Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

2:1
Kraj
HT 0:0

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
2 izdvojena predloga
Forma · Baltika
1P 3N 1I
7. mesto · 17 bodova
Forma · Akron
2P 1N 2I
13. mesto · 12 bodova
Golovi · Over 1.5
71% vs 71%
BTTS 71% / 71% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
6 — 2 — 2
10 prethodnih mečeva u bazi

Predlozi sistema za ovu utakmicu

VIP koristi strože kriterijume. Izdvojeno je širi statistički signal i nije isto što i VIP.
Izdvojeno PROŠAO Ceo meč
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
Srednji uzorak Skoriji trend stabilan
81,8%
model procena
Liga 83,5% n=103
Domaćin kod kuće 85,7% n=7
Gost u gostima 85,7% n=7
Izdvojeno PROŠAO Ceo meč
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
Srednji uzorak Skoriji trend stabilan
70,5%
model procena
Liga 71,8% n=103
Domaćin kod kuće 71,4% n=7
Gost u gostima 85,7% n=7
Procene i istorijski procenti nisu garancija ishoda. Rezultate treba tumačiti zajedno sa veličinom uzorka.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
2 stavki
Izdvojeno 01.11.2026. 15:30
Baltika – Akron
Tip: First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
81,8%Detalji
Izdvojeno 01.11.2026. 15:30
Baltika – Akron
Tip: Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
70,5%Detalji
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 13
Status
Match Finished
Konačan rezultat
2:1
Poluvreme
0:0
Stadion
Rostec Arena
Grad
Kaliningrad

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Baltika
7. mesto · 17 bodova
Akron
13. mesto · 12 bodova
U 13. kolu Ruske Premier lige Baltika je na Rostec Areni u Kalinjingradu savladala Akron rezultatom 2:1. Pogledajte pregled ključnih događaja, statistiku i sastave obe ekipe.
45'
Baltika
Andrey Mendel
Izmena · Ivan Belikov
45'
Baltika
Maksim Petrov
Izmena · Vladislav Pospelov
52'
Baltika
Brayan Gil
Gol
54'
Akron
Artem Shumanskiy
Gol · Slobodan Tedić
58'
Baltika
Mingiyan Beveev
Žuti karton · Foul
58'
Akron
Karlen Hovhannisyan
Žuti karton · Foul
61'
Baltika
Mingiyan Beveev
Izmena · Fahd Moufi
68'
Baltika
Ivan Belikov
Gol
71'
Akron
Dmitriy Pestryakov
Izmena · Maksim Boldyrev
72'
Baltika
Brayan Gil
Izmena · Egor Golenkov
77'
Baltika
Ivan Belikov
Žuti karton · Foul
80'
Akron
Karlen Hovhannisyan
Izmena · Nikita Bazilevskiy
80'
Akron
Konstantin Maradishvili
Izmena · Artem Sidorenko
85'
Baltika
Eldar Ćivić
Izmena · Mikhail Ryadno
89'
Akron
Khetag Khosonov
Izmena · Dudu Rodrigues
90+2'
Baltika
Fahd Moufi
Žuti karton · Foul
40%
Ball Possession
60%
17
Total Shots
12
8
Shots on Goal
2
6
Shots off Goal
7
3
Blocked Shots
3
11
Shots insidebox
6
6
Shots outsidebox
6
6
Corner Kicks
4
2
Offsides
2
17
Fouls
10
3
Yellow Cards
1
0
Red Cards
0
1
Goalkeeper Saves
6
272
Total passes
428
177
Passes accurate
310
1.63
expected_goals
0.87
10
Free Kicks
17

Analiza tipova · Baltika

Premier League · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W1
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
W1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L2
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L4
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L3
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L4
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
80,0%
4/5
W2
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W2
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Akron

Premier League · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
7 7 0 100,0% 100,0%
7/7
100,0%
5/5
W7
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L5
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L4
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W4
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L5
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
100,0%
5/5
W6
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L5
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L4
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
100,0%
5/5
W6
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L4
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
100,0%
5/5
W5
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
80,0%
4/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L2
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
L3
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
7 3 4 42,9% 42,9%
3/7
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
7 2 5 28,6% 28,6%
2/7
20,0%
1/5
L4
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
7 1 6 14,3% 14,3%
1/7
0,0%
0/5
L5
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
7 0 7 0,0% 0,0%
0/7
0,0%
0/5
L7
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
7 4 3 57,1% 57,1%
4/7
60,0%
3/5
W3
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
80,0%
4/5
W4
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
7 6 1 85,7% 85,7%
6/7
100,0%
5/5
W5
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
7 5 2 71,4% 71,4%
5/7
60,0%
3/5
W3
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Baltika kod kuće · Akron u gostima · Premier League 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
85,7%
Baltika 85,7% (7) · Akron 85,7% (7)
Bolji uzorak
Ukupno golova 0-3
78,6%
Baltika 85,7% (7) · Akron 71,4% (7)
Bolji uzorak
Manje od 3,5 gola
78,6%
Baltika 85,7% (7) · Akron 71,4% (7)
Bolji uzorak
Prvo poluvreme - 0-1 gol
78,6%
Baltika 71,4% (7) · Akron 85,7% (7)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
78,6%
Baltika 71,4% (7) · Akron 85,7% (7)
Bolji uzorak
Gost - 1+ gol
78,6%
Baltika 85,7% (7) · Akron 71,4% (7)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
78,6%
Baltika 85,7% (7) · Akron 71,4% (7)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
78,6%
Baltika 85,7% (7) · Akron 71,4% (7)
Bolji uzorak
TipBaltika
kod kuće
Akron
u gostima
Zajednički trend
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
85,7%
uzorak 7
85,7%
uzorak 7
85,7%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
85,7%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
78,6%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
85,7%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
78,6%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
71,4%
uzorak 7
85,7%
uzorak 7
78,6%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
85,7%
uzorak 7
78,6%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
85,7%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
78,6%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
85,7%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
78,6%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
85,7%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
78,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
85,7%
uzorak 7
78,6%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
85,7%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
78,6%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
85,7%
uzorak 7
78,6%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
71,4%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
71,4%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
71,4%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
71,4%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
71,4%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
71,4%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
71,4%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
71,4%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
57,1%
uzorak 7
100,0%
uzorak 7
78,6%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
71,4%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
64,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
64,3%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
64,3%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
57,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
57,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
57,1%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
57,1%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
57,1%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
85,7%
uzorak 7
64,3%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
71,4%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
57,1%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
57,1%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
57,1%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
50,0%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
50,0%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
50,0%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
50,0%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
50,0%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
50,0%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
42,9%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
50,0%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
42,9%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
50,0%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
57,1%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
50,0%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
42,9%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
50,0%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
42,9%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
50,0%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
57,1%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
50,0%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
42,9%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
50,0%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
50,0%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
50,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
50,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
50,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
50,0%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
42,9%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
42,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
42,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
42,9%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
42,9%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
42,9%
Nerešeno
X Ceo meč
28,6%
uzorak 7
71,4%
uzorak 7
50,0%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
71,4%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
50,0%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
42,9%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
35,7%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
28,6%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
35,7%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
28,6%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
35,7%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
35,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
35,7%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
35,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
35,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
35,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
35,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
35,7%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
35,7%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
42,9%
uzorak 7
35,7%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
35,7%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
28,6%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
28,6%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
28,6%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
28,6%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
28,6%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
28,6%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
28,6%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
28,6%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
28,6%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
28,6%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
28,6%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
28,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
28,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
28,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
28,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
28,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
28,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
28,6%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
35,7%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
14,3%
uzorak 7
57,1%
uzorak 7
35,7%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
57,1%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
35,7%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
57,1%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
35,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
28,6%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
28,6%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
21,4%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
21,4%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
28,6%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
21,4%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
28,6%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
21,4%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
14,3%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
21,4%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
28,6%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
21,4%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
21,4%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
21,4%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
21,4%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
21,4%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
28,6%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
21,4%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
14,3%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
21,4%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
28,6%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
21,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
21,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
21,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
21,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
21,4%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
21,4%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
21,4%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
21,4%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
21,4%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
21,4%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
21,4%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
14,3%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
14,3%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
14,3%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
14,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
14,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
14,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
14,3%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
14,3%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
14,3%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
14,3%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
21,4%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
42,9%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
21,4%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
42,9%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
21,4%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
14,3%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
14,3%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
14,3%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
14,3%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
28,6%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
14,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
14,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
14,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 7
28,6%
uzorak 7
14,3%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
28,6%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
14,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
14,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
14,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
28,6%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
14,3%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
7,1%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
7,1%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
14,3%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
7,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
7,1%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 7
14,3%
uzorak 7
7,1%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
7,1%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
14,3%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
7,1%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
0,0%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 7
0,0%
uzorak 7
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Baltika

Formacija: 5-4-1 · Trener: A. Talalaev
Startna postava 11
1E. LatyshonokG
22M. BeveevD
21E. AndersonD
24L. MouyokoloD
4N. GassamaD
77E. ĆivićD
73M. PetrovM
10I. PetrovM
8A. MendelM
7K. ShiltsovM
91B. GilF
Klupa 12
18F. MoufiD
44E. LyubakovG
14S. KovačM
3I. KirschD
5A. MouridM
69E. GolenkovF
26I. BelikovM
9C. OfforF
11I. PorokhovF
42V. PospelovM
68M. RyadnoD
2S. VaratynovD

Akron

Formacija: 4-3-3 · Trener: S. Blagojević
Startna postava 11
88V. GudievG
24I. NedelcearuD
26João EscovalD
19M. BokoevD
21R. FernándezD
6K. HovhannisyanM
22K. MaradishviliM
80K. KhosonovM
71D. PestryakovF
9S. TedićF
99A. ShumanskiyF
Klupa 11
32I. TerekhovskiyG
2Y. RochaD
89D. PopenkovM
11DuduF
69A. DmitrievF
5Aleksa Đurasović IM
91M. BoldyrevM
81N. BazilevskiyM
10Kevin ArevaloM
17Artem SidorenkoM
98R. VolochayG

Vest / analiza povezana sa utakmicom

Cela objava je dostupna direktno ovde, bez napuštanja stranice utakmice.
Povezano sa utakmicom 01.11.2026. 4 min čitanja

Baltika vs Akron 2:1 - analiza utakmice 13. kola RPL

Autor: Fudbal Statistika
Uvod

U okviru 13. kola Ruske Premier lige, na stadionu Rostec Arena u Kalinjingradu, sastale su se ekipe Baltike i Akrona. Domaćin je ostvario pobedu rezultatom 2:1, nakon što je meč završen bez golova u prvom poluvremenu. Utakmica je vođena pod vođstvom sudije Kirilla Levnikova.

Tok utakmice

Prvo poluvreme nije donelo promene na semaforu, ali su obe ekipe u nastavku utakmice krenule sa većom aktivnošću. U 45. minutu, na samom kraju prvog dela igre, Baltika je izvršila dve izmene: u igru su ušli Andrey Mendel i Maksim Petrov, dok su sa terena izašli Ivan Belikov i Vladislav Pospelov.

U drugom poluvremenu golove su postizali oba tima. Prvi pogodak za Baltiku postigao je Brayan Gil u 52. minutu. Samo dva minuta kasnije, Akron je izjednačio golom Artema Shumanskog, kome je asistirao Slobodan Tedić.

U 58. minutu oba tima su dobila žute kartone zbog prekršaja, a u narednim minutima Baltika je izvršila još jednu izmenu kada je Mingiyan Beveev ušao umesto Fahda Moufija. U 68. minutu Baltika je ponovo povela, golom Ivana Belikova, koji je bio jedan od igrača koji je prethodno izašao iz igre, što ukazuje na njegov povratak u drugom poluvremenu.

Dalje izmene su se nizale sa obe strane: u 71. minutu Dmitriy Pestryakov je ušao u igru umesto Maksima Boldyreva za Akron, dok je Baltika u 72. minutu zamenila Egora Golenkova Brayanom Gilom. U 80. minutu Akron je izvršio dve izmene, uvodeći Karlen Hovhannisyan i Konstantina Maradishvilija umesto Nikite Bazilevskog i Artema Sidorenka. Baltika je u 85. minutu uvela Eldara Ćivića umesto Mihaila Ryadna, a kratko pre kraja, u 89. minutu, Akron je uveo Khetaga Khosonova umesto Dudua Rodrigueza.

Utakmica je završena sa još jednim žutim kartonom za Baltiku, koji je u 90+2. minutu dobio Fahd Moufi zbog prekršaja.

Ključni momenti
  • 45' - Dve izmene kod Baltike: Andrey Mendel i Maksim Petrov ušli su u igru umesto Ivana Belikova i Vladislava Pospelova.
  • 52' - Gol Brayana Gila za Baltiku.
  • 54' - Artem Shumanskiy postiže gol za Akron, asistira Slobodan Tedić.
  • 58' - Žuti kartoni za Mingiyana Beveeva (Baltika) i Karlen Hovhannisyana (Akron).
  • 61' - Mingiyan Beveev ulazi u igru umesto Fahda Moufija (Baltika).
  • 68' - Ivan Belikov postiže gol za Baltiku.
  • 71' - Dmitriy Pestryakov ulazi umesto Maksima Boldyreva (Akron).
  • 72' - Brayan Gil ulazi umesto Egora Golenkova (Baltika).
  • 80' - Karlen Hovhannisyan i Konstantin Maradishvili ulaze umesto Nikite Bazilevskog i Artema Sidorenka (Akron).
  • 85' - Eldar Ćivić ulazi umesto Mihaila Ryadna (Baltika).
  • 89' - Khetag Khosonov ulazi umesto Dudua Rodrigueza (Akron).
  • 90+2' - Žuti karton za Fahda Moufija (Baltika).
Formacije i startne postave
Tim Formacija Trener
Baltika 5-4-1 A. Talalaev
Akron 4-3-3 S. Blagojević
Tim Broj Igrač Pozicija
Baltika1E. LatyshonokG
Baltika22M. BeveevD
Baltika4N. GassamaD
Baltika24L. MouyokoloD
Baltika21E. AndersonD
Baltika77E. ĆivićD
Baltika73M. PetrovM
Baltika10I. PetrovM
Baltika8A. MendelM
Baltika7K. ShiltsovM
Baltika91B. GilF
Akron88V. GudievG
Akron24I. NedelcearuD
Akron26João EscovalD
Akron19M. BokoevD
Akron21R. FernándezD
Akron6K. HovhannisyanM
Akron22K. MaradishviliM
Akron80K. KhosonovM
Akron71D. PestryakovF
Akron9S. TedićF
Akron99A. ShumanskiyF
Statistika utakmice
Statistika Domaći tim Gostujući tim
Ukupni šutevi1712
Šutevi u okvir gola82
Šutevi van okvira67
Šutevi izvan kaznenog prostora66
Šutevi unutar kaznenog prostora116
Precizni pasovi177310
Ukupni pasovi272428
Korneri64
Odsudjeni prekršaji (foulovi)1710
Slobodni udarci1017
Žuti kartoni31
Crveni kartoni00
Golmanske intervencije16
Offside22
Blokirani udarci33
Očekivani golovi (xG)1.630.87
Zaključak

Utakmica 13. kola Ruske Premier lige između Baltike i Akrona na Rostec Areni završena je rezultatom 2:1 u korist domaćina. Iako je Akron imao veći broj preciznih i ukupnih pasova (310 prema 177 i 428 prema 272), kao i veći posed lopte (60% prema 40%), Baltika je imala više šuteva u okvir gola (8 prema 2) i ukupno šuteva (17 prema 12), što se odrazilo i na konačni rezultat. Očekivani golovi (xG) takođe su bili u korist Baltike (1.63 prema 0.87), što ukazuje na efikasniju realizaciju prilika. Domaći tim je bio aktivniji u kornerima i napravio je više prekršaja, dok je Akron imao više slobodnih udaraca. Oba tima su koristila izmene kako bi osvežila sastav, a žuti kartoni su uglavnom nastali zbog prekršaja koji su uticali na ritam igre. Sveukupno, statistički podaci potvrđuju da je Baltika iskoristila svoje prilike efikasnije, što je bilo ključno za trijumf na ovom susretu.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.