Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
3 izdvojena predloga
Forma · Atlanta United FC
1P 2N 2I
14. mesto · 27 bodova
Forma · FC Cincinnati
1P 2N 2I
9. mesto · 36 bodova
Golovi · Over 1.5
93% vs 93%
BTTS 79% / 80% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
1 — 5 — 4
10 prethodnih mečeva u bazi

Predlozi sistema za ovu utakmicu

VIP koristi strože kriterijume. Izdvojeno je širi statistički signal i nije isto što i VIP.
VIP predlog PROŠAO Ceo meč
Ukupno golova 2+
Dobar uzorak Manja promena trenda
85,7%
model procena
Liga 82,4% n=420
Domaćin kod kuće 92,9% n=14
Gost u gostima 93,3% n=15
VIP predlog PROŠAO Ceo meč
Više od 1,5 gola
Dobar uzorak Manja promena trenda
85,7%
model procena
Liga 82,4% n=420
Domaćin kod kuće 92,9% n=14
Gost u gostima 93,3% n=15
VIP predlog PROŠAO Ceo meč
Domaćin - 1+ gol
Dobar uzorak Skoriji trend stabilan
85,3%
model procena
Liga 83,8% n=420
Domaćin kod kuće 78,6% n=14
Gost u gostima 100,0% n=15
Procene i istorijski procenti nisu garancija ishoda. Rezultate treba tumačiti zajedno sa veličinom uzorka.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
6 stavki
VIP 11.10.2026. 01:30
Atlanta United FC – FC Cincinnati
Tip: Ukupno golova 2+
85,7%Detalji
VIP 11.10.2026. 01:30
Atlanta United FC – FC Cincinnati
Tip: Više od 1,5 gola
85,7%Detalji
VIP 11.10.2026. 01:30
Atlanta United FC – FC Cincinnati
Tip: Domaćin - 1+ gol
85,3%Detalji
Izdvojeno 11.10.2026. 01:30
Atlanta United FC – FC Cincinnati
Tip: Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
79,3%Detalji
Izdvojeno 11.10.2026. 01:30
Atlanta United FC – FC Cincinnati
Tip: Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
75,6%Detalji
Tipsteri 11.10.2026. 01:30
Atlanta United FC – FC Cincinnati
Tip: Ukupno golova 3+
3+ Tipster · 3+
67,9%Detalji
VIP 11.10.2026. 01:30
Atlanta United FC – FC Cincinnati
Tip: Ukupno golova 2+
85,7%Detalji
VIP 11.10.2026. 01:30
Atlanta United FC – FC Cincinnati
Tip: Više od 1,5 gola
85,7%Detalji
VIP 11.10.2026. 01:30
Atlanta United FC – FC Cincinnati
Tip: Domaćin - 1+ gol
85,3%Detalji
Tipsteri 11.10.2026. 01:30
Atlanta United FC – FC Cincinnati
Tip: Ukupno golova 3+
3+ Tipster · 3+
67,9%Detalji
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Kolo
Regular Season - 28
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:3
Poluvreme
0:0
Stadion
Atlanta Stadium
Grad
Atlanta

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Atlanta United FC
14. mesto · 27 bodova
FC Cincinnati
9. mesto · 36 bodova
FC Cincinnati je na gostovanju u Atlanti slavio rezultatom 3:1 u 28. kolu MLS lige. Pogledajte detaljnu analizu utakmice sa pregledom ključnih događaja i statistikom.
2'
FC Cincinnati
Teenage Hadebe
Žuti karton · Foul
43'
Atlanta United FC
Tomás Jacob
Žuti karton · Dissent
52'
FC Cincinnati
Kevin Denkey
Gol · Tom Barlow
56'
Atlanta United FC
Ajani Fortune
Izmena · Aleksey Miranchuk
60'
FC Cincinnati
David Douděra
Izmena · Ender Jesús Echenique Peña
69'
Atlanta United FC
Miguel Almirón
Gol · Breel Embolo
72'
FC Cincinnati
Tyrell Malacia
Izmena · Bryan Ramirez
72'
FC Cincinnati
Miles Robinson
Izmena · Julian Malatini
78'
FC Cincinnati
Obinna Nwobodo
Izmena · Tah Anunga
78'
FC Cincinnati
Samuel Mawuena Gidi
Izmena · Gerardo Valenzuela
84'
FC Cincinnati
Tom Barlow
Gol · Kyle Smith
86'
Atlanta United FC
Giuliano Galoppo
Izmena · Fafà Picault
86'
Atlanta United FC
Tristan Muyumba
Izmena · Cooper Sanchez
88'
FC Cincinnati
Julian Malatini
Žuti karton · Foul
90+2'
Atlanta United FC
Elías Báez
Izmena · Sergi Santos
90+4'
FC Cincinnati
Tom Barlow
Žuti karton · Argument
90+4'
Atlanta United FC
Mauricio Amaro
Žuti karton · Argument
90+7'
FC Cincinnati
Kevin Denkey
Gol · Ender Jesús Echenique Peña
56%
Ball Possession
44%
16
Total Shots
13
6
Shots on Goal
4
3
Shots off Goal
7
7
Blocked Shots
2
10
Shots insidebox
11
6
Shots outsidebox
2
5
Corner Kicks
4
7
Offsides
1
8
Fouls
14
2
Yellow Cards
3
0
Red Cards
0
0
Goalkeeper Saves
5
520
Total passes
398
433
Passes accurate
323
1.4
expected_goals
2.36
14
Free Kicks
8

Analiza tipova · Atlanta United FC

Major League Soccer · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno
X Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
14 12 2 85,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L3
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
14 13 1 92,9% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W3
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
14 13 1 92,9% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W3
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L3
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
14 13 1 92,9% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
14 13 1 92,9% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
14 13 1 92,9% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
14 12 2 85,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
14 4 10 28,6% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
14 10 4 71,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
14 6 8 42,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
14 9 5 64,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
14 5 9 35,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
14 5 9 35,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
14 8 6 57,1% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
14 6 8 42,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
14 13 1 92,9% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
14 8 6 57,1% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W3
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
14 4 10 28,6% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
14 4 10 28,6% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
14 6 8 42,9% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · FC Cincinnati

Major League Soccer · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno
X Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
15 13 2 86,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
15 14 1 93,3% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W14
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
15 12 3 80,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
15 11 4 73,3% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
15 6 9 40,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
15 14 1 93,3% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W14
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
15 12 3 80,0% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
15 11 4 73,3% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
15 12 3 80,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W3
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
15 10 5 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
15 10 5 66,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
15 1 14 6,7% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
15 12 3 80,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W3
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
15 12 3 80,0% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
15 6 9 40,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
15 12 3 80,0% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
15 15 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W15
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
15 11 4 73,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
15 12 3 80,0% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W3
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
15 0 15 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
15 14 1 93,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
15 14 1 93,3% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W5
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W5
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
15 13 2 86,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
15 12 3 80,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
15 12 3 80,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
15 10 5 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
15 9 6 60,0% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
15 12 3 80,0% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
15 11 4 73,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
15 10 5 66,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
15 11 4 73,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
15 4 11 26,7% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
15 8 7 53,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
15 7 8 46,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
15 7 8 46,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
15 6 9 40,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
15 8 7 53,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
15 6 9 40,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
15 7 8 46,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
15 5 10 33,3% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
15 9 6 60,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
15 13 2 86,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
15 6 9 40,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
15 11 4 73,3% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
15 11 4 73,3% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
15 10 5 66,7% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
15 6 9 40,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
15 10 5 66,7% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
15 5 10 33,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
15 9 6 60,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Atlanta United FC kod kuće · FC Cincinnati u gostima · Major League Soccer 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Ukupno golova 2+
93,1%
Atlanta United FC 92,9% (14) · FC Cincinnati 93,3% (15)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
93,1%
Atlanta United FC 92,9% (14) · FC Cincinnati 93,3% (15)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
93,1%
Atlanta United FC 92,9% (14) · FC Cincinnati 93,3% (15)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
93,1%
Atlanta United FC 92,9% (14) · FC Cincinnati 93,3% (15)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
89,7%
Atlanta United FC 92,9% (14) · FC Cincinnati 86,7% (15)
Bolji uzorak
Gost - 1+ gol
86,2%
Atlanta United FC 92,9% (14) · FC Cincinnati 80,0% (15)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
89,7%
Atlanta United FC 78,6% (14) · FC Cincinnati 100,0% (15)
Bolji uzorak
Ukupno golova 3+
79,3%
Atlanta United FC 78,6% (14) · FC Cincinnati 80,0% (15)
Bolji uzorak
TipAtlanta United FC
kod kuće
FC Cincinnati
u gostima
Zajednički trend
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
92,9%
uzorak 14
93,3%
uzorak 15
93,1%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
92,9%
uzorak 14
93,3%
uzorak 15
93,1%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
92,9%
uzorak 14
93,3%
uzorak 15
93,1%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
92,9%
uzorak 14
93,3%
uzorak 15
93,1%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
92,9%
uzorak 14
86,7%
uzorak 15
89,7%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
92,9%
uzorak 14
80,0%
uzorak 15
86,2%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
78,6%
uzorak 14
100,0%
uzorak 15
89,7%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
78,6%
uzorak 14
80,0%
uzorak 15
79,3%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
78,6%
uzorak 14
80,0%
uzorak 15
79,3%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
78,6%
uzorak 14
80,0%
uzorak 15
79,3%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
78,6%
uzorak 14
80,0%
uzorak 15
79,3%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
78,6%
uzorak 14
73,3%
uzorak 15
75,9%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
78,6%
uzorak 14
66,7%
uzorak 15
72,4%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
78,6%
uzorak 14
66,7%
uzorak 15
72,4%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
64,3%
uzorak 14
80,0%
uzorak 15
72,4%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
64,3%
uzorak 14
80,0%
uzorak 15
72,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
64,3%
uzorak 14
80,0%
uzorak 15
72,4%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
64,3%
uzorak 14
73,3%
uzorak 15
69,0%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
64,3%
uzorak 14
73,3%
uzorak 15
69,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
64,3%
uzorak 14
73,3%
uzorak 15
69,0%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
85,7%
uzorak 14
60,0%
uzorak 15
72,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
64,3%
uzorak 14
60,0%
uzorak 15
62,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
57,1%
uzorak 14
73,3%
uzorak 15
65,5%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
57,1%
uzorak 14
66,7%
uzorak 15
62,1%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
57,1%
uzorak 14
66,7%
uzorak 15
62,1%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
57,1%
uzorak 14
60,0%
uzorak 15
58,6%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
85,7%
uzorak 14
53,3%
uzorak 15
69,0%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
71,4%
uzorak 14
53,3%
uzorak 15
62,1%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
71,4%
uzorak 14
53,3%
uzorak 15
62,1%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
71,4%
uzorak 14
53,3%
uzorak 15
62,1%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
64,3%
uzorak 14
53,3%
uzorak 15
58,6%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
64,3%
uzorak 14
53,3%
uzorak 15
58,6%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
64,3%
uzorak 14
53,3%
uzorak 15
58,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
64,3%
uzorak 14
53,3%
uzorak 15
58,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
64,3%
uzorak 14
53,3%
uzorak 15
58,6%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
64,3%
uzorak 14
53,3%
uzorak 15
58,6%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
50,0%
uzorak 14
73,3%
uzorak 15
62,1%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
73,3%
uzorak 15
62,1%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 14
73,3%
uzorak 15
62,1%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
50,0%
uzorak 14
73,3%
uzorak 15
62,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 14
53,3%
uzorak 15
51,7%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
64,3%
uzorak 14
46,7%
uzorak 15
55,2%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
64,3%
uzorak 14
46,7%
uzorak 15
55,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
57,1%
uzorak 14
46,7%
uzorak 15
51,7%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
42,9%
uzorak 14
86,7%
uzorak 15
65,5%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
60,0%
uzorak 15
51,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
46,7%
uzorak 15
44,8%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
64,3%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
51,7%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
64,3%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
51,7%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
57,1%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
48,3%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
50,0%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
44,8%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
44,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
44,8%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
44,8%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
44,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
44,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
41,4%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
35,7%
uzorak 14
86,7%
uzorak 15
62,1%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
35,7%
uzorak 14
80,0%
uzorak 15
58,6%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
80,0%
uzorak 15
58,6%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
66,7%
uzorak 15
51,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
35,7%
uzorak 14
66,7%
uzorak 15
51,7%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
35,7%
uzorak 14
66,7%
uzorak 15
51,7%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
35,7%
uzorak 14
60,0%
uzorak 15
48,3%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
35,7%
uzorak 14
60,0%
uzorak 15
48,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
35,7%
uzorak 14
60,0%
uzorak 15
48,3%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
35,7%
uzorak 14
53,3%
uzorak 15
44,8%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
35,7%
uzorak 14
53,3%
uzorak 15
44,8%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
35,7%
uzorak 14
53,3%
uzorak 15
44,8%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
35,7%
uzorak 14
53,3%
uzorak 15
44,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
35,7%
uzorak 14
46,7%
uzorak 15
41,4%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
35,7%
uzorak 14
46,7%
uzorak 15
41,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
37,9%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 14
33,3%
uzorak 15
41,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
33,3%
uzorak 15
34,5%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
46,7%
uzorak 15
37,9%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
46,7%
uzorak 15
37,9%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
46,7%
uzorak 15
37,9%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
34,5%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
34,5%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
34,5%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
34,5%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
33,3%
uzorak 15
31,0%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
26,7%
uzorak 15
37,9%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
26,7%
uzorak 15
37,9%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
26,7%
uzorak 15
37,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
26,7%
uzorak 15
37,9%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
26,7%
uzorak 15
34,5%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
35,7%
uzorak 14
26,7%
uzorak 15
31,0%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
35,7%
uzorak 14
26,7%
uzorak 15
31,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
26,7%
uzorak 15
31,0%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
35,7%
uzorak 14
26,7%
uzorak 15
31,0%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
26,7%
uzorak 15
27,6%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
28,6%
uzorak 14
26,7%
uzorak 15
27,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
46,7%
uzorak 15
34,5%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
33,3%
uzorak 15
27,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
20,0%
uzorak 15
34,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
20,0%
uzorak 15
27,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
20,0%
uzorak 15
24,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
20,0%
uzorak 15
24,1%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
20,0%
uzorak 15
20,7%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
20,0%
uzorak 15
20,7%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
21,4%
uzorak 14
20,0%
uzorak 15
20,7%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
21,4%
uzorak 14
20,0%
uzorak 15
20,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
14,3%
uzorak 14
53,3%
uzorak 15
34,5%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
14,3%
uzorak 14
46,7%
uzorak 15
31,0%
Nerešeno
X Ceo meč
14,3%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
27,6%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
14,3%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
27,6%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
14,3%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
27,6%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
14,3%
uzorak 14
33,3%
uzorak 15
24,1%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
14,3%
uzorak 14
33,3%
uzorak 15
24,1%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
57,1%
uzorak 14
13,3%
uzorak 15
34,5%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
57,1%
uzorak 14
13,3%
uzorak 15
34,5%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
57,1%
uzorak 14
13,3%
uzorak 15
34,5%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
57,1%
uzorak 14
13,3%
uzorak 15
34,5%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
13,3%
uzorak 15
27,6%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
13,3%
uzorak 15
27,6%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
42,9%
uzorak 14
13,3%
uzorak 15
27,6%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
13,3%
uzorak 15
27,6%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
13,3%
uzorak 15
27,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
13,3%
uzorak 15
24,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
13,3%
uzorak 15
24,1%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
13,3%
uzorak 15
20,7%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
21,4%
uzorak 14
13,3%
uzorak 15
17,2%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
13,3%
uzorak 15
17,2%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
13,3%
uzorak 15
17,2%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
13,3%
uzorak 15
13,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
13,3%
uzorak 15
13,8%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
13,3%
uzorak 15
13,8%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
7,1%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
24,1%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
7,1%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
24,1%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
7,1%
uzorak 14
33,3%
uzorak 15
20,7%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
7,1%
uzorak 14
20,0%
uzorak 15
13,8%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
7,1%
uzorak 14
13,3%
uzorak 15
10,3%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
6,7%
uzorak 15
17,2%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
6,7%
uzorak 15
17,2%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
6,7%
uzorak 15
13,8%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
6,7%
uzorak 15
13,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
6,7%
uzorak 15
10,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
6,7%
uzorak 15
10,3%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
7,1%
uzorak 14
6,7%
uzorak 15
6,9%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
7,1%
uzorak 14
6,7%
uzorak 15
6,9%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
7,1%
uzorak 14
6,7%
uzorak 15
6,9%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
21,4%
uzorak 14
0,0%
uzorak 15
10,3%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 14
20,0%
uzorak 15
10,3%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
14,3%
uzorak 14
0,0%
uzorak 15
6,9%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
7,1%
uzorak 14
0,0%
uzorak 15
3,4%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Atlanta United FC

Formacija: 4-3-3 · Trener: Gerardo Martino
Startna postava 11
1L. HoyosG
55T. JacobD
4E. MihajD
6J. AlonsoD
3E. BaezD
11Giuliano GaloppoM
14M. AmaroM
8T. MuyumbaM
10M. AlmironF
36B. EmboloF
35A. FortuneF
Klupa 9
42J. HibbertG
27P. DiazD
47M. EdwardsD
59A. MiranchukM
16A. GillM
20L. BrennanM
48C. SanchezM
22F. PicaultF
19Sergio SantosF

FC Cincinnati

Formacija: 3-5-2 · Trener: Pat Noonan
Startna postava 11
13E. LouroG
24K. SmithD
12M. RobinsonD
15T. HadebeD
23D. DouderaM
11S. GidiM
20P. BuchaM
5O. NwobodoM
3T. MalaciaM
16T. BarlowF
9K. DenkeyF
Klupa 9
18R. CelentanoG
4N. HagglundD
2A. PowellD
6J. MalatiniD
27T. AnungaM
22G. ValenzuelaM
66E. EcheniqueF
29B. J. Ramirez LeonD
17K. MbomaF

Vest / analiza povezana sa utakmicom

Cela objava je dostupna direktno ovde, bez napuštanja stranice utakmice.
Povezano sa utakmicom 12.10.2026. 4 min čitanja

Atlanta United FC vs FC Cincinnati 1-3

Autor: Fudbal Statistika
Uvod

U okviru 28. kola Major League Soccer lige, Atlanta United FC je na svom stadionu u Atlanti dočekao FC Cincinnati. Utakmica je završena rezultatom 3:1 u korist gostujućeg tima, koji je uspešno iskoristio svoje prilike i ostvario značajnu pobedu na strani.

Tok utakmice

Utakmica je započela sa žutim kartonom za igrača FC Cincinnati, Teenage Hadebea, već u 2. minutu zbog prekršaja. Prvi deo meča nije doneo golove, a u 43. minutu žuti karton je dobio i Tomás Jacob iz Atlante zbog nesportskog ponašanja.

U nastavku, FC Cincinnati je poveo u 52. minutu golom Kevina Denkeya, koji je mrežu zatresao nakon dodavanja Toma Barlowa. Atlanta je pokušala da odgovori, pa je u 56. minutu u igru ušao Ajani Fortune umesto Alekseja Miranchuka.

FC Cincinnati je izvršio izmenu u 60. minutu, kada je David DoudBra ušao umesto Endera Jesúsa Echenique Peñe. Atlanta je uspela da izjednači u 69. minutu preko Miguela Almiróna, koji je pogodak postigao zahvaljujući asistenciji Breela Emboloa.

Gostujući tim je nastavio sa taktičkim izmenama, a u 72. minutu ušli su Tyrell Malacia i Miles Robinson umesto Bryana Ramireza i Juliana Malatinija. Dodatne izmene za FC Cincinnati usledile su u 78. minutu, kada su ušli Obinna Nwobodo i Samuel Mawuena Gidi umesto Tah Anunge i Gerarda Valenzuele.

U 84. minutu Tom Barlow je postigao gol za goste, nakon asistencije Kyle Smitha, čime je Cincinnati ponovo preuzeo vođstvo. U 86. minutu Atlanta je izvršila dve izmene – ušli su Giuliano Galoppo i Tristan Muyumba umesto Fafà Picaulta i Coopera Sancheza.

Žuti kartoni su se nastavili na kraju utakmice, sa Julianom Malatinijem iz FC Cincinnati u 88. minutu zbog prekršaja, a u dodatku vremena Tom Barlow i Mauricio Amaro su dobili žute kartone zbog rasprave sa sudijom.

U 90+7. minutu Kevin Denkey je postigao svoj drugi gol na utakmici, asistirao mu je Ender Jesús Echenique Peña, čime je postavio konačan rezultat 3:1 za FC Cincinnati.

Ključni momenti
  • 2' - Žuti karton za Teenage Hadebea (FC Cincinnati) zbog prekršaja.
  • 52' - Gol Kevina Denkeya (FC Cincinnati), asistencija Tom Barlow.
  • 69' - Gol Miguela Almiróna (Atlanta United FC), asistencija Breela Emboloa.
  • 84' - Gol Toma Barlowa (FC Cincinnati), asistencija Kyle Smitha.
  • 90+7' - Gol Kevina Denkeya (FC Cincinnati), asistencija Ender Jesús Echenique Peña.
Formacije i startne postave
Tim Formacija Trener
Atlanta United FC 4-3-1-2 G. Martino
FC Cincinnati 3-5-2 Pat Noonan
Tim Broj Igrač Pozicija
Atlanta United FC 1 L. Hoyos G
Atlanta United FC 55 T. Jacob D
Atlanta United FC 6 J. Alonso D
Atlanta United FC 4 E. Mihaj D
Atlanta United FC 3 E. Báez D
Atlanta United FC 11 G. Galoppo M
Atlanta United FC 14 M. Amaro M
Atlanta United FC 8 T. Muyumba M
Atlanta United FC 35 A. Fortune M
Atlanta United FC 36 B. Embolo F
Atlanta United FC 10 M. Almirón F
FC Cincinnati 13 E. Louro G
FC Cincinnati 24 K. Smith D
FC Cincinnati 12 M. Robinson D
FC Cincinnati 15 T. Hadebe D
FC Cincinnati 23 D. DoudBra M
FC Cincinnati 20 P. Bucha M
FC Cincinnati 11 S. Gidi M
FC Cincinnati 5 O. Nwobodo M
FC Cincinnati 3 T. Malacia M
FC Cincinnati 9 K. Denkey F
FC Cincinnati 16 T. Barlow F
Statistika utakmice
Statistika Domaći tim Gostujući tim
Ball Possession 56% 44%
Blocked Shots 7 2
Corner Kicks 5 4
Expected Goals (xG) 1.4 2.36
Fouls 8 14
Free Kicks 14 8
Goalkeeper Saves 0 5
Offsides 7 1
Passes accurate 433 323
Red Cards 0 0
Shots inside box 10 11
Shots off Goal 3 7
Shots on Goal 6 4
Shots outside box 6 2
Total passes 520 398
Total Shots 16 13
Yellow Cards 2 3
Zaključak

Utakmica između Atlante i FC Cincinnati pokazala je efikasnost gostujućeg tima, koji je iskoristio svoje šanse za golove, dok je Atlanta imala nešto veći broj preciznih dodavanja i posed lopte. Statistički podaci ukazuju na to da je FC Cincinnati imao bolji učinak u završnici, što se ogleda u broju golova i većem broju odbrana golmana. Žuti kartoni nisu značajnije uticali na tok igre, ali su obeležili nekoliko trenutaka utakmice. Ukupno, rezultat od 3:1 potvrđuje uspešnu realizaciju prilika gostiju u ovom susretu MLS lige.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.