Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

0:3
Kraj
HT 0:2

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Amora
2P 1N 2I
7. mesto · 21 bodova
Forma · SC Covilha
2P 2N 1I
10. mesto · 14 bodova
Golovi · Over 1.5
86% vs 79%
BTTS 50% / 50% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
2 — 2 — 1
5 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Ukupno golova 0-3

Amora 85,7% · SC Covilha 100,0%
92,9%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 14
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Relegation Group - 1
Status
Match Finished
Konačan rezultat
0:3
Poluvreme
0:2
Stadion
Medideira Stadium
Grad
Amora

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2025
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Amora
7. mesto · 21 bodova
SC Covilha
10. mesto · 14 bodova
Utakmica Amora - SC Covilha donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Liga 3, Portugal.
5'
SC Covilha
M. Silva
Žuti karton
10'
SC Covilha
A. Calegari
Žuti karton
11'
SC Covilha
C. Niang
Gol
17'
Amora
Marlom Oliveira
Crveni karton
36'
SC Covilha
Jailson
Gol · F. Cruz
46'
Amora
M. Lopes
Izmena · F. Marques
59'
Amora
M. Lopes
Žuti karton
61'
SC Covilha
F. Cruz
Izmena · T. Costa Branco Novais Oliveira
61'
SC Covilha
C. Niang
Izmena · J. Silva
65'
Amora
M. Lopes
Izmena · Toni
71'
Amora
Toni
Žuti karton
73'
Amora
D. Semedo
Izmena · J. Marques
73'
Amora
P. Teixeira
Izmena · Buby
80'
SC Covilha
C. Balsa
Izmena · P. Ribeiro
82'
Amora
Buby
Žuti karton
84'
SC Covilha
J. Silva
Gol · M. Silva
88'
Amora
J. Oliveira
Izmena · Costinha
88'
SC Covilha
M. Silva
Izmena · T. Pimenta
88'
SC Covilha
E. Gomes Silva
Izmena · F. Garcia

Statistika nije dostupna

Analiza tipova · Amora

Liga 3 · sezona 2025 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno
X Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta
2 Ceo meč
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W6
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
14 12 2 85,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
14 12 2 85,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
14 12 2 85,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
14 12 2 85,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
14 12 2 85,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
14 10 4 71,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
14 11 3 78,6% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
14 11 3 78,6% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
W2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
14 12 2 85,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W5
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
14 5 9 35,7% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
14 5 9 35,7% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
14 12 2 85,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W3
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
14 12 2 85,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W3
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
14 12 2 85,7% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W3
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
14 2 12 14,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
14 12 2 85,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
14 10 4 71,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
14 10 4 71,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · SC Covilha

Liga 3 · sezona 2025 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
W2
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
14 14 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W14
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
14 14 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W14
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
14 11 3 78,6% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
14 11 3 78,6% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L2
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L2
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
14 11 3 78,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
14 11 3 78,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L13
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
14 13 1 92,9% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W13

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L2
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Amora kod kuće · SC Covilha u gostima · Liga 3 2025
83 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Ukupno golova 0-3
92,9%
Amora 85,7% (14) · SC Covilha 100,0% (14)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
92,9%
Amora 85,7% (14) · SC Covilha 100,0% (14)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
89,3%
Amora 85,7% (14) · SC Covilha 92,9% (14)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
82,1%
Amora 85,7% (14) · SC Covilha 78,6% (14)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
82,1%
Amora 85,7% (14) · SC Covilha 78,6% (14)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
82,1%
Amora 85,7% (14) · SC Covilha 78,6% (14)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
82,1%
Amora 85,7% (14) · SC Covilha 78,6% (14)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
78,6%
Amora 78,6% (14) · SC Covilha 78,6% (14)
Bolji uzorak
TipAmora
kod kuće
SC Covilha
u gostima
Zajednički trend
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
85,7%
uzorak 14
100,0%
uzorak 14
92,9%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
85,7%
uzorak 14
100,0%
uzorak 14
92,9%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
85,7%
uzorak 14
92,9%
uzorak 14
89,3%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
85,7%
uzorak 14
78,6%
uzorak 14
82,1%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
85,7%
uzorak 14
78,6%
uzorak 14
82,1%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
85,7%
uzorak 14
78,6%
uzorak 14
82,1%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
85,7%
uzorak 14
78,6%
uzorak 14
82,1%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
78,6%
uzorak 14
78,6%
uzorak 14
78,6%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
78,6%
uzorak 14
78,6%
uzorak 14
78,6%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
71,4%
uzorak 14
78,6%
uzorak 14
75,0%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
71,4%
uzorak 14
71,4%
uzorak 14
71,4%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
85,7%
uzorak 14
64,3%
uzorak 14
75,0%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
64,3%
uzorak 14
78,6%
uzorak 14
71,4%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
85,7%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
71,4%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
57,1%
uzorak 14
71,4%
uzorak 14
64,3%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
57,1%
uzorak 14
71,4%
uzorak 14
64,3%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
57,1%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
57,1%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
85,7%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
67,9%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
53,6%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
53,6%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
50,0%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
50,0%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
50,0%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
50,0%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
50,0%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
42,9%
uzorak 14
71,4%
uzorak 14
57,1%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
71,4%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
57,1%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
71,4%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
57,1%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
64,3%
uzorak 14
53,6%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
50,0%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
50,0%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
46,4%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
46,4%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
42,9%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
42,9%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
39,3%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
57,1%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
42,9%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
57,1%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
42,9%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
42,9%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
35,7%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
42,9%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
35,7%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
32,1%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
35,7%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
32,1%
Nerešeno
X Ceo meč
28,6%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
28,6%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
28,6%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
28,6%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
35,7%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
32,1%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
32,1%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
32,1%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
28,6%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
35,7%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
28,6%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
28,6%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
35,7%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
28,6%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
28,6%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
21,4%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
28,6%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
28,6%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
25,0%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
28,6%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
25,0%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
25,0%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
25,0%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
28,6%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
25,0%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
28,6%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
14,3%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
28,6%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
14,3%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
25,0%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
14,3%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
25,0%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
25,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
35,7%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
25,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
14,3%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
21,4%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
17,9%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
17,9%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
14,3%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
17,9%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
21,4%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
17,9%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
14,3%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
17,9%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
17,9%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
14,3%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
14,3%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
7,1%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
14,3%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
7,1%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
14,3%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
14,3%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
10,7%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
14,3%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
10,7%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
14,3%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
10,7%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
0,0%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
10,7%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
14,3%
uzorak 14
0,0%
uzorak 14
7,1%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
0,0%
uzorak 14
7,1%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
7,1%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
7,1%
uzorak 14
0,0%
uzorak 14
3,6%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
3,6%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Sastavi nisu dostupni

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.