Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Arda Kardzhali
1P 2N 2I
6. mesto · 21 bodova
Forma · Botev Vratsa
0P 2N 3I
13. mesto · 10 bodova
Golovi · Over 1.5
86% vs 88%
BTTS 71% / 63% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
5 — 2 — 3
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Domaćin - 1+ gol

Arda Kardzhali 100,0% · Botev Vratsa 100,0%
100,0%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 6
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 7
Status
Match Finished
Konačan rezultat
2:0
Poluvreme
0:0
Stadion
Arena Arda
Grad
Kardzhali

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Arda Kardzhali
6. mesto · 21 bodova
Botev Vratsa
13. mesto · 10 bodova
Utakmica Arda Kardzhali - Botev Vratsa donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja First League, Bulgaria.
57'
Botev Vratsa
Ivan Goranov
Žuti karton
58'
Botev Vratsa
M. Petkov
Izmena · D. Genov
59'
Botev Vratsa
Martin Smolenski
Žuti karton
61'
Arda Kardzhali
D. Yankov
Gol
70'
Botev Vratsa
A. Kichukov
Izmena · R. Tsonev
70'
Botev Vratsa
M. Smolenski
Izmena · A. Buchkov
70'
Botev Vratsa
J. Gallegos
Izmena · V. Naydenov
71'
Arda Kardzhali
D. Yankov
Izmena · D. Idowu
71'
Arda Kardzhali
P. Bachev
Izmena · G. Nikolov
75'
Botev Vratsa
Preslav Borukov
Žuti karton
78'
Botev Vratsa
K. Hadji
Izmena · F. Gigov
81'
Arda Kardzhali
S. Ivanov
Izmena · A. Vutov
82'
Botev Vratsa
Aleksandar Buchkov
Žuti karton
85'
Arda Kardzhali
A. Vutov
Gol iz penala
86'
Arda Kardzhali
S. Kovachev
Izmena · M. Paskalev
87'
Arda Kardzhali
B. Karagaren
Izmena · S. Vasilev
Ball Possession
Total Shots
Shots on Goal
Shots off Goal
Blocked Shots
Shots insidebox
Shots outsidebox
Corner Kicks
Offsides
Fouls
0
Yellow Cards
4
0
Red Cards
0
Goalkeeper Saves
Total passes
Passes accurate
Passes %
expected_goals
goals_prevented

Analiza tipova · Arda Kardzhali

First League · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
0,0%
0/5
L5
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
100,0%
5/5
W5
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
100,0%
5/5
W5
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
0,0%
0/5
L5
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W3
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W3
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
6 6 0 100,0% 100,0%
6/6
100,0%
5/5
W6
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W3
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L3
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
W1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L3
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
L1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
0,0%
0/5
L5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
6 5 1 83,3% 83,3%
5/6
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
6 0 6 0,0% 0,0%
0/6
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
80,0%
4/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
6 3 3 50,0% 50,0%
3/6
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
6 1 5 16,7% 16,7%
1/6
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
6 2 4 33,3% 33,3%
2/6
40,0%
2/5
L2
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
6 4 2 66,7% 66,7%
4/6
60,0%
3/5
W2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Botev Vratsa

First League · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
40,0%
2/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L3
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
80,0%
4/5
L1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
40,0%
2/5
L2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
W1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
60,0%
3/5
W2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
L2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
8 8 0 100,0% 100,0%
8/8
100,0%
5/5
W8
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
60,0%
3/5
L2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L5
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
L1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
L2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
W1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
W1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L4
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L3
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
W1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
W3
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
8 8 0 100,0% 100,0%
8/8
100,0%
5/5
W8
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
8 8 0 100,0% 100,0%
8/8
100,0%
5/5
W8
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
8 0 8 0,0% 0,0%
0/8
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
W3
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
80,0%
4/5
W3
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
20,0%
1/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
40,0%
2/5
L3
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
L1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
8 6 2 75,0% 75,0%
6/8
60,0%
3/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
8 4 4 50,0% 50,0%
4/8
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
8 7 1 87,5% 87,5%
7/8
80,0%
4/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L3
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
8 1 7 12,5% 12,5%
1/8
0,0%
0/5
L5
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
8 2 6 25,0% 25,0%
2/8
40,0%
2/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
80,0%
4/5
W3
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
8 5 3 62,5% 62,5%
5/8
80,0%
4/5
W2
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
8 3 5 37,5% 37,5%
3/8
60,0%
3/5
W1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Arda Kardzhali kod kuće · Botev Vratsa u gostima · First League 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Domaćin - 1+ gol
100,0%
Arda Kardzhali 100,0% (6) · Botev Vratsa 100,0% (8)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
92,9%
Arda Kardzhali 83,3% (6) · Botev Vratsa 100,0% (8)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
92,9%
Arda Kardzhali 83,3% (6) · Botev Vratsa 100,0% (8)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno
85,7%
Arda Kardzhali 83,3% (6) · Botev Vratsa 87,5% (8)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
85,7%
Arda Kardzhali 83,3% (6) · Botev Vratsa 87,5% (8)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
85,7%
Arda Kardzhali 83,3% (6) · Botev Vratsa 87,5% (8)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
85,7%
Arda Kardzhali 83,3% (6) · Botev Vratsa 87,5% (8)
Bolji uzorak
Domaćin ili gost
78,6%
Arda Kardzhali 83,3% (6) · Botev Vratsa 75,0% (8)
Bolji uzorak
TipArda Kardzhali
kod kuće
Botev Vratsa
u gostima
Zajednički trend
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
100,0%
uzorak 6
100,0%
uzorak 8
100,0%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
83,3%
uzorak 6
100,0%
uzorak 8
92,9%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
83,3%
uzorak 6
100,0%
uzorak 8
92,9%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
83,3%
uzorak 6
87,5%
uzorak 8
85,7%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
83,3%
uzorak 6
87,5%
uzorak 8
85,7%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
83,3%
uzorak 6
87,5%
uzorak 8
85,7%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
83,3%
uzorak 6
87,5%
uzorak 8
85,7%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
83,3%
uzorak 6
75,0%
uzorak 8
78,6%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
83,3%
uzorak 6
75,0%
uzorak 8
78,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
83,3%
uzorak 6
75,0%
uzorak 8
78,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
83,3%
uzorak 6
75,0%
uzorak 8
78,6%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 6
87,5%
uzorak 8
78,6%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 6
75,0%
uzorak 8
71,4%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 6
75,0%
uzorak 8
71,4%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
66,7%
uzorak 6
75,0%
uzorak 8
71,4%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
66,7%
uzorak 6
62,5%
uzorak 8
64,3%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
66,7%
uzorak 6
62,5%
uzorak 8
64,3%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
66,7%
uzorak 6
62,5%
uzorak 8
64,3%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 6
62,5%
uzorak 8
64,3%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
66,7%
uzorak 6
62,5%
uzorak 8
64,3%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 6
62,5%
uzorak 8
64,3%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 6
62,5%
uzorak 8
64,3%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
66,7%
uzorak 6
62,5%
uzorak 8
64,3%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 6
62,5%
uzorak 8
64,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
66,7%
uzorak 6
62,5%
uzorak 8
64,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
66,7%
uzorak 6
62,5%
uzorak 8
64,3%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 6
62,5%
uzorak 8
64,3%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 6
62,5%
uzorak 8
64,3%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
50,0%
uzorak 6
75,0%
uzorak 8
64,3%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
50,0%
uzorak 6
75,0%
uzorak 8
64,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
75,0%
uzorak 8
64,3%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
66,7%
uzorak 6
50,0%
uzorak 8
57,1%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
66,7%
uzorak 6
50,0%
uzorak 8
57,1%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
66,7%
uzorak 6
50,0%
uzorak 8
57,1%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
62,5%
uzorak 8
57,1%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
62,5%
uzorak 8
57,1%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
50,0%
uzorak 6
62,5%
uzorak 8
57,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
62,5%
uzorak 8
57,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
62,5%
uzorak 8
57,1%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
50,0%
uzorak 8
50,0%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
50,0%
uzorak 8
50,0%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
50,0%
uzorak 8
50,0%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
50,0%
uzorak 8
50,0%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
50,0%
uzorak 8
50,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
50,0%
uzorak 8
50,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
50,0%
uzorak 8
50,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
50,0%
uzorak 8
50,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
50,0%
uzorak 8
50,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
66,7%
uzorak 6
37,5%
uzorak 8
50,0%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
66,7%
uzorak 6
37,5%
uzorak 8
50,0%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
37,5%
uzorak 8
42,9%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 6
37,5%
uzorak 8
42,9%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
50,0%
uzorak 6
37,5%
uzorak 8
42,9%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
50,0%
uzorak 6
37,5%
uzorak 8
42,9%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 6
37,5%
uzorak 8
42,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
75,0%
uzorak 8
57,1%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
75,0%
uzorak 8
57,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
62,5%
uzorak 8
50,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
62,5%
uzorak 8
50,0%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
62,5%
uzorak 8
50,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
62,5%
uzorak 8
50,0%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
33,3%
uzorak 6
50,0%
uzorak 8
42,9%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
33,3%
uzorak 6
50,0%
uzorak 8
42,9%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
50,0%
uzorak 8
42,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
50,0%
uzorak 8
42,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
50,0%
uzorak 8
42,9%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
50,0%
uzorak 8
42,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
50,0%
uzorak 8
42,9%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
37,5%
uzorak 8
35,7%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
37,5%
uzorak 8
35,7%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
37,5%
uzorak 8
35,7%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
33,3%
uzorak 6
37,5%
uzorak 8
35,7%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
33,3%
uzorak 6
37,5%
uzorak 8
35,7%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
37,5%
uzorak 8
35,7%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
37,5%
uzorak 8
35,7%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
37,5%
uzorak 8
35,7%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
33,3%
uzorak 6
37,5%
uzorak 8
35,7%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
37,5%
uzorak 8
35,7%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
37,5%
uzorak 8
35,7%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
37,5%
uzorak 8
35,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
37,5%
uzorak 8
35,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
37,5%
uzorak 8
35,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
37,5%
uzorak 8
35,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
37,5%
uzorak 8
35,7%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
37,5%
uzorak 8
35,7%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
37,5%
uzorak 8
35,7%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
37,5%
uzorak 8
35,7%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
37,5%
uzorak 8
35,7%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
37,5%
uzorak 8
35,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
37,5%
uzorak 8
35,7%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
66,7%
uzorak 6
25,0%
uzorak 8
42,9%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
50,0%
uzorak 6
25,0%
uzorak 8
35,7%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
25,0%
uzorak 8
28,6%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
25,0%
uzorak 8
28,6%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
33,3%
uzorak 6
25,0%
uzorak 8
28,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
25,0%
uzorak 8
28,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
25,0%
uzorak 8
28,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
25,0%
uzorak 8
28,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
25,0%
uzorak 8
28,6%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
25,0%
uzorak 8
28,6%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
25,0%
uzorak 8
28,6%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
25,0%
uzorak 8
28,6%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
25,0%
uzorak 8
28,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
50,0%
uzorak 8
35,7%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
50,0%
uzorak 8
35,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
37,5%
uzorak 8
28,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
37,5%
uzorak 8
28,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
37,5%
uzorak 8
28,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
37,5%
uzorak 8
28,6%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
37,5%
uzorak 8
28,6%
Nerešeno
X Ceo meč
16,7%
uzorak 6
25,0%
uzorak 8
21,4%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
25,0%
uzorak 8
21,4%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
25,0%
uzorak 8
21,4%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
25,0%
uzorak 8
21,4%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
16,7%
uzorak 6
25,0%
uzorak 8
21,4%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
16,7%
uzorak 6
25,0%
uzorak 8
21,4%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
16,7%
uzorak 6
25,0%
uzorak 8
21,4%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
16,7%
uzorak 6
25,0%
uzorak 8
21,4%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
25,0%
uzorak 8
21,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
25,0%
uzorak 8
21,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
25,0%
uzorak 8
21,4%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
25,0%
uzorak 8
21,4%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
25,0%
uzorak 8
21,4%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
12,5%
uzorak 8
21,4%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
33,3%
uzorak 6
12,5%
uzorak 8
21,4%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
33,3%
uzorak 6
12,5%
uzorak 8
21,4%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
12,5%
uzorak 8
14,3%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
12,5%
uzorak 8
14,3%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
12,5%
uzorak 8
14,3%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
12,5%
uzorak 8
14,3%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
12,5%
uzorak 8
14,3%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
12,5%
uzorak 8
14,3%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
12,5%
uzorak 8
14,3%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
12,5%
uzorak 8
14,3%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
12,5%
uzorak 8
14,3%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
12,5%
uzorak 8
14,3%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
12,5%
uzorak 8
14,3%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
16,7%
uzorak 6
12,5%
uzorak 8
14,3%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
16,7%
uzorak 6
12,5%
uzorak 8
14,3%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
16,7%
uzorak 6
12,5%
uzorak 8
14,3%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
16,7%
uzorak 6
12,5%
uzorak 8
14,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
0,0%
uzorak 6
25,0%
uzorak 8
14,3%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
16,7%
uzorak 6
0,0%
uzorak 8
7,1%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
0,0%
uzorak 6
0,0%
uzorak 8
0,0%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 6
0,0%
uzorak 8
0,0%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 6
0,0%
uzorak 8
0,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 6
0,0%
uzorak 8
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Arda Kardzhali

Formacija: 4-1-4-1 · Trener: Blagov Tunchev Aleksander
Startna postava 11
1Anatoli GospodinovG
21Vyacheslav VelevD
24Martin PaskalevD
5Viktor LyubenovD
6Viktor PopovD
80Lachezar KotevM
10Svetoslav KovachevM
91Stanislav IvanovM
8Dominik YankovM
99Birsent KaragarenM
16Preslav BachevF
Klupa 7
4Idowu David AkintolaM
9Georgi NikolovF
18Simeon VasilevD
22Yanko GeorgievG
44Adama Ardile TraoréD
26Burak AkandzhaM
11Atanas KabovM

Botev Vratsa

Formacija: 4-2-3-1 · Trener: Todor Simov
Startna postava 11
98Lyubomir VasilevG
81Kassim HadjiM
36Milen StoevD
4Ivan GoranovD
3Sainey SanyangD
6Abdullah KichukovM
12Iliya YurukovM
10José GallegosM
24Martin SmolenskiM
79Martin PetkovF
99Preslav BorukovF
Klupa 10
25Aleksandar BuchkovD
97Vladislav NaydenovM
7Radoslav TsonevM
90Filip GigovF
23Luboslav StoyanovG
11Martin AchkovD
88Lazar BoyanovD
21Martin DimitrovD
9Daniel GenovM
17Samuil MechevF

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz Favorita i AI tipova
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.