Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Brza analiza utakmice

Najvažniji podaci na jednom mestu. Detaljna statistika i trendovi ostaju dostupni ispod.
Statistički pregled
Forma · Barcelona SC
1P 2N 2I
6. mesto · 44 bodova
Forma · Mushuc Runa SC
0P 2N 3I
11. mesto · 38 bodova
Golovi · Over 1.5
75% vs 83%
BTTS 56% / 72% · domaćin kod kuće / gost u gostima
Međusobni dueli
6 — 3 — 1
10 prethodnih mečeva u bazi
Najjači zajednički statistički trend

Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola

Barcelona SC 100,0% · Mushuc Runa SC 88,9%
94,1%
zajednički istorijski trend · min. uzorak 16
Za ovu utakmicu nema VIP/Izdvojeno predloga koji trenutno prolaze javne kriterijume. Prikazan je samo istorijski trend, ne prognoza.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Takmičenje
Kolo
Regular Season - 10
Status
Match Finished
Konačan rezultat
2:1
Poluvreme
0:1
Stadion
Estadio Monumental Banco Pichincha
Grad
Guayaquil

Vizuelno poređenje trendova

Domaćin kod kuće · gost u gostima · aktuelna sezona 2026
Vizuelizacija prikazuje istorijski učinak u aktuelnoj sezoni, ne prognozu ishoda ove utakmice.

Forma u ligi

Barcelona SC
6. mesto · 44 bodova
Mushuc Runa SC
11. mesto · 38 bodova
Utakmica Barcelona SC - Mushuc Runa SC donosi pregled rezultata, statusa, događaja, statistike i sastava. Pratite dostupne podatke za meč u okviru takmičenja Liga Pro, Ecuador.
43'
Mushuc Runa SC
R. Ibarra
Gol · T. Minda
55'
Barcelona SC
G. Vallecilla
Gol · J. Gomez
56'
Mushuc Runa SC
José Hernández
Žuti karton · Argument
61'
Mushuc Runa SC
Manuel Gamboa
Žuti karton · Foul
64'
Barcelona SC
Dario Benedetto
VAR
66'
Barcelona SC
Jhonny Quiñónez
Žuti karton · Foul
68'
Barcelona SC
M. Parrales
Izmena · M. Celiz
69'
Barcelona SC
J. R. Quinonez Ruiz
Izmena · M. Mejia
71'
Mushuc Runa SC
T. Minda
Izmena · F. Carabali
71'
Mushuc Runa SC
R. Ibarra
Izmena · R. Carrillo
71'
Mushuc Runa SC
C. Orejuela
Izmena · K. Velasco
78'
Barcelona SC
H. Villalba
Izmena · J. Wila
78'
Barcelona SC
J. Gomez
Izmena · K. Caidedo
79'
Barcelona SC
B. Carabali
Gol · D. Benedetto
84'
Barcelona SC
D. Benedetto
Izmena · J. Intriago
84'
Mushuc Runa SC
C. Angulo
Izmena · N. Dibble
86'
Mushuc Runa SC
A. Zambrano
Izmena · F. Castelli
90+3'
Barcelona SC
Klever Caicedo
Žuti karton · Foul
67%
Ball Possession
33%
16
Total Shots
5
7
Shots on Goal
1
4
Shots off Goal
4
5
Blocked Shots
0
8
Shots insidebox
2
8
Shots outsidebox
3
9
Corner Kicks
0
2
Offsides
2
10
Fouls
9
2
Yellow Cards
2
Red Cards
0
Goalkeeper Saves
5
483
Total passes
236
406
Passes accurate
168
84%
Passes %
71%
1.07
expected_goals
0.52
goals_prevented

Analiza tipova · Barcelona SC

Liga Pro · sezona 2026 · samo utakmice kod kuće
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno
X Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
16 14 2 87,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
16 16 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W16
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W5
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L5
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
16 16 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W16
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
W3
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
16 13 3 81,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
16 15 1 93,8% 90,0%
9/10
100,0%
5/5
W5
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L3
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
16 10 6 62,5% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W3
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
16 6 10 37,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L3
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
16 9 7 56,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
16 3 13 18,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L3
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
16 14 2 87,5% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
16 14 2 87,5% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
16 16 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W16

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
16 4 12 25,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L3
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
16 10 6 62,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
16 2 14 12,5% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
16 14 2 87,5% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
16 5 11 31,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
16 1 15 6,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L4
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
16 7 9 43,8% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
16 6 10 37,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
16 13 3 81,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
16 13 3 81,3% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
16 12 4 75,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
16 12 4 75,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
16 12 4 75,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W3
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
16 16 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W16
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
16 16 0 100,0% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
W16
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
16 14 2 87,5% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
16 14 2 87,5% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
16 7 9 43,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
16 9 7 56,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
16 6 10 37,5% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
16 10 6 62,5% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
L1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
L1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
16 11 5 68,8% 70,0%
7/10
100,0%
5/5
W5
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
80,0%
4/5
L1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
16 6 10 37,5% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
16 4 12 25,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
16 3 13 18,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
16 2 14 12,5% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L3
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
16 0 16 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L16
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
16 12 4 75,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W2
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
16 14 2 87,5% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W3
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
16 8 8 50,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
W1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Analiza tipova · Mushuc Runa SC

Liga Pro · sezona 2026 · samo utakmice u gostima
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
18 9 9 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno
X Ceo meč
18 6 12 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Pobeda gosta
2 Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
18 15 3 83,3% 80,0%
8/10
100,0%
5/5
W6
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
18 12 6 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
18 9 9 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
L2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
18 6 12 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
18 11 7 61,1% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
18 15 3 83,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
18 12 6 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
18 7 11 38,9% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
18 3 15 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
18 15 3 83,3% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W4
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
18 12 6 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
18 7 11 38,9% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
18 6 12 33,3% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
18 11 7 61,1% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W1
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
18 13 5 72,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
18 10 8 55,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
18 10 8 55,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L1
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
18 13 5 72,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L1
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
18 5 13 27,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
18 9 9 50,0% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
18 14 4 77,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
18 9 9 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
18 7 11 38,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
18 14 4 77,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
18 9 9 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
18 15 3 83,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
18 10 8 55,6% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
18 6 12 33,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
W2
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
18 14 4 77,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
L1
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
18 6 12 33,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L1
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
18 4 14 22,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
W1
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
18 3 15 16,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
18 5 13 27,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L1
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
W1
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
18 1 17 5,6% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
18 9 9 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
18 8 10 44,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
18 8 10 44,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
18 8 10 44,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
18 8 10 44,4% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
18 7 11 38,9% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L1
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
W1
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
18 5 13 27,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
18 2 16 11,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L4
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L7
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
18 1 17 5,6% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
L6

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
18 12 6 66,7% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
18 15 3 83,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
18 6 12 33,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
18 15 3 83,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
18 6 12 33,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
18 3 15 16,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
18 12 6 66,7% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
W2
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
18 16 2 88,9% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
18 8 10 44,4% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
18 5 13 27,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
18 13 5 72,2% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
18 12 6 66,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
18 12 6 66,7% 60,0%
6/10
80,0%
4/5
W4
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
18 9 9 50,0% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
W2
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
18 7 11 38,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
18 7 11 38,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
18 7 11 38,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
L2
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
0,0%
0/5
L6
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
18 11 7 61,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
18 11 7 61,1% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5 Niz
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
18 5 13 27,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
L4
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
18 7 11 38,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
18 8 10 44,4% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
18 7 11 38,9% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
18 5 13 27,8% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
18 6 12 33,3% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
18 3 15 16,7% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
18 9 9 50,0% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
18 8 10 44,4% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
18 11 7 61,1% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
18 12 6 66,7% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
18 9 9 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
18 10 8 55,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W1
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
18 5 13 27,8% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
18 4 14 22,2% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
18 14 4 77,8% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
18 12 6 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
18 7 11 38,9% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
18 13 5 72,2% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
18 12 6 66,7% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
18 11 7 61,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
18 12 6 66,7% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
18 5 13 27,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
18 4 14 22,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
18 2 16 11,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
18 7 11 38,9% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
18 3 15 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
18 5 13 27,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
18 7 11 38,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
18 8 10 44,4% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
18 9 9 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
18 7 11 38,9% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
18 8 10 44,4% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
18 4 14 22,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
18 3 15 16,7% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
18 12 6 66,7% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
18 10 8 55,6% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
18 14 4 77,8% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
W4
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
18 11 7 61,1% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W1
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
18 5 13 27,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
18 11 7 61,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
18 9 9 50,0% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
18 7 11 38,9% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
L1
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
18 5 13 27,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L1
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
18 9 9 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
18 8 10 44,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
W2
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
18 5 13 27,8% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
18 2 16 11,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
18 4 14 22,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
L3
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
18 0 18 0,0% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L18
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
18 4 14 22,2% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L11
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
18 6 12 33,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
18 8 10 44,4% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
18 7 11 38,9% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
18 7 11 38,9% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
18 7 11 38,9% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
W1
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
18 2 16 11,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
18 2 16 11,1% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
L15
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
18 5 13 27,8% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
L2
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
18 13 5 72,2% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
W3
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
18 10 8 55,6% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
L2
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
18 7 11 38,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
L1
Prikaz je zasnovan isključivo na odigranim utakmicama aktuelne sezone. “Ukupno” predstavlja istorijski procenat prolaznosti tog pravila u uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Uporedna analiza tipova

Barcelona SC kod kuće · Mushuc Runa SC u gostima · Liga Pro 2026
147 uporedivih tipova

Najjača poklapanja trendova

Tipovi sa najmanje 2 utakmice na obe strane. Oznaka uzorka pokazuje koliko oprezno treba tumačiti procenat.
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
94,1%
Barcelona SC 100,0% (16) · Mushuc Runa SC 88,9% (18)
Bolji uzorak
Domaćin - 1+ gol
88,2%
Barcelona SC 93,8% (16) · Mushuc Runa SC 83,3% (18)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno
85,3%
Barcelona SC 87,5% (16) · Mushuc Runa SC 83,3% (18)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - 1+ gol
85,3%
Barcelona SC 87,5% (16) · Mushuc Runa SC 83,3% (18)
Bolji uzorak
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
85,3%
Barcelona SC 87,5% (16) · Mushuc Runa SC 83,3% (18)
Bolji uzorak
Ukupno golova 2+
79,4%
Barcelona SC 75,0% (16) · Mushuc Runa SC 83,3% (18)
Bolji uzorak
Više od 1,5 gola
79,4%
Barcelona SC 75,0% (16) · Mushuc Runa SC 83,3% (18)
Bolji uzorak
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
79,4%
Barcelona SC 87,5% (16) · Mushuc Runa SC 72,2% (18)
Bolji uzorak
TipBarcelona SC
kod kuće
Mushuc Runa SC
u gostima
Zajednički trend
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
100,0%
uzorak 16
88,9%
uzorak 18
94,1%
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
93,8%
uzorak 16
83,3%
uzorak 18
88,2%
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
87,5%
uzorak 16
83,3%
uzorak 18
85,3%
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
87,5%
uzorak 16
83,3%
uzorak 18
85,3%
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
87,5%
uzorak 16
83,3%
uzorak 18
85,3%
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 16
83,3%
uzorak 18
79,4%
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
75,0%
uzorak 16
83,3%
uzorak 18
79,4%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
87,5%
uzorak 16
72,2%
uzorak 18
79,4%
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
75,0%
uzorak 16
72,2%
uzorak 18
73,5%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
68,8%
uzorak 16
77,8%
uzorak 18
73,5%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 16
66,7%
uzorak 18
82,4%
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
68,8%
uzorak 16
66,7%
uzorak 18
67,6%
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
68,8%
uzorak 16
66,7%
uzorak 18
67,6%
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
68,8%
uzorak 16
66,7%
uzorak 18
67,6%
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
62,5%
uzorak 16
77,8%
uzorak 18
70,6%
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
62,5%
uzorak 16
77,8%
uzorak 18
70,6%
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
62,5%
uzorak 16
77,8%
uzorak 18
70,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
66,7%
uzorak 18
64,7%
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
100,0%
uzorak 16
61,1%
uzorak 18
79,4%
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
100,0%
uzorak 16
61,1%
uzorak 18
79,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
100,0%
uzorak 16
61,1%
uzorak 18
79,4%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
56,3%
uzorak 16
77,8%
uzorak 18
67,6%
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
56,3%
uzorak 16
72,2%
uzorak 18
64,7%
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
56,3%
uzorak 16
72,2%
uzorak 18
64,7%
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
56,3%
uzorak 16
66,7%
uzorak 18
61,8%
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
56,3%
uzorak 16
66,7%
uzorak 18
61,8%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
87,5%
uzorak 16
55,6%
uzorak 18
70,6%
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
87,5%
uzorak 16
55,6%
uzorak 18
70,6%
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
87,5%
uzorak 16
50,0%
uzorak 18
67,6%
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
81,3%
uzorak 16
50,0%
uzorak 18
64,7%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 16
72,2%
uzorak 18
61,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
66,7%
uzorak 18
58,8%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 16
66,7%
uzorak 18
58,8%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
61,1%
uzorak 18
55,9%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
61,1%
uzorak 18
55,9%
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
55,6%
uzorak 18
52,9%
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
50,0%
uzorak 18
52,9%
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
56,3%
uzorak 16
50,0%
uzorak 18
52,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 16
50,0%
uzorak 18
50,0%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
81,3%
uzorak 16
44,4%
uzorak 18
61,8%
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
44,4%
uzorak 18
52,9%
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
56,3%
uzorak 16
44,4%
uzorak 18
50,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
44,4%
uzorak 18
47,1%
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
43,8%
uzorak 16
61,1%
uzorak 18
52,9%
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
50,0%
uzorak 18
47,1%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
81,3%
uzorak 16
38,9%
uzorak 18
58,8%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
75,0%
uzorak 16
38,9%
uzorak 18
55,9%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
38,9%
uzorak 18
50,0%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
38,9%
uzorak 18
44,1%
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
50,0%
uzorak 16
38,9%
uzorak 18
44,1%
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
43,8%
uzorak 16
38,9%
uzorak 18
41,2%
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
66,7%
uzorak 18
52,9%
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
66,7%
uzorak 18
52,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
66,7%
uzorak 18
52,9%
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
61,1%
uzorak 18
50,0%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
61,1%
uzorak 18
50,0%
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
55,6%
uzorak 18
47,1%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
50,0%
uzorak 18
44,1%
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
50,0%
uzorak 18
44,1%
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
44,4%
uzorak 18
41,2%
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
44,4%
uzorak 18
41,2%
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
37,5%
uzorak 16
38,9%
uzorak 18
38,2%
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
38,9%
uzorak 18
38,2%
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
38,9%
uzorak 18
38,2%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
37,5%
uzorak 16
38,9%
uzorak 18
38,2%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
75,0%
uzorak 16
33,3%
uzorak 18
52,9%
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
33,3%
uzorak 18
47,1%
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
62,5%
uzorak 16
33,3%
uzorak 18
47,1%
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
43,8%
uzorak 16
33,3%
uzorak 18
38,2%
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
43,8%
uzorak 16
33,3%
uzorak 18
38,2%
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
50,0%
uzorak 18
41,2%
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
31,3%
uzorak 16
44,4%
uzorak 18
38,2%
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
44,4%
uzorak 18
38,2%
Nerešeno
X Ceo meč
31,3%
uzorak 16
33,3%
uzorak 18
32,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
75,0%
uzorak 16
27,8%
uzorak 18
50,0%
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
62,5%
uzorak 16
27,8%
uzorak 18
44,1%
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
50,0%
uzorak 16
27,8%
uzorak 18
38,2%
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
43,8%
uzorak 16
27,8%
uzorak 18
35,3%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
43,8%
uzorak 16
27,8%
uzorak 18
35,3%
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
27,8%
uzorak 18
32,4%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
27,8%
uzorak 18
32,4%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
37,5%
uzorak 16
27,8%
uzorak 18
32,4%
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
27,8%
uzorak 18
29,4%
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
55,6%
uzorak 18
41,2%
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
55,6%
uzorak 18
41,2%
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
25,0%
uzorak 16
44,4%
uzorak 18
35,3%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
27,8%
uzorak 18
26,5%
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
27,8%
uzorak 18
26,5%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
27,8%
uzorak 18
26,5%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
43,8%
uzorak 16
22,2%
uzorak 18
32,4%
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
22,2%
uzorak 18
32,4%
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
37,5%
uzorak 16
22,2%
uzorak 18
29,4%
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
22,2%
uzorak 18
26,5%
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
31,3%
uzorak 16
22,2%
uzorak 18
26,5%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
22,2%
uzorak 18
23,5%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
25,0%
uzorak 16
22,2%
uzorak 18
23,5%
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
18,8%
uzorak 16
50,0%
uzorak 18
35,3%
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
18,8%
uzorak 16
50,0%
uzorak 18
35,3%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
44,4%
uzorak 18
32,4%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
18,8%
uzorak 16
38,9%
uzorak 18
29,4%
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
18,8%
uzorak 16
33,3%
uzorak 18
26,5%
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
18,8%
uzorak 16
22,2%
uzorak 18
20,6%
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
43,8%
uzorak 16
16,7%
uzorak 18
29,4%
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
31,3%
uzorak 16
16,7%
uzorak 18
23,5%
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
16,7%
uzorak 18
20,6%
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
16,7%
uzorak 18
20,6%
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
25,0%
uzorak 16
16,7%
uzorak 18
20,6%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
50,0%
uzorak 18
32,4%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
44,4%
uzorak 18
29,4%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
38,9%
uzorak 18
26,5%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
38,9%
uzorak 18
26,5%
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
38,9%
uzorak 18
26,5%
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
33,3%
uzorak 18
23,5%
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
12,5%
uzorak 16
27,8%
uzorak 18
20,6%
Pobeda gosta
2 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
16,7%
uzorak 18
14,7%
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
12,5%
uzorak 16
16,7%
uzorak 18
14,7%
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
12,5%
uzorak 16
16,7%
uzorak 18
14,7%
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
37,5%
uzorak 16
11,1%
uzorak 18
23,5%
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
12,5%
uzorak 16
11,1%
uzorak 18
11,8%
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
6,3%
uzorak 16
33,3%
uzorak 18
20,6%
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
6,3%
uzorak 16
22,2%
uzorak 18
14,7%
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
6,3%
uzorak 16
16,7%
uzorak 18
11,8%
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
6,3%
uzorak 16
16,7%
uzorak 18
11,8%
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
6,3%
uzorak 16
16,7%
uzorak 18
11,8%
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
6,3%
uzorak 16
16,7%
uzorak 18
11,8%
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
6,3%
uzorak 16
16,7%
uzorak 18
11,8%
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
6,3%
uzorak 16
11,1%
uzorak 18
8,8%
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
6,3%
uzorak 16
5,6%
uzorak 18
5,9%
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 16
38,9%
uzorak 18
20,6%
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
0,0%
uzorak 16
38,9%
uzorak 18
20,6%
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 16
38,9%
uzorak 18
20,6%
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 16
38,9%
uzorak 18
20,6%
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 16
27,8%
uzorak 18
14,7%
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 16
22,2%
uzorak 18
11,8%
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 16
22,2%
uzorak 18
11,8%
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
0,0%
uzorak 16
16,7%
uzorak 18
8,8%
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
0,0%
uzorak 16
16,7%
uzorak 18
8,8%
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 16
11,1%
uzorak 18
5,9%
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
0,0%
uzorak 16
11,1%
uzorak 18
5,9%
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
0,0%
uzorak 16
11,1%
uzorak 18
5,9%
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
0,0%
uzorak 16
11,1%
uzorak 18
5,9%
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 16
11,1%
uzorak 18
5,9%
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 16
11,1%
uzorak 18
5,9%
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 16
11,1%
uzorak 18
5,9%
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
0,0%
uzorak 16
11,1%
uzorak 18
5,9%
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
0,0%
uzorak 16
5,6%
uzorak 18
2,9%
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
0,0%
uzorak 16
0,0%
uzorak 18
0,0%
Zajednički trend je ponderisani istorijski prosek prema veličini uzorka. Prikaz služi za poređenje statistike i nije prognoza ishoda utakmice.

Barcelona SC

Formacija: 4-4-2 · Trener: Alejandro Farias Acosta Cesar
Startna postava 11
1J. ContrerasG
18B. CarabaliD
33J. BaezD
14A. RangelD
4G. VallecillaD
7J. GomezM
28J. R. Quinonez RuizM
32M. LugoM
21H. VillalbaM
11M. ParralesF
9D. BenedettoF
Klupa 12
22J. CevallosG
8M. CelizM
23T. MartinezM
35J. IntriagoM
5C. MontanoM
27W. VargasD
70M. MejiaF
51J. WilaF
26B. CastilloD
15J. PerlazaF
44W. J. Chala RosalesD
63K. CaidedoF

Mushuc Runa SC

Formacija: 4-4-2 · Trener: Paul Velez Ordonez Angel
Startna postava 11
25R. FormentoG
26K. PeraltaD
44M. GamboaD
6B. NegroD
33J. HernandezD
99C. AnguloM
18J. GonzalezM
8A. ZambranoM
32C. OrejuelaM
30R. IbarraF
7T. MindaF
Klupa 11
42W. PabonG
81F. CastelliF
12F. CarabaliD
9R. CarrilloF
77K. Velasco
50J. CusmeD
11N. DibbleF
2F. FlorD
19J. Carcelen
37J. L. Mancilla QuinonesD
17O. PicoM

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz Favorita i AI tipova
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.