Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
3 izdvojena predloga
Forma · AD Ceuta FC
0P 1N 4I
22. mesto · 5 bodova
Forma · Sporting Gijon
4P 0N 1I
6. mesto · 22 bodova
Golovi · Over 1.5
100% vs 67%
BTTS 57% / 17% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
1 — 0 — 1
2 prethodnih mečeva u bazi

Predlozi sistema za ovu utakmicu

VIP koristi strože kriterijume. Izdvojeno je širi statistički signal i nije isto što i VIP.
VIP predlog PROŠAO 2. poluvreme
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
Srednji uzorak Manja promena trenda
85,4%
model procena
Liga 85,6% n=132
Domaćin kod kuće 85,7% n=7
Gost u gostima 83,3% n=6
Izdvojeno PROŠAO Ceo meč
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
Srednji uzorak Skoriji trend stabilan
79,9%
model procena
Liga 80,3% n=132
Domaćin kod kuće 85,7% n=7
Gost u gostima 100,0% n=6
Izdvojeno PROŠAO Ceo meč
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
Srednji uzorak Trend je promenljiv
76,2%
model procena
Liga 72,7% n=132
Domaćin kod kuće 85,7% n=7
Gost u gostima 83,3% n=6
Procene i istorijski procenti nisu garancija ishoda. Rezultate treba tumačiti zajedno sa veličinom uzorka.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
4 stavki
VIP 01.11.2026. 16:15
AD Ceuta FC – Sporting Gijon
Tip: Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
85,4%Detalji
Izdvojeno 01.11.2026. 16:15
AD Ceuta FC – Sporting Gijon
Tip: First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
79,9%Detalji
Izdvojeno 01.11.2026. 16:15
AD Ceuta FC – Sporting Gijon
Tip: Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
76,2%Detalji
Izdvojeno 01.11.2026. 16:15
AD Ceuta FC – Sporting Gijon
Tip: First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
72,9%Detalji
VIP 01.11.2026. 16:15
AD Ceuta FC – Sporting Gijon
Tip: Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
85,4%Detalji
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Kolo
Regular Season - 12
Status
Match Finished
Konačan rezultat
0:2
Poluvreme
0:1
Stadion
Estadio Municipal Alfonso Murube
Grad
Ceuta

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

AD Ceuta FC
22. mesto · 5 bodova
Sporting Gijon
6. mesto · 22 bodova

Međusobni susreti

Poslednjih 2 završenih utakmica
Sporting Gijon je slavio sa 2:0 na gostovanju kod AD Ceuta FC u 12. kolu španske Segunda División. Pogledajte detaljnu analizu utakmice i statističke podatke.
17'
AD Ceuta FC
Kialy Abdoul Kone
Žuti karton · Foul
27'
Sporting Gijon
Pablo García
Izmena · Enol Prendes Ortiz
29'
Sporting Gijon
Alejo Sarco
Gol · Guillermo Rosas
33'
AD Ceuta FC
José Antonio Abad Martínez
Žuti karton · Foul
42'
AD Ceuta FC
Alejandro Meléndez
Izmena · Jordi Escobar
42'
AD Ceuta FC
Kialy Abdoul Kone
Izmena · Edgar Sevikyan
45+2'
AD Ceuta FC
Marino Illesca
Žuti karton · Foul
47'
AD Ceuta FC
Carlos Hernández
Žuti karton · Foul
60'
Sporting Gijon
Hugo Guillamón
Izmena · Nacho Martín
61'
Sporting Gijon
Alejo Sarco
Izmena · Diego Matabuena Álvarez
64'
AD Ceuta FC
Adrián Lapeña
Žuti karton · Foul
64'
AD Ceuta FC
Yann Bodiger
Izmena · Anuar Mohamed Tuhami
64'
AD Ceuta FC
Cedric Teguia
Izmena · Alejandro Camacho Ramírez
67'
Sporting Gijon
Guillermo Rosas
Gol · Gaspar Campos
76'
AD Ceuta FC
José Antonio Abad Martínez
Izmena · Chidiebere Gabriel Okoro
76'
Sporting Gijon
Álex Corredera
Izmena · Mamadou Loum
76'
Sporting Gijon
Juan Otero
Izmena · Miguel Conde
79'
Sporting Gijon
Mamadou Loum
Žuti karton · Foul
87'
AD Ceuta FC
Alejandro Camacho Ramírez
Žuti karton · Foul
90'
Sporting Gijon
Miguel Conde
Žuti karton · Foul
51%
Ball Possession
49%
14
Total Shots
20
5
Shots on Goal
8
6
Shots off Goal
8
3
Blocked Shots
4
10
Shots insidebox
15
4
Shots outsidebox
5
6
Corner Kicks
3
2
Offsides
6
19
Fouls
12
6
Yellow Cards
2
0
Red Cards
0
6
Goalkeeper Saves
5
424
Total passes
448
346
Passes accurate
374
1.26
expected_goals
2.62
12
Free Kicks
18

Analiza tipova · AD Ceuta FC

Segunda División · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L3
Nerešeno
X Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta
2 Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L3
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W4
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L3
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W3
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
80,0%
4/5
L1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L3
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L3
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W3
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L3
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W3
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W3
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W3
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L3
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L3
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L3
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L3
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W3
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W3
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W3
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W3
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W3
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L3
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L3
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W2
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L3
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Sporting Gijon

Segunda División · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta
2 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L2
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W2
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

AD Ceuta FC kod kuće · Sporting Gijon u gostima · Segunda División 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Drugo poluvreme - 1+ gol
100,0%
AD Ceuta FC 100,0% (7) · Sporting Gijon 100,0% (6)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
100,0%
AD Ceuta FC 100,0% (7) · Sporting Gijon 100,0% (6)
Bolji uzorak
Domaćin ili gost
92,3%
AD Ceuta FC 85,7% (7) · Sporting Gijon 100,0% (6)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
92,3%
AD Ceuta FC 85,7% (7) · Sporting Gijon 100,0% (6)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
92,3%
AD Ceuta FC 85,7% (7) · Sporting Gijon 100,0% (6)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 0-1 gol
84,6%
AD Ceuta FC 85,7% (7) · Sporting Gijon 83,3% (6)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
84,6%
AD Ceuta FC 85,7% (7) · Sporting Gijon 83,3% (6)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
84,6%
AD Ceuta FC 85,7% (7) · Sporting Gijon 83,3% (6)
Bolji uzorak
TipAD Ceuta FC
kod kuće
Sporting Gijon
u gostima
Zajednički trend
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
100,0%
uzorak 7
100,0%
uzorak 6
100,0%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
100,0%
uzorak 7
100,0%
uzorak 6
100,0%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
85,7%
uzorak 7
100,0%
uzorak 6
92,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
85,7%
uzorak 7
100,0%
uzorak 6
92,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
85,7%
uzorak 7
100,0%
uzorak 6
92,3%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
85,7%
uzorak 7
83,3%
uzorak 6
84,6%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
85,7%
uzorak 7
83,3%
uzorak 6
84,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
85,7%
uzorak 7
83,3%
uzorak 6
84,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
85,7%
uzorak 7
83,3%
uzorak 6
84,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
85,7%
uzorak 7
83,3%
uzorak 6
84,6%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
85,7%
uzorak 7
83,3%
uzorak 6
84,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
83,3%
uzorak 6
76,9%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
83,3%
uzorak 6
76,9%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 7
66,7%
uzorak 6
84,6%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
100,0%
uzorak 7
66,7%
uzorak 6
84,6%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 7
66,7%
uzorak 6
84,6%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 7
66,7%
uzorak 6
84,6%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
85,7%
uzorak 7
66,7%
uzorak 6
76,9%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
85,7%
uzorak 7
66,7%
uzorak 6
76,9%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
85,7%
uzorak 7
66,7%
uzorak 6
76,9%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
85,7%
uzorak 7
66,7%
uzorak 6
76,9%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
85,7%
uzorak 7
66,7%
uzorak 6
76,9%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
85,7%
uzorak 7
66,7%
uzorak 6
76,9%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
66,7%
uzorak 6
69,2%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
71,4%
uzorak 7
66,7%
uzorak 6
69,2%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
71,4%
uzorak 7
66,7%
uzorak 6
69,2%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
66,7%
uzorak 6
69,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
66,7%
uzorak 6
69,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
66,7%
uzorak 6
69,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
66,7%
uzorak 6
69,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
66,7%
uzorak 6
69,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
66,7%
uzorak 6
69,2%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
66,7%
uzorak 6
69,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
66,7%
uzorak 6
69,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
66,7%
uzorak 6
69,2%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
66,7%
uzorak 6
69,2%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
66,7%
uzorak 6
69,2%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
66,7%
uzorak 6
61,5%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
66,7%
uzorak 6
61,5%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
57,1%
uzorak 7
66,7%
uzorak 6
61,5%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
57,1%
uzorak 7
66,7%
uzorak 6
61,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
66,7%
uzorak 6
61,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
61,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
61,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
61,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
61,5%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
61,5%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
53,8%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
42,9%
uzorak 7
83,3%
uzorak 6
61,5%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
66,7%
uzorak 6
53,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
66,7%
uzorak 6
53,8%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
42,9%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
46,2%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
42,9%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
46,2%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
42,9%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
46,2%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
42,9%
uzorak 7
50,0%
uzorak 6
46,2%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
85,7%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
61,5%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
85,7%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
61,5%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
53,8%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
53,8%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
53,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
46,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
46,2%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
38,5%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
38,5%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
42,9%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
38,5%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
38,5%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
42,9%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
38,5%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
42,9%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
38,5%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
38,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
38,5%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
38,5%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
28,6%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
30,8%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
30,8%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
30,8%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
30,8%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
30,8%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
30,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
30,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
30,8%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
30,8%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
30,8%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
30,8%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
38,5%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
57,1%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
38,5%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
30,8%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
30,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
30,8%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
23,1%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
23,1%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
28,6%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
23,1%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
23,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
23,1%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
23,1%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
23,1%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
23,1%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
23,1%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
23,1%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
23,1%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
23,1%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
23,1%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
23,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
23,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
23,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
23,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
23,1%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
23,1%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
23,1%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
23,1%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
14,3%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
15,4%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
14,3%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
15,4%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
15,4%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
15,4%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
15,4%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
14,3%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
15,4%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
14,3%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
15,4%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
15,4%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
15,4%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
15,4%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
15,4%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
15,4%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
15,4%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
15,4%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
15,4%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
15,4%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
0,0%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
15,4%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
15,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
15,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 7
33,3%
uzorak 6
15,4%
Nerešeno
X Ceo meč
14,3%
uzorak 7
0,0%
uzorak 6
7,7%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
14,3%
uzorak 7
0,0%
uzorak 6
7,7%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
0,0%
uzorak 6
7,7%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
0,0%
uzorak 6
7,7%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
14,3%
uzorak 7
0,0%
uzorak 6
7,7%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
14,3%
uzorak 7
0,0%
uzorak 6
7,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
0,0%
uzorak 6
7,7%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
7,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
7,7%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
7,7%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
7,7%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
7,7%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
7,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 7
16,7%
uzorak 6
7,7%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
0,0%
uzorak 7
0,0%
uzorak 6
0,0%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
0,0%
uzorak 7
0,0%
uzorak 6
0,0%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 7
0,0%
uzorak 6
0,0%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
0,0%
uzorak 7
0,0%
uzorak 6
0,0%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 7
0,0%
uzorak 6
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

AD Ceuta FC

Formacija: 4-3-3 · Trener: José Juan Romero
Startna postava 11
13Guille VallejoG
2Toni AbadD
6Carlos HernándezD
5Adrián LapeñaD
16RedruD
20Álex MeléndezM
14Y. BodigerM
10Marino IllescasM
11Cedric TeguiaF
8KukiF
22K. KonéF
Klupa 12
19E. SevikyanM
29O. SadikF
7Alejandro Camacho RamírezM
28Abraham Bueno EspinosaM
26Arick BetancourtM
4Albert CaparrósD
9Jordi EscobarF
15JoaquínM
1Pedro LópezG
3José MatosD
23A. TuhamiM
32Chidiebere Gabriel OkoroM

Sporting Gijon

Formacija: 3-5-2 · Trener: N. Larcamón
Startna postava 11
1Rubén YáñezG
24Aimar DuñabeitiaD
23Jorge SáenzD
44Andrés CuencaD
2Guille RosasM
22Hugo GuillamónM
14Álex CorrederaM
7Gaspar CamposM
3Pablo GarcíaM
19J. OteroF
16A. SarcoF
Klupa 11
21M. LoumM
13AranaG
28M. CondeF
4E. GularteD
6Nacho MartínM
26Iker MartínezD
34Diego Matabuena ÁlvarezM
27Enol PrendesF
36B. RubioM
5Diego SánchezD
15Pablo VázquezD

Vest / analiza povezana sa utakmicom

Cela objava je dostupna direktno ovde, bez napuštanja stranice utakmice.
Povezano sa utakmicom 01.11.2026. 2 min čitanja

AD Ceuta FC - Sporting Gijon 0:2, analiza

Autor: Fudbal Statistika
Uvod

U okviru 12. kola španske Segunda División, AD Ceuta FC je na svom terenu, Estadio Municipal Alfonso Murube u Ceuti, poražen od Sporting Gijona rezultatom 0:2. Utakmica je odigrana 1. novembra 2026. godine, a sudijsku funkciju obavljao je Alejandro Ojaos Valera.

Ključni momenti
  • Sporting Gijon je na poluvremenu imao prednost od 1:0.
  • U drugom poluvremenu, gostujući tim je uspeo da postigne još jedan gol i tako osigura pobedu 2:0.
  • Na utakmici nije bilo crvenih kartona, dok su žuti kartoni dodeljeni uglavnom domaćoj ekipi.
Formacije i startne postave
Tim Formacija Trener
AD Ceuta FC 4-3-3 José Juan Romero
Sporting Gijon 3-5-2 N. Larcamón
Tim Broj Igrač Pozicija
AD Ceuta FC13Guille VallejoG
AD Ceuta FC2Toni AbadD
AD Ceuta FC6Carlos HernándezD
AD Ceuta FC5Adrián LapeñaD
AD Ceuta FC16RedruD
AD Ceuta FC20Álex MeléndezM
AD Ceuta FC14Y. BodigerM
AD Ceuta FC10Marino IllescasM
AD Ceuta FC22K. KonéF
AD Ceuta FC8KukiF
AD Ceuta FC11Cedric TeguiaF
Sporting Gijon1Rubén YáñezG
Sporting Gijon24Aimar DuñabeitiaD
Sporting Gijon23Jorge SáenzD
Sporting Gijon44Andrés CuencaD
Sporting Gijon2Guille RosasM
Sporting Gijon14Álex CorrederaM
Sporting Gijon22Hugo GuillamónM
Sporting Gijon7Gaspar CamposM
Sporting Gijon3Pablo GarcíaM
Sporting Gijon16A. SarcoF
Sporting Gijon19J. OteroF
Statistika utakmice
Statistika Domaći tim Gostujući tim
Ball Possession51%49%
Blocked Shots34
Corner Kicks63
Expected Goals (xG)1.262.62
Fouls1912
Free Kicks1218
Goalkeeper Saves65
Offsides26
Passes accurate346374
Red Cards00
Shots inside box1015
Shots off Goal68
Shots on Goal58
Shots outside box45
Total passes424448
Total Shots1420
Yellow Cards62
Zaključak

Utakmica između AD Ceuta FC i Sporting Gijona završena je pobedom gostiju sa 2:0, što se poklapa sa statističkim pokazateljima koji ukazuju na efikasniji napad gostujućeg tima. Sporting Gijon je imao bolji xG (2.62 naspram 1.26), što sugeriše da su kreirali kvalitetnije prilike za gol. Takođe, gostujući tim je imao i više šuteva na gol (8 prema 5) i ukupno više šuteva (20 prema 14). Sa druge strane, domaći tim je imao nešto veći broj kornera (6 prema 3) i nešto više posed lopte (51%), ali to nije bilo dovoljno da se ugrozi rezultat. Broj faulova i žutih kartona bio je veći na strani AD Ceuta FC, što može ukazivati na pokušaje da se zaustavi igra gostiju. Formacije oba tima bile su jasno definisane, sa AD Ceuta FC u 4-3-3 i Sporting Gijonom u 3-5-2 sistemu, a oba trenera su postavila svoje ekipe u skladu sa svojim stilovima igre. Ova analiza zasnovana je isključivo na dostupnim podacima i ne uključuje subjektivne procene ili predviđanja.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.