Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

3:4
Kraj
HT 2:2

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
3 izdvojena predloga
Forma · Aalesund
2P 0N 3I
14. mesto · 24 bodova
Forma · Sandefjord
2P 1N 2I
12. mesto · 27 bodova
Golovi · Over 1.5
100% vs 67%
BTTS 92% / 67% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
2 — 2 — 6
10 prethodnih mečeva u bazi

Predlozi sistema za ovu utakmicu

VIP koristi strože kriterijume. Izdvojeno je širi statistički signal i nije isto što i VIP.
VIP predlog PROŠAO Ceo meč
Ukupno golova 2+
Dobar uzorak Skoriji trend stabilan
86,3%
model procena
Liga 87,1% n=193
Domaćin kod kuće 100,0% n=12
Gost u gostima 66,7% n=12
VIP predlog PROŠAO Ceo meč
Više od 1,5 gola
Dobar uzorak Skoriji trend stabilan
86,3%
model procena
Liga 87,1% n=193
Domaćin kod kuće 100,0% n=12
Gost u gostima 66,7% n=12
VIP predlog PROŠAO 1. poluvreme
Prvo poluvreme - 1+ gol
Dobar uzorak Skoriji trend stabilan
86,2%
model procena
Liga 85,0% n=193
Domaćin kod kuće 91,7% n=12
Gost u gostima 91,7% n=12
Procene i istorijski procenti nisu garancija ishoda. Rezultate treba tumačiti zajedno sa veličinom uzorka.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
6 stavki
VIP 31.10.2026. 18:00
Aalesund – Sandefjord
Tip: Ukupno golova 2+
86,3%Detalji
VIP 31.10.2026. 18:00
Aalesund – Sandefjord
Tip: Više od 1,5 gola
86,3%Detalji
VIP 31.10.2026. 18:00
Aalesund – Sandefjord
Tip: Prvo poluvreme - 1+ gol
86,2%Detalji
VIP 31.10.2026. 18:00
Aalesund – Sandefjord
Tip: Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
86,2%Detalji
Izdvojeno 31.10.2026. 18:00
Aalesund – Sandefjord
Tip: Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
77,1%Detalji
Izdvojeno 31.10.2026. 18:00
Aalesund – Sandefjord
Tip: First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
75,4%Detalji
VIP 31.10.2026. 18:00
Aalesund – Sandefjord
Tip: Ukupno golova 2+
86,3%Detalji
VIP 31.10.2026. 18:00
Aalesund – Sandefjord
Tip: Više od 1,5 gola
86,3%Detalji
VIP 31.10.2026. 18:00
Aalesund – Sandefjord
Tip: Prvo poluvreme - 1+ gol
86,2%Detalji
VIP 31.10.2026. 18:00
Aalesund – Sandefjord
Tip: Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
86,2%Detalji
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 25
Status
Match Finished
Konačan rezultat
3:4
Poluvreme
2:2
Stadion
Color Line Stadion
Grad
Ålesund

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Aalesund
14. mesto · 24 bodova
Sandefjord
12. mesto · 27 bodova
Utakmica Aalesund - Sandefjord donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Eliteserien, Norway.
16'
Sandefjord
Evangelos Patoulidis
Gol · Jakob Maslo Dunsby
30'
Sandefjord
Jakob Maslo Dunsby
Gol
32'
Sandefjord
Evangelos Patoulidis
Žuti karton · Foul
34'
Aalesund
Sander Erik Kartum
Izmena · Endre Osenbroch
34'
Aalesund
Aleksander Hammer Kjelsen
Izmena · Emil Engqvist
35'
Aalesund
Mathias Christensen
VAR
38'
Aalesund
Mathias Christensen
Gol iz penala
38'
Sandefjord
Ervin Gigovic
Žuti karton · Foul
41'
Aalesund
Mbacke Diop
Žuti karton · Foul
44'
Aalesund
Paul Ngongo
Žuti karton · Foul
45+2'
Aalesund
Uba Charles Nwokoma
Gol · Endre Osenbroch
50'
Sandefjord
Jakob Maslo Dunsby
Gol
54'
Sandefjord
Oscar Forsmo Kapskarmo
Gol · Evangelos Patoulidis
56'
Aalesund
Luca Podlech
Izmena · Tor Erik Valderhaug Larsen
56'
Aalesund
Isak Gabriel Skotheim
Izmena · Elias Heggland Myrlid
57'
Aalesund
Paul Ngongo
Izmena · Stefano Vecchia
76'
Aalesund
Elias Heggland Myrlid
Gol · Mathias Christensen
77'
Aalesund
Elias Heggland Myrlid
Žuti karton · Dissent
78'
Sandefjord
Fredrik Carson Pedersen
Izmena · Martin Hellan
78'
Sandefjord
Gustav Højbjerg
Izmena · Hakon Krogelien
82'
Sandefjord
Ervin Gigovic
Crveni karton
86'
Sandefjord
Oscar Forsmo Kapskarmo
Žuti karton · Time Wasting
87'
Sandefjord
Evangelos Patoulidis
Izmena · Jakob Vester Nielsen
90'
Aalesund
Endre Osenbroch
Žuti karton · Handball
36%
Ball Possession
64%
17
Total Shots
19
5
Shots on Goal
9
8
Shots off Goal
6
4
Blocked Shots
4
9
Shots insidebox
13
8
Shots outsidebox
6
7
Corner Kicks
7
1
Offsides
3
16
Fouls
12
4
Yellow Cards
2
0
Red Cards
1
4
Goalkeeper Saves
2
292
Total passes
533
210
Passes accurate
447
2.03
expected_goals
3.01
11
Free Kicks
15

Analiza tipova · Aalesund

Eliteserien · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno
X Ceo meč
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta
2 Ceo meč
12 5 7 41,7% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
12 7 5 58,3% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
12 12 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W12
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W2
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
12 12 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W12
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
12 11 1 91,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
12 11 1 91,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
12 11 1 91,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
12 11 1 91,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
12 12 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W12
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
12 11 1 91,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
12 5 7 41,7% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
12 5 7 41,7% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
12 5 7 41,7% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
12 5 7 41,7% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
12 5 7 41,7% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
12 5 7 41,7% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
12 11 1 91,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
12 11 1 91,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
12 7 5 58,3% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
12 7 5 58,3% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
12 7 5 58,3% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
12 5 7 41,7% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
12 11 1 91,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
12 10 2 83,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
12 5 7 41,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
12 5 7 41,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
12 5 7 41,7% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
12 4 8 33,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
12 11 1 91,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
12 5 7 41,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
12 5 7 41,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
12 4 8 33,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
12 4 8 33,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
12 3 9 25,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
12 6 6 50,0% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W5
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Sandefjord

Eliteserien · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
12 11 1 91,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
12 11 1 91,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
12 11 1 91,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
12 11 1 91,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
12 0 12 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
12 8 4 66,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
12 8 4 66,7% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
12 4 8 33,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
12 6 6 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
12 6 6 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
12 9 3 75,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
12 6 6 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
12 7 5 58,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
12 8 4 66,7% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
12 6 6 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
12 5 7 41,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
12 7 5 58,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
12 8 4 66,7% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
12 6 6 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
12 6 6 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
12 7 5 58,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
12 6 6 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
12 4 8 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
12 3 9 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
12 5 7 41,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
12 4 8 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
12 2 10 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
12 3 9 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
12 2 10 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
12 1 11 8,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
12 5 7 41,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
12 9 3 75,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
12 7 5 58,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Aalesund kod kuće · Sandefjord u gostima · Eliteserien 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Domaćin - 1+ gol
95,8%
Aalesund 100,0% (12) · Sandefjord 91,7% (12)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
91,7%
Aalesund 91,7% (12) · Sandefjord 91,7% (12)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
91,7%
Aalesund 91,7% (12) · Sandefjord 91,7% (12)
Bolji uzorak
Gost - 1+ gol
83,3%
Aalesund 91,7% (12) · Sandefjord 75,0% (12)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
83,3%
Aalesund 100,0% (12) · Sandefjord 66,7% (12)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
83,3%
Aalesund 100,0% (12) · Sandefjord 66,7% (12)
Bolji uzorak
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
79,2%
Aalesund 91,7% (12) · Sandefjord 66,7% (12)
Bolji uzorak
Oba tima daju gol - Da
79,2%
Aalesund 91,7% (12) · Sandefjord 66,7% (12)
Bolji uzorak
TipAalesund
kod kuće
Sandefjord
u gostima
Zajednički trend
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 12
91,7%
uzorak 12
95,8%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
91,7%
uzorak 12
91,7%
uzorak 12
91,7%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
91,7%
uzorak 12
91,7%
uzorak 12
91,7%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
91,7%
uzorak 12
75,0%
uzorak 12
83,3%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 12
66,7%
uzorak 12
83,3%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
100,0%
uzorak 12
66,7%
uzorak 12
83,3%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
91,7%
uzorak 12
66,7%
uzorak 12
79,2%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
91,7%
uzorak 12
66,7%
uzorak 12
79,2%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
91,7%
uzorak 12
66,7%
uzorak 12
79,2%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
91,7%
uzorak 12
66,7%
uzorak 12
79,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
91,7%
uzorak 12
66,7%
uzorak 12
79,2%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
58,3%
uzorak 12
91,7%
uzorak 12
75,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
91,7%
uzorak 12
58,3%
uzorak 12
75,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
83,3%
uzorak 12
58,3%
uzorak 12
70,8%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
75,0%
uzorak 12
58,3%
uzorak 12
66,7%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
75,0%
uzorak 12
58,3%
uzorak 12
66,7%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
75,0%
uzorak 12
58,3%
uzorak 12
66,7%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
75,0%
uzorak 12
58,3%
uzorak 12
66,7%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
58,3%
uzorak 12
75,0%
uzorak 12
66,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
58,3%
uzorak 12
75,0%
uzorak 12
66,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
75,0%
uzorak 12
58,3%
uzorak 12
66,7%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
58,3%
uzorak 12
66,7%
uzorak 12
62,5%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
58,3%
uzorak 12
66,7%
uzorak 12
62,5%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
58,3%
uzorak 12
58,3%
uzorak 12
58,3%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
75,0%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
62,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
66,7%
uzorak 12
58,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
66,7%
uzorak 12
58,3%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
66,7%
uzorak 12
58,3%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
58,3%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
58,3%
uzorak 12
54,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
58,3%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
54,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
58,3%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
54,2%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
58,3%
uzorak 12
54,2%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
50,0%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
83,3%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
62,5%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
83,3%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
62,5%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
58,3%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
75,0%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
58,3%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
75,0%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
58,3%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
41,7%
uzorak 12
75,0%
uzorak 12
58,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
54,2%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
66,7%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
54,2%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
58,3%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
50,0%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
58,3%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
50,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
58,3%
uzorak 12
50,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
45,8%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
45,8%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
41,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
41,7%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
83,3%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
58,3%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
83,3%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
58,3%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
66,7%
uzorak 12
50,0%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
66,7%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
50,0%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
66,7%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
50,0%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
66,7%
uzorak 12
50,0%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
33,3%
uzorak 12
66,7%
uzorak 12
50,0%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
66,7%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
50,0%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
66,7%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
50,0%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
50,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
66,7%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
50,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
66,7%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
50,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
58,3%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
45,8%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
58,3%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
45,8%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
58,3%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
45,8%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
58,3%
uzorak 12
45,8%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
33,3%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
41,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
41,7%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
41,7%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
37,5%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
41,7%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
37,5%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
41,7%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
37,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
37,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
37,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
37,5%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
37,5%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
33,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
33,3%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
66,7%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
45,8%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
25,0%
uzorak 12
58,3%
uzorak 12
41,7%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
25,0%
uzorak 12
58,3%
uzorak 12
41,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
58,3%
uzorak 12
41,7%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
58,3%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
41,7%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
50,0%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
37,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
37,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
37,5%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
33,3%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
33,3%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
41,7%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
33,3%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
41,7%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
33,3%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
33,3%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
33,3%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
41,7%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
33,3%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
41,7%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
33,3%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
41,7%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
33,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
33,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
41,7%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
33,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
41,7%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
33,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
29,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
29,2%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
29,2%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
29,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
25,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
25,0%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
16,7%
uzorak 12
58,3%
uzorak 12
37,5%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
58,3%
uzorak 12
37,5%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
58,3%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
37,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
16,7%
uzorak 12
50,0%
uzorak 12
33,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
33,3%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
41,7%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
29,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
16,7%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
29,2%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
41,7%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
29,2%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
29,2%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
25,0%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
16,7%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
25,0%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
25,0%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
25,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
25,0%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
25,0%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
20,8%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
20,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
16,7%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
16,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
16,7%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
16,7%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
29,2%
Nerešeno
X Ceo meč
41,7%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
25,0%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
8,3%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
25,0%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
41,7%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
25,0%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
41,7%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
25,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
8,3%
uzorak 12
41,7%
uzorak 12
25,0%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
41,7%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
25,0%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
8,3%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
20,8%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
8,3%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
20,8%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
8,3%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
20,8%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
8,3%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
20,8%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
8,3%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
20,8%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
8,3%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
20,8%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
20,8%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
20,8%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
8,3%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
16,7%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
8,3%
uzorak 12
25,0%
uzorak 12
16,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
16,7%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
8,3%
uzorak 12
16,7%
uzorak 12
12,5%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
12,5%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
16,7%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 12
33,3%
uzorak 12
16,7%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 12
0,0%
uzorak 12
12,5%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
0,0%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
4,2%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 12
8,3%
uzorak 12
4,2%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 12
0,0%
uzorak 12
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Aalesund

Formacija: 5-3-2 · Trener: K. Rekdal
Startna postava 11
1Luca PodlechG
7K. NessøD
2M. AndresenD
28D. MbackeD
5A. Hammer KjelsenD
14U. CharlesD
21M. ChristensenM
18E. HagenM
19S. KartumM
8I. SkotheimF
9P. NgongoF
Klupa 8
26T. LarsenG
16J. ØrsahlD
45P. AuklandD
22E. EngqvistD
38T. LeikangerM
15E. OsenbrochM
17E. MyrlidF
23S. VecchiaM

Sandefjord

Formacija: 5-4-1 · Trener: Andreas Tegström
Startna postava 11
30E. HadayaG
4F. PedersenD
13R. HoltenD
8T. BørkeeietD
5G. HøjbjergD
3V. EgeliD
7E. PatoulidisM
14E. PettersenM
10E. GigovićM
27J. DunsbyM
9O. KapskarmoF
Klupa 8
24S. MathisenF
17A. FosterF
37J. VesterM
16H. KrogelienD
31H. B. SkrettebergD
32D. SkaarudF
2M. HellanD
1A. GrønnebergG

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.