Brza analiza utakmice
Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Forma · ADT
1P
1N
3I
16. mesto · 26 bodova
Forma · Club Deportivo Los Chankas
1P
2N
2I
5. mesto · 46 bodova
Golovi · Over 1.5
64%
vs
86%
BTTS
50% /
57% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
2
— 1 —
2
5 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
ADT 78,6%
· Club Deportivo Los Chankas 92,9%
85,7%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 14
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.
Predlozi i AI tiketi
Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 12
Status
Match Finished
Konačan rezultat
4:0
Poluvreme
0:0
Stadion
Estadio Union Tarma
Grad
Tarma
Vizuelno poređenje trendova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.
Statistički trendovi golova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · sezona 2026
9 / 14
64,3%
Over 1.5
12 / 14
85,7%
6 / 14
42,9%
Over 2.5
7 / 14
50,0%
4 / 14
28,6%
Over 3.5
4 / 14
28,6%
5 / 14
35,7%
Under 1.5
2 / 14
14,3%
8 / 14
57,1%
Under 2.5
7 / 14
50,0%
10 / 14
71,4%
Under 3.5
10 / 14
71,4%
Ovo je istorijski učinak timova u aktuelnoj sezoni, ne prediction za ovu utakmicu.
Međusobni susreti
Poslednjih 5 završenih utakmica
2
ADT pobede
1
Nerešeno
2
Club Deportivo Los Chankas pobede
16.10.2026.
Club Deportivo Los Chankas - ADT
Primera División
2:1
10.11.2025.
ADT - Club Deportivo Los Chankas
Primera División
1:0
04.07.2025.
Club Deportivo Los Chankas - ADT
Primera División
1:1
27.07.2024.
ADT - Club Deportivo Los Chankas
Primera División
2:1
11.02.2024.
Club Deportivo Los Chankas - ADT
Primera División
2:0
Utakmica ADT - Club Deportivo Los Chankas donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Primera División, Peru.
35'
ADT
John Narvaez
Žuti karton · Foul
46'
ADT
A. Gutierrez
Izmena · A. Hidalgo
56'
ADT
V. Cedron
Gol · J. Narvaez
61'
ADT
H. Rengifo
Izmena · J. Bauman
61'
ADT
A. Rodriguez
Izmena · C. Cabello
61'
ADT
J. Bauman
Gol · J. Rojas
65'
ADT
Víctor Cedrón
Žuti karton · Foul
66'
Club Deportivo Los Chankas
A. Quintana
Izmena · M. Torres
66'
Club Deportivo Los Chankas
K. Sanchez
Izmena · A. Ayarza
68'
Club Deportivo Los Chankas
Jorge Palomino
Žuti karton · Foul
68'
Club Deportivo Los Chankas
O. Takeuchi
Izmena · J. Ospina
70'
ADT
V. Cedron
Izmena · L. E. Benites Vargas
76'
ADT
J. Bauman
Gol
80'
ADT
J. Alvino
Izmena · J. Navarro
83'
Club Deportivo Los Chankas
D. Gonzales
Izmena · B. Guevara
83'
Club Deportivo Los Chankas
J. Quintero
Izmena · K. Barrios
84'
ADT
Carlos Cabello
Žuti karton · Argument
84'
ADT
Carlos Cabello
Crveni karton · Argument
90'
ADT
L. E. Benites Vargas
Gol · J. Bauman
55%
Ball Possession
45%
14
Total Shots
12
7
Shots on Goal
4
5
Shots off Goal
7
2
Blocked Shots
1
8
Shots insidebox
7
6
Shots outsidebox
5
2
Corner Kicks
2
3
Offsides
1
17
Fouls
8
3
Yellow Cards
1
1
Red Cards
0
4
Goalkeeper Saves
3
360
Total passes
289
299
Passes accurate
223
83%
Passes %
77%
expected_goals
goals_prevented
Analiza tipova · ADT
Primera División · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
14 | 5 | 9 | 35,7% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
14 | 4 | 10 | 28,6% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
14 | 5 | 9 | 35,7% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
14 | 9 | 5 | 64,3% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
14 | 10 | 4 | 71,4% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
14 | 9 | 5 | 64,3% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
14 | 5 | 9 | 35,7% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
14 | 8 | 6 | 57,1% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
14 | 10 | 4 | 71,4% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
14 | 9 | 5 | 64,3% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
14 | 6 | 8 | 42,9% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
14 | 4 | 10 | 28,6% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
14 | 1 | 13 | 7,1% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
14 | 9 | 5 | 64,3% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
14 | 6 | 8 | 42,9% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
14 | 4 | 10 | 28,6% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
14 | 5 | 9 | 35,7% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
14 | 8 | 6 | 57,1% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
14 | 10 | 4 | 71,4% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
14 | 7 | 7 | 50,0% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
14 | 5 | 9 | 35,7% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
14 | 5 | 9 | 35,7% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
14 | 6 | 8 | 42,9% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
14 | 7 | 7 | 50,0% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
14 | 7 | 7 | 50,0% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
14 | 9 | 5 | 64,3% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
14 | 11 | 3 | 78,6% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
14 | 5 | 9 | 35,7% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
14 | 4 | 10 | 28,6% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
14 | 11 | 3 | 78,6% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
14 | 5 | 9 | 35,7% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
14 | 11 | 3 | 78,6% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
14 | 5 | 9 | 35,7% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
14 | 1 | 13 | 7,1% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
14 | 9 | 5 | 64,3% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
14 | 4 | 10 | 28,6% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
14 | 2 | 12 | 14,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
14 | 5 | 9 | 35,7% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
14 | 3 | 11 | 21,4% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
14 | 3 | 11 | 21,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
14 | 2 | 12 | 14,3% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
14 | 4 | 10 | 28,6% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
14 | 1 | 13 | 7,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
14 | 5 | 9 | 35,7% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
14 | 3 | 11 | 21,4% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
14 | 2 | 12 | 14,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
14 | 3 | 11 | 21,4% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
14 | 2 | 12 | 14,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
14 | 1 | 13 | 7,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
14 | 4 | 10 | 28,6% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
14 | 3 | 11 | 21,4% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
14 | 3 | 11 | 21,4% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
14 | 3 | 11 | 21,4% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
14 | 1 | 13 | 7,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
14 | 5 | 9 | 35,7% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
14 | 3 | 11 | 21,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
14 | 3 | 11 | 21,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
14 | 3 | 11 | 21,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
14 | 3 | 11 | 21,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
14 | 3 | 11 | 21,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
14 | 2 | 12 | 14,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
14 | 10 | 4 | 71,4% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
14 | 7 | 7 | 50,0% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
14 | 4 | 10 | 28,6% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
14 | 3 | 11 | 21,4% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
14 | 7 | 7 | 50,0% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
14 | 4 | 10 | 28,6% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
14 | 3 | 11 | 21,4% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
14 | 7 | 7 | 50,0% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
14 | 10 | 4 | 71,4% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
14 | 11 | 3 | 78,6% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W8 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
14 | 7 | 7 | 50,0% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
14 | 5 | 9 | 35,7% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
14 | 2 | 12 | 14,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
14 | 8 | 6 | 57,1% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
14 | 6 | 8 | 42,9% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
14 | 6 | 8 | 42,9% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
14 | 3 | 11 | 21,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
14 | 8 | 6 | 57,1% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
14 | 6 | 8 | 42,9% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
14 | 6 | 8 | 42,9% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
14 | 4 | 10 | 28,6% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
14 | 6 | 8 | 42,9% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
14 | 5 | 9 | 35,7% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
14 | 6 | 8 | 42,9% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
14 | 7 | 7 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
14 | 8 | 6 | 57,1% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
14 | 5 | 9 | 35,7% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
14 | 3 | 11 | 21,4% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
14 | 4 | 10 | 28,6% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
14 | 3 | 11 | 21,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
14 | 2 | 12 | 14,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
14 | 8 | 6 | 57,1% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
14 | 8 | 6 | 57,1% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
14 | 9 | 5 | 64,3% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
14 | 11 | 3 | 78,6% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
14 | 3 | 11 | 21,4% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
14 | 5 | 9 | 35,7% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
14 | 4 | 10 | 28,6% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
14 | 3 | 11 | 21,4% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
14 | 8 | 6 | 57,1% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
14 | 5 | 9 | 35,7% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
14 | 3 | 11 | 21,4% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
14 | 5 | 9 | 35,7% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
14 | 9 | 5 | 64,3% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
14 | 3 | 11 | 21,4% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
14 | 5 | 9 | 35,7% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
14 | 3 | 11 | 21,4% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
14 | 3 | 11 | 21,4% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
14 | 2 | 12 | 14,3% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
14 | 3 | 11 | 21,4% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
14 | 2 | 12 | 14,3% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
14 | 6 | 8 | 42,9% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
14 | 7 | 7 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
14 | 9 | 5 | 64,3% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
14 | 4 | 10 | 28,6% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
14 | 2 | 12 | 14,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
14 | 4 | 10 | 28,6% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
14 | 3 | 11 | 21,4% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
14 | 3 | 11 | 21,4% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
14 | 5 | 9 | 35,7% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
14 | 3 | 11 | 21,4% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
14 | 6 | 8 | 42,9% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
14 | 5 | 9 | 35,7% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
14 | 3 | 11 | 21,4% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
14 | 5 | 9 | 35,7% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
14 | 3 | 11 | 21,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
14 | 4 | 10 | 28,6% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
14 | 2 | 12 | 14,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
14 | 2 | 12 | 14,3% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
14 | 2 | 12 | 14,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
14 | 4 | 10 | 28,6% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
14 | 1 | 13 | 7,1% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
14 | 3 | 11 | 21,4% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
14 | 1 | 13 | 7,1% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
14 | 2 | 12 | 14,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
14 | 4 | 10 | 28,6% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
14 | 4 | 10 | 28,6% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
14 | 2 | 12 | 14,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
14 | 1 | 13 | 7,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
14 | 2 | 12 | 14,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
14 | 1 | 13 | 7,1% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
14 | 1 | 13 | 7,1% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L11 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
14 | 9 | 5 | 64,3% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
14 | 11 | 3 | 78,6% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
14 | 12 | 2 | 85,7% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
14 | 9 | 5 | 64,3% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Analiza tipova · Club Deportivo Los Chankas
Primera División · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
14 | 5 | 9 | 35,7% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
14 | 6 | 8 | 42,9% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
14 | 3 | 11 | 21,4% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L9 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
14 | 11 | 3 | 78,6% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W9 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
14 | 8 | 6 | 57,1% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
14 | 9 | 5 | 64,3% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
14 | 2 | 12 | 14,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
14 | 7 | 7 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
14 | 10 | 4 | 71,4% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
14 | 12 | 2 | 85,7% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
14 | 7 | 7 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
14 | 4 | 10 | 28,6% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
14 | 2 | 12 | 14,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
14 | 12 | 2 | 85,7% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
14 | 7 | 7 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
14 | 4 | 10 | 28,6% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
14 | 2 | 12 | 14,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
14 | 7 | 7 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
14 | 10 | 4 | 71,4% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
14 | 8 | 6 | 57,1% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
14 | 3 | 11 | 21,4% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
14 | 3 | 11 | 21,4% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
14 | 2 | 12 | 14,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
14 | 8 | 6 | 57,1% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
14 | 6 | 8 | 42,9% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
14 | 10 | 4 | 71,4% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
14 | 10 | 4 | 71,4% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
14 | 4 | 10 | 28,6% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
14 | 5 | 9 | 35,7% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
14 | 10 | 4 | 71,4% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
14 | 4 | 10 | 28,6% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
14 | 12 | 2 | 85,7% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
14 | 6 | 8 | 42,9% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
14 | 5 | 9 | 35,7% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
14 | 9 | 5 | 64,3% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
14 | 2 | 12 | 14,3% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L10 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
14 | 1 | 13 | 7,1% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L10 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
14 | 5 | 9 | 35,7% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
14 | 2 | 12 | 14,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
14 | 0 | 14 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L14 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
14 | 5 | 9 | 35,7% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
14 | 3 | 11 | 21,4% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L9 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
14 | 0 | 14 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L14 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
14 | 5 | 9 | 35,7% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
14 | 5 | 9 | 35,7% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
14 | 5 | 9 | 35,7% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
14 | 5 | 9 | 35,7% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
14 | 5 | 9 | 35,7% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
14 | 1 | 13 | 7,1% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
14 | 4 | 10 | 28,6% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
14 | 6 | 8 | 42,9% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
14 | 5 | 9 | 35,7% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
14 | 5 | 9 | 35,7% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
14 | 1 | 13 | 7,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
14 | 3 | 11 | 21,4% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L9 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
14 | 2 | 12 | 14,3% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L10 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
14 | 2 | 12 | 14,3% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L10 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
14 | 2 | 12 | 14,3% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L10 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
14 | 2 | 12 | 14,3% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L10 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
14 | 2 | 12 | 14,3% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L10 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
14 | 1 | 13 | 7,1% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L9 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
14 | 6 | 8 | 42,9% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
14 | 11 | 3 | 78,6% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
14 | 8 | 6 | 57,1% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
14 | 4 | 10 | 28,6% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
14 | 11 | 3 | 78,6% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
14 | 8 | 6 | 57,1% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
14 | 4 | 10 | 28,6% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
14 | 3 | 11 | 21,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
14 | 6 | 8 | 42,9% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
14 | 10 | 4 | 71,4% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
14 | 3 | 11 | 21,4% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
14 | 8 | 6 | 57,1% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
14 | 3 | 11 | 21,4% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
14 | 10 | 4 | 71,4% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
14 | 10 | 4 | 71,4% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
14 | 10 | 4 | 71,4% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
14 | 5 | 9 | 35,7% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
14 | 8 | 6 | 57,1% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
14 | 7 | 7 | 50,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
14 | 7 | 7 | 50,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
14 | 2 | 12 | 14,3% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L10 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
14 | 7 | 7 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
14 | 7 | 7 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
14 | 4 | 10 | 28,6% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
14 | 8 | 6 | 57,1% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
14 | 9 | 5 | 64,3% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
14 | 8 | 6 | 57,1% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
14 | 6 | 8 | 42,9% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
14 | 7 | 7 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
14 | 6 | 8 | 42,9% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
14 | 5 | 9 | 35,7% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
14 | 5 | 9 | 35,7% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
14 | 6 | 8 | 42,9% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
14 | 10 | 4 | 71,4% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
14 | 13 | 1 | 92,9% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W8 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
14 | 7 | 7 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
14 | 10 | 4 | 71,4% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
14 | 8 | 6 | 57,1% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
14 | 7 | 7 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
14 | 9 | 5 | 64,3% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
14 | 6 | 8 | 42,9% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
14 | 3 | 11 | 21,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
14 | 8 | 6 | 57,1% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
14 | 7 | 7 | 50,0% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
14 | 5 | 9 | 35,7% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
14 | 8 | 6 | 57,1% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
14 | 5 | 9 | 35,7% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
14 | 5 | 9 | 35,7% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
14 | 3 | 11 | 21,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
14 | 6 | 8 | 42,9% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
14 | 3 | 11 | 21,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
14 | 5 | 9 | 35,7% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
14 | 7 | 7 | 50,0% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
14 | 10 | 4 | 71,4% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
14 | 8 | 6 | 57,1% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
14 | 5 | 9 | 35,7% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
14 | 8 | 6 | 57,1% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
14 | 5 | 9 | 35,7% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
14 | 5 | 9 | 35,7% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
14 | 8 | 6 | 57,1% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
14 | 5 | 9 | 35,7% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
14 | 11 | 3 | 78,6% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
14 | 8 | 6 | 57,1% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
14 | 5 | 9 | 35,7% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
14 | 7 | 7 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
14 | 3 | 11 | 21,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
14 | 4 | 10 | 28,6% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
14 | 2 | 12 | 14,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
14 | 3 | 11 | 21,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
14 | 3 | 11 | 21,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
14 | 6 | 8 | 42,9% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
14 | 2 | 12 | 14,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
14 | 4 | 10 | 28,6% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
14 | 2 | 12 | 14,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
14 | 2 | 12 | 14,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
14 | 2 | 12 | 14,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
14 | 2 | 12 | 14,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
14 | 3 | 11 | 21,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
14 | 1 | 13 | 7,1% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
14 | 3 | 11 | 21,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
14 | 2 | 12 | 14,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
14 | 2 | 12 | 14,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
14 | 6 | 8 | 42,9% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
14 | 9 | 5 | 64,3% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
14 | 11 | 3 | 78,6% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
14 | 6 | 8 | 42,9% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Uporedna analiza tipova
ADT kod kuće · Club Deportivo Los Chankas u gostima · Primera División 2026
Najjača poklapanja trendova
Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
85,7%ADT 78,6% (14) · Club Deportivo Los Chankas 92,9% (14)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
82,1%ADT 78,6% (14) · Club Deportivo Los Chankas 85,7% (14)
Bolji uzorak
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
82,1%ADT 85,7% (14) · Club Deportivo Los Chankas 78,6% (14)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
75,0%ADT 78,6% (14) · Club Deportivo Los Chankas 71,4% (14)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
75,0%ADT 78,6% (14) · Club Deportivo Los Chankas 71,4% (14)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
75,0%ADT 78,6% (14) · Club Deportivo Los Chankas 71,4% (14)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
71,4%ADT 71,4% (14) · Club Deportivo Los Chankas 71,4% (14)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
71,4%ADT 71,4% (14) · Club Deportivo Los Chankas 71,4% (14)
Bolji uzorak
| Tip | ADT kod kuće | Club Deportivo Los Chankas u gostima | Zajednički trend |
|---|---|---|---|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals I0-2&II0-3 Ceo meč |
78,6% uzorak 14 |
92,9% uzorak 14 |
85,7% |
Domaćin - 1+ gol H1+ Ceo meč |
78,6% uzorak 14 |
85,7% uzorak 14 |
82,1% |
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals NE I2+&II1+ Ceo meč |
85,7% uzorak 14 |
78,6% uzorak 14 |
82,1% |
Prvo poluvreme - 1+ gol I1+ 1. poluvreme |
78,6% uzorak 14 |
71,4% uzorak 14 |
75,0% |
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola IO0.5 1. poluvreme |
78,6% uzorak 14 |
71,4% uzorak 14 |
75,0% |
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola IIU2.5 2. poluvreme |
78,6% uzorak 14 |
71,4% uzorak 14 |
75,0% |
Ukupno golova 0-3 0-3 Ceo meč |
71,4% uzorak 14 |
71,4% uzorak 14 |
71,4% |
Manje od 3,5 gola U3.5 Ceo meč |
71,4% uzorak 14 |
71,4% uzorak 14 |
71,4% |
Ukupno golova 2+ 2+ Ceo meč |
64,3% uzorak 14 |
85,7% uzorak 14 |
75,0% |
Više od 1,5 gola O1.5 Ceo meč |
64,3% uzorak 14 |
85,7% uzorak 14 |
75,0% |
Domaćin ili nerešeno 1X Ceo meč |
64,3% uzorak 14 |
78,6% uzorak 14 |
71,4% |
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals NE I1+&II2+ Ceo meč |
78,6% uzorak 14 |
64,3% uzorak 14 |
71,4% |
Prvo poluvreme - 0-1 gol I0-1 1. poluvreme |
64,3% uzorak 14 |
71,4% uzorak 14 |
67,9% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals I0-2&II0-2 Ceo meč |
64,3% uzorak 14 |
71,4% uzorak 14 |
67,9% |
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals I1-2&II0-3 Ceo meč |
64,3% uzorak 14 |
71,4% uzorak 14 |
67,9% |
Nerešeno ili gost X2 Ceo meč |
64,3% uzorak 14 |
64,3% uzorak 14 |
64,3% |
Gost - 1+ gol A1+ Ceo meč |
64,3% uzorak 14 |
64,3% uzorak 14 |
64,3% |
Domaćin ili gost 12 Ceo meč |
71,4% uzorak 14 |
57,1% uzorak 14 |
64,3% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol 1X&1+ Ceo meč |
57,1% uzorak 14 |
71,4% uzorak 14 |
64,3% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola I0-1&II0-3 Ceo meč |
57,1% uzorak 14 |
64,3% uzorak 14 |
60,7% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola I1+&2+ Ceo meč |
57,1% uzorak 14 |
64,3% uzorak 14 |
60,7% |
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol X2&1+ Ceo meč |
57,1% uzorak 14 |
57,1% uzorak 14 |
57,1% |
Drugo poluvreme - 1+ gol II1+ 2. poluvreme |
50,0% uzorak 14 |
78,6% uzorak 14 |
64,3% |
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola IIO0.5 2. poluvreme |
50,0% uzorak 14 |
78,6% uzorak 14 |
64,3% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola I1+&II0-2 Ceo meč |
64,3% uzorak 14 |
50,0% uzorak 14 |
57,1% |
Ukupno golova 0-2 0-2 Ceo meč |
57,1% uzorak 14 |
50,0% uzorak 14 |
53,6% |
Manje od 2,5 gola U2.5 Ceo meč |
57,1% uzorak 14 |
50,0% uzorak 14 |
53,6% |
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola GG&2+ Ceo meč |
50,0% uzorak 14 |
57,1% uzorak 14 |
53,6% |
Oba tima daju gol - Da GG Ceo meč |
50,0% uzorak 14 |
57,1% uzorak 14 |
53,6% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola I0-1&II0-2 Ceo meč |
50,0% uzorak 14 |
57,1% uzorak 14 |
53,6% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola I1-2&II0-2 Ceo meč |
50,0% uzorak 14 |
50,0% uzorak 14 |
50,0% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola II1+&FT2+ Ceo meč |
42,9% uzorak 14 |
78,6% uzorak 14 |
60,7% |
Drugo poluvreme - 0-1 gol II0-1 2. poluvreme |
71,4% uzorak 14 |
42,9% uzorak 14 |
57,1% |
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola IIU1.5 2. poluvreme |
71,4% uzorak 14 |
42,9% uzorak 14 |
57,1% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola 1X&2+ Ceo meč |
42,9% uzorak 14 |
71,4% uzorak 14 |
57,1% |
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola 1X&O1.5 Ceo meč |
42,9% uzorak 14 |
71,4% uzorak 14 |
57,1% |
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals NE I1+&II1+ Ceo meč |
64,3% uzorak 14 |
42,9% uzorak 14 |
53,6% |
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals NE I1-3&II1-3 Ceo meč |
64,3% uzorak 14 |
42,9% uzorak 14 |
53,6% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals I0-2&II0-1 Ceo meč |
57,1% uzorak 14 |
42,9% uzorak 14 |
50,0% |
Ukupno golova 3+ 3+ Ceo meč |
42,9% uzorak 14 |
50,0% uzorak 14 |
46,4% |
Više od 2,5 gola O2.5 Ceo meč |
42,9% uzorak 14 |
50,0% uzorak 14 |
46,4% |
Oba tima daju gol - Ne NG Ceo meč |
50,0% uzorak 14 |
42,9% uzorak 14 |
46,4% |
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola X2&2+ Ceo meč |
42,9% uzorak 14 |
50,0% uzorak 14 |
46,4% |
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola X2&O1.5 Ceo meč |
42,9% uzorak 14 |
50,0% uzorak 14 |
46,4% |
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola 12&2+ Ceo meč |
42,9% uzorak 14 |
50,0% uzorak 14 |
46,4% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals I0-2&II1-3 Ceo meč |
35,7% uzorak 14 |
71,4% uzorak 14 |
53,6% |
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu 2H>1H Ceo meč |
35,7% uzorak 14 |
57,1% uzorak 14 |
46,4% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol I0-1&II1+ Ceo meč |
35,7% uzorak 14 |
57,1% uzorak 14 |
46,4% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol I1+&II0-1 Ceo meč |
57,1% uzorak 14 |
35,7% uzorak 14 |
46,4% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol I1+&II1+ Ceo meč |
35,7% uzorak 14 |
57,1% uzorak 14 |
46,4% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola I1+&II1-3 Ceo meč |
35,7% uzorak 14 |
57,1% uzorak 14 |
46,4% |
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol I1-3&II1+ Ceo meč |
35,7% uzorak 14 |
57,1% uzorak 14 |
46,4% |
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals I1-3&II1-3 Ceo meč |
35,7% uzorak 14 |
57,1% uzorak 14 |
46,4% |
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola 12&O2.5 Ceo meč |
35,7% uzorak 14 |
50,0% uzorak 14 |
42,9% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola II1+&FT3+ Ceo meč |
35,7% uzorak 14 |
50,0% uzorak 14 |
42,9% |
Domaćin - 2+ gola H2+ Ceo meč |
35,7% uzorak 14 |
42,9% uzorak 14 |
39,3% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola I1+&3+ Ceo meč |
35,7% uzorak 14 |
42,9% uzorak 14 |
39,3% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol I1-2&II0-1 Ceo meč |
42,9% uzorak 14 |
35,7% uzorak 14 |
39,3% |
Pobeda domaćina 1 Ceo meč |
35,7% uzorak 14 |
35,7% uzorak 14 |
35,7% |
Domaćin bez primljenog gola HCS Ceo meč |
35,7% uzorak 14 |
35,7% uzorak 14 |
35,7% |
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol 1&1+ Ceo meč |
35,7% uzorak 14 |
35,7% uzorak 14 |
35,7% |
Drugo poluvreme - 2+ gola II2+ 2. poluvreme |
28,6% uzorak 14 |
57,1% uzorak 14 |
42,9% |
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola IIO1.5 2. poluvreme |
28,6% uzorak 14 |
57,1% uzorak 14 |
42,9% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals I0-2&II2+ Ceo meč |
28,6% uzorak 14 |
57,1% uzorak 14 |
42,9% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol I1-2&II1+ Ceo meč |
28,6% uzorak 14 |
57,1% uzorak 14 |
42,9% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola I1-2&II1-3 Ceo meč |
28,6% uzorak 14 |
57,1% uzorak 14 |
42,9% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola I0-1&II1-3 Ceo meč |
28,6% uzorak 14 |
50,0% uzorak 14 |
39,3% |
Nerešeno X Ceo meč |
28,6% uzorak 14 |
42,9% uzorak 14 |
35,7% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol I0-1&II0-1 Ceo meč |
42,9% uzorak 14 |
28,6% uzorak 14 |
35,7% |
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola II2+&FT3+ Ceo meč |
28,6% uzorak 14 |
42,9% uzorak 14 |
35,7% |
Prvo poluvreme - 2+ gola I2+ 1. poluvreme |
35,7% uzorak 14 |
28,6% uzorak 14 |
32,1% |
Nerešeno na poluvremenu PX 1. poluvreme |
28,6% uzorak 14 |
35,7% uzorak 14 |
32,1% |
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola IO1.5 1. poluvreme |
35,7% uzorak 14 |
28,6% uzorak 14 |
32,1% |
Ukupno golova 4+ 4+ Ceo meč |
28,6% uzorak 14 |
28,6% uzorak 14 |
28,6% |
Više od 3,5 gola O3.5 Ceo meč |
28,6% uzorak 14 |
28,6% uzorak 14 |
28,6% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne 1&NG Ceo meč |
28,6% uzorak 14 |
28,6% uzorak 14 |
28,6% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola II1+&FT4+ Ceo meč |
28,6% uzorak 14 |
28,6% uzorak 14 |
28,6% |
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola IIU0.5 2. poluvreme |
50,0% uzorak 14 |
21,4% uzorak 14 |
35,7% |
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu 1H>2H Ceo meč |
50,0% uzorak 14 |
21,4% uzorak 14 |
35,7% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals I0-2&II1-2 Ceo meč |
21,4% uzorak 14 |
50,0% uzorak 14 |
35,7% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals I0-2&II2-3 Ceo meč |
21,4% uzorak 14 |
50,0% uzorak 14 |
35,7% |
Nerešeno + manje od 2,5 gola X&U2.5 Ceo meč |
21,4% uzorak 14 |
42,9% uzorak 14 |
32,1% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola I0-1&II1-2 Ceo meč |
21,4% uzorak 14 |
42,9% uzorak 14 |
32,1% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola I0-1&II2+ Ceo meč |
21,4% uzorak 14 |
42,9% uzorak 14 |
32,1% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola I1-2&3+ Ceo meč |
21,4% uzorak 14 |
42,9% uzorak 14 |
32,1% |
Pobeda gosta 2 Ceo meč |
35,7% uzorak 14 |
21,4% uzorak 14 |
28,6% |
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola GG&3+ Ceo meč |
35,7% uzorak 14 |
21,4% uzorak 14 |
28,6% |
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola GG&O2.5 Ceo meč |
35,7% uzorak 14 |
21,4% uzorak 14 |
28,6% |
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola 1&2+ Ceo meč |
21,4% uzorak 14 |
35,7% uzorak 14 |
28,6% |
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola 1&O1.5 Ceo meč |
21,4% uzorak 14 |
35,7% uzorak 14 |
28,6% |
Nerešeno + više od 1,5 gola X&O1.5 Ceo meč |
21,4% uzorak 14 |
35,7% uzorak 14 |
28,6% |
Nerešeno + oba tima daju gol X&GG Ceo meč |
21,4% uzorak 14 |
35,7% uzorak 14 |
28,6% |
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol 2&1+ Ceo meč |
35,7% uzorak 14 |
21,4% uzorak 14 |
28,6% |
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola 1X&O2.5 Ceo meč |
21,4% uzorak 14 |
35,7% uzorak 14 |
28,6% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola I1+&II1-2 Ceo meč |
21,4% uzorak 14 |
35,7% uzorak 14 |
28,6% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola I1+&II2+ Ceo meč |
21,4% uzorak 14 |
35,7% uzorak 14 |
28,6% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola I1+&II2-3 Ceo meč |
21,4% uzorak 14 |
35,7% uzorak 14 |
28,6% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola I1-2&II2+ Ceo meč |
21,4% uzorak 14 |
35,7% uzorak 14 |
28,6% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola I1-2&II2-3 Ceo meč |
21,4% uzorak 14 |
35,7% uzorak 14 |
28,6% |
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals I1-3&II1-2 Ceo meč |
21,4% uzorak 14 |
35,7% uzorak 14 |
28,6% |
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola I1-3&II2+ Ceo meč |
21,4% uzorak 14 |
35,7% uzorak 14 |
28,6% |
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike AWM1 Ceo meč |
28,6% uzorak 14 |
21,4% uzorak 14 |
25,0% |
Drugo poluvreme - 3+ gola II3+ 2. poluvreme |
21,4% uzorak 14 |
28,6% uzorak 14 |
25,0% |
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola IIO2.5 2. poluvreme |
21,4% uzorak 14 |
28,6% uzorak 14 |
25,0% |
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola II2+&FT4+ Ceo meč |
21,4% uzorak 14 |
28,6% uzorak 14 |
25,0% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola I1+&4+ Ceo meč |
21,4% uzorak 14 |
21,4% uzorak 14 |
21,4% |
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola I2+&3+ Ceo meč |
21,4% uzorak 14 |
21,4% uzorak 14 |
21,4% |
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola NG&U2.5 Ceo meč |
42,9% uzorak 14 |
14,3% uzorak 14 |
28,6% |
Ukupno golova 0-1 0-1 Ceo meč |
35,7% uzorak 14 |
14,3% uzorak 14 |
25,0% |
Manje od 1,5 gola U1.5 Ceo meč |
35,7% uzorak 14 |
14,3% uzorak 14 |
25,0% |
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike HWM2+ Ceo meč |
14,3% uzorak 14 |
35,7% uzorak 14 |
25,0% |
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola 1&3+ Ceo meč |
14,3% uzorak 14 |
35,7% uzorak 14 |
25,0% |
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola 1&O2.5 Ceo meč |
14,3% uzorak 14 |
35,7% uzorak 14 |
25,0% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola I0-1&II2-3 Ceo meč |
14,3% uzorak 14 |
35,7% uzorak 14 |
25,0% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola I1-2&II1-2 Ceo meč |
14,3% uzorak 14 |
35,7% uzorak 14 |
25,0% |
Gost - 2+ gola A2+ Ceo meč |
28,6% uzorak 14 |
14,3% uzorak 14 |
21,4% |
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola X2&O2.5 Ceo meč |
28,6% uzorak 14 |
14,3% uzorak 14 |
21,4% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals I2-3&II0-1 Ceo meč |
28,6% uzorak 14 |
14,3% uzorak 14 |
21,4% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals I2-3&II0-2 Ceo meč |
28,6% uzorak 14 |
14,3% uzorak 14 |
21,4% |
Gost bez primljenog gola ACS Ceo meč |
21,4% uzorak 14 |
14,3% uzorak 14 |
17,9% |
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola 2&2+ Ceo meč |
21,4% uzorak 14 |
14,3% uzorak 14 |
17,9% |
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola 2&3+ Ceo meč |
21,4% uzorak 14 |
14,3% uzorak 14 |
17,9% |
Pobeda gosta + više od 1,5 gola 2&O1.5 Ceo meč |
21,4% uzorak 14 |
14,3% uzorak 14 |
17,9% |
Pobeda gosta + više od 2,5 gola 2&O2.5 Ceo meč |
21,4% uzorak 14 |
14,3% uzorak 14 |
17,9% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol 2&GG Ceo meč |
21,4% uzorak 14 |
14,3% uzorak 14 |
17,9% |
Isti broj golova u oba poluvremena 1H=2H Ceo meč |
14,3% uzorak 14 |
21,4% uzorak 14 |
17,9% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola I1+&II3+ Ceo meč |
14,3% uzorak 14 |
21,4% uzorak 14 |
17,9% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola I1-2&4+ Ceo meč |
14,3% uzorak 14 |
21,4% uzorak 14 |
17,9% |
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola II1-2&FT3+ Ceo meč |
14,3% uzorak 14 |
21,4% uzorak 14 |
17,9% |
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol I2+&II1+ Ceo meč |
14,3% uzorak 14 |
21,4% uzorak 14 |
17,9% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol I2-3&II1+ Ceo meč |
14,3% uzorak 14 |
21,4% uzorak 14 |
17,9% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals I2-3&II1-3 Ceo meč |
14,3% uzorak 14 |
21,4% uzorak 14 |
17,9% |
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola I2+&4+ Ceo meč |
14,3% uzorak 14 |
14,3% uzorak 14 |
14,3% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola I2-3&4+ Ceo meč |
14,3% uzorak 14 |
14,3% uzorak 14 |
14,3% |
Domaćin - 3+ gola H3+ Ceo meč |
7,1% uzorak 14 |
35,7% uzorak 14 |
21,4% |
Ukupno golova 5+ 5+ Ceo meč |
7,1% uzorak 14 |
14,3% uzorak 14 |
10,7% |
Gost - 3+ gola A3+ Ceo meč |
14,3% uzorak 14 |
7,1% uzorak 14 |
10,7% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne 2&NG Ceo meč |
14,3% uzorak 14 |
7,1% uzorak 14 |
10,7% |
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola I2+&II2+ Ceo meč |
7,1% uzorak 14 |
14,3% uzorak 14 |
10,7% |
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals I2+&II3+ Ceo meč |
7,1% uzorak 14 |
14,3% uzorak 14 |
10,7% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola I2-3&II2+ Ceo meč |
7,1% uzorak 14 |
14,3% uzorak 14 |
10,7% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals I2-3&II2-3 Ceo meč |
7,1% uzorak 14 |
14,3% uzorak 14 |
10,7% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol 1&GG Ceo meč |
7,1% uzorak 14 |
7,1% uzorak 14 |
7,1% |
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne X&NG Ceo meč |
7,1% uzorak 14 |
7,1% uzorak 14 |
7,1% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals I2-3&II1-2 Ceo meč |
7,1% uzorak 14 |
7,1% uzorak 14 |
7,1% |
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike HWM1 Ceo meč |
21,4% uzorak 14 |
0,0% uzorak 14 |
10,7% |
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike AWM2+ Ceo meč |
7,1% uzorak 14 |
0,0% uzorak 14 |
3,6% |
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

ADT
Formacija: 4-2-3-1 · Trener: Pablo Trobbiani
Startna postava 11
30J. ValenciaG
15J. AlvinoD
23J. NarvaezD
28J. SotoD
20A. GutierrezD
16L. PerezM
8J. Guivin TantaM
22A. RodriguezM
10V. CedronM
7J. RojasM
9H. RengifoF
Klupa 9
33C. SolisG
32J. BaumanF
14C. CabelloD
5J. VegaM
31J. NavarroD
37N. RengifoF
21L. E. Benites VargasM
4R. BiojoD
27A. HidalgoM

Club Deportivo Los Chankas
Formacija: 5-3-2 · Trener: Walter Paolella
Startna postava 11
1H. CamachoG
18O. TakeuchiD
24G. RizzoD
33C. PimientaD
26D. Gonzales
31A. QuintanaD
15K. SanchezM
5J. PalominoM
8A. QuirozM
10F. TorresF
11J. QuinteroF
Klupa 9
12L. PretelG
89J. PositoF
14B. GuevaraD
20M. Torres
7J. OspinaF
17C. VelardeM
6A. AyarzaM
27K. BarriosD
30M. KaufmanD
Prati Fudbal Statistika
Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
