Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Banfield
1P 2N 2I
12. mesto · 18 bodova
Forma · Sarmiento Junin
0P 2N 3I
11. mesto · 19 bodova
Golovi · Over 1.5
81% vs 75%
BTTS 56% / 50% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
2 — 7 — 1
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals

Banfield 93,8% · Sarmiento Junin 87,5%
90,6%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 16
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Kolo
Clausura - 2
Status
Match Finished
Konačan rezultat
3:2
Poluvreme
0:0
Stadion
Estadio Florencio Sola
Grad
Buenos Aires

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Banfield
12. mesto · 18 bodova
Sarmiento Junin
11. mesto · 19 bodova
Utakmica Banfield - Sarmiento Junin donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Liga Profesional Argentina, Argentina.
46'
Banfield
L. Gomez
Izmena · B. Sepulveda
46'
Sarmiento Junin
G. Diaz
Izmena · J. Renteria
53'
Banfield
T. Perrotta
Gol · D. Zalazar
55'
Sarmiento Junin
P. Magnin
Izmena · M. Martinez
55'
Sarmiento Junin
E. Gimenez
Izmena · J. Herrera
59'
Banfield
T. Perrotta
Gol · T. Adoryan
61'
Sarmiento Junin
T. Santamaria
Izmena · G. Gonzalez
71'
Banfield
D. Zalazar
Izmena · N. Pais
74'
Sarmiento Junin
S. Salle
Izmena · G. Arturia
78'
Sarmiento Junin
Juan Manuel Insaurralde
Žuti karton · Foul
82'
Banfield
B. Sepulveda
Gol iz penala
83'
Banfield
T. Adoryan
Izmena · F. Alvarez
83'
Banfield
L. Villegas
Izmena · S. Esquivel
84'
Sarmiento Junin
J. Herrera
Gol
85'
Banfield
T. Perrotta
Izmena · J. Acosta
86'
Sarmiento Junin
J. Marabel
Gol
88'
Sarmiento Junin
Junior Marabel
VAR
39%
Ball Possession
61%
16
Total Shots
13
8
Shots on Goal
5
7
Shots off Goal
4
1
Blocked Shots
4
10
Shots insidebox
9
6
Shots outsidebox
4
3
Corner Kicks
4
1
Offsides
1
11
Fouls
10
0
Yellow Cards
1
Red Cards
2
Goalkeeper Saves
5
246
Total passes
387
177
Passes accurate
301
72%
Passes %
78%
1.80
expected_goals
2.24
-0.61
goals_prevented
-0.61

Analiza tipova · Banfield

Liga Profesional Argentina · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Nerešeno
X Ceo meč
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
16 10 6 62,5% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
16 11 5 68,8% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
16 13 3 81,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
16 13 3 81,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
16 13 3 81,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
16 13 3 81,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W8
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L8
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W8
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W8
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L8
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L9
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W7
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
16 8 8 50,0% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
16 7 9 43,8% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
16 4 12 25,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
16 15 1 93,8% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W5
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W7
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
16 2 14 12,5% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Sarmiento Junin

Liga Profesional Argentina · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno
X Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Pobeda gosta
2 Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
16 16 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W16
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
16 4 12 25,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
16 7 9 43,8% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
16 11 5 68,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
16 12 4 75,0% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
16 9 7 56,3% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
16 12 4 75,0% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
16 9 7 56,3% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
16 5 11 31,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
16 7 9 43,8% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
16 11 5 68,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
16 8 8 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
16 8 8 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
16 8 8 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
16 7 9 43,8% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
16 8 8 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
16 8 8 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
16 15 1 93,8% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
16 8 8 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
16 9 7 56,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
16 7 9 43,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
16 7 9 43,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
16 8 8 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
16 8 8 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
16 7 9 43,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
16 8 8 50,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
16 16 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W16
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
16 8 8 50,0% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
16 16 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W16
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
16 8 8 50,0% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
16 8 8 50,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
16 13 3 81,3% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
16 8 8 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
16 8 8 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
16 12 4 75,0% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
16 9 7 56,3% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
16 7 9 43,8% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
16 9 7 56,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
16 10 6 62,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
16 9 7 56,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
16 10 6 62,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
16 8 8 50,0% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
16 13 3 81,3% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
16 14 2 87,5% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
16 13 3 81,3% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
16 14 2 87,5% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
16 8 8 50,0% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
16 4 12 25,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
16 4 12 25,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
16 12 4 75,0% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
16 9 7 56,3% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
16 5 11 31,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
16 8 8 50,0% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
16 5 11 31,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
16 10 6 62,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Banfield kod kuće · Sarmiento Junin u gostima · Liga Profesional Argentina 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
90,6%
Banfield 93,8% (16) · Sarmiento Junin 87,5% (16)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
90,6%
Banfield 81,3% (16) · Sarmiento Junin 100,0% (16)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
90,6%
Banfield 81,3% (16) · Sarmiento Junin 100,0% (16)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
81,3%
Banfield 81,3% (16) · Sarmiento Junin 81,3% (16)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
81,3%
Banfield 81,3% (16) · Sarmiento Junin 81,3% (16)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
84,4%
Banfield 75,0% (16) · Sarmiento Junin 93,8% (16)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
81,3%
Banfield 75,0% (16) · Sarmiento Junin 87,5% (16)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
78,1%
Banfield 81,3% (16) · Sarmiento Junin 75,0% (16)
Bolji uzorak
TipBanfield
kod kuće
Sarmiento Junin
u gostima
Zajednički trend
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
93,8%
uzorak 16
87,5%
uzorak 16
90,6%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
81,3%
uzorak 16
100,0%
uzorak 16
90,6%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
81,3%
uzorak 16
100,0%
uzorak 16
90,6%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
81,3%
uzorak 16
81,3%
uzorak 16
81,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
81,3%
uzorak 16
81,3%
uzorak 16
81,3%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
75,0%
uzorak 16
93,8%
uzorak 16
84,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
75,0%
uzorak 16
87,5%
uzorak 16
81,3%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
81,3%
uzorak 16
75,0%
uzorak 16
78,1%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
81,3%
uzorak 16
75,0%
uzorak 16
78,1%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
81,3%
uzorak 16
75,0%
uzorak 16
78,1%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
75,0%
uzorak 16
75,0%
uzorak 16
75,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 16
75,0%
uzorak 16
75,0%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
81,3%
uzorak 16
68,8%
uzorak 16
75,0%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
81,3%
uzorak 16
68,8%
uzorak 16
75,0%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
68,8%
uzorak 16
75,0%
uzorak 16
71,9%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
100,0%
uzorak 16
81,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
81,3%
uzorak 16
71,9%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
81,3%
uzorak 16
62,5%
uzorak 16
71,9%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
62,5%
uzorak 16
75,0%
uzorak 16
68,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
62,5%
uzorak 16
75,0%
uzorak 16
68,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
68,8%
uzorak 16
62,5%
uzorak 16
65,6%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
62,5%
uzorak 16
62,5%
uzorak 16
62,5%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
62,5%
uzorak 16
62,5%
uzorak 16
62,5%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
75,0%
uzorak 16
56,3%
uzorak 16
65,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
56,3%
uzorak 16
59,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
62,5%
uzorak 16
59,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
56,3%
uzorak 16
62,5%
uzorak 16
59,4%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
56,3%
uzorak 16
59,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
56,3%
uzorak 16
56,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
56,3%
uzorak 16
56,3%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
50,0%
uzorak 16
75,0%
uzorak 16
62,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 16
62,5%
uzorak 16
56,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 16
62,5%
uzorak 16
56,3%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 16
62,5%
uzorak 16
56,3%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
56,3%
uzorak 16
50,0%
uzorak 16
53,1%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
56,3%
uzorak 16
50,0%
uzorak 16
53,1%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
56,3%
uzorak 16
50,0%
uzorak 16
53,1%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
56,3%
uzorak 16
50,0%
uzorak 16
53,1%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
56,3%
uzorak 16
50,0%
uzorak 16
53,1%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
50,0%
uzorak 16
53,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
56,3%
uzorak 16
53,1%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
50,0%
uzorak 16
53,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
56,3%
uzorak 16
53,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
56,3%
uzorak 16
53,1%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
56,3%
uzorak 16
53,1%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
43,8%
uzorak 16
53,1%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
43,8%
uzorak 16
53,1%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
43,8%
uzorak 16
56,3%
uzorak 16
50,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
56,3%
uzorak 16
50,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
56,3%
uzorak 16
50,0%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
56,3%
uzorak 16
50,0%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
43,8%
uzorak 16
50,0%
uzorak 16
46,9%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
43,8%
uzorak 16
50,0%
uzorak 16
46,9%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
43,8%
uzorak 16
50,0%
uzorak 16
46,9%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
43,8%
uzorak 16
50,0%
uzorak 16
46,9%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
43,8%
uzorak 16
46,9%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
43,8%
uzorak 16
43,8%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
56,3%
uzorak 16
46,9%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
56,3%
uzorak 16
46,9%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
56,3%
uzorak 16
46,9%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
37,5%
uzorak 16
50,0%
uzorak 16
43,8%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
50,0%
uzorak 16
43,8%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 16
37,5%
uzorak 16
43,8%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
43,8%
uzorak 16
40,6%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
37,5%
uzorak 16
37,5%
uzorak 16
37,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
37,5%
uzorak 16
37,5%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
75,0%
uzorak 16
53,1%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
75,0%
uzorak 16
53,1%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
56,3%
uzorak 16
43,8%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
50,0%
uzorak 16
40,6%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
50,0%
uzorak 16
40,6%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
50,0%
uzorak 16
40,6%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
31,3%
uzorak 16
34,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
31,3%
uzorak 16
31,3%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
68,8%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
46,9%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
62,5%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
43,8%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
56,3%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
40,6%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
40,6%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
50,0%
uzorak 16
37,5%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
50,0%
uzorak 16
37,5%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
25,0%
uzorak 16
43,8%
uzorak 16
34,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
34,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
43,8%
uzorak 16
34,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
43,8%
uzorak 16
34,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
34,4%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
37,5%
uzorak 16
31,3%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
28,1%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
28,1%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
25,0%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
25,0%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
25,0%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
25,0%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
25,0%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
25,0%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
43,8%
uzorak 16
31,3%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
18,8%
uzorak 16
43,8%
uzorak 16
31,3%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
37,5%
uzorak 16
28,1%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
37,5%
uzorak 16
28,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
37,5%
uzorak 16
28,1%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
37,5%
uzorak 16
28,1%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
37,5%
uzorak 16
28,1%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
37,5%
uzorak 16
28,1%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
31,3%
uzorak 16
25,0%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
31,3%
uzorak 16
25,0%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
31,3%
uzorak 16
25,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
31,3%
uzorak 16
25,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
31,3%
uzorak 16
25,0%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
31,3%
uzorak 16
25,0%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
21,9%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
21,9%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
18,8%
uzorak 16
21,9%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
21,9%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
21,9%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
21,9%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
21,9%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
21,9%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
18,8%
uzorak 16
18,8%
uzorak 16
18,8%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
18,8%
uzorak 16
18,8%
uzorak 16
18,8%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
18,8%
uzorak 16
18,8%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
31,3%
uzorak 16
21,9%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
12,5%
uzorak 16
31,3%
uzorak 16
21,9%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
18,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
18,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
18,8%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
25,0%
uzorak 16
18,8%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
12,5%
uzorak 16
15,6%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
18,8%
uzorak 16
15,6%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
18,8%
uzorak 16
15,6%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
12,5%
uzorak 16
18,8%
uzorak 16
15,6%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
18,8%
uzorak 16
15,6%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
18,8%
uzorak 16
15,6%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
18,8%
uzorak 16
15,6%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
18,8%
uzorak 16
15,6%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
18,8%
uzorak 16
15,6%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
12,5%
uzorak 16
12,5%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
12,5%
uzorak 16
12,5%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
25,0%
uzorak 16
6,3%
uzorak 16
15,6%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
18,8%
uzorak 16
6,3%
uzorak 16
12,5%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
18,8%
uzorak 16
6,3%
uzorak 16
12,5%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
6,3%
uzorak 16
9,4%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
6,3%
uzorak 16
6,3%
uzorak 16
6,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
6,3%
uzorak 16
6,3%
uzorak 16
6,3%
Nerešeno
X Ceo meč
37,5%
uzorak 16
0,0%
uzorak 16
18,8%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
0,0%
uzorak 16
15,6%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
0,0%
uzorak 16
15,6%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
31,3%
uzorak 16
0,0%
uzorak 16
15,6%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
18,8%
uzorak 16
0,0%
uzorak 16
9,4%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
6,3%
uzorak 16
0,0%
uzorak 16
3,1%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
6,3%
uzorak 16
0,0%
uzorak 16
3,1%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Banfield

Formacija: 3-5-1-1 · Trener: Pedro Troglio
Startna postava 11
1Facundo SanguinettiG
13Brandon OviedoD
2Danilo ArboledaD
6Nicolás MerianoD
24Santiago López GarciaM
40David ZalazarM
21Lautaro VillegasM
10Lautaro GomezM
27Ignacio AbrahamM
20Tomas AdoryanF
17Tiziano PerrottaF
Klupa 12
9Bruno SepúlvedaF
25Gino SantilliG
4Juan Luis AlfaroD
34Santiago DanieleD
11Favio ÁlvarezM
33Neyder MorenoM
8Lautaro RíosM
18Federico MedinaM
5Santiago EsquivelM
35Ignacio PaisM
30Federico AnselmoF
16Jeremias AcostaF

Sarmiento Junin

Formacija: 4-4-2 · Trener: Facundo Sava
Startna postava 11
1Iván ArboledaG
29Thiago SantamaríaD
44Renzo OrihuelaD
2Juan Manuel InsaurraldeD
3Lucas SuárezD
8Santiago SalleM
15Cristian ZabalaM
23Elián GiménezM
33Gabriel DíazM
27Junior MarabelF
7Pablo MagninF
Klupa 12
10Jhon RenteriaM
16Mauricio MartínezM
24Jonathan HerreraF
11Gastón GonzálezF
12Thyago AyalaG
4Juan Manuel CabreraD
6Gastón ArturiaD
26Yair ArismendiM
21Julián MavillaM
35Facundo AlaggiaM
5Manuel GarciaM
9Diego ChurinF

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz Favorita i AI tipova
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.