Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
3 izdvojena predloga
Forma · Portland Timbers
0P 1N 4I
10. mesto · 33 bodova
Forma · Atlanta United FC
2P 2N 1I
14. mesto · 27 bodova
Golovi · Over 1.5
93% vs 73%
BTTS 86% / 47% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
1 — 2 — 3
6 prethodnih mečeva u bazi

Predlozi sistema za ovu utakmicu

VIP koristi strože kriterijume. Izdvojeno je širi statistički signal i nije isto što i VIP.
VIP predlog PAO Ceo meč
Domaćin - 1+ gol
Dobar uzorak Skoriji trend stabilan
87,5%
model procena
Liga 83,9% n=435
Domaćin kod kuće 92,9% n=14
Gost u gostima 80,0% n=15
VIP predlog PAO Ceo meč
Ukupno golova 2+
Dobar uzorak Skoriji trend stabilan
85,1%
model procena
Liga 82,5% n=435
Domaćin kod kuće 92,9% n=14
Gost u gostima 73,3% n=15
VIP predlog PAO Ceo meč
Više od 1,5 gola
Dobar uzorak Skoriji trend stabilan
85,1%
model procena
Liga 82,5% n=435
Domaćin kod kuće 92,9% n=14
Gost u gostima 73,3% n=15
Procene i istorijski procenti nisu garancija ishoda. Rezultate treba tumačiti zajedno sa veličinom uzorka.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
3 stavki
VIP 20.09.2026. 04:30
Portland Timbers – Atlanta United FC
Tip: Domaćin - 1+ gol
87,5%Detalji
VIP 20.09.2026. 04:30
Portland Timbers – Atlanta United FC
Tip: Ukupno golova 2+
85,1%Detalji
VIP 20.09.2026. 04:30
Portland Timbers – Atlanta United FC
Tip: Više od 1,5 gola
85,1%Detalji
VIP 20.09.2026. 04:30
Portland Timbers – Atlanta United FC
Tip: Domaćin - 1+ gol
87,5%Detalji
VIP 20.09.2026. 04:30
Portland Timbers – Atlanta United FC
Tip: Ukupno golova 2+
85,1%Detalji
VIP 20.09.2026. 04:30
Portland Timbers – Atlanta United FC
Tip: Više od 1,5 gola
85,1%Detalji
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Kolo
Regular Season - 26
Status
Match Finished
Konačan rezultat
0:1
Poluvreme
0:1
Stadion
Providence Park
Grad
Portland

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Portland Timbers
10. mesto · 33 bodova
Atlanta United FC
14. mesto · 27 bodova
Atlanta United FC je na gostovanju u Portlandu slavio minimalnom razlikom 1:0 u 26. kolu MLS-a. Jedini gol postigao je Aleksey Miranchuk u 28. minutu.
25'
Portland Timbers
D. Chara
Žuti karton
25'
Portland Timbers
Diego Chará
Žuti karton · Foul
28'
Atlanta United FC
A. Miranchuk
Gol
28'
Atlanta United FC
A. Miranchuk
Gol
32'
Atlanta United FC
T. Jacob
Izmena · M. Edwards
34'
Atlanta United FC
T. Jacob
Izmena · M. Edwards
45+1'
Portland Timbers
Joel Waterman
Žuti karton · Other reason
45+1'
Atlanta United FC
Giuliano Galoppo
Žuti karton · Other reason
45+2'
Portland Timbers
J. Waterman
Žuti karton
45+2'
Atlanta United FC
Giuliano Galoppo
Žuti karton
58'
Portland Timbers
Antony
Izmena · V. Janssen
59'
Portland Timbers
Antony
Izmena · V. Janssen
64'
Atlanta United FC
Tristan Muyumba
Žuti karton · Foul
65'
Atlanta United FC
T. Muyumba
Žuti karton
65'
Atlanta United FC
Giuliano Galoppo
Izmena · C. Sanchez
66'
Atlanta United FC
Giuliano Galoppo
Izmena · C. Sanchez
75'
Portland Timbers
J. Fory
Izmena · I. Smith
75'
Portland Timbers
D. Chara
Izmena · J. Ortiz
75'
Portland Timbers
C. Bassett
Izmena · O. Fernandez
76'
Portland Timbers
J. Fory
Izmena · I. Smith
76'
Portland Timbers
D. Chara
Izmena · J. Ortiz
77'
Portland Timbers
C. Bassett
Izmena · O. Fernandez
82'
Atlanta United FC
P. Diaz
Izmena · E. Mihaj
82'
Atlanta United FC
T. Muyumba
Izmena · A. Fortune
83'
Atlanta United FC
T. Muyumba
Izmena · A. Fortune
83'
Atlanta United FC
P. Diaz
Izmena · E. Mihaj
85'
Portland Timbers
R. Hernandez
Izmena · G. Guerra
86'
Portland Timbers
R. Hernandez
Izmena · G. Guerra
53%
Ball Possession
47%
19
Total Shots
10
3
Shots on Goal
3
10
Shots off Goal
4
6
Blocked Shots
3
14
Shots insidebox
7
5
Shots outsidebox
3
5
Corner Kicks
3
3
Offsides
3
4
Fouls
13
2
Yellow Cards
2
Red Cards
2
Goalkeeper Saves
3
510
Total passes
454
447
Passes accurate
396
88%
Passes %
87%
1.53
expected_goals
0.73
0.51
goals_prevented
0.51

Analiza tipova · Portland Timbers

Major League Soccer · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno
X Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
14 13 1 92,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
14 12 2 85,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
14 13 1 92,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
14 12 2 85,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
14 12 2 85,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
14 12 2 85,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
14 14 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W14
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
14 14 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W14
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
14 13 1 92,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
14 13 1 92,9% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W9
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
14 13 1 92,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
14 12 2 85,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
14 4 10 28,6% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Atlanta United FC

Major League Soccer · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Nerešeno
X Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
15 8 7 53,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
15 11 4 73,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
15 7 8 46,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
15 4 11 26,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
15 7 8 46,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
15 4 11 26,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
15 8 7 53,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
15 11 4 73,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
15 10 5 66,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
15 11 4 73,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
15 5 10 33,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
15 11 4 73,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
15 5 10 33,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
15 12 3 80,0% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L3
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
15 9 6 60,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
15 6 9 40,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
15 6 9 40,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
15 5 10 33,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
15 2 13 13,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
15 3 12 20,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
15 4 11 26,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
15 12 3 80,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
15 4 11 26,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
15 6 9 40,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
15 8 7 53,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
15 9 6 60,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
15 7 8 46,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
15 5 10 33,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
15 6 9 40,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
15 4 11 26,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
15 3 12 20,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
15 11 4 73,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
15 13 2 86,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
15 9 6 60,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
15 9 6 60,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
15 6 9 40,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
15 4 11 26,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
15 4 11 26,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
15 5 10 33,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
15 6 9 40,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
15 9 6 60,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
15 5 10 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
15 4 11 26,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
15 8 7 53,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
15 6 9 40,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
15 10 5 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
15 7 8 46,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
15 4 11 26,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
15 7 8 46,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
15 4 11 26,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
15 4 11 26,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
15 4 11 26,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
15 4 11 26,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
15 5 10 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
15 1 14 6,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
15 4 11 26,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
15 4 11 26,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
15 3 12 20,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
15 4 11 26,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
15 2 13 13,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
15 7 8 46,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
15 11 4 73,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
15 11 4 73,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
15 8 7 53,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Portland Timbers kod kuće · Atlanta United FC u gostima · Major League Soccer 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Domaćin - 1+ gol
86,2%
Portland Timbers 92,9% (14) · Atlanta United FC 80,0% (15)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
79,3%
Portland Timbers 78,6% (14) · Atlanta United FC 80,0% (15)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 1+ gol
86,2%
Portland Timbers 100,0% (14) · Atlanta United FC 73,3% (15)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
86,2%
Portland Timbers 100,0% (14) · Atlanta United FC 73,3% (15)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
82,8%
Portland Timbers 92,9% (14) · Atlanta United FC 73,3% (15)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
82,8%
Portland Timbers 92,9% (14) · Atlanta United FC 73,3% (15)
Bolji uzorak
Domaćin ili gost
75,9%
Portland Timbers 78,6% (14) · Atlanta United FC 73,3% (15)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
75,9%
Portland Timbers 78,6% (14) · Atlanta United FC 73,3% (15)
Bolji uzorak
TipPortland Timbers
kod kuće
Atlanta United FC
u gostima
Zajednički trend
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
92,9%
uzorak 14
80,0%
uzorak 15
86,2%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
78,6%
uzorak 14
80,0%
uzorak 15
79,3%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
100,0%
uzorak 14
73,3%
uzorak 15
86,2%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
100,0%
uzorak 14
73,3%
uzorak 15
86,2%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
92,9%
uzorak 14
73,3%
uzorak 15
82,8%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
92,9%
uzorak 14
73,3%
uzorak 15
82,8%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
78,6%
uzorak 14
73,3%
uzorak 15
75,9%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
78,6%
uzorak 14
73,3%
uzorak 15
75,9%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
78,6%
uzorak 14
73,3%
uzorak 15
75,9%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
71,4%
uzorak 14
73,3%
uzorak 15
72,4%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
78,6%
uzorak 14
66,7%
uzorak 15
72,4%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
71,4%
uzorak 14
66,7%
uzorak 15
69,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
64,3%
uzorak 14
86,7%
uzorak 15
75,9%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
92,9%
uzorak 14
60,0%
uzorak 15
75,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
92,9%
uzorak 14
60,0%
uzorak 15
75,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
78,6%
uzorak 14
60,0%
uzorak 15
69,0%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
64,3%
uzorak 14
60,0%
uzorak 15
62,1%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
57,1%
uzorak 14
73,3%
uzorak 15
65,5%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
57,1%
uzorak 14
73,3%
uzorak 15
65,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
78,6%
uzorak 14
53,3%
uzorak 15
65,5%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
71,4%
uzorak 14
53,3%
uzorak 15
62,1%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
71,4%
uzorak 14
53,3%
uzorak 15
62,1%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
71,4%
uzorak 14
53,3%
uzorak 15
62,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
57,1%
uzorak 14
53,3%
uzorak 15
55,2%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
57,1%
uzorak 14
53,3%
uzorak 15
55,2%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
60,0%
uzorak 15
55,2%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
53,3%
uzorak 15
51,7%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
53,3%
uzorak 15
51,7%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
85,7%
uzorak 14
46,7%
uzorak 15
65,5%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
85,7%
uzorak 14
46,7%
uzorak 15
65,5%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
85,7%
uzorak 14
46,7%
uzorak 15
65,5%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
85,7%
uzorak 14
46,7%
uzorak 15
65,5%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
78,6%
uzorak 14
46,7%
uzorak 15
62,1%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
64,3%
uzorak 14
46,7%
uzorak 15
55,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
64,3%
uzorak 14
46,7%
uzorak 15
55,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
57,1%
uzorak 14
46,7%
uzorak 15
51,7%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
46,7%
uzorak 15
48,3%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 14
46,7%
uzorak 15
48,3%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 14
46,7%
uzorak 15
48,3%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
46,7%
uzorak 15
48,3%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
73,3%
uzorak 15
58,6%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
73,3%
uzorak 15
58,6%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
42,9%
uzorak 14
66,7%
uzorak 15
55,2%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
46,7%
uzorak 15
44,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
85,7%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
62,1%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
78,6%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
58,6%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
78,6%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
58,6%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
64,3%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
51,7%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
64,3%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
51,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
57,1%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
48,3%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
44,8%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
44,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
44,8%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
41,4%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
41,4%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
41,4%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
35,7%
uzorak 14
73,3%
uzorak 15
55,2%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
35,7%
uzorak 14
60,0%
uzorak 15
48,3%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
35,7%
uzorak 14
60,0%
uzorak 15
48,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
60,0%
uzorak 15
48,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
35,7%
uzorak 14
46,7%
uzorak 15
41,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
46,7%
uzorak 15
41,4%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
35,7%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
37,9%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
71,4%
uzorak 14
33,3%
uzorak 15
51,7%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
64,3%
uzorak 14
33,3%
uzorak 15
48,3%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
57,1%
uzorak 14
33,3%
uzorak 15
44,8%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
57,1%
uzorak 14
33,3%
uzorak 15
44,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
57,1%
uzorak 14
33,3%
uzorak 15
44,8%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 14
33,3%
uzorak 15
41,4%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
33,3%
uzorak 15
41,4%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
50,0%
uzorak 14
33,3%
uzorak 15
41,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
33,3%
uzorak 15
37,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
33,3%
uzorak 15
37,9%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
33,3%
uzorak 15
34,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
53,3%
uzorak 15
41,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
34,5%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
64,3%
uzorak 14
26,7%
uzorak 15
44,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
64,3%
uzorak 14
26,7%
uzorak 15
44,8%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
57,1%
uzorak 14
26,7%
uzorak 15
41,4%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
57,1%
uzorak 14
26,7%
uzorak 15
41,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
57,1%
uzorak 14
26,7%
uzorak 15
41,4%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
57,1%
uzorak 14
26,7%
uzorak 15
41,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 14
26,7%
uzorak 15
37,9%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 14
26,7%
uzorak 15
37,9%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 14
26,7%
uzorak 15
37,9%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
50,0%
uzorak 14
26,7%
uzorak 15
37,9%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
26,7%
uzorak 15
34,5%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
35,7%
uzorak 14
26,7%
uzorak 15
31,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
35,7%
uzorak 14
26,7%
uzorak 15
31,0%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
26,7%
uzorak 15
27,6%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
26,7%
uzorak 15
27,6%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
26,7%
uzorak 15
27,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
53,3%
uzorak 15
37,9%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
46,7%
uzorak 15
34,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
31,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
33,3%
uzorak 15
27,6%
Nerešeno
X Ceo meč
21,4%
uzorak 14
26,7%
uzorak 15
24,1%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
21,4%
uzorak 14
26,7%
uzorak 15
24,1%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
26,7%
uzorak 15
24,1%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
26,7%
uzorak 15
24,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
20,0%
uzorak 15
34,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
20,0%
uzorak 15
31,0%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
20,0%
uzorak 15
31,0%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
20,0%
uzorak 15
31,0%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
20,0%
uzorak 15
27,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
20,0%
uzorak 15
24,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
20,0%
uzorak 15
24,1%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
20,0%
uzorak 15
20,7%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
21,4%
uzorak 14
20,0%
uzorak 15
20,7%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
20,0%
uzorak 15
20,7%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
20,0%
uzorak 15
20,7%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
20,0%
uzorak 15
20,7%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
20,0%
uzorak 15
20,7%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
21,4%
uzorak 14
20,0%
uzorak 15
20,7%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
21,4%
uzorak 14
20,0%
uzorak 15
20,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
20,0%
uzorak 15
20,7%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
53,3%
uzorak 15
34,5%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
53,3%
uzorak 15
34,5%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
14,3%
uzorak 14
53,3%
uzorak 15
34,5%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
14,3%
uzorak 14
26,7%
uzorak 15
20,7%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
14,3%
uzorak 14
26,7%
uzorak 15
20,7%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
20,0%
uzorak 15
17,2%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
14,3%
uzorak 14
20,0%
uzorak 15
17,2%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
20,0%
uzorak 15
17,2%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 14
13,3%
uzorak 15
31,0%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
13,3%
uzorak 15
31,0%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
42,9%
uzorak 14
13,3%
uzorak 15
27,6%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
13,3%
uzorak 15
20,7%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
13,3%
uzorak 15
20,7%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
13,3%
uzorak 15
20,7%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
21,4%
uzorak 14
13,3%
uzorak 15
17,2%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
13,3%
uzorak 15
17,2%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
14,3%
uzorak 14
13,3%
uzorak 15
13,8%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
13,3%
uzorak 15
13,8%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
7,1%
uzorak 14
46,7%
uzorak 15
27,6%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
7,1%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
24,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
7,1%
uzorak 14
40,0%
uzorak 15
24,1%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
7,1%
uzorak 14
33,3%
uzorak 15
20,7%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
7,1%
uzorak 14
26,7%
uzorak 15
17,2%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
7,1%
uzorak 14
26,7%
uzorak 15
17,2%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
7,1%
uzorak 14
20,0%
uzorak 15
13,8%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
7,1%
uzorak 14
13,3%
uzorak 15
10,3%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
7,1%
uzorak 14
13,3%
uzorak 15
10,3%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
6,7%
uzorak 15
13,8%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
14,3%
uzorak 14
6,7%
uzorak 15
10,3%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
7,1%
uzorak 14
6,7%
uzorak 15
6,9%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 14
6,7%
uzorak 15
3,5%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Portland Timbers

Formacija: 4-3-3 · Trener: Jack Cassidy
Startna postava 11
41J. PantemisG
12R. HernandezD
20F. SurmanD
2J. WatermanD
27J. ForyD
10D. Da CostaM
21D. CharaM
17C. BassettM
7A. LassiterF
11AntonyF
99K. VeldeF
Klupa 9
26H. SulteG
15E. MillerD
6A. BonetigD
4K. MillerD
23I. SmithD
80J. OrtizM
14V. JanssenF
88G. GuerraF
22O. FernandezF

Atlanta United FC

Formacija: 4-2-3-1 · Trener: Gerardo Martino
Startna postava 11
1L. HoyosG
55T. JacobD
27P. DiazD
6J. AlonsoD
3E. BaezD
14M. AmaroM
8T. MuyumbaM
59A. MiranchukM
11Giuliano GaloppoM
10M. AlmironM
36B. EmboloF
Klupa 9
42J. HibbertG
47M. EdwardsD
4E. MihajD
35A. FortuneM
16A. GillM
20L. BrennanM
48C. SanchezM
22F. PicaultF
19Sergio SantosF

Vest / analiza povezana sa utakmicom

Cela objava je dostupna direktno ovde, bez napuštanja stranice utakmice.
Povezano sa utakmicom 20.09.2026. 4 min čitanja

Atlanta United savladao Portland Timbers 1:0

Autor: Fudbal Statistika
Uvod

U okviru 26. kola Major League Soccer (MLS) lige, Atlanta United FC je na gostovanju kod Portland Timbers ostvario pobedu rezultatom 1:0. Utakmica je odigrana 20. septembra 2026. godine na Providence Park stadionu u Portlandu, a sudiju meča bio je Ismail Elfath iz SAD-a.

Tok utakmice

Jedini gol na utakmici postigao je Aleksey Miranchuk u 28. minutu, što je bilo dovoljno gostima da upišu tri boda. Pre toga, u 25. minutu, na strani Portland Timbersa žuti karton dobio je Diego Chará, dok su u finišu prvog poluvremena, u nadoknadi (45+2'), žute kartone dobili Joel Waterman sa domaće strane i Giuliano Galoppo sa gostujuće.

Tokom utakmice bilo je nekoliko izmena na obe strane. Kod Atlanta Uniteda, Tomás Jacob je u 34. minutu ušao umesto Matthew Edwardsa, a Giuliano Galoppo je u 66. minutu zamenio Coopera Sancheza. Tristan Muyumba je ušao u 83. minutu umesto Ajani Fortunea, dok je Paulo Díaz zamenio Enea Mihaja u istom minutu.

Portland Timbers je izvršio više izmena u drugom poluvremenu. U 59. minutu ušao je Antony umesto Vincenta Janssena, dok su u 76. minutu ušli Jímer Fory, Diego Chará i Cole Bassett umesto Iana Smitha, Joao Ortíza i Omira Fernandeza. Na kraju, u 86. minutu u igru je ušao Ronald Hernández umesto Gagea Guerrae.

Ključni momenti
  • 25' - Žuti karton za Diega Chará (Portland Timbers)
  • 28' - Gol Aleksey Miranchuk (Atlanta United FC)
  • 34' - Tomás Jacob ušao u igru umesto Matthew Edwardsa (Atlanta United FC)
  • 45+2' - Žuti karton za Joela Watermana (Portland Timbers)
  • 45+2' - Žuti karton za Giuliana Galoppa (Atlanta United FC)
  • 59' - Antony ušao u igru umesto Vincenta Janssena (Portland Timbers)
  • 66' - Giuliano Galoppo ušao u igru umesto Coopera Sancheza (Atlanta United FC)
  • 76' - Jímer Fory, Diego Chará i Cole Bassett ušli u igru umesto Iana Smitha, Joao Ortíza i Omira Fernandeza (Portland Timbers)
  • 83' - Tristan Muyumba i Paulo Díaz ušli u igru umesto Ajani Fortunea i Enea Mihaja (Atlanta United FC)
  • 86' - Ronald Hernández ušao u igru umesto Gagea Guerrae (Portland Timbers)
Formacije i startne postave
Tim Formacija Trener
Portland Timbers 4-3-3 Jack Cassidy
Atlanta United FC 4-2-3-1 Gerardo Martino
Tim Broj Igrač Pozicija
Portland Timbers 41 James Pantemis G
Portland Timbers 12 Ronald Hernández D
Portland Timbers 20 Finn Surman D
Portland Timbers 2 Joel Waterman D
Portland Timbers 27 Jímer Fory D
Portland Timbers 10 David Pereira Da Costa M
Portland Timbers 21 Diego Chará M
Portland Timbers 17 Cole Bassett M
Portland Timbers 7 Ariel Lassiter F
Portland Timbers 11 Antony Alves F
Portland Timbers 99 Kristoffer Velde F
Atlanta United FC 1 Lucas Hoyos G
Atlanta United FC 55 Tomás Jacob D
Atlanta United FC 27 Paulo Díaz D
Atlanta United FC 6 Junior Alonso D
Atlanta United FC 3 Elías Báez D
Atlanta United FC 14 Mauricio Amaro M
Atlanta United FC 8 Tristan Muyumba M
Atlanta United FC 11 Giuliano Galoppo M
Atlanta United FC 59 Aleksey Miranchuk M
Atlanta United FC 10 Miguel Almirón M
Atlanta United FC 36 Breel Embolo F
Statistika utakmice
Statistika Portland Timbers Atlanta United FC
Posed lopte 53% 47%
Blokirani šutevi 6 3
Korneri 5 3
Očekivani golovi (xG) 1.53 0.73
Faulovi 4 13
Odbrane golmana 2 3
Spaseni golovi (goals prevented) 0.51 0.51
Offside 3 3
Preciznost pasova 88% 87%
Precizni pasovi 447 396
Ukupni pasovi 510 454
Šutevi ukupno 19 10
Šutevi unutar šesnaesterca 14 7
Šutevi van šesnaesterca 5 3
Šutevi u okvir gola 3 3
Šutevi van okvira gola 10 4
Žuti kartoni 2 2
Crveni kartoni 0 0
Zaključak

Utakmica između Portland Timbers i Atlanta United FC bila je utakmica sa minimalnim rezultatom, gde je jedini gol postigao Aleksey Miranchuk u 28. minutu. Statistički podaci pokazuju da je Portland imao nešto veći broj šuteva i preciznost u pasovima, kao i više pokušaja unutar šesnaesterca, ali to nije bilo dovoljno za postizanje gola. Atlanta United je sa druge strane napravio manje faulova i uspešno sačuvao prednost do kraja meča. Izmene na obe strane su bile učestale, što ukazuje na pokušaje da se promeni tok utakmice. Ova analiza zasnovana je isključivo na dostupnim podacima i ne uključuje dodatne procene ili prognoze.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.