Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
3 izdvojena predloga
Forma · Independ. Rivadavia
1P 2N 2I
1. mesto · 34 bodova
Forma · Banfield
1P 2N 2I
12. mesto · 18 bodova
Golovi · Over 1.5
94% vs 63%
BTTS 88% / 63% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
1 — 2 — 7
10 prethodnih mečeva u bazi

Predlozi sistema za ovu utakmicu

VIP koristi strože kriterijume. Izdvojeno je širi statistički signal i nije isto što i VIP.
VIP predlog PAO Ceo meč
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
Dobar uzorak Trend je promenljiv
87,8%
model procena
Liga 92,3% n=479
Domaćin kod kuće 70,6% n=17
Gost u gostima 81,3% n=16
Izdvojeno PAO Ceo meč
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
Dobar uzorak Trend je promenljiv
78,1%
model procena
Liga 83,3% n=479
Domaćin kod kuće 64,7% n=17
Gost u gostima 75,0% n=16
Izdvojeno PROŠAO Ceo meč
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
Dobar uzorak Manja promena trenda
75,2%
model procena
Liga 83,7% n=479
Domaćin kod kuće 52,9% n=17
Gost u gostima 68,8% n=16
Procene i istorijski procenti nisu garancija ishoda. Rezultate treba tumačiti zajedno sa veličinom uzorka.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
5 stavki
VIP 03.11.2026. 01:15
Independ. Rivadavia – Banfield
Tip: First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
87,8%Detalji
Izdvojeno 03.11.2026. 01:15
Independ. Rivadavia – Banfield
Tip: First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
78,1%Detalji
Izdvojeno 03.11.2026. 01:15
Independ. Rivadavia – Banfield
Tip: Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
75,2%Detalji
Izdvojeno 03.11.2026. 01:15
Independ. Rivadavia – Banfield
Tip: Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
70,9%Detalji
AI tiketi 03.11.2026. 01:15
Independ. Rivadavia – Banfield
Tip: First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
AI tiket tiket · 03.11.2026. · tiket #141 · par 4
87,8%Detalji
VIP 03.11.2026. 01:15
Independ. Rivadavia – Banfield
Tip: First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
87,8%Detalji
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
AI tiketi 03.11.2026. 01:15
Independ. Rivadavia – Banfield
Tip: First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
AI tiket tiket · 03.11.2026. · tiket #141 · par 4
87,8%Detalji
Kolo
Clausura - 15
Status
Match Finished
Konačan rezultat
3:1
Poluvreme
3:1
Stadion
Estadio Bautista Gargantini
Grad
Mendoza

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Independ. Rivadavia
1. mesto · 34 bodova
Banfield
12. mesto · 18 bodova
Independ. Rivadavia je u 15. kolu Clausura faze Argentinske Profesionalne lige savladao Banfield rezultatom 3:1 na stadionu Estadio Bautista Gargantini u Mendozi.
9'
Banfield
Santiago Daniele
Gol · David Zalazar
9'
Banfield
Santiago Daniele
Gol · David Zalazar
11'
Independ. Rivadavia
Jose Ignacio Florentin
Gol · Juan Elordi
11'
Independ. Rivadavia
Jose Ignacio Florentin
Gol · Juan Elordi
15'
Independ. Rivadavia
Jose Ignacio Florentin
Gol · Leonel Bucca
15'
Independ. Rivadavia
Jose Ignacio Florentin
Gol · Leonel Bucca
28'
Independ. Rivadavia
Juan Elordi
Žuti karton · Foul
28'
Independ. Rivadavia
Juan Elordi
Žuti karton · Foul
40'
Banfield
Lautaro Martín Gómez
VAR
40'
Banfield
Lautaro Martín Gómez
VAR
43'
Independ. Rivadavia
Tomas Bottari
Žuti karton · Dissent
43'
Independ. Rivadavia
Tomas Bottari
Žuti karton · Dissent
45'
Independ. Rivadavia
Santiago Daniele
Autogol
45'
Independ. Rivadavia
Santiago Daniele
Autogol
45'
Independ. Rivadavia
Leonard Costa
Izmena · Alex Vigo
45'
Independ. Rivadavia
Leonard Costa
Izmena · Alex Vigo
45'
Banfield
Santiago Esquivel
Izmena · Lautaro Villegas
45'
Banfield
Santiago Esquivel
Izmena · Lautaro Villegas
60'
Banfield
David Zalazar
Izmena · Alexander Machado
60'
Banfield
David Zalazar
Izmena · Alexander Machado
64'
Banfield
Federico Medina
Izmena · Lisandro Geronimo Piñero
64'
Banfield
Federico Medina
Izmena · Lisandro Geronimo Piñero
66'
Independ. Rivadavia
Leonel Bucca
Izmena · Matías Fernández
66'
Independ. Rivadavia
Leonel Bucca
Izmena · Matías Fernández
66'
Independ. Rivadavia
Fabrizio Sartori Prieto
Izmena · Luis Sequeira
66'
Independ. Rivadavia
Fabrizio Sartori Prieto
Izmena · Luis Sequeira
77'
Banfield
Tomas Adoryan
Izmena · Santiago López García
77'
Banfield
Tomas Adoryan
Izmena · Santiago López García
83'
Independ. Rivadavia
Gonzalo Rios
Izmena · Matías Reali
83'
Independ. Rivadavia
Gonzalo Rios
Izmena · Matías Reali
90+1'
Independ. Rivadavia
Jose Ignacio Florentin
Izmena · Stefano Moreyra
90+6'
Independ. Rivadavia
Alejo Osella
Žuti karton · Handball
90+6'
Independ. Rivadavia
Alejo Osella
Žuti karton · Handball
46%
Ball Possession
54%
12
Total Shots
13
2
Shots on Goal
2
8
Shots off Goal
7
2
Blocked Shots
4
6
Shots insidebox
7
6
Shots outsidebox
6
5
Corner Kicks
4
1
Offsides
3
10
Fouls
7
3
Yellow Cards
0
0
Red Cards
0
1
Goalkeeper Saves
0
307
Total passes
348
194
Passes accurate
232
0.64
expected_goals
0.5
6
Free Kicks
9

Analiza tipova · Independ. Rivadavia

Liga Profesional Argentina · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda gosta
2 Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
17 14 3 82,4% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
17 14 3 82,4% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
17 10 7 58,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
17 16 1 94,1% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W14
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
17 13 4 76,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
17 7 10 41,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
17 16 1 94,1% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W14
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
17 13 4 76,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
17 7 10 41,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
17 10 7 58,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
17 15 2 88,2% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
17 13 4 76,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
17 13 4 76,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
17 15 2 88,2% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
17 2 15 11,8% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
17 16 1 94,1% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
17 16 1 94,1% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
17 16 1 94,1% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W14
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
17 12 5 70,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
17 16 1 94,1% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W10
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
17 1 16 5,9% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
17 10 7 58,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
17 10 7 58,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
17 10 7 58,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L10
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
17 0 17 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L17
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
17 3 14 17,7% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
17 1 16 5,9% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L14

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
17 9 8 52,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
17 13 4 76,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
17 13 4 76,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
17 4 13 23,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
17 9 8 52,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
17 13 4 76,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
17 9 8 52,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
17 14 3 82,4% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
17 14 3 82,4% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
17 14 3 82,4% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W7
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
17 11 6 64,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
17 6 11 35,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
17 13 4 76,5% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
17 12 5 70,6% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
17 2 15 11,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
17 5 12 29,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
17 4 13 23,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
17 9 8 52,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
17 7 10 41,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
17 11 6 64,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
17 12 5 70,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
17 15 2 88,2% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
17 12 5 70,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
17 7 10 41,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
17 12 5 70,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
17 13 4 76,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
17 10 7 58,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
17 3 14 17,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
17 9 8 52,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
17 7 10 41,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
17 11 6 64,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
17 11 6 64,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
17 10 7 58,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
17 4 13 23,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
17 11 6 64,7% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
17 13 4 76,5% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
17 9 8 52,9% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
17 12 5 70,6% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
17 9 8 52,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
17 6 11 35,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
17 6 11 35,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W2
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
17 8 9 47,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
17 8 9 47,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
17 4 13 23,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
17 5 12 29,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
17 4 13 23,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
17 6 11 35,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
17 7 10 41,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
17 6 11 35,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
17 3 14 17,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
17 2 15 11,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
17 5 12 29,4% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
17 10 7 58,8% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
17 9 8 52,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
17 8 9 47,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Banfield

Liga Profesional Argentina · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
16 10 6 62,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Nerešeno
X Ceo meč
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
16 13 3 81,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
16 13 3 81,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
16 6 10 37,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W5
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
16 1 15 6,3% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W5
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W5
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
W5
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
16 14 2 87,5% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
16 11 5 68,8% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
16 7 9 43,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
16 10 6 62,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
16 4 12 25,0% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
16 11 5 68,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
16 11 5 68,8% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
16 15 1 93,8% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
16 4 12 25,0% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
16 12 4 75,0% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W1
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
80,0%
4/5
W1
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
16 8 8 50,0% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L7
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
16 5 11 31,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
0,0%
0/5
L5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
16 12 4 75,0% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
16 13 3 81,3% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
16 3 13 18,8% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
16 5 11 31,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
16 11 5 68,8% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Independ. Rivadavia kod kuće · Banfield u gostima · Liga Profesional Argentina 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Domaćin - 1+ gol
90,9%
Independ. Rivadavia 94,1% (17) · Banfield 87,5% (16)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno
81,8%
Independ. Rivadavia 82,4% (17) · Banfield 81,3% (16)
Bolji uzorak
Domaćin ili gost
81,8%
Independ. Rivadavia 82,4% (17) · Banfield 81,3% (16)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
84,8%
Independ. Rivadavia 76,5% (17) · Banfield 93,8% (16)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
78,8%
Independ. Rivadavia 82,4% (17) · Banfield 75,0% (16)
Bolji uzorak
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
75,8%
Independ. Rivadavia 70,6% (17) · Banfield 81,3% (16)
Bolji uzorak
Gost - 1+ gol
81,8%
Independ. Rivadavia 94,1% (17) · Banfield 68,8% (16)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
72,7%
Independ. Rivadavia 76,5% (17) · Banfield 68,8% (16)
Bolji uzorak
TipIndepend. Rivadavia
kod kuće
Banfield
u gostima
Zajednički trend
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
94,1%
uzorak 17
87,5%
uzorak 16
90,9%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
82,4%
uzorak 17
81,3%
uzorak 16
81,8%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
82,4%
uzorak 17
81,3%
uzorak 16
81,8%
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
76,5%
uzorak 17
93,8%
uzorak 16
84,8%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
82,4%
uzorak 17
75,0%
uzorak 16
78,8%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
70,6%
uzorak 17
81,3%
uzorak 16
75,8%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
94,1%
uzorak 17
68,8%
uzorak 16
81,8%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
76,5%
uzorak 17
68,8%
uzorak 16
72,7%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
76,5%
uzorak 17
68,8%
uzorak 16
72,7%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
64,7%
uzorak 17
75,0%
uzorak 16
69,7%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
94,1%
uzorak 17
62,5%
uzorak 16
78,8%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
94,1%
uzorak 17
62,5%
uzorak 16
78,8%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
94,1%
uzorak 17
62,5%
uzorak 16
78,8%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
94,1%
uzorak 17
62,5%
uzorak 16
78,8%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
88,2%
uzorak 17
62,5%
uzorak 16
75,8%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
88,2%
uzorak 17
62,5%
uzorak 16
75,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
76,5%
uzorak 17
62,5%
uzorak 16
69,7%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
64,7%
uzorak 17
62,5%
uzorak 16
63,6%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
64,7%
uzorak 17
62,5%
uzorak 16
63,6%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
58,8%
uzorak 17
68,8%
uzorak 16
63,6%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
58,8%
uzorak 17
68,8%
uzorak 16
63,6%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
58,8%
uzorak 17
68,8%
uzorak 16
63,6%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
76,5%
uzorak 17
56,3%
uzorak 16
66,7%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
76,5%
uzorak 17
56,3%
uzorak 16
66,7%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
76,5%
uzorak 17
56,3%
uzorak 16
66,7%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
76,5%
uzorak 17
56,3%
uzorak 16
66,7%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
52,9%
uzorak 17
68,8%
uzorak 16
60,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
52,9%
uzorak 17
62,5%
uzorak 16
57,6%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
52,9%
uzorak 17
56,3%
uzorak 16
54,5%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
52,9%
uzorak 17
56,3%
uzorak 16
54,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
88,2%
uzorak 17
50,0%
uzorak 16
69,7%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
82,4%
uzorak 17
50,0%
uzorak 16
66,7%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
82,4%
uzorak 17
50,0%
uzorak 16
66,7%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
76,5%
uzorak 17
50,0%
uzorak 16
63,6%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
76,5%
uzorak 17
50,0%
uzorak 16
63,6%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
70,6%
uzorak 17
50,0%
uzorak 16
60,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
70,6%
uzorak 17
50,0%
uzorak 16
60,6%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
62,5%
uzorak 16
54,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
56,3%
uzorak 16
51,5%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
70,6%
uzorak 17
43,8%
uzorak 16
57,6%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
70,6%
uzorak 17
43,8%
uzorak 16
57,6%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
64,7%
uzorak 17
43,8%
uzorak 16
54,5%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
64,7%
uzorak 17
43,8%
uzorak 16
54,5%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
64,7%
uzorak 17
43,8%
uzorak 16
54,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
64,7%
uzorak 17
43,8%
uzorak 16
54,5%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
64,7%
uzorak 17
43,8%
uzorak 16
54,5%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
52,9%
uzorak 17
43,8%
uzorak 16
48,5%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
47,1%
uzorak 17
43,8%
uzorak 16
45,5%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
47,1%
uzorak 17
43,8%
uzorak 16
45,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
41,2%
uzorak 17
43,8%
uzorak 16
42,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
70,6%
uzorak 17
37,5%
uzorak 16
54,5%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
64,7%
uzorak 17
37,5%
uzorak 16
51,5%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
64,7%
uzorak 17
37,5%
uzorak 16
51,5%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
64,7%
uzorak 17
37,5%
uzorak 16
51,5%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
58,8%
uzorak 17
37,5%
uzorak 16
48,5%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
58,8%
uzorak 17
37,5%
uzorak 16
48,5%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
58,8%
uzorak 17
37,5%
uzorak 16
48,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
58,8%
uzorak 17
37,5%
uzorak 16
48,5%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
52,9%
uzorak 17
37,5%
uzorak 16
45,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
52,9%
uzorak 17
37,5%
uzorak 16
45,5%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
52,9%
uzorak 17
37,5%
uzorak 16
45,5%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
52,9%
uzorak 17
37,5%
uzorak 16
45,5%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
47,1%
uzorak 17
37,5%
uzorak 16
42,4%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
47,1%
uzorak 17
37,5%
uzorak 16
42,4%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
37,5%
uzorak 16
42,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
41,2%
uzorak 17
37,5%
uzorak 16
39,4%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
35,3%
uzorak 17
56,3%
uzorak 16
45,5%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
35,3%
uzorak 17
56,3%
uzorak 16
45,5%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
35,3%
uzorak 17
43,8%
uzorak 16
39,4%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
35,3%
uzorak 17
37,5%
uzorak 16
36,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
58,8%
uzorak 17
31,3%
uzorak 16
45,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
52,9%
uzorak 17
31,3%
uzorak 16
42,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
52,9%
uzorak 17
31,3%
uzorak 16
42,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
31,3%
uzorak 16
39,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
47,1%
uzorak 17
31,3%
uzorak 16
39,4%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
47,1%
uzorak 17
31,3%
uzorak 16
39,4%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
41,2%
uzorak 17
31,3%
uzorak 16
36,4%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
41,2%
uzorak 17
31,3%
uzorak 16
36,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
41,2%
uzorak 17
31,3%
uzorak 16
36,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
41,2%
uzorak 17
31,3%
uzorak 16
36,4%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
41,2%
uzorak 17
31,3%
uzorak 16
36,4%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
35,3%
uzorak 17
31,3%
uzorak 16
33,3%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
35,3%
uzorak 17
31,3%
uzorak 16
33,3%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
35,3%
uzorak 17
31,3%
uzorak 16
33,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
35,3%
uzorak 17
31,3%
uzorak 16
33,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
35,3%
uzorak 17
31,3%
uzorak 16
33,3%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
29,4%
uzorak 17
62,5%
uzorak 16
45,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
56,3%
uzorak 16
42,4%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
29,4%
uzorak 17
37,5%
uzorak 16
33,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
29,4%
uzorak 17
37,5%
uzorak 16
33,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
37,5%
uzorak 16
33,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
31,3%
uzorak 16
30,3%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
35,3%
uzorak 17
25,0%
uzorak 16
30,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
35,3%
uzorak 17
25,0%
uzorak 16
30,3%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
35,3%
uzorak 17
25,0%
uzorak 16
30,3%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
29,4%
uzorak 17
25,0%
uzorak 16
27,3%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
29,4%
uzorak 17
25,0%
uzorak 16
27,3%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
29,4%
uzorak 17
25,0%
uzorak 16
27,3%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
29,4%
uzorak 17
25,0%
uzorak 16
27,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
50,0%
uzorak 16
36,4%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
43,8%
uzorak 16
33,3%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
43,8%
uzorak 16
33,3%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
37,5%
uzorak 16
30,3%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
23,5%
uzorak 17
31,3%
uzorak 16
27,3%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
23,5%
uzorak 17
25,0%
uzorak 16
24,2%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
23,5%
uzorak 17
25,0%
uzorak 16
24,2%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
23,5%
uzorak 17
25,0%
uzorak 16
24,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
41,2%
uzorak 17
18,8%
uzorak 16
30,3%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
29,4%
uzorak 17
18,8%
uzorak 16
24,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
23,5%
uzorak 17
18,8%
uzorak 16
21,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
23,5%
uzorak 17
18,8%
uzorak 16
21,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
31,3%
uzorak 16
24,2%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
17,7%
uzorak 17
25,0%
uzorak 16
21,2%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
25,0%
uzorak 16
21,2%
Nerešeno
X Ceo meč
17,7%
uzorak 17
18,8%
uzorak 16
18,2%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
18,8%
uzorak 16
18,2%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
18,8%
uzorak 16
18,2%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
18,8%
uzorak 16
18,2%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
18,8%
uzorak 16
18,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
18,8%
uzorak 16
18,2%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
35,3%
uzorak 17
12,5%
uzorak 16
24,2%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
17,7%
uzorak 17
12,5%
uzorak 16
15,2%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
17,7%
uzorak 17
12,5%
uzorak 16
15,2%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
11,8%
uzorak 17
37,5%
uzorak 16
24,2%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
11,8%
uzorak 17
37,5%
uzorak 16
24,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
11,8%
uzorak 17
37,5%
uzorak 16
24,2%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
11,8%
uzorak 17
25,0%
uzorak 16
18,2%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
11,8%
uzorak 17
12,5%
uzorak 16
12,1%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
11,8%
uzorak 17
12,5%
uzorak 16
12,1%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
11,8%
uzorak 17
12,5%
uzorak 16
12,1%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
11,8%
uzorak 17
12,5%
uzorak 16
12,1%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
11,8%
uzorak 17
12,5%
uzorak 16
12,1%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
11,8%
uzorak 17
12,5%
uzorak 16
12,1%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
23,5%
uzorak 17
6,3%
uzorak 16
15,2%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
23,5%
uzorak 17
6,3%
uzorak 16
15,2%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
6,3%
uzorak 16
12,1%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
5,9%
uzorak 17
37,5%
uzorak 16
21,2%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
5,9%
uzorak 17
37,5%
uzorak 16
21,2%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
5,9%
uzorak 17
31,3%
uzorak 16
18,2%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
5,9%
uzorak 17
25,0%
uzorak 16
15,2%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
5,9%
uzorak 17
12,5%
uzorak 16
9,1%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
5,9%
uzorak 17
6,3%
uzorak 16
6,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
17,7%
uzorak 17
0,0%
uzorak 16
9,1%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
11,8%
uzorak 17
0,0%
uzorak 16
6,1%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 17
6,3%
uzorak 16
3,0%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
5,9%
uzorak 17
0,0%
uzorak 16
3,0%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 17
0,0%
uzorak 16
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Independ. Rivadavia

Formacija: 4-1-2-1-2 · Trener: A. Berti
Startna postava 11
30Nicolás BolcatoG
13A. OsellaD
40I. VillalbaD
2L. CostaD
3J. ElordiD
5T. BottariM
11G. RíosM
25J. FlorentínM
8L. BuccaM
9A. ArceF
43F. SartoriF
Klupa 12
36E. BonifacioD
27D. CregoM
23L. DíazF
10M. FernándezM
21Emmanuel GómezG
34S. MoreyraM
7V. RamisF
80M. RealiF
77L. SequeiraM
28A. VigoD
32K. VázquezM
19R. AtencioF

Banfield

Formacija: 4-3-3 · Trener: P. Troglio
Startna postava 11
50D. RodríguezG
4J. AlfaroD
2S. DanieleD
6N. MerianoD
27I. AbrahamD
10L. GómezM
5Santiago EsquivelM
20T. AdoryánM
18Federico MedinaF
9A. BalboaF
40D. ZalazarF
Klupa 12
19L. CanoD
30F. AnselmoF
24S. LópezM
22A. MachadoF
37R. MalancaD
13Brandon OviedoD
35I. PaisM
3N. PazD
7Lisandro PiñeroF
25G. SantilliG
21L. VillegasM
11F. ÁlvarezM

Vest / analiza povezana sa utakmicom

Cela objava je dostupna direktno ovde, bez napuštanja stranice utakmice.
Povezano sa utakmicom 03.11.2026. 3 min čitanja

Independ. Rivadavia - Banfield 3:1, Liga Profesional Argentina 2026

Autor: Fudbal Statistika
Uvod

U okviru 15. kola Clausura faze Argentine Profesionalne lige 2026. godine, Independ. Rivadavia je na svom terenu u Mendozi, na stadionu Estadio Bautista Gargantini, ostvarila pobedu nad Banfieldom rezultatom 3:1. Utakmica je odigrana 3. novembra, a glavni sudija bio je Álvaro Carranza.

Tok utakmice

Utakmica je krenula golom Banfielda već u 9. minutu, kada je Santiago Daniele pogodio mrežu uz asistenciju Davida Zalazara. Međutim, domaćin je brzo reagovao, a u 11. minutu Jose Ignacio Florentin je poravnao rezultat nakon dodavanja Juana Elordija. Samo četiri minuta kasnije Florentin je ponovo zatresao mrežu, ovaj put sa asistencijom Leonela Bucca, čime je Independ. Rivadavia preokrenula rezultat na 2:1.

U 28. minutu domaćin je dobio žuti karton zbog faula, a u 40. minutu VAR je poništio gol Banfielda koji je postigao Lautaro Martín Gómez. Pred kraj prvog poluvremena, u 43. minutu Tomas Bottari je dobio žuti karton zbog negodovanja, a u 45. minutu postignut je autogol na strani Banfielda, a strelac je bio Santiago Daniele, što je dodatno povećalo prednost Independ. Rivadavije na 3:1.

Na poluvremenu su oba tima izvršila izmene: Leonard Costa je ušao umesto Alexa Viga kod domaćina, dok je Santiago Esquivel zamenio Lautara Villegasa u timu Banfielda.

Tokom drugog dela igre bilo je još nekoliko izmena na obe strane, uključujući i ulazak Davida Zalazara umesto Alexandera Machada i Federica Medine umesto Lisandra Geronima Piñera kod Banfielda, kao i ulazak Leonela Bucca umesto Matíasa Fernándeza, Fabrizia Sartorija Prieta umesto Luisa Sequeire, Gonzala Riosa umesto Matíasa Realija i Jose Ignacia Florentina umesto Stefana Moreyre kod Independ. Rivadavije.

U 90+6. minutu Alejo Osella je dobio žuti karton zbog igranja rukom. Banfield nije uspeo da smanji zaostatak, pa je utakmica završena rezultatom 3:1 u korist domaćina.

Ključni momenti
  • 9' - Santiago Daniele (Banfield) postiže gol, asistira David Zalazar.
  • 11' i 15' - Jose Ignacio Florentin (Independ. Rivadavia) postiže dva gola, prvi uz dodavanje Juana Elordija, drugi uz asistenciju Leonela Bucca.
  • 40' - VAR poništava gol Banfielda Lautaru Martín Gómezu.
  • 45' - Autogol Santiago Daniele (Banfield), povećava prednost Independ. Rivadavije.
  • Žuti kartoni za domaćina: Juan Elordi (28'), Tomas Bottari (43'), Alejo Osella (90+6').
  • Više izmena tokom drugog poluvremena na obe strane.
Formacije i startne postave
Tim Formacija Trener
Banfield 4-3-3 P. Troglio
Independ. Rivadavia 4-2-3-1 A. Berti
Tim Broj Igrač Pozicija
Banfield50D. RodríguezG
Banfield4J. AlfaroD
Banfield2S. DanieleD
Banfield6N. MerianoD
Banfield27I. AbrahamD
Banfield10L. GómezM
Banfield5Santiago EsquivelM
Banfield20T. AdoryánM
Banfield18Federico MedinaF
Banfield9A. BalboaF
Banfield40D. ZalazarF
Independ. Rivadavia30Nicolás BolcatoG
Independ. Rivadavia13A. OsellaD
Independ. Rivadavia2L. CostaD
Independ. Rivadavia40I. VillalbaD
Independ. Rivadavia3J. ElordiD
Independ. Rivadavia5T. BottariM
Independ. Rivadavia25J. FlorentínM
Independ. Rivadavia11G. RíosM
Independ. Rivadavia43F. SartoriM
Independ. Rivadavia8L. BuccaM
Independ. Rivadavia9A. ArceF
Statistika utakmice
Statistika Domaći tim Gostujući tim
Ball Possession46%54%
Blocked Shots24
Corner Kicks64
Expected Goals (xG)0.640.5
Fouls107
Free Kicks69
Goalkeeper Saves10
Offsides13
Passes accurate194232
Red Cards00
Shots inside box67
Shots off Goal87
Shots on Goal22
Shots outside box66
Total passes307348
Total Shots1213
Yellow Cards30
Zaključak

Independ. Rivadavia je na svom terenu ostvarila pobedu nad Banfieldom sa 3:1, zahvaljujući dva gola Jose Ignacia Florentina i autogolu protivničkog igrača. Iako je Banfield imao nešto veći posed lopte (54%) i više preciznih dodavanja, domaćin je uspeo da iskoristi svoje šanse efikasnije, što potvrđuje i očekivani broj golova (xG) od 0.64 naspram 0.5 za Banfield. Domaći tim je takođe imao više kornera i jedan gol više, dok su žuti kartoni za Independ. Rivadaviju mogli uticati na tempo igre u pojedinim momentima. Sve u svemu, utakmica je ponudila nekoliko značajnih događaja, uključujući i intervenciju VAR-a, što je dodatno uticalo na konačni rezultat.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.