Brza analiza utakmice
Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Forma · Aarhus
2P
0N
2I
Poslednjih 4 ligaških mečeva
Forma · Sabah FA
2P
0N
3I
34. mesto · 0 bodova
Golovi · Over 1.5
100%
vs
100%
BTTS
100% /
60% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
0
— 0 —
1
1 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend
Domaćin ili gost
Aarhus 100,0%
· Sabah FA 100,0%
100,0%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 2
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.
Predlozi i AI tiketi
Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
3rd Qualifying Round
Status
Match Finished
Konačan rezultat
2:1
Poluvreme
1:0
Stadion
Cepheus Park
Grad
Randers
Vizuelno poređenje trendova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.
Statistički trendovi golova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · sezona 2026
2 / 2
100,0%
Over 1.5
5 / 5
100,0%
2 / 2
100,0%
Over 2.5
4 / 5
80,0%
1 / 2
50,0%
Over 3.5
1 / 5
20,0%
0 / 2
0,0%
Under 1.5
0 / 5
0,0%
0 / 2
0,0%
Under 2.5
1 / 5
20,0%
1 / 2
50,0%
Under 3.5
4 / 5
80,0%
Ovo je istorijski učinak timova u aktuelnoj sezoni, ne prediction za ovu utakmicu.
Međusobni susreti
Poslednjih 1 završenih utakmica
0
Aarhus pobede
0
Nerešeno
1
Sabah FA pobede
11.08.2026.
Sabah FA - Aarhus
UEFA Champions League
4:0
Utakmica Aarhus - Sabah FA donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja UEFA Champions League, World.
29'
Aarhus
F. Tingager
Izmena · J. Andersen
31'
Aarhus
J. Bogere
Gol
37'
Sabah FA
Veljko Simić
Žuti karton · Foul
39'
Sabah FA
Joy Lance Mickels
Žuti karton · Foul
46'
Aarhus
J. Jonsson
Izmena · R. Carstensen
63'
Aarhus
J. Bogere
Gol · M. Knudsen
65'
Sabah FA
K. Parris
Izmena · O. Mbina
66'
Sabah FA
V. Simic
Gol · U. Rakhmonaliyev
71'
Aarhus
F. Emmery
Izmena · G. Links
73'
Aarhus
Gift Links
Žuti karton · Foul
74'
Aarhus
Magnus Knudsen
Žuti karton · Foul
79'
Sabah FA
A. Isayev
Izmena · X. Severina
81'
Aarhus
C. Rosler
Izmena · C. Storch
81'
Aarhus
M. Anderson
Izmena · J. Serra
90+1'
Sabah FA
Christian Storch
VAR
90+3'
Sabah FA
J. Mickels
Izmena · Y. Lachaab
90+3'
Sabah FA
V. Simic
Izmena · A. Khaybulaev
44%
Ball Possession
56%
10
Total Shots
15
3
Shots on Goal
4
3
Shots off Goal
10
4
Blocked Shots
1
4
Shots insidebox
5
6
Shots outsidebox
10
6
Corner Kicks
5
0
Offsides
1
13
Fouls
11
2
Yellow Cards
2
Red Cards
3
Goalkeeper Saves
1
351
Total passes
439
282
Passes accurate
374
80%
Passes %
85%
expected_goals
goals_prevented
Analiza tipova · Aarhus
UEFA Champions League · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
W1 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
2 | 0 | 2 | 0,0% | 0,0% 0/2 |
0,0% 0/2 |
L2 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
W1 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
2 | 2 | 0 | 100,0% | 100,0% 2/2 |
100,0% 2/2 |
W2 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
2 | 0 | 2 | 0,0% | 0,0% 0/2 |
0,0% 0/2 |
L2 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
2 | 0 | 2 | 0,0% | 0,0% 0/2 |
0,0% 0/2 |
L2 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
W1 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
2 | 2 | 0 | 100,0% | 100,0% 2/2 |
100,0% 2/2 |
W2 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
2 | 2 | 0 | 100,0% | 100,0% 2/2 |
100,0% 2/2 |
W2 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
L1 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
L1 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
2 | 2 | 0 | 100,0% | 100,0% 2/2 |
100,0% 2/2 |
W2 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
2 | 2 | 0 | 100,0% | 100,0% 2/2 |
100,0% 2/2 |
W2 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
L1 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
2 | 0 | 2 | 0,0% | 0,0% 0/2 |
0,0% 0/2 |
L2 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
2 | 0 | 2 | 0,0% | 0,0% 0/2 |
0,0% 0/2 |
L2 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
W1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
2 | 2 | 0 | 100,0% | 100,0% 2/2 |
100,0% 2/2 |
W2 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
2 | 2 | 0 | 100,0% | 100,0% 2/2 |
100,0% 2/2 |
W2 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
2 | 2 | 0 | 100,0% | 100,0% 2/2 |
100,0% 2/2 |
W2 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
2 | 0 | 2 | 0,0% | 0,0% 0/2 |
0,0% 0/2 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
2 | 2 | 0 | 100,0% | 100,0% 2/2 |
100,0% 2/2 |
W2 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
2 | 0 | 2 | 0,0% | 0,0% 0/2 |
0,0% 0/2 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
W1 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
2 | 2 | 0 | 100,0% | 100,0% 2/2 |
100,0% 2/2 |
W2 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
L1 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
2 | 0 | 2 | 0,0% | 0,0% 0/2 |
0,0% 0/2 |
L2 |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
2 | 2 | 0 | 100,0% | 100,0% 2/2 |
100,0% 2/2 |
W2 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
2 | 2 | 0 | 100,0% | 100,0% 2/2 |
100,0% 2/2 |
W2 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
W1 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
2 | 0 | 2 | 0,0% | 0,0% 0/2 |
0,0% 0/2 |
L2 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
2 | 2 | 0 | 100,0% | 100,0% 2/2 |
100,0% 2/2 |
W2 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
L1 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
2 | 0 | 2 | 0,0% | 0,0% 0/2 |
0,0% 0/2 |
L2 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
2 | 0 | 2 | 0,0% | 0,0% 0/2 |
0,0% 0/2 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
W1 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
2 | 0 | 2 | 0,0% | 0,0% 0/2 |
0,0% 0/2 |
L2 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
2 | 0 | 2 | 0,0% | 0,0% 0/2 |
0,0% 0/2 |
L2 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
W1 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
2 | 0 | 2 | 0,0% | 0,0% 0/2 |
0,0% 0/2 |
L2 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
2 | 0 | 2 | 0,0% | 0,0% 0/2 |
0,0% 0/2 |
L2 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
2 | 0 | 2 | 0,0% | 0,0% 0/2 |
0,0% 0/2 |
L2 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
2 | 0 | 2 | 0,0% | 0,0% 0/2 |
0,0% 0/2 |
L2 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
2 | 0 | 2 | 0,0% | 0,0% 0/2 |
0,0% 0/2 |
L2 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
L1 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
L1 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
L1 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
L1 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
L1 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
L1 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
2 | 0 | 2 | 0,0% | 0,0% 0/2 |
0,0% 0/2 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
2 | 0 | 2 | 0,0% | 0,0% 0/2 |
0,0% 0/2 |
L2 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
2 | 2 | 0 | 100,0% | 100,0% 2/2 |
100,0% 2/2 |
W2 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
2 | 2 | 0 | 100,0% | 100,0% 2/2 |
100,0% 2/2 |
W2 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
2 | 2 | 0 | 100,0% | 100,0% 2/2 |
100,0% 2/2 |
W2 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
2 | 2 | 0 | 100,0% | 100,0% 2/2 |
100,0% 2/2 |
W2 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
2 | 0 | 2 | 0,0% | 0,0% 0/2 |
0,0% 0/2 |
L2 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
2 | 0 | 2 | 0,0% | 0,0% 0/2 |
0,0% 0/2 |
L2 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
2 | 0 | 2 | 0,0% | 0,0% 0/2 |
0,0% 0/2 |
L2 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
2 | 2 | 0 | 100,0% | 100,0% 2/2 |
100,0% 2/2 |
W2 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
2 | 0 | 2 | 0,0% | 0,0% 0/2 |
0,0% 0/2 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
W1 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
W1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
W1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
W1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
L1 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
2 | 2 | 0 | 100,0% | 100,0% 2/2 |
100,0% 2/2 |
W2 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
2 | 2 | 0 | 100,0% | 100,0% 2/2 |
100,0% 2/2 |
W2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
2 | 0 | 2 | 0,0% | 0,0% 0/2 |
0,0% 0/2 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
2 | 0 | 2 | 0,0% | 0,0% 0/2 |
0,0% 0/2 |
L2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
2 | 0 | 2 | 0,0% | 0,0% 0/2 |
0,0% 0/2 |
L2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
2 | 2 | 0 | 100,0% | 100,0% 2/2 |
100,0% 2/2 |
W2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
2 | 2 | 0 | 100,0% | 100,0% 2/2 |
100,0% 2/2 |
W2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
2 | 2 | 0 | 100,0% | 100,0% 2/2 |
100,0% 2/2 |
W2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
2 | 2 | 0 | 100,0% | 100,0% 2/2 |
100,0% 2/2 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
2 | 2 | 0 | 100,0% | 100,0% 2/2 |
100,0% 2/2 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
2 | 2 | 0 | 100,0% | 100,0% 2/2 |
100,0% 2/2 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
2 | 2 | 0 | 100,0% | 100,0% 2/2 |
100,0% 2/2 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
2 | 2 | 0 | 100,0% | 100,0% 2/2 |
100,0% 2/2 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
2 | 2 | 0 | 100,0% | 100,0% 2/2 |
100,0% 2/2 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
2 | 2 | 0 | 100,0% | 100,0% 2/2 |
100,0% 2/2 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
2 | 2 | 0 | 100,0% | 100,0% 2/2 |
100,0% 2/2 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
2 | 0 | 2 | 0,0% | 0,0% 0/2 |
0,0% 0/2 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
W1 |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
2 | 2 | 0 | 100,0% | 100,0% 2/2 |
100,0% 2/2 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
2 | 2 | 0 | 100,0% | 100,0% 2/2 |
100,0% 2/2 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
2 | 2 | 0 | 100,0% | 100,0% 2/2 |
100,0% 2/2 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
2 | 2 | 0 | 100,0% | 100,0% 2/2 |
100,0% 2/2 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
2 | 2 | 0 | 100,0% | 100,0% 2/2 |
100,0% 2/2 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
2 | 2 | 0 | 100,0% | 100,0% 2/2 |
100,0% 2/2 |
W2 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
2 | 2 | 0 | 100,0% | 100,0% 2/2 |
100,0% 2/2 |
W2 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
2 | 2 | 0 | 100,0% | 100,0% 2/2 |
100,0% 2/2 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
2 | 2 | 0 | 100,0% | 100,0% 2/2 |
100,0% 2/2 |
W2 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
2 | 2 | 0 | 100,0% | 100,0% 2/2 |
100,0% 2/2 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
L1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
L1 |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
L1 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
2 | 2 | 0 | 100,0% | 100,0% 2/2 |
100,0% 2/2 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
L1 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
L1 |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
L1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
2 | 0 | 2 | 0,0% | 0,0% 0/2 |
0,0% 0/2 |
L2 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
2 | 0 | 2 | 0,0% | 0,0% 0/2 |
0,0% 0/2 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
L1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
2 | 0 | 2 | 0,0% | 0,0% 0/2 |
0,0% 0/2 |
L2 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
L1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
L1 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
2 | 0 | 2 | 0,0% | 0,0% 0/2 |
0,0% 0/2 |
L2 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
2 | 0 | 2 | 0,0% | 0,0% 0/2 |
0,0% 0/2 |
L2 |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
W1 |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
2 | 0 | 2 | 0,0% | 0,0% 0/2 |
0,0% 0/2 |
L2 |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Analiza tipova · Sabah FA
UEFA Champions League · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
5 | 5 | 0 | 100,0% | 100,0% 5/5 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
5 | 5 | 0 | 100,0% | 100,0% 5/5 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
5 | 5 | 0 | 100,0% | 100,0% 5/5 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
5 | 5 | 0 | 100,0% | 100,0% 5/5 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
5 | 5 | 0 | 100,0% | 100,0% 5/5 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
5 | 5 | 0 | 100,0% | 100,0% 5/5 |
100,0% 5/5 |
W5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W3 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
5 | 5 | 0 | 100,0% | 100,0% 5/5 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W3 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
5 | 5 | 0 | 100,0% | 100,0% 5/5 |
100,0% 5/5 |
W5 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W3 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
5 | 3 | 2 | 60,0% | 60,0% 3/5 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
5 | 0 | 5 | 0,0% | 0,0% 0/5 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
5 | 4 | 1 | 80,0% | 80,0% 4/5 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
5 | 2 | 3 | 40,0% | 40,0% 2/5 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
5 | 1 | 4 | 20,0% | 20,0% 1/5 |
20,0% 1/5 |
L3 |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Uporedna analiza tipova
Aarhus kod kuće · Sabah FA u gostima · UEFA Champions League 2026
Najjača poklapanja trendova
Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Domaćin ili gost
100,0%Aarhus 100,0% (2) · Sabah FA 100,0% (5)
Mali uzorak
Ukupno golova 2+
100,0%Aarhus 100,0% (2) · Sabah FA 100,0% (5)
Mali uzorak
Više od 1,5 gola
100,0%Aarhus 100,0% (2) · Sabah FA 100,0% (5)
Mali uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
100,0%Aarhus 100,0% (2) · Sabah FA 100,0% (5)
Mali uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
100,0%Aarhus 100,0% (2) · Sabah FA 100,0% (5)
Mali uzorak
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
100,0%Aarhus 100,0% (2) · Sabah FA 100,0% (5)
Mali uzorak
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
100,0%Aarhus 100,0% (2) · Sabah FA 100,0% (5)
Mali uzorak
Ukupno golova 3+
85,7%Aarhus 100,0% (2) · Sabah FA 80,0% (5)
Mali uzorak
| Tip | Aarhus kod kuće | Sabah FA u gostima | Zajednički trend |
|---|---|---|---|
Domaćin ili gost 12 Ceo meč |
100,0% uzorak 2 |
100,0% uzorak 5 |
100,0% |
Ukupno golova 2+ 2+ Ceo meč |
100,0% uzorak 2 |
100,0% uzorak 5 |
100,0% |
Više od 1,5 gola O1.5 Ceo meč |
100,0% uzorak 2 |
100,0% uzorak 5 |
100,0% |
Drugo poluvreme - 1+ gol II1+ 2. poluvreme |
100,0% uzorak 2 |
100,0% uzorak 5 |
100,0% |
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola IIO0.5 2. poluvreme |
100,0% uzorak 2 |
100,0% uzorak 5 |
100,0% |
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola 12&2+ Ceo meč |
100,0% uzorak 2 |
100,0% uzorak 5 |
100,0% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola II1+&FT2+ Ceo meč |
100,0% uzorak 2 |
100,0% uzorak 5 |
100,0% |
Ukupno golova 3+ 3+ Ceo meč |
100,0% uzorak 2 |
80,0% uzorak 5 |
85,7% |
Više od 2,5 gola O2.5 Ceo meč |
100,0% uzorak 2 |
80,0% uzorak 5 |
85,7% |
Prvo poluvreme - 1+ gol I1+ 1. poluvreme |
100,0% uzorak 2 |
80,0% uzorak 5 |
85,7% |
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola IO0.5 1. poluvreme |
100,0% uzorak 2 |
80,0% uzorak 5 |
85,7% |
Domaćin - 1+ gol H1+ Ceo meč |
100,0% uzorak 2 |
80,0% uzorak 5 |
85,7% |
Gost - 1+ gol A1+ Ceo meč |
100,0% uzorak 2 |
80,0% uzorak 5 |
85,7% |
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola 12&O2.5 Ceo meč |
100,0% uzorak 2 |
80,0% uzorak 5 |
85,7% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals I0-2&II0-3 Ceo meč |
100,0% uzorak 2 |
80,0% uzorak 5 |
85,7% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals I0-2&II1-3 Ceo meč |
100,0% uzorak 2 |
80,0% uzorak 5 |
85,7% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola I1+&2+ Ceo meč |
100,0% uzorak 2 |
80,0% uzorak 5 |
85,7% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola I1+&3+ Ceo meč |
100,0% uzorak 2 |
80,0% uzorak 5 |
85,7% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol I1+&II1+ Ceo meč |
100,0% uzorak 2 |
80,0% uzorak 5 |
85,7% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola I1+&II1-3 Ceo meč |
100,0% uzorak 2 |
80,0% uzorak 5 |
85,7% |
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol I1-3&II1+ Ceo meč |
100,0% uzorak 2 |
80,0% uzorak 5 |
85,7% |
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals I1-3&II1-3 Ceo meč |
100,0% uzorak 2 |
80,0% uzorak 5 |
85,7% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola II1+&FT3+ Ceo meč |
100,0% uzorak 2 |
80,0% uzorak 5 |
85,7% |
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola GG&2+ Ceo meč |
100,0% uzorak 2 |
60,0% uzorak 5 |
71,4% |
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola GG&3+ Ceo meč |
100,0% uzorak 2 |
60,0% uzorak 5 |
71,4% |
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola GG&O2.5 Ceo meč |
100,0% uzorak 2 |
60,0% uzorak 5 |
71,4% |
Oba tima daju gol - Da GG Ceo meč |
100,0% uzorak 2 |
60,0% uzorak 5 |
71,4% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola I1-2&3+ Ceo meč |
100,0% uzorak 2 |
60,0% uzorak 5 |
71,4% |
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals I1-2&II0-3 Ceo meč |
100,0% uzorak 2 |
60,0% uzorak 5 |
71,4% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol I1-2&II1+ Ceo meč |
100,0% uzorak 2 |
60,0% uzorak 5 |
71,4% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola I1-2&II1-3 Ceo meč |
100,0% uzorak 2 |
60,0% uzorak 5 |
71,4% |
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola IIU2.5 2. poluvreme |
50,0% uzorak 2 |
100,0% uzorak 5 |
85,7% |
Ukupno golova 0-3 0-3 Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
80,0% uzorak 5 |
71,4% |
Manje od 3,5 gola U3.5 Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
80,0% uzorak 5 |
71,4% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals I0-2&II0-2 Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
80,0% uzorak 5 |
71,4% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals I0-2&II1-2 Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
80,0% uzorak 5 |
71,4% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola I1+&II0-2 Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
80,0% uzorak 5 |
71,4% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola I1+&II1-2 Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
80,0% uzorak 5 |
71,4% |
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals I1-3&II1-2 Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
80,0% uzorak 5 |
71,4% |
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola II1-2&FT3+ Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
80,0% uzorak 5 |
71,4% |
Pobeda domaćina 1 Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
60,0% uzorak 5 |
57,1% |
Domaćin ili nerešeno 1X Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
60,0% uzorak 5 |
57,1% |
Prvo poluvreme - 2+ gola I2+ 1. poluvreme |
50,0% uzorak 2 |
60,0% uzorak 5 |
57,1% |
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola IO1.5 1. poluvreme |
50,0% uzorak 2 |
60,0% uzorak 5 |
57,1% |
Domaćin - 2+ gola H2+ Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
60,0% uzorak 5 |
57,1% |
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol 1&1+ Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
60,0% uzorak 5 |
57,1% |
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola 1&2+ Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
60,0% uzorak 5 |
57,1% |
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola 1&3+ Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
60,0% uzorak 5 |
57,1% |
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola 1&O1.5 Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
60,0% uzorak 5 |
57,1% |
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola 1&O2.5 Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
60,0% uzorak 5 |
57,1% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol 1X&1+ Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
60,0% uzorak 5 |
57,1% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola 1X&2+ Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
60,0% uzorak 5 |
57,1% |
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola 1X&O1.5 Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
60,0% uzorak 5 |
57,1% |
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola 1X&O2.5 Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
60,0% uzorak 5 |
57,1% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola I1-2&II0-2 Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
60,0% uzorak 5 |
57,1% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola I1-2&II1-2 Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
60,0% uzorak 5 |
57,1% |
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola I2+&3+ Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
60,0% uzorak 5 |
57,1% |
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol I2+&II1+ Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
60,0% uzorak 5 |
57,1% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol I2-3&II1+ Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
60,0% uzorak 5 |
57,1% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals I2-3&II1-3 Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
60,0% uzorak 5 |
57,1% |
Drugo poluvreme - 2+ gola II2+ 2. poluvreme |
100,0% uzorak 2 |
40,0% uzorak 5 |
57,1% |
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola IIO1.5 2. poluvreme |
100,0% uzorak 2 |
40,0% uzorak 5 |
57,1% |
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu 2H>1H Ceo meč |
100,0% uzorak 2 |
40,0% uzorak 5 |
57,1% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals I0-2&II2+ Ceo meč |
100,0% uzorak 2 |
40,0% uzorak 5 |
57,1% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals I0-2&II2-3 Ceo meč |
100,0% uzorak 2 |
40,0% uzorak 5 |
57,1% |
Pobeda gosta 2 Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
40,0% uzorak 5 |
42,9% |
Nerešeno ili gost X2 Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
40,0% uzorak 5 |
42,9% |
Prvo poluvreme - 0-1 gol I0-1 1. poluvreme |
50,0% uzorak 2 |
40,0% uzorak 5 |
42,9% |
Gost - 2+ gola A2+ Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
40,0% uzorak 5 |
42,9% |
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike HWM1 Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
40,0% uzorak 5 |
42,9% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol 1&GG Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
40,0% uzorak 5 |
42,9% |
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol 2&1+ Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
40,0% uzorak 5 |
42,9% |
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola 2&2+ Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
40,0% uzorak 5 |
42,9% |
Pobeda gosta + više od 1,5 gola 2&O1.5 Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
40,0% uzorak 5 |
42,9% |
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol X2&1+ Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
40,0% uzorak 5 |
42,9% |
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola X2&2+ Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
40,0% uzorak 5 |
42,9% |
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola X2&O1.5 Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
40,0% uzorak 5 |
42,9% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola I0-1&II0-2 Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
40,0% uzorak 5 |
42,9% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola I0-1&II0-3 Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
40,0% uzorak 5 |
42,9% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol I0-1&II1+ Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
40,0% uzorak 5 |
42,9% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola I0-1&II1-2 Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
40,0% uzorak 5 |
42,9% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola I0-1&II1-3 Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
40,0% uzorak 5 |
42,9% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola I0-1&II2+ Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
40,0% uzorak 5 |
42,9% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola I0-1&II2-3 Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
40,0% uzorak 5 |
42,9% |
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals NE I2+&II1+ Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
40,0% uzorak 5 |
42,9% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola I1+&II2+ Ceo meč |
100,0% uzorak 2 |
20,0% uzorak 5 |
42,9% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola I1+&II2-3 Ceo meč |
100,0% uzorak 2 |
20,0% uzorak 5 |
42,9% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola I1-2&II2+ Ceo meč |
100,0% uzorak 2 |
20,0% uzorak 5 |
42,9% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola I1-2&II2-3 Ceo meč |
100,0% uzorak 2 |
20,0% uzorak 5 |
42,9% |
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola I1-3&II2+ Ceo meč |
100,0% uzorak 2 |
20,0% uzorak 5 |
42,9% |
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola II2+&FT3+ Ceo meč |
100,0% uzorak 2 |
20,0% uzorak 5 |
42,9% |
Ukupno golova 4+ 4+ Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
20,0% uzorak 5 |
28,6% |
Više od 3,5 gola O3.5 Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
20,0% uzorak 5 |
28,6% |
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike AWM2+ Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
20,0% uzorak 5 |
28,6% |
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola 2&3+ Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
20,0% uzorak 5 |
28,6% |
Pobeda gosta + više od 2,5 gola 2&O2.5 Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
20,0% uzorak 5 |
28,6% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol 2&GG Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
20,0% uzorak 5 |
28,6% |
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola X2&O2.5 Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
20,0% uzorak 5 |
28,6% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola I1+&4+ Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
20,0% uzorak 5 |
28,6% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola II1+&FT4+ Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
20,0% uzorak 5 |
28,6% |
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola I2+&4+ Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
20,0% uzorak 5 |
28,6% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola I2-3&4+ Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
20,0% uzorak 5 |
28,6% |
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals NE I1+&II2+ Ceo meč |
0,0% uzorak 2 |
80,0% uzorak 5 |
57,1% |
Drugo poluvreme - 0-1 gol II0-1 2. poluvreme |
0,0% uzorak 2 |
60,0% uzorak 5 |
42,9% |
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola IIU1.5 2. poluvreme |
0,0% uzorak 2 |
60,0% uzorak 5 |
42,9% |
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu 1H>2H Ceo meč |
0,0% uzorak 2 |
60,0% uzorak 5 |
42,9% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol I1+&II0-1 Ceo meč |
0,0% uzorak 2 |
60,0% uzorak 5 |
42,9% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals I2-3&II0-1 Ceo meč |
0,0% uzorak 2 |
60,0% uzorak 5 |
42,9% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals I2-3&II0-2 Ceo meč |
0,0% uzorak 2 |
60,0% uzorak 5 |
42,9% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals I2-3&II1-2 Ceo meč |
0,0% uzorak 2 |
60,0% uzorak 5 |
42,9% |
Oba tima daju gol - Ne NG Ceo meč |
0,0% uzorak 2 |
40,0% uzorak 5 |
28,6% |
Nerešeno na poluvremenu PX 1. poluvreme |
0,0% uzorak 2 |
40,0% uzorak 5 |
28,6% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals I0-2&II0-1 Ceo meč |
0,0% uzorak 2 |
40,0% uzorak 5 |
28,6% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol I1-2&II0-1 Ceo meč |
0,0% uzorak 2 |
40,0% uzorak 5 |
28,6% |
Ukupno golova 0-2 0-2 Ceo meč |
0,0% uzorak 2 |
20,0% uzorak 5 |
14,3% |
Ukupno golova 5+ 5+ Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
0,0% uzorak 5 |
14,3% |
Manje od 2,5 gola U2.5 Ceo meč |
0,0% uzorak 2 |
20,0% uzorak 5 |
14,3% |
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola NG&U2.5 Ceo meč |
0,0% uzorak 2 |
20,0% uzorak 5 |
14,3% |
Domaćin - 3+ gola H3+ Ceo meč |
0,0% uzorak 2 |
20,0% uzorak 5 |
14,3% |
Gost - 3+ gola A3+ Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
0,0% uzorak 5 |
14,3% |
Domaćin bez primljenog gola HCS Ceo meč |
0,0% uzorak 2 |
20,0% uzorak 5 |
14,3% |
Gost bez primljenog gola ACS Ceo meč |
0,0% uzorak 2 |
20,0% uzorak 5 |
14,3% |
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike HWM2+ Ceo meč |
0,0% uzorak 2 |
20,0% uzorak 5 |
14,3% |
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike AWM1 Ceo meč |
0,0% uzorak 2 |
20,0% uzorak 5 |
14,3% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne 1&NG Ceo meč |
0,0% uzorak 2 |
20,0% uzorak 5 |
14,3% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne 2&NG Ceo meč |
0,0% uzorak 2 |
20,0% uzorak 5 |
14,3% |
Drugo poluvreme - 3+ gola II3+ 2. poluvreme |
50,0% uzorak 2 |
0,0% uzorak 5 |
14,3% |
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola IIO2.5 2. poluvreme |
50,0% uzorak 2 |
0,0% uzorak 5 |
14,3% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola I1+&II3+ Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
0,0% uzorak 5 |
14,3% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola I1-2&4+ Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
0,0% uzorak 5 |
14,3% |
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola I2+&II2+ Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
0,0% uzorak 5 |
14,3% |
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola II2+&FT4+ Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
0,0% uzorak 5 |
14,3% |
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals I2+&II3+ Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
0,0% uzorak 5 |
14,3% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola I2-3&II2+ Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
0,0% uzorak 5 |
14,3% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals I2-3&II2-3 Ceo meč |
50,0% uzorak 2 |
0,0% uzorak 5 |
14,3% |
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals NE I1+&II1+ Ceo meč |
0,0% uzorak 2 |
20,0% uzorak 5 |
14,3% |
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals NE I1-3&II1-3 Ceo meč |
0,0% uzorak 2 |
20,0% uzorak 5 |
14,3% |
Nerešeno X Ceo meč |
0,0% uzorak 2 |
0,0% uzorak 5 |
0,0% |
Ukupno golova 0-1 0-1 Ceo meč |
0,0% uzorak 2 |
0,0% uzorak 5 |
0,0% |
Manje od 1,5 gola U1.5 Ceo meč |
0,0% uzorak 2 |
0,0% uzorak 5 |
0,0% |
Nerešeno + manje od 2,5 gola X&U2.5 Ceo meč |
0,0% uzorak 2 |
0,0% uzorak 5 |
0,0% |
Nerešeno + više od 1,5 gola X&O1.5 Ceo meč |
0,0% uzorak 2 |
0,0% uzorak 5 |
0,0% |
Nerešeno + oba tima daju gol X&GG Ceo meč |
0,0% uzorak 2 |
0,0% uzorak 5 |
0,0% |
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne X&NG Ceo meč |
0,0% uzorak 2 |
0,0% uzorak 5 |
0,0% |
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola IIU0.5 2. poluvreme |
0,0% uzorak 2 |
0,0% uzorak 5 |
0,0% |
Isti broj golova u oba poluvremena 1H=2H Ceo meč |
0,0% uzorak 2 |
0,0% uzorak 5 |
0,0% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol I0-1&II0-1 Ceo meč |
0,0% uzorak 2 |
0,0% uzorak 5 |
0,0% |
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Aarhus
Formacija: 3-4-3 · Trener: Jakob Poulsen
Startna postava 11
21Mads HedenstadG
25Colin RöslerD
5Frederik TingagerD
19Eric KahlD
23Mikael AndersonM
4Magnus KnudsenM
16Jens JønssonM
39Frederik EmmeryM
31Tobias BechF
28James BogereF
10Kristian ArnstadF
Klupa 12
26Jacob AndersenD
29Rasmus CarstensenD
11Gift LinksM
45Christian StorchD
13Janni SerraF
1Jesper HansenG
44Mouhammade CamaraD
46Hamuza SengoobaD
7Markus SolbakkenM
8Sebastian JørgensenM
20Tómas Óli KristjánssonF
27Stefen TchamcheF

Sabah FA
Formacija: 4-2-3-1 · Trener: Valdas Dambrauskas
Startna postava 11
92Stas PokatilovG
80Akim ZedadkaD
3Steve SolvetD
5Rahman DashdamirovD
27Tymoteusz PuchaczD
7Umarali RakhmonalievM
13Ivan LepinjicaM
11Kaheem ParrisM
10Aleksey IsayevM
21Veljko SimićM
20Joy Lance MickelsF
Klupa 12
99Patrick Orphe M'BinaF
34Xander SeverinaM
6Abdulakh KhaybulaevM
23Younes LachaabF
1Amin RamazanovG
94Ravan MirzammadovG
4Aden McCarthyD
17Tellur MutallimovD
33Júnior AlmeidaD
8Christian NwachukwuF
16Rauf RustamliM
88Rodrigo FernandesM
Prati Fudbal Statistika
Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
