
4 | 3 | 1 | 0 | 11 | 2 | 9 | 10 |
| 2 |
Czechia
|
4 | 2 | 0 | 2 | 8 | 7 | 1 | 6 |
| 3 |
Faroe Islands
|
4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 6 | -3 | 3 |
| 4 |
Montenegro
|
4 | 1 | 0 | 3 | 2 | 11 | -9 | 3 |
| 5 |
Gibraltar
|
4 | 0 | 0 | 4 | 2 | 14 | -12 | 0 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
204 | 96 | 108 | 47,1% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
204 | 35 | 169 | 17,2% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
204 | 73 | 131 | 35,8% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
204 | 131 | 73 | 64,2% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
204 | 169 | 35 | 82,8% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
204 | 108 | 96 | 52,9% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
204 | 38 | 166 | 18,6% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
204 | 85 | 119 | 41,7% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
204 | 115 | 89 | 56,4% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
204 | 166 | 38 | 81,4% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
204 | 119 | 85 | 58,3% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
204 | 89 | 115 | 43,6% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
204 | 48 | 156 | 23,5% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
204 | 166 | 38 | 81,4% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
204 | 119 | 85 | 58,3% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
204 | 89 | 115 | 43,6% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
204 | 38 | 166 | 18,6% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
204 | 85 | 119 | 41,7% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
204 | 115 | 89 | 56,4% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
204 | 87 | 117 | 42,7% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
204 | 71 | 133 | 34,8% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
204 | 71 | 133 | 34,8% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
204 | 69 | 135 | 33,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
204 | 87 | 117 | 42,7% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
204 | 117 | 87 | 57,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
204 | 120 | 84 | 58,8% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
204 | 155 | 49 | 76,0% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
204 | 84 | 120 | 41,2% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
204 | 70 | 134 | 34,3% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
204 | 155 | 49 | 76,0% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
204 | 84 | 120 | 41,2% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
204 | 146 | 58 | 71,6% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
204 | 108 | 96 | 52,9% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
204 | 55 | 149 | 27,0% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
204 | 137 | 67 | 67,2% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
204 | 69 | 135 | 33,8% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
204 | 40 | 164 | 19,6% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
204 | 67 | 137 | 32,8% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
204 | 58 | 146 | 28,4% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
204 | 29 | 175 | 14,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
204 | 67 | 137 | 32,8% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
204 | 30 | 174 | 14,7% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
204 | 43 | 161 | 21,1% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
204 | 96 | 108 | 47,1% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
204 | 85 | 119 | 41,7% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
204 | 67 | 137 | 32,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
204 | 85 | 119 | 41,7% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
204 | 67 | 137 | 32,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
204 | 37 | 167 | 18,1% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
204 | 59 | 145 | 28,9% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
204 | 24 | 180 | 11,8% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
204 | 27 | 177 | 13,2% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
204 | 27 | 177 | 13,2% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
204 | 8 | 196 | 3,9% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
204 | 73 | 131 | 35,8% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
204 | 54 | 150 | 26,5% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
204 | 41 | 163 | 20,1% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
204 | 54 | 150 | 26,5% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
204 | 41 | 163 | 20,1% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
204 | 23 | 181 | 11,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
204 | 50 | 154 | 24,5% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
204 | 96 | 108 | 47,1% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
204 | 170 | 34 | 83,3% | 100,0% 10/10 |
100,0% 5/5 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
204 | 108 | 96 | 52,9% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
204 | 51 | 153 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
204 | 170 | 34 | 83,3% | 100,0% 10/10 |
100,0% 5/5 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
204 | 108 | 96 | 52,9% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
204 | 51 | 153 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
204 | 34 | 170 | 16,7% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
204 | 96 | 108 | 47,1% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
204 | 153 | 51 | 75,0% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
204 | 59 | 145 | 28,9% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
204 | 92 | 112 | 45,1% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
204 | 53 | 151 | 26,0% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
204 | 123 | 81 | 60,3% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
204 | 112 | 92 | 54,9% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
204 | 112 | 92 | 54,9% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
204 | 78 | 126 | 38,2% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
204 | 100 | 104 | 49,0% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
204 | 81 | 123 | 39,7% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
204 | 81 | 123 | 39,7% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
204 | 52 | 152 | 25,5% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
204 | 139 | 65 | 68,1% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
204 | 108 | 96 | 52,9% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
204 | 62 | 142 | 30,4% | 30,0% 3/10 |
60,0% 3/5 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
204 | 93 | 111 | 45,6% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
204 | 106 | 98 | 52,0% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
204 | 100 | 104 | 49,0% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
204 | 73 | 131 | 35,8% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
204 | 86 | 118 | 42,2% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
204 | 58 | 146 | 28,4% | 40,0% 4/10 |
0,0% 0/5 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
204 | 44 | 160 | 21,6% | 40,0% 4/10 |
0,0% 0/5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
204 | 70 | 134 | 34,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
204 | 78 | 126 | 38,2% | 30,0% 3/10 |
60,0% 3/5 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
204 | 125 | 79 | 61,3% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
204 | 145 | 59 | 71,1% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
204 | 98 | 106 | 48,0% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
204 | 118 | 86 | 57,8% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
204 | 86 | 118 | 42,2% | 40,0% 4/10 |
0,0% 0/5 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
204 | 67 | 137 | 32,8% | 40,0% 4/10 |
0,0% 0/5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
204 | 143 | 61 | 70,1% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
204 | 112 | 92 | 54,9% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
204 | 84 | 120 | 41,2% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
204 | 129 | 75 | 63,2% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
204 | 111 | 93 | 54,4% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
204 | 85 | 119 | 41,7% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
204 | 106 | 98 | 52,0% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
204 | 85 | 119 | 41,7% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
204 | 62 | 142 | 30,4% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
204 | 44 | 160 | 21,6% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
204 | 72 | 132 | 35,3% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
204 | 48 | 156 | 23,5% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
204 | 52 | 152 | 25,5% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
204 | 83 | 121 | 40,7% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
204 | 101 | 103 | 49,5% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
204 | 96 | 108 | 47,1% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
204 | 64 | 140 | 31,4% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
204 | 82 | 122 | 40,2% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
204 | 63 | 141 | 30,9% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
204 | 49 | 155 | 24,0% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
204 | 116 | 88 | 56,9% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
204 | 79 | 125 | 38,7% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
204 | 152 | 52 | 74,5% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
204 | 99 | 105 | 48,5% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
204 | 75 | 129 | 36,8% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
204 | 112 | 92 | 54,9% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
204 | 77 | 127 | 37,8% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
204 | 86 | 118 | 42,2% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
204 | 64 | 140 | 31,4% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
204 | 61 | 143 | 29,9% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
204 | 70 | 134 | 34,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
204 | 92 | 112 | 45,1% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
204 | 50 | 154 | 24,5% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
204 | 75 | 129 | 36,8% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
204 | 24 | 180 | 11,8% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
204 | 48 | 156 | 23,5% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
204 | 28 | 176 | 13,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
204 | 51 | 153 | 25,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
204 | 57 | 147 | 27,9% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
204 | 40 | 164 | 19,6% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
204 | 49 | 155 | 24,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
204 | 40 | 164 | 19,6% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
204 | 32 | 172 | 15,7% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
204 | 75 | 129 | 36,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
204 | 119 | 85 | 58,3% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
204 | 134 | 70 | 65,7% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
204 | 105 | 99 | 51,5% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
Nema utakmica
Za izabrane filtere trenutno nema dostupnih utakmica.

Poland
Denmark
Türkiye
Italy
FYR Macedonia
Albania
Bosnia & Herzegovina
Northern Ireland
Rep. Of Ireland
SwedenRazumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.
Kako se računaju procenti prolaznosti? Šta znače forma, uzorak i model score?
Pročitajte metodologiju →AI tipsteri, VIP prognoze i generisani tiketi su statističke procene. Nema sigurnih ishoda.
Ograničenja i odgovornost →Klađenje nosi finansijski rizik. Informišite se o samoisključenju i stručnoj podršci.
Informacije i stručna pomoć →