Preskoči na glavni sadržaj

Lige i takmičenja

Liga Pro statistika, utakmice i tabela

Ecuador · Sezona 2026
Tabela Statistika Sastavi

Tabela

Liga Pro · aktuelna sezona 2026
Ukupno je zvaničan plasman lige. Kod kuće i U gostima su analitičke tabele.
Promotion - Liga Pro (Championship Group) Promotion - Liga Pro (Placement Group) Liga Pro (Relegation Group) Promotion - Copa Libertadores (Group Stage) Promotion - Copa Libertadores (Qualification) Promotion - Copa Sudamericana (Qualification) Relegation - Serie B
# Tim U P N I DG PG GR Bod Forma
Liga Pro: Regular season
1 Independiente del Valle 30 24 2 4 73 33 40 74
W W L D W
2 Universidad Catolica 30 14 9 7 51 27 24 51
L L D D L
3 Macara 30 15 6 9 41 33 8 51
W W W W W
4 Aucas 30 14 8 8 33 28 5 50
L L D L W
5 LDU de Quito 30 13 7 10 31 24 7 46
W W D L L
6 Barcelona SC 30 11 11 8 32 25 7 44
D L D W L
7 Libertad 30 11 8 11 33 34 -1 41
W W W L D
8 Leones del Norte 30 10 9 11 31 32 -1 39
D L L W W
9 Guayaquil City FC 30 10 9 11 33 36 -3 39
D W L W D
10 Emelec 30 10 9 11 25 34 -9 39
L L W L L
11 Mushuc Runa SC 30 9 11 10 35 38 -3 38
D L D L L
12 Deportivo Cuenca 30 10 6 14 25 37 -12 36
D D W W L
13 Orense SC 30 9 6 15 36 47 -11 33
L D D W D
14 Tecnico Universitario 30 10 2 18 28 42 -14 32
D L L W D
15 Delfin SC 30 7 7 16 19 31 -12 28
D W W L W
16 Manta FC 30 5 6 19 17 42 -25 21
W W L L W
Liga Pro: Championship Group
1 Independiente del Valle 34 26 3 5 77 35 42 81
W W L D W
2 Macara 35 20 6 9 50 35 15 66
W W W W W
3 Aucas 35 15 9 11 38 38 0 54
L L D L W
4 Universidad Catolica 35 14 11 10 54 33 21 53
L L D D L
5 LDU de Quito 35 15 8 12 37 31 6 53
W W D L L
6 Barcelona SC 34 12 12 10 38 31 7 48
D L D W L
Liga Pro: Placement Group
7 Libertad 35 14 9 12 43 39 4 51
W W W L D
8 Guayaquil City FC 35 12 11 12 38 43 -5 47
D W L W D
9 Leones del Norte 35 12 10 13 39 40 -1 46
D L L W W
10 Emelec 35 11 9 15 31 43 -12 42
L L W L L
Liga Pro: Relegation Group
11 Deportivo Cuenca 35 12 8 15 31 42 -11 44
D D W W L
12 Mushuc Runa SC 35 9 13 13 41 49 -8 40
D L D L L
13 Orense SC 35 10 9 16 43 51 -8 39
L D D W D
14 Delfin SC 35 10 8 17 30 41 -11 38
D W W L W
15 Tecnico Universitario 35 11 4 20 34 47 -13 37
D L L W D
16 Manta FC 35 8 6 21 25 51 -26 30
W W L L W
Liga Pro: Regular season
P24
N2
I4
DG73
PG33
GR40
Promotion - Liga Pro (Championship Group)
Forma
W W L D W
P14
N9
I7
DG51
PG27
GR24
Promotion - Liga Pro (Championship Group)
Forma
L L D D L
3 Macara
U30
Bod51
P15
N6
I9
DG41
PG33
GR8
Promotion - Liga Pro (Championship Group)
Forma
W W W W W
4 Aucas
U30
Bod50
P14
N8
I8
DG33
PG28
GR5
Promotion - Liga Pro (Championship Group)
Forma
L L D L W
5 LDU de Quito
U30
Bod46
P13
N7
I10
DG31
PG24
GR7
Promotion - Liga Pro (Championship Group)
Forma
W W D L L
6 Barcelona SC
U30
Bod44
P11
N11
I8
DG32
PG25
GR7
Promotion - Liga Pro (Championship Group)
Forma
D L D W L
7 Libertad
U30
Bod41
P11
N8
I11
DG33
PG34
GR-1
Promotion - Liga Pro (Placement Group)
Forma
W W W L D
8 Leones del Norte
U30
Bod39
P10
N9
I11
DG31
PG32
GR-1
Promotion - Liga Pro (Placement Group)
Forma
D L L W W
P10
N9
I11
DG33
PG36
GR-3
Promotion - Liga Pro (Placement Group)
Forma
D W L W D
10 Emelec
U30
Bod39
P10
N9
I11
DG25
PG34
GR-9
Promotion - Liga Pro (Placement Group)
Forma
L L W L L
11 Mushuc Runa SC
U30
Bod38
P9
N11
I10
DG35
PG38
GR-3
Liga Pro (Relegation Group)
Forma
D L D L L
12 Deportivo Cuenca
U30
Bod36
P10
N6
I14
DG25
PG37
GR-12
Liga Pro (Relegation Group)
Forma
D D W W L
13 Orense SC
U30
Bod33
P9
N6
I15
DG36
PG47
GR-11
Liga Pro (Relegation Group)
Forma
L D D W D
P10
N2
I18
DG28
PG42
GR-14
Liga Pro (Relegation Group)
Forma
D L L W D
15 Delfin SC
U30
Bod28
P7
N7
I16
DG19
PG31
GR-12
Liga Pro (Relegation Group)
Forma
D W W L W
16 Manta FC
U30
Bod21
P5
N6
I19
DG17
PG42
GR-25
Liga Pro (Relegation Group)
Forma
W W L L W
Liga Pro: Championship Group
P26
N3
I5
DG77
PG35
GR42
Promotion - Copa Libertadores (Group Stage)
Forma
W W L D W
2 Macara
U35
Bod66
P20
N6
I9
DG50
PG35
GR15
Promotion - Copa Libertadores (Group Stage)
Forma
W W W W W
3 Aucas
U35
Bod54
P15
N9
I11
DG38
PG38
GR0
Promotion - Copa Libertadores (Qualification)
Forma
L L D L W
P14
N11
I10
DG54
PG33
GR21
Promotion - Copa Sudamericana (Qualification)
Forma
L L D D L
5 LDU de Quito
U35
Bod53
P15
N8
I12
DG37
PG31
GR6
Promotion - Copa Sudamericana (Qualification)
Forma
W W D L L
6 Barcelona SC
U34
Bod48
P12
N12
I10
DG38
PG31
GR7
Promotion - Copa Sudamericana (Qualification)
Forma
D L D W L
Liga Pro: Placement Group
7 Libertad
U35
Bod51
P14
N9
I12
DG43
PG39
GR4
Promotion - Copa Sudamericana (Qualification)
Forma
W W W L D
P12
N11
I12
DG38
PG43
GR-5
Forma
D W L W D
9 Leones del Norte
U35
Bod46
P12
N10
I13
DG39
PG40
GR-1
Forma
D L L W W
10 Emelec
U35
Bod42
P11
N9
I15
DG31
PG43
GR-12
Forma
L L W L L
Liga Pro: Relegation Group
11 Deportivo Cuenca
U35
Bod44
P12
N8
I15
DG31
PG42
GR-11
Forma
D D W W L
12 Mushuc Runa SC
U35
Bod40
P9
N13
I13
DG41
PG49
GR-8
Forma
D L D L L
13 Orense SC
U35
Bod39
P10
N9
I16
DG43
PG51
GR-8
Forma
L D D W D
14 Delfin SC
U35
Bod38
P10
N8
I17
DG30
PG41
GR-11
Forma
D W W L W
P11
N4
I20
DG34
PG47
GR-13
Relegation - Serie B
Forma
D L L W D
16 Manta FC
U35
Bod30
P8
N6
I21
DG25
PG51
GR-26
Relegation - Serie B
Forma
W W L L W
Bodovi: 3 za pobedu, 1 za nerešeno. Kod istog broja bodova redosled je GR → DG → pobede.
# Tim U P N I DG PG GR Bod
Liga Pro: Regular season
1 Independiente del Valle 15 11 2 2 36 15 21 35
2 Universidad Catolica 15 10 3 2 37 14 23 33
3 Barcelona SC 15 9 4 2 22 10 12 31
4 Macara 15 9 3 3 23 14 9 30
5 Emelec 15 8 4 3 17 13 4 28
6 Libertad 15 8 3 4 20 15 5 27
7 Aucas 15 8 2 5 19 16 3 26
8 Guayaquil City FC 15 6 6 3 16 13 3 24
9 Mushuc Runa SC 15 6 6 3 16 14 2 24
10 Leones del Norte 15 6 5 4 18 13 5 23
11 LDU de Quito 15 6 5 4 13 11 2 23
12 Orense SC 15 6 3 6 23 22 1 21
13 Delfin SC 15 6 3 6 10 10 0 21
14 Tecnico Universitario 15 6 1 8 18 21 -3 19
15 Deportivo Cuenca 15 5 4 6 15 18 -3 19
16 Manta FC 15 3 4 8 7 14 -7 13
Liga Pro: Championship Group
1 Independiente del Valle 18 13 3 2 40 16 24 42
2 Macara 17 11 3 3 27 14 13 36
3 Universidad Catolica 17 10 3 4 38 17 21 33
4 Barcelona SC 16 9 5 2 23 11 12 32
5 LDU de Quito 18 8 5 5 18 15 3 29
6 Aucas 18 8 3 7 21 23 -2 27
Liga Pro: Placement Group
1 Libertad 17 10 3 4 27 15 12 33
2 Guayaquil City FC 18 7 8 3 20 16 4 29
3 Emelec 18 8 4 6 18 18 0 28
4 Leones del Norte 17 7 5 5 23 17 6 26
Liga Pro: Relegation Group
1 Delfin SC 18 9 3 6 20 15 5 30
2 Orense SC 18 7 5 6 28 23 5 26
3 Mushuc Runa SC 17 6 7 4 19 18 1 25
4 Tecnico Universitario 17 7 2 8 22 22 0 23
5 Deportivo Cuenca 17 6 5 6 18 20 -2 23
6 Manta FC 18 5 4 9 10 17 -7 19
Liga Pro: Regular season
P11
N2
I2
DG36
PG15
GR21
P10
N3
I2
DG37
PG14
GR23
3 Barcelona SC
U15
Bod31
P9
N4
I2
DG22
PG10
GR12
4 Macara
U15
Bod30
P9
N3
I3
DG23
PG14
GR9
5 Emelec
U15
Bod28
P8
N4
I3
DG17
PG13
GR4
6 Libertad
U15
Bod27
P8
N3
I4
DG20
PG15
GR5
7 Aucas
U15
Bod26
P8
N2
I5
DG19
PG16
GR3
P6
N6
I3
DG16
PG13
GR3
9 Mushuc Runa SC
U15
Bod24
P6
N6
I3
DG16
PG14
GR2
10 Leones del Norte
U15
Bod23
P6
N5
I4
DG18
PG13
GR5
11 LDU de Quito
U15
Bod23
P6
N5
I4
DG13
PG11
GR2
12 Orense SC
U15
Bod21
P6
N3
I6
DG23
PG22
GR1
13 Delfin SC
U15
Bod21
P6
N3
I6
DG10
PG10
GR0
P6
N1
I8
DG18
PG21
GR-3
15 Deportivo Cuenca
U15
Bod19
P5
N4
I6
DG15
PG18
GR-3
16 Manta FC
U15
Bod13
P3
N4
I8
DG7
PG14
GR-7
Liga Pro: Championship Group
P13
N3
I2
DG40
PG16
GR24
2 Macara
U17
Bod36
P11
N3
I3
DG27
PG14
GR13
P10
N3
I4
DG38
PG17
GR21
4 Barcelona SC
U16
Bod32
P9
N5
I2
DG23
PG11
GR12
5 LDU de Quito
U18
Bod29
P8
N5
I5
DG18
PG15
GR3
6 Aucas
U18
Bod27
P8
N3
I7
DG21
PG23
GR-2
Liga Pro: Placement Group
1 Libertad
U17
Bod33
P10
N3
I4
DG27
PG15
GR12
P7
N8
I3
DG20
PG16
GR4
3 Emelec
U18
Bod28
P8
N4
I6
DG18
PG18
GR0
4 Leones del Norte
U17
Bod26
P7
N5
I5
DG23
PG17
GR6
Liga Pro: Relegation Group
1 Delfin SC
U18
Bod30
P9
N3
I6
DG20
PG15
GR5
2 Orense SC
U18
Bod26
P7
N5
I6
DG28
PG23
GR5
3 Mushuc Runa SC
U17
Bod25
P6
N7
I4
DG19
PG18
GR1
P7
N2
I8
DG22
PG22
GR0
5 Deportivo Cuenca
U17
Bod23
P6
N5
I6
DG18
PG20
GR-2
6 Manta FC
U18
Bod19
P5
N4
I9
DG10
PG17
GR-7
Bodovi: 3 za pobedu, 1 za nerešeno. Kod istog broja bodova redosled je GR → DG → pobede.
# Tim U P N I DG PG GR Bod
Liga Pro: Regular season
1 Independiente del Valle 15 13 0 2 37 18 19 39
2 Aucas 15 6 6 3 14 12 2 24
3 LDU de Quito 15 7 2 6 18 13 5 23
4 Macara 15 6 3 6 18 19 -1 21
5 Universidad Catolica 15 4 6 5 14 13 1 18
6 Deportivo Cuenca 15 5 2 8 10 19 -9 17
7 Leones del Norte 15 4 4 7 13 19 -6 16
8 Guayaquil City FC 15 4 3 8 17 23 -6 15
9 Mushuc Runa SC 15 3 5 7 19 24 -5 14
10 Libertad 15 3 5 7 13 19 -6 14
11 Barcelona SC 15 2 7 6 10 15 -5 13
12 Tecnico Universitario 15 4 1 10 10 21 -11 13
13 Orense SC 15 3 3 9 13 25 -12 12
14 Emelec 15 2 5 8 8 21 -13 11
15 Manta FC 15 2 2 11 10 28 -18 8
16 Delfin SC 15 1 4 10 9 21 -12 7
Liga Pro: Championship Group
1 Independiente del Valle 16 13 0 3 37 19 18 39
2 Macara 18 9 3 6 23 21 2 30
3 Aucas 17 7 6 4 17 15 2 27
4 LDU de Quito 17 7 3 7 19 16 3 24
5 Universidad Catolica 18 4 8 6 16 16 0 20
6 Barcelona SC 18 3 7 8 15 20 -5 16
Liga Pro: Placement Group
1 Leones del Norte 18 5 5 8 16 23 -7 20
2 Libertad 18 4 6 8 16 24 -8 18
3 Guayaquil City FC 17 5 3 9 18 27 -9 18
4 Emelec 17 3 5 9 13 25 -12 14
Liga Pro: Relegation Group
1 Deportivo Cuenca 18 6 3 9 13 22 -9 21
2 Mushuc Runa SC 18 3 6 9 22 31 -9 15
3 Tecnico Universitario 18 4 2 12 12 25 -13 14
4 Orense SC 17 3 4 10 15 28 -13 13
5 Manta FC 17 3 2 12 15 34 -19 11
6 Delfin SC 17 1 5 11 10 26 -16 8
Liga Pro: Regular season
P13
N0
I2
DG37
PG18
GR19
2 Aucas
U15
Bod24
P6
N6
I3
DG14
PG12
GR2
3 LDU de Quito
U15
Bod23
P7
N2
I6
DG18
PG13
GR5
4 Macara
U15
Bod21
P6
N3
I6
DG18
PG19
GR-1
P4
N6
I5
DG14
PG13
GR1
6 Deportivo Cuenca
U15
Bod17
P5
N2
I8
DG10
PG19
GR-9
7 Leones del Norte
U15
Bod16
P4
N4
I7
DG13
PG19
GR-6
P4
N3
I8
DG17
PG23
GR-6
9 Mushuc Runa SC
U15
Bod14
P3
N5
I7
DG19
PG24
GR-5
10 Libertad
U15
Bod14
P3
N5
I7
DG13
PG19
GR-6
11 Barcelona SC
U15
Bod13
P2
N7
I6
DG10
PG15
GR-5
P4
N1
I10
DG10
PG21
GR-11
13 Orense SC
U15
Bod12
P3
N3
I9
DG13
PG25
GR-12
14 Emelec
U15
Bod11
P2
N5
I8
DG8
PG21
GR-13
15 Manta FC
U15
Bod8
P2
N2
I11
DG10
PG28
GR-18
16 Delfin SC
U15
Bod7
P1
N4
I10
DG9
PG21
GR-12
Liga Pro: Championship Group
P13
N0
I3
DG37
PG19
GR18
2 Macara
U18
Bod30
P9
N3
I6
DG23
PG21
GR2
3 Aucas
U17
Bod27
P7
N6
I4
DG17
PG15
GR2
4 LDU de Quito
U17
Bod24
P7
N3
I7
DG19
PG16
GR3
P4
N8
I6
DG16
PG16
GR0
6 Barcelona SC
U18
Bod16
P3
N7
I8
DG15
PG20
GR-5
Liga Pro: Placement Group
1 Leones del Norte
U18
Bod20
P5
N5
I8
DG16
PG23
GR-7
2 Libertad
U18
Bod18
P4
N6
I8
DG16
PG24
GR-8
P5
N3
I9
DG18
PG27
GR-9
4 Emelec
U17
Bod14
P3
N5
I9
DG13
PG25
GR-12
Liga Pro: Relegation Group
1 Deportivo Cuenca
U18
Bod21
P6
N3
I9
DG13
PG22
GR-9
2 Mushuc Runa SC
U18
Bod15
P3
N6
I9
DG22
PG31
GR-9
P4
N2
I12
DG12
PG25
GR-13
4 Orense SC
U17
Bod13
P3
N4
I10
DG15
PG28
GR-13
5 Manta FC
U17
Bod11
P3
N2
I12
DG15
PG34
GR-19
6 Delfin SC
U17
Bod8
P1
N5
I11
DG10
PG26
GR-16
272
Odigranih utakmica
635
Ukupno golova
2,33
Golova po utakmici
47,8%
Oba tima dala gol

Trendovi golova

Liga Pro · sezona 2026 · istorijski učinak

Raspodela ishoda

Pobeda domaćina / nerešeno / pobeda gosta

Statistika golova

Liga Pro · sezona 2026
Uzorak 272
635
Golova
2,33
Prosek golova
130
BTTS · 47,8%
272
Utakmica
Over
Over 0.5
250/27291,9%
Over 1.5
184/27267,7%
Over 2.5
115/27242,3%
Over 3.5
52/27219,1%
Over 4.5
26/2729,6%
Under
Under 0.5
22/2728,1%
Under 1.5
88/27232,4%
Under 2.5
157/27257,7%
Under 3.5
220/27280,9%
Under 4.5
246/27290,4%
Procenti predstavljaju istorijski učinak u prikazanom uzorku, a ne prognozu naredne utakmice.

Ishodi utakmica

Domaćin pobedio127/272 · 46,7%
Nerešeno66/272 · 24,3%
Gost pobedio79/272 · 29,0%

Analiza tipova

Liga Pro · aktuelna sezona 2026
147 aktivnih tipova

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Pobeda domaćina
1 Ceo meč
272 127 145 46,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
Nerešeno
X Ceo meč
272 66 206 24,3% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
Pobeda gosta
2 Ceo meč
272 79 193 29,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Domaćin ili nerešeno
1X Ceo meč
272 193 79 71,0% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Domaćin ili gost
12 Ceo meč
272 206 66 75,7% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
Nerešeno ili gost
X2 Ceo meč
272 145 127 53,3% 60,0%
6/10
80,0%
4/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Ukupno golova 0-1
0-1 Ceo meč
272 88 184 32,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Ukupno golova 0-2
0-2 Ceo meč
272 157 115 57,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
Ukupno golova 0-3
0-3 Ceo meč
272 220 52 80,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
Ukupno golova 2+
2+ Ceo meč
272 184 88 67,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
Ukupno golova 3+
3+ Ceo meč
272 115 157 42,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
Ukupno golova 4+
4+ Ceo meč
272 52 220 19,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Ukupno golova 5+
5+ Ceo meč
272 26 246 9,6% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Više od 1,5 gola
O1.5 Ceo meč
272 184 88 67,7% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
Više od 2,5 gola
O2.5 Ceo meč
272 115 157 42,3% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
Više od 3,5 gola
O3.5 Ceo meč
272 52 220 19,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Manje od 1,5 gola
U1.5 Ceo meč
272 88 184 32,4% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Manje od 2,5 gola
U2.5 Ceo meč
272 157 115 57,7% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
Manje od 3,5 gola
U3.5 Ceo meč
272 220 52 80,9% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
Oba tima daju gol + ukupno 2+ gola
GG&2+ Ceo meč
272 130 142 47,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
Oba tima daju gol + ukupno 3+ gola
GG&3+ Ceo meč
272 92 180 33,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Oba tima daju gol + više od 2,5 gola
GG&O2.5 Ceo meč
272 92 180 33,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Oba tima daju gol - Ne + manje od 2,5 gola
NG&U2.5 Ceo meč
272 119 153 43,8% 30,0%
3/10
40,0%
2/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Oba tima daju gol - Da
GG Ceo meč
272 130 142 47,8% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
Oba tima daju gol - Ne
NG Ceo meč
272 142 130 52,2% 60,0%
6/10
40,0%
2/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Prvo poluvreme - 0-1 gol
I0-1 1. poluvreme
272 196 76 72,1% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme - 1+ gol
I1+ 1. poluvreme
272 179 93 65,8% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme - 2+ gola
I2+ 1. poluvreme
272 76 196 27,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Nerešeno na poluvremenu
PX 1. poluvreme
Poluvreme: domaćin i gost imaju isti broj golova (0:0, 1:1, ...).
272 126 146 46,3% 60,0%
6/10
100,0%
5/5
Prvo poluvreme - više od 0,5 gola
IO0.5 1. poluvreme
272 179 93 65,8% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme - više od 1,5 gola
IO1.5 1. poluvreme
272 76 196 27,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Domaćin - 1+ gol
H1+ Ceo meč
272 202 70 74,3% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
Domaćin - 2+ gola
H2+ Ceo meč
272 103 169 37,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Domaćin - 3+ gola
H3+ Ceo meč
272 41 231 15,1% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
Gost - 1+ gol
A1+ Ceo meč
272 178 94 65,4% 60,0%
6/10
60,0%
3/5
Gost - 2+ gola
A2+ Ceo meč
272 67 205 24,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Gost - 3+ gola
A3+ Ceo meč
272 23 249 8,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Domaćin bez primljenog gola
HCS Ceo meč
272 94 178 34,6% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Gost bez primljenog gola
ACS Ceo meč
272 70 202 25,7% 30,0%
3/10
20,0%
1/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Domaćin pobeđuje sa 1 golom razlike
HWM1 Ceo meč
272 80 192 29,4% 0,0%
0/10
0,0%
0/5
Domaćin pobeđuje sa 2+ gola razlike
HWM2+ Ceo meč
272 47 225 17,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
Gost pobeđuje sa 1 golom razlike
AWM1 Ceo meč
272 50 222 18,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
Gost pobeđuje sa 2+ gola razlike
AWM2+ Ceo meč
272 29 243 10,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Pobeda domaćina + ukupno 1+ gol
1&1+ Ceo meč
272 127 145 46,7% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
Pobeda domaćina + ukupno 2+ gola
1&2+ Ceo meč
272 88 184 32,4% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
Pobeda domaćina + ukupno 3+ gola
1&3+ Ceo meč
272 74 198 27,2% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
Pobeda domaćina + više od 1,5 gola
1&O1.5 Ceo meč
272 88 184 32,4% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
Pobeda domaćina + više od 2,5 gola
1&O2.5 Ceo meč
272 74 198 27,2% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol
1&GG Ceo meč
272 55 217 20,2% 10,0%
1/10
0,0%
0/5
Pobeda domaćina + oba tima daju gol - Ne
1&NG Ceo meč
272 72 200 26,5% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Nerešeno + manje od 2,5 gola
X&U2.5 Ceo meč
272 60 212 22,1% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
Nerešeno + više od 1,5 gola
X&O1.5 Ceo meč
272 44 228 16,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Nerešeno + oba tima daju gol
X&GG Ceo meč
272 44 228 16,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Nerešeno + oba tima daju gol - Ne
X&NG Ceo meč
272 22 250 8,1% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Pobeda gosta + ukupno 1+ gol
2&1+ Ceo meč
272 79 193 29,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Pobeda gosta + ukupno 2+ gola
2&2+ Ceo meč
272 52 220 19,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Pobeda gosta + ukupno 3+ gola
2&3+ Ceo meč
272 35 237 12,9% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Pobeda gosta + više od 1,5 gola
2&O1.5 Ceo meč
272 52 220 19,1% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Pobeda gosta + više od 2,5 gola
2&O2.5 Ceo meč
272 35 237 12,9% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Pobeda gosta + oba tima daju gol
2&GG Ceo meč
272 31 241 11,4% 20,0%
2/10
40,0%
2/5
Pobeda gosta + oba tima daju gol - Ne
2&NG Ceo meč
272 48 224 17,7% 20,0%
2/10
0,0%
0/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Drugo poluvreme - 0-1 gol
II0-1 2. poluvreme
272 175 97 64,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Drugo poluvreme - 1+ gol
II1+ 2. poluvreme
272 209 63 76,8% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
Drugo poluvreme - 2+ gola
II2+ 2. poluvreme
272 97 175 35,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Drugo poluvreme - 3+ gola
II3+ 2. poluvreme
272 30 242 11,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Drugo poluvreme - više od 0,5 gola
IIO0.5 2. poluvreme
272 209 63 76,8% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
Drugo poluvreme - više od 1,5 gola
IIO1.5 2. poluvreme
272 97 175 35,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Drugo poluvreme - više od 2,5 gola
IIO2.5 2. poluvreme
272 30 242 11,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Drugo poluvreme - manje od 0,5 gola
IIU0.5 2. poluvreme
272 63 209 23,2% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Drugo poluvreme - manje od 1,5 gola
IIU1.5 2. poluvreme
272 175 97 64,3% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Drugo poluvreme - manje od 2,5 gola
IIU2.5 2. poluvreme
272 242 30 89,0% 80,0%
8/10
80,0%
4/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Više golova u prvom nego u drugom poluvremenu
1H>2H Ceo meč
272 87 185 32,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Više golova u drugom nego u prvom poluvremenu
2H>1H Ceo meč
272 123 149 45,2% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
Isti broj golova u oba poluvremena
1H=2H Ceo meč
272 62 210 22,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Domaćin ili nerešeno + ukupno 1+ gol
1X&1+ Ceo meč
272 171 101 62,9% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Domaćin ili nerešeno + ukupno 2+ gola
1X&2+ Ceo meč
272 132 140 48,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Domaćin ili nerešeno + više od 1,5 gola
1X&O1.5 Ceo meč
272 132 140 48,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Domaćin ili nerešeno + više od 2,5 gola
1X&O2.5 Ceo meč
272 80 192 29,4% 30,0%
3/10
0,0%
0/5
Nerešeno ili gost + ukupno 1+ gol
X2&1+ Ceo meč
272 123 149 45,2% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Nerešeno ili gost + ukupno 2+ gola
X2&2+ Ceo meč
272 96 176 35,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Nerešeno ili gost + više od 1,5 gola
X2&O1.5 Ceo meč
272 96 176 35,3% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Nerešeno ili gost + više od 2,5 gola
X2&O2.5 Ceo meč
272 41 231 15,1% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Domaćin ili gost + ukupno 2+ gola
12&2+ Ceo meč
272 140 132 51,5% 80,0%
8/10
60,0%
3/5
Domaćin ili gost + više od 2,5 gola
12&O2.5 Ceo meč
272 109 163 40,1% 60,0%
6/10
40,0%
2/5

Tip Uzorak Prošlo Nije prošlo Ukupno Posl. 10 Posl. 5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I0-1&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-1
272 121 151 44,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I0-1&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-2
272 175 97 64,3% 40,0%
4/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 0-3 gola
I0-1&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 0-3
272 184 88 67,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1+ gol
I0-1&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1+
272 148 124 54,4% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I0-1&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-2
272 127 145 46,7% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I0-1&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 1-3
272 136 136 50,0% 40,0%
4/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2+ gola
I0-1&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2+
272 75 197 27,6% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 0-1 gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I0-1&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-1 & II 2-3
272 63 209 23,2% 30,0%
3/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-1 gol
I1+&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-1
272 113 159 41,5% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-1 Goals
I0-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-1
272 161 111 59,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-2 Goals
I0-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-2
272 222 50 81,6% 80,0%
8/10
80,0%
4/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I0-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 0-3
272 237 35 87,1% 100,0%
10/10
100,0%
5/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-2 Goals
I0-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-2
272 162 110 59,6% 70,0%
7/10
60,0%
3/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 1-3 Goals
I0-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 1-3
272 177 95 65,1% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 2+ Goals
I0-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2+
272 89 183 32,7% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
First Half 0-2 Goals & Second Half 2-3 Goals
I0-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 0-2 & II 2-3
272 76 196 27,9% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
I1+&2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 2+
272 153 119 56,3% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
I1+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 3+
272 108 164 39,7% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
I1+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & 4+
272 47 225 17,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1+ gol
I1+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1+
272 138 134 50,7% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 0-2 gola
I1+&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 0-2
272 156 116 57,4% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-2 gola
I1+&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-2
272 115 157 42,3% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 1-3 gola
I1+&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 1-3
272 129 143 47,4% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2+ gola
I1+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2+
272 66 206 24,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 2-3 gola
I1+&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 2-3
272 57 215 21,0% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 1+ gol + drugo poluvreme 3+ gola
I1+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 1+ & II 3+
272 23 249 8,5% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
I1-2&3+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 3+
272 86 186 31,6% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + ukupno 4+ gola
I1-2&4+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & 4+
272 28 244 10,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-1 gol
I1-2&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-1
272 99 173 36,4% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 0-2 gola
I1-2&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-2
272 136 136 50,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
First Half 1-2 Goals & Second Half 0-3 Goals
I1-2&II0-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 0-3
272 149 123 54,8% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-2&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1+
272 119 153 43,8% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-2 gola
I1-2&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-2
272 98 174 36,0% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 1-3 gola
I1-2&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 1-3
272 111 161 40,8% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-2&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2+
272 58 214 21,3% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 1-2 gola + drugo poluvreme 2-3 gola
I1-2&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-2 & II 2-3
272 50 222 18,4% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I1-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1+
272 132 140 48,5% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I1-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-2
272 110 162 40,4% 50,0%
5/10
20,0%
1/5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 2+ gola
II1+&FT2+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 2+
272 169 103 62,1% 90,0%
9/10
80,0%
4/5
First Half 1-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I1-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 1-3
272 123 149 45,2% 70,0%
7/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 1-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I1-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 1-3 & II 2+
272 63 209 23,2% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 3+ gola
II1+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 3+
272 112 160 41,2% 60,0%
6/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
I2+&3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 3+
272 64 208 23,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Drugo poluvreme 1+ gol + ukupno 4+ gola
II1+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 1+ & FT 4+
272 52 220 19,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
I2+&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & 4+
272 33 239 12,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Drugo poluvreme 1-2 gola + ukupno 3+ gola
II1-2&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 1-2 & FT 3+
272 82 190 30,2% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2+&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 1+
272 61 211 22,4% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 3+ gola
II2+&FT3+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 3+
272 73 199 26,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 2+ gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2+&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 2+
272 22 250 8,1% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Drugo poluvreme 2+ gola + ukupno 4+ gola
II2+&FT4+ Ceo meč
Goal combination: II 2+ & FT 4+
272 41 231 15,1% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
First Half 2+ Goals & Second Half 3+ Goals
I2+&II3+ Ceo meč
Goal combination: I 2+ & II 3+
272 9 263 3,3% 10,0%
1/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 2-3 gola + ukupno 4+ gola
I2-3&4+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & 4+
272 27 245 9,9% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-1 Goals
I2-3&II0-1 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-1
272 51 221 18,8% 30,0%
3/10
20,0%
1/5
First Half 2-3 Goals & Second Half 0-2 Goals
I2-3&II0-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 0-2
272 62 210 22,8% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 1+ gol
I2-3&II1+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1+
272 55 217 20,2% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-2 Goals
I2-3&II1-2 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-2
272 47 225 17,3% 40,0%
4/10
20,0%
1/5
First Half 2-3 Goals & Second Half 1-3 Goals
I2-3&II1-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 1-3
272 53 219 19,5% 50,0%
5/10
40,0%
2/5
Prvo poluvreme 2-3 gola + drugo poluvreme 2+ gola
I2-3&II2+ Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2+
272 19 253 7,0% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
First Half 2-3 Goals & Second Half 2-3 Goals
I2-3&II2-3 Ceo meč
Goal combination: I 2-3 & II 2-3
272 17 255 6,3% 20,0%
2/10
20,0%
1/5
Not First Half 1+ And Second Half 1+ Goals
NE I1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 1+
272 134 138 49,3% 30,0%
3/10
60,0%
3/5
Not First Half 1+ And Second Half 2+ Goals
NE I1+&II2+ Ceo meč
NOT combination: I 1+ & II 2+
272 206 66 75,7% 70,0%
7/10
80,0%
4/5
Not First Half 2+ And Second Half 1+ Goals
I0-1+&II1+ Ceo meč
NOT combination: I 2+ & II 1+
272 211 61 77,6% 50,0%
5/10
60,0%
3/5
Not First Half 1-3 And Second Half 1-3 Goals
NE I1-3&II1-3 Ceo meč
NOT combination: I 1-3 & II 1-3
272 149 123 54,8% 30,0%
3/10
60,0%
3/5

Golovi

Liga Pro · aktuelna sezona 2026 · istorijski učinak
Uzorak: 272 utakmica I = 1. poluvreme · II = 2. poluvreme · FT = ceo meč

I 0-1 & II 0-1
121/27244,5%
I 0-1 & II 0-2
175/27264,3%
I 0-1 & II 0-3
184/27267,7%
I 0-1 & II 1+
148/27254,4%
I 0-1 & II 1-2
127/27246,7%
I 0-1 & II 1-3
136/27250,0%
I 0-1 & II 2+
75/27227,6%
I 0-1 & II 2-3
63/27223,2%
I 0-2 & II 0-1
161/27259,2%
I 0-2 & II 0-2
222/27281,6%
I 0-2 & II 0-3
237/27287,1%
I 0-2 & II 1-2
162/27259,6%
I 0-2 & II 1-3
177/27265,1%
I 0-2 & II 2+
89/27232,7%
I 0-2 & II 2-3
76/27227,9%
I 1+ & II 1+
138/27250,7%
I 1+ & II 0-2
156/27257,4%
I 1+ & II 1-2
115/27242,3%
I 1+ & II 1-3
129/27247,4%
I 1+ & II 2+
66/27224,3%
I 1+ & II 2-3
57/27221,0%
I 1+ & II 3+
23/2728,5%
I 1-2 & II 0-1
99/27236,4%
I 1-2 & II 0-2
136/27250,0%
I 1-2 & II 0-3
149/27254,8%
I 1-2 & II 1+
119/27243,8%
I 1-2 & II 1-2
98/27236,0%
I 1-2 & II 1-3
111/27240,8%
I 1-2 & II 2+
58/27221,3%
I 1-2 & II 2-3
50/27218,4%
I 1-3 & II 1+
132/27248,5%
I 1-3 & II 1-2
110/27240,4%
I 1-3 & II 1-3
123/27245,2%
I 1-3 & II 2+
63/27223,2%
I 2+ & II 1+
61/27222,4%
I 2+ & II 2+
22/2728,1%
I 2+ & II 3+
9/2723,3%
I 2-3 & II 0-1
51/27218,8%
I 2-3 & II 0-2
62/27222,8%
I 2-3 & II 1+
55/27220,2%
I 2-3 & II 1-2
47/27217,3%
I 2-3 & II 1-3
53/27219,5%
I 2-3 & II 2+
19/2727,0%
I 2-3 & II 2-3
17/2726,3%
I 1+ & 2+
153/27256,3%
I 1+ & 3+
108/27239,7%
I 1+ & 4+
47/27217,3%
I 1-2 & 3+
86/27231,6%
I 1-2 & 4+
28/27210,3%
I 2+ & 3+
64/27223,5%
I 2+ & 4+
33/27212,1%
I 2-3 & 4+
27/2729,9%
NE I 1+ & II 1+
134/27249,3%
NE I 1+ & II 2+
206/27275,7%
NE I 2+ & II 1+
211/27277,6%
NE I 1-3 & II 1-3
149/27254,8%
Ovo su istorijske frekvencije, ne prognoze. Za kup utakmice koristi se rezultat posle 90 minuta kada je dostupan.
Predlozi za ligu: Danas Sutra Prekosutra Vreme: Europe/Belgrade · 05.11.2026.

Predlozi i AI tiketi

Objavljeni predlozi povezani sa ovom utakmicom; model nije garancija ishoda.
0 stavki
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Nema objavljenih predloga za ovaj izbor.
Timovi i najvažnije stranice povezane sa ovim takmičenjem.

Prati Fudbal Statistika

Najvažnije statistike, analize i novi tekstovi direktno na email. Bez spama.

Statistika, transparentnost i odgovornost

Razumite podatke, upoznajte ograničenja prognoza i saznajte gde možete potražiti pomoć.

18+ · FudbalStatistika.rs je informativni portal, ne priređivač igara na sreću. Istorijska prolaznost ne garantuje budući rezultat. Klađenje može izazvati finansijske gubitke i zavisnost. Saznajte više.
Moj tiket
Sastavi tiket iz VIP i Izdvojeno predloga
Još nema izabranih parova.
Indikativna zajednička procena—
Procena je informativna i nije kvota niti garancija ishoda.