Brza analiza utakmice
Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Forma · Atletico Grau
2P
1N
2I
13. mesto · 33 bodova
Forma · Club Deportivo Los Chankas
0P
2N
3I
8. mesto · 43 bodova
Golovi · Over 1.5
38%
vs
86%
BTTS
38% /
57% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
3
— 2 —
5
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
Atletico Grau 92,3%
· Club Deportivo Los Chankas 71,4%
81,5%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 13
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.
Predlozi i AI tiketi
Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Clausura - 11
Status
Match Finished
Konačan rezultat
0:0
Poluvreme
0:0
Stadion
Estadio Municipal Ambrosio Maco Arroyo
Grad
Piura
Vizuelno poređenje trendova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.
Statistički trendovi golova
Domaćin kod kuće · gost u gostima · sezona 2026
5 / 13
38,5%
Over 1.5
12 / 14
85,7%
5 / 13
38,5%
Over 2.5
7 / 14
50,0%
3 / 13
23,1%
Over 3.5
4 / 14
28,6%
8 / 13
61,5%
Under 1.5
2 / 14
14,3%
8 / 13
61,5%
Under 2.5
7 / 14
50,0%
10 / 13
76,9%
Under 3.5
10 / 14
71,4%
Ovo je istorijski učinak timova u aktuelnoj sezoni, ne prediction za ovu utakmicu.
Međusobni susreti
Poslednjih 10 završenih utakmica
3
Atletico Grau pobede
2
Nerešeno
5
Club Deportivo Los Chankas pobede
17.04.2026.
Club Deportivo Los Chankas - Atletico Grau
Primera División
2:0
10.08.2025.
Club Deportivo Los Chankas - Atletico Grau
Primera División
3:2
10.03.2025.
Atletico Grau - Club Deportivo Los Chankas
Primera División
2:1
21.08.2024.
Atletico Grau - Club Deportivo Los Chankas
Primera División
1:1
15.03.2024.
Club Deportivo Los Chankas - Atletico Grau
Primera División
0:1
16.09.2021.
Club Deportivo Los Chankas - Atletico Grau
Segunda División
3:1
16.07.2021.
Atletico Grau - Club Deportivo Los Chankas
Segunda División
0:0
21.09.2019.
Atletico Grau - Club Deportivo Los Chankas
Segunda División
6:0
09.06.2019.
Club Deportivo Los Chankas - Atletico Grau
Segunda División
2:1
22.07.2018.
Club Deportivo Los Chankas - Atletico Grau
Segunda División
2:1
Utakmica Atletico Grau - Club Deportivo Los Chankas donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Primera División, Peru.
21'
Club Deportivo Los Chankas
Gonzalo Rizzo
Žuti karton · Foul
40'
Club Deportivo Los Chankas
Abdiel Ayarza
VAR
50'
Atletico Grau
Freddy Oncoy
Žuti karton · Foul
57'
Club Deportivo Los Chankas
Jorge Palomino
Izmena · Kelvin Sanchez
60'
Atletico Grau
Luis Benites
Žuti karton · Foul
60'
Atletico Grau
Yamir Ruidiaz Misitich
Izmena · Luis Benites
63'
Club Deportivo Los Chankas
Abdiel Ayarza
Crveni karton · Serious Foul
70'
Club Deportivo Los Chankas
juan ospina
Izmena · Michael Kaufman
73'
Atletico Grau
Jose Ataupillco
Izmena · Pablo Lavandeira
73'
Atletico Grau
Aldair Vásquez
Izmena · Raúl Ruidíaz
77'
Club Deportivo Los Chankas
Michael Kaufman
Žuti karton · Foul
84'
Club Deportivo Los Chankas
Marlon Torres
Izmena · Félix Espinoza
84'
Club Deportivo Los Chankas
Kenji Barrios
Izmena · Axel Chávez
84'
Club Deportivo Los Chankas
Franco Nicolas Torres
Izmena · Jarlin Quintero
86'
Atletico Grau
Raúl Ruidíaz
Žuti karton · Foul
89'
Atletico Grau
Gabriel Alfaro
Izmena · Elsar Rodas
89'
Atletico Grau
Christian Vasquez
Izmena · Henri Espinoza
67%
Ball Possession
33%
17
Total Shots
6
7
Shots on Goal
0
6
Shots off Goal
4
4
Blocked Shots
2
5
Shots insidebox
2
12
Shots outsidebox
4
6
Corner Kicks
1
1
Offsides
2
17
Fouls
7
3
Yellow Cards
2
0
Red Cards
1
0
Goalkeeper Saves
7
475
Total passes
245
394
Passes accurate
151
6
Free Kicks
15
Analiza tipova · Atletico Grau
Primera División · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
13 | 6 | 7 | 46,2% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
13 | 3 | 10 | 23,1% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
13 | 4 | 9 | 30,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
13 | 9 | 4 | 69,2% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
13 | 10 | 3 | 76,9% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
13 | 7 | 6 | 53,9% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
13 | 8 | 5 | 61,5% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
13 | 8 | 5 | 61,5% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
13 | 10 | 3 | 76,9% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
13 | 5 | 8 | 38,5% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
13 | 5 | 8 | 38,5% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
13 | 3 | 10 | 23,1% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
13 | 1 | 12 | 7,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
13 | 5 | 8 | 38,5% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
13 | 5 | 8 | 38,5% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
13 | 3 | 10 | 23,1% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
13 | 8 | 5 | 61,5% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
13 | 8 | 5 | 61,5% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
13 | 10 | 3 | 76,9% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
13 | 5 | 8 | 38,5% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
13 | 5 | 8 | 38,5% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
13 | 5 | 8 | 38,5% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
13 | 8 | 5 | 61,5% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
13 | 5 | 8 | 38,5% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
13 | 8 | 5 | 61,5% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
13 | 11 | 2 | 84,6% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
13 | 8 | 5 | 61,5% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
13 | 2 | 11 | 15,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
13 | 6 | 7 | 46,2% | 50,0% 5/10 |
80,0% 4/5 |
W4 |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
13 | 8 | 5 | 61,5% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
13 | 2 | 11 | 15,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
13 | 8 | 5 | 61,5% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
13 | 3 | 10 | 23,1% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
13 | 3 | 10 | 23,1% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
13 | 7 | 6 | 53,9% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
13 | 2 | 11 | 15,4% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
13 | 0 | 13 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L13 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
13 | 6 | 7 | 46,2% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
13 | 5 | 8 | 38,5% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
13 | 3 | 10 | 23,1% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
13 | 3 | 10 | 23,1% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
13 | 4 | 9 | 30,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
13 | 0 | 13 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L13 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
13 | 6 | 7 | 46,2% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
13 | 3 | 10 | 23,1% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
13 | 3 | 10 | 23,1% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
13 | 3 | 10 | 23,1% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
13 | 3 | 10 | 23,1% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
13 | 3 | 10 | 23,1% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
13 | 3 | 10 | 23,1% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
13 | 3 | 10 | 23,1% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
13 | 0 | 13 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L13 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
13 | 0 | 13 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L13 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
13 | 3 | 10 | 23,1% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
13 | 4 | 9 | 30,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
13 | 2 | 11 | 15,4% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
13 | 2 | 11 | 15,4% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
13 | 2 | 11 | 15,4% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
13 | 2 | 11 | 15,4% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
13 | 2 | 11 | 15,4% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
13 | 2 | 11 | 15,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
13 | 8 | 5 | 61,5% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
13 | 7 | 6 | 53,9% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
13 | 5 | 8 | 38,5% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
13 | 1 | 12 | 7,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
13 | 7 | 6 | 53,9% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
13 | 5 | 8 | 38,5% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
13 | 1 | 12 | 7,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
13 | 6 | 7 | 46,2% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
13 | 8 | 5 | 61,5% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
13 | 12 | 1 | 92,3% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W8 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
13 | 3 | 10 | 23,1% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
13 | 5 | 8 | 38,5% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
13 | 5 | 8 | 38,5% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
13 | 6 | 7 | 46,2% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
13 | 3 | 10 | 23,1% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
13 | 3 | 10 | 23,1% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
13 | 3 | 10 | 23,1% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
13 | 4 | 9 | 30,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
13 | 2 | 11 | 15,4% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
13 | 2 | 11 | 15,4% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
13 | 2 | 11 | 15,4% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
13 | 5 | 8 | 38,5% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
13 | 5 | 8 | 38,5% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
13 | 8 | 5 | 61,5% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
13 | 10 | 3 | 76,9% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
13 | 10 | 3 | 76,9% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
13 | 5 | 8 | 38,5% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
13 | 4 | 9 | 30,8% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
13 | 4 | 9 | 30,8% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
13 | 3 | 10 | 23,1% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
13 | 2 | 11 | 15,4% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
13 | 3 | 10 | 23,1% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
1 | 1 | 0 | 100,0% | 100,0% 1/1 |
100,0% 1/1 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
1 | 1 | 0 | 100,0% | 100,0% 1/1 |
100,0% 1/1 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
1 | 1 | 0 | 100,0% | 100,0% 1/1 |
100,0% 1/1 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
13 | 5 | 8 | 38,5% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
13 | 5 | 8 | 38,5% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
13 | 3 | 10 | 23,1% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
13 | 5 | 8 | 38,5% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
13 | 7 | 6 | 53,9% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
13 | 4 | 9 | 30,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
13 | 4 | 9 | 30,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
13 | 5 | 8 | 38,5% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
13 | 4 | 9 | 30,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
13 | 1 | 12 | 7,7% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L8 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
13 | 5 | 8 | 38,5% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
13 | 3 | 10 | 23,1% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
13 | 3 | 10 | 23,1% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
13 | 7 | 6 | 53,9% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
13 | 5 | 8 | 38,5% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
13 | 4 | 9 | 30,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
13 | 4 | 9 | 30,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
13 | 5 | 8 | 38,5% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
13 | 4 | 9 | 30,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
13 | 5 | 8 | 38,5% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
13 | 5 | 8 | 38,5% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
13 | 5 | 8 | 38,5% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
13 | 5 | 8 | 38,5% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
13 | 2 | 11 | 15,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
13 | 3 | 10 | 23,1% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
13 | 2 | 11 | 15,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
13 | 4 | 9 | 30,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
13 | 2 | 11 | 15,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
13 | 5 | 8 | 38,5% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
13 | 2 | 11 | 15,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
13 | 3 | 10 | 23,1% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
13 | 2 | 11 | 15,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
13 | 2 | 11 | 15,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
13 | 2 | 11 | 15,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L1 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
1 | 0 | 1 | 0,0% | 0,0% 0/1 |
0,0% 0/1 |
L1 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
1 | 1 | 0 | 100,0% | 100,0% 1/1 |
100,0% 1/1 |
W1 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
1 | 1 | 0 | 100,0% | 100,0% 1/1 |
100,0% 1/1 |
W1 |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
1 | 1 | 0 | 100,0% | 100,0% 1/1 |
100,0% 1/1 |
W1 |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
1 | 1 | 0 | 100,0% | 100,0% 1/1 |
100,0% 1/1 |
W1 |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Analiza tipova · Club Deportivo Los Chankas
Primera División · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
14 | 5 | 9 | 35,7% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
14 | 6 | 8 | 42,9% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
14 | 3 | 11 | 21,4% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L9 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
14 | 11 | 3 | 78,6% | 90,0% 9/10 |
100,0% 5/5 |
W9 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
14 | 8 | 6 | 57,1% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
14 | 9 | 5 | 64,3% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
14 | 2 | 12 | 14,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
14 | 7 | 7 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
14 | 10 | 4 | 71,4% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
14 | 12 | 2 | 85,7% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
14 | 7 | 7 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
14 | 4 | 10 | 28,6% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
14 | 2 | 12 | 14,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
14 | 12 | 2 | 85,7% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
14 | 7 | 7 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
14 | 4 | 10 | 28,6% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
14 | 2 | 12 | 14,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
14 | 7 | 7 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
14 | 10 | 4 | 71,4% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
14 | 8 | 6 | 57,1% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
14 | 3 | 11 | 21,4% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
14 | 3 | 11 | 21,4% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
14 | 2 | 12 | 14,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
14 | 8 | 6 | 57,1% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
14 | 6 | 8 | 42,9% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
14 | 10 | 4 | 71,4% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
14 | 10 | 4 | 71,4% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
14 | 4 | 10 | 28,6% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
14 | 5 | 9 | 35,7% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
14 | 10 | 4 | 71,4% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
14 | 4 | 10 | 28,6% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
14 | 12 | 2 | 85,7% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
14 | 6 | 8 | 42,9% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
14 | 5 | 9 | 35,7% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
14 | 9 | 5 | 64,3% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
14 | 2 | 12 | 14,3% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L10 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
14 | 1 | 13 | 7,1% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L10 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
14 | 5 | 9 | 35,7% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
W1 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
14 | 2 | 12 | 14,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
14 | 0 | 14 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L14 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
14 | 5 | 9 | 35,7% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
14 | 3 | 11 | 21,4% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L9 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
14 | 0 | 14 | 0,0% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L14 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
14 | 5 | 9 | 35,7% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
14 | 5 | 9 | 35,7% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
14 | 5 | 9 | 35,7% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
14 | 5 | 9 | 35,7% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
14 | 5 | 9 | 35,7% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
14 | 1 | 13 | 7,1% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L5 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
14 | 4 | 10 | 28,6% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
14 | 6 | 8 | 42,9% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
W2 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
14 | 5 | 9 | 35,7% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
14 | 5 | 9 | 35,7% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
14 | 1 | 13 | 7,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
14 | 3 | 11 | 21,4% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L9 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
14 | 2 | 12 | 14,3% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L10 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
14 | 2 | 12 | 14,3% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L10 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
14 | 2 | 12 | 14,3% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L10 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
14 | 2 | 12 | 14,3% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L10 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
14 | 2 | 12 | 14,3% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L10 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
14 | 1 | 13 | 7,1% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
L9 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
14 | 6 | 8 | 42,9% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
14 | 11 | 3 | 78,6% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
14 | 8 | 6 | 57,1% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
14 | 4 | 10 | 28,6% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
14 | 11 | 3 | 78,6% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
14 | 8 | 6 | 57,1% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
14 | 4 | 10 | 28,6% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
14 | 3 | 11 | 21,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
14 | 6 | 8 | 42,9% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
14 | 10 | 4 | 71,4% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
14 | 3 | 11 | 21,4% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
L6 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
14 | 8 | 6 | 57,1% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
14 | 3 | 11 | 21,4% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
14 | 10 | 4 | 71,4% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
14 | 10 | 4 | 71,4% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
14 | 10 | 4 | 71,4% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
14 | 5 | 9 | 35,7% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
14 | 8 | 6 | 57,1% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
14 | 7 | 7 | 50,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
14 | 7 | 7 | 50,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
14 | 2 | 12 | 14,3% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
L10 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
14 | 7 | 7 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
14 | 7 | 7 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 | Niz |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
14 | 4 | 10 | 28,6% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
W1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
14 | 8 | 6 | 57,1% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
14 | 9 | 5 | 64,3% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
W2 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
14 | 8 | 6 | 57,1% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
14 | 6 | 8 | 42,9% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
14 | 7 | 7 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
14 | 6 | 8 | 42,9% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
14 | 5 | 9 | 35,7% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
14 | 5 | 9 | 35,7% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
W1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
2 | 2 | 0 | 100,0% | 100,0% 2/2 |
100,0% 2/2 |
W2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
2 | 2 | 0 | 100,0% | 100,0% 2/2 |
100,0% 2/2 |
W2 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
L1 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
2 | 1 | 1 | 50,0% | 50,0% 1/2 |
50,0% 1/2 |
L1 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
14 | 9 | 5 | 64,3% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
14 | 6 | 8 | 42,9% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
14 | 3 | 11 | 21,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
14 | 8 | 6 | 57,1% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
14 | 7 | 7 | 50,0% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
14 | 5 | 9 | 35,7% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
14 | 8 | 6 | 57,1% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
14 | 5 | 9 | 35,7% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
14 | 5 | 9 | 35,7% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
14 | 3 | 11 | 21,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
14 | 6 | 8 | 42,9% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
14 | 3 | 11 | 21,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
14 | 5 | 9 | 35,7% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L4 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
14 | 7 | 7 | 50,0% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
2 | 0 | 2 | 0,0% | 0,0% 0/2 |
0,0% 0/2 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
14 | 8 | 6 | 57,1% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
14 | 5 | 9 | 35,7% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
14 | 8 | 6 | 57,1% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
14 | 5 | 9 | 35,7% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
14 | 5 | 9 | 35,7% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
14 | 8 | 6 | 57,1% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
L2 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
2 | 0 | 2 | 0,0% | 0,0% 0/2 |
0,0% 0/2 |
L2 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
14 | 11 | 3 | 78,6% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
L1 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
2 | 0 | 2 | 0,0% | 0,0% 0/2 |
0,0% 0/2 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
14 | 5 | 9 | 35,7% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
14 | 7 | 7 | 50,0% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
14 | 3 | 11 | 21,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
14 | 4 | 10 | 28,6% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
14 | 2 | 12 | 14,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
14 | 3 | 11 | 21,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L3 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
14 | 3 | 11 | 21,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
14 | 6 | 8 | 42,9% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
14 | 2 | 12 | 14,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
14 | 4 | 10 | 28,6% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
2 | 0 | 2 | 0,0% | 0,0% 0/2 |
0,0% 0/2 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
14 | 2 | 12 | 14,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
2 | 0 | 2 | 0,0% | 0,0% 0/2 |
0,0% 0/2 |
L2 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
2 | 0 | 2 | 0,0% | 0,0% 0/2 |
0,0% 0/2 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
14 | 3 | 11 | 21,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
2 | 0 | 2 | 0,0% | 0,0% 0/2 |
0,0% 0/2 |
L2 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
2 | 0 | 2 | 0,0% | 0,0% 0/2 |
0,0% 0/2 |
L2 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
14 | 2 | 12 | 14,3% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
L2 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
2 | 0 | 2 | 0,0% | 0,0% 0/2 |
0,0% 0/2 |
L2 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
2 | 2 | 0 | 100,0% | 100,0% 2/2 |
100,0% 2/2 |
W2 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
2 | 2 | 0 | 100,0% | 100,0% 2/2 |
100,0% 2/2 |
W2 |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
2 | 2 | 0 | 100,0% | 100,0% 2/2 |
100,0% 2/2 |
W2 |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
2 | 2 | 0 | 100,0% | 100,0% 2/2 |
100,0% 2/2 |
W2 |
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.
Uporedna analiza tipova
Atletico Grau kod kuće · Club Deportivo Los Chankas u gostima · Primera División 2026
Najjača poklapanja trendova
Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
81,5%Atletico Grau 92,3% (13) · Club Deportivo Los Chankas 71,4% (14)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 0-1 gol
77,8%Atletico Grau 84,6% (13) · Club Deportivo Los Chankas 71,4% (14)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
74,1%Atletico Grau 76,9% (13) · Club Deportivo Los Chankas 71,4% (14)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
74,1%Atletico Grau 76,9% (13) · Club Deportivo Los Chankas 71,4% (14)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno
74,1%Atletico Grau 69,2% (13) · Club Deportivo Los Chankas 78,6% (14)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
70,4%Atletico Grau 76,9% (13) · Club Deportivo Los Chankas 64,3% (14)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
74,1%Atletico Grau 61,5% (13) · Club Deportivo Los Chankas 85,7% (14)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
66,7%Atletico Grau 61,5% (13) · Club Deportivo Los Chankas 71,4% (14)
Bolji uzorak
| Tip | Atletico Grau kod kuće | Club Deportivo Los Chankas u gostima | Zajednički trend |
|---|---|---|---|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals I0-2&II0-2 Ceo meč |
100,0% uzorak 1 |
100,0% uzorak 2 |
100,0% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals I0-2&II0-3 Ceo meč |
100,0% uzorak 1 |
100,0% uzorak 2 |
100,0% |
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals NE I1+&II1+ Ceo meč |
100,0% uzorak 1 |
100,0% uzorak 2 |
100,0% |
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals NE I1+&II2+ Ceo meč |
100,0% uzorak 1 |
100,0% uzorak 2 |
100,0% |
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals NE I2+&II1+ Ceo meč |
100,0% uzorak 1 |
100,0% uzorak 2 |
100,0% |
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals NE I1-3&II1-3 Ceo meč |
100,0% uzorak 1 |
100,0% uzorak 2 |
100,0% |
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola IIU2.5 2. poluvreme |
92,3% uzorak 13 |
71,4% uzorak 14 |
81,5% |
Prvo poluvreme - 0-1 gol I0-1 1. poluvreme |
84,6% uzorak 13 |
71,4% uzorak 14 |
77,8% |
Ukupno golova 0-3 0-3 Ceo meč |
76,9% uzorak 13 |
71,4% uzorak 14 |
74,1% |
Manje od 3,5 gola U3.5 Ceo meč |
76,9% uzorak 13 |
71,4% uzorak 14 |
74,1% |
Domaćin ili nerešeno 1X Ceo meč |
69,2% uzorak 13 |
78,6% uzorak 14 |
74,1% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola I0-1&II0-3 Ceo meč |
76,9% uzorak 13 |
64,3% uzorak 14 |
70,4% |
Domaćin - 1+ gol H1+ Ceo meč |
61,5% uzorak 13 |
85,7% uzorak 14 |
74,1% |
Prvo poluvreme - 1+ gol I1+ 1. poluvreme |
61,5% uzorak 13 |
71,4% uzorak 14 |
66,7% |
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola IO0.5 1. poluvreme |
61,5% uzorak 13 |
71,4% uzorak 14 |
66,7% |
Domaćin ili gost 12 Ceo meč |
76,9% uzorak 13 |
57,1% uzorak 14 |
66,7% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola I0-1&II0-2 Ceo meč |
76,9% uzorak 13 |
57,1% uzorak 14 |
66,7% |
Drugo poluvreme - 1+ gol II1+ 2. poluvreme |
53,9% uzorak 13 |
78,6% uzorak 14 |
66,7% |
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola IIO0.5 2. poluvreme |
53,9% uzorak 13 |
78,6% uzorak 14 |
66,7% |
Nerešeno ili gost X2 Ceo meč |
53,9% uzorak 13 |
64,3% uzorak 14 |
59,3% |
Gost - 1+ gol A1+ Ceo meč |
53,9% uzorak 13 |
64,3% uzorak 14 |
59,3% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals I0-2&II0-1 Ceo meč |
100,0% uzorak 1 |
50,0% uzorak 2 |
66,7% |
Ukupno golova 0-2 0-2 Ceo meč |
61,5% uzorak 13 |
50,0% uzorak 14 |
55,6% |
Manje od 2,5 gola U2.5 Ceo meč |
61,5% uzorak 13 |
50,0% uzorak 14 |
55,6% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola I1+&II0-2 Ceo meč |
53,9% uzorak 13 |
50,0% uzorak 14 |
51,9% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola I1-2&II0-2 Ceo meč |
53,9% uzorak 13 |
50,0% uzorak 14 |
51,9% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol 1X&1+ Ceo meč |
46,2% uzorak 13 |
71,4% uzorak 14 |
59,3% |
Oba tima daju gol - Ne NG Ceo meč |
61,5% uzorak 13 |
42,9% uzorak 14 |
51,9% |
Drugo poluvreme - 0-1 gol II0-1 2. poluvreme |
61,5% uzorak 13 |
42,9% uzorak 14 |
51,9% |
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola IIU1.5 2. poluvreme |
61,5% uzorak 13 |
42,9% uzorak 14 |
51,9% |
Ukupno golova 2+ 2+ Ceo meč |
38,5% uzorak 13 |
85,7% uzorak 14 |
63,0% |
Više od 1,5 gola O1.5 Ceo meč |
38,5% uzorak 13 |
85,7% uzorak 14 |
63,0% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola II1+&FT2+ Ceo meč |
38,5% uzorak 13 |
78,6% uzorak 14 |
59,3% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola I1+&2+ Ceo meč |
38,5% uzorak 13 |
64,3% uzorak 14 |
51,9% |
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola GG&2+ Ceo meč |
38,5% uzorak 13 |
57,1% uzorak 14 |
48,1% |
Oba tima daju gol - Da GG Ceo meč |
38,5% uzorak 13 |
57,1% uzorak 14 |
48,1% |
Drugo poluvreme - 2+ gola II2+ 2. poluvreme |
38,5% uzorak 13 |
57,1% uzorak 14 |
48,1% |
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola IIO1.5 2. poluvreme |
38,5% uzorak 13 |
57,1% uzorak 14 |
48,1% |
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu 2H>1H Ceo meč |
38,5% uzorak 13 |
57,1% uzorak 14 |
48,1% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol I0-1&II1+ Ceo meč |
38,5% uzorak 13 |
57,1% uzorak 14 |
48,1% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol I1+&II1+ Ceo meč |
38,5% uzorak 13 |
57,1% uzorak 14 |
48,1% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol I1-2&II1+ Ceo meč |
38,5% uzorak 13 |
57,1% uzorak 14 |
48,1% |
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol I1-3&II1+ Ceo meč |
38,5% uzorak 13 |
57,1% uzorak 14 |
48,1% |
Ukupno golova 3+ 3+ Ceo meč |
38,5% uzorak 13 |
50,0% uzorak 14 |
44,4% |
Više od 2,5 gola O2.5 Ceo meč |
38,5% uzorak 13 |
50,0% uzorak 14 |
44,4% |
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola 12&2+ Ceo meč |
38,5% uzorak 13 |
50,0% uzorak 14 |
44,4% |
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola 12&O2.5 Ceo meč |
38,5% uzorak 13 |
50,0% uzorak 14 |
44,4% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola II1+&FT3+ Ceo meč |
38,5% uzorak 13 |
50,0% uzorak 14 |
44,4% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola I1+&3+ Ceo meč |
38,5% uzorak 13 |
42,9% uzorak 14 |
40,7% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola I1-2&3+ Ceo meč |
38,5% uzorak 13 |
42,9% uzorak 14 |
40,7% |
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola II2+&FT3+ Ceo meč |
38,5% uzorak 13 |
42,9% uzorak 14 |
40,7% |
Pobeda domaćina 1 Ceo meč |
46,2% uzorak 13 |
35,7% uzorak 14 |
40,7% |
Nerešeno na poluvremenu PX 1. poluvreme |
46,2% uzorak 13 |
35,7% uzorak 14 |
40,7% |
Domaćin bez primljenog gola HCS Ceo meč |
46,2% uzorak 13 |
35,7% uzorak 14 |
40,7% |
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol 1&1+ Ceo meč |
46,2% uzorak 13 |
35,7% uzorak 14 |
40,7% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola I1+&II2+ Ceo meč |
38,5% uzorak 13 |
35,7% uzorak 14 |
37,0% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola I1-2&II2+ Ceo meč |
38,5% uzorak 13 |
35,7% uzorak 14 |
37,0% |
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola I1-3&II2+ Ceo meč |
38,5% uzorak 13 |
35,7% uzorak 14 |
37,0% |
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol X2&1+ Ceo meč |
30,8% uzorak 13 |
57,1% uzorak 14 |
44,4% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola I1+&II1-3 Ceo meč |
30,8% uzorak 13 |
57,1% uzorak 14 |
44,4% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola I1-2&II1-3 Ceo meč |
30,8% uzorak 13 |
57,1% uzorak 14 |
44,4% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola I0-1&II1-3 Ceo meč |
30,8% uzorak 13 |
50,0% uzorak 14 |
40,7% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola I0-1&II1-2 Ceo meč |
30,8% uzorak 13 |
42,9% uzorak 14 |
37,0% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola I1+&II1-2 Ceo meč |
30,8% uzorak 13 |
35,7% uzorak 14 |
33,3% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola I1+&II2-3 Ceo meč |
30,8% uzorak 13 |
35,7% uzorak 14 |
33,3% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola I1-2&II1-2 Ceo meč |
30,8% uzorak 13 |
35,7% uzorak 14 |
33,3% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola I1-2&II2-3 Ceo meč |
30,8% uzorak 13 |
35,7% uzorak 14 |
33,3% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol I0-1&II0-1 Ceo meč |
61,5% uzorak 13 |
28,6% uzorak 14 |
44,4% |
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola 1X&2+ Ceo meč |
23,1% uzorak 13 |
71,4% uzorak 14 |
48,2% |
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola 1X&O1.5 Ceo meč |
23,1% uzorak 13 |
71,4% uzorak 14 |
48,2% |
Nerešeno X Ceo meč |
23,1% uzorak 13 |
42,9% uzorak 14 |
33,3% |
Domaćin - 2+ gola H2+ Ceo meč |
23,1% uzorak 13 |
42,9% uzorak 14 |
33,3% |
Nerešeno + manje od 2,5 gola X&U2.5 Ceo meč |
23,1% uzorak 13 |
42,9% uzorak 14 |
33,3% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola I0-1&II2+ Ceo meč |
23,1% uzorak 13 |
42,9% uzorak 14 |
33,3% |
Domaćin - 3+ gola H3+ Ceo meč |
23,1% uzorak 13 |
35,7% uzorak 14 |
29,6% |
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike HWM2+ Ceo meč |
23,1% uzorak 13 |
35,7% uzorak 14 |
29,6% |
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola 1&2+ Ceo meč |
23,1% uzorak 13 |
35,7% uzorak 14 |
29,6% |
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola 1&3+ Ceo meč |
23,1% uzorak 13 |
35,7% uzorak 14 |
29,6% |
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola 1&O1.5 Ceo meč |
23,1% uzorak 13 |
35,7% uzorak 14 |
29,6% |
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola 1&O2.5 Ceo meč |
23,1% uzorak 13 |
35,7% uzorak 14 |
29,6% |
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola 1X&O2.5 Ceo meč |
23,1% uzorak 13 |
35,7% uzorak 14 |
29,6% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol I1+&II0-1 Ceo meč |
23,1% uzorak 13 |
35,7% uzorak 14 |
29,6% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol I1-2&II0-1 Ceo meč |
23,1% uzorak 13 |
35,7% uzorak 14 |
29,6% |
Ukupno golova 4+ 4+ Ceo meč |
23,1% uzorak 13 |
28,6% uzorak 14 |
25,9% |
Više od 3,5 gola O3.5 Ceo meč |
23,1% uzorak 13 |
28,6% uzorak 14 |
25,9% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne 1&NG Ceo meč |
23,1% uzorak 13 |
28,6% uzorak 14 |
25,9% |
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola II1+&FT4+ Ceo meč |
23,1% uzorak 13 |
28,6% uzorak 14 |
25,9% |
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola II2+&FT4+ Ceo meč |
23,1% uzorak 13 |
28,6% uzorak 14 |
25,9% |
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola IIU0.5 2. poluvreme |
46,2% uzorak 13 |
21,4% uzorak 14 |
33,3% |
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola GG&3+ Ceo meč |
38,5% uzorak 13 |
21,4% uzorak 14 |
29,6% |
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola GG&O2.5 Ceo meč |
38,5% uzorak 13 |
21,4% uzorak 14 |
29,6% |
Isti broj golova u oba poluvremena 1H=2H Ceo meč |
38,5% uzorak 13 |
21,4% uzorak 14 |
29,6% |
Pobeda gosta 2 Ceo meč |
30,8% uzorak 13 |
21,4% uzorak 14 |
25,9% |
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike AWM1 Ceo meč |
30,8% uzorak 13 |
21,4% uzorak 14 |
25,9% |
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol 2&1+ Ceo meč |
30,8% uzorak 13 |
21,4% uzorak 14 |
25,9% |
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola II1-2&FT3+ Ceo meč |
30,8% uzorak 13 |
21,4% uzorak 14 |
25,9% |
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu 1H>2H Ceo meč |
23,1% uzorak 13 |
21,4% uzorak 14 |
22,2% |
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola I1+&4+ Ceo meč |
23,1% uzorak 13 |
21,4% uzorak 14 |
22,2% |
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola I1-2&4+ Ceo meč |
23,1% uzorak 13 |
21,4% uzorak 14 |
22,2% |
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola X2&2+ Ceo meč |
15,4% uzorak 13 |
50,0% uzorak 14 |
33,3% |
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola X2&O1.5 Ceo meč |
15,4% uzorak 13 |
50,0% uzorak 14 |
33,3% |
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola I0-1&II2-3 Ceo meč |
15,4% uzorak 13 |
35,7% uzorak 14 |
25,9% |
Prvo poluvreme - 2+ gola I2+ 1. poluvreme |
15,4% uzorak 13 |
28,6% uzorak 14 |
22,2% |
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola IO1.5 1. poluvreme |
15,4% uzorak 13 |
28,6% uzorak 14 |
22,2% |
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola I2+&3+ Ceo meč |
15,4% uzorak 13 |
21,4% uzorak 14 |
18,5% |
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol I2+&II1+ Ceo meč |
15,4% uzorak 13 |
21,4% uzorak 14 |
18,5% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol I2-3&II1+ Ceo meč |
15,4% uzorak 13 |
21,4% uzorak 14 |
18,5% |
Ukupno golova 0-1 0-1 Ceo meč |
61,5% uzorak 13 |
14,3% uzorak 14 |
37,0% |
Manje od 1,5 gola U1.5 Ceo meč |
61,5% uzorak 13 |
14,3% uzorak 14 |
37,0% |
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola NG&U2.5 Ceo meč |
61,5% uzorak 13 |
14,3% uzorak 14 |
37,0% |
Gost bez primljenog gola ACS Ceo meč |
38,5% uzorak 13 |
14,3% uzorak 14 |
25,9% |
Gost - 2+ gola A2+ Ceo meč |
15,4% uzorak 13 |
14,3% uzorak 14 |
14,8% |
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola 2&2+ Ceo meč |
15,4% uzorak 13 |
14,3% uzorak 14 |
14,8% |
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola 2&3+ Ceo meč |
15,4% uzorak 13 |
14,3% uzorak 14 |
14,8% |
Pobeda gosta + više od 1,5 gola 2&O1.5 Ceo meč |
15,4% uzorak 13 |
14,3% uzorak 14 |
14,8% |
Pobeda gosta + više od 2,5 gola 2&O2.5 Ceo meč |
15,4% uzorak 13 |
14,3% uzorak 14 |
14,8% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol 2&GG Ceo meč |
15,4% uzorak 13 |
14,3% uzorak 14 |
14,8% |
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola X2&O2.5 Ceo meč |
15,4% uzorak 13 |
14,3% uzorak 14 |
14,8% |
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola I2+&4+ Ceo meč |
15,4% uzorak 13 |
14,3% uzorak 14 |
14,8% |
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola I2+&II2+ Ceo meč |
15,4% uzorak 13 |
14,3% uzorak 14 |
14,8% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola I2-3&4+ Ceo meč |
15,4% uzorak 13 |
14,3% uzorak 14 |
14,8% |
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola I2-3&II2+ Ceo meč |
15,4% uzorak 13 |
14,3% uzorak 14 |
14,8% |
Drugo poluvreme - 3+ gola II3+ 2. poluvreme |
7,7% uzorak 13 |
28,6% uzorak 14 |
18,5% |
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola IIO2.5 2. poluvreme |
7,7% uzorak 13 |
28,6% uzorak 14 |
18,5% |
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola I1+&II3+ Ceo meč |
7,7% uzorak 13 |
21,4% uzorak 14 |
14,8% |
Ukupno golova 5+ 5+ Ceo meč |
7,7% uzorak 13 |
14,3% uzorak 14 |
11,1% |
Pobeda domaćina + oba tima daju gol 1&GG Ceo meč |
23,1% uzorak 13 |
7,1% uzorak 14 |
14,8% |
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne X&NG Ceo meč |
23,1% uzorak 13 |
7,1% uzorak 14 |
14,8% |
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne 2&NG Ceo meč |
15,4% uzorak 13 |
7,1% uzorak 14 |
11,1% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals I0-2&II1-2 Ceo meč |
0,0% uzorak 1 |
50,0% uzorak 2 |
33,3% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals I0-2&II1-3 Ceo meč |
0,0% uzorak 1 |
50,0% uzorak 2 |
33,3% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals I0-2&II2+ Ceo meč |
0,0% uzorak 1 |
50,0% uzorak 2 |
33,3% |
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals I0-2&II2-3 Ceo meč |
0,0% uzorak 1 |
50,0% uzorak 2 |
33,3% |
Nerešeno + više od 1,5 gola X&O1.5 Ceo meč |
0,0% uzorak 13 |
35,7% uzorak 14 |
18,5% |
Nerešeno + oba tima daju gol X&GG Ceo meč |
0,0% uzorak 13 |
35,7% uzorak 14 |
18,5% |
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike HWM1 Ceo meč |
23,1% uzorak 13 |
0,0% uzorak 14 |
11,1% |
Gost - 3+ gola A3+ Ceo meč |
0,0% uzorak 13 |
7,1% uzorak 14 |
3,7% |
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike AWM2+ Ceo meč |
0,0% uzorak 13 |
0,0% uzorak 14 |
0,0% |
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals I1-2&II0-3 Ceo meč |
0,0% uzorak 1 |
0,0% uzorak 2 |
0,0% |
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals I1-3&II1-2 Ceo meč |
0,0% uzorak 1 |
0,0% uzorak 2 |
0,0% |
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals I1-3&II1-3 Ceo meč |
0,0% uzorak 1 |
0,0% uzorak 2 |
0,0% |
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals I2+&II3+ Ceo meč |
0,0% uzorak 1 |
0,0% uzorak 2 |
0,0% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals I2-3&II0-1 Ceo meč |
0,0% uzorak 1 |
0,0% uzorak 2 |
0,0% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals I2-3&II0-2 Ceo meč |
0,0% uzorak 1 |
0,0% uzorak 2 |
0,0% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals I2-3&II1-2 Ceo meč |
0,0% uzorak 1 |
0,0% uzorak 2 |
0,0% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals I2-3&II1-3 Ceo meč |
0,0% uzorak 1 |
0,0% uzorak 2 |
0,0% |
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals I2-3&II2-3 Ceo meč |
0,0% uzorak 1 |
0,0% uzorak 2 |
0,0% |
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Atletico Grau
Formacija: 4-2-3-1 · Trener: G. Ameli
Startna postava 11
1P. ÁlvarezG
27R. TapiaD
3I. TapiaD
16J. AtaupillcoD
25G. AlfaroD
5R. GuarderasM
13F. OncoyM
8C. VásquezM
20A. VásquezM
24Yamir Ruidíaz MisitichM
99A. FernándezF
Klupa 9
96L. BenítesM
7D. BarretoM
2L. AcevedoD
33J. CalderónG
21E. CorreaM
17H. EspinozaM
15P. LavandeiraM
6E. RodasD
9R. RuidíazF

Club Deportivo Los Chankas
Formacija: 4-4-2 · Trener: J. Balazar
Startna postava 11
1H. CamachoG
33C. PimientaD
2H. GonzálezD
24G. RizzoD
27K. BarriosD
18O. TakeuchiM
7J. OspinaM
5J. PalominoM
6A. AyarzaM
10F. TorresF
20M. TorresF
Klupa 9
4A. CamposM
16A. ChávezD
77F. EspinozaF
15K. SánchezM
26D. GonzálesD
14B. GuevaraD
30M. KaufmanD
12L. PretelG
11J. QuinteroF
Prati Fudbal Statistika
Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
