Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

1:4
Kraj
HT 0:1

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
1 izdvojena predloga
Forma · Austin
1P 2N 2I
14. mesto · 31 bodova
Forma · Nashville SC
4P 1N 0I
1. mesto · 66 bodova
Golovi · Over 1.5
86% vs 50%
BTTS 71% / 36% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
2 — 1 — 3
6 prethodnih mečeva u bazi

Predlozi sistema za ovu utakmicu

VIP koristi strože kriterijume. Izdvojeno je širi statistički signal i nije isto što i VIP.
Izdvojeno PROŠAO Ceo meč
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
Dobar uzorak Skoriji trend stabilan
71,2%
model procena
Liga 75,4% n=435
Domaćin kod kuće 71,4% n=14
Gost u gostima 50,0% n=14
Procene i istorijski procenti nisu garancija ishoda. Rezultate treba tumačiti zajedno sa veličinom uzorka.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
1 stavki
Izdvojeno 11.10.2026. 02:30
Austin – Nashville SC
Tip: Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
71,2%Detalji
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Kolo
Regular Season - 28
Status
Match Finished
Konačan rezultat
1:4
Poluvreme
0:1
Stadion
Q2 Stadium
Grad
Austin

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Austin
14. mesto · 31 bodova
Nashville SC
1. mesto · 66 bodova
Utakmica 28. kola MLS-a između Austin i Nashville SC završena je ubedljivom pobedom gostiju od 4:1. Pregled ključnih događaja, statistika i sastavi timova.
30'
Nashville SC
Reed Baker-Whiting
Gol
37'
Austin
Guilherme Biro
Žuti karton · Persistent Infringement
45'
Austin
Jon Bell
Izmena · Brendan Hines-Ike
60'
Austin
Myrto Uzuni
Izmena · Christian Ramirez
61'
Austin
Jorge Alastuey
Izmena · Besard Sabovic
67'
Nashville SC
Elias Saad
Gol
69'
Nashville SC
Elias Saad
Izmena · Shakur Mohammed
69'
Austin
Mikkel Desler
Izmena · Przemyslaw Płacheta
76'
Nashville SC
Patrick Yazbek
Izmena · Edvard Sandvik Tagseth
76'
Nashville SC
Andy Najar
Izmena · Daniel Lovitz
76'
Austin
Brandon Vazquez
Gol · Facundo Daniel Torres Perez
78'
Nashville SC
Shakur Mohammed
Žuti karton · Foul
83'
Nashville SC
Brian Schwake
Žuti karton · Time Wasting
88'
Nashville SC
Shakur Mohammed
Gol
89'
Nashville SC
Cristian Espinoza
Izmena · josh bauer
90'
Nashville SC
matthew corcoran
Izmena · Bryan Acosta
90+1'
Nashville SC
Hany Mukhtar
Gol · Shakur Mohammed
42%
Ball Possession
58%
11
Total Shots
24
5
Shots on Goal
11
4
Shots off Goal
9
2
Blocked Shots
4
7
Shots insidebox
21
4
Shots outsidebox
3
4
Corner Kicks
6
0
Offsides
3
5
Fouls
10
1
Yellow Cards
2
0
Red Cards
0
7
Goalkeeper Saves
4
367
Total passes
505
303
Passes accurate
440
1.16
expected_goals
4.96
10
Free Kicks
5

Analiza tipova · Austin

Major League Soccer · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno
X Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
L1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
14 2 12 14,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
14 12 2 85,7% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
14 12 2 85,7% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
14 2 12 14,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
14 10 4 71,4% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W8
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
14 10 4 71,4% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W8
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
14 10 4 71,4% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
14 10 4 71,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
14 10 4 71,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
14 13 1 92,9% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W11
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
14 10 4 71,4% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W8
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L12
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L2
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
14 1 13 7,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
14 12 2 85,7% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
14 8 6 57,1% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
14 8 6 57,1% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W6
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W6
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W6
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
14 4 10 28,6% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
14 12 2 85,7% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
14 12 2 85,7% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
14 10 4 71,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
14 4 10 28,6% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
14 10 4 71,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
14 12 2 85,7% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W6
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Nashville SC

Major League Soccer · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno
X Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
14 11 3 78,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
14 11 3 78,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
14 11 3 78,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W3
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W3
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W3
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W3
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
14 11 3 78,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
14 5 9 35,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
14 3 11 21,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
14 10 4 71,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
14 10 4 71,4% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W3
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
14 4 10 28,6% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
14 13 1 92,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
14 8 6 57,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
14 7 7 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
14 10 4 71,4% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
14 10 4 71,4% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
14 7 7 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
14 3 11 21,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
14 13 1 92,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
14 13 1 92,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
14 9 5 64,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
14 2 12 14,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
14 6 8 42,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
14 4 10 28,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
14 7 7 50,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
14 6 8 42,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
14 5 9 35,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
14 0 14 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
14 1 13 7,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
14 3 11 21,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
14 2 12 14,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
14 8 6 57,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L3
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L3
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
14 11 3 78,6% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
14 9 5 64,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Austin kod kuće · Nashville SC u gostima · Major League Soccer 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
89,3%
Austin 85,7% (14) · Nashville SC 92,9% (14)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
89,3%
Austin 85,7% (14) · Nashville SC 92,9% (14)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
89,3%
Austin 85,7% (14) · Nashville SC 92,9% (14)
Bolji uzorak
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
82,1%
Austin 85,7% (14) · Nashville SC 78,6% (14)
Bolji uzorak
Nerešeno ili gost
75,0%
Austin 71,4% (14) · Nashville SC 78,6% (14)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
75,0%
Austin 71,4% (14) · Nashville SC 78,6% (14)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
75,0%
Austin 71,4% (14) · Nashville SC 78,6% (14)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 0-1 gol
75,0%
Austin 71,4% (14) · Nashville SC 78,6% (14)
Bolji uzorak
TipAustin
kod kuće
Nashville SC
u gostima
Zajednički trend
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
85,7%
uzorak 14
92,9%
uzorak 14
89,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
85,7%
uzorak 14
92,9%
uzorak 14
89,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
85,7%
uzorak 14
92,9%
uzorak 14
89,3%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
85,7%
uzorak 14
78,6%
uzorak 14
82,1%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
71,4%
uzorak 14
78,6%
uzorak 14
75,0%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
71,4%
uzorak 14
78,6%
uzorak 14
75,0%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
71,4%
uzorak 14
78,6%
uzorak 14
75,0%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
71,4%
uzorak 14
78,6%
uzorak 14
75,0%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
78,6%
uzorak 14
71,4%
uzorak 14
75,0%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
78,6%
uzorak 14
71,4%
uzorak 14
75,0%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
71,4%
uzorak 14
64,3%
uzorak 14
67,9%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
64,3%
uzorak 14
64,3%
uzorak 14
64,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
64,3%
uzorak 14
64,3%
uzorak 14
64,3%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
71,4%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
64,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
57,1%
uzorak 14
71,4%
uzorak 14
64,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
57,1%
uzorak 14
71,4%
uzorak 14
64,3%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
57,1%
uzorak 14
64,3%
uzorak 14
60,7%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
64,3%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
60,7%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
57,1%
uzorak 14
64,3%
uzorak 14
60,7%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
92,9%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
71,4%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
85,7%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
67,9%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
85,7%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
67,9%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
71,4%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
60,7%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
71,4%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
60,7%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
71,4%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
60,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
64,3%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
57,1%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
64,3%
uzorak 14
57,1%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
53,6%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
53,6%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
50,0%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
53,6%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
50,0%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
50,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
71,4%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
57,1%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
64,3%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
53,6%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
64,3%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
53,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
64,3%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
53,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
64,3%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
53,6%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
64,3%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
53,6%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
42,9%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
50,0%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
57,1%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
50,0%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
57,1%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
50,0%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
42,9%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
50,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
50,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
57,1%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
50,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
57,1%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
50,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
57,1%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
50,0%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
57,1%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
50,0%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
50,0%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
46,4%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
46,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
46,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
46,4%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
46,4%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
42,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
42,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
42,9%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
71,4%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
53,6%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
71,4%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
53,6%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
64,3%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
50,0%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
42,9%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
42,9%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
42,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
42,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
42,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
42,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
42,9%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
42,9%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
42,9%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
50,0%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
42,9%
Nerešeno
X Ceo meč
42,9%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
39,3%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
39,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
42,9%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
39,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
39,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
39,3%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
39,3%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
35,7%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
35,7%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
35,7%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
35,7%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
28,6%
uzorak 14
64,3%
uzorak 14
46,4%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
57,1%
uzorak 14
42,9%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
39,3%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
35,7%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
42,9%
uzorak 14
35,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
35,7%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
28,6%
uzorak 14
35,7%
uzorak 14
32,1%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
32,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
32,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
32,1%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
28,6%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
28,6%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
57,1%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
39,3%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
57,1%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
39,3%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
35,7%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
28,6%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
25,0%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
25,0%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
25,0%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
28,6%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
25,0%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
28,6%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
25,0%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
25,0%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
25,0%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
25,0%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
25,0%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
21,4%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
25,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
25,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
25,0%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
28,6%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
25,0%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
25,0%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
21,4%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
21,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
21,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
21,4%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
32,1%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
32,1%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
35,7%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
25,0%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
35,7%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
25,0%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
28,6%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
21,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
21,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
28,6%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
21,4%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
21,4%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
17,9%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
14,3%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
17,9%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
14,3%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
17,9%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
14,3%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
17,9%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
17,9%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
17,9%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
14,3%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
14,3%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
14,3%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
14,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
14,3%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
14,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
14,3%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
14,3%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
14,3%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
14,3%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
14,3%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
14,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
14,3%
uzorak 14
14,3%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
7,1%
uzorak 14
50,0%
uzorak 14
28,6%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
7,1%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
14,3%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
7,1%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
14,3%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
14,3%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
21,4%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
14,3%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
7,1%
uzorak 14
21,4%
uzorak 14
14,3%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
14,3%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
10,7%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
14,3%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
10,7%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
14,3%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
10,7%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
14,3%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
10,7%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
7,1%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
7,1%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
7,1%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
7,1%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
7,1%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
7,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
7,1%
uzorak 14
7,1%
uzorak 14
7,1%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 14
28,6%
uzorak 14
14,3%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
21,4%
uzorak 14
0,0%
uzorak 14
10,7%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
14,3%
uzorak 14
0,0%
uzorak 14
7,1%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 14
0,0%
uzorak 14
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Austin

Formacija: -
Startna postava 11
1B. StuverG
3M. DeslerD
15J. BellD
29Guilherme BiroD
11F. TorresM
38E. TorresM
6I. SanchezM
17J. GallagherM
24J. AlastueyF
9B. VazquezF
10M. UzuniF
Klupa 9
12D. LasG
5O. SvatokD
4B. Hines-IkeD
35M. DjordjevicD
22C. ApplewhiteD
32M. BurtonM
14B. SabovicM
21C. RamirezF
77P. PlachetaM

Nashville SC

Formacija: 4-2-3-1 · Trener: Brian Callaghan
Startna postava 11
99B. SchwakeG
31A. NajarD
4J. PalaciosD
3M. WoledziD
27R. Baker-WhitingD
8P. YazbekM
16M. CorcoranM
7C. EspinozaM
10H. MukhtarM
11E. SaadM
9S. SurridgeF
Klupa 9
1J. WillisG
5J. MaherD
22J. BauerD
2D. LovitzD
6B. AcostaM
20E. TagsethM
14S. MohammedM
19A. MuylM
41W. MadrigalF

Vest / analiza povezana sa utakmicom

Cela objava je dostupna direktno ovde, bez napuštanja stranice utakmice.
Povezano sa utakmicom 12.10.2026. 4 min čitanja

Austin vs Nashville SC 1:4 - MLS analiza

Autor: Fudbal Statistika
Uvod

U okviru 28. kola Major League Soccer (MLS), na stadionu Q2 u Ostinu, sastali su se domaći tim Austin i Nashville SC. Utakmica je završena rezultatom 1:4 u korist Nashville SC, koji su ostvarili ubedljivu pobedu na gostujućem terenu. Sudija meča bio je Ismail Elfath iz SAD.

Tok utakmice

Prvi gol na utakmici postigao je Reed Baker-Whiting za Nashville SC u 30. minutu, što je bio i rezultat poluvremena (0:1). U 37. minutu žuti karton zbog upornog prekršaja dobio je Guilherme Biro iz Austina. Neposredno pre odlaska na odmor, u 45. minutu, Austin je izvršio prvu izmenu – u igru je ušao Jon Bell umesto Brendana Hines-Ikea.

Drugo poluvreme donelo je dodatne izmene i golove. Austin je u 60. minutu izvršio dve izmene: u igru su ušli Myrto Uzuni umesto Christiana Ramireza i Jorge Alastuey umesto Besarda Šabovića. Nashville SC je u 67. minutu udvostručio prednost golom Eliasa Saada, koji je ujedno u 69. minutu i izašao iz igre, a umesto njega ušao Shakur Mohammed. Istovremeno, Austin je izvršio još jednu izmenu ulaskom Mikkela Deslera umesto Przemyslawa Płachete.

U 76. minutu Nashville SC je napravio tri izmene: ušli su Patrick Yazbek umesto Edvarda Sandvika Tagsetha, Andy Najar umesto Daniela Lovitza, a u isto vreme Austin je postigao svoj jedini gol preko Brandona Vazqueza, kome je asistirao Facundo Daniel Torres Perez. U nastavku, u 78. minutu žuti karton za prekršaj dobio je Shakur Mohammed, dok je u 83. minutu žuti karton zbog odugovlačenja dobio golman Nashville SC, Brian Schwake.

U 88. minutu Shakur Mohammed je postigao gol za Nashville SC, povećavajući prednost na 1:3. U 89. i 90. minutu Nashville SC je izvršio još dve izmene: ušli su Cristian Espinoza umesto Josha Bauera i Matthew Corcoran umesto Bryana Acoste. Konačni rezultat postavio je Hany Mukhtar golom u 90+1. minutu, uz asistenciju Shakura Mohammeda, čime je Nashville SC slavio sa 4:1.

Ključni momenti
  • 30' - Gol Reed Baker-Whiting za Nashville SC, 0:1.
  • 37' - Žuti karton za Guilherme Bira (Austin) zbog upornog prekršaja.
  • 45' - Izmena u Austinu: Jon Bell ušao umesto Brendana Hines-Ikea.
  • 67' - Gol Elias Saad za Nashville SC, 0:2.
  • 69' - Izmene: Elias Saad izašao, Shakur Mohammed ušao (Nashville SC); Mikkel Desler ušao umesto Przemyslawa Płachete (Austin).
  • 76' - Gol Brandon Vazqueza za Austin, 1:2; tri izmene Nashville SC i jedna izmena Austin.
  • 78' - Žuti karton za Shakura Mohammeda (Nashville SC).
  • 83' - Žuti karton za Brian Schwake (Nashville SC) zbog odugovlačenja.
  • 88' - Gol Shakura Mohammeda za Nashville SC, 1:3.
  • 90+1' - Gol Hany Mukhtara za Nashville SC, 1:4.
Formacije i startne postave
Tim Formacija Trener
Austin 3-4-3 D. Arnaud
Nashville SC 4-3-3 B. Callaghan
Tim Broj Igrač Pozicija
Austin1B. StuverG
Austin3M. DeslerD
Austin15J. BellD
Austin29Guilherme BiroD
Austin11F. TorresM
Austin38Ervin TorresM
Austin6Ilie SánchezM
Austin10M. UzuniM
Austin24Jorge AlastueyF
Austin9B. VázquezF
Austin17J. GallagherF
Nashville SC99B. SchwakeG
Nashville SC31A. NajarD
Nashville SC4J. PalaciosD
Nashville SC3M. WoledziD
Nashville SC27R. Baker-WhitingD
Nashville SC16M. CorcoranM
Nashville SC8P. YazbekM
Nashville SC11E. SaadM
Nashville SC7C. EspinozaF
Nashville SC9S. SurridgeF
Nashville SC10H. MukhtarF
Statistika utakmice
Statistika Domaći tim Gostujući tim
Posed lopte42%58%
Blokirani šutevi24
Korneri46
Očekivani golovi (xG)1.164.96
Prekršaji510
Slobodni udarci105
Odbrane golmana74
Ofsajdi03
Precizni pasovi303440
Žuti kartoni12
Šutevi unutar šesnaesterca721
Šutevi van gola49
Šutevi u okvir gola511
Šutevi van šesnaesterca43
Ukupno dodavanja367505
Ukupno šutevi1124
Crveni kartoni00
Zaključak

Utakmica između Austina i Nashville SC u okviru 28. kola MLS-a završena je ubedljivom pobedom gostiju rezultatom 4:1. Statistički podaci ukazuju na značajnu aktivnost Nashville SC u napadu, sa 24 šuta od kojih je 11 bilo u okvir gola, kao i većim brojem preciznih dodavanja (505 u odnosu na 367 Austina). Takođe, Nashville SC je imao i veći broj udaraca unutar šesnaesterca (21 prema 7). Sa druge strane, Austin je pokazao solidnu odbranu i uspeo je da postigne počasni gol u drugom poluvremenu. Ukupan tok utakmice i statistika potvrđuju efikasnost Nashville SC u ovom susretu, dok je Austin imao ograničene šanse za golove. Ova analiza je zasnovana isključivo na dostupnim podacima sa utakmice i ne uključuje subjektivne procene.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.