Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
1 izdvojena predloga
Forma · Al-Fayha
1P 2N 2I
13. mesto · 11 bodova
Forma · Al-Faisaly FC
2P 1N 2I
15. mesto · 10 bodova
Golovi · Over 1.5
100% vs 67%
BTTS 83% / 67% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
1 — 3 — 4
8 prethodnih mečeva u bazi

Predlozi sistema za ovu utakmicu

VIP koristi strože kriterijume. Izdvojeno je širi statistički signal i nije isto što i VIP.
Izdvojeno PROŠAO Ceo meč
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
Mali uzorak Manja promena trenda
72,4%
model procena
Liga 73,1% n=104
Domaćin kod kuće 83,3% n=6
Gost u gostima 50,0% n=6
Procene i istorijski procenti nisu garancija ishoda. Rezultate treba tumačiti zajedno sa veličinom uzorka.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
1 stavki
Izdvojeno 31.10.2026. 15:55
Al-Fayha – Al-Faisaly FC
Tip: First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
72,4%Detalji
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 12
Status
Match Finished
Konačan rezultat
4:1
Poluvreme
1:1
Stadion
Al Majma’a Sport City
Grad
Madimaa

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Al-Fayha
13. mesto · 11 bodova
Al-Faisaly FC
15. mesto · 10 bodova
U 12. kolu Pro League u Saudijskoj Arabiji, Al-Fayha je na svom terenu u Madimai savladao Al-Faisaly FC rezultatom 4:1. Pogledajte kompletan pregled statistike i formacija sa utakmice.
21'
Al-Faisaly FC
Abdulaziz Al-Bishi
Žuti karton · Foul
29'
Al-Fayha
Fábio Luiz Carille de Araujo
Žuti karton · Dissent
30'
Al-Faisaly FC
Abdulrahman Al Safari
Gol · Yaseen Barnawi
33'
Al-Faisaly FC
Flávio
Žuti karton · Foul
33'
Al-Fayha
Hugo Moura
Žuti karton · Argument
35'
Al-Faisaly FC
Alexandre Mendy
Žuti karton · Argument
43'
Al-Fayha
Fashion Sakala
Gol · Jason Remeseiro
56'
Al-Faisaly FC
Abdulrahman Al Safari
Žuti karton · Foul
57'
Al-Fayha
Ziyad Al-Sahafi
Gol · Jason Remeseiro
60'
Al-Faisaly FC
Abdulrahman Al Safari
Izmena · Saud Thamer Haddad
61'
Al-Fayha
Jason Remeseiro
Žuti karton · Foul
66'
Al-Fayha
Jason Remeseiro
Gol · Fashion Sakala
67'
Al-Fayha
Yago Souza
Izmena · Lázaro Vinicius Marques
78'
Al-Fayha
Mohammed Al-Baqawi
Izmena · Mokher Al-Rashidi
78'
Al-Fayha
Turki Al Jaadi
Izmena · Rayan Enad
84'
Al-Faisaly FC
Flávio
Izmena · Abdulrahman Al Shereaf
84'
Al-Faisaly FC
Abdulaziz Al-Bishi
Izmena · Jaime Seoane
87'
Al-Fayha
Jason Remeseiro
Izmena · Nawaf Al-Harthi
88'
Al-Faisaly FC
Abdullah Al-Mogren
Izmena · André-Jordy Ella
88'
Al-Faisaly FC
Theo Bongonda
Izmena · Eid Al-Muwallad
90+1'
Al-Fayha
Hugo Moura
Gol · Fashion Sakala
47%
Ball Possession
53%
16
Total Shots
17
6
Shots on Goal
5
7
Shots off Goal
10
3
Blocked Shots
2
11
Shots insidebox
10
5
Shots outsidebox
7
4
Corner Kicks
2
1
Offsides
2
12
Fouls
9
2
Yellow Cards
4
0
Red Cards
0
4
Goalkeeper Saves
2
335
Total passes
392
277
Passes accurate
324
1.34
expected_goals
1.18
9
Free Kicks
12

Analiza tipova · Al-Fayha

Pro League · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W2
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
100,0%
5/5
W5
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
100,0%
5/5
W5
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
100,0%
5/5
W5
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W4
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L2
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W2
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W2
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W2
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L2
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Al-Faisaly FC

Pro League · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
W1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W3
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
W1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
L1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Al-Fayha kod kuće · Al-Faisaly FC u gostima · Pro League 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Gost - 1+ gol
91,7%
Al-Fayha 100,0% (6) · Al-Faisaly FC 83,3% (6)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
91,7%
Al-Fayha 100,0% (6) · Al-Faisaly FC 83,3% (6)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
91,7%
Al-Fayha 100,0% (6) · Al-Faisaly FC 83,3% (6)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
83,3%
Al-Fayha 100,0% (6) · Al-Faisaly FC 66,7% (6)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
83,3%
Al-Fayha 100,0% (6) · Al-Faisaly FC 66,7% (6)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
83,3%
Al-Fayha 100,0% (6) · Al-Faisaly FC 66,7% (6)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
83,3%
Al-Fayha 100,0% (6) · Al-Faisaly FC 66,7% (6)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
83,3%
Al-Fayha 100,0% (6) · Al-Faisaly FC 66,7% (6)
Bolji uzorak
TipAl-Fayha
kod kuće
Al-Faisaly FC
u gostima
Zajednički trend
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 6
83,3%
uzorak 6
91,7%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
100,0%
uzorak 6
83,3%
uzorak 6
91,7%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
100,0%
uzorak 6
83,3%
uzorak 6
91,7%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
83,3%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
100,0%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
83,3%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
100,0%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
83,3%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
100,0%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
83,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
83,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
83,3%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
83,3%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
100,0%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
83,3%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
66,7%
uzorak 6
83,3%
uzorak 6
75,0%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
83,3%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
75,0%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
83,3%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
75,0%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
83,3%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
75,0%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
83,3%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
75,0%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
83,3%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
75,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
83,3%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
75,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
83,3%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
75,0%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
83,3%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
75,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
83,3%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
75,0%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
66,7%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
66,7%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
66,7%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
66,7%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
66,7%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
66,7%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
66,7%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
66,7%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
66,7%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
66,7%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
66,7%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
66,7%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
66,7%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
66,7%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
66,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
66,7%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
66,7%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
66,7%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
66,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
83,3%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
66,7%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
66,7%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
58,3%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
50,0%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
58,3%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
50,0%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
58,3%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
50,0%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
58,3%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
58,3%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
58,3%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
66,7%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
58,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
58,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
58,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
58,3%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
58,3%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
58,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
58,3%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
50,0%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
50,0%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
83,3%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
58,3%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
83,3%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
58,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
83,3%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
58,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
83,3%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
58,3%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
83,3%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
58,3%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
83,3%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
58,3%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
50,0%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
66,7%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
50,0%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
50,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
66,7%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
50,0%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
66,7%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
50,0%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
41,7%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
41,7%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
50,0%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
41,7%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
41,7%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
41,7%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
41,7%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
41,7%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
41,7%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
41,7%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
33,3%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
41,7%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
50,0%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
41,7%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
50,0%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
41,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
41,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
41,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
41,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
41,7%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
41,7%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
41,7%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
41,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
41,7%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
41,7%
Nerešeno
X Ceo meč
33,3%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
33,3%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
33,3%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
33,3%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
33,3%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
33,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
33,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
33,3%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
33,3%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
33,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
58,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
83,3%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
50,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
83,3%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
50,0%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
83,3%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
50,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
83,3%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
50,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
83,3%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
50,0%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
16,7%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
41,7%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
16,7%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
41,7%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
41,7%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
66,7%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
41,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
66,7%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
41,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
66,7%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
41,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
66,7%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
41,7%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
66,7%
uzorak 6
41,7%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
50,0%
uzorak 6
33,3%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
33,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
33,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
33,3%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
25,0%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
25,0%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
25,0%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
16,7%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
25,0%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
16,7%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
25,0%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
25,0%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
33,3%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
25,0%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
25,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
25,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
25,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
25,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
25,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
25,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
25,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
25,0%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
25,0%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
16,7%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
16,7%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
16,7%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
16,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
0,0%
uzorak 6
25,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
0,0%
uzorak 6
25,0%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
16,7%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
16,7%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
16,7%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
0,0%
uzorak 6
16,7%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
0,0%
uzorak 6
16,7%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
0,0%
uzorak 6
16,7%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
0,0%
uzorak 6
16,7%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
0,0%
uzorak 6
16,7%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
0,0%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
16,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
0,0%
uzorak 6
16,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
16,7%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
0,0%
uzorak 6
33,3%
uzorak 6
16,7%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
0,0%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
8,3%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
0,0%
uzorak 6
8,3%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
0,0%
uzorak 6
8,3%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
8,3%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
16,7%
uzorak 6
0,0%
uzorak 6
8,3%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
0,0%
uzorak 6
16,7%
uzorak 6
8,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
0,0%
uzorak 6
8,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
0,0%
uzorak 6
8,3%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 6
0,0%
uzorak 6
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Al-Fayha

Formacija: 4-4-2 · Trener: Fábio Carille
Startna postava 11
52O. MosqueraG
22Mohammed Al BaqawiD
21Ziyad Al SahafiD
25O. ColleyD
12Turki Al JaadiD
40Yago SantanaM
30Alfa SemedoM
6Ali Al HussainM
5Hugo MouraM
23JasonF
10F. SakalaF
Klupa 9
77R. EnadF
47Mohammed Al DowaishD
14Mansor Al BesheM
9Malek Al AbdulmanamF
1Abdulraoof Al-DeqeelG
7Nawaf Al-HarthiM
2Mukhir Al RashidiD
43Fahad Majed AlhubayshiM
17LázaroF

Al-Faisaly FC

Formacija: 3-4-3 · Trener: G. Solinas
Startna postava 11
1Fernando PachecoG
87A. BaD
4A. SeckD
5Andrei GirottoD
2Yaseen BarnawiM
8FlávioM
14Abdullah AlmuqrinM
18Abdulrahman Al SafariM
10T. BongondaF
19Alexandre MendyF
24Abdulaziz Al BishiF
Klupa 9
26Mohammed Al HasawiG
6Eid Al MuwalladM
77A. Al ShereafM
11A. EllaF
88Saud HaddadD
70Mohammed JahfaliD
20Jaime SeoaneM
47Faisal Mohammed Ibrahim Al FahadF
16Mohammed Sadun Al ShammariD

Vest / analiza povezana sa utakmicom

Cela objava je dostupna direktno ovde, bez napuštanja stranice utakmice.
Povezano sa utakmicom 31.10.2026. 2 min čitanja

Al-Fayha nadigrao Al-Faisaly u 12. kolu Pro League

Autor: Fudbal Statistika
Uvod

U okviru 12. kola Pro League u Saudijskoj Arabiji, odigrana je utakmica između Al-Fayha i Al-Faisaly FC na stadionu Al Majma’a Sport City u Madimai. Domaćin je ostvario ubedljivu pobedu rezultatom 4:1, nakon što je na poluvremenu rezultat bio 1:1. Sudiju susreta bio je Mohammed Al Hoaish.

Ključni momenti
  • Al-Fayha je postigla četiri gola, dok je Al-Faisaly uspeo da postigne jedan.
  • Na poluvremenu je rezultat bio izjednačen 1:1, ali je u nastavku domaćin uspeo da postigne tri dodatna pogotka.
  • Nisu zabeležene crvene kartone, dok su žuti kartoni podeljeni u manjem broju (2 za Al-Fayha, 4 za Al-Faisaly).
Formacije i startne postave
Tim Formacija Trener
Al-Faisaly FC 3-4-3 G. Solinas
Al-Fayha 4-4-2 Fábio Carille
Tim Broj Igrač Pozicija
Al-Faisaly FC1Fernando PachecoG
Al-Faisaly FC87A. BaD
Al-Faisaly FC4A. SeckD
Al-Faisaly FC5Andrei GirottoD
Al-Faisaly FC2Yaseen BarnawiM
Al-Faisaly FC8FlávioM
Al-Faisaly FC14Abdullah AlmuqrinM
Al-Faisaly FC18Abdulrahman Al SafariM
Al-Faisaly FC10T. BongondaF
Al-Faisaly FC19Alexandre MendyF
Al-Faisaly FC24Abdulaziz Al BishiF
Al-Fayha52O. MosqueraG
Al-Fayha22Mohammed Al BaqawiD
Al-Fayha21Ziyad Al SahafiD
Al-Fayha25O. ColleyD
Al-Fayha12Turki Al JaadiD
Al-Fayha40Yago SantanaM
Al-Fayha6Ali Al HussainM
Al-Fayha30Alfa SemedoM
Al-Fayha5Hugo MouraM
Al-Fayha23JasonF
Al-Fayha10F. SakalaF
Statistika utakmice
Statistika Domaći tim Gostujući tim
Golovi41
Poluvreme (domaći/gosti)11
Poredak žutih kartona24
Crveni kartoni00
Ukupni šutevi1617
Šutevi u okvir gola65
Šutevi van okvira gola710
Šutevi unutar kaznenog prostora1110
Ukupni pasovi335391
Precizni pasovi277323
Odsudjeni ofsajdi12
Udarci iz ugla (korneri)42
Faulovi129
Slobodni udarci912
Intervencije golmana (odbrane)42
Expected Goals (xG)1.341.18
Posed lopte47%53%
Zaključak

Utakmica između Al-Fayha i Al-Faisaly FC pokazala je da, iako je gostujući tim imao nešto veći posed lopte (53%) i više ukupnih pasova (391 naspram 335), domaćin je bio efikasniji u završnici, što potvrđuje i konačan rezultat 4:1. Statistički podaci o udarcima, naročito onima u okvir gola (6 prema 5) i očekivanim golovima (1.34 prema 1.18), ukazuju na to da su obe ekipe imale solidne prilike, ali je Al-Fayha uspeo da ih bolje realizuje. Takođe, broj kornera i faulova ukazuje na dinamičnu utakmicu sa dosta prekida i prilika za obe strane. Formacije 4-4-2 kod domaćina i 3-4-3 kod gostiju reflektuju različite pristupe u organizaciji igre, ali bez dodatnih podataka o promenama tokom utakmice nije moguće detaljnije komentarisati taktičke aspekte. Ova analiza oslanja se isključivo na dostupne podatke i ne može uključivati dodatne zaključke bez dodatnih informacija o samom toku meča.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.