Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
2 izdvojena predloga
Forma · 2 de Mayo
1P 2N 2I
5. mesto · 30 bodova
Forma · Libertad Asuncion
2P 1N 2I
4. mesto · 30 bodova
Golovi · Over 1.5
44% vs 78%
BTTS 33% / 56% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
3 — 3 — 4
10 prethodnih mečeva u bazi

Predlozi sistema za ovu utakmicu

VIP koristi strože kriterijume. Izdvojeno je širi statistički signal i nije isto što i VIP.
VIP predlog PROŠAO 2. poluvreme
Drugo poluvreme - 1+ gol
Srednji uzorak Skoriji trend stabilan
87,3%
model procena
Liga 86,5% n=104
Domaćin kod kuće 77,8% n=9
Gost u gostima 77,8% n=9
VIP predlog PROŠAO 2. poluvreme
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
Srednji uzorak Skoriji trend stabilan
87,3%
model procena
Liga 86,5% n=104
Domaćin kod kuće 77,8% n=9
Gost u gostima 77,8% n=9
Procene i istorijski procenti nisu garancija ishoda. Rezultate treba tumačiti zajedno sa veličinom uzorka.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
2 stavki
VIP 11.09.2026. 23:30
2 de Mayo – Libertad Asuncion
Tip: Drugo poluvreme - 1+ gol
87,3%Detalji
VIP 11.09.2026. 23:30
2 de Mayo – Libertad Asuncion
Tip: Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
87,3%Detalji
VIP 11.09.2026. 23:30
2 de Mayo – Libertad Asuncion
Tip: Drugo poluvreme - 1+ gol
87,3%Detalji
VIP 11.09.2026. 23:30
2 de Mayo – Libertad Asuncion
Tip: Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
87,3%Detalji
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Kolo
Clausura - 10
Status
Match Finished
Konačan rezultat
0:2
Poluvreme
0:1
Stadion
-
Grad
Pedro Juan Caballero

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

2 de Mayo
5. mesto · 30 bodova
Libertad Asuncion
4. mesto · 30 bodova
Utakmica 2 de Mayo - Libertad Asuncion donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Division Profesional - Clausura, Paraguay.
36'
Libertad Asuncion
Nestor Gimenez
Žuti karton · Foul
43'
Libertad Asuncion
César Gregorio Ramírez Perdesen
Autogol
45'
2 de Mayo
Marcelo Gonzalez
Izmena · Matías Moya
45'
2 de Mayo
Marcos Gómez
Izmena · Tobías Gabriel Portillo Ávalos
59'
2 de Mayo
César Gregorio Ramírez Perdesen
Žuti karton · Foul
60'
2 de Mayo
Ó. Romero
Izmena · Daniel Angel Aguilera
63'
Libertad Asuncion
Elvio de Jesús Vera Brítez
VAR
65'
Libertad Asuncion
Elvio de Jesús Vera Brítez
Žuti karton · Foul
67'
Libertad Asuncion
Ivan Emanuel Ramirez Ferreira
Izmena · Gustavo Aguilar
67'
Libertad Asuncion
Rodrigo Villalba
Izmena · Marcelo Fernández
68'
2 de Mayo
Alexis Villalba
Izmena · Tobias Cervera
72'
2 de Mayo
F. Cáceres
Izmena · Alan Gómez
75'
Libertad Asuncion
Elvio de Jesús Vera Brítez
Izmena · Christian Iván Martínez Giménez
81'
Libertad Asuncion
Ivan Franco
Žuti karton · Foul
82'
2 de Mayo
F. Cáceres
Žuti karton · Dissent
82'
2 de Mayo
F. Cáceres
Crveni karton
85'
2 de Mayo
Alberto Espinola
Žuti karton · Foul
86'
Libertad Asuncion
Federico Carrizo
Izmena · Agustín Manzur
86'
Libertad Asuncion
Ivan Franco
Izmena · Luciano Nequecaur
89'
Libertad Asuncion
Luciano Nequecaur
Gol iz penala
90+1'
Libertad Asuncion
Alvaro Campuzado
Žuti karton · Foul
55%
Ball Possession
45%
10
Total Shots
7
2
Shots on Goal
2
4
Shots off Goal
1
4
Blocked Shots
4
3
Shots insidebox
5
7
Shots outsidebox
2
3
Corner Kicks
3
4
Offsides
2
13
Fouls
16
3
Yellow Cards
4
1
Red Cards
0
1
Goalkeeper Saves
2
426
Total passes
406
335
Passes accurate
320
14
Free Kicks
12

Analiza tipova · 2 de Mayo

Division Profesional - Clausura · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
20,0%
1/5
L2
Nerešeno
X Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
60,0%
3/5
W2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
9 8 1 88,9% 88,9%
8/9
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
9 8 1 88,9% 88,9%
8/9
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
60,0%
3/5
L1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L4
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
L4
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
40,0%
2/5
W1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
80,0%
4/5
W4
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
9 8 1 88,9% 88,9%
8/9
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L4
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L4
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
9 9 0 100,0% 100,0%
9/9
100,0%
5/5
W9
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
60,0%
3/5
L1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L4
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
60,0%
3/5
L1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
40,0%
2/5
L3
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
40,0%
2/5
W1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
20,0%
1/5
L2
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L7
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L7
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L7
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L7
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L7
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
W2
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
40,0%
2/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
40,0%
2/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
9 8 1 88,9% 88,9%
8/9
80,0%
4/5
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
60,0%
3/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L4
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
L4
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L3
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
9 8 1 88,9% 88,9%
8/9
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
9 9 0 100,0% 100,0%
9/9
100,0%
5/5
W9
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
9 8 1 88,9% 88,9%
8/9
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
9 9 0 100,0% 100,0%
9/9
100,0%
5/5
W9
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L3
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
L3
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
60,0%
3/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
L4
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
60,0%
3/5
W3
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
80,0%
4/5
W4
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
9 9 0 100,0% 100,0%
9/9
100,0%
5/5
W9
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
60,0%
3/5
W3
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Libertad Asuncion

Division Profesional - Clausura · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
60,0%
3/5
W2
Nerešeno
X Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta
2 Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
9 8 1 88,9% 88,9%
8/9
100,0%
5/5
W5
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
9 9 0 100,0% 100,0%
9/9
100,0%
5/5
W9
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
80,0%
4/5
W1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
60,0%
3/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
9 9 0 100,0% 100,0%
9/9
100,0%
5/5
W9
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
9 8 1 88,9% 88,9%
8/9
100,0%
5/5
W8
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
9 8 1 88,9% 88,9%
8/9
100,0%
5/5
W8
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
80,0%
4/5
W3
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
L4
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
60,0%
3/5
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
L2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
40,0%
2/5
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
W2
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
L4
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
L2
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
60,0%
3/5
W2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
40,0%
2/5
L1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
9 9 0 100,0% 100,0%
9/9
100,0%
5/5
W9

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
60,0%
3/5
W3
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
L4
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L2
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
9 9 0 100,0% 100,0%
9/9
100,0%
5/5
W9
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
9 9 0 100,0% 100,0%
9/9
100,0%
5/5
W9
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
80,0%
4/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
80,0%
4/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L4
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
9 8 1 88,9% 88,9%
8/9
100,0%
5/5
W8
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
9 8 1 88,9% 88,9%
8/9
100,0%
5/5
W8
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
9 8 1 88,9% 88,9%
8/9
100,0%
5/5
W8
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
80,0%
4/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
80,0%
4/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
80,0%
4/5
W4
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
60,0%
3/5
L1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

2 de Mayo kod kuće · Libertad Asuncion u gostima · Division Profesional - Clausura 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
100,0%
2 de Mayo 100,0% (9) · Libertad Asuncion 100,0% (9)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
94,4%
2 de Mayo 88,9% (9) · Libertad Asuncion 100,0% (9)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
94,4%
2 de Mayo 88,9% (9) · Libertad Asuncion 100,0% (9)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
94,4%
2 de Mayo 88,9% (9) · Libertad Asuncion 100,0% (9)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
94,4%
2 de Mayo 88,9% (9) · Libertad Asuncion 100,0% (9)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
77,8%
2 de Mayo 77,8% (9) · Libertad Asuncion 77,8% (9)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
77,8%
2 de Mayo 77,8% (9) · Libertad Asuncion 77,8% (9)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
77,8%
2 de Mayo 77,8% (9) · Libertad Asuncion 77,8% (9)
Bolji uzorak
Tip2 de Mayo
kod kuće
Libertad Asuncion
u gostima
Zajednički trend
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 9
100,0%
uzorak 9
100,0%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
88,9%
uzorak 9
100,0%
uzorak 9
94,4%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
88,9%
uzorak 9
100,0%
uzorak 9
94,4%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
88,9%
uzorak 9
100,0%
uzorak 9
94,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
88,9%
uzorak 9
100,0%
uzorak 9
94,4%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
77,8%
uzorak 9
77,8%
uzorak 9
77,8%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
77,8%
uzorak 9
77,8%
uzorak 9
77,8%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
77,8%
uzorak 9
77,8%
uzorak 9
77,8%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
77,8%
uzorak 9
77,8%
uzorak 9
77,8%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 9
66,7%
uzorak 9
83,3%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 9
77,8%
uzorak 9
72,2%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
66,7%
uzorak 9
77,8%
uzorak 9
72,2%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
66,7%
uzorak 9
77,8%
uzorak 9
72,2%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
66,7%
uzorak 9
77,8%
uzorak 9
72,2%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
66,7%
uzorak 9
77,8%
uzorak 9
72,2%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
100,0%
uzorak 9
55,6%
uzorak 9
77,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 9
55,6%
uzorak 9
77,8%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
88,9%
uzorak 9
55,6%
uzorak 9
72,2%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
55,6%
uzorak 9
88,9%
uzorak 9
72,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
88,9%
uzorak 9
55,6%
uzorak 9
72,2%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
66,7%
uzorak 9
55,6%
uzorak 9
61,1%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 9
55,6%
uzorak 9
61,1%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
55,6%
uzorak 9
55,6%
uzorak 9
55,6%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
77,8%
uzorak 9
44,4%
uzorak 9
61,1%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
44,4%
uzorak 9
77,8%
uzorak 9
61,1%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
44,4%
uzorak 9
77,8%
uzorak 9
61,1%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
77,8%
uzorak 9
44,4%
uzorak 9
61,1%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
44,4%
uzorak 9
77,8%
uzorak 9
61,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
77,8%
uzorak 9
44,4%
uzorak 9
61,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
77,8%
uzorak 9
44,4%
uzorak 9
61,1%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
66,7%
uzorak 9
44,4%
uzorak 9
55,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
66,7%
uzorak 9
44,4%
uzorak 9
55,6%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
44,4%
uzorak 9
66,7%
uzorak 9
55,6%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
44,4%
uzorak 9
44,4%
uzorak 9
44,4%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
44,4%
uzorak 9
44,4%
uzorak 9
44,4%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
33,3%
uzorak 9
88,9%
uzorak 9
61,1%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
33,3%
uzorak 9
88,9%
uzorak 9
61,1%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 9
88,9%
uzorak 9
61,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 9
77,8%
uzorak 9
55,6%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
66,7%
uzorak 9
33,3%
uzorak 9
50,0%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
66,7%
uzorak 9
33,3%
uzorak 9
50,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
66,7%
uzorak 9
33,3%
uzorak 9
50,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 9
66,7%
uzorak 9
50,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 9
66,7%
uzorak 9
50,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 9
66,7%
uzorak 9
50,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 9
66,7%
uzorak 9
50,0%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 9
66,7%
uzorak 9
50,0%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 9
66,7%
uzorak 9
50,0%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 9
33,3%
uzorak 9
50,0%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
66,7%
uzorak 9
33,3%
uzorak 9
50,0%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 9
55,6%
uzorak 9
44,4%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
33,3%
uzorak 9
55,6%
uzorak 9
44,4%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 9
55,6%
uzorak 9
44,4%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
44,4%
uzorak 9
33,3%
uzorak 9
38,9%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 9
44,4%
uzorak 9
38,9%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 9
44,4%
uzorak 9
38,9%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 9
44,4%
uzorak 9
38,9%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 9
44,4%
uzorak 9
38,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
22,2%
uzorak 9
88,9%
uzorak 9
55,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
22,2%
uzorak 9
88,9%
uzorak 9
55,6%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
22,2%
uzorak 9
66,7%
uzorak 9
44,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
22,2%
uzorak 9
66,7%
uzorak 9
44,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
22,2%
uzorak 9
66,7%
uzorak 9
44,4%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
22,2%
uzorak 9
66,7%
uzorak 9
44,4%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
55,6%
uzorak 9
22,2%
uzorak 9
38,9%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
22,2%
uzorak 9
55,6%
uzorak 9
38,9%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
22,2%
uzorak 9
55,6%
uzorak 9
38,9%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
55,6%
uzorak 9
22,2%
uzorak 9
38,9%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
55,6%
uzorak 9
22,2%
uzorak 9
38,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
22,2%
uzorak 9
55,6%
uzorak 9
38,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
22,2%
uzorak 9
55,6%
uzorak 9
38,9%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
22,2%
uzorak 9
55,6%
uzorak 9
38,9%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
22,2%
uzorak 9
44,4%
uzorak 9
33,3%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
22,2%
uzorak 9
44,4%
uzorak 9
33,3%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
22,2%
uzorak 9
33,3%
uzorak 9
27,8%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
22,2%
uzorak 9
33,3%
uzorak 9
27,8%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
33,3%
uzorak 9
22,2%
uzorak 9
27,8%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
33,3%
uzorak 9
22,2%
uzorak 9
27,8%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
33,3%
uzorak 9
22,2%
uzorak 9
27,8%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
33,3%
uzorak 9
22,2%
uzorak 9
27,8%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
22,2%
uzorak 9
33,3%
uzorak 9
27,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 9
22,2%
uzorak 9
27,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 9
22,2%
uzorak 9
27,8%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 9
22,2%
uzorak 9
27,8%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 9
22,2%
uzorak 9
27,8%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
22,2%
uzorak 9
22,2%
uzorak 9
22,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
22,2%
uzorak 9
22,2%
uzorak 9
22,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
22,2%
uzorak 9
22,2%
uzorak 9
22,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
22,2%
uzorak 9
22,2%
uzorak 9
22,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
22,2%
uzorak 9
22,2%
uzorak 9
22,2%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
22,2%
uzorak 9
22,2%
uzorak 9
22,2%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
22,2%
uzorak 9
22,2%
uzorak 9
22,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
11,1%
uzorak 9
66,7%
uzorak 9
38,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
11,1%
uzorak 9
66,7%
uzorak 9
38,9%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
11,1%
uzorak 9
55,6%
uzorak 9
33,3%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
11,1%
uzorak 9
55,6%
uzorak 9
33,3%
Nerešeno
X Ceo meč
44,4%
uzorak 9
11,1%
uzorak 9
27,8%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
11,1%
uzorak 9
44,4%
uzorak 9
27,8%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
11,1%
uzorak 9
44,4%
uzorak 9
27,8%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
11,1%
uzorak 9
33,3%
uzorak 9
22,2%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
11,1%
uzorak 9
33,3%
uzorak 9
22,2%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
11,1%
uzorak 9
33,3%
uzorak 9
22,2%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
11,1%
uzorak 9
33,3%
uzorak 9
22,2%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 9
11,1%
uzorak 9
22,2%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
11,1%
uzorak 9
33,3%
uzorak 9
22,2%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
11,1%
uzorak 9
33,3%
uzorak 9
22,2%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
33,3%
uzorak 9
11,1%
uzorak 9
22,2%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
11,1%
uzorak 9
22,2%
uzorak 9
16,7%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
22,2%
uzorak 9
11,1%
uzorak 9
16,7%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
22,2%
uzorak 9
11,1%
uzorak 9
16,7%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
11,1%
uzorak 9
22,2%
uzorak 9
16,7%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
11,1%
uzorak 9
22,2%
uzorak 9
16,7%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
11,1%
uzorak 9
11,1%
uzorak 9
11,1%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
0,0%
uzorak 9
55,6%
uzorak 9
27,8%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
0,0%
uzorak 9
44,4%
uzorak 9
22,2%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
0,0%
uzorak 9
44,4%
uzorak 9
22,2%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 9
44,4%
uzorak 9
22,2%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 9
44,4%
uzorak 9
22,2%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
0,0%
uzorak 9
33,3%
uzorak 9
16,7%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 9
33,3%
uzorak 9
16,7%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
0,0%
uzorak 9
33,3%
uzorak 9
16,7%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
0,0%
uzorak 9
33,3%
uzorak 9
16,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
0,0%
uzorak 9
33,3%
uzorak 9
16,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 9
33,3%
uzorak 9
16,7%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
22,2%
uzorak 9
0,0%
uzorak 9
11,1%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 9
22,2%
uzorak 9
11,1%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 9
22,2%
uzorak 9
11,1%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 9
22,2%
uzorak 9
11,1%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
11,1%
uzorak 9
0,0%
uzorak 9
5,6%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
11,1%
uzorak 9
0,0%
uzorak 9
5,6%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 9
11,1%
uzorak 9
5,6%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 9
11,1%
uzorak 9
5,6%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
11,1%
uzorak 9
0,0%
uzorak 9
5,6%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
11,1%
uzorak 9
0,0%
uzorak 9
5,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
11,1%
uzorak 9
0,0%
uzorak 9
5,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
11,1%
uzorak 9
0,0%
uzorak 9
5,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
11,1%
uzorak 9
0,0%
uzorak 9
5,6%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
11,1%
uzorak 9
0,0%
uzorak 9
5,6%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
11,1%
uzorak 9
0,0%
uzorak 9
5,6%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
0,0%
uzorak 9
0,0%
uzorak 9
0,0%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 9
0,0%
uzorak 9
0,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 9
0,0%
uzorak 9
0,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 9
0,0%
uzorak 9
0,0%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 9
0,0%
uzorak 9
0,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 9
0,0%
uzorak 9
0,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 9
0,0%
uzorak 9
0,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 9
0,0%
uzorak 9
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

2 de Mayo

Formacija: 3-4-2-1 · Trener: Eduardo Ledesma
Startna postava 11
1D. LerdaG
3A. VillalbaD
21P. SosaD
6C. RamírezD
23A. EspínolaM
16M. GómezM
24Ó. RomeroM
19C. CastroM
40Marcelo GonzálezM
30A. FariñaM
7F. CáceresF
Klupa 12
2Rodrigo Antonio Gómez VillalbaD
10A. GómezM
11U. CoronelD
25A. CerveraF
12Alfredo MachadoM
22T. PortilloF
32Mario RamírezG
5C. SaizD
18F. SilveroF
27M. MoyaF
8Á. AguileraM
26A. AguayoM

Libertad Asuncion

Formacija: 4-4-2 · Trener: Nelson Valdez
Startna postava 11
12R. MorínigoG
2A. BenítezD
3R. RojasD
4N. GiménezD
14A. FretesD
19I. FrancoM
8F. CarrizoM
6Á. CampuzanoM
24R. VillalbaM
26I. RamirezF
11E. VeraF
Klupa 12
9G. AguilarF
35E. DiazD
28M. FernándezF
31T. FernándezD
5G. FloresD
7A. ManzurM
33C. MartínezM
27A. MolinasM
32L. NequecaurF
29V. RojasG
15T. VeraM
22P. VillalbaM

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.