Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

2:1
Kraj
HT 1:0

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Alcione
1P 2N 2I
8. mesto · 55 bodova
Forma · Albinoleffe
2P 1N 2I
11. mesto · 50 bodova
Golovi · Over 1.5
53% vs 74%
BTTS 26% / 58% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
0 — 1 — 3
4 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola

Alcione 94,7% · Albinoleffe 79,0%
86,8%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 19
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Kolo
Girone A - 38
Status
Match Finished
Konačan rezultat
2:1
Poluvreme
1:0
Stadion
Stadio Ernesto Breda
Grad
Sesto San Giovanni

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2025
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Alcione
8. mesto · 55 bodova
Albinoleffe
11. mesto · 50 bodova
Utakmica Alcione - Albinoleffe donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Serie C - Girone A, Italy.
20'
Alcione
D. Ciappellano
Gol
24'
Albinoleffe
A. Lombardi
Žuti karton
32'
Albinoleffe
A. Mandelli
Žuti karton
46'
Albinoleffe
T. Simonelli
Izmena · G. Sali
46'
Albinoleffe
G. Boloca
Izmena · G. Sciacca
54'
Alcione
S. Giorgeschi
Izmena · A. Miculi
56'
Alcione
K. Bright
Gol
59'
Albinoleffe
A. Lombardi
Izmena · A. Astrologo
59'
Albinoleffe
A. Mandelli
Izmena · M. Angeloni
67'
Alcione
G. Galli
Izmena · J. Lanzi
67'
Alcione
M. Marconi
Izmena · L. Zamparo
67'
Albinoleffe
A. Astrologo
Gol
69'
Alcione
F. Morselli
Žuti karton
69'
Albinoleffe
M. Angeloni
Žuti karton
73'
Alcione
K. Bright
Žuti karton
74'
Alcione
F. Raffaelli
Žuti karton
79'
Albinoleffe
M. Ambrosini
Izmena · E. Giannini
84'
Alcione
F. Morselli
Izmena · V. Plescia
84'
Alcione
G. Renault
Izmena · J. Pitou
90'
Albinoleffe
E. Sottini
Crveni karton
90+1'
Alcione
L. Zamparo
Žuti karton
90+2'
Albinoleffe
A. De Paoli
Žuti karton

Statistika nije dostupna

Analiza tipova · Alcione

Serie C - Girone A · sezona 2025 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
19 9 10 47,4% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
19 5 14 26,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
19 5 14 26,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
19 14 5 73,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
19 14 5 73,7% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
19 10 9 52,6% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
19 9 10 47,4% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
19 16 3 84,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
19 18 1 94,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
19 10 9 52,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
19 10 9 52,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
19 9 10 47,4% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
19 16 3 84,2% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
19 18 1 94,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
19 13 6 68,4% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
19 14 5 73,7% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
19 18 1 94,7% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W14
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
19 11 8 57,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
19 1 18 5,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
19 11 8 57,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
19 1 18 5,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
19 13 6 68,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
19 9 10 47,4% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W3
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
19 0 19 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L19

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
19 10 9 52,6% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
L3
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
19 4 15 21,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
19 9 10 47,4% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
19 2 17 10,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
19 2 17 10,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
19 2 17 10,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
19 1 18 5,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
19 1 18 5,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
19 1 18 5,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
19 4 15 21,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
19 14 5 73,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
19 13 6 68,4% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
19 5 14 26,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
19 13 6 68,4% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
19 5 14 26,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
19 14 5 73,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
19 18 1 94,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
19 5 14 26,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
19 8 11 42,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
19 6 13 31,6% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
19 12 7 63,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
19 8 11 42,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
19 8 11 42,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
19 2 17 10,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
19 8 11 42,1% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
19 1 18 5,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Albinoleffe

Serie C - Girone A · sezona 2025 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
19 7 12 36,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno
X Ceo meč
19 8 11 42,1% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
19 4 15 21,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
19 15 4 79,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
19 11 8 57,9% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
19 12 7 63,2% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
19 9 10 47,4% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
19 14 5 73,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
19 14 5 73,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
19 10 9 52,6% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
19 1 18 5,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
19 14 5 73,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
19 10 9 52,6% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
19 9 10 47,4% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
19 14 5 73,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
19 11 8 57,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
19 8 11 42,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
19 8 11 42,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
19 6 13 31,6% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
19 11 8 57,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
19 8 11 42,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
19 14 5 73,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
19 11 8 57,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
19 5 14 26,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
19 11 8 57,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
19 5 14 26,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
19 13 6 68,4% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
19 9 10 47,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
19 14 5 73,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
19 5 14 26,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
19 2 17 10,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
19 7 12 36,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
19 7 12 36,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
19 6 13 31,6% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
19 7 12 36,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
19 6 13 31,6% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
19 5 14 26,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
19 2 17 10,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
19 5 14 26,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
19 4 15 21,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
19 2 17 10,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
19 1 18 5,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
19 3 16 15,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
19 10 9 52,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
19 15 4 79,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
19 9 10 47,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W3
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
19 15 4 79,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
19 9 10 47,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W3
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
19 4 15 21,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
19 10 9 52,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
19 15 4 79,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
19 3 16 15,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
19 10 9 52,6% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
19 6 13 31,6% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
19 12 7 63,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
19 12 7 63,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
19 12 7 63,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
19 8 11 42,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
19 9 10 47,4% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
19 7 12 36,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
19 4 15 21,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
19 9 10 47,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
19 8 11 42,1% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Alcione kod kuće · Albinoleffe u gostima · Serie C - Girone A 2025
83 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
86,8%
Alcione 94,7% (19) · Albinoleffe 79,0% (19)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
84,2%
Alcione 94,7% (19) · Albinoleffe 73,7% (19)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
84,2%
Alcione 94,7% (19) · Albinoleffe 73,7% (19)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 0-1 gol
84,2%
Alcione 94,7% (19) · Albinoleffe 73,7% (19)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno
76,3%
Alcione 73,7% (19) · Albinoleffe 79,0% (19)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
73,7%
Alcione 68,4% (19) · Albinoleffe 79,0% (19)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
73,7%
Alcione 68,4% (19) · Albinoleffe 79,0% (19)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
68,4%
Alcione 68,4% (19) · Albinoleffe 68,4% (19)
Bolji uzorak
TipAlcione
kod kuće
Albinoleffe
u gostima
Zajednički trend
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
94,7%
uzorak 19
79,0%
uzorak 19
86,8%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
94,7%
uzorak 19
73,7%
uzorak 19
84,2%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
94,7%
uzorak 19
73,7%
uzorak 19
84,2%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
94,7%
uzorak 19
73,7%
uzorak 19
84,2%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
73,7%
uzorak 19
79,0%
uzorak 19
76,3%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
68,4%
uzorak 19
79,0%
uzorak 19
73,7%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
68,4%
uzorak 19
79,0%
uzorak 19
73,7%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
68,4%
uzorak 19
68,4%
uzorak 19
68,4%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
63,2%
uzorak 19
63,2%
uzorak 19
63,2%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
73,7%
uzorak 19
57,9%
uzorak 19
65,8%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
57,9%
uzorak 19
57,9%
uzorak 19
57,9%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
57,9%
uzorak 19
57,9%
uzorak 19
57,9%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
52,6%
uzorak 19
73,7%
uzorak 19
63,2%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
52,6%
uzorak 19
73,7%
uzorak 19
63,2%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
73,7%
uzorak 19
52,6%
uzorak 19
63,2%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
73,7%
uzorak 19
52,6%
uzorak 19
63,2%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
52,6%
uzorak 19
63,2%
uzorak 19
57,9%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
84,2%
uzorak 19
47,4%
uzorak 19
65,8%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
84,2%
uzorak 19
47,4%
uzorak 19
65,8%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
47,4%
uzorak 19
73,7%
uzorak 19
60,5%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
73,7%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
57,9%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
42,1%
uzorak 19
63,2%
uzorak 19
52,6%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
42,1%
uzorak 19
63,2%
uzorak 19
52,6%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
42,1%
uzorak 19
52,6%
uzorak 19
47,4%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
42,1%
uzorak 19
47,4%
uzorak 19
44,7%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
47,4%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
42,1%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
47,4%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
42,1%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
36,8%
uzorak 19
47,4%
uzorak 19
42,1%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
68,4%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
50,0%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
31,6%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
31,6%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
31,6%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
31,6%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
26,3%
uzorak 19
57,9%
uzorak 19
42,1%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
26,3%
uzorak 19
57,9%
uzorak 19
42,1%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
52,6%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
39,5%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
47,4%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
36,8%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
47,4%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
36,8%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
26,3%
uzorak 19
47,4%
uzorak 19
36,8%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
26,3%
uzorak 19
47,4%
uzorak 19
36,8%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
26,3%
uzorak 19
47,4%
uzorak 19
36,8%
Nerešeno
X Ceo meč
26,3%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
34,2%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
26,3%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
31,6%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
26,3%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
31,6%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
26,3%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
31,6%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
26,3%
uzorak 19
36,8%
uzorak 19
31,6%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
26,3%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
29,0%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
31,6%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
26,3%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
26,3%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
23,7%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
26,3%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
23,7%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
21,1%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
21,1%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
15,8%
uzorak 19
52,6%
uzorak 19
34,2%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
15,8%
uzorak 19
52,6%
uzorak 19
34,2%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
15,8%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
29,0%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
26,3%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
21,1%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
15,8%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
21,1%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
15,8%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
21,1%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
26,3%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
21,1%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
21,1%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
18,4%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
10,5%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
26,3%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
10,5%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
26,3%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
42,1%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
26,3%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
10,5%
uzorak 19
42,1%
uzorak 19
26,3%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
10,5%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
21,1%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
10,5%
uzorak 19
31,6%
uzorak 19
21,1%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
10,5%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
18,4%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
21,1%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
15,8%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
10,5%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
13,2%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
10,5%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
10,5%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
10,5%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
10,5%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
5,3%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
15,8%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
5,3%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
15,8%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
5,3%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
15,8%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
5,3%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
15,8%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
5,3%
uzorak 19
26,3%
uzorak 19
15,8%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
5,3%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
13,2%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
5,3%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
13,2%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
5,3%
uzorak 19
21,1%
uzorak 19
13,2%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
5,3%
uzorak 19
15,8%
uzorak 19
10,5%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
5,3%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
7,9%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
5,3%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
7,9%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
5,3%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
7,9%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
5,3%
uzorak 19
5,3%
uzorak 19
5,3%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
5,3%
uzorak 19
5,3%
uzorak 19
5,3%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 19
10,5%
uzorak 19
5,3%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Alcione

Formacija: -
Startna postava 11
22F. Agazzi
25F. Pirola
6D. Ciappellano
65S. Giorgeschi
3P. Chierichetti
70K. Bright
23G. Galli
7G. Renault
21D. Olivieri
11F. Morselli
31M. Marconi
Klupa 12
1F. Raffaelli
5A. Miculi
9V. Plescia
16J. Lanzi
17R. Rebaudo
10J. Pitou
27M. Lione
30L. Zamparo
32M. Tordini
18E. Lopes
33A. Invernizzi
8M. Muroni

Albinoleffe

Formacija: -
Startna postava 11
12G. Baldi
27G. Boloca
4S. Potop
23E. Sottini
8A. Lombardi
18S. Parlati
5A. Mandelli
7A. Garattoni
20M. Ambrosini
60T. Simonelli
10A. De Paoli
Klupa 11
1S. Di Chiara
22L. Facchetti
2B. Barba
3E. Giannini
6A. Astrologo
9L. Sorrentino
11G. Sali
21M. Angeloni
33G. Sciacca
51M. Trapletti
59A. Nespoli

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz Favorita i AI tipova
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.