Brza analiza utakmice
Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Forma · 1. FC Köln
0P
2N
3I
14. mesto · 32 bodova
Forma · Bayer Leverkusen
2P
1N
2I
6. mesto · 59 bodova
Golovi · Over 1.5
88%
vs
76%
BTTS
88% /
65% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
2
— 1 —
7
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend
Domaćin - 1+ gol
1. FC Köln 94,1%
· Bayer Leverkusen 88,2%
91,2%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 17
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.
Predlozi i AI tiketi
Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 31
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:2
Poluvreme
0:1
Stadion
RheinEnergieStadion
Grad
Cologne
Vizuelno poređenje trendova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2025
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.
Statistički trendovi golova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · sezona 2025
15 / 17
88,2%
Over 1.5
13 / 17
76,5%
13 / 17
76,5%
Over 2.5
11 / 17
64,7%
8 / 17
47,1%
Over 3.5
8 / 17
47,1%
2 / 17
11,8%
Under 1.5
4 / 17
23,5%
4 / 17
23,5%
Under 2.5
6 / 17
35,3%
9 / 17
52,9%
Under 3.5
9 / 17
52,9%
Ovo je istorijski učinak timova u aktuelnoj sezoni, ne prediction za ovu utakmicu.
Međusobni susreti
Poslednjih 10 završenih utakmica
2
1. FC Köln pobede
1
Nerešeno
7
Bayer Leverkusen pobede
13.12.2025.
Bayer Leverkusen - 1. FC Köln
Bundesliga
2:0
05.02.2025.
Bayer Leverkusen - 1. FC Köln
DFB Pokal
3:2
03.03.2024.
1. FC Köln - Bayer Leverkusen
Bundesliga
0:2
08.10.2023.
Bayer Leverkusen - 1. FC Köln
Bundesliga
3:0
05.05.2023.
Bayer Leverkusen - 1. FC Köln
Bundesliga
1:2
09.11.2022.
1. FC Köln - Bayer Leverkusen
Bundesliga
1:2
13.03.2022.
Bayer Leverkusen - 1. FC Köln
Bundesliga
0:1
24.10.2021.
1. FC Köln - Bayer Leverkusen
Bundesliga
2:2
17.04.2021.
Bayer Leverkusen - 1. FC Köln
Bundesliga
3:0
16.12.2020.
1. FC Köln - Bayer Leverkusen
Bundesliga
0:4
Utakmica 1. FC Köln - Bayer Leverkusen donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Bundesliga, Germany.
10'
Bayer Leverkusen
Edmond Tapsoba
Žuti karton · Foul
43'
Bayer Leverkusen
P. Schick
Gol iz penala
45'
1. FC Köln
Ísak Bergmann Jóhannesson
Žuti karton · Foul
52'
Bayer Leverkusen
P. Schick
Gol · N. Tella
62'
1. FC Köln
M. Bulter
Izmena · J. Thielmann
62'
1. FC Köln
L. Maina
Izmena · A. Castro-Montes
62'
Bayer Leverkusen
I. Maza
Izmena · M. Tillman
72'
1. FC Köln
I. Johannesson
Izmena · L. Waldschmidt
72'
1. FC Köln
K. Lund
Izmena · F. Chavez
72'
Bayer Leverkusen
A. Garcia
Izmena · E. Fernandez
72'
Bayer Leverkusen
N. Tella
Izmena · E. Ben Seghir
72'
Bayer Leverkusen
M. Culbreath
Izmena · Arthur
77'
1. FC Köln
L. Waldschmidt
Gol · S. El Mala
85'
1. FC Köln
E. Martel
Izmena · Y. Niang
86'
Bayer Leverkusen
J. Quansah
Izmena · L. Bade
90+5'
Bayer Leverkusen
Janis Blaswich
Žuti karton · Argument
45%
Ball Possession
55%
25
Total Shots
8
10
Shots on Goal
3
8
Shots off Goal
3
7
Blocked Shots
2
19
Shots insidebox
5
6
Shots outsidebox
3
2
Corner Kicks
5
1
Offsides
2
11
Fouls
5
1
Yellow Cards
2
Red Cards
1
Goalkeeper Saves
8
459
Total passes
574
390
Passes accurate
499
85%
Passes %
87%
3.04
expected_goals
1.33
1.11
goals_prevented
1.11
Analiza tipova · 1. FC Köln
Bundesliga · sezona 2025 · samo utakmice kod kuće
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
17 | 5 | 12 | 29,4% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
17 | 4 | 13 | 23,5% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
17 | 8 | 9 | 47,1% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
17 | 9 | 8 | 52,9% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
17 | 13 | 4 | 76,5% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
17 | 12 | 5 | 70,6% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
17 | 2 | 15 | 11,8% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
17 | 4 | 13 | 23,5% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
17 | 9 | 8 | 52,9% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
17 | 15 | 2 | 88,2% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W7 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
17 | 13 | 4 | 76,5% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W7 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
17 | 8 | 9 | 47,1% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
17 | 4 | 13 | 23,5% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
17 | 15 | 2 | 88,2% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W7 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
17 | 13 | 4 | 76,5% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W7 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
17 | 8 | 9 | 47,1% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
17 | 2 | 15 | 11,8% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
17 | 4 | 13 | 23,5% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
17 | 9 | 8 | 52,9% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
17 | 15 | 2 | 88,2% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W7 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
17 | 13 | 4 | 76,5% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W7 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
17 | 13 | 4 | 76,5% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W7 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
17 | 2 | 15 | 11,8% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
17 | 15 | 2 | 88,2% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W7 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
17 | 2 | 15 | 11,8% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
17 | 11 | 6 | 64,7% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
17 | 14 | 3 | 82,4% | 100,0% 10/10 |
100,0% 5/5 |
W10 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
17 | 6 | 11 | 35,3% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
17 | 14 | 3 | 82,4% | 100,0% 10/10 |
100,0% 5/5 |
W10 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
17 | 6 | 11 | 35,3% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
17 | 16 | 1 | 94,1% | 100,0% 10/10 |
100,0% 5/5 |
W10 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
17 | 7 | 10 | 41,2% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
17 | 5 | 12 | 29,4% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
17 | 16 | 1 | 94,1% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W7 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
17 | 9 | 8 | 52,9% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
17 | 4 | 13 | 23,5% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
17 | 1 | 16 | 5,9% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
17 | 1 | 16 | 5,9% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L10 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
17 | 2 | 15 | 11,8% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
17 | 3 | 14 | 17,7% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
17 | 6 | 11 | 35,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
17 | 2 | 15 | 11,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
17 | 5 | 12 | 29,4% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
17 | 4 | 13 | 23,5% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
17 | 4 | 13 | 23,5% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
17 | 4 | 13 | 23,5% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
17 | 4 | 13 | 23,5% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
17 | 4 | 13 | 23,5% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
17 | 1 | 16 | 5,9% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
17 | 2 | 15 | 11,8% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
17 | 4 | 13 | 23,5% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
17 | 4 | 13 | 23,5% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
17 | 0 | 17 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L17 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
17 | 8 | 9 | 47,1% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
17 | 7 | 10 | 41,2% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
17 | 7 | 10 | 41,2% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
17 | 7 | 10 | 41,2% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
17 | 7 | 10 | 41,2% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
17 | 7 | 10 | 41,2% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
17 | 1 | 16 | 5,9% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L10 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
17 | 4 | 13 | 23,5% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
17 | 16 | 1 | 94,1% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W7 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
17 | 13 | 4 | 76,5% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
17 | 4 | 13 | 23,5% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
17 | 16 | 1 | 94,1% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W7 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
17 | 13 | 4 | 76,5% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
17 | 4 | 13 | 23,5% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
17 | 1 | 16 | 5,9% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
17 | 4 | 13 | 23,5% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
17 | 13 | 4 | 76,5% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
17 | 4 | 13 | 23,5% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
17 | 11 | 6 | 64,7% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
17 | 2 | 15 | 11,8% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
17 | 9 | 8 | 52,9% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
17 | 8 | 9 | 47,1% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
17 | 8 | 9 | 47,1% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
17 | 6 | 11 | 35,3% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
17 | 12 | 5 | 70,6% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
17 | 11 | 6 | 64,7% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
17 | 11 | 6 | 64,7% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
17 | 9 | 8 | 52,9% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
17 | 11 | 6 | 64,7% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
17 | 11 | 6 | 64,7% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Analiza tipova · Bayer Leverkusen
Bundesliga · sezona 2025 · samo utakmice u gostima
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
17 | 5 | 12 | 29,4% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
17 | 4 | 13 | 23,5% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
17 | 8 | 9 | 47,1% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
17 | 9 | 8 | 52,9% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
17 | 13 | 4 | 76,5% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
17 | 12 | 5 | 70,6% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
17 | 4 | 13 | 23,5% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
17 | 6 | 11 | 35,3% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
17 | 9 | 8 | 52,9% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
17 | 13 | 4 | 76,5% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
17 | 11 | 6 | 64,7% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
17 | 8 | 9 | 47,1% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
17 | 4 | 13 | 23,5% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
17 | 13 | 4 | 76,5% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
17 | 11 | 6 | 64,7% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
17 | 8 | 9 | 47,1% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
17 | 4 | 13 | 23,5% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
17 | 6 | 11 | 35,3% | 50,0% 5/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
17 | 9 | 8 | 52,9% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
17 | 11 | 6 | 64,7% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
17 | 10 | 7 | 58,8% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
17 | 10 | 7 | 58,8% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
17 | 5 | 12 | 29,4% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
17 | 11 | 6 | 64,7% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
17 | 6 | 11 | 35,3% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
17 | 5 | 12 | 29,4% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
17 | 16 | 1 | 94,1% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
17 | 12 | 5 | 70,6% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
17 | 16 | 1 | 94,1% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
17 | 12 | 5 | 70,6% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
17 | 15 | 2 | 88,2% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
17 | 7 | 10 | 41,2% | 30,0% 3/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
17 | 6 | 11 | 35,3% | 30,0% 3/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
17 | 13 | 4 | 76,5% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
W6 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
17 | 9 | 8 | 52,9% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
17 | 7 | 10 | 41,2% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
17 | 4 | 13 | 23,5% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
17 | 2 | 15 | 11,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
17 | 2 | 15 | 11,8% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
17 | 3 | 14 | 17,7% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
17 | 5 | 12 | 29,4% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
17 | 3 | 14 | 17,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
17 | 5 | 12 | 29,4% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
17 | 3 | 14 | 17,7% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
17 | 2 | 15 | 11,8% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
17 | 3 | 14 | 17,7% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
17 | 2 | 15 | 11,8% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
17 | 1 | 16 | 5,9% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
17 | 4 | 13 | 23,5% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
17 | 1 | 16 | 5,9% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L7 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
17 | 4 | 13 | 23,5% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
17 | 4 | 13 | 23,5% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
17 | 0 | 17 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L17 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
17 | 8 | 9 | 47,1% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
17 | 6 | 11 | 35,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
17 | 6 | 11 | 35,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
17 | 6 | 11 | 35,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
17 | 6 | 11 | 35,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
17 | 6 | 11 | 35,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
17 | 2 | 15 | 11,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
17 | 11 | 6 | 64,7% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
17 | 11 | 6 | 64,7% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
17 | 6 | 11 | 35,3% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
17 | 3 | 14 | 17,7% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
17 | 11 | 6 | 64,7% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
17 | 6 | 11 | 35,3% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
17 | 3 | 14 | 17,7% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
17 | 6 | 11 | 35,3% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
17 | 11 | 6 | 64,7% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
17 | 14 | 3 | 82,4% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
W3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
17 | 12 | 5 | 70,6% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
17 | 3 | 14 | 17,7% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
17 | 2 | 15 | 11,8% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
17 | 9 | 8 | 52,9% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
17 | 7 | 10 | 41,2% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
17 | 7 | 10 | 41,2% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
17 | 5 | 12 | 29,4% | 30,0% 3/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
17 | 12 | 5 | 70,6% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
17 | 10 | 7 | 58,8% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
17 | 10 | 7 | 58,8% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
17 | 9 | 8 | 52,9% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
17 | 9 | 8 | 52,9% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
17 | 8 | 9 | 47,1% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
0 | 0 | 0 | 0,0% | 0,0% 0/0 |
0,0% 0/0 |
— |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Uporedna analiza tipova
1. FC Köln kod kuće · Bayer Leverkusen u gostima · Bundesliga 2025
Najjača poklapanja trendova
Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Domaćin - 1+ gol
91,2%1. FC Köln 94,1% (17) · Bayer Leverkusen 88,2% (17)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
88,2%1. FC Köln 82,4% (17) · Bayer Leverkusen 94,1% (17)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
88,2%1. FC Köln 82,4% (17) · Bayer Leverkusen 94,1% (17)
Bolji uzorak
Gost - 1+ gol
85,3%1. FC Köln 94,1% (17) · Bayer Leverkusen 76,5% (17)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
82,4%1. FC Köln 88,2% (17) · Bayer Leverkusen 76,5% (17)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
82,4%1. FC Köln 88,2% (17) · Bayer Leverkusen 76,5% (17)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
79,4%1. FC Köln 76,5% (17) · Bayer Leverkusen 82,4% (17)
Bolji uzorak
Domaćin ili gost
76,5%1. FC Köln 76,5% (17) · Bayer Leverkusen 76,5% (17)
Bolji uzorak
| Tip | 1. FC Köln kod kuće | Bayer Leverkusen u gostima | Zajednički trend |
|---|---|---|---|
Domaćin - 1+ gol H1+ Ceo meč |
94,1% uzorak 17 |
88,2% uzorak 17 |
91,2% |
Prvo poluvreme - 1+ gol I1+ 1. poluvreme |
82,4% uzorak 17 |
94,1% uzorak 17 |
88,2% |
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola IO0.5 1. poluvreme |
82,4% uzorak 17 |
94,1% uzorak 17 |
88,2% |
Gost - 1+ gol A1+ Ceo meč |
94,1% uzorak 17 |
76,5% uzorak 17 |
85,3% |
Ukupno golova 2+ 2+ Ceo meč |
88,2% uzorak 17 |
76,5% uzorak 17 |
82,4% |
Više od 1,5 gola O1.5 Ceo meč |
88,2% uzorak 17 |
76,5% uzorak 17 |
82,4% |
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola IIU2.5 2. poluvreme |
76,5% uzorak 17 |
82,4% uzorak 17 |
79,4% |
Domaćin ili gost 12 Ceo meč |
76,5% uzorak 17 |
76,5% uzorak 17 |
76,5% |
Nerešeno ili gost X2 Ceo meč |
70,6% uzorak 17 |
70,6% uzorak 17 |
70,6% |
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol X2&1+ Ceo meč |
70,6% uzorak 17 |
70,6% uzorak 17 |
70,6% |
Drugo poluvreme - 1+ gol II1+ 2. poluvreme |
94,1% uzorak 17 |
64,7% uzorak 17 |
79,4% |
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola IIO0.5 2. poluvreme |
94,1% uzorak 17 |
64,7% uzorak 17 |
79,4% |
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola GG&2+ Ceo meč |
88,2% uzorak 17 |
64,7% uzorak 17 |
76,5% |
Oba tima daju gol - Da GG Ceo meč |
88,2% uzorak 17 |
64,7% uzorak 17 |
76,5% |
Ukupno golova 3+ 3+ Ceo meč |
76,5% uzorak 17 |
64,7% uzorak 17 |
70,6% |
Više od 2,5 gola O2.5 Ceo meč |
76,5% uzorak 17 |
64,7% uzorak 17 |
70,6% |
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola GG&3+ Ceo meč |
76,5% uzorak 17 |
58,8% uzorak 17 |
67,6% |
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola GG&O2.5 Ceo meč |
76,5% uzorak 17 |
58,8% uzorak 17 |
67,6% |
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola X2&2+ Ceo meč |
64,7% uzorak 17 |
58,8% uzorak 17 |
61,8% |
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola X2&O1.5 Ceo meč |
64,7% uzorak 17 |
58,8% uzorak 17 |
61,8% |
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola 12&2+ Ceo meč |
64,7% uzorak 17 |
52,9% uzorak 17 |
58,8% |
Domaćin ili nerešeno 1X Ceo meč |
52,9% uzorak 17 |
52,9% uzorak 17 |
52,9% |
Ukupno golova 0-3 0-3 Ceo meč |
52,9% uzorak 17 |
52,9% uzorak 17 |
52,9% |
Manje od 3,5 gola U3.5 Ceo meč |
52,9% uzorak 17 |
52,9% uzorak 17 |
52,9% |
Gost - 2+ gola A2+ Ceo meč |
52,9% uzorak 17 |
52,9% uzorak 17 |
52,9% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol 1X&1+ Ceo meč |
52,9% uzorak 17 |
52,9% uzorak 17 |
52,9% |
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola X2&O2.5 Ceo meč |
52,9% uzorak 17 |
52,9% uzorak 17 |
52,9% |
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola 12&O2.5 Ceo meč |
64,7% uzorak 17 |
47,1% uzorak 17 |
55,9% |
Pobeda gosta 2 Ceo meč |
47,1% uzorak 17 |
47,1% uzorak 17 |
47,1% |
Ukupno golova 4+ 4+ Ceo meč |
47,1% uzorak 17 |
47,1% uzorak 17 |
47,1% |
Više od 3,5 gola O3.5 Ceo meč |
47,1% uzorak 17 |
47,1% uzorak 17 |
47,1% |
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol 2&1+ Ceo meč |
47,1% uzorak 17 |
47,1% uzorak 17 |
47,1% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola 1X&2+ Ceo meč |
47,1% uzorak 17 |
41,2% uzorak 17 |
44,1% |
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola 1X&O1.5 Ceo meč |
47,1% uzorak 17 |
41,2% uzorak 17 |
44,1% |
Domaćin - 2+ gola H2+ Ceo meč |
41,2% uzorak 17 |
41,2% uzorak 17 |
41,2% |
Drugo poluvreme - 2+ gola II2+ 2. poluvreme |
76,5% uzorak 17 |
35,3% uzorak 17 |
55,9% |
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola IIO1.5 2. poluvreme |
76,5% uzorak 17 |
35,3% uzorak 17 |
55,9% |
Prvo poluvreme - 2+ gola I2+ 1. poluvreme |
35,3% uzorak 17 |
70,6% uzorak 17 |
52,9% |
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola IO1.5 1. poluvreme |
35,3% uzorak 17 |
70,6% uzorak 17 |
52,9% |
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola 2&2+ Ceo meč |
41,2% uzorak 17 |
35,3% uzorak 17 |
38,2% |
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola 2&3+ Ceo meč |
41,2% uzorak 17 |
35,3% uzorak 17 |
38,2% |
Pobeda gosta + više od 1,5 gola 2&O1.5 Ceo meč |
41,2% uzorak 17 |
35,3% uzorak 17 |
38,2% |
Pobeda gosta + više od 2,5 gola 2&O2.5 Ceo meč |
41,2% uzorak 17 |
35,3% uzorak 17 |
38,2% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol 2&GG Ceo meč |
41,2% uzorak 17 |
35,3% uzorak 17 |
38,2% |
Prvo poluvreme - 0-1 gol I0-1 1. poluvreme |
64,7% uzorak 17 |
29,4% uzorak 17 |
47,1% |
Domaćin - 3+ gola H3+ Ceo meč |
29,4% uzorak 17 |
35,3% uzorak 17 |
32,4% |
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike AWM1 Ceo meč |
35,3% uzorak 17 |
29,4% uzorak 17 |
32,4% |
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola 1X&O2.5 Ceo meč |
35,3% uzorak 17 |
29,4% uzorak 17 |
32,4% |
Pobeda domaćina 1 Ceo meč |
29,4% uzorak 17 |
29,4% uzorak 17 |
29,4% |
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol 1&1+ Ceo meč |
29,4% uzorak 17 |
29,4% uzorak 17 |
29,4% |
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu 1H>2H Ceo meč |
23,5% uzorak 17 |
70,6% uzorak 17 |
47,1% |
Drugo poluvreme - 0-1 gol II0-1 2. poluvreme |
23,5% uzorak 17 |
64,7% uzorak 17 |
44,1% |
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola IIU1.5 2. poluvreme |
23,5% uzorak 17 |
64,7% uzorak 17 |
44,1% |
Gost - 3+ gola A3+ Ceo meč |
23,5% uzorak 17 |
41,2% uzorak 17 |
32,4% |
Ukupno golova 0-2 0-2 Ceo meč |
23,5% uzorak 17 |
35,3% uzorak 17 |
29,4% |
Manje od 2,5 gola U2.5 Ceo meč |
23,5% uzorak 17 |
35,3% uzorak 17 |
29,4% |
Nerešeno X Ceo meč |
23,5% uzorak 17 |
23,5% uzorak 17 |
23,5% |
Ukupno golova 5+ 5+ Ceo meč |
23,5% uzorak 17 |
23,5% uzorak 17 |
23,5% |
Nerešeno + više od 1,5 gola X&O1.5 Ceo meč |
23,5% uzorak 17 |
23,5% uzorak 17 |
23,5% |
Nerešeno + oba tima daju gol X&GG Ceo meč |
23,5% uzorak 17 |
23,5% uzorak 17 |
23,5% |
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu 2H>1H Ceo meč |
64,7% uzorak 17 |
17,7% uzorak 17 |
41,2% |
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola 1&2+ Ceo meč |
23,5% uzorak 17 |
17,7% uzorak 17 |
20,6% |
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola 1&O1.5 Ceo meč |
23,5% uzorak 17 |
17,7% uzorak 17 |
20,6% |
Drugo poluvreme - 3+ gola II3+ 2. poluvreme |
23,5% uzorak 17 |
17,7% uzorak 17 |
20,6% |
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola IIO2.5 2. poluvreme |
23,5% uzorak 17 |
17,7% uzorak 17 |
20,6% |
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike HWM2+ Ceo meč |
17,7% uzorak 17 |
17,7% uzorak 17 |
17,7% |
Oba tima daju gol - Ne NG Ceo meč |
11,8% uzorak 17 |
35,3% uzorak 17 |
23,5% |
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola NG&U2.5 Ceo meč |
11,8% uzorak 17 |
29,4% uzorak 17 |
20,6% |
Ukupno golova 0-1 0-1 Ceo meč |
11,8% uzorak 17 |
23,5% uzorak 17 |
17,6% |
Manje od 1,5 gola U1.5 Ceo meč |
11,8% uzorak 17 |
23,5% uzorak 17 |
17,6% |
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola 1&3+ Ceo meč |
23,5% uzorak 17 |
11,8% uzorak 17 |
17,6% |
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola 1&O2.5 Ceo meč |
23,5% uzorak 17 |
11,8% uzorak 17 |
17,6% |
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike AWM2+ Ceo meč |
11,8% uzorak 17 |
17,7% uzorak 17 |
14,7% |
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike HWM1 Ceo meč |
11,8% uzorak 17 |
11,8% uzorak 17 |
11,8% |
Isti broj golova u oba poluvremena 1H=2H Ceo meč |
11,8% uzorak 17 |
11,8% uzorak 17 |
11,8% |
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola IIU0.5 2. poluvreme |
5,9% uzorak 17 |
35,3% uzorak 17 |
20,6% |
Domaćin bez primljenog gola HCS Ceo meč |
5,9% uzorak 17 |
23,5% uzorak 17 |
14,7% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol 1&GG Ceo meč |
23,5% uzorak 17 |
5,9% uzorak 17 |
14,7% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne 1&NG Ceo meč |
5,9% uzorak 17 |
23,5% uzorak 17 |
14,7% |
Gost bez primljenog gola ACS Ceo meč |
5,9% uzorak 17 |
11,8% uzorak 17 |
8,8% |
Nerešeno + manje od 2,5 gola X&U2.5 Ceo meč |
11,8% uzorak 17 |
5,9% uzorak 17 |
8,8% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne 2&NG Ceo meč |
5,9% uzorak 17 |
11,8% uzorak 17 |
8,8% |
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne X&NG Ceo meč |
0,0% uzorak 17 |
0,0% uzorak 17 |
0,0% |
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

1. FC Köln
Formacija: 4-2-3-1 · Trener: Lukas Kwasniok
Startna postava 11
1M. SchwabeG
28S. SebulonsenD
22J. Simpson-PuseyD
39C. OzkacarD
32K. LundD
18I. JohannessonM
6E. MartelM
37L. MainaM
16J. KaminskiM
30M. BulterM
13S. El MalaF
Klupa 9
20R. ZielerG
7L. WaldschmidtF
29J. ThielmannM
27F. ChavezM
17A. Castro-MontesM
5T. KraussM
2J. SchmiedD
33R. van den BergD
38Y. NiangF

Bayer Leverkusen
Formacija: 3-4-2-1 · Trener: Kasper Hjulmand
Startna postava 11
28J. BlaswichG
4J. QuansahD
8R. AndrichD
12E. TapsobaD
42M. CulbreathM
25E. PalaciosM
24A. GarciaM
20A. GrimaldoM
30I. MazaF
23N. TellaF
14P. SchickF
Klupa 9
18J. OmlinG
6E. FernandezM
5L. BadeD
15T. OermannD
7J. HofmannM
10M. TillmanM
19E. PokuF
17E. Ben SeghirF
13ArthurD
Prati Fudbal Statistika
Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
