Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

1:0
Kraj
HT 1:0

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · AO Itabaiana
2P 2N 1I
16. mesto · 22 bodova
Forma · CSA
1P 1N 3I
17. mesto · 22 bodova
Golovi · Over 1.5
56% vs 44%
BTTS 56% / 33% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
0 — 1 — 1
2 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola

AO Itabaiana 100,0% · CSA 100,0%
100,0%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 9
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 16
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:0
Poluvreme
1:0
Stadion
Estadio Etelvino Mendonca
Grad
Itabaiana

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2025
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

AO Itabaiana
16. mesto · 22 bodova
CSA
17. mesto · 22 bodova

Međusobni susreti

Poslednjih 2 završenih utakmica
Utakmica AO Itabaiana - CSA donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Serie C, Brazil.
9'
AO Itabaiana
Karl
Gol
16'
AO Itabaiana
Fredson
Žuti karton
19'
AO Itabaiana
Gustavo Crecci
Žuti karton
24'
CSA
Baianinho
Žuti karton
46'
AO Itabaiana
Tarcisio
Izmena · Kauan Santos
46'
CSA
Felipe Albuquerque
Izmena · Diogo Batista
46'
CSA
Leo Costa
Izmena · Igor Bahia
51'
AO Itabaiana
Robinho
Žuti karton
61'
AO Itabaiana
Dione
Izmena · Carlos Coppetti
61'
AO Itabaiana
Robinho
Izmena · DG
65'
AO Itabaiana
Jackson
Žuti karton
66'
AO Itabaiana
Leilson
Izmena · Gabriel Marques
66'
AO Itabaiana
Jackson
Izmena · David
66'
CSA
Baianinho
Izmena · Robinho
70'
AO Itabaiana
Leo Souza
Žuti karton
74'
AO Itabaiana
Karl
Izmena · Joao Maranhao
78'
CSA
Brayann
Izmena · Silas
88'
CSA
Tiago Marques
Izmena · Luciano Naninho

Statistika nije dostupna

Analiza tipova · AO Itabaiana

Serie C · sezona 2025 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
60,0%
3/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
9 8 1 88,9% 88,9%
8/9
100,0%
5/5
W7
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
40,0%
2/5
W1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
40,0%
2/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
60,0%
3/5
L1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
60,0%
3/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
40,0%
2/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
80,0%
4/5
W3
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
L2
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
40,0%
2/5
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
60,0%
3/5
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
L1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
L2
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L7
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
60,0%
3/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
40,0%
2/5
L1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
9 9 0 100,0% 100,0%
9/9
100,0%
5/5
W9

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
W2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
L4
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
L2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · CSA

Serie C · sezona 2025 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
80,0%
4/5
W3
Nerešeno
X Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta
2 Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
9 8 1 88,9% 88,9%
8/9
100,0%
5/5
W5
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
80,0%
4/5
W3
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
W1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
60,0%
3/5
L1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
80,0%
4/5
W2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
L2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
9 7 2 77,8% 77,8%
7/9
80,0%
4/5
W3
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
40,0%
2/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
L2
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
L2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L5
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
80,0%
4/5
W2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
L1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
40,0%
2/5
W1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
80,0%
4/5
W3
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
60,0%
3/5
W2
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L8
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L8
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
9 0 9 0,0% 0,0%
0/9
0,0%
0/5
L9
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
9 5 4 55,6% 55,6%
5/9
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
9 9 0 100,0% 100,0%
9/9
100,0%
5/5
W9

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
9 4 5 44,4% 44,4%
4/9
60,0%
3/5
L1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
9 6 3 66,7% 66,7%
6/9
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
20,0%
1/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
0,0%
0/5
L5
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
0,0%
0/5
L5
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
0,0%
0/5
L5
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
9 1 8 11,1% 11,1%
1/9
0,0%
0/5
L5
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
9 3 6 33,3% 33,3%
3/9
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
9 2 7 22,2% 22,2%
2/9
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
0 0 0 0,0% 0,0%
0/0
0,0%
0/0
—
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

AO Itabaiana kod kuće · CSA u gostima · Serie C 2025
83 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
100,0%
AO Itabaiana 100,0% (9) · CSA 100,0% (9)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno
88,9%
AO Itabaiana 88,9% (9) · CSA 88,9% (9)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
77,8%
AO Itabaiana 77,8% (9) · CSA 77,8% (9)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
77,8%
AO Itabaiana 77,8% (9) · CSA 77,8% (9)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 0-1 gol
77,8%
AO Itabaiana 77,8% (9) · CSA 77,8% (9)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
77,8%
AO Itabaiana 77,8% (9) · CSA 77,8% (9)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
72,2%
AO Itabaiana 77,8% (9) · CSA 66,7% (9)
Bolji uzorak
Domaćin ili gost
66,7%
AO Itabaiana 66,7% (9) · CSA 66,7% (9)
Bolji uzorak
TipAO Itabaiana
kod kuće
CSA
u gostima
Zajednički trend
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
100,0%
uzorak 9
100,0%
uzorak 9
100,0%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
88,9%
uzorak 9
88,9%
uzorak 9
88,9%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
77,8%
uzorak 9
77,8%
uzorak 9
77,8%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
77,8%
uzorak 9
77,8%
uzorak 9
77,8%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
77,8%
uzorak 9
77,8%
uzorak 9
77,8%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
77,8%
uzorak 9
77,8%
uzorak 9
77,8%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
77,8%
uzorak 9
66,7%
uzorak 9
72,2%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
66,7%
uzorak 9
66,7%
uzorak 9
66,7%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
66,7%
uzorak 9
66,7%
uzorak 9
66,7%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
66,7%
uzorak 9
66,7%
uzorak 9
66,7%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
55,6%
uzorak 9
77,8%
uzorak 9
66,7%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
55,6%
uzorak 9
77,8%
uzorak 9
66,7%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
77,8%
uzorak 9
55,6%
uzorak 9
66,7%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
77,8%
uzorak 9
55,6%
uzorak 9
66,7%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
55,6%
uzorak 9
55,6%
uzorak 9
55,6%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
55,6%
uzorak 9
55,6%
uzorak 9
55,6%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
44,4%
uzorak 9
66,7%
uzorak 9
55,6%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
44,4%
uzorak 9
66,7%
uzorak 9
55,6%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
44,4%
uzorak 9
55,6%
uzorak 9
50,0%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
55,6%
uzorak 9
44,4%
uzorak 9
50,0%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
55,6%
uzorak 9
44,4%
uzorak 9
50,0%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
44,4%
uzorak 9
55,6%
uzorak 9
50,0%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
55,6%
uzorak 9
44,4%
uzorak 9
50,0%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
55,6%
uzorak 9
44,4%
uzorak 9
50,0%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
44,4%
uzorak 9
55,6%
uzorak 9
50,0%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
44,4%
uzorak 9
44,4%
uzorak 9
44,4%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 9
33,3%
uzorak 9
50,0%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
33,3%
uzorak 9
66,7%
uzorak 9
50,0%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
55,6%
uzorak 9
33,3%
uzorak 9
44,4%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
55,6%
uzorak 9
33,3%
uzorak 9
44,4%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
55,6%
uzorak 9
33,3%
uzorak 9
44,4%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
55,6%
uzorak 9
33,3%
uzorak 9
44,4%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
44,4%
uzorak 9
33,3%
uzorak 9
38,9%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
33,3%
uzorak 9
44,4%
uzorak 9
38,9%
Nerešeno
X Ceo meč
33,3%
uzorak 9
33,3%
uzorak 9
33,3%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
33,3%
uzorak 9
33,3%
uzorak 9
33,3%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
33,3%
uzorak 9
33,3%
uzorak 9
33,3%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
33,3%
uzorak 9
33,3%
uzorak 9
33,3%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 9
33,3%
uzorak 9
33,3%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
44,4%
uzorak 9
22,2%
uzorak 9
33,3%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
44,4%
uzorak 9
22,2%
uzorak 9
33,3%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
44,4%
uzorak 9
22,2%
uzorak 9
33,3%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
44,4%
uzorak 9
22,2%
uzorak 9
33,3%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
44,4%
uzorak 9
22,2%
uzorak 9
33,3%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
22,2%
uzorak 9
44,4%
uzorak 9
33,3%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 9
22,2%
uzorak 9
27,8%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 9
22,2%
uzorak 9
27,8%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
22,2%
uzorak 9
33,3%
uzorak 9
27,8%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
33,3%
uzorak 9
22,2%
uzorak 9
27,8%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 9
22,2%
uzorak 9
27,8%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 9
22,2%
uzorak 9
27,8%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
22,2%
uzorak 9
22,2%
uzorak 9
22,2%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
22,2%
uzorak 9
22,2%
uzorak 9
22,2%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
22,2%
uzorak 9
22,2%
uzorak 9
22,2%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
22,2%
uzorak 9
22,2%
uzorak 9
22,2%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
22,2%
uzorak 9
22,2%
uzorak 9
22,2%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
22,2%
uzorak 9
22,2%
uzorak 9
22,2%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
22,2%
uzorak 9
22,2%
uzorak 9
22,2%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
44,4%
uzorak 9
11,1%
uzorak 9
27,8%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 9
11,1%
uzorak 9
22,2%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 9
11,1%
uzorak 9
22,2%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
33,3%
uzorak 9
11,1%
uzorak 9
22,2%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
11,1%
uzorak 9
22,2%
uzorak 9
16,7%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
22,2%
uzorak 9
11,1%
uzorak 9
16,7%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
22,2%
uzorak 9
11,1%
uzorak 9
16,7%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
11,1%
uzorak 9
22,2%
uzorak 9
16,7%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
11,1%
uzorak 9
11,1%
uzorak 9
11,1%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
11,1%
uzorak 9
11,1%
uzorak 9
11,1%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
11,1%
uzorak 9
11,1%
uzorak 9
11,1%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
11,1%
uzorak 9
11,1%
uzorak 9
11,1%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
11,1%
uzorak 9
11,1%
uzorak 9
11,1%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 9
11,1%
uzorak 9
5,6%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
11,1%
uzorak 9
0,0%
uzorak 9
5,6%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 9
11,1%
uzorak 9
5,6%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 9
11,1%
uzorak 9
5,6%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 9
11,1%
uzorak 9
5,6%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 9
11,1%
uzorak 9
5,6%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 9
11,1%
uzorak 9
5,6%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
0,0%
uzorak 9
11,1%
uzorak 9
5,6%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
11,1%
uzorak 9
0,0%
uzorak 9
5,6%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
0,0%
uzorak 9
0,0%
uzorak 9
0,0%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
0,0%
uzorak 9
0,0%
uzorak 9
0,0%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
0,0%
uzorak 9
0,0%
uzorak 9
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Sastavi nisu dostupni

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz Favorita i AI tipova
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.