Orense SC – Tecnico Universitario
Tip: Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
87,3%Detalji
| # | Tim | U | P | N | I | DG | PG | GR | Bod | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Pro: Regular season | ||||||||||
| 1 |
Independiente del Valle
|
30 | 24 | 2 | 4 | 73 | 33 | 40 | 74 | |
| 2 |
Universidad Catolica
|
30 | 14 | 9 | 7 | 51 | 27 | 24 | 51 | |
| 3 |
Macara
|
30 | 15 | 6 | 9 | 41 | 33 | 8 | 51 | |
| 4 |
Aucas
|
30 | 14 | 8 | 8 | 33 | 28 | 5 | 50 | |
| 5 |
LDU de Quito
|
30 | 13 | 7 | 10 | 31 | 24 | 7 | 46 | |
| 6 |
Barcelona SC
|
30 | 11 | 11 | 8 | 32 | 25 | 7 | 44 | |
| 7 |
Libertad
|
30 | 11 | 8 | 11 | 33 | 34 | -1 | 41 | |
| 8 |
Leones del Norte
|
30 | 10 | 9 | 11 | 31 | 32 | -1 | 39 | |
| 9 |
Guayaquil City FC
|
30 | 10 | 9 | 11 | 33 | 36 | -3 | 39 | |
| 10 |
Emelec
|
30 | 10 | 9 | 11 | 25 | 34 | -9 | 39 | |
| 11 |
Mushuc Runa SC
|
30 | 9 | 11 | 10 | 35 | 38 | -3 | 38 | |
| 12 |
Deportivo Cuenca
|
30 | 10 | 6 | 14 | 25 | 37 | -12 | 36 | |
| 13 |
Orense SC
|
30 | 9 | 6 | 15 | 36 | 47 | -11 | 33 | |
| 14 |
Tecnico Universitario
|
30 | 10 | 2 | 18 | 28 | 42 | -14 | 32 | |
| 15 |
Delfin SC
|
30 | 7 | 7 | 16 | 19 | 31 | -12 | 28 | |
| 16 |
Manta FC
|
30 | 5 | 6 | 19 | 17 | 42 | -25 | 21 | |
| Liga Pro: Championship Group | ||||||||||
| 1 |
Independiente del Valle
|
34 | 26 | 3 | 5 | 77 | 35 | 42 | 81 | |
| 2 |
Macara
|
35 | 20 | 6 | 9 | 50 | 35 | 15 | 66 | |
| 3 |
Aucas
|
35 | 15 | 9 | 11 | 38 | 38 | 0 | 54 | |
| 4 |
Universidad Catolica
|
35 | 14 | 11 | 10 | 54 | 33 | 21 | 53 | |
| 5 |
LDU de Quito
|
35 | 15 | 8 | 12 | 37 | 31 | 6 | 53 | |
| 6 |
Barcelona SC
|
34 | 12 | 12 | 10 | 38 | 31 | 7 | 48 | |
| Liga Pro: Placement Group | ||||||||||
| 7 |
Libertad
|
34 | 14 | 8 | 12 | 43 | 39 | 4 | 50 | |
| 8 |
Leones del Norte
|
35 | 12 | 10 | 13 | 39 | 40 | -1 | 46 | |
| 9 |
Guayaquil City FC
|
34 | 12 | 10 | 12 | 38 | 43 | -5 | 46 | |
| 10 |
Emelec
|
35 | 11 | 9 | 15 | 31 | 43 | -12 | 42 | |
| Liga Pro: Relegation Group | ||||||||||
| 11 |
Deportivo Cuenca
|
35 | 12 | 8 | 15 | 31 | 42 | -11 | 44 | |
| 12 |
Mushuc Runa SC
|
34 | 9 | 13 | 12 | 39 | 46 | -7 | 40 | |
| 13 |
Orense SC
|
34 | 10 | 8 | 16 | 42 | 50 | -8 | 38 | |
| 14 |
Delfin SC
|
35 | 10 | 8 | 17 | 30 | 41 | -11 | 38 | |
| 15 |
Tecnico Universitario
|
34 | 11 | 3 | 20 | 33 | 46 | -13 | 36 | |
| 16 |
Manta FC
|
34 | 7 | 6 | 21 | 22 | 49 | -27 | 27 | |
| # | Tim | U | P | N | I | DG | PG | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Pro: Regular season | |||||||||
| 1 |
Independiente del Valle
|
15 | 11 | 2 | 2 | 36 | 15 | 21 | 35 |
| 2 |
Universidad Catolica
|
15 | 10 | 3 | 2 | 37 | 14 | 23 | 33 |
| 3 |
Barcelona SC
|
15 | 9 | 4 | 2 | 22 | 10 | 12 | 31 |
| 4 |
Macara
|
15 | 9 | 3 | 3 | 23 | 14 | 9 | 30 |
| 5 |
Emelec
|
15 | 8 | 4 | 3 | 17 | 13 | 4 | 28 |
| 6 |
Libertad
|
15 | 8 | 3 | 4 | 20 | 15 | 5 | 27 |
| 7 |
Aucas
|
15 | 8 | 2 | 5 | 19 | 16 | 3 | 26 |
| 8 |
Guayaquil City FC
|
15 | 6 | 6 | 3 | 16 | 13 | 3 | 24 |
| 9 |
Mushuc Runa SC
|
15 | 6 | 6 | 3 | 16 | 14 | 2 | 24 |
| 10 |
Leones del Norte
|
15 | 6 | 5 | 4 | 18 | 13 | 5 | 23 |
| 11 |
LDU de Quito
|
15 | 6 | 5 | 4 | 13 | 11 | 2 | 23 |
| 12 |
Orense SC
|
15 | 6 | 3 | 6 | 23 | 22 | 1 | 21 |
| 13 |
Delfin SC
|
15 | 6 | 3 | 6 | 10 | 10 | 0 | 21 |
| 14 |
Tecnico Universitario
|
15 | 6 | 1 | 8 | 18 | 21 | -3 | 19 |
| 15 |
Deportivo Cuenca
|
15 | 5 | 4 | 6 | 15 | 18 | -3 | 19 |
| 16 |
Manta FC
|
15 | 3 | 4 | 8 | 7 | 14 | -7 | 13 |
| Liga Pro: Championship Group | |||||||||
| 1 |
Independiente del Valle
|
18 | 13 | 3 | 2 | 40 | 16 | 24 | 42 |
| 2 |
Macara
|
17 | 11 | 3 | 3 | 27 | 14 | 13 | 36 |
| 3 |
Universidad Catolica
|
17 | 10 | 3 | 4 | 38 | 17 | 21 | 33 |
| 4 |
Barcelona SC
|
16 | 9 | 5 | 2 | 23 | 11 | 12 | 32 |
| 5 |
LDU de Quito
|
18 | 8 | 5 | 5 | 18 | 15 | 3 | 29 |
| 6 |
Aucas
|
18 | 8 | 3 | 7 | 21 | 23 | -2 | 27 |
| Liga Pro: Placement Group | |||||||||
| 1 |
Libertad
|
17 | 10 | 3 | 4 | 27 | 15 | 12 | 33 |
| 2 |
Guayaquil City FC
|
17 | 7 | 7 | 3 | 20 | 16 | 4 | 28 |
| 3 |
Emelec
|
18 | 8 | 4 | 6 | 18 | 18 | 0 | 28 |
| 4 |
Leones del Norte
|
17 | 7 | 5 | 5 | 23 | 17 | 6 | 26 |
| Liga Pro: Relegation Group | |||||||||
| 1 |
Delfin SC
|
18 | 9 | 3 | 6 | 20 | 15 | 5 | 30 |
| 2 |
Orense SC
|
17 | 7 | 4 | 6 | 27 | 22 | 5 | 25 |
| 3 |
Mushuc Runa SC
|
16 | 6 | 7 | 3 | 17 | 15 | 2 | 25 |
| 4 |
Tecnico Universitario
|
17 | 7 | 2 | 8 | 22 | 22 | 0 | 23 |
| 5 |
Deportivo Cuenca
|
17 | 6 | 5 | 6 | 18 | 20 | -2 | 23 |
| 6 |
Manta FC
|
18 | 5 | 4 | 9 | 10 | 17 | -7 | 19 |
| # | Tim | U | P | N | I | DG | PG | GR | Bod |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liga Pro: Regular season | |||||||||
| 1 |
Independiente del Valle
|
15 | 13 | 0 | 2 | 37 | 18 | 19 | 39 |
| 2 |
Aucas
|
15 | 6 | 6 | 3 | 14 | 12 | 2 | 24 |
| 3 |
LDU de Quito
|
15 | 7 | 2 | 6 | 18 | 13 | 5 | 23 |
| 4 |
Macara
|
15 | 6 | 3 | 6 | 18 | 19 | -1 | 21 |
| 5 |
Universidad Catolica
|
15 | 4 | 6 | 5 | 14 | 13 | 1 | 18 |
| 6 |
Deportivo Cuenca
|
15 | 5 | 2 | 8 | 10 | 19 | -9 | 17 |
| 7 |
Leones del Norte
|
15 | 4 | 4 | 7 | 13 | 19 | -6 | 16 |
| 8 |
Guayaquil City FC
|
15 | 4 | 3 | 8 | 17 | 23 | -6 | 15 |
| 9 |
Mushuc Runa SC
|
15 | 3 | 5 | 7 | 19 | 24 | -5 | 14 |
| 10 |
Libertad
|
15 | 3 | 5 | 7 | 13 | 19 | -6 | 14 |
| 11 |
Barcelona SC
|
15 | 2 | 7 | 6 | 10 | 15 | -5 | 13 |
| 12 |
Tecnico Universitario
|
15 | 4 | 1 | 10 | 10 | 21 | -11 | 13 |
| 13 |
Orense SC
|
15 | 3 | 3 | 9 | 13 | 25 | -12 | 12 |
| 14 |
Emelec
|
15 | 2 | 5 | 8 | 8 | 21 | -13 | 11 |
| 15 |
Manta FC
|
15 | 2 | 2 | 11 | 10 | 28 | -18 | 8 |
| 16 |
Delfin SC
|
15 | 1 | 4 | 10 | 9 | 21 | -12 | 7 |
| Liga Pro: Championship Group | |||||||||
| 1 |
Independiente del Valle
|
16 | 13 | 0 | 3 | 37 | 19 | 18 | 39 |
| 2 |
Macara
|
18 | 9 | 3 | 6 | 23 | 21 | 2 | 30 |
| 3 |
Aucas
|
17 | 7 | 6 | 4 | 17 | 15 | 2 | 27 |
| 4 |
LDU de Quito
|
17 | 7 | 3 | 7 | 19 | 16 | 3 | 24 |
| 5 |
Universidad Catolica
|
18 | 4 | 8 | 6 | 16 | 16 | 0 | 20 |
| 6 |
Barcelona SC
|
18 | 3 | 7 | 8 | 15 | 20 | -5 | 16 |
| Liga Pro: Placement Group | |||||||||
| 1 |
Leones del Norte
|
18 | 5 | 5 | 8 | 16 | 23 | -7 | 20 |
| 2 |
Guayaquil City FC
|
17 | 5 | 3 | 9 | 18 | 27 | -9 | 18 |
| 3 |
Libertad
|
17 | 4 | 5 | 8 | 16 | 24 | -8 | 17 |
| 4 |
Emelec
|
17 | 3 | 5 | 9 | 13 | 25 | -12 | 14 |
| Liga Pro: Relegation Group | |||||||||
| 1 |
Deportivo Cuenca
|
18 | 6 | 3 | 9 | 13 | 22 | -9 | 21 |
| 2 |
Mushuc Runa SC
|
18 | 3 | 6 | 9 | 22 | 31 | -9 | 15 |
| 3 |
Orense SC
|
17 | 3 | 4 | 10 | 15 | 28 | -13 | 13 |
| 4 |
Tecnico Universitario
|
17 | 4 | 1 | 12 | 11 | 24 | -13 | 13 |
| 5 |
Delfin SC
|
17 | 1 | 5 | 11 | 10 | 26 | -16 | 8 |
| 6 |
Manta FC
|
16 | 2 | 2 | 12 | 12 | 32 | -20 | 8 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina
1
Ceo meč
|
270 | 127 | 143 | 47,0% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
|
Nerešeno
X
Ceo meč
|
270 | 65 | 205 | 24,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
|
Pobeda gosta
2
Ceo meč
|
270 | 78 | 192 | 28,9% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno
1X
Ceo meč
|
270 | 192 | 78 | 71,1% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
|
Domaćin ili gost
12
Ceo meč
|
270 | 205 | 65 | 75,9% | 90,0% 9/10 |
80,0% 4/5 |
|
Nerešeno ili gost
X2
Ceo meč
|
270 | 143 | 127 | 53,0% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ukupno golova 0-1
0-1
Ceo meč
|
270 | 88 | 182 | 32,6% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
|
Ukupno golova 0-2
0-2
Ceo meč
|
270 | 156 | 114 | 57,8% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
|
Ukupno golova 0-3
0-3
Ceo meč
|
270 | 219 | 51 | 81,1% | 70,0% 7/10 |
100,0% 5/5 |
|
Ukupno golova 2+
2+
Ceo meč
|
270 | 182 | 88 | 67,4% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
|
Ukupno golova 3+
3+
Ceo meč
|
270 | 114 | 156 | 42,2% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
|
Ukupno golova 4+
4+
Ceo meč
|
270 | 51 | 219 | 18,9% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
|
Ukupno golova 5+
5+
Ceo meč
|
270 | 25 | 245 | 9,3% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
|
Više od 1,5 gola
O1.5
Ceo meč
|
270 | 182 | 88 | 67,4% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
|
Više od 2,5 gola
O2.5
Ceo meč
|
270 | 114 | 156 | 42,2% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
|
Više od 3,5 gola
O3.5
Ceo meč
|
270 | 51 | 219 | 18,9% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
|
Manje od 1,5 gola
U1.5
Ceo meč
|
270 | 88 | 182 | 32,6% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
|
Manje od 2,5 gola
U2.5
Ceo meč
|
270 | 156 | 114 | 57,8% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
|
Manje od 3,5 gola
U3.5
Ceo meč
|
270 | 219 | 51 | 81,1% | 70,0% 7/10 |
100,0% 5/5 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+
Ceo meč
|
270 | 128 | 142 | 47,4% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
|
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+
Ceo meč
|
270 | 91 | 179 | 33,7% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
|
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5
Ceo meč
|
270 | 91 | 179 | 33,7% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
|
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5
Ceo meč
|
270 | 119 | 151 | 44,1% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Oba tima daju gol - Da
GG
Ceo meč
|
270 | 128 | 142 | 47,4% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
|
Oba tima daju gol - Ne
NG
Ceo meč
|
270 | 142 | 128 | 52,6% | 70,0% 7/10 |
80,0% 4/5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1
1. poluvreme
|
270 | 195 | 75 | 72,2% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
|
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+
1. poluvreme
|
270 | 178 | 92 | 65,9% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
|
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+
1. poluvreme
|
270 | 75 | 195 | 27,8% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
|
Nerešeno na poluvremenu
PX
1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...). |
270 | 124 | 146 | 45,9% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
|
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5
1. poluvreme
|
270 | 178 | 92 | 65,9% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
|
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5
1. poluvreme
|
270 | 75 | 195 | 27,8% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin - 1+ gol
H1+
Ceo meč
|
270 | 200 | 70 | 74,1% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
|
Domaćin - 2+ gola
H2+
Ceo meč
|
270 | 102 | 168 | 37,8% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
|
Domaćin - 3+ gola
H3+
Ceo meč
|
270 | 41 | 229 | 15,2% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
|
Gost - 1+ gol
A1+
Ceo meč
|
270 | 176 | 94 | 65,2% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
|
Gost - 2+ gola
A2+
Ceo meč
|
270 | 66 | 204 | 24,4% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
|
Gost - 3+ gola
A3+
Ceo meč
|
270 | 22 | 248 | 8,2% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin bez primljenog gola
HCS
Ceo meč
|
270 | 94 | 176 | 34,8% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
|
Gost bez primljenog gola
ACS
Ceo meč
|
270 | 70 | 200 | 25,9% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1
Ceo meč
|
270 | 80 | 190 | 29,6% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
|
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+
Ceo meč
|
270 | 47 | 223 | 17,4% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
|
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1
Ceo meč
|
270 | 49 | 221 | 18,2% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
|
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+
Ceo meč
|
270 | 29 | 241 | 10,7% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+
Ceo meč
|
270 | 127 | 143 | 47,0% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+
Ceo meč
|
270 | 88 | 182 | 32,6% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
|
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+
Ceo meč
|
270 | 74 | 196 | 27,4% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
|
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5
Ceo meč
|
270 | 88 | 182 | 32,6% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
|
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5
Ceo meč
|
270 | 74 | 196 | 27,4% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG
Ceo meč
|
270 | 55 | 215 | 20,4% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
|
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG
Ceo meč
|
270 | 72 | 198 | 26,7% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
|
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5
Ceo meč
|
270 | 59 | 211 | 21,9% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
|
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5
Ceo meč
|
270 | 43 | 227 | 15,9% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG
Ceo meč
|
270 | 43 | 227 | 15,9% | 0,0% 0/10 |
0,0% 0/5 |
|
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG
Ceo meč
|
270 | 22 | 248 | 8,2% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
|
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+
Ceo meč
|
270 | 78 | 192 | 28,9% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
|
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+
Ceo meč
|
270 | 51 | 219 | 18,9% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
|
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+
Ceo meč
|
270 | 34 | 236 | 12,6% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
|
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5
Ceo meč
|
270 | 51 | 219 | 18,9% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
|
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5
Ceo meč
|
270 | 34 | 236 | 12,6% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG
Ceo meč
|
270 | 30 | 240 | 11,1% | 10,0% 1/10 |
20,0% 1/5 |
|
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG
Ceo meč
|
270 | 48 | 222 | 17,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1
2. poluvreme
|
270 | 175 | 95 | 64,8% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
|
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+
2. poluvreme
|
270 | 207 | 63 | 76,7% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
|
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+
2. poluvreme
|
270 | 95 | 175 | 35,2% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
|
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+
2. poluvreme
|
270 | 29 | 241 | 10,7% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
|
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5
2. poluvreme
|
270 | 207 | 63 | 76,7% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
|
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5
2. poluvreme
|
270 | 95 | 175 | 35,2% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
|
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5
2. poluvreme
|
270 | 29 | 241 | 10,7% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
|
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5
2. poluvreme
|
270 | 63 | 207 | 23,3% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
|
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5
2. poluvreme
|
270 | 175 | 95 | 64,8% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
|
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5
2. poluvreme
|
270 | 241 | 29 | 89,3% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H
Ceo meč
|
270 | 87 | 183 | 32,2% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
|
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H
Ceo meč
|
270 | 121 | 149 | 44,8% | 30,0% 3/10 |
20,0% 1/5 |
|
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H
Ceo meč
|
270 | 62 | 208 | 23,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+
Ceo meč
|
270 | 170 | 100 | 63,0% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
|
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+
Ceo meč
|
270 | 131 | 139 | 48,5% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5
Ceo meč
|
270 | 131 | 139 | 48,5% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
|
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5
Ceo meč
|
270 | 80 | 190 | 29,6% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+
Ceo meč
|
270 | 121 | 149 | 44,8% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
|
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+
Ceo meč
|
270 | 94 | 176 | 34,8% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
|
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5
Ceo meč
|
270 | 94 | 176 | 34,8% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
|
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5
Ceo meč
|
270 | 40 | 230 | 14,8% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
|
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+
Ceo meč
|
270 | 139 | 131 | 51,5% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
|
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5
Ceo meč
|
270 | 108 | 162 | 40,0% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
| Tip | Uzorak | Prošlo | Nije prošlo | Ukupno | Posl. 10 | Posl. 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1 |
270 | 121 | 149 | 44,8% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2 |
270 | 174 | 96 | 64,4% | 40,0% 4/10 |
60,0% 3/5 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3 |
270 | 183 | 87 | 67,8% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+ |
270 | 147 | 123 | 54,4% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2 |
270 | 126 | 144 | 46,7% | 20,0% 2/10 |
40,0% 2/5 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3 |
270 | 135 | 135 | 50,0% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+ |
270 | 74 | 196 | 27,4% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
|
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3 |
270 | 62 | 208 | 23,0% | 20,0% 2/10 |
20,0% 1/5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1 |
270 | 113 | 157 | 41,9% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1 |
270 | 161 | 109 | 59,6% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2 |
270 | 221 | 49 | 81,9% | 80,0% 8/10 |
100,0% 5/5 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3 |
270 | 235 | 35 | 87,0% | 100,0% 10/10 |
100,0% 5/5 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2 |
270 | 161 | 109 | 59,6% | 60,0% 6/10 |
80,0% 4/5 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3 |
270 | 175 | 95 | 64,8% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+ |
270 | 87 | 183 | 32,2% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
|
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3 |
270 | 74 | 196 | 27,4% | 40,0% 4/10 |
20,0% 1/5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+ |
270 | 152 | 118 | 56,3% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+ |
270 | 107 | 163 | 39,6% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+ |
270 | 46 | 224 | 17,0% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+ |
270 | 137 | 133 | 50,7% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2 |
270 | 156 | 114 | 57,8% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2 |
270 | 115 | 155 | 42,6% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3 |
270 | 128 | 142 | 47,4% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+ |
270 | 65 | 205 | 24,1% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3 |
270 | 56 | 214 | 20,7% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
|
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+ |
270 | 22 | 248 | 8,2% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+ |
270 | 85 | 185 | 31,5% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+ |
270 | 27 | 243 | 10,0% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1 |
270 | 99 | 171 | 36,7% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2 |
270 | 136 | 134 | 50,4% | 60,0% 6/10 |
60,0% 3/5 |
|
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3 |
270 | 148 | 122 | 54,8% | 80,0% 8/10 |
60,0% 3/5 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+ |
270 | 118 | 152 | 43,7% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2 |
270 | 98 | 172 | 36,3% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3 |
270 | 110 | 160 | 40,7% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+ |
270 | 57 | 213 | 21,1% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
|
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3 |
270 | 49 | 221 | 18,2% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+ |
270 | 131 | 139 | 48,5% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2 |
270 | 110 | 160 | 40,7% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+ |
270 | 167 | 103 | 61,9% | 80,0% 8/10 |
80,0% 4/5 |
|
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3 |
270 | 122 | 148 | 45,2% | 70,0% 7/10 |
60,0% 3/5 |
|
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+ |
270 | 62 | 208 | 23,0% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+ |
270 | 111 | 159 | 41,1% | 60,0% 6/10 |
40,0% 2/5 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+ |
270 | 63 | 207 | 23,3% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
|
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+ |
270 | 51 | 219 | 18,9% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+ |
270 | 32 | 238 | 11,9% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
|
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+ |
270 | 82 | 188 | 30,4% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+ |
270 | 60 | 210 | 22,2% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+ |
270 | 72 | 198 | 26,7% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
|
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+ |
270 | 21 | 249 | 7,8% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
|
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+
Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+ |
270 | 40 | 230 | 14,8% | 30,0% 3/10 |
0,0% 0/5 |
|
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+
Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+ |
270 | 8 | 262 | 3,0% | 10,0% 1/10 |
0,0% 0/5 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+ |
270 | 26 | 244 | 9,6% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1 |
270 | 51 | 219 | 18,9% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2 |
270 | 62 | 208 | 23,0% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+ |
270 | 54 | 216 | 20,0% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2 |
270 | 47 | 223 | 17,4% | 40,0% 4/10 |
40,0% 2/5 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3 |
270 | 52 | 218 | 19,3% | 50,0% 5/10 |
40,0% 2/5 |
|
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+ |
270 | 18 | 252 | 6,7% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
|
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3
Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3 |
270 | 16 | 254 | 5,9% | 20,0% 2/10 |
0,0% 0/5 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+ |
270 | 133 | 137 | 49,3% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |
|
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+
Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+ |
270 | 205 | 65 | 75,9% | 70,0% 7/10 |
100,0% 5/5 |
|
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
NE I2+&II1+
Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+ |
270 | 210 | 60 | 77,8% | 50,0% 5/10 |
60,0% 3/5 |
|
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3
Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3 |
270 | 148 | 122 | 54,8% | 30,0% 3/10 |
40,0% 2/5 |

Tecnico Universitario
Manta FC
Manta FC
LDU de Quito
Orense SC
Universidad Catolica
Independiente del Valle
Delfin SC
Emelec
Guayaquil City FC

Libertad
LDU de Quito
Aucas
Barcelona SC
Leones del Norte
Deportivo Cuenca
Mushuc Runa SC
Barcelona SC
Guayaquil City FC
LibertadRazumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.
Kako se računaju procenti prolaznosti? Šta znače forma, uzorak i model score?
Pročitajte metodologiju →AI tipsteri, VIP prognoze i generisani tiketi su statističke procene. Nema sigurnih ishoda.
Ograničenja i odgovornost →Klađenje nosi finansijski rizik. Informišite se o samoisključenju i stručnoj podršci.
Informacije i stručna pomoć →