Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

4:2
Kraj
HT 2:2

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Almeria
0P 2N 3I
3. mesto · 74 bodova
Forma · Mirandes
2P 1N 2I
19. mesto · 40 bodova
Golovi · Over 1.5
90% vs 85%
BTTS 81% / 70% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
6 — 4 — 0
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Domaćin - 1+ gol

Almeria 95,2% · Mirandes 95,0%
95,1%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 20
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Kolo
Regular Season - 38
Status
Match Finished
Konačan rezultat
4:2
Poluvreme
2:2
Stadion
UD Almeria Stadium
Grad
Almeria

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2025
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Almeria
3. mesto · 74 bodova
Mirandes
19. mesto · 40 bodova
Utakmica Almeria - Mirandes donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Segunda División, Spain.
1'
Almeria
Leo Baptistao
Gol · M. Luna
3'
Mirandes
F. Medrano
Gol · S. El Jebari
15'
Almeria
J. Gutierrez
Autogol
18'
Mirandes
S. El Jebari
Gol · H. Novoa Ramos
52'
Mirandes
Juan Gutiérrez
Žuti karton · Foul
58'
Almeria
F. Medrano
Autogol
62'
Almeria
Léo Baptistão
Žuti karton · Foul
63'
Almeria
Leo Baptistao
Izmena · A. Puigmal
65'
Mirandes
Salim El Jebari
Žuti karton · Foul
74'
Almeria
A. Embarba
Izmena · J. Morcillo
76'
Mirandes
S. El Jebari
Izmena · P. Perez
76'
Mirandes
H. Novoa Ramos
Izmena · T. Tamarit
82'
Mirandes
A. Houary
Izmena · J. Martinez Landa
87'
Almeria
M. de la Fuente
Izmena · Thalys
87'
Almeria
S. Arribas
Izmena · A. Horta
89'
Mirandes
Juan Palomares
Žuti karton · Foul
90'
Almeria
J. Morcillo
Gol iz penala
90+2'
Mirandes
J. Hernandez
Izmena · M. Malsa
59%
Ball Possession
41%
9
Total Shots
12
3
Shots on Goal
5
3
Shots off Goal
4
3
Blocked Shots
3
5
Shots insidebox
7
4
Shots outsidebox
5
5
Corner Kicks
6
2
Offsides
2
11
Fouls
14
1
Yellow Cards
3
Red Cards
3
Goalkeeper Saves
2
464
Total passes
321
393
Passes accurate
232
85%
Passes %
72%
1.38
expected_goals
0.97
goals_prevented

Analiza tipova · Almeria

Segunda División · sezona 2025 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
21 14 7 66,7% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L2
Nerešeno
X Ceo meč
21 2 19 9,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Pobeda gosta
2 Ceo meč
21 5 16 23,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
21 16 5 76,2% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L2
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
21 19 2 90,5% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W13
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
21 7 14 33,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
21 2 19 9,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
21 2 19 9,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
21 11 10 52,4% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
21 19 2 90,5% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W13
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
21 19 2 90,5% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W13
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
21 10 11 47,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
21 9 12 42,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
21 19 2 90,5% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W13
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
21 19 2 90,5% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W13
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
21 10 11 47,6% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
21 2 19 9,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
21 2 19 9,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
21 11 10 52,4% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
21 17 4 81,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
21 17 4 81,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
21 17 4 81,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
21 2 19 9,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
21 17 4 81,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
21 4 17 19,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
21 10 11 47,6% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
21 15 6 71,4% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
21 11 10 52,4% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
21 15 6 71,4% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
21 11 10 52,4% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
21 20 1 95,2% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W13
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
21 15 6 71,4% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
21 11 10 52,4% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
21 17 4 81,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
21 12 9 57,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
21 2 19 9,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L19

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
21 4 17 19,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
21 1 20 4,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
21 7 14 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
21 7 14 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
21 5 16 23,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
21 0 21 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L21

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
21 14 7 66,7% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
21 13 8 61,9% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
21 13 8 61,9% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L2
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
21 13 8 61,9% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
21 13 8 61,9% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
21 11 10 52,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
21 3 18 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
21 1 20 4,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
21 1 20 4,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L20
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
21 1 20 4,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L20
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
21 1 20 4,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
21 5 16 23,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
21 5 16 23,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
21 5 16 23,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
21 5 16 23,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
21 5 16 23,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
21 5 16 23,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
21 0 21 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L21

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
21 6 15 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
21 20 1 95,2% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W13
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
21 15 6 71,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
21 9 12 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
21 20 1 95,2% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W13
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
21 15 6 71,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
21 9 12 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
21 1 20 4,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
21 6 15 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
21 12 9 57,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
21 6 15 28,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
21 14 7 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
21 1 20 4,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
21 15 6 71,4% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
21 14 7 66,7% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
21 14 7 66,7% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
21 14 7 66,7% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
21 6 15 28,6% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
21 6 15 28,6% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
21 6 15 28,6% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
21 6 15 28,6% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
21 18 3 85,7% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W13
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
21 18 3 85,7% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W13

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Mirandes

Segunda División · sezona 2025 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
20 11 9 55,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
20 5 15 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
20 4 16 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
20 16 4 80,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
20 15 5 75,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
20 9 11 45,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
20 3 17 15,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
20 7 13 35,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
20 12 8 60,0% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
20 17 3 85,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
20 13 7 65,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
20 8 12 40,0% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
20 4 16 20,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
20 17 3 85,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
20 13 7 65,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
20 8 12 40,0% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W3
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
20 3 17 15,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
20 7 13 35,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
20 12 8 60,0% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
L3
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
20 14 6 70,0% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
20 12 8 60,0% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
20 12 8 60,0% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
20 5 15 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
20 14 6 70,0% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
20 6 14 30,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
20 12 8 60,0% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
20 17 3 85,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
20 8 12 40,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
20 17 3 85,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
20 8 12 40,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
20 19 1 95,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
20 11 9 55,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
20 6 14 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
20 14 6 70,0% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
20 9 11 45,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
20 1 19 5,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
20 6 14 30,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
20 1 19 5,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
20 5 15 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
20 6 14 30,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
20 3 17 15,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
20 1 19 5,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
20 11 9 55,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
20 9 11 45,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
20 7 13 35,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
20 9 11 45,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
20 7 13 35,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
20 6 14 30,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
20 5 15 25,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
20 3 17 15,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
20 4 16 20,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
20 4 16 20,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
20 1 19 5,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
20 4 16 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
20 4 16 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
20 4 16 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
20 4 16 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
20 4 16 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
20 4 16 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
20 0 20 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L20

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
20 8 12 40,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
20 16 4 80,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
20 12 8 60,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
20 6 14 30,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
20 16 4 80,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
20 12 8 60,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
20 6 14 30,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
20 4 16 20,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
20 8 12 40,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
20 14 6 70,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
20 5 15 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
20 10 10 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
20 5 15 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
20 15 5 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
20 13 7 65,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
20 13 7 65,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
20 9 11 45,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
20 8 12 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
20 8 12 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
20 8 12 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
20 6 14 30,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
20 13 7 65,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
20 11 9 55,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Almeria kod kuće · Mirandes u gostima · Segunda División 2025
83 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Domaćin - 1+ gol
95,1%
Almeria 95,2% (21) · Mirandes 95,0% (20)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
87,8%
Almeria 90,5% (21) · Mirandes 85,0% (20)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
87,8%
Almeria 90,5% (21) · Mirandes 85,0% (20)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
87,8%
Almeria 95,2% (21) · Mirandes 80,0% (20)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
87,8%
Almeria 95,2% (21) · Mirandes 80,0% (20)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno
78,0%
Almeria 76,2% (21) · Mirandes 80,0% (20)
Bolji uzorak
Domaćin ili gost
82,9%
Almeria 90,5% (21) · Mirandes 75,0% (20)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
78,0%
Almeria 71,4% (21) · Mirandes 85,0% (20)
Bolji uzorak
TipAlmeria
kod kuće
Mirandes
u gostima
Zajednički trend
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
95,2%
uzorak 21
95,0%
uzorak 20
95,1%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
90,5%
uzorak 21
85,0%
uzorak 20
87,8%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
90,5%
uzorak 21
85,0%
uzorak 20
87,8%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
95,2%
uzorak 21
80,0%
uzorak 20
87,8%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
95,2%
uzorak 21
80,0%
uzorak 20
87,8%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
76,2%
uzorak 21
80,0%
uzorak 20
78,0%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
90,5%
uzorak 21
75,0%
uzorak 20
82,9%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
71,4%
uzorak 21
85,0%
uzorak 20
78,0%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
71,4%
uzorak 21
85,0%
uzorak 20
78,0%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
71,4%
uzorak 21
75,0%
uzorak 20
73,2%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
81,0%
uzorak 21
70,0%
uzorak 20
75,6%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
81,0%
uzorak 21
70,0%
uzorak 20
75,6%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
81,0%
uzorak 21
70,0%
uzorak 20
75,6%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
90,5%
uzorak 21
65,0%
uzorak 20
78,1%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
90,5%
uzorak 21
65,0%
uzorak 20
78,1%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
85,7%
uzorak 21
65,0%
uzorak 20
75,6%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 21
65,0%
uzorak 20
65,9%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
66,7%
uzorak 21
65,0%
uzorak 20
65,9%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
81,0%
uzorak 21
60,0%
uzorak 20
70,7%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
81,0%
uzorak 21
60,0%
uzorak 20
70,7%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
71,4%
uzorak 21
60,0%
uzorak 20
65,9%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
71,4%
uzorak 21
60,0%
uzorak 20
65,9%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
57,1%
uzorak 21
70,0%
uzorak 20
63,4%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
85,7%
uzorak 21
55,0%
uzorak 20
70,7%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
71,4%
uzorak 21
55,0%
uzorak 20
63,4%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
66,7%
uzorak 21
55,0%
uzorak 20
61,0%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 21
55,0%
uzorak 20
61,0%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
52,4%
uzorak 21
60,0%
uzorak 20
56,1%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
52,4%
uzorak 21
60,0%
uzorak 20
56,1%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
66,7%
uzorak 21
50,0%
uzorak 20
58,5%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
47,6%
uzorak 21
60,0%
uzorak 20
53,7%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
66,7%
uzorak 21
45,0%
uzorak 20
56,1%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
61,9%
uzorak 21
45,0%
uzorak 20
53,7%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
61,9%
uzorak 21
45,0%
uzorak 20
53,7%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
57,1%
uzorak 21
45,0%
uzorak 20
51,2%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
52,4%
uzorak 21
40,0%
uzorak 20
46,3%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
52,4%
uzorak 21
40,0%
uzorak 20
46,3%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
47,6%
uzorak 21
40,0%
uzorak 20
43,9%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
47,6%
uzorak 21
40,0%
uzorak 20
43,9%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
61,9%
uzorak 21
35,0%
uzorak 20
48,8%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
61,9%
uzorak 21
35,0%
uzorak 20
48,8%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
33,3%
uzorak 21
45,0%
uzorak 20
39,0%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
52,4%
uzorak 21
30,0%
uzorak 20
41,5%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
52,4%
uzorak 21
30,0%
uzorak 20
41,5%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
42,9%
uzorak 21
30,0%
uzorak 20
36,6%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
42,9%
uzorak 21
30,0%
uzorak 20
36,6%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 21
30,0%
uzorak 20
31,7%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
28,6%
uzorak 21
40,0%
uzorak 20
34,1%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
28,6%
uzorak 21
40,0%
uzorak 20
34,1%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
28,6%
uzorak 21
40,0%
uzorak 20
34,1%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 21
40,0%
uzorak 20
34,1%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 21
40,0%
uzorak 20
34,1%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 21
30,0%
uzorak 20
29,3%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
33,3%
uzorak 21
25,0%
uzorak 20
29,3%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
28,6%
uzorak 21
25,0%
uzorak 20
26,8%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
42,9%
uzorak 21
20,0%
uzorak 20
31,7%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
23,8%
uzorak 21
20,0%
uzorak 20
22,0%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
23,8%
uzorak 21
20,0%
uzorak 20
22,0%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
23,8%
uzorak 21
20,0%
uzorak 20
22,0%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
23,8%
uzorak 21
20,0%
uzorak 20
22,0%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
23,8%
uzorak 21
20,0%
uzorak 20
22,0%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
23,8%
uzorak 21
20,0%
uzorak 20
22,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
23,8%
uzorak 21
20,0%
uzorak 20
22,0%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
19,1%
uzorak 21
30,0%
uzorak 20
24,4%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
19,1%
uzorak 21
30,0%
uzorak 20
24,4%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
23,8%
uzorak 21
15,0%
uzorak 20
19,5%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
14,3%
uzorak 21
25,0%
uzorak 20
19,5%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
9,5%
uzorak 21
35,0%
uzorak 20
21,9%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
9,5%
uzorak 21
35,0%
uzorak 20
21,9%
Nerešeno
X Ceo meč
9,5%
uzorak 21
25,0%
uzorak 20
17,1%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
9,5%
uzorak 21
25,0%
uzorak 20
17,1%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
9,5%
uzorak 21
15,0%
uzorak 20
12,2%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
9,5%
uzorak 21
15,0%
uzorak 20
12,2%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
9,5%
uzorak 21
5,0%
uzorak 20
7,3%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
4,8%
uzorak 21
25,0%
uzorak 20
14,6%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
4,8%
uzorak 21
20,0%
uzorak 20
12,2%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
4,8%
uzorak 21
20,0%
uzorak 20
12,2%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
4,8%
uzorak 21
20,0%
uzorak 20
12,2%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
4,8%
uzorak 21
15,0%
uzorak 20
9,8%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
4,8%
uzorak 21
5,0%
uzorak 20
4,9%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
4,8%
uzorak 21
5,0%
uzorak 20
4,9%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 21
5,0%
uzorak 20
2,4%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 21
0,0%
uzorak 20
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Almeria

Formacija: 4-2-3-1 · Trener: Joan Rubi
Startna postava 11
1A. FernandezG
16M. LunaD
5Rodrigo ElyD
18F. BoniniD
3A. MunozD
29S. DzodicM
17D. LopyM
12Leo BaptistaoM
11S. ArribasM
23A. EmbarbaM
24M. de la FuenteF
Klupa 12
13F. MartinezG
31B. IribarneG
21ChumiD
2A. PuigmalM
9ThalysF
4N. MonteD
6A. HortaM
7J. MorcilloF
19P. SokoF
20A. CentellesD
10N. MelamedM
8Gui GuedesM

Mirandes

Formacija: 4-3-3 · Trener: Antxon Muneta
Startna postava 11
13JuanpaG
2H. Novoa RamosD
22J. GutierrezD
15J. CabelloD
3F. MedranoD
29A. HouaryM
6T. HelgueraM
18R. BauzaM
28J. HernandezF
48U. del CuraF
30S. El JebariF
Klupa 9
1I. NikicG
4M. PascualD
8A. Martin LuisM
11M. MalsaM
17P. PerezD
20D. SiaF
24I. CordobaD
42J. Martinez LandaF
27T. TamaritF

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz Favorita i AI tipova
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.